کلیه مدال آوران مسابقات جهانی و آسیایی از خدمت سربازی معاف می شوند

نتایج ضعیف تکواندو در چند رویداد گذشته باعث شد تا تعدادی از پیش وتان، مدال آوران المپیک و جهانی طی بیانیه ای خواستار تغییرات در راس مدیریت این فدراسیون شدند. در آ ین روز از مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی جهان که در یانکتون برگزار شد، تیم ریکرو جوانان با پیروزی برابر اوکراین به مدال طلا رسید. پرویز هادی کشتی گیر وزن 125 کیلوگرم کشتی آزاد ایران، با غلبه بر حریف چینی، مدال طلای بازیهای آسیایی جاکارتا را به دست آورد. مسابقه فینال و مراسم اهدای مدال را در تابناک می بینید. همشهری آنلاین: ورزشکاران اعزامی به رقابت های اتحادیه جهانی کیوکوشین به یک مدال نقره و دو مدال برنز دست یافتند. تیم ملى والیبال با ش ت صربستان به مدال برنز مسابقات جهانى رسید. مسابقات اسلالوم قهرمانی آسیا امروز 7 اسفندماه با ب 4 مدال رنگارنگ برای قایقرانان کشورمان ادامه پیدا کرد. نمایندگان مجلس شورای ی افزایش سرمایه بنگاه های اقتصادی ناشی از تجزیه ارزی دارایی آنها را به مدت پنج سال معاف از مالیات د. مسابقات قهرمانی پومسه آزاد کشوری نونهالان دختر که انتخ تیم ملی هم بود اول اردیبهشت ماه برگزار شد که دختران اصفهانی به 5 مدال رنگارنگ دست یافتند. سجاد رزمجو ورزشکار جهرمی موفق به ب مدال طلا در نخستین دوره مسابقات نجات غریق ساحلی کشور شد. از همان ابتدا گفته بودم که هدف من در ماده پنجگانه مدال طلا است. در اکثر بخش ها مقام اول را ب . حتی در پرش ارتفاع توانستم رکورد ایران را جابجا کنم. خیلی خوب مسابقه را به پایان بردم و رکورد پنجگانه ایران را هم زدم. با ب این مدال طلا به هدفم در این مسابقات رسیدم و توانستم وارد رنکینگ جهانی شوم. فکر می کنم از ایران فقط من و حسن تفتیان در رنکینگ جهانی باشیم که من الان در بخش پنجگانه نفر چهل و چهارم هستم. آبادان - ایرنا - تیم آبادان بر سکوی نخست مسابقات قهرمانی کشور و انتخ تیم ملی گ فو کشور قرار گرفت. به گزارش ایرنا این مسابقات که از روز گذشته در سالن ولیعصر آبادان آغاز شده بود ظهر با قهرمانی تیم میزبان به پایان رسید.
در این دوره از رقابت ها 250 شرکت کننده در قالب 28 تیم از استان های کشور حضور داشتند.
در پایان این دوره از رقابت ها تیم آبادان با پنج مدال طلا، یک نقره و دو برنز بر سکوی قهرمانی ایستاد.
تیم زنجان نیز با سه مدال طلا، دو نقره و دو برنز عنوان دومی را از آن خود کرد.
مقام سومی این مسابقات را تیم اصفهان با دومدال طلا، یک نقره و دو برنز ب کرد.
نفرات برتر هر وزن دراین رقابتها به اردوی آماده سازی تیم ملی دعوت می شوند.
/6002/7104
خبرنگار: مسعود گادار**انتشاردهنده: کبری آقازری تیم کشتی آزاد نوجوانان ایران با ب یک مدال طلا، یک مدال نقره و سه مدال برنز به کار خود در رقابت های جهانی یونان پایان داد. نفیسه مخلصی تکواندوکار وزن 73- کیلوگرم کشورمان با 2 پیروزی و یک باخت مدال برنز مسابقات قهرمانی جام ریاست آفریقا را بر گردن آویخت. نوشاد در مرحله یک چهارم نهایی پینگ پنگ بازی های آسیایی 2018 به مصاف هنگ کنگ رفت و در پایان با ش ت حریفش توانست مدال برنز خود را قطعی کند. ملی پوش تنیس روی میز ایران در نیمه نهایی بازی های آسیایی 2018 مقابل حریف چینی ش ت خورد و به مدال برنز دست پیدا کرد تا نخستین پینگ پنگ باز ایرانی باشد که پس از نیم قرن مدال آسیایی برای ایران به دست آورده باشد. جدال عالمیان در نیمه نهایی، مراسم اهدای نشان برنز این مدال آور و همچنین صحبت های او را پس از این موفقیت در ت.
کواندوکار وزن 80- کیلوگرم کشورمان در دیداری جذاب و دیدنی کره را ش ت داد و به مدال طلا دست یافت.

امروز و در ادامه این رقابتها، مهدی خدابخشی تنها تکواندوکار وزن 80- کیلوگرم کشورمان در مرحله فینال این مسابقات به مصاف "یون چئون یان" از کره جنوبی رفت و با نتیجه قاطع 14 بر 5 به پیروزی رسید و نه تنها بر سکوی نخست این رقابتها ایستاد بلکه 20 امتیاز نیز به اندوخته های خود در رنکینک وزن سوم المپیک اضافه کرد.

این تکواندوکار کره ای پیش از این موفق . رئیس هیات قایقرانی آذربایجان غربی گفت: تیم روئینگ 2نفره آذربایجان غربی مدال طلای مسابقات روئینگ قهرمانی جوانان آسیا را به دست آوردند. ایسنا نوشت: دهمین دوره مسابقات جهانی ریاضی با حضور ۲۰ کشور جهان در مرکز ی واقع در شهر اینچئون کره جنوبی برگزار شد و دانش آموز دختر ارومیه ای در این المپیاد به مدال طلای جهان دست یافت. مخترعان ایرانی در مسابقات جهانی اختراعات، موفق به ب ۱۲ مدال شدند. رکوردی بی نظیر دیگر برای ورزش مازندران با 123 مدال جهانی، بین المللی و آسیایی
81 مدال بین المللی ، 30مدال آسیایی و 12 مدال جهانی توسط ورزشکاران مازندرانی از ابتدای سال 93 ب شده است ادامه مطلب مدیر: واقعا جای تاسف دارد زحمات وتلاش قهرمانان وخانواده های این عزیزان را جزء افتخارات خودتان وبیلان کاری خود قرار می دهید در حالیکه کوچکترین سهمی در ب قهرمانی ومدال آوری این قهرمانان نداریدو ذره ای از مشکلات این عزیزان را خبر ندارید البته برایتان زیاد. مسابقات کشوری ووشو شائولین چوان در مورخه 19 الی 21 شهریور 94 در سالن بزرگ چمران رامسر برگزار شد. در این مسابقه تمامی استان های کشور حضور داشتند و بنا به هماهنگی انجام شده توسط نایب رییس محترم هیات ووشو استان حاج آقا رنجبر و ریاست محترم کمیته شائولین چوان استان آقای بابایی تمامی ترکیب تیم تالو استان برای آمادگی و شناخت نفرات فی خود در این مسابقات شرکت و با درخشش نتایج زیر ب شد سید جمال کاظمی 2 مدال طلا علی رضایی 2 مدال طلا سید علی اصغر حسینی 2 مدال.

دارنده 2 مدال طلای تیمی و انفرادی مسابقات جام باشگاههای آسیا گفت: تیم های شرکت کننده با آمادگی خوبی شرکت کرده بودند و خیلی بهتر از قبل بودند اما هیچ تیمی در حد و اندازه تیم ایران نبود.

ذبیح اله پورشیب ضمن بیان مطلب فوق به سایت فدراسیون کاراته گفت: واقعیت این است که سطح مسابقات نسبت به دوره گذشته پایین تر بوداما کشورها خیلی بهتر از قبل شده بودند چرا که اگر خوب نبودند نتیجه ما بهتر از این میشد چون تیم ما و نفرات ما فقط لیاقت ب مدال طلا را دارند.

وی افزود: من سال گذشته هم در این پیکارها حضور داشتم و خداروشکر در آن مسابقات هم طلا گرفتم هم تیمی و هم انفرادی. امسال هم لطف خدا شامل حال من و کل تیم شد و موفق شدم باز هم مدالهای طلایم دوره گذشته را تکرار کنم.

کاراته کای سنگین وزن تیم آزاد ی گفت: همه حریفانم خوب بودند به خصوص حریف قبل از فینال که مدال طلای بازیهای آسیایی اینچون را در کارنامه داشت اما من موفق شدم 7 بر صفر او را ش ت دهم و در فینال هم کاراته کای قزاقستانی را بردم که حریف خوبی بود.
کمانداران ایرانی موفق به ب 2 مدال طلای مسابقات کاپ آسیا شدند. محمد احمدی در تپانچه 50 متر مردان به مدال برنز مسابقات دست یافت. شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کاراته بانوان کشور در حالی امروز به پایان رسید که تیم اصفهان با ب ۱۱۰ مدال مقام اول کشوری را ب کرد. در شانزدهمین دوره از مسابقات قهرمانی کاراته بانوان کشور که به مدت دو روز به میزبانی سمیرم برگزار شد، سمیرم به عنوان میزبان مسابقات و تیم اصفهان مقام اول را از آن خود کرد. همچنین در این مسابقات، تیم های مازندران، گیلان، خوزستان، همدان و قم نیز به ترتیب مقام های دوم تا ششم را ب د. بر اساس این گزارش کاراته کاران اصفهانی ۲۶ مدال طلا، ۳۹ نقره و ۴۵ برنز استان مازندران ۹ طلا، 6 نقره و ۲۴ مدال برنز، استان گیلان 7 مدال طلا، پنج نقره و ۶ مدال برنز، استان خوزستان 7مدال طلا ۹ نقره و ۱۲ برنز، استان همدان1طلا، 1نقره و 5 برنز و استان قم نیز 1 مدال طلا و ۵ مدال برنز ب د. این مسابقات دوازدهم و سیزدهم شهریور ماه امسال با حضور ۲۹۰ بانوی ورزشکار در دو بخش کاتا و کمیته در شش رده سنی دسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان در رده های کمربندی (زرد-نارنجی)، (سبز و آبی و بنفش) و (قهوه ای و مشکی) برگزار شد. به گزارش سمنا، شهرستان سمیرم در فاصله ۱۶۰ کیلومتری جنوب اصفهان قرار دارد که میزبان شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کاراته کشوری از شش استان اصفهان، همدان، گیلان خوزستان، مازنداران و قم بوده است. اسامی ورزشکاران از سمت چپ ۱٫زهرا قاسمی /مدال نقره ۲٫زهراپیرمرادیان/مدال برنز ۳٫عاطفه صالحی /مدال نقره ۴٫مریم کوثری /مدال برنز ۵٫سمیه سامی /مدال برنز ۶٫زهرارشیدی /مدال نقره خانم پیرمرادیان مربی توانمند تیم بانوان سمیرم و ریس هیت کاراته شرستان سمیرم جهانبخش رشیدی وکوچکترین مدال اور طلایی سمیرم ستایش طایی در ادامه مطلب تصاویر به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان جوانرود : مسابقات تکواندو قهرمانی استان در رده های سنی دسالان و نونهالان در تاریخهای 6و 93/9/7 در محل سالن شهید بهشی کرمانشاه برگزار گردید که تیم تکواندو جوانرود با 6 ورزشکار در این مسابقات حضور داشت که موفق به ب یک مدال طلا ، دو مدال نقره و سه مدال برنز از این مسابقات شدند که اسامی آنها به شرح ذیل می باشد . 1- ماهان یوسفی مدال طلا 2- زانیار محمدی و وریا گل عنبر مدال نقره 3- معین میرزایی ، قباد قیطولی ، حسین نادری مدال برنز مربی و س رست : یوسفی جناب آقای علیپور ب مدال برنز در مسابقات قهرمانی جهان را به جنابعالی و خانواده محترمتان و همچنین به جامعه ورزشی بخصوص کوهنوردان عزیز کشورمان تبریک عرض می نماییم . همیشه پیروز باشید . گروه کوهنوردی توانا مدیر آموزش و پرورش دزفول از ب 2 مدال طلا مسابقات کشوری توسط دانش آموزان دزفولی در مسابقات آزاد قهرمانی 'هان دامانگ' خبر داد. دانش آموزان استثنایی لرستان در هفدهمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان استثنایی 3مدال کشوری ب د
در هفدهمین دوره ی مسابقات ورزشی دانش آموزان استثنایی کشور که به میزبانی استان قزوین برگزار شد لیلا روزبهانی و صبا مرادی دانش آموزان استثنایی آموزشگاه فردوس 2شهرستان بروجرد موفق به ب یک مدال طلا و 2 مدال نقره شدند به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ، لیلا روزبهانی در رشته دو ومیدانی ، ماده ورزشی پرتاپ وزنه موفق به ب مدال طلا و صبا مرادی در ماده های پرش طول و دو 400 متر موفق به ب دو مدال نقره در این دوره از مسابقات ورزشی دانش آموزان استثنایی کشور شدند همشهری آنلاین: پنجمین دوره بازی های جهانی کارگران در لتونی با ب ۳۶ مدال طلا، ۱۴ نقره و ۱۴ برنز و در مجموع ۶۴ مدال بسته شد. رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک اعلام کرد براساس قانون و مصوبه هیات ان، به آسیب دیده پلاسکو باید از مالیات معاف می شدند و اگر تعدادی مشمول این قانون نشده اند به اتاق اصناف تهران مراجعه کنند تا به مشکلات شان رسیدگی کنیم. تیم ملی دو و میدانی نوجوانان ایران با ب 1 مدال نقره و 4 مدال برنز در دو مین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا به کار خود پایان داد. تعیین تکلیف مشمولان غائب خدمت سربازی جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا از صدور بیش از 15 هزار اخطاریه کتبی به مشمولان غایب خبر داد. جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا از صدور بیش از 15 هزار اخطاریه کتبی به مشمولان غایب خبر داد. ابراهیم کریمی در گفت وگو با ایسنا درباره روند طرح تشدید برخورد با مشمولان غایب که از نیمه دوم امسال آغاز شده است، گفت: طرح تشدید برخورد با مشمولان غایب با هدف تعیین تکلیف وضعیت سربازی مشمولان غایب از مدتی قبل در دست. طی حضور چندین ساله پیش وتان کشتی شهرستان کردکوی در مسابقات قهرمانی کشور و ب عناوین قهرمانی توسط این عزیزان امسال هم جمعی از پیش وتان کشتی شهرستان در قالب تیم منتخب استان گلستان به مسابقات قهرمانی کشور که به میزبانی تهران برگزار گردید اعزام شدند و در نهایت آقایان قربانعلی رضایی مقام مدال نقره و طاهر محمدی و رحمت رضیعی مدال برنز این دوره از مسابقات را از شهرستان کردکوی آن خود نمودند. نایب قهرمان مسابقات تیر و کمان المپیاد دانشجویی جهان بازی های یونیورسیاد چین تایپه از تیم کامپوند مردان ایران، مدال نقره خود را به شهید م ع حرم«محسن حججی» تقدیم کرد. بنا بر گزارش رسیده؛ «فرناز اسماعیل زاده» سنگ نورد خوب کشورمان در جریان مسابقات ای ی کانادا در رشته «سرعت» ضمن بهبود رکورد خود و «بانوان سنگ نورد ایران» در این رشته، موفق به ب مدال نقره این مسابقات نیز شد. «فرناز اسماعیل زاده» در رابطه با حضورش در این رقابت ها اظهار داشت؛ بعد از 15 روز تمرینات سخت و مستمر روی دیواره استاندار شهر «ویکتوریا» (محل برگزاری اولین کاپ جهانی ) دیروز در مسابقه ای ی کانادا در دو رشته «لید» و «سرعت» شرکت . وی افزود؛ خوشبختانه در رشته «لید» به مرحله دوم راه پیدا و در سرعت با ش تن رکورد خودم با 9.02 ثانیه، توانستم مدال نقره مسابقات scbc رو ب کنم و پرچم کشورم را روی سکو ببرم. شایان ذکر است؛ در این رقابت ها سنگ نوردان به نامی از ، استرالیا، کانادا، مکزیک، چک و چند کشور دیگر حضور داشتند و آقای «لیبر هروزا» نیز توانستند رکورد جهان را بشکنند. «فرناز اسماعیل زاده» تصریح کرد؛ شرکت من با حجاب برای برگزار کننده خیلی جالب و در عین حال عجیب بود. وی در پایان اظهار امیدواری کرد؛ در این دو هفته باقیمانده تا کاپ جهانی به اوج آمادگی خودم برسم. منبع:پایگاه خبری فدراسیون کاراته کاهای ایران در دومین مرحله لیگ جهانی کاراته وان در امارات به یک مدال نقره و ۵ مدال برنز دست یافتند. معاون حقوقی امور مجلس و هماهنگی امور استانهای وزارت ورزش و جوانان گفت: باشگاههای ورزشی به دلیل این که یک نهاد فرهنگی محسوب می شوند از پرداخت مالیات معاف هستند به شرطی که اظهارنامه مالیاتی را ارائه کنند. در گذشته ۵ مرحله فروش خدمت سربازی در تاریخ جمهوریت ترکیه انجام گرفته است که کل انی که در آن ۵ مرحله اقدام به ید خدمت سربازی کرده اند، کمتر از ۲۶ روز مرحله جدید است. شاید برای بیشتر پسرها زمانی که وارد دوره نوجوانی می شوند، خدمت سربازی رفتن دغدغه بزرگی باشد . با این حال خدمت سربازی راهی است که اکثر پسرها باید طی کنند . مسیری که علاوه بر سختی ها، زمانی که تمام می شود برای خیلی ها دوران پرخاطره ای می شود. روز اعزام به خدمت بیشتر از آنکه برای خود مشمول سخت باشد، برای خانواده های آن ها سخت تر است. مادران چشم انتظار، پدران نگران که تحمل دوری عزیزشان را ندارند. رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد از ب مدال نقره مصطفی گودرزی درمسابقات کیک بو ینگ قهرمانی آسیا در رشته لایت کنتاکت در وزن منهای 69 کیلوگرم خبرداد.

جستجوهای اتفاقی