کشته شدن 5 نفر در تصادف سمند با تریلی در ایلام

تصادف اتوبوس با تریلی، باعث آتش سوزی در یکی از بزرگراه هایی آلمان شد. نکته جالب اعزام ۴ هلی کوپتر امداد به محل تصادف بود. تصاویری از امدادرسانی به این حادثه را در ویدئوی زیر ببینید. رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: تصادف در محور ثلاث باباجانی به ازگله سه کشته و یک مجروح برجای گذاشت. تصادف رانندگی در محور کازرون به قائمیه یک کشته و ۳ زخمی برجای گذاشت. دو دستگاه تریلی و خودروی سواری در محور معلمان شهرستان سمنان باهم تصادف د.

118 فایل انفجار موتور سمند ایران خودرو - کشته شدن سرنشیناناگر این اتفاق برای شرکتی مانند بنز پیش می آمد تصور کنید چی میشد ؟ اما در ایران حتی خبرش هم ج
لینک های : کیفیت 360p در گزارش تصویری زیر تصادف تریلی حمل تیرآهن با یک واحد مس ی را می بینید. تصادف ل وس با پیکان در اتوبان کرج - قزوین ۳ کشته برجای گذاشت. رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از وقوع یک فقره تصادف فوتی در محور بیستون- سنقر استان خبر داد و گفت: در این حادثه ۲ نفر فوت شدند. بی توجهی و عبور یک دستگاه موتورسیکلت از چراغ قرمز در تهران باعث تصادف شدید با خودوری سمند شد. تصادف اتوبوس با کامیون که صبح امروز پنجشنبه در جاده بجنورد- جنگل گلستان و در روستای اسپاخو رخ داد، سه کشته و ۱۳ مجروح برجا گذاشت. رئیس پلیس راه استان مرکزی گفت: تصادف در محور قدیم ساوه همدان ۵ کشته و ۷ زخمی برجا گذاشت. تصادف مرگبار تانکر حامل سوخت با یک اتوبوس در سنندج موجب کشته شدن ۱۳تن و زخمی شدن ۹ تن دیگر شد. برخی منابع تعداد کشته شدگان را 16 نفر اعلام کرده اند. این حادثه حوالی ساعت 12 ب رخ داد و تانکر ترمز بریده در ترمینال با اتوبوس مسافران سنندج- تهران برخورد کرد و منجر به آتش سوزی مهیب شد. در تصادف یک دستگاه اتوبوس با کامیون در مسیر شهرضا به آباده یک نفر کشته و 11 نفر زخمی شدند. آتش نشانان بابلی یک دستگاه خودرو سمند را که دچار آتش سوزی شده بود، اطفا د. همشهری آنلاین: مدیر روابط عمومی استانداری کردستان، گفت: تصادف شدید شب ۱۹ تیر، در شهر سنندج ۱۸ نفر کشته و مصدوم برجا گذاشت. مردم شیراز در مجلس شورای ی گفت: بیشترین معضل و نارسایی در حوزه راه کمبود اعتبار، امکانات و فکر و شه در اجرای برنامه های راهبردی کاهش تصادف جاده ای است.
دو کشته در تصادف محور چوپانان _ نائینبه گزارش کانالِ جامعِ نایینِ مـَنبرخورد یک دستگاه خودرو پژو پارس با کامیون بنز ۱۰چرخ در محور چوپانان که دونفر فوت و سه نفر مصدوم شدند
رئیس پلیس راه استان اسان جنوبی گفت: تصادف پژو ۴۰۵ و تریلر در محور بیرجند حوالی سه راهی روم ۲ کشته و ۲ مصدوم برجای گذاشت. رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از حادثه تصادف رانندگی م ن یک دستگاه پژو 405 و پرادو به دلیل به چپ خودروی پرادو و جانباختن 3 نفر خبر داد. ۲ نفر بر اثر تصادف سه خودرو سواری در محور ارومیه به مهاباد کشته شده و هفت نفر نیز مجروح شدند. تصادف رانندگی در محور رامجرد – اقلید 1 کشته و 4 مصدوم بر جای گذاشت. رئیس پلیس راه استان همدان گفت: در تصادف زنجیره ای و برخورد و واژگونی ۳۰ دستگاه خودرو در شامگاه دوشنبه در محور همدان به تهران 10 نفر از هموطنانمان کشته و مجروح شدند. تصادف زنجیره ای در آزادراه قزوین - کرج دو کشته و شش مجروح بر جای گذاشت. تصادف درمسیر فرعی دلگان - ز لوت یک کشته برجای گذاشت. واژگونی یک خودروی سمند در هرمزگان یک کشته و دو مجروح برجای گذاشت. شب گذشته یک دستگاه خودروی سمند در بلوار آباد شهر مشهد به دلیل نامعلوم دچار حریق شد. س رست پلیس راه ایلام گفت: تصادف یک دستگاه موتورسیکلت با کامیون بنز باعث کشته شدن یکی از ترک نشینان موتورسیکلت شد. رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بر اساس شواهد و قراین، به احتمال بسیار سرنشینان خودرو تیبا که بامداد امروز در بزرگراه تصادف کرد، ح طبیعی نداشتند. رئیس پلیس راه ایلام از مجروح شدن 4 نفر در تصادف مرگبار محور ششدار به ایلام خبر داد. تصادف دو دستگاه خودروی سواری پراید در جاده ایذه - پیان باعث کشته شدن ۲ نفر شد. به گزارش خبرگزاری فارس از ایذه؛ در ادامه تصادفات و حوادث رانندگی در محورهای پر تردد و نامساعد شهرستان ایذه؛ صبح امروز دوباره در محور ایذه - پیان حد فاصل سه راهی راسفند تصادف دو دستگاه خودروی سواری پراید باعث وارد شدن خسارات جانی جبران ناپذیر شد.در ابن تصادف دو نفر از سرنشینان خودروها جان خود را از دست دادند.این محور و محل به دلیل حجم بالای تردد خودرویی و عرض کم همواره شاهد وقوع حوادث رانندگی و کشته و زخمی شدن شهروندان بوده است؛ تا جایی که این مساله و جاده باعث سفر سال گذشته استاندار خوزستان به این محل و وعده اصلاح و توسعه آن شد ولی تاکنون اقدامی انجام نشده است. استاندار کردستان گفت: درباره آمار کشته شدگان ب هیچ پنهان کاری انجام نشده و تعداد قطعی کشته ها 11 نفر است. تصادف شدید کامیونت با تانکر آب در جنوب تهران یک کشته و یک زخمی بر جا گذاشت. تصادف شبانه پژو۴۰۵ با دیواره کنار بزرگراه بابایی دو کشته و سه مصدوم برجا گذاشت. تصادف یک دستگاه سواری با کامیون در محور قم – اراک حوالی دوراهی آشتیان منجر به جان باختن 6 نفر شد. رئیس اورژانس ۱۱۵ گناباد از حادثه دل اش تصادف در کیلومتر ۴۵ محور بجستان- بردسکن و کشته شدن ۵ نفر خبر داد. رکنا: تصادف شاخ به شاخ و وحشتناک دو خودرو سواری که با سرعت بسیار بالا در حال سبقت گرفتن بودند 3 کشته بر جای گذاشت. صبح دیروز پنجشنبه تصادف پراید و خاور در ت آباد، خیابان بسیج زیر پل سیمان ۲ مصدوم و یک کشته بر جا گذاشت. در تعطیلات نوروزی امسال، مهم ترین خبر در حوزه تصادفات، تصادف زنجیره ای ۵۰خودرو در مشهد بود که البته یک کشته هم داشت. س رست پلیس راه استان قم گفت: بر اثر تصادف سه دستگاه خودرو سواری در محور کیلومتر12 آزادراه تهران به سمت قم، یک تن کشته و 6 تن مصدوم برجای گذاشت. صبح دیروز پنجشنبه تصادف پراید و خاور در ت آباد، خیابان بسیج زیر پل سیمان ۲ مصدوم و یک کشته بر جا گذاشت.