کارت زرد مجلس به ارشاد علی مطهری از پاسخ قانع نشد

رجام دوماه در مجلس شورای ی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و ساعت ها فرا یون های مختلف دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی در مورد آن بحث د.نتیجه تمامی این اتفاقات در مجلس رای گیری شد، همه بحث ها شده بود، پس مانور ندهید چون ما مجبوریم توضیح بدهیم که دو ماه آن کار انجام شده بود. معاون فرهنگی وزارت ارشاد در چهاردهمین جلسه شورای مدیران معاونت امورفرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد ی در سال 1396 رویکردهای پیش رو در فعالیت های معاونت امور فرهنگی را بیان کرد. نایب رئیس دوم مجلس شورای ی گفت: از نظر من دانش آشتیانی تخلفی مرتکب نشده و مقصر نیست، برخی موضوعاتی که مطرح می شود اقدامات غیر اخلاقی است که در انتخابات انجام می شود. ایرنا/ علی مطهری در حاشیه جلسه علنی امروز - چهارشنبه -مجلس در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره گزارش امروز کمیسیون اصل 90 مبنی بر این که دانش آشتیانی تخلفی مرتکب نشده است، اظهارکرد: به نظرم آقای دانش آشتیانی مقصر نیست. وی بلافاصله بعد از رای اعتماد مجلس از هیات مدیره آن شرکت ه. پنجمین کنگره کانون یان ایران صبح دیروز با حضور تعدادی از اساتید و سخنرانی ارشاد ، حاجی بابایی آموزش و پرورش ت دهم و رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه در مجلس دهم، محمدمهدی زاهدی، علوم در ت اول و رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس دهم و... در تالار علامه امینی برگزار شد. فرهنگ و ارشاد ی در حکمی، سیدمحمدمجتبی حسینی را به عنوان معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد ی منصوب کرد. رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس، از پاسخ دیوان محاسبات به نامه این کمیسیون خبر داد و گفت: در این نامه اعلام شده که ۲۳ میلیارد تومان از حقوقهای نجومی ۳۹۷ نفر به بیت المال بازگشته است. اگر افرادی که مورد اتهام واقع شده اند برای مجلس نامه و مطلبی بفرستند در هیات رییسه بررسی می شود و در صورت تشخیص، در مجلس قرائت می شود و مسؤول این کار هم آقای یوسف نژاد است. علی مطهری مجلس شورای ی پس از دیدن سینمایی «به وقت شام»، نظر خود را در رابطه با این بیان کرد. ایسنا نوشت: چهار عضو فرا یون امید مجلس شورای ی در نامه ای به رئیس جمهور با اشاره به بازداشت مسئولان دوازده کانال تلگرامی و تعدادی از خبرنگاران و فعالان اصلاح طلب در روزهای گذشته خواستار پاسخگویی وزرای اطلاعات، دادگستری، کشور و ارشاد در این رابطه شدند. هفت نکته که باید درباره ی کارت های گرافیک ا ترنال بدانید
کارت‌های گرافیک ا ترنال چگونه عمل می‌کنند؟ قدرت و پردازش آن‌ها چقدر است؟ آیا می‌توانند جایگزین کارت‌های گرافیک اینترنال شوند؟ پاسخ همه‌ی این سوالات را در این مقاله بخوانید. حزب ی کار: به گزارش پویش، آذر منصوری عضو شورای مشاوران خاتمی و از فعالان اصلاح طلب به شمار می رود. وی در گفت وگو با «آرمان» با انتقاد از رفتار برخی نمایندگان در جریان نطق علی مطهری عنوان می کند: «هیچ گونه برچسب و مارکی به آقای مطهری نمی خورد. رفتار برخی از نمایندگان مجلس در رابطه با نطق آقای مطهری سبب پایین آمدن شأن مجلس می شود. مجلس طبق فرمایش حضرت (ره) «باید در رأس امور باشد» و لازمه این کار هم رعایت حریم و حرمت مجلس و دفاع از حقوق مردم است. نمایندگان به عنوان وکلای مردم بر صندلی های مجلس تکیه زده و سوگند یادکرده اند که از حقوق مردم دفاع کنند. مردم پیام و مطالبات اصلی خود را در انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرده اند. در نتیجه نمایندگان نباید برخلاف مطالبات مردم رفتار کنند». در ادامه متن گفت وگوی «آرمان» با آذر منصوری را از نظر می گذرانید. عضو فرا یون امید مجلس با انتقاد از تناقض در اعلام موضع رئیس جمهور درباره ینگ تلگرام گفت: باید به مجلس بیاید و به صورت روشن توضیح دهد که با ینگ تلگرام موافق است یا مخالف. یک مجلس شورای ی با انتقاد از حذف کارت سوخت گفت: حذف کارت سوخت باعث تاراج منابع کشور و واریز هزاران میلیارد به جیب قاچاقچیان شده است. در روز های گذشته، خبری بر وجی سایت تابناک منتشر شد که حاشیه های بسیاری را به همراه داشت. در این خبر، یکی از نمایندگان مجلس در پاسخ به خبرنگار ما که در مورد سفر برخی ها به کشور روسیه پرسیده بود، توضیحاتی داد و در ادامه، از برخی هزینه های اضافی در مجلس همچون بازسازی بی مورد سرویس های بهداشتی نهاد قانونگذاری، گله کرد. بررسی های بعدی نشان داد که حداقل این مجلس اسنادی برای اثبات این مدعا در اختیار ندارد. مدیرکل سابق اداره فرهنگ و ارشاد ی استان تهران که دارای دو تابعیت بود، از کشورگریخت! فرهنگ و ارشاد ی در توئیتی نوشت کپی غیرمجاز محصولات فرهنگی، غیراخلاقی و نامشروع است. فرهنگ و ارشاد ی گفت: هیچ نمی تواند در هیچ نقطه از کشور با وضع قانون های محلی مانع فعالیت های فرهنگی شود. سید رضا صالحی ی برای اولین بار بعد از تصدی وزارت فرهنگ و ارشاد ی به قم سفر می کند. گویا نخواست توپ را در زمین مجلس بیندازد در حالی که بهتر بود در این مورد ضمن اینکه از ضعف های ت فرار نکند به موانع بیرونی نیز می پرداخت. نایب رئیس مجلس شورای ی گفت: گزارش کمیسیون شوراها در مورد علل ممانعت از برگزاری سخنرانی من در مشهد مقدس بر قصور و کوتاهی دادستان مشهد تاکید دارد اما برای حفظ وقت مجلس، اصراری به قرائت آن در صحن علنی ندارم وهفته پیش درخواست حذف موضوع از دستور کار مجلس را . ‎اعضای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای ی شهر تهران در دیدار با فرهنگ و ارشاد ی بر تعامل سه جانبه میان شورا، شهرداری و وزارت فرهنگ و ارشاد ی با موضوع ‎تحول فرهنگی شهر تهران تاکید د.
هر شخصی که ادعایی دارد باید آن را با مصادیق ارائه کند. ما کارنامه وزارت فرهنگ و ارشاد ی در… برخی اسناد داخلی که حاوی اطلاعاتی در مورد سیاست حریم شخصی این شرکت است، پیش از برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با مدیران در لندن به دست مجلس انگلیس افتاده است. سیدعباس صالحی ( فرهنگ و ارشاد ی) از دیدار با آشیق مسلم عسگری گفت. فرهنگ و ارشاد ی در پیامی آغاز سال جدید و نوروز ٩٦ را تبریک گفت. طراحی و چاپ کارت ویزیت های حرفه ای شرکت داتکو با دراختیار داشتن طراحان حرفه ای و نمونه طراحی های کارت ویزیت فراوان. و همچنین کیفیت چاپ کارت های پی وی سی pvc ارائه کننده خدمات چاپ و تبلیغات با کیفیت عالی همراه با علم روز آماده همکاری با مشاغل مختلف و چاپ کارت ویزیت وکلا , کارت های اعتباری, تخفیف, شناسایی و انواع کارت مغناطیسی و بدون تماس و ... می باشد. همراهی ت و مجلس برای احیای کارت سوخت شتاب بیشتری گرفته است. البته تاکنون به صورت رسمی جزئیات این طرح از سوی مسئولان اعلام نشده است اما با کنار هم قرار دادن اظهارات آنان می توان به چارچوب کلی از این طرح دست یافت. سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: در حال حاضر قانونی مبنی بر حذف شناسنامه و جایگزینی کارت های هوشمند، از جانب مجلس شورای ی تصویب نشده است و بر اهمیت وجود شناسنامه در انتخابات تأکید می شود. صالحی ی فرهنگ و ارشاد ی: اگر ک دا به ما پیغام می دادند حتما تعدادی از هنرمندان را برای شان برای تبلیغ می فرستادیم. رضا کیانیان از سیدرضا صالحی ی فرهنگ و ارشاد ی به دلیل عذرخواهی از هنرمندان بابت سوءتفاهم پیش آمده قدردانی کرد. نایب رییس مجلس شورای ی ضمن انتقاد از رویکرد صداوسیما نسبت به مجلس بیان کرد: بنده شخصا در برنامه های مختلف دیده ام که صداوسیما رویکرد مناسبی نسبت به مجلس شورای ی ندارد. صداوسیما باید این رویکرد را اصلاح کند. نایب رئیس مجلس گفت: آقای ربیعی هر نکته و حرفی دارد فردا و در روز برگزاری جلسه استیضاح خود در مجلس آنها را اعلام کند. جلسه امروز مجلس با حاشیه های جالبی از قهر دلخوش صومعه سرا تا عذرخواهی مطهری از وی همراه بود. نایب رئیس مجلس دهم روایت خود از دیدار جمعی از نمایندگان مجلس با رئیس ت اصلاحات را بیان کرد. رییس جمهور، در نامه های جداگانه ای به دو وزارتخانه «فرهنگ و ارشاد ی» و «ارتباطات و فناوری اطلاعات» و بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان امور اداری و استخدامی، ۳ قانون مصوب مجلس را برای اجرا، ابلاغ کرد. مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد ی درباره نحوه فعالیت های این مجموعه در حوزه بین الملل توضیحاتی را ارائه داد. معظم انقلاب در بخشی از سخنانشان در جمع مردم ز له زده شهرستان س ل ذهاب گفتند: مسئولان بسیار تلاش د اما من قانع نیستم. علی لاریجانی با 204 رای بازهم به کرسی ریاست مجلس تکیه زد. به فاصله هفت ماه و یک هفته از رقم خوردن فاجعه پلاسکو، بالا ه گزارش کمیسیون عمران مجلس در این خصوص منتشر شد؛ گزارشی که در آن هفت مقصر برای این حادثه مشخص شده اما نتوانسته به کلیدی ترین پرسش ها پاسخ گوید. معاون امور هنرى و سینمایى اداره کل فرهنگ و ارشاد ى اسان رضوى گفت: همایش خنیاگران جام 23 شهریورماه با حضور علی مرادخانی معاون هنری ارشاد در تربت جام برگزار می شود. ?

جستجوهای اتفاقی