پوتین ادامه حمله غربی ها به باعث بی نظمی بین المللی می شود

ساعتی پس از سقوط جنگنده ی، خبرگزاری رسمی از حمله جدید رژیم صهیونیستی به ریف دمشق خبر داد و اعلام کرد، با این حمله نیز مقابله کرده است. سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکومیت حمله هواپیماهای سعودی به شهر ارحب یمن، خواستار واکنش و رسیدگی مجامع بین المللی به کشتار غیرنظامیان شد. ترامپ در حال آماده همه بسترها برای حمله به ایران است. جایگزین تیلرسون ( پمپئو ) یکی از بزرگترین حامیان حمله نظامی به ایران است. یک رو مه صهیونیستی گزارش کرد که نیروهای بین المللی تحت ی گزارش مبنی بر حمله ائتلاف به انبار تسلیحات شیمیایی « » در «دیرا ور» را تکذیب کرده است. 17 داد سال گذشته بود که حمله ترویستی به مجلس شورای ی اتفاق افتاد که نهایتا با ورود نیروهای ویژه پاسداران انقلاب ی عاملان این حمله به هلاکت رسیدند. همشهری آنلاین: ت لیبی حمله های دو روزه قاهره به این کشور در پی حمله به اتوبوس قبطی ها در المنیا را محکوم کرده و آن را "نقض حاکمیت لیبی" خوانده است. ائتلاف بین المللی تحت ی ، روز گذشته در بیانیه ای اعلام کرد که در جریان حملات هوایی در ۲۴ آوریل در ، «منور المطیری» عضو را کُشت که برای حمله علیه عربستان سعودی برنامه ریزی می کرد. لحظاتی پیش بالگردهای ی به یک ساختمان در قنیطره حمله د
این حمله یک ساعت بعد از سقوط یک خم از طرف به ارتفاعات ی جولان صورت گرفت.
این حمله خسارات جانی و مادی در پی نداشت ..

در برخی کلیساهای یک برنامه عجیب رواج دارد که شامل در دست گرفتن آتش، مار و نوشیدن سم. کشیشان در حالی که تصور می کنند توسط ارواح مقدس احاطه شده اند به اجرای نیایش می پردازند. ویدیویی که به تازگی منتشر شده است لحظه حمله یک مار سمی را به یک کشیش یی در حین اجرای برنامه مذهبی در کلیسایی در کنتاکی به تصویر می کشد. کودی کوتس، که با این مار در حال اجرای یک برنامه مذهبی و نیایش در کلیسای گوسپل تابرناکل بود ناگهان مورد حمله قرار گرفت. این کشیش با وجود حمله. شبکه تلویزیونی العربیه در توضیح حادثه هجوم مسلحانه به کاخ سلطنتی "سلام " در جده به نقل از وزارت کشور عربستان اعلام کرد، در این حمله ایست و پازرسی وابسته به گارد سلطتتی واقع در ورودی غربی کاخ، مورد هدف قرار گرفت که به کشته شدن دو نظامی و زخمی شدن سه نفر دیگر منجر شد. معاون گفت: حمله موشکی این پیام را به تروریست ها داد که اگر بخواهند به شرارت هایشان ادامه بدهند با سیلی محکمی مواجه می شوند. ایسنا نوشت: یک گروه تکفیری جدید به نام "أنصار الإسلام" مسؤولیت حمله اخیر به منطقه "الواحات" در صحرای غربی مصر را بر عهده گرفت. منابع خبری از حمله موشکی گروه های تروریستی به حلب در شمال خبر دادند. شفقنا- نیروهای یمن و کمیته های مردمی این کشور به جنوب غربی عربستان و منطقه جازان این کشور حمله موشکی کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا ، شبکه خبری المسیره در این باره گزارش داد: هشت سرباز عربستانی به ضرب گلوله تک تیراندازان یمن در جازان این کشور از پای درآمدند.   ائتلاف بین المللی تحت امر عربستان تا به این لحظه واکنشی به شلیک موشک توسط انصارالله به تاسیسات آرامکو در نجران نشان نداده است. این گل به خودی باعث شد تا عربستانی که خود عامل بسیار از ناآرامی های منطقه است ایران را متهم به ناامن بودن کند. آنها می گویند برای حضور در ایران و بازی فوتبال امنیت نداریم. گل به خودی حمله کنندگان به سفارت عربستان باعث شد آل سعود مظلوم واقع شود. شبکه العربیه عربستان سعودی مدعی شد، رئیس جمهوری تا لحظاتی دیگر درباره حمله به تصمیم گیری خواهد کرد ولی زمان اجرای این حمله معلوم نیست. کرم سیب (تخم خوار سیب) کرم سیب (تخم خوار سیب) آفتی جهانی است. در ایران آفت در تمام مناطق کشت سیب دیده می شود. علاوه بر سیب به درختانی چون بــــــــــه، گل ، زردآلو، مالو، گردو، گوجه، آلو، آلوبالو، بادام وانار حمله می کند. کرم سیب در واقع تخم خوار است وبرای رسیدن به دانه از بافت میوه نیز تغذیه می کند. حمله آفت در مراحل اولیه رشد میوه باعث ریزش آن میشود. محمدجواد آذری جهرمی، ارتباطات در اینستاگرام خود و در واکنش به حمله تروریست ها به رژه نیروهای مسلح در اهواز، ویدئویی تامل برانگیز را منتشر کرد که در ادامه مشاهده می کنید. آ ین وسوسه ابلیس(حمله به ایران)   ربع قرن است که بزرگ ( ) در وسوسه حمله به ایران است ولی در درون ھیئت حاکمه پس
خود حمایت کافی ندارد. امروزه حتی استراتژیست ھای واقع بین واروپا ھم اعتراف می کنند
که حمله به ایران یعنی پایان عمر و لذا آغاز مرگ تمدن غرب درجھان . این حقیقت را حتی ی
چون بوش ھم می داند ولی اصولاً او و ھمه جھانخواران غربی از وسوسه حمله به ایران به عنوان مھد
ایمان و فرھنگ زنده دینی (تشیع) ، رھائی ندارند. این وسوسه خود کشی ذاتی . جزئیات حمله پهپادی به پایگاه نظامی روسیه در ، دیدار فرستاده پوتین با بشار اسد، نشست سنای درباره پس از ، حضور40 شرکت دارویی و تجهیزات پزشکی ایران در و درخواست اردوغان از پوتین برای توقف حملات به حلب از جمله مهم ترین خبرها و رویدادهای خاورمیانه در 24 ساعت گذشته بوده اند. در این میان باید به نشست ک نه امنیت ملی ترامپ برای تصمیم گیری درباره نیز اشاره کرد. به دنبال حمله و از دسترس خارج شدن برخی وبسایت های دستگاه های تی، سازمان فناوری اطلاعات ایران با تایید حمله سایبری صورت گرفته به این وبسایت ها، از کنترل این حملات خبر داد. پایگاه های تروریست ها در دیرا ور ، هدف موشک های بالستیک ایران قرار گرفت.  هاآرتص در خبری فوری از حمله موشکی پاسداران به مقر تروریست ها در دیرا ور در شرق خبر داد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سفیر قطر در استرالیا هشدار داد هرگونه حمله به قطر، دیوانگی خواهد بود و به ویرانی کامل منطقۀ خلیج فارس منجر خواهد شد. حمله سایبری به مجلس انگلستان رها یک حمله سایبری به مجلس انگلستان ترتیب دادند و تلاش د به حساب کاربری ایمیل اعضا نفوذ پیدا کنند. این اتفاق، در ادامه چند حمله ری دیگر رخ داده است. بعد از گزارش تایمز مبنی بر داد و ستد شدن ایمیل آدرس ها و پسوردهای اعضای ک نه بریتانیا و دیگر مقامات تی توسط رهای روسی، ... نوشته در حمله سایبری به مجلس انگلستان ایمیل اعضا هدف قرار داده شد اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. حمله شیمیایی به هر بهانه ای در هر جایی توسط هر ی که انجام شود، نکوهیده، ناپسند و محکوم است. ایران اولین کشوری است که در طول جنگ 8 ساله طعم تلخ حمله شیمیایی را چشید و بابت آن سنگین ترین هزینه های انسانی را داد. در زمان صدام، ما در ابتدا او را دوست داشتیم و زمانی که در سال ١٩٨٠ به ایران حمله کرد، وقتى که به جاى درستى حمله کرد، به او کمک کردیم و او را تمردى بزرگ خو م، اما هنگامی که در سال ١٩٩٢ به کویت حمله کرد، او را تروریست خو م.
حمله قلبی گاهی به طور ناگهانی بروز می کند و متاسفانه به دلیل عدم اقدام به موقع فرد از دنیا می رود،… فواد ایزدی، تحلیل گر مسایل بین الملل در جمع دانشجویان انجمن مستقل، موضوع بحث خود را با اشاره به نامه ی به جوانان غربی آغاز کرد و گفت: در یک سال و نیم اخیر کار ما مطالعه بوده است و زیاد کار شده است. این نامه به یک بهانه ای نوشته شد و بهانه آن در فرانسه اتفاق افتاد و آن هم بعد از حمله به مجله فرانسوی یک هجمه داشتیم که ی این تهدید را به فرصت تبدیل د. وی همچنین در خصوص انعکاس نامه آقا گفت: برخی از رسانه های مشهور غربی بخشی از نامه آقا را منتشر د و تحلیل خود را آوردند و همه را نیاوردند ولی پوشش خبری وجود داشت. رسانه و ت مردان غربی نسبت به ادبیات بد به کار می بردند که باعث مشهوریت حضرت می شد مخصوصاً آنها که تحت ستم بودند. باید چیکار می کردیم؟ ساختارهای موجود را شناسایی می کردیم و یک شبکه ای را ایجاد می کردیم. یکی از ویژگی های درست این است که شما باید شبکه درست کنید و شناسایی کنید. این کار را ما نکردیم و باعث شده تاثیرگذاری اش تا یک حدی باشد. متن کامل در ادامه مطلب آمده است(خواندن آن خالی از لطف نیست). رئیس مجلس شورای ی از حمله موشکی روزهای اخیر به پایگاه هوایی ، پیش از بررسی مراجع بین المللی انتقاد کرد. همشهری آنلاین: ترامپ یک بار گفته بود که ان احمق اگر به حمله کنند اتفاق بدی خواهد افتاد. وی اکنون وعده داده که به حمله خواهد کرد. ریاست اجرائی ت وحدت ملی گفت: تروریست ها با حمله به مراکز فرهنگی می خواهند صدای شهروندان را خفه کنند. تروریست های این بار از پهپاد برای حمله به پایگاه نیروهای روس استفاده کرده اند؛ حمله ای کور که البته خسارت یا تلفاتی در بر نداشته است. رئیس جمهور که روز یکشنبه پس از حمله تروریستی در پایتخت انگلیس، به شهردار لندن تاخته بود، امروز بار دیگر به او حمله لفظی کرده است. پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (entekhab.ir) : یی ها می گویند در حال جمع آوری اطلاعات در خصوص حمله شیمیایی به ادلب هستند ولی در عین حال، بدون هیچ مدرکی، ایران و روسیه را به دلیل فشار نیاوردن بر دمشق برای اعمال آتش بس، مقصر می دانند.به گزارش انتخاب به نقل از فارس، ساعاتی پس از حمله شیمیایی به منطقه «خان شیخون» استان ادلب در شمال غرب ، مسئولیت این حمله را متوجه ت دانست و پاسخگویی حامیان دمشق را خواستار شد.تاکنون 58 نفر از مردم خان شیخون در حمله شیمیایی به ا. ترامپ حمله به را تمام عیار خواند و مدعی انجام یت شد. پنتاگون نیز حملات را دقیق و متناسب نامید. آیا حمله به موفق بوده است؟ با انتشار پیامی ضمن پذیرش مسئولیت این حمله اعلام کرد هدف این حملات راکتی دفاع بوده است. استراتژی وی تقبیح کننده ارزش هایی است که کشورهای غربی پس از ش ت هیتلر بر آن پای بند بوده اند. استراتژی وی یعنی بازگشت به دوره ای که قدرت های بزرگ خودیار هستند نه متحد و هم پیمان؛ در این ساختار کشورهای کوچک بی اهمیت هستند و استاندارهای بین المللی تابع قدرت نظامی است. بنابراین استراتژی وی پایان دهنده نظم پساجنگ جهانی دوم است که بر ارزش های بین المللی و اصول اخلاقی پایه گذاری شده است. رو مه ایندیپندنت در مطلبی در واکنش به حمله موشکی به ، نوشت ر ئیس جمهور این کشور مواضع خود را کاملا تغییر داده است. رئیس جمهور گفت: حمله کارانه به ⁧‫الشعیرات‬⁩ به معنای تقویت ⁧‫افراط‬⁩ و ⁧‫ترور‬⁩ در منطقه و بی قانونی و بی نظمی در جهان، و کاملا محکوم است.