کاپیتان پرسپولیس از بازی برگشت می ترسد ع

مهاجم پرسپولیس بازی با نفت را از دست داد
با نظر پزشکان مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس اولین بازی در لیگ برتر را از دست داد. مهدی دغاغله که به دلیل مصدومیت چند هفته ای است از تمرینات گروهی این تیم به دور است پس از اینکه شب گذشته به دیدار پزشکان متخصص رفت مشخص شد این بازیکن دو هفته دیگر نمی تواند قرمزپوشان را در لیگ برتر همراهی کند.به همین دلیل مهدی دغاغله بازی مقابل نفت را از دست داد.

به گزارش فارس، دغاغله باید دو هفته دیگر استراحت کند تا شرایط بازی را پیدا کند.

مهاجم پرسپولیس بازی با نفت را از دست داد
با نظر پزشکان مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس اولین بازی در لیگ برتر را از دست داد. مهدی دغاغله که به دلیل مصدومیت چند هفته ای است از تمرینات گروهی این تیم به دور است پس از اینکه شب گذشته به دیدار پزشکان متخصص رفت مشخص شد این بازیکن دو هفته دیگر نمی تواند قرمزپوشان را در لیگ برتر همراهی کند.به همین دلیل مهدی دغاغله بازی مقابل نفت را از دست داد.

به گزارش فارس، دغاغله باید دو هفته دیگر استراحت کند تا شرایط بازی را پیدا کند.

استبداد دینی که از حضور مردم در مراسم سالگرد مخالفین نجیب می ترسد... مأموران امنیتی در تهران با بستن کوچه منتهی به خانه فروهرها، مانع از حضور افراد در مراسم بزرگداشت داریوش فروهر و پروانه اسکندری ، از کشته شدگان قتل های زنجیره ای شدند . قرار بود این مراسم از ساعت ۱۶ تا ۱۸ امروز (دوشنبه) اول آذر ماه برگزار شود . گرمای هوا در شهر اهواز به قدری بود که علی با تی سفید در کنار زمین نظاره گر بازی بود.

به گزارش فارس، حدود 10 هزار تماشاگر اهوازی نظاره گر بازی هستند.

*پیراهن سفید اسکوچیچ؛ سرمربی فولاد باعث تذکر داور به او شد و اسکوچیچ مجبور به پوشیدن کت خود شد. این در حالی بود که تی هم سفید بود.

*برق قسمتی از ورزشگاه در دقیقه 25 ورزشگاه قطع شد و همین مساله باعث شد اسکوربورد ورزشگاه تا دقیقه 41 خاموش باشد.

* در دقیقه 44 بازی هواداران دو تیم درگ. تسنیم/ تیم لوکوموتیو ازب تان با استفاده از وقفه لیگ حرفه ای این کشور به دلیل رقابت های انتخ جام جهانی 2018 روسیه در دیداری تدارکاتی رودرروی بنیادکار قرار گرفت و با دو گل به پیروزی رسید. لوکوموتیو ازب تان 22 فروردین ماه سال جاری در اولین بازی دور برگشت گروه a لیگ قهرمانان آسیا میزبان استقلال تهران است. تیم الهلال عربستان، حریف پرسپولیس در گروه d لیگ قهرمانان آسیا نیز که در اردوی آماده سازی امارات به سر می برد در یک بازی دوستانه برابر بن یاس امارا. پیش وت تیم پرسپولیس گفت: یک مساوی در خانه حریف هم برای پرسپولیس نتیجه خوبی محسوب می شود تا با 5 امتیاز به دور برگشت برسد. سایت afc در تحلیل خود به موقعیت سوزی های فراوان مهاجمان پرسپولیس و کار دشوار این تیم در بازی برگشت اشاره کرده است. تشویق کریمی با هماهنگ شده بود!
خداحافظی علی کریمی و برنگشتن او به پرسپولیس که بسیاری این اتفاق را تقصیر می دانند و حاشیه هایی هم در محل تمرین پرسپولیس به وجود آورده بود، می توانست سوژه حاشیه ای سکوها در اولین بازی پرسپولیس باشد. به گزارش ورزش سه، ب قبل از شروع بازی علی کریمی برای اولین بار تشویق شد و نام او در ورزشگاه سر داده شد اما نکته جالب اینجا بود که این تشویق با علی هماهنگ شده بود.ماجرا از این قرار بود که لیدرهای پرسپولیس روز قبل از بازی در محل تمرین پرسپولیس با علی هماهنگ کرده بودند که کریمی را قبل از بازی تشویق کنند که این اتفاق افتاد و قبل از بازی هم نام کریمی فریاد زده شد هم سرود «خداحافظ،اسطوره پرسپولیس» که قبل از این برای مهدوی کیا هم خوانده شده بود ،سر داده شد.

اما بعد از گلی که پرسپولیس خورد هوادار علاقمند به کریمی پرچمی که شماره 8 کریمی روی آن نقش بسته بود را به اهتزاز درآورد.روی این پرچم بالای شماره 8 بزرگ نوشته شده بود:« عاقام علی کریمی»!

تشویق علی کریمی یک بار هم در اوا نیمه اول درورزشگاه شنیده شد و تا پایان بازی دیگر نام این بازیکن در یوم به گوش نرسید. جونیت چاکر، داور ترکیه ای معروف، قضاوت بازی برگشت تیم های اتلتیکو و رئال مادرید را بر عهده خواهد داشت. قیمت بلیت بازی برگشت پرسپولیس و السد در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد. تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الهلال می رود که برای صعود به فینال به چیزی شبیه معجزه نیاز دارد. کنفدراسیون فوتبال آسیا ساعت دیدارهای رفت و برگشت تیم فوتبال پرسپولیس برابر الاهلی را اعلام کرد. ایسنا: به نقل از الرای، لخویا در یکی از حساس ترین بازی های دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، در ورزشگاه خانگی خود از تیم فوتبال پرسپولیس پذیرایی خواهد کرد. ... از شیث تا کاپیتان هادی از آ ین قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر 8 فصل می گذرد و در این سال ها کاپیتان های پرسپولیس، به جام قهرمانی دست نیافته اند. با بازگشت کاپیتان سرخپوشان، امنیت نیز به خط دفاعی و دروازه این تیم برگشت. بازی برگشت تیم لخویای قطر و پرسپولیس ایران در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا برگزار می شود. امیدوارم در بازی برگشت پیروز شویم و به مرحله بعدی برویم. می دانیم که بازی بعدی آسان نیست ولی برای صعود نیاز به پیروزی داریم. م ع ایرانی السد پس از یک ماه دوری از میادین به لیست السد برای بازی با الوصل امارات در آسیا برگشت. بازی با پرسپولیس این بار برای محسن فروزان خوش یمن نبود.وی از تقابل با پرسپولیس یک خاطره ویژه دارد. او که در لیگ یازدهم با پیراهن تراکتورسازی جلوی پرسپولیس قرار گرفته بود و عملکرد خوبی جلوی قرمزها داشت، فصل قبل هم به عنوان دروازه بان گسترش، یکی از دلایل پیروزی تیمش در بازی برگشت مقابل شاگردان علی بود. سیلی به صورت دروازه بان استقلال (ع ) هواداران پرسپولیس به محض دیدن علیرضا منصوریان علیه او شعار سر دادند که سرمربی نفت هم برای آنها دست زد.

*حدود 30 تماشاگر در ورزشگاه نفت تهران را تشویق می د.

*اعضای تیم نفت با بنری که بر روی آن شعار مرگ بر نوشته شده وارد زمین شدند.

*بلندگوی ورزشگاه جنایت رژیم صهیونیستی علیه غزه و همچنین درگذشت ناصر احمدپور سردبیر سابق رو مه خبر ورزشی را تسلیت گفت.

*محمد خانزاده، بنگر، علی عسگر، هادی نوروزی، رضا نوروزی و صادقیان به سمت علی. تیم فوتبال پرسپولیس پس از برتری مقابل لخویا قطر امشب وارد تهران شد. پیش وت تیم فوتبال پرسپولیس برد این تیم مقابل السد قطر در دیدار رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا را نشان از صلابت این تیم دانست و گفت: حالا بازیکنان باید به فکر بازی سخت برگشت باشند. بازیکنان پرسپولیس پس از یک روز استراحت تا بازی برگشت با نسف قارشی روزی یک جلسه تمرین خواهند کرد. قرمزها در شرایطی ب مقابل الدحیل با یک گل ش ت خوردند که شانس زیادی برای جبران این نتیجه در بازی برگشت دارند. بازیکنان نه، غده سرطانی پرسپولیس جای دیگری است پرسپولیس این چند سال فرسنگ ها از آن پرسپولیس دهه شصت و هفتاد فاصله دارد . پرسپولیس آن زمان در همان بیست دقیقه اغازی بازی طوری بازی می د که تیم حریف نای راه رفتن برای ادامه بازی را نداشته باشد . ولی در این ده سال پرسپولیس گرچه توانسته حد اقل سه جام را ب کند اما هیچ گاه با صلابت نبوده و همیشه درگیر حواشی ریز و درشت داخل و بیرون زمین بوده است. تغییرات بسیار زیاد در رده های مدیریت و سرمربی در چهار فصل گذشته این تیم را به جایی رسانده که تنها فصلی را که با یک مربی به پایان رساند فصل قبل می است؛ با علی .

در چهار فصل گذشته استیلی، دنیزلی، خوزه، گل محمدی، و درخشان روی نیمکت این تیم نشسته اند که شاید سیاه ترین روز های پرسپولیس در زمان سر مربی گری حمید استیلی و حمید درخشان اتفاق افتاده است . و جالب اینکه نحوه نشستن ان ها بر نیمکت مربیگری پرسپولیس شبیه به هم است و هر دو علی را کنار زدند و به این نیمکت رسیده اند . در مصاحبه های هر دو حمید همیشه از نداری صحبت میشد بعد از باخت و بعد از برد هم از توانایی فنی خودشان . ویژگی مشترک هر دو حمید شاید همین باشد؛ باخت مال بقیه است. به خصوص حمید درخشان که دیروز بعد از مساوی که برای هوادارن مانند باخت بود . در مقابل خبرنگاران با پرخاشگری صحبت کرد . اگر ی که حداقل چند سال فوتبال نگاه کرده باشد متوجه می شود که تیم درخشان فاقد هر گونه تاکتیک بوده و معلوم نیست درخشان به کدام تاکتیک دل بسته است . البته تاکتیک کمترین مشکل پرسپولیس در این فصل بوده است. بزرگترین مشکل از سو مدیریت حمید درخشان در قبای مربیگری است. درخشان در این چند ماه گذشته که بر نیمکت نشسته نتوانسته حاشیه را جمع کند و با چشم بستن به روی درگیری هایی که در درون تیم اتفاق افتاده، اوضاع بدتر شده است. دیگر اشتباهات حمید درخشان در این فصل را می توان در نیم فصل دید که به قول مایلی کهن با ید هایش چشم بازار را در آورد .خالقی فر که در هر بازی در ترکیب بوده پرسپولیس در آن بازی پیروز نشده و به عنوان مهاجم هنوز گلی هم به ثمر نرسانده است . واقعا هدف از این ید چه بود ؟ یا تادو که با ده ها کیلو اضافه به پرسپولیس پیوست و فقط در باخت های پرسپولیس حضور داشته و تنها موقعیتی که داشته در این چند بازی که به میدان رفته روبه روی تراکتور سازی بود که مثل یک مهاجم آماتور توپ را به اوت زد . و چندین و چند بازیکن دیگر که به دستور درخشان یده شدند اما انگار فقط به درد شلوغ تمرین میخورند نه پوشیدن پیراهن پرسپولیس، همه مربیان و کارشناسان و پیش وتان میگویند که پرسپولیس بیمار است و هر بیاید همینطور نتیجه میگرد، اما چرا هیچ وقت در مورد این که امثال درخشان و استیلی بار فنی کافی برای این نیمکت را ندارند صحبت نمیکنند؟ شاید غده سرطانی پرسپولیس همین مربیان و تصمیمات غلطشان در دوران مربیگری باشد که از شانس بد روزگار گریبان گیر پرسپولیس و هوادارن میلیونی این تیم شده است . سید جلال حسینی کاپیتان باتجربه پرسپولیس به احتمال قوی به بازی با نفت تهران خواهد رسید. بازی رفت  بیلبائو 2- 1 بارسلونا بازی برگشت  فرداشب در صورت برد بارسا ، احتمالا شاهد دو  الکلاسیکو ی رفت و برگشت خواهیم بود . 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] کاپیتان تیم پرسپولیس درباره شروع لیگ برتر و بازی برابر نفت تهران حرف زد و گفت بازی آسانی پیش روی این تیم نیست.، محمد نوری دربی هفته آ را جذاب تر از همیشه پیش بینی کرد و از حال و هوای اردو های سرعین و ترکیه و این که این اردوها برای پرسپولیس چه پیامدهای مثبتی خواهد داشت، سخن به زبان آورد. متن کامل گفت و گو با این بازیکن در ادامه از نظرتان می گذرد. پرسپولیس راه بایرن مونیخ را در پیش خواهد گرفت بازی پرسپولیس و سپیدرود تقابل جذاب سرخپوشان پایتخت با کاپیتان اسبق آن ها است. به گزارش شفقناورزشی، پرسپولیس بعد از برد خانگی مقابل نساجی مازندران این هفته به مصاف دیگر تیم شمالی سپیدرود رشت می رود. پرسپولیسی ها در حالی فردا با سپیدرود بازی می کنند که این بازی قبل از دربی بزرگ ایران؛ یکی از مهمترین بازی های فصل […] در قفس هستم و پَر هام ش ته ست، ولیشب هنوز از من و مُشتِ گِره اَم می ترسد...زهرا موسی پور کاپیتان تیم ماشین سازی به دلیل مصدومیت دیدار تیمش مقابل پرسپولیس را از دست داد. پرسپولیس در یکی از حساس‎ترین مسابقات اخیر خود در بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ،میزبان الدحیل است. تیمی که بازیکنانش برای قهرمانی در آسیا هم قسم شده اند. امید اول گ نی تیم پیکان در مقابل پرسپولیس باز هم راه به جایی نبرد و با گ نی طارمی فاصله اش نیز با صدر ج گ نان به 2 گل رسید. هشتاد و ششمین دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس با برتری آبی پوشان به پایان رسید تا شاگردان شفر انتقام بازی رفت را بگیرند و برنده بازی برگشت شوند. از سری مسابقات پلی اف لیگ استان تیم قائم (عج) میامی در دیدار رفت با برتری 2 بر صفر مقابل تیم پرسپولیس دامغان با گل های علی بندکشی و حسن فتحی به برتری رسید تا با روحیه ای مضاعف در دیدار برگشت حاضر شوند.همچنین دیدار برگشت این دو تیم در روز مورخ 93/04/06 ساعت 17/30 به میزبانی تیم دامغانی برگزار خواهد شد. دو ایران یعنی استقلال و ذوب آهن هم به عنوان تیم های اول گروه d و تیم دوم گروه b رودرروی هم قرار می گیرند که بازی رفت آنها در اصفهان و بازی برگشت شان در تهران خواهد بود
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «در دوره قبلی که در پرسپولیس بازی می مسائلی رخ داد و حتی… هافبک لخویای قطر با تاکید بر اینکه به آنچه که می خواستیم مقابل پرسپولیس دست پیدا کردیم گفت: مطمئنم به دور بعد صعود خواهیم کرد. به گزارش فارس، نیلسون پس از ورود به زمین با استقبال هواداران مواجه شد. آنها به شدت دروازه بان برزیلی خود را تشویق د و نیلسون نیز با بوسه ای بر پیراهن پرسپولیس پاسخ آنها را داد.

*با توجه به اینکه 15 دقیقه دیگر این بازی آغاز می شود حدود 6 هزار نفر در ورزشگاه حضور دارند. گفته می شود هر چه به زمان بازی نزدیکتر می شویم ورود هواداران به داخل ورزشگاه بیشتر می شود.

*قبل از شروع بازی اسکوچیچ سرمربی فولاد به داخل زمین چمن ورزشگاه غدیر رفت و پس ا. کمال کامی نیا به دلیل مصدومیت بازی برگشت مقابل الجزیره امارات را از دست داد.