10 کاری که از انجام دادن آنها در دهه چهارم زندگی تان سخت پشیمان خواهید شد

شور..گرفتم از ارباب این هدیه رو...شب چهارم فاطمیه اول 93 کربلائی حمیدبهروز سنگین... میخوام بخونم..شب چهارم فاطمیه اول 93 کربلائی حمیدبهروز واحد...شوری در سرمه...شب چهارم فاطمیه اول 93 کربلائی حمیدبهروز شور...شناخته ام باتوخدا...شب چهارم فاطمیه اول 93 کربلائی حمیدبهروز شور..سوزو گریه لعن بر بنی امیه..شب چهارم فاطمیه اول 93 کربلائی حمیدبهروز اختصاصی از هایدی پاو وینت انرژی الکتریکی علوم تجربی درس 4 پایه چهارم- 17 اسلاید با و پر سرعت .
 پاو وینت انرژی الکتریکی علوم تجربی درس 4 پایه چهارم- 17 اسلاید
 پاو وینت انرژی الکتریکی علوم تجربی درس 4 پایه چهارم- 17 اسلاید       درس  علوم               انرژی الکتریکی
فکر کن و بگو
اگربرق خانه ی شمایک هفته قطع شود، باچه مشکلاتی روبه رومی شوید؟
 کمی بدانیم!
یکی ازشکل های انرژی،انرژی الکتریکی است.بیشتروسایل ودستگاه هایی که مادرخانه ها،کارخانه ها،فروشگاه هاوبیمارستان هاازآن ها استفاده می کنیم،بااستفاده ازانرژی الکتریکی کارمی کند.
}ما هرروزبرای روشن خانه،بر قراری تماس تلفنی،فرستادن پیامک،شارژ تلفن همراه، تماشای تلوزیون،شستن لباس هاوانجام دادن کار های دیگر،از انرژی الکتریکی استفاده می کنیم.انرژی الکتریکی یکی ازپرمصرف ترین انرژی ها در سراسر جهان است. مهم ترین منبع تولید این انرژی، سوخت ها هستند.مقدار سوخت هامحدوداست؛یعنی، آن هاپس از مدتی مصرف تمام می شوند.پس بایدازمصرف بیرویه ی سوخت ها خودداری کنیم.مامی توانیم برای انجام دادن کارهای درست،در حفاضت از منابع انرژی وکاهش آلودگی هواسهیم باشیم.  
با
پاو وینت انرژی الکتریکی علوم تجربی درس 4 پایه چهارم- 17 اسلاید
من: امروز چه صفحاتی رو از کتاب درس دادید؟
گرامی: کُل ِِِِ صفحات فصل چهارم.
من :کُل ِِ فصل چهارم!
گرامی: بله
من: اوهوم، چه روزهای هستید؟
گرامی: کاری داری؟
من: میخواهم بدونم؟ آخه من امروز با تاخیر اومدم سرکلاس چون مشکلی پیش اومد نتونستم زود بیام، میخواهم صفحات درس داده رو بخونم اگر مشکلی داشتم بیام از شما بپرسم؟

مکالمه ای که هرگز اتفاق نمیفته گذشتن از قدم پنجم26 شهریور «شاید تصور کنیم با نوشتن درباره گذشته خود به قدر کافی کار خود را انجام دادهایم. نمیتوانیم تاوان این اشتباه را بپردازیم.» کتاب پایه v برخی از ما در قدم چهارم خود به نوشتن چندان علاقمند نیستیم؛ برخی دیگر نیز آن را یک عمل گزاف و افراطی در نظر میگیریم. به خاطر ابراز نگرانی فزاینده راهنما، بارها و بارها از خود ترا مه تهیه میکنیم. به همه چیزهایی که باید درباره علت وضعیت گذشته خود بدانیم، پی میبریم. بر این عقیده هست. با این ورزش ها می توانید چربی های شکمی را آب کنید.

به گزارش fاشگاه خبرنگاران، اگر در ایام عید نتوانسته اید دست از پرخوری بردارید و طعم شیرینی ها را در تمام مهمانی ها چشیده اید، نتیجه این کار چاقی شکمی و تا مدت ها عذاب وجدان خواهد بود، به این دلیل که چرا جلوی شکم تان را نگرفته اید. بنابراین همان روزهای اول بهتر است به فکر رژیم غذایی درست و البته فعالیت بدنی مناسب باشید. ما در اینجا 10 حرکت شکمی را به شما یاد می دهیم که به راحتی با انجام 15 دقیقه ای آن می توانید تناسب اندام و متعاقب آن خداحافظی با شکم مبارک را در دستور کار قرار دهید. مطمئن باشید پشیمان نمی شوید.

دراز و نشست بروید
اگر می خواهید شکم نداشته باشید یکی از ورزش های کلاسیک اما کاربردی که می توانید انجام دهید، حرکت دراز و نشست است. در این ورزش هوای نواحی شکم همگی درگیر می شوند. به پشت بخو د و پاهای تان را خم کنید طوری که کف پاهای تان صاف روی زمین باشد و دست ها هم کنار گوش ها قرار بگیرد. وقتی در این ح مستقر شدید به بالا بیایید تا شانه های تان از زمین بلند شود. برای این کار باید عضلات زیر دیافراگم را منقبض کنید. تا هر جا که توانستید بالا بیایید و بعد دوباره بخو د و حرکت را بار دیگر انجام دهید.

تعداد انجام این حرکت کاملا بستگی به میزان آمادگی شما دارد. بهتر است ابتدا با حرکات بسیار کم شروع کنید. یادتان باشد اگر با گردن بلند شوید، به عضلات این ناحیه فشار زیادی وارد می کنید؛ طوری که ممکن است دچار آسیب شوند.

به صندلی تکیه دهید
حرکت صندلی ازجمله تمرین هایی است که بیشتر عضلات زیر شکم را درگیر و تقویت می کند. برای انجام درست این حرکت باید به پشت دراز بکشید و پاهای تان را در وضعیت 90 درجه و نشسته روی صندلی قرار دهید. دست ها کنار بدن قرار گرفته و انگشتان پا هم باید کشیده باشند. با انجام دم، سرتان را از تشک جدا کنید و بالا بیاورید و به سمت شکم تان بکشید. دست های تان را هم از روی تشک بردارید و با یک فشار کف دست به زمین حداقل پنج بار این حرکت را انجام دهید. حواس تان باشد که حین انجام حرکات بدن تان باید همچنان بالا نگه داشته شود. بعد از این پنج حرکت بازدم انجام دهید. اگر بدن تان آمادگی لازم را دارد دست کم 100 بار این حرکات را تکرار کنید.

با یک پا بچرخید
برای سوزاندن چربی های شکم چه چیزی بهتر از حرکت چرخش یک پایی. برای این کار باید به پشت بخو د و ستون مهره های تان زمین را لمس کند. حالا یک پای تان را خم کنید طوری که ح 90 درجه پیدا کند و دیگری را صاف و مستقیم به سمت بالا نگه دارید. کاری که باید انجام دهید این است که یک دم انجام دهید و پای صاف را در جهت حرکت عقربه های ساعت بچرخانید. وقتی یک دور کامل چرخش را انجام دادید، می توانید بازدم کنید. حالا در مرحله بعد باید حرکت را خلاف جهت عقربه های ساعت انجام دهید. به این ترتیب یک حرکت کامل را انجام داده اید. بهتر است برای هر پا دست کم 10 بار این حرکت را تکرار کنید.

حرکت مورب انجام دهید
این ورزش برای پهلوهای تان بسیار مناسب است و می توانید برای آب آنها از این حرکت کمک بگیرید. پاها را به عرض شانه ها باز کنید و بایستید. یک دم انجام دهید و دست های تان را بالای سرتان قرار دهید. حالا بازدم انجام دهید و حین آن زانوهای تان را خم کنید. پشت و تان را رو به عقب بکشید. کف دست های تان را مانند تعظیم ژاپنی ها به هم بچسبانید و خودتان را به سمت راست و پایین بچرخانید. برای اینکه حرکت را درست و اصولی انجام دهید، باید بازوی چپ تان نزدیک زانوی راست تان باشد. حواس تان باشد که وقتی پشت و تان را به عقب می دهید، وزن بدن را روی آنها نیندازید. در اینجا وزن باید روی کف پا باشد.


با چرخش پهلوها را آب کنید
اگر غیر از شکم، پهلوها هم اذیت تان می کند، باید آنها را هم ورزش دهید تا چربی ها آب شوند. روی زمین بنشینید و پای چپ تان را خم کنید و پای راست تان را در حالی خم است درسمت بیرون پای چپ قرار دهید. دست راست تان را پشت تان بگذارید تا بتوانید از بدن تان حفاظت کنید. حالا وقتی می خواهید دم انجام دهید بازوی چپ را به سمت سرتان ببرید. با بازدم دست چپ را در سمت بیرونی زانوی راست قرار دهید. کم کم سعی کنید طوری بچرخید که شانه راست تان را ببینید. بعد عمل دم را انجام دهید، تا ستون مهره ها بالا بیاید و با بازدم چرخش را بیشتر کنید. در آ ین بازدمی که انجام می دهید چرخش را رها کنید و پاها را جا به جا کرده و حرکت را تکرار کنید.

خاتمه دادن به یک رابطه ی کاری یکی از مهم ترین و دشوارترین وظایفی است که در دوران شغلی تان برعهده خواهید داشت. بسیاری از افراد کار پیشین شان را با خاطره ی خوبی ترک نمی کنند و این می تواند در آینده برای آنها دردسرساز شود. در این مقاله توصیه هایی برای یک استعفای خوب و به یادماندنی بیان می کنیم. احتمالا در […] نوشته چگونه به بهترین شکل ممکن استعفا بدهیم؟ اولین بار در چطور پدیدار شد. در حکمت 158 نهج البلاغه آمده: برادرت را با احسانی که در حقش می کنی سرزنش کن و شر او را با بخشش به او برگردان. بعضی ها مثل «چای تلخ» هستند،هر کاری که با چای تلخ می کنی باید با آنها هم ی. ما چای را با قند یا شکر می خوریم. المومنین می فرماید که اگر ی تلخ بود شما با شیرینی با او برخورد و صحبت کن. حالا بعضی ها بدتر از چای هستند، قهوه هستند. هرچقدر هم که در قهوه شکر بریزید شیرین نمی شود؛اما قابل تحمل می شود و تلخی آن قابل کنترل می شود،حتی اگر مثل قهوه باشد. ب. در صورت صعود پرسپولیس به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی این تیم دو بازی متوالی با صنعت نفت آبادان انجام می دهد. عبارات تاکیدی مثبت :
زندگی من در هر زمینه ای پر برکت است .
من در همه کارهایی که انجام می دهم موفق هستم .
زندگی من پر از عشق و زیبایی است .
من برای هر تجربه ای در زندگی ام شکرگذار هستم .
من به وسیله خدا؛ هدایت و محافظت می شوم .
من شادماننی را به زندگی خود جذب می کنم .
من از زنده بودن خود بسیار مسرورم .
همه مرا دوست دارند .
من هر کاری را می توانم انجام دهم . من در این دنیا متفاوت هستم . جک کانفیلد دستبندهای یک تکه ف ی معمولا مکانیزم خاصی برای تغییر یا تنظیم اندازه ندارند. اما می توانید با کشیدن یا فشار دادن آنها کمی سایز آنها را تنظیم کنید. در این ویدیو روش گشاد و تنگ این دستبندها را می بینید. خندوانه قسمت چهارم مسابقه لیگ پانتومیم یکشنبه 6 فروردین 96
خندوانه قسمت چهارم مسابقه لیگ پانتومیم شبکه نسیم خندوانه مهمان قسمت چهارم مسابقه لیگ پانتومیم با / خندوانه قسمت چهارم مسابقه لیگ پانتومیم و رامبد جوان امشب  خندوانه قسمت چهارم مسابقه لیگ پانتومیم 6 فروردین 96 کیفیت عالی و کم حجم ادامه مطلب انقلاب صنعتی چهارم و آینده کارخانه ها
انقلاب صنعتی چهارم با فناوری‌های نوین در حوزه‌ی هوش ، بلاک‌چین، اینترنت اشیا، خودروهای خودران و... همراه است و تحولات گسترده‌ای در تولید ایجاد می‌کند. اختصاصی از رزفایل درس پژوهی تعلیمات اجتماعی چهارم ابت زندگی روستایی با و پر سرعت .
درس پژوهی تعلیمات اجتماعی چهارم ابت زندگی روستایی
درس پژوهی تعلیمات اجتماعی چهارم ابت زندگی روستایی فرمت درس پژوهی: word و قابل ویرایش تعداد صفحات این درس پژوهی: 25 صفحه           قسمتی از این درس پژوهی: طرح درس روش تدریس:  مناظره ای                     موضوع : زندگی روستایی هدف کلی :  زندگی روستایی اه جزئی :   آشنایی دانش آموزان با کار کشاورزی و باغداری آشنایی با کار دامپروری آشنایی با وظایف جهاد سازندگی رفتاری: 1- دانش آموز بتواند نحوه زندگی روستایی را شرح دهد. 2- دانش آموز بتواند شغل و پیشه روستائیان را توضیح دهند. 3- دانش آموزان روستایی علاوه بر درس خواندن چه کارهایی انجام می دهند. 4- در مورد وظایف جهاد سازندگی توضیح دهند. ارزشی ورودی: 1-    چرا بیش تر مردم روستاها یکدیگر را می شناسند؟ 2-    چرا هوای روستاها تمیز و سالم است؟ 3-    چند محصول کشاورزی را که در روستاها تولید می شود را نام ببرید؟ وسایل مورد نیاز:  ع - در مورد یک روستا- تصویر بزرگ شده کتاب- کتاب فضا و مدل کلاس: مدل کلاس u شکل گروههای سه نفره ایجاد انگیزه: یک در مورد روستا و کارهایی که در روستا انجام می شود به نمایش می گذاریم. ارائه درس:
با
درس پژوهی تعلیمات اجتماعی چهارم ابت زندگی روستایی
مخالف یارانه دادن به حوزه نشر نیستیم اما کلید این مسأله دست تی ها است. یک روز این کار را انجام می دهند و یک روز انجام نمی دهند. آیا تخم ها را قبل از چیدن باید حرارت داد؟
حرارت دادن تخم ها قبل از چیدن آنها در انکوباتر به منظور کاستن از زمان لازم برای بازگشت به شرایط طبیعی ستر انجام می شود که باید کمتر از1/5ساعت باشد .
اگر بیش از1/5ساعت طول بکشد تاثیر نامطلوب روی تخم هایی که قبلا در ستر چیده شده اند خواهدگذاشت و زمان انکوباسیون را طولانی می کند
معایب
از معایب حرارت دادن تخم ها قبل از چیدن در ستر ایجاد قطرات روی آنهاست که در اثر پایین بودن درجه حرارت تخم ها اتفاق . دعای روز چهارم ماه مبارک رمضان مجموعه: اعمال مستحبی دعای روز چهارم ماه مبارک رمضان بسم الله الرحمن الرحیم اللهمّ قوّنی فیهِ على إقامَةِ أمْرِکَ واذِقْنی فیهِ حَلاوَةَ ذِکْرِکَ وأوْزِعْنی فیهِ لأداءِ شُکْرَکَ بِکَرَمِکَ واحْفَظنی فیهِ بِحِفظْکَ وسِتْرِکَ یـا أبْصَرَ النّاظرین. خدایا نیرومندم نما در آن روز به پا داشتن دستور فرمانت و بچشان در آن شیرینى یادت را و مهیا کن مرا در آنروز راى انجام سپاس گذاریت به کـرم خودت نگهدار مرا در این روز. رشوه دادن به مردم یا یدن غیرمستقیم مردم با پول برای انکه به او رای دهند کا ست زشتی است که ت کاملا عجولانه غیرحرفه ای تابلو وچیپ ان هم فقط 1 ماه مانده به دوره دوم انتخابات ریاست جمهوری چهارساله ت برای مردم راه افتاده که از برگ برنده فراموش شده سهام عد ی که همه کارش کرد به مردم بدهد ناچختگی مطمئنا نتیجه مطلوب مورد انتظار از این کار را به این ت دستپاچه قدرت و یک 4 ساله دیگر نخواهد داد و مردم ت را در انتخابات ریاست جمهوری 4 ساله دوم تحقیر می کنند و اگ. اگر خوشبختی را برای 1 ساعت می خواهید،چرت بزنید. اگر خوشبختی را برای یک روز می خواهید،به پیک نیک بروید. اگر خوشبختی را برای یک هفته می خواهید،به تعطیلات بروید. اگر خوشبختی را برای یک ماه می خواهید،ازدواج کنید. اگر خوشبختی را برای یک سال می خواهید،ثروت به ارث ببرید. و اگر خوشبختی را برای یک عمر می خواهید، یاد بگیرید کاری را که انجام می دهید دوست داشته باشید... اســـتیو جـــابز +اوج بلندپروازی از سن 16 سالگی تا خونه ی پرش 24 سالگیه! +اون کاری که می خو. قسمت 3 فصل چهارم سریال the 100 سریال بسیار هیجان انگیز the 100 فصل چهارم قسمت اول « رایگان با از هستی » کیفیت ۴۸۰p و ۷۲۰p اضافه شد نسخه کم حجم با کیفیت x265 به زودی  قسمت 1 فصل چهارم سریال the 100 - با رایگان - قسمت 16 فصل دوم سریال the 100  قسمت 1 فصل چهارم سریال the 100 - با رایگان - قسمت 16 فصل دوم سریال the 100 تماشای این سریال به افراد زیر 16 سال توصیه نمی شود ژانر : درام، علمی تخیلی زبان : انگلیسی اامتیاز : 7.9/10 بازیگران : eliza taylor, eli goree, thomas mcdonell خلاصه داستان : نود و هفت سال قبل در اثر درگیری اتمی هولناکی سیاره زمین نابود شده و تمدن بشری از بین رفته است. تنها چهارصد نفر از اعضای دوازده ایستگاه بین المللی فضایی که در آن زمان خارج از زمین بوده اند از این حادثه جان سالم به در برده اند.حال بعد از گذشت نزدیک به یک قرن این ایستگاهها به یکدیگر متصل شده و مجموعه ای به نام ark را بوجود آورده اند اما مشکل اینجاست که بعد از حضور سه نسل از این بازماندگان در فضا جمعیت به ۴۰۰۰ نفر افزایش یافته و منابع آنها رو به اتمام است. حال ان ark در اقدامی ظالمانه جهت اطمینان از بقای نسل خود در آینده تصمیم میگیرند که یکصدنفر از نوجوانان زندانی را به زمین بفرستند تا با بررسی شرایطشان در زمین دریابند که آیا این سیاره مجددا قابل س ت گشته یا نه … ادامه مطلب ۹ کاری که بیشتر ن موفق قبل از خوردن صبحانه انجام می دهند آیا عاد ت های صبحگاهی ما می توانند در موفقیت و رسیدن به اه مختلف زندگی شخصی و حرفه ای مان مؤثر باشند؟ اگر شما هم می خواهید فرد موفقی باشید […] نوشته ۹ کاری که بیشتر ن موفق قبل از خوردن صبحانه انجام می دهند اولین بار در چطور پدیدار شد. دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در هفته ای که گذشت با انجام ٤ مسابقه پیگیری شد تا تکلیف صعود برخی تیم ها بنا به احتمالات تقریبا مشخص شود. چکیده گاهی اوقات می توان از نحوه دست دادن و حرکات دست افراد نشانه هایی از شخصیت آنها را یافت که در موارد زیر این نشانه ها را بررسی می کنیم ؛ فردی که دستش را دراز کرده و سپس دستانش را به طریقی می چرخاند که دستش بالا و کف دستش پایین قرار می گیرد، سعی در توفق و برتری جویی دارد. این نوع دست دادن اغلب اوقات در موقعیت های و دیپلماتیک کاربرد دارد... برای مشاهده مقاله به ادامه مطلب مراجعه فرمائید نویسنده : سیف اله جوان روابط با دیگران24 تیر «فهرستی از همه افرادی که به آنها صدمه زده بودیم، تهیه کردیم و برای جبران خسارت وارده به همه آنها تمایل پیدا کردیم.» قدم هشتم v همه انسانها با خودمحوری در کشمکش هستند. خودمحوری مزمنی که درست در مرکز اعتیاد ما قرار دارد، این کشمکش را برای افرادی نظیر ما دشوارتر میسازد. بسیاری از ما طوری زندگی کردهایم که انگار معتقدیم آ ین افراد روی زمین هستیم و نسبت به تأثیری که رفتار ما بر اطرافیان ما گذاشته است، کاملاً بیتوجه هس. بازی بسکتبال توسط دو تیم انجام می پذیرد که هر تیم شامل 5 بازیکن می باشد، هدف آنها عبور دادن توپ از حلقه و ممانعت از گل زدن تیم مقابل است. اندازه زمین بسکتبال باید (28*15) یا (26*14) یا (24*12) باشد و ارتفاع زمین بازی تا سقف سالن باید هفت متر باشد. تمامی خطوط زمین باید 5 سانتیمتر عرض داشته باشد: شعاع دایره ها باید 08/1 متر باشد. اندازه تخته باید 180 * 05/1 متر باشد که با فاصله 09/2متر از سطح زمین نصب می گردد. یک بازی بسکتبال با یک سر داور و یک داور، ، وقت نگهدار مسؤول 24 ثانیه، مسؤول تابلو و یک ناظر فنی مسابقات برگزار می شود. بازی بسکتبال با 5 بازیکن شروع می شود و با دو نفر هم می توانند ادامه دهند کمتر از دو نفر بازی انجام نمی شود. بازی در چهار پریوت ده دقیقه ای انجام می شود. بین ده دقیقه اول و دوم یک وقت دو دقیقه استراحت و بین ده دقیقه دوم و سوم که نیمه اول هم نامیده می شود یک وقت ده تا پانزده دقیقه استراحت و بین ده دقیقه سوم و چهارم یک وقت دو دقیقه ای استراحت انجام می شود. تایم استراحت هر ده دقیقه، یک تایم استراحت یک دقیقه ای و ده دقیقه آ تیمها می توانند از دو تایم استراحت یک دقیقه ای استفاده نمایند. برای دیدن قوانیین به ادامه مطلب بروید! برایند یک هفته پرنوسان ارزی در ایران، پایان دادن به حصر ارزی صراف ها و اجازه دادن به آنها برای ید و فروش ارز بود و تضمین به بانک مرکزی که نگران نباشد و با اختیار تام در نقش یک بازارساز وارد بازار ارز شود. اختصاصی از اینو دیدی پاو وینت جلسه چهارم الگوها.. با و پر سرعت .
 پاو وینت جلسه چهارم الگوها..
 پاو وینت جلسه چهارم الگوها.. پاو وینت جلسه  چهارم الگوهافرمت فایل: پاو وینتتعداد اسلاید: 11    بخشی از متندانش آموزان عزیز شما در پایه ی سوم و چهارم نیز با الگوها آشنا شدید و رابطه ی بین مراحل را کشف می کردید و می توانستید مراحل بعدی را پیدا کنید.اما حالا می خواهیم کمی فراتر برویم و بتوانیم جملات خیلی بزرگتر را پیدا کنیم، یعنی مثلا با دادن چند جمله ی اول یک الگو، جمله ی صدم را پیدا کنیم.برای همین به جز اینکه فقط رابطه ی بین چند مرحله ی اول مهم باشد، رابطه ی بین هر جمله با شماره ی مرحله نیز اهمیت پیدا می کند.
با
پاو وینت جلسه چهارم الگوها..
باسمه تعالی
برداشتهایی از اشعار حافظ
غزل۵ _ بیت دوازدهم
خوبان

خوبان (ترکان) پارسی گو بخشندگان عمرند
ساقی بده بشارت رندان پارسا را

خوبان به دو منظور بکار می رود.یکی آن عده از افراد که خوب و دارای صفات نیک هستند.دیگر عده ای که روی خوب دارند ، آنها نیز دو دسته هستند.یکی عده ای که چهره زیبا دارند و عده ای که درون زیبا دارند.در اینجا منظور حافط از خوب رویان انی می باشد که دارایزیبایی باطنی هستند ، یعنی اولیای الهی می باشد.
پارسی. هفت اصل مهم بیل گیتس برای زندگی بیل گیتس، مالک و رییس سابق مایکروسافت ، یک سخنرانی در زمانی که هنوز ریاست مایکروسافت را عهده دار بود، در یکی از دبیرستان های امریکا انجام داد، او در این سخنرانی نکاتی را خطاب به دانش آموزان یادآور شد و گفت: "در دبیرستان خیلی چیزها را به دانش آموزان نمی آموزند.

بیل گیتس فردی است که موفقیت های چشمگیرش زبانزد خاص و عام است و می توان از تجربیات و نگرش های شمندانه اش درس گرفت. او هفت اصل مهم زندگی که دانش آموزان د. بیستم مرداد: همه چیز به چگونگی نگرش ما بستگی دارد نه به اینکه آنها خود چگونه اند. وقتی خبری خوش به ما میرسد و یا شرایط آنگونه که ما انتظار داریم باشد توانایی ما برای بهتر زیستن افزایش می یابد. در حقیقت توانایی ما برای بهتر زیستن به نوع عمل ان بستگی دارد. عملکرد اکنون من آینده پیش رویم را می سازد. دعای آرامش کمک می کند تا شهامت لازم برای ایجاد تغییر در افکار و رفتار که لازمه بهبود من است در من به وجود آید و این تنها چیزیست که می توانم تغییر دهم. قد. حسن مجتبی علیه السلام فرمودند:
بر منبرها به مردم بگویید و به آنها امر کنید که توبه کنند و برای فرج و تعجیل ظهور حضرت حجت (عجل الله) دعا نمایند و این دعا مثل میت نیست که واجب کفایی باشد و با انجام دادن آن از سوی بعضی از مکلفین، از سایرین ساقط گردد،بلکه مانند های یومیه است که بر تمام مکلفین واجب است آن را انجام دهند.
مکیال المکارم:ج ۱،بخش پنجم،قسمت ۴۳،ص ۵۱۱ شاید بسیاری از ما دست کم یک بار با این موضوع روبه رو شده ایم که در لحظات غمگین زندگی ترجیح می دهیم موسیقی های غمگین گوش کنیم. پرسش اصلی این است که چرا علاقه به ماندن در این ح باز هم وجود دارد.هر چند گوش دادن به آهنگ های غمگین به واقع باید احساس بدی روی ما بر جای بگذارد، اما در اصل همه ما به نوعی به لذت بردن از آنها تمایل داریم. نتیجه مطالعاتی که سال 2008 منتشر شد، نشان می دهد اگرچه برای اغلب مردم، موسیقی با گام کوتاه غمگین تر از موسیقی با گام بلند به نظر می رسد، اما مردم آنها را دوست داشتنی تر می شمارند.

گروهی از محققان ژاپنی سعی د دلیل این مساله را کشف کنند که چرا ما با این که پس از گوش دادن به این آهنگ ها بسیار محزون می شویم و شاید گریه هم ، باز از آنها لذت می بریم.

هرچند بسیاری از ما درک می کنیم آهنگ موجود در این سبک برای برانگیختن حزن و دلتنگی است، اما احساس نهایی گوش دادن به این آهنگ مثبت یا حداقل احساسی است که بخوبی از سوی انسان شناخته نشده است.

در این تحقیق که روی 44 نفر مختلف انجام شده از شرکت کنندگان خواسته شد از میان سه قطعه کلاسیک کمتر شناخته شده، یکی از آنها را در هر دو گام بلند و کوتاه گوش دهند.هدف از انتخاب آهنگ های کمتر شناخته شده نیز این بود که از تاثیر احساسی خاطرات مربوط به گوش دادن به آهنگی که شرکت کنندگان قبلا شنیده بودند، جلوگیری شود.

در ادامه از انی که در تحقیق شرکت د خواسته شد احساس خود را هنگام شنیدن آن موسیقی با کوچک ترین جزئیات ممکن بیان کنند.محققان همچنین از شرکت کنندگان خواستند برداشت خود را از احساسی که دیگران هنگام گوش دادن به آهنگ تجربه می کنند، پیش بینی کنند.

اگرچه برداشت شرکت کنندگان از موسیقی غمگین حزن انگیز بود، اما میزان یادآوری خاطرات غم انگیز موسیقی برای آنها به اندازه ای نبود که گمان می د دیگران هنگام شنیدن همان آهنگ احساس می کنند.

محققان در این رابطه توضیح می دهند در مقایسه با درک واقعی موجود از همان موسیقی، شنوندگان کمتر احساس افسردگی، بدبختی و ناراحتی کرده و در عوض بیشتر احساس شی ، عشق، شادی، سرزندگی و سرخوشی داشتند.

یکی از دلایل این موضوع به این شکل توضیح داده شده که ما انتظار داریم احساس اندوه داشته باشیم، بنابراین با گذشتن از انتظارات خود احساس رضایت می کنیم.دلیل دیگر موضوع اشاره شده می تواند این حقیقت باشد که غمی که ما احساس می کنیم، نتیجه مستقیم یک شرایط غمناک نیست.

گوش به آواز یک نفر دیگر درباره حزن و اندوهش تجربه ای است که از سوی خود فرد شکل نگرفته و متعلق به شخص دیگری است.
بیشتر سازه ها در صنعت از قطعات مختلف ( ریختگی ، آهنگری شده ، نوردی و ... ) تشکیل شده اند که با روش های گوناگونی بر یکدیگر متصل می شوند . روش های متفاوت اتصال ف ات به یکدیگر را برحسب نوع فرآیند و یا بنیان علمی آنها به دسته های مختلفی طبقه بندی نموده اند : الف ) روش های مکانیکی (پیچ ، پرچ ، پین ، خار و... ) ب) روش های متالورژیکی ( جوشکاری ، لحیم کاری و غیره ) ج) روش های شیمیائی ( چسب های معدنی و آلی ) و یا رده بندی بر اساس نوع اتصال : الف : روش های اتصال موقت ( پی. 4 اشتباهی که همه روزتان را اب می کنند اغلب افراد پس از بیدار شدن از خواب ناخواسته اشتباهاتی را مرتکب می شوند که تمام روز آنها را اب می کنند. این اشتباهات موجب می شوند که حال فرد در طول روز تحت تاثیر قرار گرفته و معمولا این افراد روز خوبی را سپری نمی کنند. به گزارش سایت «تودی» با آگاهی از این اشتباهات و در نتیجه جبران آنها می توانید روز خوبی را برای خودتان رقم بزنید: 1. خودداری از قرار گرفتن در معرض نور خورشید وقتی از خواب بیدار می شوید و در معرض ن. مرحله اول مسابقات یک چهارم نهایی بسکتبال لیگ b دختران کشور اوا دی ماه به مدت دو روز در سنندج برگزارمی شود و کردستان به مصاف تیم های گلستان و هیئت اسان رضوی می رود. به گزارش هاناخبر، مرحله اول مسابقات یک چهارم نهایی بسکتبال لیگ b دختران کشور روزهای ۳۰ دی ماه و […] ادامه: سنندج میزبان مسابقات یک چهارم نهایی بسکتبال لیگ b دختران کشور شد انجام همزمان کارها می تواند باعث سقوط یا صعود شما شود
آیا انجام دادن چند کار به طور همزمان به همان اندازه که فکر می‌کنیم مفید و درست است؟  خندوانه مرحله سوم مسابقه خنداننده شو قسمت چهارم پنجشنبه 22 تیر 96
خندوانه مرحله سوم مسابقه خنداننده شو قسمت چهارم شبکه نسیم خندوانه مرحله سوم مسابقه خنداننده شو قسمت چهارم با / خندوانه مرحله سوم مسابقه خنداننده شو قسمت چهارم و رامبد جوان امشب  خندوانه مرحله سوم مسابقه خنداننده شو قسمت چهارم 22 تیر 96 کیفیت عالی و کم حجم ادامه مطلب کار بی تقلا شریف ترین نوع کار است و شریف ترین نوع کار یعنی تسلط کامل بر انجام کار بدون تلاش مضاعف و بدون هدر دادن زمان . انجام کارها با بیشترین کارایی و مهارتِ ممکن . مهارت کافی یعنی قرار دادن اجزای پراکنده در جای درست ، نظم دادن اجزا به یک کل منسجم ، مدیریت زمان و آرامش کامل در حین عمل . پذیرش شرایط و در راستای آن حرکت ، همانند زمانی که چشمان ما بی اختیار و ناخودآگاه برای حفظ امنیت خود در مقابل یک خطر احتمالی بسته می شود یا زمانیکه تشنگی ما را م م می کند که آب بنوشیم و نوشیدن آب را ما با مهارت کافی انجام می دهیم... کارِ تمام ئاکام کامرانی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه دادن کارت سوخت بنزین به مردم در دستورکار است، گفت: با توجه به محاسبات انجام شده قرار است در موضوع سهمیه بندی شدن بنزین و دادن کارت سوخت حداکثر تا یک ماه آینده تصمیم گیری شود تا زمان اجرای آن مشخص شود. مغزشناسی به زبان ساده؛ قسمت چهارم . . . آرش حسینی (کلینیک ساقی): با دانستن این بخش شما برای هر قسمت از دستگاه عصبی نام خاصی را قرارداد می کنید که وقتی می خواهید در موردش بخوانید یا حرف بزنید در سراسر دنیا حرف شما قابل فهم می شود مثل اینکه بخواهید زبان جدیدی یاد بگیرید ............ وقتی بیم از دست دادن چیزی را داریم , خود را مستعد از دست دادن آن می کنیم واین در مورد هر چیزی مصداق می کند . حتی روابط انسانی , وقتی می ترسیم عشق یا محبت ی را از دست بدهیم , بلافاصله در معرض خطراز دست دادن آن قرار می گیریم .اصل مهم این است "بر آنچه که دارید تمر کز کنید ، از داشتن آن لذت ببرید و نگران از دست دادنش نباشید."

جستجوهای اتفاقی