کاهش زمان طرح ترافیک و زوج و فرد در رمضان

دعای روز اول ماه مبارک رمضان - دعای روز 1 رمضان
دعای روز سوم ماه مبارک رمضان - دعای روز 3 رمضان
دعای روز پنجم ماه مبارک رمضان - دعای روز 5 رمضان
دعای روز ششم ماه مبارک رمضان - دعای روز 6 رمضان
دعای روز هفتم ماه مبارک رمضان - دعای روز 7 رمضان
دعای روز هشتم ماه مبارک رمضان - دعای روز 8 رمضان
دعای روز نهم ماه مبارک رمضان - دعای روز 9 رمضان
دعای روز دهم ماه مبارک رمضان - دعای روز 10 رمضان
دعای روز یازدهم ماه مبارک رمضان - دعای روز 11 رمضان
دعای روز دوازدهم ماه مبارک رمضان - دعای روز 12 رمضان
دعای روز سیزدهم ماه مبارک رمضان - دعای روز 13 رمضان
دعای روز چهاردهم ماه مبارک رمضان - دعای روز 14 رمضان
دعای روز پانزدهم ماه مبارک رمضان - دعای روز 15 رمضان
دعای روز شانزدهم ماه مبارک رمضان - دعای روز 6 1 رمضان
دعای روز هفدهم ماه مبارک رمضان - دعای روز 17 رمضان
دعای روز هجدهم ماه مبارک رمضان - دعای روز 18 رمضان
دعای روز نوزدهم ماه مبارک رمضان - دعای روز 19 رمضان
دعای روز بیستم ماه مبارک رمضان - دعای روز 20 رمضان
دعای روز بیست و یکم ماه مبارک رمضان - دعای روز 21 رمضان
دعای روز بیست و دوم ماه مبارک رمضان - دعای روز 22 رمضان
دعای روز بیست و سوم ماه مبارک رمضان - دعای روز 23 رمضان
دعای روز بیست و چهار ماه مبارک رمضان - دعای روز 24 رمضان
دعای روز بیست و پنج ماه مبارک رمضان - دعای روز 25 رمضان
دعای روز بیست و شش ماه مبارک رمضان - دعای روز 26 رمضان
دعای روز بیست و هفت ماه مبارک رمضان - دعای روز 27 رمضان
دعای روز بیست و هشت ماه مبارک رمضان - دعای روز 28 رمضان
دعای روز بیست و نهم ماه مبارک رمضان - دعای روز 29 رمضان
دعای روز سی ام ماه مبارک رمضان - دعای روز 30 رمضان
ماس دعا

با وجود اظهارات متناقضی که درباره کاهش نرخ سود وام بانکی تا پایان دی از سوی برخی مسئولان غیربانکی مطرح شده است، تاکنون هیچ مدیر بانکی این موضوع را تایید نکرده و زمان مشخصی برای کاهش نرخ سود وجود ندارد. در این روزهای شلوغ پایان سال، 15 نقطه پر تردد پایتخت و 5 ایستگاه مترو ، شاهد فعالیت های فرهنگ ساز کمپین از خودمان شروع کنیم، است گروه های تئاتر خیابانی در روزهای پایانی سال با حضور در خیابان ها و انجام حرکات نمایشی به آموزش و اشاعه فرهنگ ترافیک می پردازند ارتقای فرهنگ و رفتارهای ترافیکی از سوی شهروندان، ۲۵ تا ۳۰ درصد در کاهش زمان سفر و میزان ترافیک تاثیرگذار است واحد ورزش ناحیه 3 نسبت به برگزاری مسابقات جام رمضان اقدام کرد. به گزارش روابط عمومی شهرداری ناحیه سه منطقه 5اعلام کرد :واحد ورزش ناحیه به منظور ارتقاء سطح آگاهی و روحی شهروندان نسبت به برگزاری مسابقه جام رمضان از جمله فوتسال ازابتدای تا انتهای ماه رمضان در چمن باغ فیض و در پونک جنوبی و فوتبال گل کوچیک از 21تیرماه تا انتهای ماه رمضان در جنگل 35 متری گلستان ایران زمین جنوبی جنب پمپ بنزین انجام خواهدشد. روابط عمومی ناحیه سه در دو هفته اخیر قیمت ارز به نحو چشمگیری نوسان (بخوانید کاهش) داشته است که ظاهرا خوبست ولی در عمل بازار رکو ه را بیشتر به سمت رکود سوق می دهد و فعالان اقتصادی کمتر به فکر واردات و صادرات می افتند و در اکثر مواقع از معامله دست بر می دارند. به نظر بسیاری از کارشناسان (و خودم!!) دلایل چندی برای این کاهش قیمت وجود دارند: 1- رکود نسبی بازار: بدلیل ماه رمضان+جام جهانی فوتبال که این دو باعث کاهش تقاضا شده که به نوبه خود قیمت ارز را کاهش می دهد 2- عرضه بیشتر د. به گزارش شفقنا، کیوان شادمان - کارشناس مسکن - در گفت وگو با ایسنا، درباره روند فعلی بازار مسکن اظهار کرد: ماه رمضان در روند بازار تاثیرگذار بوده است اما در حال حاضر با نزدیک شدن به اوا این ماه و پایان آن اوضاع بازار بهتر شده و رکود به وجود آمده رفته رفته از بین می رود. وی افزود: انتظارات مردم از میزان کاهش قیمت ها زیاد بوده اما با توجه به قیمت تمام شده ساخت و سازها و تغییر ن آن شاهد کاهش قیمت در این بخش نبوده ایم. شادمان با بیان این که انتظار مردم . دوباره رمضان شد. ماه برکت، ماه نور، ماه شکرگذاری و حتی ماه فرصت سوزی!!! رمضان امسال شاید متفاوت ترین شروع باشد برای مان!!! شروعی مقدس برای ماهی مقدس... راستی! در همین شروع رمضان، نگاهی کنید به حرفهای دلتان!!! اکثر ما از ماه رمضان سال پیش انطور که باید استفاده نکردیم!!! امسال بیایید از همین ابتدا خوب شروع کنیم... علی میفرمایند : روزه قلب بهتر از روزه زبان است و روزه زبان بهتر از روزه دهان است... ( ) سلامت نیوز: کارشناس تغذیه علوم پزشکی جهرم توصیه کرد: برای کاهش میزان گرسنگی باید میزان مصرف پروتئین و غذاهای فیبردار را افزایش داد و از مصرف غذاهای پرچرب، و شورکه باعث ایجاد احساس تشنگی می شوندخودداری کرد.

به گزارش سلامت نیوز، افروز جعفرنیا کارشناس تغذیه علوم پزشکی جهرم در خصوص چگونگی جبران کاهش مصرف مایعات در ماه رمضان گفت: کم آبی در ماه رمضان مخصوصاً برای انی که در آّب و هوای گرم و شرجی زندگی می کنند یک مشکل معمول است به همین خاطر مص. خوب باز هم کاهشم مورچه ایه . 104 بیشتر هم به این خاطره که سیستم گوارشم هنگ کرده یا اعتصاب یا یه چیزی تو همین مایه ها سعی می کنم جزئ های قرآنم رو هر روز بخونم اما یکی دوتاش عقب مونده کلافم کرده فردا شب خونه یکی از دوستای یم افطار دعوتیم هیجان زده هستم سعی می کنم خیلی رعایت کنم خیلییییییی..... اما انگار تو ماه رمضان از کاهش وزن خبری نیست . ان شا الله بعد از ماه رمضان جبران می کنم دوست ندارم بازه زمانیه رژیمم خیلی طولانی بشه . من کلا انسان پشت کار داری ن. آ ین خبر:
به دلیل استقبال بی نظیر شما مسلمانان عزیز
زمان اذان مغرب یک ساعت تمدید شد! ======پیامک سرکاری ماه رمضان====== تبلیغ حیف نون برای حجاب در ماه رمضان !
“به زلفانت بیاموز که بیرونش ارزش دیدن ندارد” ======پیامک سرکاری ماه رمضان====== به حیف نون گفتن میخونی ؟
گفت عادت ندارم
گفتن روزه چی ؟
گفت طاقت ندارم
گفتن چرا سحر و افطار میخوری ؟
گفت اونقدرا هم که کافر نیستم ! حضرت محمد مصطفی (ص) می فرمایند: «اگر بنده خدا مى دانست که در ماه رمضان چیست [چه برکتى وجود دارد] دوست مى ‏داشت تمام سال، رمضان باشد » و تأکید می فرمایند: «درهاى آسمان در اولین شب ماه رمضان گشوده مى شود و تا آ ین شب آن بسته نخواهد شد.» رئیس پلیس راهور شهرستان قم گفت: در استان قم، بین 20 تا 30 درصد در درون و برون شهر، کاهش تصادفات فوتی را داشتیم و در تصادفات جرحی هم بین 10 تا 15 درصد کاهش را شاهد بودیم. همه ساله در آستانه ماه مبارک رمضان اهالی محل و خادمین مسجد حسن عسکری (ع) در آ ین روزهای ماه شعبان گرد هم آمده و مسجد را برای ماه مبارک رمضان آماده می نمایند. رمضان ماه عبادت فرصت بنده شدن
رمضان شوق اطاعت از گنه کنده شدن
رمضان بهار روح و به خدا پیوستن
رمضان شوکت زیبایی و زیبنده شدن . . .
فرا رسیدن ماه رمضان بر شما مبارک
ماس دعا این پیمانه موضوعاتی همچون ادامه روند صعودی بورس در کانال جدید، کاهش قیمت دلار، یورو و درهم در بازار آزاد، ارزان شدن سکه طرح قدیم، حمایت ریسک واشنگتن از طلا، پیش بینی بازار نفت در هفته پیش رو، رشد ۱۲درصدی تولید فولاد ایران، تثبیت قیمت ارزهای بانکی، سود میلیاردی قطع واردات بنزین، را در بر دارد. مدیر عامل اتحادیە تشکل های قرآنی کردستان گفت: در ماه مبارک رمضان با همکاری ادارە کل فرهنگ و ارشاد ی استان در ویژە برنامە جشن رمضان از فعالان قرآنی تقدیر می شود. ماه رمضان، ماه آگاهی بیشتر از حقایق هستی است و این هدف در سایه تلاوت قرآن و تدبر در آن به دست می آید. ماه رمضان ماه تقویت اراده و از زنجیرهای درونی است و این آرمان مقدس در پرتو «روزه» دست یافتی است.
ماه رمضان، فرصتی برای دعا و نیایش و شب زنده داری است که عشق ملکوتی و اُُنس با محبوب جاودانه را پدید می آورد و شهد مناجات و نیایش را در کام انسان می ریزد.
در پرتو خورشید درخشان ماه رمضان، سلطه عادت ها و غریزه ها بر زندگی انسان کاهش می یابد، غفلت ها زدوده می شود. به دلیل هماهنگی با جمع، موانع خودسازی کاهش می یابد و اخوت دینی و روح برادری و همدردی با نیازمندان تقویت می گردد، تلاوت قرآن و رعایت تقوا، زمینه تعالی و بازگشت به فطرت الهی و زندگی عالی انسان را فراهم می سازد.
خودسازی در فرهنگ اهل بیت علیهم السلام شامل کنترل تمام رفتارها و گفتارهای انسان در چارچوب دستورات خداست. کنترل اعضاء و جوارح و نفس براساس بایدها و نبایدهای قرآن و سنت، مصداق خودسازی ی و الهی است و روایات مکرری یادآوری کرده است که روزه داری، فقط به دستگاه گوارش و خوردن و آشامیدن مربوط نیست، بلکه مهم کنترل انسان بر نفس اماره و مراقبت از روح انسان است.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه رحمت و برکت و غفران و نیایش های عارفانه و بندگی خالصانه را به همه شما همکاران گرامی و تمامی مسلمین جهان تبریک عرض می نماییم و برایتان قبولی طاعات و عبادات را آرزومندیم. روسیه اعلام کرده برنامه کاهش تولید نفت این کشور، زودتر از زمان برنامه ریزی شده قبلی رخ می دهد. ماه رمضان، ماه آگاهی بیشتر از حقایق هستی است و این هدف در سایه تلاوت قرآن و تدبر در آن به دست می آید. ماه رمضان ماه تقویت اراده و از زنجیرهای درونی است و این آرمان مقدس در پرتو «روزه» دست یافتی است.
ماه رمضان، فرصتی برای دعا و نیایش و شب زنده داری است که عشق ملکوتی و اُُنس با محبوب جاودانه را پدید می آورد و شهد مناجات و نیایش را در کام انسان می ریزد.
در پرتو خورشید درخشان ماه رمضان، سلطه عادت ها و غریزه ها بر زندگی انسان کاهش می یابد، غفلت ها زدوده می شود. به دلیل هماهنگی با جمع، موانع خودسازی کاهش می یابد و اخوت دینی و روح برادری و همدردی با نیازمندان تقویت می گردد، تلاوت قرآن و رعایت تقوا، زمینه تعالی و بازگشت به فطرت الهی و زندگی عالی انسان را فراهم می سازد.
خودسازی در فرهنگ اهل بیت علیهم السلام شامل کنترل تمام رفتارها و گفتارهای انسان در چارچوب دستورات خداست. کنترل اعضاء و جوارح و نفس براساس بایدها و نبایدهای قرآن و سنت، مصداق خودسازی ی و الهی است و روایات مکرری یادآوری کرده است که روزه داری، فقط به دستگاه گوارش و خوردن و آشامیدن مربوط نیست، بلکه مهم کنترل انسان بر نفس اماره و مراقبت از روح انسان است.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه رحمت و برکت و غفران و نیایش های عارفانه و بندگی خالصانه را به همه شما اعضای کتابخانه غدیر تبریک عرض می نماییم و برایتان قبولی طاعات و عبادات را آرزومندیم. روابط عمومی کتابخانه غدیر درگز
ماس دعا ماه مبارک رمضان ماهی است که چاق ها در آن ماه چاق تر می شوند و لاغرها، لاغرتر البته همه ما بهتر می دانیم که روزه گرفتن برای چاق شدن یا لاغر شدن نیست بلکه به منظور طهارت روحی و تقواست. اما چاق شدن بعد از 30 روز روزه داری می تواند حس آزاردهنده باشد. در اینجا هشت گروه از افراد روزه داری که احتمالا در این ماه وزن اضافه می کنند را آورده ایم، شما ممکن است جزو یکی از این دسته ها باشید یا حتی جزو همه آنها ولی مهم این است که از همین امروز حواس تان را جمع کنید تا مبادا در پایان این ماه مبارک نتیجه افراد همین گروه ها -یعنی چاقی- در انتظارتان باشد. یادتان باشد بدون برنامه ریزی غذایی شما بیشــتر به سمت اضافه وزن گام برمی دارید تا کاهش آن، پس باید بر جذب مواد غذایی، نوع موادغذایی و زمان خوردن نظارت و کنـــــــترل داشته باشید. اصغر سلیمی سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای ی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به جلسه عصر امروز (یکشنبه 17 دی) این کمیسیون، گفت: در این جلسه، طرح جدید درباره نحوه ورود خودرو ها به محدوده طرح ترافیک و میزان پرداخت عوارض با حضور سید آقایی معاونت ترافیک شهرداری تهران بررسی شد.
وی با بیان اینکه طرح مذکور براساس یک ابزار قانون گذاری عوارض عمل می کند، افزود: براساس این طرح، در اوج ترافیک روزانه مبلغ 36 هزار تو. با پایان ماه مبارک رمضان از فردا صبح ساعت طرح ترافیک و زوج و فرد به ح عادی بازخواهد گشت و از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۹ است. پلیس راهور تهران بزرگ از رانندگان خواست تا با توجه به کاهش دید افقی و وزش طوفان سرعت خود را کاهش دهند. ماه رمضان حلول ماه مبارک رمضان ، بهار قرآن ، ماه عبادتهای عاشقانه و نیایشهای عارفانه و بندگی خالصانه را به شما تبریک عرض میکنم . خدا سعادت درک این ماه رو به ما بده تا انشالله بتونیم از برکات این ماه ذخیره خیری برای آ ت خود ب کنیم - شما هم منو از دعای خیر فراموش نکنید
****
ماه رمضان، ماه نزول آیه های سبحانی و ارتباط ملک و ملکوت در نزدیکترین افق برای عروج «ارواح » است!
****
ماه رمضان، ماه از «منیت» و «مادیت» ب و پرکشیدن در هوای لاهوت و «گردشهای » است.
****
ماه رمضان، بهار سالکان الی الله و آغاز شکوفایی غنچه های عشق و معرفت در بوستان « های سو » است!
****
ماه رمضان، ماه برچیده شدن، «بساط شیاطین» از عرصه زندگی اولاد آدم و حضور ملموس ملائک در اطراف «صائمین مشتاق شی » است!
****
ماه رمضان، ماه کشیده شدن خط گذشت و غفران الهی بر خطاهای گنا اران در سایه «الغوث الغوث های عمق جانی» است!
****
ماه رمضان، ماه چیده شدن «مائده های آسمانی» بر سفره جانهای رسته از خاک و متصل به «انوار اهورایی» است.
****
ماه رمضان، ماه ش تن «بت های نفس» و سجدهء عشق بر درگاه «عاشق و معشوق آفرین نامتناهی» است».
****
ماه رمضان، ماه مفروش قدوم شب قدر با اشکهای شوق برای درک «زیباترین لحظهء حیات انسانی» است
****
ماه رمضان، ماه «یتیم شدن تاریخ» در طوفان نفاق و ضربت خوردن المؤمنین و عروج «جان جهانی» است!
****
ماه رمضان، ماه درک دقیق تر حضور« زمان» برای آمادگی بهتر جهت ظهور «منجی آ ا مانی» است!
****
ماه رمضان، مائده های آسمانی را بر سفره دل عارفان حقیقت جو می چیند.
****
ماه رمضان، میدان جهاد اکبر انسان و عرصه نبرد سرنوشت ساز اوست.
****
ماه رمضان، موسم رویش گل های ایثار و فداکاری در بوستان دل مؤمنان است.
****
ماه رمضان، ماه نزول باران غفران الهی بر کویر دل های گناه آلود است.
****
ماه رمضان، ماهی است که انسان های زمینی مورد اکرام فرشتگان آسمانی قرار می گیرند.
****
ماه رمضان، کوله بار معنویت صائمان را سرشار از یافته های عرفانی می کند.
****
ماه رمضان، عرصه تمرین استقامت در میدان صبر و شکیبایی است.
****
ماه رمضان، تارک خویش را به زیور شهادت قافله سالار قبیله تنهایی آراسته است.
****
ماه رمضان، ماه بیداری در سایه دین داری است.
****
ماه رمضان، ماه انقلاب درون به خاطر پیروزی نور بر ظلمت است.
****
رمضان آمد و روان بگذشت
بود ماهی به یک زمان بگذشت
شب قدری به عارفان بنمود
این معانی از آن بیان بگذشت
****
السلام علیک یا شهر الله الاکبر و یا عید اولیائه
در ماه پر خیر و برکت رمضان برایتان قبولی طاعات و عبادات را آرزومندم. ماه رمضان ماس دعا * * * * پروردگارا این ماه رمضان را آ ین ماه رمضان زندگیمان قرار نده ....دارم که فکر میکنم به این میرسم که چه زود این ماه تمام شد ...زود بودنه نشون دهنده اینه که چه زود عمرمون داره میره....الهی به عزیزانم به آشناها وهمه آدما یه عمر طولانی بده..دقت کردین اولین ناهار بعد ماه رمضان چه حس جالب وعجیبی داره؟؟عیدتون مبااارک ..... ^ - ^
راه کاهش تشنگی در ماه رمضان سر کشیدن آب زیاد بین غذای سحری، به امید جلوگیری از تشنگی در طول روز اشتباه است، چون باعث رقیق شدن شیره معده و در نتیجه نفخ و اختلال در هضم می شود. از طرفی، خوردن میوه در هنگام سحر ، علاوه بر مقاومت بیشتر در مقابل تشنگی، باعث رفع مشکل یبوست هم می شود. توصیه می شود جهت تامین آب لازم، از حدود یک ساعت بعد از افطار تا نیم ساعت قبل از سحر، دست کم شش لیوان آب بنوشید. توجه داشته باشد که از خوردن چای پُررنگ ، قهوه، کاکائو و م. مجموعه «تهران در ماه رمضان» ، شنبه تا شنبه و تا پایان ماه رمضان به روز می شود، از آنچه در شهر می گذرد . افطار تا سحر ، در خیابان های تهران . سازمان ملل متحد در افغانستان، پیشاپیش ضمن تبریک فرا رسیدن ماه رمضان به مردم افغانستان، از طرف هاى درگیر درجنگ خواست تا درماه رمضان آتش بس کنند. در حالی در دو سال اخیر ت تغییری در ساعت کاری کارکنان در ماه مبارک رمضان ایجاد نکرد که شواهد حاکی از آن است امسال نیز( 1395 هجری شمسی و 1437 هجری قمری ) تغییری در ساعت کاری سازمان ها و ادارات تی وجود نخواهد داشت کد خبر : 244934 زمان مخابره : ۱۳۹۳/۴/۴ ساعت ۱۴ : ۲۱ سخنگوی هیات ت: سخنگوی هیات ت از عدم تغییر ساعات کاری ادارت در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ت به نقل از ایرنا،محمدباقرنوبخت افزود: ت یازدهم مقید به اجرای قانون است؛ بنابر این نمی توانیم و این اختیار را نداریم که ساعت کار را کاهش دهیم، اما اگر کارمندان ادارات در ایام ماه مبارک رمضان بخواهند در ساعت اولیه یا پایانی روز کاری خود از مرخصی استفاده کنند، دستگاه های اجرایی این همکاری را با آنها خواهند داشت.وی ادامه داد: این مصوبه ت گذشته از سوی ریاست قوه مقننه با اعتراض و ایراد مواجه می شد ولی ت قبلی بدون توجه به این اعتراض ها، کاهش ساعات کار در ماه مبارک رمضان را اجرا می کرد. بسم الله الرحمن الرحیم « اللهم رب شهر رمضان الذی انزلت فیه القرآن هدی للناس و بینات من الهدی و الفرقان» ماه رمضان، ماه آگاهی بیشتر از حقایق هستی است و این هدف در سایه تلاوت قرآن و تدبر در آن به دست می آید. ماه رمضان ماه تقویت اراده و از زنجیرهای درونی است و این آرمان مقدس در پرتو «روزه» دست یافتی است. ماه رمضان، فرصتی برای دعا و نیایش و شب زنده داری است که عشق ملکوتی و اُُنس با محبوب جاودانه را پدید می آورد و شهد مناجات و نیایش را در کام انسان می ریزد.
در پرتو خورشید درخشان ماه رمضان، سلطه عادت ها و غریزه ها بر زندگی انسان کاهش می یابد، غفلت ها زدوده می شود. به دلیل هماهنگی با جمع، موانع خودسازی کاهش می یابد و اخوت دینی و روح برادری و همدردی با نیازمندان تقویت می گردد، تلاوت قرآن و رعایت تقوا، زمینه تعالی و بازگشت به فطرت الهی و زندگی عالی انسان را فراهم می سازد.
خودسازی در فرهنگ اهل بیت علیهم السلام شامل کنترل تمام رفتارها و گفتارهای انسان در چارچوب دستورات خداست. کنترل اعضاء و جوارح و نفس براساس بایدها و نبایدهای قرآن و سنت، مصداق خودسازی ی و الهی است و روایات مکرری یادآوری کرده است که روزه داری، فقط به دستگاه گوارش و خوردن و آشامیدن مربوط نیست، بلکه مهم کنترل انسان بر نفس اماره و مراقبت از روح انسان است.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه رحمت و برکت و غفران و نیایش های عارفانه و بندگی خالصانه را به همه شما شیعیان و مسلمانان تبریک عرض می نمایم و برایتان قبولی طاعات و عبادات را آرزومندم.
ماس دعا
علیرضا فاضلی
تیرماه 1393 روانسر خبر : کاهش تعداد سفرهای درون شهری و برون شهری مردم، کاهش هزینه های ایاب و ذهاب، افزایش میزان سلامت و کاهش سوانح و تصادفات و کاهش درصد بالایی از میزان ترافیک از مزایای واگذاری فعالیتهای ادارات به دفاتر پیشخوان و آی.سی.تی روستایی است.کدمطلب : 23868 افسران - تشنگی در ماه مبارک رمضان .... به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، در ماه مبارک رمضان چون زمان بندی دریافت مواد غذایی تغییر می کند یک هفته تا ۱۰ روز طول می کشد تا بدن با شرایط جدید خود را تطبیق دهد.
دقت داشته باشید بسته به میزان فعالیت فرد و چاق و لاغر بودن او نیاز به دریافت مواد غذایی متغیر است. معمولا برای روز اول ماه مبارک توصیه می کنیم تا افراد یک ساعت زودتر از همیشه برای وعده سحری بیدار شوند و با آرامش بیشتری غذا بخورند. و ..... در اینفوگرافیک زیر کاهش زمان واردات و صادرات با تدبیر و امید را می بینید. ماه مبارک رمضان درروستای نهب:اهالی محترم روستای نهب نیز ماه مبارک رمضان را با رسم مرسوم به خودشان چشن میگیرند از جمله این رسم ها سحر خوانی و یا رمضان خوانی می باشد.رمضان خوانی نوایی هست اهنگی همراه باذکرخداوند تبارک وتعالی ومدح انبیا(ع). برای سحری بیدار مردم خوانده میشود.ونیزبرگزاری جماعت و گفتمان دینی در مسجد محل و افطاری دادن.و احیایی شب قدر از جمله مراسمات خاص روستای نهب است که در روستاهای همجوار کم رنگ دیده میشود اقتصاد بر خط نوشت: عالی ت در استان البرز گفت: از ویژگی های این تونل، کاهش زمان و مصرف سوخت است به طوریکه ارتفاعات کندوان به طور کامل حذف می شود، از طرفی این تونل دارای سقف دوم کاذب برای جداسازی هوای پاک از آلوده است. نمانیا ماتیچ، هافبک منچستریونایتد معتقد است که زمان استفاده از ویدیو چک باید به 30 ثانیه کاهش یابد. ماه مبارک رمضان فرا رسید . ماهی که به تعبیرزیبا و دلگرم کننده رسول خدا،- که الی الابد صلوات خدا بر او وآل مطهرش باد- شبهایش بهترین شبها و روزهایش بهترین روزها و ساعاتش بهترین ساعات است. ماه رحمت و مغفرت. ماهی برای بهانه آمرزش بندگان چموش وسرکش و اهل عصیان! عاصی دربرابرجبارالسماء! همان که علی بن الحسین علیه السلام در دعایی که به ابوحمزه یاد داد گفت :انی عصیت جبارالسماء. ماهی که در روایت از شدت حرمتش گفته اند :آن را "رمضان" نخوانید، "ماه رمضان" بگو. یکی از یادگارهای زیبای برجای مانده از مرحوم علامه مخبر دعای وداع ماه مبارک رمضان است. این دعا بیش از بیست سال است که در سحرهای آ ماه رمضان از رادیو دزفول پخش می شود. دعای وداع ماه مبارک رمضان بیش از بیست سال است که در سحرهای آ ماه رمضان از رادیو دزفول پخش می شود و خواندن آن توسط علامه حکایت شیرینی دارد. یکی از یادگارهای زیبای برجای مانده از مرحوم علامه مخبر دعای وداع ماه مبارک رمضان است. این دعا بیش از بیست سال است که در سحرهای آ ماه رمضان از رادیو دزفول پخش می شود.