۴ هزار گوشی مسافری تا یک ماه دیگر قطع می شوند

مدیرکل تبلیغات ی استان کرمانشاه پیش بینی کرد: بین شش تا هفت هزار نفراز مردم استان در ایام البیض امسال معتکف شوند. مدیرکل کمیته امداد (ره) استان اردبیل گفت: امسال 4 هزار و 500 مددجو از این استان عازم اردوهای زیارتی می شوند. ایده سفر به کرات دیگر در طی هزار سال آینده از سوی برخی دانشمندان مورد نقد جدی قرار گرفته است. آنها می گویند تکلیف حیات پایدار بشر روی زمین باید تا انتهای همین قرن معلوم شود. مسئول ستاد راهیان نور کربلای مازندران به راه اندازی پرتال جامع ی استان مازندران اشاره کرد و گفت: تاکنون ۱۵۰ هزار قطعه ع از در این پرتال بارگذاری شده است. به گزارش خبرنگار مهر، جواد بخشی پیش از ظهر شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه استان بیان کرد: ۲۰ هزار دانش آموز، دو هزار ۳۰۰ دانشجو و ۱۷ هزار و ۵۰۰ نفر به صورت راهیان نور محلات به مناطق جنوب کشور اعزام می شوند. وی ازاعزام ۵۳ هزار و ۵۰۰ نفر به مناطق عملیاتی جنوب و غرب در قالب راهیان نور خبر داد و . ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه در هشت سال ت گذشته در نهایت 9 هزار شغل ایجاد شد، گفت: تنها در سال قبل 700 هزار شغل ایجاد شده است. مسئول اردویی، راهیان نور و گردشگری استان قم گفت: بیش از 3 هزار نفر از استان قم تا انتهای آذرماه به مناطق جنوب کشور اعزام می شوند.
رئیس کل بانک مرکزی از اجرایی شدن مصوبه بخشش سود و جرایم دیرکرد وام های بانکی خبر داد و گفت:حجم کل پرونده هایی که مشمول مصوبه مجلس می شوند،شامل 26 میلیون پرونده می باشد که بیانگر 254 هزار میلیارد تومان است و سودهای این پرونده ها بالغ بر 45 هزار میلیارد تومان است، این در حالی است که منابع مالی در بدو امر برای این موضوع 10 هزار میلیارد تومان درنظرگرفته شده و درحال حاضر کمتر نیز شده،بنابراین ناگزیر به اولویت بندی در این رابطه هستیم.

ادامه خبر رئیس پلیس راهور ناجا گفت: تا ی های اینترنتی اسنپ و تپسی فاقد مجوز 300 هزار ریال جریمه می شوند. مرگبارترین حوادث جهان در 40 سال اخیر فهرست مرگبارترین حوادث طبیعی دنیا در 40 سال اخیر اعلام شد.

به گزارش ایسنا، این حوادث به ترتیب زمان وقوع به شرح زیر است:

ـ می 2008 ؛ ز له 9/7 ریشتری در استان سیچوان چین که هزاران نفر را به کام مرگ فرستاد.

ـ می2008؛ توفان ناگهانی میانمار که باعث کشته شدن بیش از 30 هزار نفر و مفقود شدن 30 هزار نفر دیگر شد.

ـ اکتبر2005 ؛ ز له 6/7 ریشتری شمال پا تان که باعث از بین رفتن 78 هزار نفر شد.

ـ آگوست . همشهری آنلاین: رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور گفت: ٤٠ هزار زندانی تا سال آینده در صورت تبدیل شدن استفاده از مجازات های جایگزین به یک فرهنگ، مشمول استفاده از پابندهای الکترونیکی می شوند. امروز در بازار تهران سکه طرح جدید با 4 هزار تومان کاهش یک میلیون و 786 هزار تومان و نیم سکه با رشد 8 هزار تومانی 886 هزار تومان به فروش رسید. رییس ستاد عمره و عتبات یان گفت: در دوره هفدهم عتبات یان ۱۴ هزار دانشجو به عتبات اعزام خواهند شد. گوشی های هوشمند از سال ۲۰۱۹ به esim مجهز می شوند
شرکت ihs markit پیش‌بینی کرده است که از سال ۲۰۱۹، تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند را با تجهیز به سیم‌کارت الکترونیکی راهی بازار خواهند کرد. معاون اول رئیس جمهور گفت: وقتی گفته می شود سالی 1 میلیون 200 هزار جوان داریم که وارد بازار کار می شوند و اگر بتوانیم 1 میلیون 200 هزار شغل ایجاد کنیم معنایش این است که 3 میلیون بیکاری که الان داریم، این تعداد ثابت باقی می ماند. همشهری آنلاین: معاون محیط زیست طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: تا سال ٩٢ در تهران سالانه بیش از هشت هزار مرگ مرتبط با آلودگی هوا داشتیم که اکنون به پنج هزار تا پنج هزار و ٥٠٠ مورد در سال رسیده است. نایب رئیس مجلس شورای ی گفت: آن زمان که ما به طرح تحول انتقاد می کردیم برخی جور دیگر برداشت می د اما هم اکنون ۸ هزار میلیارد اوراقی که برای بدهی گرفته اند، کافی نبود و هنوز ۸ هزار میلیارد ری دارند. در این مقاله تصمیم داریم تا بهترین گوشی های بازار در محدوده قیمتی ۵۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان را برای شما بیان کنیم. امروزه تعداد گوشی هایی که از تراشه nfc استفاده می کنند و این سامانه را پشتیبانی می کنند روز به روز در حال افزایش است. (به طور مثال گوشی های هوشمند جدید) با استفاده از این تراشه اطلاعات به صورت کد شده بین دو وسیله رد و بدل می شود. البته اگر گوشی شما جدید نیست، این تراشه را می توان ید و بر روی باتری گوشی ... معاون بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: سالانه به طور متوسط 7 تا 10 هزار نفر کودک مبتلا به اوتیسم قابل تشخیص و شناسایی در طیف های یک، دو و سه در کشور متولد می شوند. منابع خبری معارض گزارش دادند که بر اساس توافق ای پنج گانه قرار است، هشت هزار نفر از نان فوعه و کفریا به حلب و در مقابل، نزدیک به چهار هزار معارض مسلح به ادلب منتقل شوند. دیروز و امروز یعنی هفتم و هشتم تیر ماه در ساعات خنک صبح و بعد از ظهر با پاشیدن 3 هزار لیتر محلول به شرح زیر سمپاشی تابستانه را انجام دادم روغن ولک 3 در هزار مانکوزب 2 در هزار کل یریفوس 2 در هزار فن پرو ی میت نیم در هزار استامی پراید نیم در هزار وضعیت عمومی باغ خوب هست فقط شپشک سفید ( پنبه ای ) تا حدودی وجود داره . با ریزش شدید گل و میوه در اردیبهشت و داد محصول تامسون خیلی کم ولی خونی و نارنگی خوشبختانه فعلا وضع خوبی داره .
رئیس کل بانک مرکزی از اجرایی شدن مصوبه بخشش سود و جرایم دیرکرد وام های بانکی خبر داد و گفت:حجم کل پرونده هایی که مشمول مصوبه مجلس می شوند،شامل 26 میلیون پرونده می باشد که بیانگر 254 هزار میلیارد تومان است و سودهای این پرونده ها بالغ بر 45 هزار میلیارد تومان است، این در حالی است که منابع مالی در بدو امر برای این موضوع 10 هزار میلیارد تومان درنظرگرفته شده و درحال حاضر کمتر نیز شده،بنابراین ناگزیر به اولویت بندی در این رابطه هستیم.

ادامه خبر
رئیس مرکز ملی فضای مجازی از ثبت بیش از ۱۷ هزار کانال در سامانه وزارت ارشاد خبر داد و گفت: در صورتی که کانال هایی لطمه اقتصادی، حیثیتی به افراد وارد کنند، پیگیری قضایی می شوند. هزار سال... بدون آب، بدون غذا. حتی واهمه ای ندارم بگم بدون هوا! اگه فقط دستهات رو بگیرم. هزار سال... اما آخه چرا تو؟ مگه تو کی هستی؟ تو بین این همه آدم دلم میخواد همیشه کنارم باشی، انگار هزار ساله که رفتی و روزی نبوده که بهت فکر نکنم. هی... اگه تو کنارم بودی... هزار سال تو چشمات نگاه می ...
هزار سال... بدون آب، بدون غذا. حتی واهمه ای ندارم بگم بدون هوا! اگه فقط دستهات رو بگیرم. هزار سال... اما آخه چرا تو؟ مگه تو کی هستی؟ تو بین این همه آدم دلم میخواد همیشه کنارم باشی، انگار هزار ساله که رفتی و روزی نبوده که بهت فکر نکنم. هی... اگه تو کنارم بودی... هزار سال تو چشمات نگاه می ...
مدیر کل منابع انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی مجوز استخدام 11 هزار و 500 نفر نیروی تخصصصی را در وزارت بهداشت صادر کرده و آزمون استخدامی آن آذر امسال برگزار می شود. اگه ی هست که از وبلاگم خوشش اومده نظری بده غضنفر میخواسته بیاد تهران، میره ترمینال از یه راننده میپرسه آقا بلیط تهران چند؟
رانندهه میگه : اگه جلو بشینی ۱۰۰۰ تومن وسط ۸۰۰ تومن رو بوفه ۵۰۰ تومن
بعد میخواد یه کم یارو رو سر کار بذاره، میگه : اگه دنبال اتوبوس هم بدویی ۳۰۰ تومن!
غضنفر یک نگاهی به کیف پولش میکنه، میگه: خوبه دنبالش میدوم!
خلاصه ۳۰۰ تومن میده و بسم الله شروع میکنه دنبال اتوبوس دویدن.
نزدیکای غروب اتوبوس داشته از نزدیکای کرج رد میشده، رانندهه میبینه غضنفر هی داره از عقب اشاره میکنه
شاگردش میگه: بابا داغون شد! نگه دار سوار شه. هوا داره تاریک میشه سختشه، بیچاره ۳۰۰ تومن هم که داده.
راننده هم نگه میداره.
غضنفر نفس نفس ن و شاکی میاد جلو میگه: اینجا کرج بود؟
راننده میگه: آره.
غضنفر میگه: خوب مرتیکه چرا هر چی علامت میدم نگه نمیداری؟! من میخواستم کرج پیاده شم. باشگاه گلف (طنز شیرین) تعدادی مرد در رخت کن یک باشگاه گلف هستند
موبایل یکی از آنها زنگ می زند
مردی گوشی را بر میدارد و روی اسپیکر می گذارد و شروع به صحبت می کند
همه ت می شوند و به گفتگوی او با طرف مقابل گوش می دهند مرد: بله بفرمایید.
زن: سلام عزیزم باشگاه هستی؟
مرد: سلام بله باشگاه هستم.
زن: من الان توی فروشگاهم یک کت چرمی خیلی شیک دیدم فقط هزار دلاره میشه ب م؟
مرد: آره اگه خیلی خوشت اومده ب .
زن: می دونی از کنار نمایشگاه ماشین هم که رد می شدم دیدم اون مرسدس بنزی که خیلی دوست داشتم رو واسه فروش آوردن خیلی دلم میخواد یکی از اون ها رو داشته باشم.
مرد: چنده؟
زن: شصت هزار دلار.
مرد: باشه اما با این قیمتی که داره باید مطمئن بشی که همه چیزش رو به راهه.
زن: آخ مرسی یه چیز دیگه هم مونده اون خونه ای که پارسال ازش خوشم میومد رو هم واسه فروش گذاشتن ۹۵۰۰۰۰ دلاره.
مرد: خوب برو بگو ۹۰۰۰۰۰ تا اگه میتونی ب ش.
زن: باشه بعدا می بینمت خیلی دوستت دارم.
مرد: خداحافظ مرد گوشی را قطع می کند مرد های دیگر با تعجب مات و مبهوت به او خیره می شوند. بعد مرد می پرسد: این گوشی مال کیه؟ اگه شما باز هم از این مطالب خوشت اومد بزن اون لایکو دیگه!
کمیته امداد (ره) استان مرکزی در ماه مبارک رمضان اطعام بیش از 26 هزار خانوار را درنظر دارد. نوروز امسال پیش بینی می شود ۲۰ هزار نفر با پروازهای فرودگاه بین المللی جابجا شوند. امسال سطح زیر کشت جو شهرستان ۱۵ هزار ۶۵۰ تار بوده که تولیدی معادل ۳۹ هزار تن پیش بینی میشود و این در حالی است که پیش بینی ید ۱۵ هزار تن است. بلیت بازی پرسپولیس برابر الریان به قیمت های 35 هزار تومان 25 هزار تومان و 15 هزار تومان ارائه می شود در حالی که قیمت پایه بلیت های ورزشگاه ملک فهد در ریاض برای بازی دیگر گروه 800 هزار تومان است. صرع یکی از قدیمی ترین و شایع ترین اختلالات عصبی شناخته شده است که تنها به علت تخلیه انرژی در مغز discharge محقق می گردد.در واقع صرع یک ح و وضعیت است نه بیماری.تقریبا از هر۲۰۰ نفر یک نفر به نوعی مبتلا به صرع می باشد و از هر ۵۰ نفر یک نفر حمله ان را تجربه می کند.هرسال بیش از سی هزار نفر دچار صرع می شوند که ده هزار نفر انان کودک هستند... گوشی های هوشمند منعطف ال جی به زودی روانه بازار می شوند
دو گوشی‌ هوشمند منعطف ال جی با قابلیت‌های کاربردی و جالبی که دارند، همتای سامسونگی خود را از دور رقابت خارج خواهند کرد. دروازه بان پرسپولیس می گوید وقتی می بینند تیم ما نتیجه می گیرد و در زمین حریف ما نمی شوند می خواهند از طریق دیگر مقابل ما قرار بگیرند، آن هم شیوه هایی که دیگر کهنه شده است. مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان گفت: با توجه به ظرفیت های سخت افزاری پیش بینی می شود نزدیک به 65 هزار نفر از فرصت های آموزشی فنی و حرفه ای بهره مند شوند. محمدرضا مروارید در آیین کلنگ زنی اجرای طرح آبیاری نوین در 30 هزار تار اراضی عین خوش افزود: با برنامه ریزی های انجام شده این میزان از اراضی کشاورزی استان به این سیستم مجهز می شود.

وی افزود: از این میزان 50 هزار تار در شهرستان دهلران و 60 هزار تار دیگر در حدفاصل میان شهرستان مهران تا دهلران است که جهاد کشاورزی دشت ها را مشخص شد که امروز در این ارتباط اجرای طرح آبیاری نوین در 30 هزار تار اراضی عین خوش اجرایی شد.

استاندار ایلام به طرح 550 هزا. مدیرعامل موسسه جهادنصر گفت: یک میلیون و 200 هزار تار بیابان در خوزستان وجود دارد که 345 هزار تار از این اراضی کانون های ریزگرد هستند و به 7 کانون اصلی تقسیم بندی می شوند که کانون جنوب شرقی اهواز بحرانی ترین… گوشی های رجیستر نشده که به طور قاچاق وارد کشور می شود، معمولا در حین استفاده مشکل ساز خواهد بود؛ هنگ می کند، به روز نمی شود، با بعضی برنامه ها بخصوص فارسی سازها مشکل دارد.

برای اطمینان از اصل بودن گوشی، می توان به این راه ها متوسل شد:زی شناسایی گوشی چینی با این ترفند 1- کد معروف ستاره نامبر صفر شش نامبر (#06#*) را شماره گیری کنید. سریال مادربرد گوشی یا imei روی نمایشگر ظاهر می شود. اگر این سریال با بارکد روی کارتن یا باتری مطابقت داشت، احتمالاً گوشی مورد نظر اصل است (برخی قاچاقچیان بارکدهای تقلبی روی کارتن می چسبانند. این گوشی ها به «چنج» یا تغییریافته مشهور است و به همین سبب نمی توان چنین کاری را راهی مطمئن برای تشخیص اص گوشی دانست). 2- با اتصال به اینترنت، سپس رجوع به وبگاه نمایندگی برند یا مارک گوشی مورد نظر، از اصل یا قاچاق بودن آن مطلع شوید.زی 3- هر کشوری بارکد خاصی دارد. به عنوان مثال بارکد اجناس چینی با اعداد 690 یا 691 یا 692 شروع می شود. بارکد محصولات ایرانی با 626، تایوانی با 471، ژاپنی با 45 یا 49، و... (فهرست کامل بارکدهای مربوط به هر کشور را می توانید با سرچ در گوگل به دست آورید). اگر بارکد گوشی با نام کشور سازنده (که معمولا زیر محل قرار گرفتن باتری برچسب یا حک شده) هماهنگ است، احتمالاً گوشی شما اصل است (کاری که قاچاقچیان با برچسب روی کارتن می کنند، با برچسب یا حک زیر باتری هم شدنی است!) 4- مستقیماً به سایت های تحلیل و تشخیص جهانی در وب بروید. به عنوان نمونه، نشانی اینترنتی یکی از این سایت ها www.numberingplans.com است. در این وبگاه، با کلیک روی عبارت «ابزار تجزیه و تحلیل شماره» یا number analysis tools و ورود به صفحه بعدی، شماره سریالی را که از طریق شماره گیری کد #06#* روی نمایشگر گوشی ظاهر شده، در قسمت imei number analysis وارد کنید. مشخصات گوشی از جمله کشور سازنده، کارخانه، مدل و... برابر دیدگانتان خواهد بود. اگر این مشخصات با گوشی مورد نظر همخوانی داشت، مطمئن باشید یک گوشی اصلی، چنج یا قاچاق نشده را در دست دارید.زی مسؤول روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: تا تاریخ ششم فروردین ماه، تعداد 7هزار و 99 خانوار به صورت شب خواب در مدارس شهر اصفهان اسکان یافتند که چیزی حدود 25 هزار و 556 نفر می شوند. آقای ی که مطمئناً مسافرکشی شغل تو محسوب نمی شود! وقتی مسافری که شغلش کارگری است و 1000 تومان برایش یک وعده غذایی محسوب می شود-مثل صبحانه ای که در مسیر می خورد و فقط نان بود- از تو می خواهد به جای گرفتن کرایه ی 7 هزار تومانی کمی محبت ج کنی و امروز از خیر کرایه ات بگذری! محبت ج کن! به قول مادر جای دوری نمی رود. 7 هزار تومان برای تو در طول همه ی معاملات مالی ات و شم بالای اقتصادی ات سودی نزدیک به صفر دارد. -به حساب احتمالات ضرر نمی کنی وقتی این ها را به حسا.