پیام تسلیت تاج گردون در پی درگذشت ۹ مسافر گچسارانی

رییس جمهور در پیامی درگذشت الگوی صبر و فداکاری مرحوم حاج حسین علاف، پدر بزرگوار شهیدان والامقام محمد، احمد و خلیل علاف را تسلیت گفت. رئیس جمعیت هلال احمر ایران د ی درگذشت دو جوان نجاتگر هلال احمر خدابنده ای پیام تسلیت صادرکرد . مدیرعامل باشگاه استقلال با ارسال پیامی درگذشت برادر مشاور فرهنگی باشگاه را تسلیت گفت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، بهرام افشارزاده مدیرعامل باشگاه استقلال طی پیامی درگذشت انوشیروان ارجمند هنرمند پیش وت تئاتر، سینما و تلویزیون را به خانواده او به ویژه برادر وی داریوش ارجمند تسلیت گفت و برای آن مرحوم علو درجات را از خداوند متعال مس داشت. علوم، تحقیقات و فناوری در پیامی درگذشت محمد امین قانعی راد، جامعه شناسی و عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور را تسلیت گفت. پیام تسلیت غلامرضا سازگار در پی درگذشت شاعر انقل   حمید سبزواری گوهرهدایت: غلامرضا سازگار، شاعر و پیرغلام اهل بیت(ع) در پیامی در گذشت این شاعر انقل را تسلیت گفتند. به گزارش  گوهر هدایت ، غلامرضا سازگار ، شاعر و پیرغلام اهل بیت(ع)  به مناسبت درگذشت شاعر توانا و انقل پیام تسلیتی صادر د که متن کامل این پیام تسلیت در ادامه می آید: متن پیام غلامرضا سازگار بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم ای کرده به عشق پایداری حمید سبزواری درگذشت شاعر متعهد و فرهیخته ، قصیده سرای قهار و پدر شعر انقلاب ، جناب آقای حمید سبزواری را به جامعه ی فرهنگ و هنر این کشور و همچنین به تمامی ادبا و شعرا و مردمان ادیب ایران  تسلیت عرض می کنم و از درگاه خداوند برای ایشان طلب علو درجات را دارم. غلامرضا سازگار(میثم)1395/3/22 خبرنگار: علیرضا برومند حسین انتظامی، قائم مقام فرهنگ و ارشاد ی در پی درگذشت رضا مقدسی رو مه نگار باسابقه با انتشار متنی این ضایعه را تسلیت گفت. پرویز پرستویی و حمید فرخ نژاد در صفحات اینستاگرام خود درگذشت خسرو شجاع زاده را تسلیت گفتند. رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی درگذشت آیت الله حائری را تسلیت گفت. رئیس مجلس با صدور پیامی درگذشت ابوی حجت ال والمسلمین عماد را تسلیت گفت. رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در تماس تلفنی با خانواده جلال ی درگذشت وی را تسلیت گفت. رئیس مجلس شورای ی در پیامی درگذشت پدر فرمانده نیروی قدس را تسلیت گفت. رئیس هیئت موسس و هیئت امنای آزاد ی درگذشت عزت الله انتظامی را تسلیت گفت. رئیس جمهور در پیامی درگذشت پدر بزرگوار شهیدان سرافراز محمدعلی، ابوالقاسم و حجت ا.. عبوری از دلیرمردان دوران دفاع مقدس را تسلیت گفت. انقلاب درگذشت مرحوم سید رضا نیّری را تسلیت گفتندبه نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر ی، انقلاب با صدور پیامی درگذشت مرحوم سید رضا نیّری را تسلیت گفتند.
متن پیام به شرح زیر است :
بسمه تعالی
درگذشت مرحوم سلالة السادات آقای حاج سیدرضا نیّری رحمةالله علیه را به خاندان گرامی و همه ی دوستان و همگامان این مرد مبارز قدیمی و فعّال اجتماعی تسلیت عرض میکنم. ایشان از دوران جوانی در فعالیتهای مبارزاتی وارد و از آغاز پیروزی انقلاب در تلاشهای گسترده ی اجتماعی و خدماتی فعال بودند. دامنه ی این فعالیتها به بیرون از مرزهای کشور نیز کشیده میشد. مجموعه ی خیّرین سلامت از یادگارهای ارزنده ایشان است. رحمت و مغفرت الهی بر این انسان مجاهد و پرتلاش باد.
سیدعلی حضرت آیت الله معظم انقلاب ی در پیامی درگذشت والده حجت ال والمسلمین آقای ابوتر را تسلیت گفتند.
متن پیام انقلاب ی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب حجة ال آقای حاج سیّد محمدحسن ابوتر دام توفیقه
درگذشت والده ی مکرّمه که بانوئی انقل و متعبد و منسوب به بیت جلیل القدری بودند به جنابعالی و دیگر بازماندگان تسلیت می گویم، و یاد والد بزرگوار و نیز برادر آزاده ی نام آورتان مرحوم آقای حاج سیّد علی اکبر ابوتر را گرامی میدارم و رحم. پیام تسلیت در پی رحلت حجت ال والمسلمین عطاردی حضرت آیت الله در پیامی، درگذشت عالم پارسا مرحوم مغفور حجت ال والمسلمین حاج شیخ عزیزالله عطاردی قوچانی را تسلیت گفتند.
متن پیام انقلاب ی به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
درگذشت عالم پارسا و متتبّع مرحوم مغفور حجةال والمسلمین آقای حاج شیخ عزیزالله عطاردی قوچانی رحمةالله علیه را به خاندان مکرّم و بازماندگان آن مرحوم و همه ی علاقمندان و مستفیدان از ثمرات علمی ایشان که پهنه ی گسترده. رئیس جمهور در پیامی درگذشت اسوه صبر و ایثار مرحومه حاجیه خانم صغری مبارک آبادی والده بزرگوار شهیدان شعبانعلی، اکبر و اصغر زینلی از دلاوران دوران دفاع مقدس را تسلیت گفت. رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور پیامی درگذشت آیت الله غروی را تسلیت گفت. در پی درگذشت مصنور فهیم، روابط عمومی علامه طباطبایی به شرح ذیل پیام تسلیت صادر نموده است. با کمال تاسف و تاثر و عرض تسلیت درگذشت یکی از همکاران بازنشسته عضو هیات علمی به اطلاع یان محترم می رساند. مراسم تشیع پیکر مرحوم منصور فهیم بازنشسته گروه آموزشی زبان انگلیسی 16 آبان از مقابل بیمارستان مهر واقع در مبدان فاطمی - خیابان رزتشت شرقی برگزار می گردد. ضمنا مراسم ختم آن مرحوم نیز روز یکشنبه 18 آبان از ساعت 15 الی 16/30 در محل مسجد ا هرا واقع در شهرک غرب . با نهایت تاسف و تأثر درگذشت شادروان مرحومه خانم افسر انشائی را به اطلاع می رساند. یادشان را گرامی می داریم و به خانواده آن مرحومه تسلیت عرض نموده و از ایزد منان برای آن مرحومه علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی آرزومندیم. پیام تسلیت د ی درگذشت حاج علی محمدتورنگ (پدربزرگوارحاج محمدآقای تورنگ)

جناب  حاج محمدآقای تورنگ فقدان درگذشت پدربزرگوارتان
(حاج علی محمدتورنگ)
 ما را نیز اندوهگین ساخت.غفران و رحمت الهی برای آن عزیز ازدست رفته و سلامتی و طول عمر
با عزت برای جناب عالی از پروردگار متعال خواهانیم.

ستادیادواره ی نیاک
سایت ی نیاک حجت ال والمسلمین سیدحسن در پی درگذشت خواهر سرکار خانم فاطمه پیام تسلیتی صادر کرد. دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیام درگذشت حسین اردستانی رییس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس را تسلیت گفت. رئیس جمهور در پیامی درگذشت اسوه صبر و ایثار مرحومه حاجیه خانم صغری مبارک آبادی والده بزرگوار شهیدان گرانقدر شعبانعلی، اکبر و اصغر زینلی از دلاوران دوران دفاع مقدس را تسلیت گفت شفقنا- محمد جواد ظریف به احمد علم الهدی و سید ابراهیم رئیسی تسلیت گفت. پیام تسلیت ظریف به این شرح است: جناب حجت ال والمسلمین آقای احمد علم الهدی محترم ولی فقیه و مشهد مقدس خبر درگذشت همسر مکرمه و بانوی مومنه موجب تاثر شد. اینجانب ضمن تسلیت، از درگاه خداوند رحمان […] همشهری آنلاین: پس از انتشار خبر درگذشت پدر محسن اسماعیلی عضو مجلس خبرگان ی و پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری، مسئولان و شخصیت ها پیام های تسلیت خطاب به برادران اسماعیلی… رییس جمهوری با تسلیت درگذشت پدر شهیدان بزرگوار؛ هشال، شیال و رفیع بوغنیمه، برای این پدر شهید علو درجات و همجواری با فرزندان شهیدش و برای بازماندگان صبر و اجر مس کرد. رئیس جمهوری در پیامی درگذشت مرحومه حاجیه خانم ملوک رشیدی مادر گرامی شهیدان سرافرار محمدجواد، محمدرحیم و حمید ساعدی را تسلیت گفت. رییس جمهوری در پیامی درگذشت مرحوم علی شریعتمداری را تسلیت گفت و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت واسعة الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسألت کرد. رئیس جمهور در پیامی درگذشت مرحوم علی شریعتمداری را تسلیت گفت و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت واسعة الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسألت کرد. میر سرتیپ خلبان عزیز نصیر زاده فرمانده نیروی هوایی ، در پیامی درگذشت کارگردان سریال شوق پرواز را تسلیت گفت. رئیس جمهوری در پیامی درگذشت مرحومه حاجیه خانم ملوک رشیدی مادرگرامی شهیدان سرافرار محمدجواد، محمدرحیم و حمید ساعدی را تسلیت گفت. فرهاد پور، دبیر جشنواره تئاتر فجر در پیامی درگذشت مجید واحدی زاده، هنرمند عرصه تئاتر را تسلیت گفت. علی لاریجانی با صدور پیامی درگذشت رضا مقدسی از مدیران رسانه ای کشور را به خانواده داغدار آن مرحوم و جامعه رسانه ای کشور تسلیت گفت. حضرت آیت الله د یامی درگذشت والده محمدرضا نقدی، معاون فرهنگی اجتماعی را تسلیت گفتند. همشهری آنلاین: معظم انقلاب با صدور پیامی درگذشت عالم بزرگوار مرحوم حجت ال آقای حاج سیّدمهدی ابن الرضا را تسلیت گفتند. رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور پیامی درگذشت پرسنل نفتکش سانچی را تسلیت گفت. رییس مجلس شورای ی درگذشت ریز علی خواجوی -دهقان فداکار- را تسلیت گفت. رئیس جمهور در پیامی، درگذشت آیت الله حاج سیدمهدی ابن الرضا خوانساری را تسلیت گفت. همشهری آنلاین: پس از انتشار خبر درگذشت پدر محسن اسماعیلی عضو مجلس خبرگان ی و پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری، مسئولان و شخصیت ها پیام های تسلیت خطاب به برادران اسماعیلی صادر د.