کشته شدن 5 نفر در تصادف سمند با تریلی در ایلام

تصاویری از صحنه تصادف وحشتناک دو دستگاه خودرو پژو و تریلی را مشاهده می کنید. حادثه رانندگی در محور نورآباد به گچساران یک کشته و ۴ مجروح برجای گذاشت. تصادف رانندگی در جاده رشت – قزوین امروز یک کشته و یک مجروح بر جا گذاشت. در تصادف دو دستگاه اتوبوس در ای «سانتافه» آرژانتین 13 نفر کشته و 37 نفر زخمی شدند. تصادف دو خودرو در جاده چالوس دو کشته و 4 مجروح برجای گذاشت. تصادف دل اش کامیون متوقف شده رو ریل و یک قطار در شیلی دو کشته برجای گذاشت. حوادث رکنا: واژگونی یک دستگاه خودروی سمند در جاده روستای قهرمان آباد اسفراین ۲ کشته و ۴ مصدوم به جای گذاشت. خبرگزاری فارس: 2 کشته و 2 زخمی در تصادف محور روستایی رفسنجانبر اثر تصادف در محور روستایی شریف آباد به کشکوئیه رفسنجان 2 نفر کشته و 2 نفر زخمی شدند. حسین ملاحسینی فرمانده پلیس راه انار امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رفسنجان اظهار کرد: صبح امروز بر اثر برخورد دو دستگاه وانت پیکان در محور روستایی شریف آباد به کشکوئیه دو نفر جان خود را از دست دادند و دو نفر زخمی شدند. وی گفت: این حادثه به علت انحراف به چپ یکی از خودروها به وقوع پیوست. دو موتورسوار روسی که اقدام به برگزاری مسابقه در جاده کرده بودند، با خودروهایی که از سمت مقابل می آمدند، تصادف د. کارشناسان پلیس راه سریعا در محل حادثه حضور و علت تصادف به چپ دستگاه وانت پیکان تشخیص داده شد. شیراز- ایرنا- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان فارس گفت: حادثه تصادف خودروهای پراید و کامیون در جاده اقلید – آسپاس در شمال این استان پنج کشته و سه مصدوم برجای گذاشت. برخورد وانت نیسان با سواری سمند در محور گیلانغرب به آبادغرب ۱ کشته و یک مجروح بر جای گذاشت. رکنا: به چپ خودرو ۲۰۶ در محور میان راهان بیستون جان دو نفر را گرفت. تصادف اتوبوس با تریلی، باعث آتش سوزی در یکی از بزرگراه هایی آلمان شد. نکته جالب اعزام ۴ هلی کوپتر امداد به محل تصادف بود. تصاویری از امدادرسانی به این حادثه را در ویدئوی زیر ببینید. تصادف یک دستگاه وانت سایپا با پراید در محور م آباد- پلدختر 6 کشته و مجروح برجای گذاشت. تصادف رانندگی در محور کازرون به قائمیه یک کشته و ۳ زخمی برجای گذاشت. دو دستگاه تریلی و خودروی سواری در محور معلمان شهرستان سمنان باهم تصادف د.

118 فایل انفجار موتور سمند ایران خودرو - کشته شدن سرنشیناناگر این اتفاق برای شرکتی مانند بنز پیش می آمد تصور کنید چی میشد ؟ اما در ایران حتی خبرش هم ج
لینک های : کیفیت 360p در گزارش تصویری زیر تصادف تریلی حمل تیرآهن با یک واحد مس ی را می بینید. تصادف ل وس با پیکان در اتوبان کرج - قزوین ۳ کشته برجای گذاشت. رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از وقوع یک فقره تصادف فوتی در محور بیستون- سنقر استان خبر داد و گفت: در این حادثه ۲ نفر فوت شدند. بی توجهی و عبور یک دستگاه موتورسیکلت از چراغ قرمز در تهران باعث تصادف شدید با خودوری سمند شد. تصادف اتوبوس با کامیون که صبح امروز پنجشنبه در جاده بجنورد- جنگل گلستان و در روستای اسپاخو رخ داد، سه کشته و ۱۳ مجروح برجا گذاشت. رئیس پلیس راه استان مرکزی گفت: تصادف در محور قدیم ساوه همدان ۵ کشته و ۷ زخمی برجا گذاشت. تصادف مرگبار تانکر حامل سوخت با یک اتوبوس در سنندج موجب کشته شدن ۱۳تن و زخمی شدن ۹ تن دیگر شد. برخی منابع تعداد کشته شدگان را 16 نفر اعلام کرده اند. این حادثه حوالی ساعت 12 ب رخ داد و تانکر ترمز بریده در ترمینال با اتوبوس مسافران سنندج- تهران برخورد کرد و منجر به آتش سوزی مهیب شد. فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از کشته و مجروح شدن ۶ نفر در تصادف خودروی سواری پراید با یک دستگاه خودروی نیسان در این شهرستان خبر داد. آتش نشانان بابلی یک دستگاه خودرو سمند را که دچار آتش سوزی شده بود، اطفا د. ایلنا نوشت: فرمانده انتظامی استان تهران از جان باختن دو تن از هموطنان در پی تصادف هفت دستگاه خودرو در محور منطقه چناران شهرستان دماوند خبر داد. همشهری آنلاین: مدیر روابط عمومی استانداری کردستان، گفت: تصادف شدید شب ۱۹ تیر، در شهر سنندج ۱۸ نفر کشته و مصدوم برجا گذاشت.
دو کشته در تصادف محور چوپانان _ نائینبه گزارش کانالِ جامعِ نایینِ مـَنبرخورد یک دستگاه خودرو پژو پارس با کامیون بنز ۱۰چرخ در محور چوپانان که دونفر فوت و سه نفر مصدوم شدند
رئیس پلیس راه استان اسان جنوبی گفت: تصادف پژو ۴۰۵ و تریلر در محور بیرجند حوالی سه راهی روم ۲ کشته و ۲ مصدوم برجای گذاشت. در تصادف اتوبوس با ون در روسیه 13 تن کشته شدند. بر اثر وقوع یک فقره تصادف در محور پلدختر، م آباد ۵ نفر کشته و مجروح شدند. در تصادف مسیر رزن به قروه درجزین چهارنفر کشته و زخمی شدند. رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: تصادف یک دستگاه خودروی پراید با یک دستگاه خودروی پیکان در جاده ارجستان ـ سرعین ما بین دو روستای اندراب و درآباد یک کشته و تعدادی مصدوم برجای گذاشت. س رست اورژانس کشور از مصدومیت ١۴ نفر در اثر برخورد سمند حامل اتباع افغان با یک وانت و پژو پارس در آزادراه قم تهران خبر داد. تصادف درمسیر فرعی دلگان - ز لوت یک کشته برجای گذاشت. یک دستگاه تریلی با خودروی ایسوزو در محور قدیم ساوه - همدان تصادف کرد. شب گذشته یک دستگاه خودروی سمند در بلوار آباد شهر مشهد به دلیل نامعلوم دچار حریق شد. س رست پلیس راه ایلام گفت: تصادف یک دستگاه موتورسیکلت با کامیون بنز باعث کشته شدن یکی از ترک نشینان موتورسیکلت شد.