گفت وگوی و پوتین نباید اجازه دهیم آتش تنشی جدید در منطقه شعله ور شود

آقا اجازه! این دو سه خط را خودت بخوان!
قبل از هجوم سرزنش و حرف دیگران

آقا اجازه! پشت به من کرده قلبتان
دیگر نمی دهد به دلم روی خوش نشان!

قصدم گلایه نیست، اجازه! نه به خدا!
اصلا به این نوشته بگویید «داستان»

من خسته ام از آتش و از خاک، از زمین
از احتمال فاجعه، از آ ا مان!

آقا اجازه! سنگ شدم، مانده در کویر
باران بیار و باز بباران از آسمان

- اهل بهشت یا که جهنم؟ خودت بگو!
- آقا اجازه! ما که نه در این و نه در آن!. نخست ترکیه با انتقاد از مواضع متناقض درباره حمایت از شبه نظامیان کُرد سوری، تاکید کرد اجازه تشکیل ت تروریستی در شمال را نمی دهند. معاون رئیس جمهور در اظهاراتی ضمن تکرار ادعای نخ نما شده علیه ایران عنوان داشت که واشنگتن اجازه تهدید رژیم صهیونیستی از سوی تهران را نمی دهد. تهران- ایرنا- رئیس جمهوری روسیه در تماس تلفنی با حجت ال والمسلمین پیروزی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران را تبریک گفت و درباره و همکاری های منطقه ای گفت و گو کرد. جوشکاری با گاز شعله یکی ازاولین روشهای جوشکاری معمول در قطعات آلومینیومی بوده و هنوز هم در کارگاههای کوچک در صنایع ظروف آشپزخانه و دکوراسیون و تعمیرات بکارمیرود.در این روش فلا یا روانساز یا تنه کار برای برطرف لایه ا یدی بکار میرود.... نخست رژیم صهیونیستی مدعی شد این رژیم اجازه ورود ایران به در پی وج گروه تروریستی از این کشور را نمی دهد.
روز گذشته نشست خبری شعله ور در سی و ششمین جشنواره فجر در پردیس ملت با حضور عوامل و… امور خارجه کشورمان دوشنبه شب در گفت وگوی ویژه خبری تأکید کرد، ایران امن ترین کشور منطقه و امنیتش را مدیون مشارکت مردم و حضور در مردم در صحنه است. همشهری آنلاین: بهداشت گفت: بارها اعلام کرده ام به هیچ وجه اجازه نمی دهیم کاری که در صنعت خودرو کشور انجام شد، در حوزه پزشکی هم رخ دهد چرا که آن را خیانت می دانیم. مایک پنس در جدیدترین گزافه گویی خود علیه ایران گفت در پی بیرون راندن از عراق و ، واشنگتن به تهران اجازه نفوذ در این کشورها را نمی دهد. فرستاده ویژه رئیس جمهوری می گوید که کشورش اجازه نمی دهد متحدان ایران پس از پایان کار در ، در جولان مستقر شده و برای مشکلی درست کنند. ایران آغازکننده وج از نخواهد بود ولی درصورتی که حقوق و منافع ایران در رعایت نشود، به تمامی تعهدات پایان خواهد داد و بدون هیچ گونه محدودیتی فعالیت های صلح آمیز هسته ای خود را دنبال خواهد کرد... نقش پاسداران انقلاب ی در خط مقدم مبارزه با تروریست ها در منطقه غیرقابل تردید است... پادشاه عربستان سعودی در دیدار با پوتین مدعی شد مداخله های ایران مانع برقراری صلح و امنیت در منطقه می شود. گیرم آتش به جفا، در که نباید می سوخت
آشیان سوخت ، کبوتر که نباید می سوخت
آتش اینبار گلستان نشد انگار ولی
باغ و بستان پبمبر که نباید می سوخت
کینه دارند اگر مردم شهر از پدرم
وسط حادثه مادر که نباید می سوخت
آتش افتاد در این مزرعه، گندمها سوخت
همه ی حاصل حیدر که نباید می سوخت
آتش از در به دل خانه رسیده است انگار
در اگر سوخته، بستر که نباید می سوخت
زیر خا تر در شعله گرفت آتش باز
خیمه ها سوخته ،معجر که نباید می سوخت
ظهر اگر سوخت برادر وسط معرکه ، عصر
چادر خاکی خواهر که نباید می سوخت
از تنور آمده بابا وسط تشت ، ولی
سر اگر سوخته ، دختر که نباید می سوخت
نه فقط شمع نه پروانه که در این آتش
سوخت از غصه دل هرکه نباید می سوخت. اجازه نمی دهیم ما را به جعبه سیاه واگذار کنید چون تا الان هر چیزی به جعبه سیاه واگذار شده وجی نداشته است. ایسنا نوشت: نتانیاهو در تماس تلفنی خود با پوتین تاکید کرده است که ایران یا حزب الله نباید در منطق امن در استقرار پیدا کنند.
چون شمعم و سرنوشت ِ روشن، خطرم
پروانهٔ مرگ پر ن دور سرم
چون شرط ِ اجل بر سر از آتش تبرم
خصم افکند آوازه که با تاج زرم!
اکنون که زبان شعله ورم نیست، چو شمع
وز عمر همین شبم باقی ست، چو شمع
نه به یاد ِ هیچ هندوستانی
پس بر سرم آتشین کجک چیست، چو شمع؟
از آتش دل شب همه شب بیدارم
چون شمع ز شعله تاج بر سر دارم
از روز دلم به وحشت، از شب به هراس
وز بود و نبود خویشتن بیزارم همشهری آنلاین: اقتصاد ترکیه در نشست مشترک با همتای قطری خود با تاکید بر ایستادگی کشورش در کنار قطر، گفت که آنکارا اجازه منزوی قطر را به دیگران نخواهد داد. خبرگزاری مهر نوشت: دقایقی پیش آتش سوزی در برج مس ی پامچال حوالی دریاچه ی خلیج فارس به اتش نشانی اعلام شد و تخلیه برج مس ی و مهار شعله های آتش ادامه دارد. فرماندار گرمی مغان معتقد است تا زمانی که همه برای آبادنی منطقه و معرفی قابلیت های شهرستان تلاش نکنند، نمی توان آینده ای مطلوب برای منطقه رقم زد.
«میرعلی رحیمی زاد» در گفتگو با آزادلو اظهار کرد: بزرگترین مشکل شهرستان سرمایه گذاری ن در حوزه گردشگری در ادوار گذشته است که باعث شده داشته های توانمند منطقه از نگاه گردشگران به دور بماند.
وی با برشماری قابلیت های خدادای و بکر شهرستان گرمی گفت: فضا برای سرمایه گذاری در شهرستان گرمی از لحاظ شرا. همشهری آنلاین: سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: آرزوی ی انگلیس و سایر کشورهای اروپایی در رابطه با حضور در منطقه غرب آسیا محقق نخواهد شد و مردم منطقه اجازه این حضور را نخواهند داد. ویژه رییس جمهور روسیه در امور که به تهران سفر کرده است، ظهر روز یک شنبه با ی و دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و در خصوص آ ین تحولات و منطقه و همکاری های مشترک در مقابله با تروریسم گفت وگو کرد. به غزه بنگر...گریه نکن!
دعا کن...!
علی(ع)هنوز در محراب است...شمشیرت را بردار و بر فرق جه بکوب!
انقدر محکم که دیگر هیچ پیشانی پینه بسته ای جرات نکند بر فرق عد بکوبد...
ای وارث ذوالفقار مولا برگرد/ای نور دو چشم ال طاها،برگرد/
ما شعله به شعله سوختیم از غم یاس/ای منتقم حضرت زهرا،برگرد...
اللهم عجل لولیک الفرج...
سلامتی و تعجیل ظهور مولایمان ذکر 5صلوات ماس دعا... قم - یکی از مراجع تقلید بر وم رسیدگی و اصلاح وضعیت برخی اماکن هنری تأکید کرد و گفت: نباید اجازه هتک حرمت به دین در جامعه داده شود. یک مرد جوان هنگامی که در میان شعله های آتش یک ساختمان قرار داشت، توسط یک جرثقیل نجات یافت. مردم لنجان گفت: بازنشستگان صنعت فولاد در سرگردانی به سر می برند اما اجازه نمی دهیم در سال 96 ری صندوق بازنشستگان با مشکل مواجه شود. اگر در بحرانِ اعراب خلیج فارس وارد میدان شویم، معادلات پیچیده می شود؛ نباید در کنار قطر بایستیم / نباید اجازه دهیم با کارت ایران بازی کنند / کنار نیامدن این کشورها برای ما فضای تنفس ایجاد می کند / خبر کودتا و حمله نظامی را خود قطری ها منتشر می کنند تا کشورهایی مثل ایران را به سمت خود بکشانند اگر این اتفاق در ت های نهم و دهم می افتاد، به دلیل احساساتی برخورد رئیس ت و مشکلاتی که در منطقه بوجود اورد، اوضاع طور دیگری می شد. ولی الان پیش بینی ام این ا. نخست عراق گفت این کشور اجازه برافراشتن پرچم حزب کارگران کردستان در کرکوک را نمی دهد. سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در انبار ۵ هزار متری دپوی کالا در جاده مخصوص کرج خبر دادوگفت :مهار شعله های آتش همچنان ادامه دارد. پیتزا غذایی است که دیگر همه آن را دوست دارند. غذایی کامل و بسیار خوشمزه ! و البته خیلی ها مثل خود ما ترجیح می دهند پیتزا را در خانه درست کنند نه اینکه از بیرون تهیه کنند. تهیه این غذا نیازمند مقدار زیادی پنیر پیتزا است که البته اگر به تازگی سری به فروشگاه های مواد غذایی زده باشید متوجه افزایش قیمت شدید آن شده اید. حال اگر ما بتوانیم پنیر این غذا را نیز خودمان در خانه درست کنیم هم در هزینه ها صرفه جویی کردیم و هم پیتزایمان کاملا خانگی می شود.
بی تو دلم گرفته از این ازدحام شهر

آقا اجازه ، دست خودم نیست خسته ام
در درس عشق من صف آ نشسته ام

در این کلاس ، عاطفه معنا نمی دهد
اینجا ی به پای تو ب ا نمی دهد

یعنی نمی شود که ببینم سحر رسید ؟
درس غریب غیبت کبری به سر رسید

آقا اجازه ، بغض گرفته گلویمان
آنقدر رد شدیم که رفت آبرویمان

عشق ! صاحب عالم ! گل بهشت!
باید که مشق نام تو را تا ابد نوشت

یک روز میرسد که بگویند ز . اجاق برقی مسافرتی تک شعله اجاق برقی تک شعله بهترین اجاق برقی مناسب مسافرت و انواع خوابگاه های دانشجویی و عمومی بدون نیاز به گاز و دارای کابل برق اجاق گاز برقی تک شلعه رومیزی مناسب برای زمان های قطعی گاز قیمت اجاق برقی ید اینترنتی اجاق برقی تک شعله اگر نگران قطعی گاز هستید، با این اجاق برقی میتوانید در زمان های وم از آن استفاده کنید کافیست دو شاخه را به برق متصل کنید و غذا را روی آن بگذارید قیمت فقط: 37000 هزارتومان
برای دیدن ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید فرمانده انتظامی پایتخت با بیان اینکه پلیس سرباز ولایت و میراث دار ارزش های انقلاب، و ست، گفت: با اقتدار و قدرت اطلاعاتی خود اجازه نخواهیم داد ی امنیت و آرامش مردم را خدشه دار کند. به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس ، رمضان عبدالله دبیر کل جهاد ی فلسطین بعدازظهر امروز یکشنبه با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای ی دیدار و گفت وگو کرد. رئیس مجلس در ابتدای این دیدار با اشاره به پایداری و ایستادگی جریان مقاومت ی در برابر رژیم صهیونیستی گفت: پایمردی مقاومت ی فلسطین در برابر رژیم غاصب صهیونیستی موجب عزت و سربلندی مسلمانان شده است. وی در ادامه بر حمایت قاطع ایران از مقاومت مردم مظلوم فلسطین تاکید کرد. رئیس قوه مقننه در بخش دیگری از سخنانش تحولات اخیر در منطقه را حساس و تاریخی خواند و افزود: نباید اجازه داد [...] « با تانک های عراقی درگیر بودیم.یکی از تانک ها آتش گرفت.سرباز عراقی سرآسیمه خودش را از تانک شعله ور بیرون انداخت.
کاملاً گیج بود.ایستاد و قمقمه ی آب را سمت دهانش برد.
یکی از بچه ها او را نشانه رفت.اکبر دست زیر اسلحه اش زدوگفت: مگر نمیبینی آب میخورد؟
اجازه نداد به سویش شلیک کنند.بعد هم سفارش کرد:
مثل حسین(ع)باشید؛نه مانند دشمنان او »