گزارش تمرین استقلال برگزاری آ ین تمرین در تهران و تبریک به شفر ع

می کرد. حسین شمس، سرمربی فتح تهران بود وقتی که علی کریمی در این تیم بازی می کرد. اولین تیمی که کریمی با آن قرارداد حرفه ای بست. شمس در خصوص دوران حضور کریمی در تیمش و خداحافظی این بازیکن از دنیای فوتبال با نود گفتگو کرد. 90: خاطرتان هست برای اولین بار کریمی در چه زمانی و چه شرایطی به تمرین فتح آمد؟
بله در جریان تمرینات پیش از شروع فصل 75 -74 او به همراه، بابک معصومی خدا بیامرز به محل تمرین تیم من آمد و پس از گفتگو با وی حاضر شدم در اولین تمرین برای. هافبک جوان استقلال می تواند بعد از بازگشت به تهران در تمرین این تیم شرکت کند. مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: من با استقلال قرارداد دارم و خبر ج ام از باشگاه صحبت ندارد، طبق قراردادم در تمرینات شرکت می کنم و تیم که از جم برگشت باز هم به محل تمرین خواهم رفت. نیکبخت در تمرین استقلال دفاع چپ سابق استقلال که با افزایش سن فوتبال را کنار گذاشته امروز در تمرین استقلال حاضر شد . بازیکن پیشین استقلال پیش از اینکه تمرین آغاز شود در زمین شماره 2 حضور یافت و به رختکن آبی پوشان رفت. نیکبخت که سابقه بازی در پرسپولیس را نیز دارد، مورد استقبال پرویز مظلومی و بازیکنان قرار گرفت. *این گوساله اونجا چیکار می کرده... اشکان دژاگه بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی به کمیته اخلاق احضار شد و غیبت او در تمرین تراکتورسازی با عصبانیت شدید جان توشاک همراه بود. به گزارش شفقناورزشی، اشکان دژاگه ید جدید تراکتورسازان غایب بزرگ تمرین تیمش در آستانه بازی با سایپا بود. دژاگه به دلیل خالکوبی هایش در تمرین روز غایب بوده چرا که او […] م ع چپ سابق تیم پرسپولیس تهران طی روزهای اخیر در تمرینات استقلال خوزستان حضور یافته است. به گزارش خبرگزاری فارس، اولین تمرین تیم فوتبال استقلال بعد از ش ت این تیم مقابل نفت آبادان فردا در زمین شماره 2 ورزشگاه برگزار خواهد شد.
شاگردان علیرضا منصوریان تمرین خود را ساعت 18 برگزار می‌کنند  ید چای لاغری تن فیت که این تمرین بیشتر جنبه ریکاوری خواهد داشت. بازیکنان استقلال تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده سازی برای دیدار روز پنجشنبه مقابل ملوان انزلی ساعت 16:30 امروز در زمین شماره 2 برگزار شد.

* این تمرین بیشتر تحت تاثیر حضور علی کریمی مربی تیم ملی ایران قرار داشت. کریمی که مورد استقبال قلعه نویی، بازیکنان و کادر فنی قرار گرفته بود به مدت یک ساعت نظاره گر تمرین آبی پوشان بود.

* هنگامی که قلعه نویی و علی کریمی مشغول صحبت شدند سرمربی استقلال به کریمی گفت چرا در بازی دوستانه ما شرکت نمی کنی که مربی تیم ملی نیز پاسخ داد: دوست دارم بیایم اما هنوز وقت ن .

* جواد زرینچه مربی استقلال به تعریف و تمجید از علی کریمی پرداخت و با او دقایقی صحبت کرد.

* برخی از بازیکنان از جمله حسین صادقی، میلاد ف الدینی و مهدی کریمیان به سمت کریمی که روی نیمکت نشسته بود رفتند. تعدادی دیگر از بازیکنان از جمله تیموریان، خسرو حیدری، هاشم بیک زاده و محمد قاضی ترجیح دادند که در وسط زمین بمانند و این علی کریمی بود که به سمت آنها رفت.

*مگویان با لباس شخصی وارد زمین شماره 2 شد که روی پیراهن وی تصویر آل پاچینو بازیگر هالیوود نقش بسته بود.

* محور تمرین امروز آبی پوشان دویدن دور زمین، بازی آقاوسط و کارهای تاکتیکی بود.

* حنیف عمران زاده م ع استقلال زیر نظر نوروزی به تمرین اختصاصی پرداخت.

* هواداران استقلال که تعدادشان به 100 نفر می رسید با علی کریمی ع یادگاری می انداختند.

* هنگامی که هواداران استقلال هنگام ع با کریمی عدد 4 را نشان می دادند مربی تیم ملی با دستانش عدد 2 را نشان می داد.

* قرار است فردا اعضای تیم استقلال ساعت 14 در یکی از موسسات خیریه در خیابان شریعتی حضور یابند. با نظر شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال تمرین فرداى این تیم تعطیل شد. مدیرعامل استقلال در محل تمرین امروز این تیم حاضر شد. م ع ارمنی استقلال دقایقی پیش در محل تمرین این تیم حاضر شد. به گزارش "ورزش سه"، این در حالی است که مظلومی روز گذشته اعلام کرد بود که از برگزاری چنین بازی بی خبر است. با این حال شنیده ها حاکی از آن است که مظلومی کاملا از برگزاری این بازی خبر داشته است ولی با توجه به زمان برگزاری این بازی درخواست لغو آن را داده است. مظلومی از مدیران باشگاه درخواست کرد که با توجه به تمرینات بدنسازی تیمش، این بازی را فردا برگزار کنند اما مخالفت تیم چین تایپه با زمان درخواستی سرمربی استقلال باعث لغو این بازی شد.
چین تایپه. تولد ایگور پراهیچ، م ع نفت تهران امروز در تمرین این تیم برگزار شد. علی کریمی هافبک مصدوم تیم فوتبال استقلال در تمرین امروز این تیم حاضر شد. به علت بروز پدیده گرد و خاک تمرین تیم های فوتبال استقلال فولاد خوزستان لغو گردید. تیم فوتبال استقلال پس از پیروزی برابر پرسپولیس، تنها با یک جلسه تمرین به مصاف ذوب آهن می رود. بازیکنان تیم فوتبال استقلال در حالی روز گذشته تمرین ن د که از بدقولی مسئولان باشگاه ناراحتند؛ آنها حتی تهدید کرده اند در صورت عدم پرداخت قراردادشان مقابل سایپا و لوکوموتیو بازی نمی کنند. اولین تمرین پرسپولیس بعد از برد 4 بر صفر این تیم مقابل ذوب آهن از ساعت 11 امروز در ورزشگاه شهیدکاظمی برگزار شد. در این تمرین بازیکنان اصلی ریکاوری د و نفرات ذخیره نیز تمرین کار با توپ داشتند. لئوناردو پادووانی و محمدحسین کنعانی زادگان بعد از یک روز غیبت به تمرینات استقلال برگشتند. احد وظیفه مدیرکل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی درباره منشاء این باد گفت: این سامانه وزش باد از جنوب غرب کشور شکل گرفته و به سمت شمال شرق در حرکت است. سامانه وزش باد شدید که باعث ایجاد طوفان تندری در تهران شده است، بعد از گذر از قزوین و البرز به تهران رسیده است. این سامانه پایدار نیست و طی یکی دو ساعت آینده از تهران خارج می شود. آ ین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس تهران تا پیش از دیدار با الریان قطر از ساعت 17:30 امروز در ورزشگاه تهران برگزار شد. بازیکنان استقلال که دقایقی پیش وارد تهران شده اند، فردا را استراحت می کنند و روز پنجشنبه تمرینات خود را پیگیری می کنند و در این بین باید خود را با ۲ جلسه تمرین آماده بازی با سیاه جامگان در هفته بیست و…
تمرین تیم فوتبال استقلال از ساعت 11:30 در زمین شماره 2 آزدی آغار شد. بدترین خبر برای کادرفنی استقلال در تمرین امروز مصدومیت نسبتا شدید پادوانی بود، پادوانی در تمرین امروز روی تکل علی قربانی مصدوم شد و احتمال این که بازی با تراکتورسازی در هفته سیزدهم لیگ برتر را از دست بدهد زیاد است.
*فرشید اسماعیلی که به دلیل مصدومیت بازی با صبا را از دست داده بود، از امروز به تمرین استقلال اضافه شد و دویدون دور زمین را آغاز کرد.
* محسن کریمی با وجود اینکه مصدومیتی ندارد، با تجویز کادر پزشکی امروز هم اختصاصی تمرین کرد و قرار است از فردا به تمرین گروهی اضافه شود.
* بعد از تمرینات سرعتی، بازیکنان استقلال در بخش اول تمرین تاکتیکی به فوتبال با دروازه کوچک مشغول پرداختند تا دقت شوت بازیکنان بالا برود.
* در آیتم بعدی بازیکنان استقلال به دو گروه تقسیم شدند. یک گروه زیر نظر مگاه به مرور کارهای دفاعی و جاگیری ها در هنگام دفاع مشغول شدند و گروهی دیگر زیر نظر منصوریان به شوتزنی و مرور تاکتیک های گ نی پرداختند. قرار دادن بازیکنان در موقعیت گ نی و تمرین در زدن ضربات نهایی بخش دیگر تمرین استقلالی ها بود. فوتبال درون تیمی آیتم بعدی تمرین استقلالی ها بود و منصوریان نظارت دقیقی بر این تمرین داشت.
* استیو جونز مربی بدنساز استقلال به دلیل مرخصی و سفر به انگلستان در این تمرین هم غایب بود. او قرار است برای بازی با تراکتورسازی به ایران برگردد. طبق اعلام قبلی قرار بود تمرین امروز (یکشنبه) تیم فوتبال استقلال از ساعت 15:30 در زمین شماره دو ورزشگاه برگزار شود، اما مسئولان مجموعه ورزشی اعلام د که با آنها برای تمرین استقلال هماهنگ نشده است. تمرین تیم فوتبال السد پیش از دیدار با استقلال در ورزشگاه تهران برگزار شد. تمرین نوبت صبح امروز تیم فوتبال استقلال این تیم برگزار شد. هافبک مصدوم استقلالی ها در تمرین این تیم حاضر شد. مربی سابق استقلال در تمرین تیم ملی حاضر شد. عمران زاده با استقلال به ارمنستان می رود
م ع تیم فوتبال استقلال تیمش را در سفر به ارمنستان همراهی خواهد کرد. حنیف عمران زاده م ع استقلال پیش از آغاز تمرین امروز اعلام کرد در صورتی که قلعه نویی به وی اجازه دهد در تهران خواهد ماند و به درمان پای مصدوم خود خواهد پرداخت و تیمش را در سفر به ارمنستان همراهی نمی کند.

م ع استقلال بعد از پایان تمرین امروز با قلعه نویی گفت وگو کرد و از وی خواست که در تهران بماند اما سرمربی استقلال مجوز ماندن عمران زاده در تهران را نداد و اعلام کرد وی باید با تیم به ارمنستان بیاید.

به گزارش فارس، به این ترتیب عمران زاده فردا تیمش را به همراه سایر بازیکنان در سفر به ارمنستان همراهی خواهد کرد. مربی پیشین استقلال در تمرین تیم ملی ایران شرکت کرد. آبی پوشان صبح روز دوشنبه یک جلسه تمرین سبک در راهروهای باشگاه ایرانیان برگزار د. استقلال تهران در تلاش است تا قرارداد بازیکنان جوانش را تمدید کند. به گزارش شفقناورزشی، استقلال تهران تیمی جوان در اختیار دارد؛ بازیکنانی که می توانند در چند فصل آینده برای آنها بدرخشند ولی منصوریان برای… تمرین تیم فوتبال استقلال در حالی از دقایقی پیش آغاز شده که بازیکنان اصلی در آن حضور ندارند و تنها بازیکنانی که روز گذشته بازی نکرده بودند مشغول تمرین هستند. مهاجم استقلالی ها به دلیل مسمومیت تمرین این تیم را از دست داد. اولین تمرین تیم فوتبال استقلال در دوحه برگزار شد. مربی جامائیکایی با حضور در تمرین آبی ها نقش مهمی را قبول کرده است. بازیکنان تیم فوتبال استقلال آ ین تمرین خود پیش از دیدار با گسترش را برگزار د. به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، شاگردان قلعه نویی از صبح امروز اردو آماده سازی خود را در جزیره کیش ب ا کرده اند.

ساعت 17 امروز بازیکنان استقلال اولین جلسه تمرین خود را برگزار د. در این تمرین تمامی بازیکنان استقلال حضور داشتند و یک جلسه تمرین سبک برگزار د.

آرش برهانی با ب اجازه از کادر فنی امروز به کیش سفر نکرد و قرار است بعد از حل شدن مشکلات شخصی اش به زودی به اردوی آبی ها ملحق شود.

همچنین هلمکه بازکنان جدید الورود استقلال نیز که با اجازه باشگاه برای گذارندن تعطیلات سال نو میلادی در کشور خود به ثمر می برد به زودی به این اردو خواهد پیوست.

بازیکنان استقلال ساعت 7 صبح فردا یک جلسه تمرین هوازی در ساحل جزیره کیش برگزار خواهند کرد و ساعت 11 صبخ فردا نیز کار با وزنه انجام می دهند. همچنین عصر یک شنبه یک جلسه تمرین تاکتیکی برگزار خواهند کرد.
حسین فتحی، س رست باشگاه استقلال و فرهاد مجیدی مربی جدید آبی پوشان در محل تمرین این تیم حضور یافتند. هدف آن است که ،شما تمرینات هر صفحه را 3 مرتبه، تقریباً 15-20 بار بتوانید انجام دهید. خیلی آرام شروع کنید ، سپس تکرارآن را زیاد کنید. تمرین 1: به پشت خو ده، دستها را بطرفین دراز کنید زانو ها زاویه 90 درجه با ساعد و بدن درست کنند. بگذارید چند سانتیمتری زانوها بطرف راست و چپ بیافتند. تمرین 2: به پشت بخو د،زانوها خم، پاشنه ها روی زمین.ستون فقرات را به زمین فشار دهید و با پا ها آرام مثل راه رفتن بطرف جلو بروید. تمرین 3: به پشت خو ده ،ران ها را بلند کرده و به ترتیب ران ها را 90 درجه خم کرده به جای اول برگردانید.(پاها را روی زمین قرار ندهید)کف دستها روی زمین قرار میگیرند. تمرین 4: به پشت خو ده،ستون فقرات را به زمین فشار دهید.سر دست راست وپا را از زمین بلند کنید.زمانی کوتاه در این ح نگهدارید.سپش سمت را عوض کنید. تمرین 5: این تمرین کلاسیک (قدیمی و معروف )میباشد.پاها از زانو خم و پاشنه ها روی زمین،بازوها بطرف جلوو سر و شانه کمی از زمین بلند و دوباره پائین. تمرین 6: به پشت خو ده،ران ها خم و از زمین بلند میشود.به تناوب ران ها را دراز و خم کنید. سر و شانه را کمی از زمین بلند کرده ، دست ها همزمان با پا ها به عقب و جلو میروند. تمرین 7: طاقباز روی زمین،زانوها خم و پاشنه ها روی زمین قرار میگیرند.سر و شانه را کمی از روی زمین بلند کنید و دو دستها را از یکطرف ران، بطرف جلو هل بدهید.سمت را عوض کنید. تمرین 8: به پشت خو ده،ران ها خم ،پای راست را بح صلیب روی پای چپ قرار دهید. دست راست روی زمین ،شانه را از زمین بلند کرده.با دست چپ زانوی راست را فشار میدهیم.3 ثانیه نگهمیداریم،سپش استراحت.سمت را عوض میکنیم.

جستجوهای اتفاقی