گزارش تکان دهنده رو مه ایران از فقر و بچه های کرایه ای بیخ گوش تهران

سخنگوى سازمان انرژى اتمى به گزارش فصلى آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره میزان ذخایر اورانیوم کم غناى ایران کمتر از محدوده تعیین شده در واکنش نشان داد. شبکه های اجتماعی اخیرا ی از رفتار موهن نیروهای خلیفه حفتر در لیبی با جسد یکی از فرماندهان انصار الشریعۀ لیبی (وابسته به القاعده) منتشر د. حقایقی در مورد زندگی مردم روم باستان وجود دارد که با شنیدن آن متعجب می شوید. سخنگوی شورای ی شهر تهران گفت: اعضای شورای شهر تهران به افزایش نرخ کرایه های تا ی در سال جدید تاکید داشتند، به همین دلیل پاسخ لازم تهیه و به فرمانداری ارسال خواهد شد. رئیس شورای شهر تهران از ابلاغ کرایه های سال ۹۶ به شهرداری تهران خبرداد.
عضو هیئت علمی دانشکده ی عمران تهران گفت: گزارش ارزی کیفیت آب شرب تهران که توسط… در ادامه پوشش ویدیویی حادثه ز له کرمانشاه، لحظه به لحظه نخستین روز امدادرسانی ز له در استان کرمانشاه را در قالب یک موشن گرافی در تابناک می بینید. ایسنا نوشت: مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تا یرانی شهر تهران از اجرای سراسری پرداخت الکترونیکی کرایه تا ی از طریق تلفن همراه از نیمه نخست امسال خبر داد. گزارش ها از افزایش آلودگی های صوتی در تهران خبر می دهد، البته این موضوع در تهران به حدی محسوس است که برای فهمیدن بحرانی بودن اوضاع نیازی به ارائه گزارش نیست. در 10 سال اخیر پروژه های ساخت و ساز مختلفی در تهران انجام شده است. به ماهایی که متأهل بودیم گفتند شوهران بی غیرتی داریم و به دختران مجرد هم گفتند اگر شوهر داشتید وضعتان این نبود. کوچک ترین فرد بازداشتی ١٣ساله و بزرگ ترینشان ٤٠ ساله بود. گاه دلتنـــــــگ می شوم دلتنـگتر از تمام دلتنگـــــــــی ها حسرت ها را می شمارم و باختن ها وصدای ش تن را نمیدانم من کدامین امید را ناامید و کدام خواهش را نشنیدم وبه کدام دلتنگی خندیدم که چنین دلتنگــــــــــــــــم نان کنونی کشور انگلستان سفید پوست هستند، اما پژوهش های تخصصی درباره رنگ پوست اهالی اولیه جزیره، نتیجه متفاوتی را نشان می دهد. چند روز پس از کشف جسد سوخته جوان ١٩ ساله مهابادی حالا احتمالات جدیدی درباره انگیزه های این جنایت تکان دهنده مطرح شده است. فرماندار تهران در گزارش خود از چهارمین روز ثبت نام داوطلبان انتخابات شورای شهر تهران گفت: تا پایان روز چهارم ۹۱۷ نفر به صورت قطعی ثبت نام د. رکنا: افشای ماجرای شکنجه فرزندان از سوی یک ناپدری بی رحم در تایلند به یک جنجال خبری تبدیل شد تا حدی که انجمن های حامی حقوق ک ن نیز به شدت این واقعه را محکوم د مرد تایلندی به جرم آزارو ضرب و شتم… عراقی ها روز موصل مرکز استان نینوا را آزاد د، شهری که ژوئن 2014 درحمله برق آسای به همراه بخش وسیعی از 5 استان شمالی وغربی و شرقی عراق سقوط کرد.
داریوش شایگان نویسنده، مترجم و متفکر ایرانی که به دلیل سکته مغزی از روز پنجشنبه 5 بهمن ماه در… کارنامه ی دارن آرونوفسکی با انبوهی از داستان های منحصربه فرد، شخصی و اغلب بهت انگیز و تکان دهنده پر شده است، اما همان طور که او در قالب این چهارده درس سازی توضیح داده، کار و تلاش پیوسته در کنار یک…
لندن - ایرنا - نتایج تکان دهنده یک تحقیق جدید علمی صورت گرفته از سوی محققان کانا ، نشان می دهدکه… چند روز از حادثه دل اش آتش سوزی و ریزش پلاسکو می گذرد و همچنان عملیات آواربرداری ادامه دارد. در همین زمینه، رو مه ها امروز را نیز به این موضوع اختصاص داده اند و هر کدام از دریچه ای برای تحلیل استفاده کرده اند. با این حال، ورود ترامپ به کاخ سفید و رویکردش به ایران نیز از دیگر موضوعات مهم امروز بوده است. پدیده جنگ بیولوژیک از مدت ها پیش به عنوان ابزاری در دست قدرت های بزرگ استعماری برای حذف رقبا و تحت فشار قرار دادن کشورهای دیگر مورد استفاده قرار گرفته است. آسوشیتدپرس نوشت: تظاهرات برنامه ریزی نشده امروز منجر به تعطیلی بازار بزرگ تهران شد. این اعتراضات نشان دهنده ناآرامی های زیر پوست ایران در شرایط وج از است. ی تکان دهنده از زجرکش یک کانگرو توسط مردی که دچار جنون حیوان آزاری است را مشاهده نمایید. صادق زیباکلام علوم در توئیتر خود نسبت به تصاویر منتشر شده از حمید بقایی و بازداشت رحیم واکنش نشان داد. برادر همسر کاپیتان فقید پرسپولیس واکنش تندی به اتفاقات رخ داده در جشن قهرمانی پرسپولیس نشان داد. «با گلوله ایرانی، جوان ایرانی کشته می شه». قاطرچی حرفهای یکی از جوانهای کولبر است و قصه یک پیرمرد کرد کولبر که در این راه چشمانش را از دست داده. «تابناک پلاس»، شنبه تا پنجشنبه به استثنای تعطیلات رسمی، پس از ساعت ۲۰: ۰۰ برای مشاهده مخاطبان در «تابناک» منتشر می شود. پدر دختر هفت ساله مقتول مشهدی روایت تکان دهنده ای از دخترش دارد: «ندا برای ید نان از خانه رفت و دیگر بازنگشت...» در تابناک می بینید. سید محمد حمایت جالبی از کارلوس کی روش کرده است. رو مه گاردین روز دوشنبه در گزارشی تکان دهنده از مجازات متکدیان و افراد بی خانمان در انگلیس خبر داد. جنایت تکان دهنده جوان در خیابان های یخچال و پاسداران که در جریان آن مرد جوان، ابتدا پدر و مادرش و سپس همسر و فرزندش را در دو منطقه مختلف به قتل رساند و بعد هم به زندگی خود پایان داد از ابعاد مختلف کارشناسی قابل توجه است. استعفای سعد حریری با چاشنی سعودی، تصمیم کمیته ویژه سران قوا درباره فرشتگان و کاسپین، جزییات جدید از خودکشی دختران اصفهانی، بیت کوین مجازی رقیب پول و ارز واقعی، حمایت ت از نیروهای مسلح و پوشش خبری مراسم ۱۳ آبان از محورهایی است که موضوع گزارش های خبری و تحلیلی رو مه های امروز شده است. اخیرا ع ی از کودک در شبکه های اجتماعی به انتشار رسیده که شدیدا احساسات کاربران را مورد تاثیر قرار داده است. عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: با توجه به تاخیر در ارسال لایحه افزایش کرایه های تا ی، پیش بینی می شود افزایش کرایه ها از اردیبهشت ماه سال 96 محقق شود. زن های زیادی هستند که سالیان سال رازی بزرگ را با خود به دوش می کشند. خیلی از زن ها با رازهایشان مدت هاست زیر خاک رفته اند. خیلی ها هر روز صبح که از خواب بیدار می شوند اولین چیزی که ذهنشان را مشغول می کند راز بزرگشان است؛ رازهایی که گاهی وقت ها دردناک، عمیق و زجرآورند.
نتایج تکان دهنده یک تحقیق جدید علمی صورت گرفته از سوی محققان کانا ، نشان می دهدکه فعالیت… از شاخه ی فهم، بی تکان افتادیدر چرخه ی باطل زبان افتادیتا قافیه و وزن به دستت آمدبا شعر به جان این و آن افتادی!زهرا موسی پور رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران در خصوص آ ین وضعیت لایحه کرایه های حمل و نقل عمومی در سال ۹۶ ، گفت: مصوبه کرایه های حمل و نقل عمومی در سال ۹۶ تا پایان داد اجرا می شود. ایسنا گزارش داد: افزایش دمای هوا و کاهش بارندگی ها موجب شد در روزهای گذشته شاهد خاموشی های متعددی در تهران باشیم، اما با توجه به تعطیلی ادارات و سازمان های خصوصی در روز ، امروز هیچ خاموشی برنامه ریزی شده ای از سوی شرکت توزیع برق تهران گزارش نشده است. ز له ای نسبتا شدیدی غرب کشور را تکان داد. پژوهشگاه ز له گفت: مردم ایران نگران زمین لرزه نباشند. کانون زمین لرزه عراق بوده است و هیچ خطری ایران را تهدید نمی کند.