چه انی به دنبال ریاست جمهوری مادام العمر حجت ال و مسلمین هاشمی رفسنجانی بودند

ایلنا نوشت: یاسر هاشمی در جلسه حزب ندای ایرانیان که درباره این موضوع که آزاد به کدام سو و جهت می رود، گفت: اگر به خاطر داشته باشید یکی از های سخنرانی مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی که در فضای مجازی پخش شد در جمع هیات علمی و اجرایی و همایش سالگرد تاسیس دارالفنون و قتل کبیر بود که او در آن فضا کتاب مخصوص خودش «کتاب کبیر» را گشود و قسمتی از تاریخ ایران را برای جمع قرائت کرد و حین قرائت بسیار گریستند. مسئول مرکز تحقیقات جنگ نرم نهاد ی در ها: فتنه گران با ارائه آمارجعلی به دنبال سلب اعتماد مردم از نظام بودند مسئول مرکز تحقیقات جنگ نرم نهاد ی در ها گفت: دشمن و فتنه گران با آمار جعلی و تصاویر غیر واقعی در فتنه ۸۸ می خواستند اعتماد مردم ما را از نظام سلب کند ولی مردم ما از این آزمون موفق بیرون آمدند. محمد عطریانفر، عضو ارشد حزب کارگزاران سازندگی در تحلیل خود از برخی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری 96 گفت: « ی که میل به حضور در موقعیت بسیار رفیع ریاست جمهوری دارد، خودش باید از درون این خواسته و اراده را دنبال کند. ایسنا نوشت: س رست مرکز حوادث و فوریت های پزشکی کاشان از واژگونی خودرو بستگان آیت الله هاشمی رفسنجانی و مصدومیت ۶ نفر از آن ها خبر داد.
مجسمه مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی برای نصب در جزیره خارک وارد گمرک گناوه شد. امروزه حدی از دانش و مهارت را در همهٔ حوزه های علمی و معرفتی، برای عموم مردم لازم می دانند. این حد را سواد و محرومیت از آن را «بی سوادی» می نامند؛ و علاوه بر سواد خواندن و نوشتن، اصطلاحاتی همچون سواد بهداشتی، سواد ارتباطات واطلاعات، سواد ریاضی، سواد علمی- فناورانه و... رایج است. اکنون با این سؤال روبه رو هستیم که با توجه به اهمیت وضرورت تربیت ی و نقش یگانهٔ قرآن کریم در این تربیت، آحاد جامعه باید ازقرآن کریم چه سهم وحظی داشته باشند تا بتوان آنا. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام قبل از آقای هاشمی رفسنجانی یک ریاست حقوقی بود، یعنی رئیس جمهور ریاست مجمع را هم برعهده داشت. ایسنا نوشت: با در گذشت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس فقید مجمع تشخیص مصلح نظام، این سوال پیش می آید که پس از ایشان چه ی بر مسند ریاست این نهاد خواهد نشست. توکلی گفت: نگاه از بالا به پایین به مردم در زمان ت سازندگی هم بود؛ اما این ویژگی در ناآرامی های اخیر محرز و شدیدتر بود؛ افراد معترض مقابل مجلس و ریاست جمهوری کرده بودند اما ی آن ها را تحویل نگرفت، این بی اعتنایی به مردم ضررهای زیادی دارد. استاندار کرمان در یادداشتی تاکید کرد: فراق آیت الله هاشمی رفسنجانی دردی است که هیچگاه در جان زمین و انقلاب ی ایران آرام نمی گیرد و مرهمی برای تسلای آن نخواهد بود. مراسم یادبود آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی شامگاه پنجشنبه با حضور ایرانیان مقیم کشورهای ما ی، عمان، پا تان، عراق، کویت، چین و هند توسط رایزنی فرهنگی ایران برگزار شد. اولین جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام، پس از رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی، رئیس فقید مجمع، امروز به ریاست آیت الله موحدی کرمانی تشکیل شد.
صندلی خالی مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در اجلاس خبرگان ی آیین نخستین سالگرد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در شیراز برگزار شد. تسنیم نوشت:عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام دنیاطلبی و تجمل گرایی برخی مسئولان را فاجعه ای برای نظام دانست و گفت: امروز درحالی که جوانان نیاز به شغل، ازدواج و مسکن و حمایت دارند متأسفانه برخی مسئولان به دنبال مسائل و خواسته های دنیوی خود هستند. دختر هاشمی جزئیات جدیدی از است مخصوص خانواده هاشمی را بازگو کرده و گفته است که پدرش حتی اجازه فعال بودن آیفون صوتی درون محوطه است را نداده است. انتخابات 96 ریاست جمهوری انتخابات 96 ریاست جمهوری چگونه است انتخابات 96 ریاست جمهوری چه ی رای میاورد انتخابات 96 ریاست جمهوری شانس چه ی بیشتر است
ادامه مطلب زمان انتخابات ریاست جمهوری 96 خبر های زمان انتخابات ریاست جمهوری 96 عضویت در کانال انتخابات جالبترین اخبار زمان انتخابات ریاست جمهوری 96 بهترین مطالب در مورد انتخابات ریاست جمهوری 96 انتخابات ریاست جمهوری 96 چه ی برنده میشود؟
ادامه مطلب برادر مرحوم آیت الله علی اکبر هاشمی ظهر امروز برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری وارد وزارت کشور شد.

با سیستم پیشرفته تبادل لینک cze.ir وب سایت خود را در فهرست آن بطور اتوماتیک ثبت کنید، لینک وب سایت شما مادام العمر در این دایرکتوری ثبت خواهد ماند و ربات موتورهای جستجوگر از این طریق همیشه در وب سایت شما خواهند بود، برای تبادل لینک اتوماتیک با cze.ir فقط چندثانیه و 2 گام نیاز دارید، ابتدا لینکی که در گام نخست قرار دارد را در سایت خود قرار دهید بعد از انجام این مرحله ربات های دایرکتوری به شما مجوز ثبت لینک خواهند داد و میتوانید لینک وب سایت خود را در فهرست ثبت کنید.
برچسب ها: تبادل لینک، دایرکتوری ثبت سایت، تبادل لینک اتوماتیک، دایرکتوری ثبت لینک، ثبت سایت
ع ی جالب از دیدار بازیگر نقش هاشمی در معماى شاه با مرحوم هاشمى رفسنجانی اختلاف نظرها و اجتهادهای متفاوت در برهه هائی از این دوران طولانی هرگز نتوانست پیوند رفاقتی را که سرآغاز آن در بین الحرمین کربلای معلّی بود به کلی بگسلد و وسوسه ی خناسانی که در سالهای اخیر با شدّت و جدیت در پی بهره برداری از این تفاوتهای نظری بودند، نتوانست در محبت شخصی عمیق او نسبت به این حقیر خلل وارد آورد.(قسمتی از متن پیام معظم انقلاب در پی درگذشت حجت ال اقای هاشمی رفسنجانی) ادامه: روایت ی از آشنایی با آقای هاشمی در کربلا اسحاق جهانگیری، مصطفی میرسلیم و مصطفی هاشمی طبا، سه ک دای ریاست جمهوری این دوره هستند که بیش از هر چیز با سابقه حضورشان در ک نه ت ها، سودای پاستور دارند. اما تاکنون کدام اعضای ک نه در ت های مختلف، در عرصه رقابت انتخابات ریاست جمهوری پا گذاشته اند؟ بایدونبایدهای پذیرش سندآموزش 2030یونسکو در سپتامبر 2015 (شهریور 94)، اه دستور کار مبانی توسعه پایدار 2030 که 17 هدف اصلی و 169 هدف فرعی دارد جهت اقدام عملی همه کشورها برای تحقق حکومت یک پارچه در سازمان ملل ارائه شد. ایران نیز از کشورهای شرکت کننده در این اجلاس بود که متعهد به اجرای این سند شد و پس از آن سند ملی آموزش2030 ایران با مدیریت و برنامه ریزی دفتر یونسکو در ایران با تشکیل30 کارگروه تخصصی تدوین و آماده و در تاریخ 20 آذر 95 رونمایی شد. ان کشورهای عضو س. خبرانلاین / ایلنا نوشت: تنها چند روز پس از درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، دفتر یاسر هاشمی ومشاوران آیت الله هاشمی رفسنجانی در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام پلمپ شد. علاوه بر پلمپ دفتر فرزند هاشمی، دفاتر علیمحمد بشارتی، مرتضی الویری، حجج عباسی فرد، ....


ادامه خبر دبیر کل جامعه ی ین با تسلیت به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، گفت: مرحوم آقای هاشمی رئیس ستاد فرماندهی انقلاب ی بود. اولین جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام، پس از رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی، رئیس فقید مجمع، امروز به ریاست آیت الله موحدی کرمانی تشکیل شد. در چه شه ای به سر می برد؟ وی در انتخابات ریاست جمهوری سال۹۶ به دنبال چه هدفی است؟چرا وی با وجود اعلام عدم حمایت از ک خاص از حمید بقایی حمایت کرده است؟ هدف وی از سخنرانی جنجالی در خوزستان چه بود؟ آیا در حال محک زدن افکار عمومی و شرایط کشور برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری است؟ مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی امروز در 5 شهر گیلان برگزار شد. کانال تلگرامی خبرگزاری ایلنا درباره مراسم هفت آیت الله هاشمی رفسنجانی نوشت: مردم در حرم یکصدا شعار می دهند: هاشمی رفت از جهان/ تسلیت صاحب ا مان. مراسم هفتمین روز درگذشت رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی بعدازظهر امروز یکشنبه در حرم (ره) با حضور رییس جمهور،خانواده، مسئولان و اقشار مختلف مردم برگزار شد. تحقیقات در مورد دخ احتمالی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری وارد مرحله تازه ای شده، البته این مسئله بهانه ای برای مبارزات داخلی بین حزب دموکرات و جمهوری خواه است. قائم مقام حزب اتحاد ملت ایران تاکید کرد: و یارانش با این رفتارها به دنبال فرافکنی و پاک صورت مسئله هستند همان گونه که سال ۸۴ با حمله به آیت الله هاشمی رفسنجانی دوقطبی غنی و فقیر را به وجود آوردند. پنجمین قسمت از مستند سریالی «دوم شخص» با موضوع زندگی آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در فضای مجازی پخش شد. ایرنا نوشت: به دنبال اعلام نتایج اولیه انتخابات ریاست جمهوری فرانسه، «امانوئل مکرون» نامزد مستقل و «مارین لوپن» نامزد جبهه ملی این انتخابات، توانستند به دور دوم رقابت ها راه یابند. خبرآنلاین / به دنبال نقل فرازی از سوابق مبارزاتی حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، دفتر ایشان توضیحاتی در این مورد ارائه داد.    در توضیحات دفتر رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام آمده است: ...   ادامه خبر شماره های قبلی مجله ی ؛عصر شه؛ را نگاه می ، مصاحبه مجله با محمد هاشمی برادر آیت الله هاشمی رفسنجانی را دیدم، این مصاحبه را قبلاً خوانده بودم ولی یادم نمی آمد  که او که در این مصاحبه گفته بود از حزب کارگزاران سازندگی بیرون آمده است  در مورد آیت الله  هاشمی رفسنجانی چه می گوید، لذا دوباره مصاحبه را خواندم. ایشان یعنی محمد هاشمی به گونه ای از برادرش حرف می زد که اگر همه ی همراهان و همفکران آیت الله در فتنه ی 1388 ( اعم از کارگ. انی بودند در تهران که شاید نمی خواستند ما این بازی را برنده شویم ولی الان دهانشان بسته شده است. به مهدی رحمتی تبریک می گویم، بیست بازی در آسیا بدون گل خورده. آقایانی که در طول دوره هشت ساله ، سایه اصولگرایی را در سطح استان گسترانیده بودند ، چه شده است که با یک چنین تیترهایی که در رسانه های مختلف به چاپ می رسانند به دنبال تضعیف جایگاه اصلاح طلبان در سطح استان هستند؟ سوالاتی از این نازنینان داریم: چرادر طول دوره هشت ساله ریاست جمهوری آقای ، اعضای اصلی و . . . یک شبه از کار برکنار و به پست های بسیار پایین تر تنزل یافتند و ی شکایت نداشتند؟ بیش از همه ای بزرگ مثل نیویورک، ، بوستون، دنوِر، فیلادلفیا و واشنگتن و نیز ای کوچک محل تظاهرات اعتراضی مردم علیه ترامپ بودند. برخی تظاهرکنندگان به یاد مارش ن علیه ترامپ در سال گذشته، کلاه های صورتی بر سر گذاشته بودند.

جستجوهای اتفاقی