کمک ۱۴۷ میلیون تومانی خیران گیلانی برای آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد

در مراسم جشن گلریزان ویژه انجمن حمایت از زندانیان کمک ۲۹۰ میلیون ریالی خیرین آبادغرب برای کمک به خانواده نیازمند زندانیان جمع آوری شد. شورای نگهبان نظر خود را در مورد طرح آیین دادرسی جرائم نیروهای مسلح و دادرسی الکترونیکی اعلام کرد. طرح آیین دادرسی جرائم نیروهای مسلح و دادرسی الکترونیکی مصوب جلسه مورخ بیست و هشتم اردیبهشت ماه یکهزار و سیصد و نود و سه مجلس شورای ی در جلسات متعدد شورای نگهبان مورد بحث و بررسی قرار گرفته و نظر این مرجع به شرح زیر اعلام شده است: همشهری آنلاین: رئیس پلیس مبارزه با نیروی انتظامی ایران گفت: حذف مجازات در جرائم مربوط به مبارزه با در شرایط موجود مفید نیست و اشکالاتی ایجاد می کند. شفقنا- محافظه کاران انگلیسی به شدت طرفدار برقراری مجازات برای برخی جرائم هستند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از اسکای نیوز، تحقیق محققان کویینز ماری در انگلیس نشان می دهد که ۵۴ درصد از محافظه کاران انگلیسی خواستار بازگشت مجازات برای برخی جرائم سنگین هستند. این درحالی است که تنها ۸ درصد طرفداران حزب […] رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از آغاز طرح بخشودگی جرائم دیرکرد بد اران صندوق رفاه از ۱۲ بهمن به مدت 10 روز خبر داد. نیکوکاران رودسری برای زندانیان جرایم غیر عمد270 میلیون ریال کمک د. مدیر کل کمیته امداد استان کرمان از کمک 300 میلیون تومانی مردم خیر استان در کمک به ز له زدگان غرب کشور خبر داد . رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: شعب ویژه رسیدگی به جرائم انتخاباتی در استان کرمان تشکیل می شود . رئیس پلیس راهور استان قم از درآمد ۳۰ میلیارد تومانی حاصل از جرائم رانندگی در داخل و خارج شهر قم در ۱۰ ماه نخست امسال خبر داد.
لینک خبر
زوج های جوان متقاضی وام 50 میلیون تومانی (دو فقره وام 25میلیون تومانی) برای پرداخت ماهانه ثابت بابت هر وام 25 میلیون تومانی ماهانه 372 هزار تومان بپردازند که در مجموع این وام 50 میلیون تومانی برای هر زوج ماهانه 752 هزار تومان هزینه در بر خواهد داشت. هم چنین متقاضیان این وام 50 میلیون تومانی که می خواهند اقساط خود را به صورت پلکانی پرداخت کنند، باید در سال اول ماهانه حدود 310 هزار تومان بپردازند و از سال دوم این رقم افزایش می یابد... معاون اجرایی ستاد دیه کشور از ۱۱۰ هزار زندانی جرائم غیر عمد در ۸ سال فعالیت ستاد دیه کشور خبر داد. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} جزوه کامل جرایم رایانه ای و سایبری لینک پرداخت و *پایین مطلب * فرمت فایل :word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه: 65 فهرست و توضیحات : فصل اول- رایانه، جرائم مربوط به آن و مفهوم سایبر مبحث اول- رایانه تعریف رایانه: گفتار اول: اجزاء کامپیوتر الف)سخت‌افزار کامپیوتر: ب)نرم‌افزار: پ)تعریف اینترنت: ت)پست الکترونیک (mail): گفتار دوم- قابلیت‌های کامپیوتر گفتار سوم- تاریخچه جرائم کامپیوتری مبحث دوم- جرائم مربوط به رایانه‌ گفتار اول- جرائم اینترنتی گفتار دوم- تعریف جرائم رایانه‌‌ای تعریف دیگر جرم رایانه‌‌ای و اینترنتی: الف)تعریف سازمان ملل متحد از جرم کامپیوتری ب)تعریف متخصصان از جرائم رایانه‌‌ای پ)تعریف حقوقی برای جرائم رایانه‌‌ای تعریف موسع: تعریف بسیار موسع: گفتار سوم- ویژگی‌های جرائم رایانه‌‌ای و اینترنتی الف)خصوصیات مرتکبین جرائم کامپیوتری و اینترنتی: ب)عدد تخمین میزان دقیق جرائم ارتک : پ)حجم وسعت ضرر و خسارت وارده: ت)خصوصیات فراملی و بین‌المللی رایانه‌‌ای: ث)نحوه تعقیب و رسیدگی به جرائم کا ...
دریافت فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تفاهم نامه همکاری معاونت امور ن و خانواده ریاست جمهوری و ستاد دیه کشور با هدف کاهش وقوع جرائم غیرعمد در بین ن جامعه امضا شد. مدیر کمیته امداد سمنان گفت: خیران سمنانی ۳۷۰ میلیون تومان از طریق مراکز نیکوکاری در چهار ماهه نخست سال 96 به نیازمندان کمک د.
حمایت از بزه دیده گان جرائم ناشی از کارwordحمایت از بزه دیده گان جرائم ناشی از کارwordچکیده درعلم جرم شناسی جدید علاوه بر سه رکن بزه ، بز ار، بز اری، رکن دیگری به نام بزه دیده، مورد توجه جرم شناسان قرار گرفته است، همانطور که می دانیم،بزه دیده شخصی است که به دنبال رویداد یک جرم به آسیب بدنی،روانی،درد و رنج عاطفی،زیان مالی یا آسیب اساسی به حقوق بنیادی خود ...دریافت فایل بیشترین آمار جرائم در استان اردبیل متعلق به نزاع و درگیری خیابانی است . در پی شکایت، ن یتی و بلاتکلیفی مسافرین پرواز مشهد-کرمانشاه، بازپرس ویژه جرائم فرودگاه شهید هاشمی نژاد با حضور به موقع و سریع در محل و احضار رئیس ایستگاه شرکت هواپیمایی کاسپین دستورات لازم را صادر و…
بررسی جایگاه پیشگیری در جرائم مشمول تعزیرات حکومتی بررسی-جایگاه-پیشگیری-در-جرائم-مشمول-تعزیرات-حکومتیدر این پایان نامه ابتدا به تعریف پیشگیری و تشریح اقسام آن پرداخته شده است که مهم ترین این تقسیم بندی ها در مورد پیشگیری عبارتند از پیشگیری عمومی و اختصاصی، پیشگیری فعال و انفعالی، پیشگیری اجتماعی و وضعی و بالأ ه پیشگیری اولیه، ثانویه و ثالث است فایل فارس / براساس این بخشنامه، در صورت پرداخت نقدی و یا تقسیط بدهی تا حداکثر یک سال، تمامی جرائم بیمه‌ای کارفرما بخشیده می‌شود و در صورتی که کارفرمایان تمایل به تقسیط بدهی در اقساط بیشتری داشته باشند، بخشی از جرائم آنان متناسب با مدت تقسیط مشمول بخشودگی قرار می‌گیرد.

کارفرمایان درصورت پرداخت بدهی‌های معوقه ظرف ١٨ ماه از بخشودگی معادل ٨۵ درصد، درصورت پرداخت ظرف مدت ٢۴ ماه از بخشودگی معادل ٧۵ درصد، درصورت پرداخت بدهی‌های معوقه ... ادامه خبر در این بین با بررسی پروفایل تیم پرسپولیس مشخص می شود افشین پیروانی جدیدی ترین عضو کادر فنی سرخ ها قراردادی 500 میلیون تومانی با این باشگاه بسته است که در نوع خود عجیب به ظر می رسد.

از آنجایی که پیروانی بعد از شفاف سازی باشگاه پرسپولیس با این تیم قرارداد بست مبلغ قرارداد او منتشر نشده بود اما حالا مشخص می شود او یکی از گران ترین دستیاران لیگ برتری است.پیروانی در حالی قرارداد 500 میلیونی بسته که 5 دستیار دیگر قراردادی 170 میلیون تومانی بسته اند.هر چند رقم قرارداد غلامپور،محمد ،بهزاد غلامپور،رضا فروزانی و محمدرضا مولایی از دو مربی دیگر لیگ برتر به نام های حمید استیلی و نصرت ایراندوست بالاتر است اما این مساله در مورد افشین پیروانی جالب تر به نظر می رسد.با احتساب مبلغ قرارداد افشین پیروانی این مربی از 6 سرمربی لیگ برتری به نام های صمد مرفاوی،علیرضا مرزبان،مجید باقری نیا،مجید جلالی،حمید استیلی و نصرت ایراندوست گرانقیمت تر است.

در ضمن با احتساب قرارداد 2.1 میلیاردی ،جمع رقم قراردادهای کادر فنی پرسپولیس به سه میلیارد و چهارصد و پنجاه میلیون تومان می رسد که در نوع خود اتفاق جالبی استو می توان این نیمکت را یکی از گران ترین نیمکت های لیگ برتر دانست.

سال گذشته کریم باقری هم قراردادی سنگین تر از سایر مربیان پرسپولیس بسته بود .مبلغ قرارداد باقری با پرسپولیس 550 میلیون تومان بود آن هم نه برای تمام فصل! توضیحات مدیرعامل بانک کشاورزی در خصوص جزئیات بخشودگی جرائم دیرکرد تسهیلات بد اران بخش کشاورزی پلیس آگاهی مازندران در مبارزه با جرائم جنایی موفق به ب رتبه نخست در کشور شد. یک کارشناس اجتماعی گفت: فضا و شرایط معنوی و مذهبی حاکم بر جامعه در ایام ماه مبارک رمضان نقش موثر و تعیین کننده ای در کاهش انحرافات و ناهنجاری های اخلاقی و اجتماعی دارد به همین علت در این ایام آمار جرائم و آسیب های اجتماعی به طرز چشمگیری کاهش می یابد. ادامه مطلب معاونت در شروع به جرم....... معاونت می تواند در شروع به جرم نیز باشد وآن در جرائمی که شروع به جرمش در قانون جرم باشد قابل تصور است پس اگر جرم تعزیری درجه6، شروع به جرمش جرم نیست معاونتش نیز جرم نخواهد بود همینطورشر وع به جرم معاونت، جرم نیست برای مثال شخصی در حال یدن سم برای دوستش است که قصد قتل دیگری را دارد و در همین حین دستگیر می شود در واقع هنوز عنصر قانون ی جرم را مرتکب نشده است و شروع به معاونت کرده که مجرمیتش منتفی است، اما معاونت در شروع به . رئیس کمیته امداد (ره) بافق از مساعدت یک میلیارد و 758 میلیون ریالی خیران بافقی به مددجویان زیر پوشش این کمیته خبرداد. تفاوت فاحش و اختلاف 290 میلیارد تومانی در صحبت های راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری بابت اختصاص درآمد حاصل از جرائم رانندگی به وزارت راه، نشان از دو چیز دارد، یا اینکه عباس ی به عنوان وزارتخانه ای بزرگ و عمرانی، از اعتبارات ارگان های زیرمجموعه خود بی اطلاع است و یا اینکه این ت یازدهم، به دلایل خاصی ارقامی نظیر 290 میلیارد تومان را ناچیز می داند. ع العمل دخترها وقتی براشون ش میفرستی... ع العمل دخترها وقتی واسشون شارژ میفرستی:
هزار تومانی= وای مرسی عزیزم
دو هزار تومانی= وای؛وای مرسی گلم؛فدات شم
پنج هزار تومانی=وای ،قربونت برم؛عجیجم؛نفسم؛عقشم
ده هزار تومانی=وای مرسی نفسم؛قربوووونت بشم؛عمرم؛گل نازم؛کجایی بغلت کنم اصلا بوست کنم ، بندازمت رو تخت ..
بیست هزار تومانی=نه دیگه؛هیشکی دیگه اینقدر احمق نشده که شارژ بیست هزار تومانی بفرسته! منتظر جوابهای دندان شکنم... همزمان با برگزاری سی امین همایش گلریزان ویژه کمک به زندانیان نیازمند، حضرت آیت الله ۳۱۳ میلیون تومان به این امر خداپسندانه اختصاص دادند. مدیرکل زندان های استان فارس از وجود یک هزار نفر زندانی جرائم غیرعمد در زندان های استان خبر داد. زن جوان که پس از فریب مرد تنها در شبکه های اجتماعی به ع های خصوصی او دست یافته بود، نقشه اخاذی ۲۰۰ میلیون تومانی از او را به اجرا گذاشت. همزمان با برگزاری سی امین همایش گلریزان ویژه کمک به زندانیان نیازمند، انقلاب ۳۱۳ میلیون تومان به این امر خداپسندانه اختصاص دادند. آیت الله العظمی مکارم برای زندانیان جرایم غیرعمد و غیرکلاهبرداری مبلغی معادل 500 میلیون ریال را به این امر اختصاص دادند. رئیس کل زندان های استان اصفهان گفت: در مراسم گلریزان امسال شهرستان اردستان 48 میلیون تومان توسط خیرین اهدا شده است. به گزارش خبرگزاری فارس از اردستان، جشن گلریزان اردستان برای زندانیان جرائم غیر عمد، برای دومین سال متوالی شامگاه با حضور اصفهان، اردستان، رئیس زندان های استان اصفهان، شهردار و شورای ی شهر اردستان، رؤسا و خیرین در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد ی برگزار شد. رئیس زندان های استان اصفهان در این مراسم با تاکید بر اینکه باید به نیازمندان کمک کرد تا رضایت خدا و زمان (عج) فراهم شود، اظهار کرد: در مراسم گلریزان امسال شهرستان اردستان مبلغ 48 میلیون تومان توسط خیرین اهدا شده است. رمضان ی با اشاره به اینکه افرادی که در این ماه پرخیر و برکت از مال خویش می بخشند خداوند نیز در این ماه بدون شک و طبق گفته اش در قرآن کریم به آنها خواهد بخشید، افزود: اکنون 800 زندانی با 60 میلیارد تومان بدهی و دیه در زندان های استان چشم انتظار همت بالای خیرین هستند.

وی با توجه به اینکه در سال گذشته 715 زندانی جرایم مالی در استان اصفهان با کمک 5 میلیارد و 500 میلیون تومانی خیرین آزاد شدند، بیان کرد: در حال حاضر 14 زندانی اردستانی با مبلغی حدود 204 میلیون تومان بدهی در زندان هستند که به دلیل غیر عمد بودن نیاز به مساعدت دارند. اصفهان نیز در این مراسم با توجه به اینکه باید زندانیان برای خودشان درآمد داشته باشند و مشغول به کار شوند، گفت: باید خیرین در زندان ها کارخانه های تولیدی راه اندازی کنند تا زندانیان با کار هم ج خود و هم خانواده را تامین کنند. آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد با اشاره به اینکه باید عنایت خاصی به خانواده زندانیان به خصوص معتادان داشت تا به فلاکت نیفتند، اظهار کرد: خطر اعتیاد برای کشور بیشتر از خطر است. ایسنا به نقل از رئیس کل بانک مرکزی نوشت: شبکه بانکی برای اجرای دقیق مصوبه بخشش سود و جرائم دیرکرد وام های کمتر از ۱۰۰ میلیون به دلیل منابع مالی با محدودیت قابل توجهی مواجه بوده و این امر موجبات اولویت بندی را فراهم آورده است. سازمان ملل با اعزام هیئت تحقیق درباره جرائم جنگی به یمن موافقت کرد. یک خیر گیلانی ۶ خانه و ۳ مغازه خود را در رشت وقف کرد. معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: در ۹ ماهه نخست امسال براساس آمارهای موجود خیران اردبیلی بیش از ۲۲ میلیارد تومان به نیازمندان و افراد تحت پوشش کمیته امداد استان اردبیل کمک د. مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: سال گذشته خیران زنجانی 274 میلیارد و 500 میلیون ریال به کمیته امداد کمک د. ع العمل دخترها وقتی واسشون شارژ میفرستی:
هزار تومانی= وای مرسی عزیزم
دو هزار تومانی= وای؛وای مرسی گلم؛فدات شم
پنج هزار تومانی=وای ،قربونت برم؛عجیجم؛نفسم؛عقشم
ده هزار تومانی=وای مرسی نفسم؛قربوووونت بشم؛عمرم؛گل نازم؛کجایی بغلت کنم اصلا بوست کنم ، بندازمت رو تخت ..
بیست هزار تومانی=نه دیگه؛هیشکی دیگه اینقدر احمق نشده که شارژ بیست هزار تومانی بفرسته زیان ۳ تا ۴ میلیون تومانی سایپا برای هر دستگاه پراید
رضا تقی زاده، معاون بازاری و فروش سایپا گفت: «قیمت‌گذاری در خصوص خودرو تجاری نیست و فروش هر پراید زیان سه تا چهار میلیون تومانی برای سایپا به دنبال دارد.»