چندین روش برای پا ازی درب و پنجره های شیشه ای

یک مستندساز گفت: به نظر می رسد ع گرفته شده در بازار زرگران اصفهان با پشت نویسی «پنجره ای از فولاد برای مدینه» همان ع مربوط به ضریح ائمه بقیع باشد، زیرا وقتی چنین چیزی برای مدینه توسط شیعیان ایران ساخته می شود؛ چه جایی غیر از بقیع می تواند برود؟ در ذهن سرد خانه هیاهو نمیرسد
آواز گرم یک - دو پرستو نمیرسد

گلدان پشت پنجره ام بی طراوت است
اینجا شمیم تازه ی شب بو نمیرسد

گیسوی مه به شانه ی دریا نشسته است
اما چراغ ماه به این سو نمیرسد

دیوار سرد و پنجره سرد و اتاق سرد
عطری هم از تن زن خوش رو نمیرسد

حالا هوای خانه مرا مشت میزند
وقتی که عطر تند تن او نمیرسد...


محیطی ارام و عاری از آلاینده های صوتی : شیشه های دو و سه جداره، عایق بسیار خوب و موثری در مقابل صوت هستند و با کاهش نفوذ آلودگی های صوتی به درون ساختمان، فضای آرامش بخشی را برای نان فراهم می آورند. کاهش آلودگی های صوتی زمانی کاملا محسوس می باشد که این نوع شیشه ها به همراه درب و پنجره هایی مورد استفاده قرار گیرند که خود نیز در برابر نفوذ و انتقال صدا عایق باشند. ایجاد دمای متعادل درون ساختمان در تمام فصول با کمترین هزینه : شیشه جزو مواد هادی حرار. کرمان - ایرنا- اهتمام ویژه متولیان امور سرمایه گذاری و تیم اقتصادی ت تدبیر در استان کرمان برای راه اندازی سامانه محازی 'پنجره واحد سرمایه گذاری 'در این استان در واقع پاسخی متقن به خلا حلقه مفقوده ای… می نویسیم تا بغض هایمان در گلو نماند. تا پشت پلک هایمان توفان نباشد. می نویسیم تا دیوارهایمان پنجره شوند و پنجره ها جاده ای تا ناممکن و تا محال. می نویسیم تا اشک ها و لبخندها و آرزوهای دور و اتفاق های نزدیک لباس واژه بپوشند . می نویسیم تا تنها نباشیم تا دوستی از جنس الفبا پیدا کنیم . می نویسیم تا نفس بکشیم ، می نویسیم تا زنده بمانیم . ...... رفتی و بَعد تو بر پنجره باران زده استبی سبب نیست که مردی به خیابان زده استرفتی و بعد تو این خانه پُر از دلهره شدوَضعِ جِسمانیِ مَن آه ، چه بُحران زده است
"سعید شیروانی"
تا حالا دقت کردین پوست کیک یزدی از خودش خوشمزه تره !!! تا حالا دقت کردین اگه لای پنجره 2میلیمتر هم باز باشه مگس پیداش میکنه و مییاد تو خونه ولی اگه شش تا پنجره به طور کامل باز باشه نمیتونه بره بیرون هی میخوره تو شیشه !!! تا حالا دقت کردین 5 دقیقه خواب دم صبح 5 برابر بیش تر از 5 ساعت خواب شب حال میده !!! قیمت پنجره دوجداره دو رو لمینت با توجه جلوه بخشیدن به نمای بیرونی ساختمان و همچنین نمای داخلی آن بسیار اندک است، کیفیت مرغوب روکش و چسب و همچنین تجهیزات روکش زنی در تولید و قیمت پنجره دوجداره دو رو لمینیت اهمیت فراوانی داشته و این شرکت امکانات لازم را جهت تولید و عرضه پروفیل های لمینت شده طبق سفارش مشتری در اختیار دارد.
پنجره دوجداره بیرون لمینیت
ادامه مطلب... شاید در نگاه اول داشتن اتاق خو بدون پنجره بسیار ل کننده و ناراحت کننده باشد و تصور کنید باید چنین فضایی را تبدیل به انباری کنید! اما باید بگوییم که با چند ترفند ساده و ماهرانه به سادگی می توانید اتاق خواب بدون پنجره ی خود را تبدیل به فضایی پویا، سرزنده و با نشاط کنید.
ایجاد پنجره مجازی در اتاق خواب بدون پنجره
اولین ایده و ساده ترین ترفند برای جذاب اتاق خواب بدون پنجره ایجاد یک پنجره ی مجازی و القای حس پنجره به فضای اتاق خواب تان است این ک. باز کن پنجره را و به مهتاب بگو
صفحه ذهن کبوتر آبی است
خواب گل مهت است ای نهایت در تو، ابدیت در تو...
ای همیشه با من، تا همیشه بودن
باز کن چشمت را تا که گل باز شود
قصه زندگی آغاز شود
تا که از پنجره چشمانت، عشق آغاز شود
تا دلم باز شود، تا دلم باز شود... آنسوی پنجره خانه من سیاه است
و درختانش پیرمردهای خسته ای هستند که
به گون های آنسوی بیابانها چشم دوخته اند.
آنسوی پنجره سیاه است
پنجره را باز می کنم
کودکی ام از سرمای نگاه کوچه می لرزد
کوچه ای که خواهرناتنی چادرهای شهر است!
نفس عمیقی می کشم
سالهاست قطره های اشک
به همان جایی که عادت کرده بودند می ریزند
به روسری سیاهی که در آن
خفاش ها جفت می شوند!
باد با های خانه بازی می کند
و من دکمه های پیراهنم را
یکی. قبل از انتخاب و ید درب پنجره های دو جداره ترک با مشاورانی مطمئن و منصف م کنید. در نظر داشته باشید افرادی که ذی نفع هستند معمولاً مشاوران خوبی محسوب نمی شوند. با همه افراد صحبت کنید و سپس تصمیم مناسب را بگیرید. درب پنجره های دو جداره ترک کالای مصرفی نیست که در یک مرحله یداری کنید بلکه کالایی است که نیاز به خدمات، سرویس و پشتیبانی دارد. بنابراین از شرکتهایی یداری کنید که به بقا و ثبات آنها اطمینان دارید. ادامه مطلب مجموعه: دکوراسیون و چیدمان

دکوراسیون پنجره ها,بازسازی پنجره ها
هنگامی که سخن از حفظ و نگهداری خانه به میان می آید، نکات و جزئیات بسیاری وجود دارند که در برخی موارد غفلت از آنها اشکالی ایجاد نمی کند؛ اما نباید پنجره ها را جزء این موارد به حساب آورد.
آنها چشمان خانه محسوب می شوند و به کمک آنها می توان ارتباط بین فضای داخل و خارج خانه را حفظ کرد. بنابراین باید در حفظ و نگهداری چشمان خانه خود خیلی دقیق باشید.
البته چند نکته درباره پنجره ها وجود دارد که ممکن است حین بازسازی و نوسازی، دردسرساز شوند؛ پس حتما قبل از فرآیند جابه جایی و جایگزین پنجره ها، آنها را به طور کامل بررسی کنید. در اینجا به نشانه هایی اشاره شده است که در صورت مشاهده آنها باید به فکر جایگزین پنجره جدید باشید.

۱. شیشه های ش ته، ترک خورده، خمیده و تاب دار
شاید تشخیص ش تگی یا ترک شیشه آسان باشد، اما تشخیص خمیده و تاب دار بودن شیشه مشکل تر است. اگر یک جام شیشه را از نزدیک بررسی کرده باشید، متوجه می شوید که چقدر صاف است. شیشه های تاب دار، صاف به نظر نمی رسند، بلکه بیشتر شبیه لباسی اتو نکشیده هستند. برای اطمینان، نزدیک پنجره بایستید و آن را از کنار بررسی کنید.

۲. عایق بندی کم یا نبود عایق بندی
دلیل وجود پنجره ها در ساختمان این است که شما بتوانید بدون درنظرگرفتن آب و هوا، به فضای بیرون دسترسی داشته باشید. هر چند آنها نور طبیعی را از خود عبور می دهند و می توانند خانه شما را با گرمای خورشید پر کنند، اما نباید تغییرات نامناسب آب و هوایی را به منزل بیاورند. راه های زیادی برای کنترل عایق بندی وجود دارند.

اگر پنجره ای فاقد عایق بندی باشد یا عایق بندی مناسبی نداشته باشد، هنگام لمس آن، گرما یا سرمای فضای بیرون را حس می کنید، یا زمانی که نزدیک پنجره ایستاده اید، تغییرات دمایی را کاملا احساس خواهید کرد. حتی می توانید با قراردادن یک دستگاه دماسنج روی آستانه پنجره، تبادل حرارتی آن را اندازه گیری کنید.

۳. بخار زیاد
اگر پنجره خانه شما زیاد بخار می کند، شاید وقت آن رسیده که تعویض شود. بسیاری از پنجره های قدیمی یک لنگه، زیاد بخار می کنند. البته قبل از اینکه روی پنجره های جدید سرمایه گذاری کنید، مطمئن شوید عامل بخار شیشه، شما نبوده اید. پایین بودن دمای هوای خانه، ضخیم بودن ها یا پوشش پنجره، نبود جریان هوای کافی در داخل خانه و رطوبت آشپزخانه یا ، نقشی اساسی در بخار شیشه ها دارند.

۴. درست باز یا بسته نشدن
پنجره های قدیمی عموما راحت باز و بسته نمی شوند. برخی افراد، پنجره هایی را که کاملا بسته نمی شوند با اشیایی بلند و قدرتمند چفت می کنند تا از به هم خوردن پنجره و ش تن شیشه جلوگیری کنند. برخی دیگر فقط می توانند پنجره های شان را از خارج باز کنند و برای اینکه هوای تازه وارد خانه شان شود، باید به باغچه یا حیاط پشتی خانه بروند و از بیرون پنجره را بگشایند. حتی برخی افراد، از تمام قدرتشان برای چفت پنجره هایی که باز مانده اند، استفاده می کنند. اگر شما هر کدام از این کارها را انجام می دهید، اکنون وقت آن است که پنجره تان را عوض کنید.

۵. نبود آب بندی مناسب
اگر شیشه پنجره های خانه شما دوجداره است، اما هنوز برودت یا گرما به داخل راه می یابد، شاید درست آب بندی نشده باشد. این اتفاق زمانی رخ می دهد که ماده درزِگیر بین دو شیشه از بین رفته یا گسیخته شده باشد. اغلب تولیدکنندگان پنجره سعی می کنند آب بندی کاملی انجام دهند، اما اغلب اوقات این امر اجتناب ناپذیر است و دلایل اصلی آن می تواند رطوبت بیش از حد محیط، طراحی ضعیف قاب پنجره یا انجام نشدن یا صحیح نبودن آزمایش های مربوطه روی پنجره باشد. روشی ساده برای تشخیص آب بندی پنجره این است که بررسی کنید بخار آب بین دو لنگه شیشه ایجاد شده است یا خیر.

۶. حفاظت از محیط زیست
درصورتی که پنجره خانه شما به هر نحو به محیط زیست صدمه می زند باید برای سلامت خود و اطرافیان تان هم که شده به فکر پنجره ای جدید باشید. در سال های اخیر، تولیدکنندگان پنجره در طراحی پنجره ها از لحاظ زیست محیطی هوشیارتر شده اند. پنجره های دوست دار محیط زیست (low energy) یا (low e) اکنون در اغلب فروشگاه های طراحی خانه و تولید کنندگان پنجره موجود است.

این پنجره ها از میزان پولی که صرف هزینه های سرمایشی و گرمایشی خانه تان می کنید، می کاهند. میان پنجره های low e و عادی، از لحاظ شیشه، درز و چهارچوب تفاوت وجود دارد. پنجره های low e درواقع با نام ۳ جداره شناخته می شوند. گازی که برای آب بندی میان جداره ها استفاده می شود، گازی مانند کرایپتون یا آرگون است که در انرژی صرفه جویی می کند. هنگامی که نوبت چهارچوب بندی می رسد، قاب های چوبی تنها گزینه مناسب برای پنجره های دوست دار محیط زیست هستند، زیرا برخلاف فایبرگلس ها یا مواد کامپوزیت، می توان آنها را بازیافت کرد. منبع : مجله منزل - persianstart.com
دکوراسیون ایده آل خود را بسازید آویزهای دیواری ابتکاری بزرگتر نشان دادن خانه با زاویه ها تزئین ساده و ارزان جدیدترین مدلهای چوب دکوراسیون منزل برای جشنها دکوراسیون یک کتابخانه خانگی مطلب در سایت مدل موبایل
ادامه مطلب تولید، طراحی و منتاژ و عرضه انواع درب و پنجره دوجداره و چند جداره upvc در بوشهر (گروه صنعتی آریا) فروش ویژه درب و پنجره upvc، سفید، قهوه ای، مشکی، طرح چوب، قوس دار(ویژه طراحی معماری اقلیم جنوب و مثل بافت قدیم بوشهر، شیشه های دو جداره و چندجداره، ترمال برک، شیشه های دوجداره رفل ، دودی، چهار میل، شش میل، رفل آینه، مشجر، دودی آبی، دودی قهوه ای، دودی برنز، دودی طلایی، در استان بوشهر با نازلترین قیمت (قیمت درب کارخانه) تولید شده در تولیدی گروه آریا 09173. در بالای آسمان درست آن بالا خانه داشتن چه حالی دارد؟؟؟ طبقه ۲۱ میدانی یعنی چی؟؟؟ یک کم دستت را دراز کنی شاید بتوانی ستاره های کشور آدمهای خوشبخت را بچینی و به اولین مسافری که به ایران می آمد بدهی تا برای من بیاورد!!!!! همیشه دلم می خواست که خانه ام روی بلند ترین و بلندترین نقطه تهران بود و خا نه ام یک پنجره داشت یک پنجره بزرگ که از آن تمام تهران پیدا بود و من می توا نستم از آن بالا تهران را نگاه کنم سیگار گران بکشم و نسکافه تلخ و داغ را مزه مزه کنم. ایکاشایکاش در رگ پنجره ها نور جاری بودو نبض سبزه و پنجره ها یکی بودایکاش بین همسایه ها دیواری نبودایکاش این همه دود و سرسام . ماشین و آدم ماشینی نبود ایکاش بین آدم ها فاصله ای نبودیکی بود یکی نبود غیر از خدا هیچ نبودشیرزاد بهزادی نامه مربی راهنمای مان برای رضا (ع) آقا سلام! امیدوارم ح ان خوب باشد. حال من اما خوب نیست. دیوار قلبم ترک برداشته و شاخه های احساسم زخمی اند... شیشه ی پنجره ی روحم را غبار گرفته و مدتهاست جز سیاه و سفید های روز مره گی هیچ نمی بینم...اینجا خبری از باران نیست. آسمان تعطیل است و روی همه چیز خاک نشسته...روی خشکیدگی شاخه ها، روی ترکهای دیوارها، روی پنجره های اسیر، روی جاده. من زهرا هستم. دلگیر نمی شوم اگر مرا نشناسید. می دانم زهرا های زیادی تا به امروز به حرم شما آمده اند و میهمان شما بوده اند. اما من شما را به یاد دارم. خوب و خوب. اصلا مگر می شود شما را فراموش کرد، شما که خلاصه ی همه خوبی های عالمید.مگر می شود کویر باشی و باران را فراموش کنی. آن روز باران می آمد. روزی که به میهمانی تان آمدم، را می گویم. باران می بارید و قطره ها تند و بی فاصله از گنبد و گلدسته های حرم، بوسه می گرفتند. از دیوارهای طلائی و شیشه ای جاری می شدند و روی کاشی های سفید و فیروزه ای رد می انداختند. آ سرهم می رسیدند به همسایگی چشمها و اشکها. شما ایستاده بودید در آستانه ی آسمان. آسمان در چشمهاتان جاری شده و دستانتان به سبزی درختان نو رسته بود. من هم ایستاده بودم – شبیه همه- روبروی شما. با کوله بار سنگینی که بر دوش داشتم. کوله بارم پر بود از گناه. میان گناه های کوچک وبزرگ ،دست می چرخاندم و می گشتم. دنبال ذره ای خوبی می گشتم. هدیه ی کوچکی برای شما... هزار بار گشتم و نیافتم. چشمهام خج کشیدند و دستهام ، شرمنده به گوشه های چادرم، چنگ زدند. باران بارید وکوله بارم خیس شد. خیس و سبک...غنچه های چادرم جوانه زدند و روی سفیدی بی انتهای چادر، بهار شد. باران که تمام شد ، من رفته بودم و شما هنوز ایستاده بودید در آستانه ی آسمان...با لبخندی تمام نشدنی شبیه رنگین کمان. حالا هم ،کوله بارم همینجاست. . کمی سنگین شده، فقط کمی. بهار چادرم، را میانش جا کرده ام و آماده آمدنم. آقا خودت بگو برای فصل بارانی آستانت چند کویر فاصله دارم؟ در ترفند امروز نحوه مشاهده جزئیات کامل عملیات کپی و انتقال را به صورت پیش فرض درمی آوریم تا دیگر هر بار به انتخاب یک گزینه مشخص برای نمایش نیاز نباشد.مشاهده جزئیات کامل هنگام copy فایل ها درویندوز جدید مایکروسافت (ویندوز 8) هنگامی که فایلی را کپی و یا move می کنید، پنجره ای باز می شود که میزان انتقال فایل را نمایش می دهد. همچنین اگر نیاز به مشاهده جزئیات بیشتری از این انتقال داشته باشید ،باید روی گزینه more detail کلیک کنید تا یک نمودار گرافیکی از نحوه انتقال اطلاعات را باز کند.

در ترفند امروز نحوه مشاهده جزئیات کامل عملیات کپی و انتقال را به صورت پیش فرض درمی آوریم تا دیگر هر بار به انتخاب یک گزینه مشخص برای نمایش نیاز نباشد.برای این کار کلیدهای ترکیبی win+r را بزنید تا پنجره run باز شود. حال عبارت regedit را وارد کنید و enter بزنید. سپس به مسیر زیر بروید: ترفند در ادامه ی مطلب زن بین نگاه پیرمرد و پنجره فاصله انداخت. پیرمرد چشمهایش را بست!
- ببین پیرمرد! برای آ ین بار می گم… خوب گوش کن تا یاد بگیری.. - آخه تا کی می خوای به این پنجره زل بزنی؟ اگه این بازی را یاد بگیری، هم از شر این پنجره
راحت می شی، هم می تونی با این هم سن و سالهای خودت بازی کنی… مثل اون دوتا.. می بینی؟
- آهای ! با توام ! می شنوی؟
پیرمرد به اجبار پلکهایش را بالا کشید.
- این یکی که از همه بزرگتره شاهه… فقط یه خونه می تونه حرکت کنه ..این بغلیش هم ه… . از تو دور خورشید و ماه از من دور جان و زندگی من به جان من بدان همه ی این جان ها زندگی من نمی شود ماه من نمی شود فقط کمی دور تر که بودی از سر جنون می خو دم و در آغوشت رفیق لب هایم همین صدای تایپ و نوشتن بود همین غورغور کبوتر کنار پنجره را می شنوی ؟ غور پشت غور انگار زن و بچه ای داشته که حالا دورند و این طفلکی تنهاست که حالا برای من روزی یک ساعت ساز دهنی می زند می د و بال و پر نشانم می دهد انگار مرا تنها بازمانده ی آن دقیقه های دور می بیند همین امروز با . جوان ثروتمندی نزد عارفی رفت و از او اندرزی برای زندگی نیک خواست. عارف او را به کنار پنجره برد و پرسید: «چه می بینی؟»
گفت: «آدم هایی که می آیند و می روند و گدای کوری که در خیابان صدقه می گیرد.»
بعد آینه بزرگی به او نشان داد و باز پرسید: «در آینه نگاه کن و بعد بگو چه می بینی؟»
گفت: «خودم را می بینم!»
عارف گفت: «دیگر دیگران را نمی بینی، در حالی که آینه و پنجره هر دو از یک ماده اولیه ساخته شده اند. اما در آینه لایه نازکی از نقره در پشت شیشه قرار گ. پرافتخارترین کوهنورد ایرانی گفت: ما منتظر پنجره هوایی دوم خواهیم ماند تا بتوانیم به امید خدا با اطمینان و ایمنی بیشتری صعود کنیم. سنسورهای در و پنجره که معمولا در خانه هوشمند مورد استفاده قرار می گیرند، برای نمایش باز ماندن در و پنجره ها و کنترل تردد مورد استفاده قرار می گیرند. این سنسورها بطور معمول مجهز به سیستم اعلام هشدار در مقابل ورودهای غیر مجاز نیز هستند. همچنین از آنها بعنوان سنسور دما در فرایندهای کنترل دما و یا سنسورهای ورودی دودویی هم استفاده می شود.سنسورهای ارائه شده توسط مبناگروپ انواعی از سنسورها هستند که سایز کوچکی دارند و به راحتی هم قابل نصب هستند. ای. در بیمارستانی دو مرد بیمار در یک اتاق بستری بودند.یکی از بیماران اجازه داشت که هر روز بعد از ظهریک ساعت روی تختش بنشیند.تخت او در کنار تنها پنجره اتاق بود. اما بیمار دیگر مجبور بود هیچ تکانی نخورد و همیشه پشت به هم اتاقیش روی تخت بخوابد .آنها ساعتها با یکدیگر صحبت می د. از همسر، خانواده، سربازی یا تعطیلاتشان با هم حرف می زدند.
هر روز بعد ازظهربیماری که تختش کنار پنجره بود ، می نشست و تمام چیزهایی که بیرون از پنجره می دید، برای هم اتاقیش توصیف. همشهری آنلاین: تیراندازی از درون خودرویی به سوی سفارت در آنکارا پایتخت ترکیه شیشه های پنجره این سفارت را د کرد. انگار نیمی از زندگی اینه که هی دل ببندی و هی دلش ته بشی همون داستان جان شیفته،یک روز به مادر یک روز به خواهر یک روز به همسر یک روز به بچه یک روز به دوست و هی زخم ببینی با هر وابستگی و دلبستگی سیلی محکم تری بخوری،هر روز نمایشی تازه از خودخواهی های خام آدمیزاد تربیت نشده رو در نمایش های اطرافیانت ببینی و خودت رو بشناسی و اشک بریزی...تا...تا به خودش برسی اون که نقصی نداره تا آزارت بده... وقتی سرچشمه ی همه ی خوبیها پیدا شد دوباره بر می گردی دوباره عاشق. اختصاصی از رزفایل فایل اتوکد جزئیات طراحی و ترسیم پنجره با و پر سرعت .
فایل اتوکد جزئیات طراحی و ترسیم پنجره
فایل اتوکد جزئیات طراحی و ترسیم پنجره نمونه فایل اتوکد جزئیات طراحی و ترسیم پنجره - مورد استفاده برای طراحی برش ها در محیط برنامه ی اتوکد  
با
فایل اتوکد جزئیات طراحی و ترسیم پنجره
19:00 دوشنبه     پرنده ی کوچک،  به شیشه ی‌پنجره نوک می‌زد.  بیچاره نمی دانست  آنسوی گل های   قفس است.  سلام این برنامه تقدیم شد به همه آنان که چشم انتظار سلامتی هستند مجری : شاهین شرافتی آیتم ها : ترانه آینه » فریدون آسرایی متن خوانی بهنوش بختیاری/ آرزوی خوب» احسان خواجه ی گفتگو هفته با پرویز پورحسینی ( قسمت 3) ای ایران با حضور 18 خواننده صدای آتشیکی هست » مرتضی پاشایی متن خوانی پژمان بازغی/ من به دوش بار» سالار عقیلیموسقی مسیر سبز نماهنگ پایانی کجا بود» میثم معافی ترانه تیتراژ پایان را کامران عطاخوانده بود و تظاهرنام داشت _______________________________________. چقدر زیباست برف بازی توی برفای پاک و سفید درست گلوله های برف و پرتاب اونا به سمت عشقت امروز از توی حیاط بهم گلوله برف پرت کردی. منم همون گلوله ها رو از لای میله های پنجره بهت پرت خیلی چسبید حس خیلی خوبی بود به امید خدا برف بازی با هم توی برفا روی زمین خدا. دوستت دارم مرد من. پنجره آزور؛ کمان طبیعی ۲۸ متری در آب های مدیترانه که زمانی جاذبه گردشگری م محسوب می شد. معاون و امنیتی استاندار همدان گفت:هم اکنون حدود ٨٠٠سمن در سطح استان همدان وجود دارد و می توان گفت ایران هم در پنجره طلایی نسل جوان قرار دارد.رگردانی محسن گودرزی مراحل تولید را سپری می کند. پارسال این موقع،هر وقت روی لبه ی پنجره مینشستم حس می اگه الان یه نفر از پشت بیاد و هولم بده چقدر خوشحال میشم.فکر می چقدر نمیخوام این زندگی رو...امسال اما هر بار لب پنجره میشینم و چشمامو میبندم و بوی چمن رو تا ته ریه هام میکشم به این فکر میکنم که چقدر خوشبختم.که خودمو با همه نقص هاش،همه ی ایراد هاش چقدر دوست دارم و همین زندگی سر تا پا ایراد چقدر ارزشمنده برام. ..
+چرا همه رفته بودناشونو گذاشتن برای آ تیر؟ پستایی که میخونم یکی درمیون هوای رفتن و . 1- با فاصله های زمانی معین، تمام قطعات مکانیکی و متحرک پنجره ها را توسط روغن های رقیق مثل روغن چرخ خیاطی روغن کاری کنید. 2- دستگیره ها و سایر قسمت های متحرک پنجره ها را وارسی کنید که شل و هرز نشده باشند. معمولا با چک منظم این قسمت ها، می توان پیچ مربوطه را یافت و آن را پیش از بروز مشکل محکم کرد. 3- به منظور دوام بیشتر لاستیک های درزگیر پنجره ها، حدودا سه ماه یکبار آن ها را به وسیله پارچه آغشته به صابون مایع تمیز کنید. این عمل موجب نرمی، انعطاف و تمیز. 1- با فاصله های زمانی معین، تمام قطعات مکانیکی و متحرک پنجره ها را توسط روغن های رقیق مثل روغن چرخ خیاطی روغن کاری کنید. 2- دستگیره ها و سایر قسمت های متحرک پنجره ها را وارسی کنید که شل و هرز نشده باشند. معمولا با چک منظم این قسمت ها، می توان پیچ مربوطه را یافت و آن را پیش از بروز مشکل محکم کرد. 3- به منظور دوام بیشتر لاستیک های درزگیر پنجره ها، حدودا سه ماه یکبار آن ها را به وسیله پارچه آغشته به صابون مایع تمیز کنید. این عمل موجب نرمی، انعطاف و تمیز. به شب و پنجره بسپار که بر می گردم عشق را زنده نگــه دار کـه بر می گردم بس کن این سر زنش "رفتی و بد کردی" را دست از این خاطـره بردار کــه بر می گردم دو سه روزی هم - اگر چند - تحمل سخت است تکیــه کـــن بــــر تن دیــــوار کــه بر می گردم بین ما پیشترک هر سخنــی بود گذشت عاشقت می شوم این بار که بر می گردم گفته بودی دو سحر چشم به راهم بودی بــــه همــان دیده بیدار کـــه بر می گردم ی تیره ی آن پنجره ها را بردار روی رف آیینه بگذار که بر می گردم پشت در را اگ. علیرضا روزگار خواننده پاپ کشور تیتراژ برنامه «پنجره ها» را می خواند. ﻋﺎﺷﻘﻢ، ﺍﻫﻞ ﻫﻤﯿﻦ ﮐﻮﭼﻪ ﯼ ﺑﻦ ﺑﺴﺖ ﮐـﻨﺎﺭﯼ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺍﺯ ﭘﻨﺠﺮﻩ ﺍﺵ ﭘﺎﯼ ﺑﻪ ﻗﻠﺐ ﻣﻦِ ﺩﯾﻮﺍﻧﻪ ﻧﻬﺎﺩﯼ ﺗﻮ ﮐﺠﺎ؟ ﮐﻮﭼﻪ ﮐﺠﺎ؟ ﭘﻨﺠﺮﻩ ﯼ ﺑﺎﺯ ﮐﺠﺎ؟ ﻣﻦ ﮐﺠﺎ؟ ﻋﺸﻖ ﮐﺠﺎ؟ ﻃﺎﻗﺖِ ﺁﻏﺎﺯ ﮐﺠﺎ؟ ﺗﻮ ﺑﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﻭ ﻧﮕﺎﻫﯽ … ﻣﻦِ ﺩﻟﺪﺍﺩﻩ ﺑﻪ ﺁﻫﯽ! ﺑﻨﺸﺴﺘﯿﻢ، ﺗﻮ ﺩﺭ ﻗﻠﺐ ﻭ ﻣﻦِ ﺧﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﭼﺎهی، ﮔُﻨﻪ ﺍﺯ ﮐﯿﺴﺖ؟ ﺍﺯ ﺁﻥ ﭘﻨﺠﺮﻩ ﯼ ﺑﺎﺯ؟ ﺍﺯ ﺁﻥ ﻟﺤﻈﻪ ﯼ ﺁﻏﺎﺯ؟ ﺍﺯ ﺁﻥ ﭼﺸﻢِ ﮔﻨﻪ ﮐﺎﺭ؟ ﺍﺯ ﺁﻥ ﻟﺤﻈﻪ ﯼ ﺩﯾﺪﺍﺭ؟ ﮐﺎ. "قاب شیشه ای"

پشت قاب شیشه پنجره ای که شبای منو با خود می بره جایی که گذشته هام مثل تصویر از تو باغش می گذره... پشت قاب بی نفس مثل او پرنده که دلش گرفته تو قفس... مثل یه حقیقت رفته به باد منو با خود میبره مثل یه رویا توی خواب... شهر من من به تو می شم نه به تنهایی خویش... از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش... من وضو با نفس خیال تو میگیرم و تو را می خوانم...... و به شوق فردا که تو را خواهم دید چشم به راه می مانم.... تن من ای از آن تن توست.... و قشنگ. پنجره های upvc یو پی وی سی:

ماده ی اولیه ساخت پروفیل در پنجره های مدرن upvc می باشد که از مخفف کلمات (unplasticised poly vinyl chloride) تشکیل شده است.

اینماده یک نوع تنوع ترموپلاست مدرن متشکل از مشتقات اصلی نفت خام و نمک طعام است. در فرآیند تولید upvc با افزودن مواد مختلفی چون ضربه گیرها (impact modifier)، مواد ضد احتراق (heat stabilizers)، پر کننده ها (fillers)، کمک کننده ها (processiny aids)، روان کننده های داخلی و خارجی(internal & external lubricants) و رنگ های صنعتی (pigment) به دو ماده اصلی فوق،.

جستجوهای اتفاقی