کیهان مگر سال 90 یا 92 تحریم نبودیم آن زمان دلار چند بود و الان چند است

من حداقل 14حقیقت رو راجع به شما میدونم
1.الان بیداری
2.گوشیت روشنه
3.یه انسان هستی
4.داری اس ام اس منو میخونی
5.تو نمیتونی وقتی زبونت بیرونه بگی ژ
7.الان داری امتحان میکنی
8.الان خندت گرفت
9.اصلا ندیدی که عدد6رو جا انداختم
10.الان برگشتی چک کنی ببینی جا انداختم یا نه
11.الان باز خندیدی
12.نمیدونی که من یه عدد رو هم چندبار نوشتم
13.الان چک کردی ببینی کدومه
14.پیداش نکردی داری میدی من حـداقل 15 حـقیقت رو راجع بهـ شما میدونم:

1.الان توۓ اینترنتۓ

2.الان توۓ سایت باـحـالۓ هــستی
3. یڪً انسان هــستۓ

4.الان دارۓ پست منو میـخـونۓ

5.تو نمیتونۓ با زبون بیرون بگۓ ژ

7.الان دارۓ امتـפـان میڪًـنۓ

8.الان פֿـندهـ ات گرفت

9.اصلا ندیدۓ ڪًـهـ عدد 6 رو جا انداـפֿـتهـ ام

10.الان چڪً ڪًـردۓ ببینۓ واقعا جاانداـפֿـتم عدد 6رو یا نهـ

11. الان باز פֿـندیدۓ

12. نمیدونۓ ڪًـهـ من یهـ عدد رو هــم. هفته گذشته متوسط قیمت سنگ آهن وارداتی خلوص ۶۲ درصد در چین از حدود ۶۰ دلار اول هفته به ۶۴ دلار هم رسید ولی تا پایان هفته مجددا نزولی شد و حدود ۶۲.۵۰ دلار هر تن خشک سی اف آر ثبت شد. در اولین روز کاری بهمن ماه، دلار هفتمین روز کاهشی را پشت سر گذاشت تا سقف قیمت این ارز پایین تر بیاید. روز شنبه، دلار 40 تومان از ارزش خود را از دست داد و به قیمت 3 هزار و 815 تومان رسید. امروز در بازارهای جهانی قیمت طلا تحت تأثیر تضعیف ارزش دلار افزایش یافت و هر اونس از این ف گرانبها به قیمت ۱۲۵۲.۴ دلار به فروش رفت. فرمانده ناجا گفت: 38 سال است که تحریم هستیم اما هر بار مردم پاسخ یاوه گویی غربی ها را داده اند. خبرنگار «فیگارو» به نقل از یک منبع دیپلماتیک خبر داد، گرو تروریستی منافقین در مراسم های خود به هر سخنران یی 25هزار دلار و به هر سخنران فرانسوی 12هزار و پانصد دلار می دهد. قیمت نفت که روز گذشته از ۶۵ دلار فراتر رفته بود همان روز با موج برداشت سود سرمایه گذاران ۲ درصد کاهش یافت و امروز دوباره با کاهش تولید نفت به مرز ۶۴ دلار رسید. برای آگاهی از اینکه نبض بهای دلار و یورو به عنوان پرطرفدارترین ارزهای مورد معامله در بازار آزاد ارز کشور از ساعت 8 تا 18 چگونه می زند، می توانید رأس هر ساعت از میانگین قیمت ید و فروش دلار و یورو در صرافی های مجاز اطلاع به دست آورید. من حداقل 14حقیقت رو راجع به شما میدونم 1.الان بیداری2.گوشیت روشنه3.یه انسان هستی4.داری اس ام اس منو میخونی5.تو نمیتونی وقتی زبونت بیرونه بگی ژ7.الان داری امتحان میکنی8.الان خندت گرفت9.اصلا ندیدی که عدد6رو جا انداختم10.الان برگشتی چک کنی ببینی جا انداختم یا نه11.الان باز خندیدی12.نمیدونی که من یه عدد رو هم چندبار نوشتم13.الان چک کردی ببینی کدومه14.پیداش نکردی داری میدی امروز هم قیمت دلار با افزایش قیمت 24 تومانی بدون مکث، خود را به 4056 تومان رساند. بر اساس آنچه روی تارنمای اتحادیه کشوری طلا، ارز و سکه قرار گرفته، این قیمت تا ساعت 3:30 بعد از ظهر نهایی شده است. این در حالیست که تا چند ساعت پیش از آن، قیمت دلار با ۱۲ تومان افزایش به ۴۰۴۴ تومان رسیده بود.به نظر می رسد که قیمت دلار با افزایش لجام گسیخته ای همراه است. تماشاگران امروز نوشت:استقلالی ها می گویند برای یک فصل و نیم به جباروف 500 هزار دلار دادند اما رقمی که ازبک ها ادعا د حدود 800 هزار دلار است. برای آگاهی از اینکه نبض بهای دلار و یورو به عنوان پرطرفدارترین ارزهای مورد معامله در بازار آزاد ارز کشور از ساعت 8 تا 18 چگونه می زند، می توانید رأس هر ساعت از میانگین قیمت ید و فروش دلار ، یورو و درهم امارات در صرافی های مجاز اطلاع به دست آورید. دو سال پیش یه بار به خواهرم گفتم با این که همه همسن های من الان به فکر ازدواج هستن اما من دوست ندارم ازدواج کنم و به نظرم ازدواج خیلی ترسناکه! خواهرم گفت: "پس هنوز تو به زمان مناسب برای ازدواج نرسیدی و بهش نیازی نداری" الان با تمام وجود می فهمم خواهرم چی میگفت، دو هفته پیش مطمئن بودم که حتی شاید تا شهریور هم نرم خونه، اما الان یه حس شیرین و بی قرار من رو می کشونه به تصور یک لحظه دیدن خواهرم... آغاز پیش ید اپل تی وی 4k از ۲۵ شهریور با قیمت ۱۷۹ دلار
همانطور که انتظار می‌رفت، اپل در مراسم اختصاصی امروز خود از اپل تی‌وی 4k رونمایی کرد. حال قیمت و زمان عرضه‌ی این محصول مشخص شده است. به رغم توافق هسته ای ایران و ۱+۵ و اجرای تعهدات از سوی تهران، به دلیل بدعهدی غرب در عمل به تعهداتش، دسترسی ایران به میلیاردها دلار از پول های بلوکه شده خود در خارج از کشور فراهم نشده و تنها چند میلیارد دلار به ایران تحویل داده شده است که کنگره برای آنها نیز کیسه دوخته است تا از بازگشت این دارایی ها جلوگیری کند.
با گذشت بیش از سه ماه از زمان اجرای ، هنوز اقدام عملی از طرف غربی ها برای لغو کامل تحریم ها انجام نشده و به گفته مقامات ایرانی، تحریم . در حالی که در ابتدای معاملات دیروز انتظار افزایشی شدن قیمت سکه طلا می رفت، طراحی معامله گران به گونه بود که قیمت دلار را در کانال افزایشی قرار دادند. آنها با تغییر موضع از ید سکه دست کشیده و ید دلار را در دستور کار خود قرار دادند. هدف این گروه دپوی دلار در آستانه نوروز و روزهای ابت سال جدید است که تقاضا افزایش و عرضه کاهش می یابد. رو مه کیهان در شماره امروز خود ، انتظار ظهور زمان را به انتخابات گره زده است. الان کاظم قلمچی تو خونش پا انداخته رو پاش،سیگار برگ روشن کرده دلار میریزه رو سرش، هااار هاار میخنده میگه سال بعدم پیش خودمید! این روزها هرچند بانک مرکزی مدعی کاهش قیمت دلار در بازار آزاد است ولی با حاکم شدن وضعیت امنیتی در بازار و تشدید معاملات پنهانی و بعضاً درگوشی، قیمت دلار بازهم بالاست با کاهش ارزش دلار،هر اونس طلا 4.30 دلار افزایش یافت و 1342.89 دلار معامله شد. امروز در بازارهای جهانی قیمت طلا تحت تأثیر کاهش ارزش دلار و شاخص بازارهای بورس ۳ دلار کاهش یافت و هر اونس از این ف گران بها به قیمت 1۲۴۵.۶ دلار به فروش رفت. یکی از برنامه های ت برای مقابله با تحریم های ت پناه بردن به مبادلات برمبنای یورو است اما نباید فراموش کرد که اروپا متحد ست و هرگز برخلاف منافع این کشور که دلار یکی از آنهاست، عمل نخواهد کرد. برای آگاهی از اینکه نبض بهای دلار و یورو به عنوان پرطرفدارترین ارزهای مورد معامله در بازار آزاد ارز کشور از ساعت 8 تا 18 چگونه می زند، می توانید رأس هر ساعت از میانگین قیمت ید و فروش دلار و یورو در صرافی های مجاز اطلاع به دست آورید. تحلیلگران معتقدند: «افزایش پیوسته قیمت نفت به بیش از 55 دلار، امید برای افزایش به 60 دلار را بیشتر تقویت کرده است». رقم پیشنهادی بین اسپورت از مجموعه رسانه ای الجزیره، 41 میلیون دلار بوده که این رقم با موافقت ایران همراه نشده است. در نهایت طرفین روی رقم 20 میلیون دلار به توافق می رسند که 18.5 میلیون دلار از این رقم به حق پخش بازی های جام جهانی اختصاص دارد و 1.5 میلیون دلار حق پخش جام ملت های آسیاست که تجمیع شده توسط ایران یداری شده است. خبری که این روزها تکرار می شود چند کلمه بیشتر نیست: «عربستان سعودی قرارداد ید 110 میلیارد دلار تسلیحات از را نهایی کرده و آن را تا سقف 350 میلیارد دلار در یک دوره 10 ساله تمدید کرده است.» فهمیدن… با وجود کاهش نرخ دلار آزاد به رقم 4 هزار و 680 تومان، بازار دی و فروش کالاهای کامپیوتری بدون کمترین رونقی در انتظار مشتری است.

به گفته فعالان بازار کامپیوتر، هیچ به کاهش نرخ دلار اعتماد ندارد و هر آن ممکن است در بازار شاهد رشد دوباره قیمت دلار باشیم؛ به همین دلیل به از فروش کالا خودداری می کنند. برای آگاهی از اینکه نبض قیمت دلار، یورو و درهم امارات به عنوان پرطرفدارترین ارزهای مورد معامله در بازار آزاد ارز کشور از 8 صبح تا 18 عصر چگونه می زند، می توانید رأس هر ساعت از میانگین قیمت ید و فروش دلار ، یورو و درهم امارات در صرافی های مجاز اطلاع به دست آورید. از مرداد ماه امسال بود که بهای دلار شروع به رشد کرد و از کانال 3600 گذشت و در ساعت 11، 17 مهر ماه 96 به کانال 4 هزار تومان وارد شد. حالا نیز قیمت دلار رکوردهای جدیدی را روزانه برای خود به ثبت می رساند و برخی بر این باورند که قیمت این ارز به 5 هزار تومان هم خواهد رسید؛ اما چه دلایلی باعث شد قیمت دلار رشد کند؟ نرخ دلار که چند روزی است تکانه های جزئی دارد یکباره از صبح امروز سیر صعودی شدیدی را آغاز کرد تا جایی که دلار در بازار آزاد هم اکنون ۴۴۵۰ تومان فروخته می شود که علت اصلی این گرانی آغاز کار بازار با نرخ بالای بانک مرکزی بود. معاون استاندار لرستان با اشاره به افزایش میزان صادرات استان از 235 میلیون دلار به حدود 600 میلیون دلار گفت: حدود 6 میلیون دلار واردات کالاهای اولیه، تجهیزات و ماشین آلات موردنیاز داشته ایم. «مسافران غیر قانونی با سفر به مناطق نزدیک به مرز مشترک ایران و افغانستان بویژه ای هرات و فراه و مبادله دلار با افغانی های یده شده (واحد پول افغانستان) در ایران اقدام به قاچاق دلار به داخل کشور می کنند.… وند افزایش قیمت دلار از صبح امروز ادامه یافت تا جایی که از دقایقی پیش صرافی ها قیمت ۳۹۳۰ تومان را برای دلار اعلام می کنند. دلار41 قیمت دلار به ۴۰۰۰ تومان نزدیک شد هر چند در این شرایط عملا ید و فروش متوقف شده و یداران دست نگه داشته اند تا نوسان دلار متوقف شده و قیمت کشف شود. به نوشته اقتصادنیوز، قیمت دلار در حالی در بازار آزاد افزایش یافته است که از صبح امروز شاخص ارزش دلار نیز تقویت شد.نرخ سنا در بازار ارز اکنون دلار را 3794 تومان نشان می دهد و نرخ دلار مبادله ای 3209 است. همشهری آنلاین: بهای نفت خام سنگین ایران در بازارهای جهانی در هفته منتهی به ۱۴ آوریل مارس (۲۵ فروردین) با یک دلار و ۸۲ سنت رشد، بشکه ای ۵۳ دلار و ۱۰ سنت داد و ستد شد. درحالی که طلا به کمترین رقم 17 ماه گذشته رسیده بود، با کاهش ارزش دلار دوباره جانی گرفت و به 1214.90 دلار در هر اونس رسید، در عین حال هفتمین هفته متوالی کاهشی را ثبت کرد. رئیس کل بانک مرکزی با بیان این که قیمت دلار سیر کاهشی دارد گفت: سوال درباره نرخ دلار رسمی غیر معمول است که فقط در در کشور ما مطرح است. بندرعباس - کشور گفت: میزان قاچاق کالا از ۲۰ میلیارد دلار در مبادی رسمی و غیررسمی به ۱۱.۵میلیارد دلار رسیده است. اگرچه تراز تجاری کشور همچنان حدود شش میلیارد دلار منفی است، با این وجود در یازدهمین ماه سال حدود چهار میلیارد و ۶۰۳ میلیون دلار صادرات داشته ایم. به دنبال ترس از بروز یک جنگ تجاری در جهان که سبب شده تا ارزش دلار بالا نرود و همچنین بلاتکلیفی در مورد نتایج انتخابات در ایتالیا، هر اونس طلا 3.70 دلار گران شد.