پهنای باند چیست و ماهانه به چه مقدار از آن نیاز داریم

نوع و مقدار کرم از عوامل بسیار مهم در تولید کود ورمی کمپوست مناسب است از نظر مقدار توصیه میشود که برای هرتن کود بین 4 تا 6 کیلوگرم کرم استفاده شود مصرف بیشتر باعث تولید سریعتر کود میگردد اما به طور تقریبی هر تن کود با 4 کیلو کرم حدود 5-6 ماه زمان نیاز دارد تا به مرحله برداشت برسد  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] رئیس پلیس فتای پایتخت از دستگیری عاملان باند بین المللی پولشویی خبر داد. با تلاش ان انتظامی شهرستان کنارک باند ان سیم و کابل های برق با 9 فقره سرقت منهدم شد . اعضای باند چهار نفره اراذل و اوباش در دهدشت دستگیر شدند. باند چهار نفره سرقت موتور سیکلت در شهرستان نکا دستگیر شدند. جانشین فرماندهی انتظامی شهربابک از دستگیری ۳ عضو باند توزیع و پخش چک پول جعلی در این شهرستان خبر داد. فرمانده نیروی انتظامی فسا از انهدام باند تکثیر تراول چک های جعلی و جعل اسناد و مدارک تی خبر داد. اعضای یک باند 6 نفره سرقت خودرو و جعل اسکناس در شهرستان محمودآباد متلاشی شدند. یک محقق هلندی طرحی دایره وار برای باند فرودگاه های تجاری ارائه کرده است. باند 5 نفره ان خودرو در تبریز در دام پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی افتاد. جلسه ماهانه جامعه ی ین امروز شنبه با سخنرانی رئیس شورای شهر تهران برگزار می شود. رکنا: با تلاش دادستانی شهرستان دلفان، نیروی انتظامی و رشادت کم نظیر نیروهای اطلاعات امنیت ناجا در دلفان یک باند مخوف چند نفره منهدم شد. دادستان شهرستان قدس از دستگیری و انهدام باند زورگیری حرفه ای دراین شهرستان خبرداد وگفت: 5 نفر از اعضای این باند دستگیر و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند. دادستان شهرستان قدس از دستگیری و انهدام باند زورگیری حرفه ای دراین شهرستان خبرداد وگفت: 5 نفر از اعضای این باند دستگیر و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند. این طور که گفته شده که مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، نرخ پهنای باند مصرفی اپراتورها را 20 درصد کاهش می دهد، درست نبوده است. دادستان عمومی و انقلاب مرکز کرمان از دستگیری 13نفر از اعضای یک باند تب اری خبرداد که با ایجاد رعب و وحشت در سطح شهر مرتکب جرایم مختلف شده اند. باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس پلیس پایتخت از شناسایی و دستگیری یک باند جعل اسناد و مدارک تی خبر داد. فرمانده انتظامی استان مرکزی از دستگیری اعضاء باند ان موتور در ساوه و اعتراف آنها به سرقت 100 دستگاه موتور سیکلت خبر داد. فرمانده انتظامی اسان شمالی از دستگیری یک باند کلاهبردار حرفه ای با دو میلیارد و ۱۰۵ میلیون ریال کلاهبرداری در استان خبر داد. رئیس کلانتری ۱۵۹ بیسیم، با اشاره به دستگیری اعضای یک باند زورگیر در محدوده جنوب شرق تهران، گفت: در پرونده این متهمان جعل عنوان نیز وجود دارد. فرمانده انتظامی شهرستان گلپایگان از دستگیری اعضای یک باند چهار نفره ان منزل و کشف 50 میلیون ریال اموال مسروقه از مخفیگاه آنان خبر داد.
♨️♨️چرا زنها در هنگام عادت ماهانه (یا عادت ) دچار تغییر رفتار و اخلاق میشوند (عصبانی و تند خو میشوند)؟

بسیاری از خانم ها (نه همهٔ آنها) به دلیل تغییرات هورمونی که باعث عادت ماهانه میشود تغییرات روحی و رفتاری و دردهای جسمی مختلفی را تجربه میکنند.


این تغیرات ممکن است این باشد که آستانهٔ دردشان پایین بیاید،
به صحبتهای بقیه حساس شوند و درد های جسمانی مثل دل درد یا سردرد و غیره داشته باشند .

این ح ها طیف گسترده ای دارند که ادامه . انجمن مطبوعات انگلیس/ press ociation با حمایت مالی 807 هزار دلاری گوگل و با کمک ربات، ماهانه 30 هزار خبر محلی برای رسانه ها تولید می کند.     ایران در فهرست رتبه بندی شاخص سرعت موبایل جهان به رتبه ۶۷ دست یافت.     این شاخص در ایران ۱۶.۷۴ مگابایت برثانیه محاسبه شده که از متوسط جهانی ۲۰.۲۸ مگابایت برثانیه کمتر است.   به گزارش مهر به نقل از انگجت، speedtest.net یک خدمت مبتنی بر وب است که تحلیلی رایگان از پارامترهای دسترسی به اینترنت در سراسر جهان فراهم می کند. این وب سایت که به شرکت ookla' تعلق دارد آگوست گذشته ابزار «شاخص جهانی speedtest » را رونمایی کرد. این ابزار سرعت اینترنت در سراسر جهان را رصد می کرد.   طبق سنجش هایspeedtest سرعت موبایل جهان طی ۱۲ ماه گذشته ۳۰.۱ درصد و سرعت آپلود موبایل نیز ۳۸.۹ درصد افزوده شده است. این ابزار همچنین نشان داد سرعت پهنای باند ثابت نیز ۳۱.۶ درصد بهبود یافته است. این درحالی است که متوسط سرعت موبایل ۲۰.۲۸ و پهنای باند ثابت ۴۰.۱۱ مگابایت برثانیه اعلام شده است.     طبق این شاخص، سرعت موبایل در ایران ۱۶.۷۴ مگابایت برثانیه و سرعت آپلود موبایل mbps ۸.۳۷  است. در همین راستا رتبه ایران در این بخش ۶۷ است.    اما در حوزه سرعت با پهنای باند ثابت ایران با سرعت ۱۰.۲۸ مگابایت برثانیه و آپلود ۴.۹۲ mbps در رتبه ۱۰۵ قرار دارد.        این درحالی است که نروژ با سرعت موبایل ۶۲.۶۶ مگابایت برثانیه در رتبه اول این فهرست قرار دارد. پس از آن هلند با سرعت ۵۳.۰۱ mbps، ایسلند با mbps۵۲.۷۸ مگابایت در ثانیه قرار گرفته اند.    در شاخص سرعت با پهنای باند ثابت نیز کشور سنگاپور با سرعت ۱۵۳.۸۵ مگابایت برثانیه در رتبه نخست قرار دارد. پس  از آن ایسلند با سرعت mbps۱۴۷.۵۱ و هنگ کنگ با سرعت mbps ۱۳۳.۹۴ قرار دارند.   درهرحال ماه نوامبر speedtest اعلام کرد سرعت موبایل در ۱۱۹ کشور بیش از متوسط جهانی ۲۰.۲۸ مگابایت برثانیه است. همچنین در ۱۳۴ کشور این شاخص کمتر از متوسط جهانی است. پهنای باند در۷۱ کشور بالاتر از متوسط  جهانی و ۱۸۵ کشور کمتر از این شاخص است.   همچنین کشورهای لائوس، ویتنام، ترینیداد، هنگ کنگ و لبنان شاهد بیشترین افزایش سرعت اینترنت موبایل بودند. رییس جمهور امریکا، ساده و ارزان بودن ترمیم باند فرود هواپیماها را علت عدم حمله به آن در پایگاه الشعیرات دانست! همشهری آنلاین: نیل پرویس و رابرت وید برای هفتمین بار به یک پروژه جیمز ب می پیوندند تا «باند ۲۵» را از خطر نابودی پس از ج دنی بویل برهانند. فرمانده انتظامی اسان شمالی گفت: یک باند چهار نفره حرفه ای با هشت میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری در استان دستگیر شدند. موانع بخش انتهایی باند فرودگاه رامسر ، طول مسیر این باند را حدود 500 متر کوتاه و نشست و برخاست را برای هواپیماها سخت و خطرساز کرده است . مشک ریپورت: فرمانده انتظامی مشک از شناسایی و دستگیری اعضای یک باند کیف قاپ در این شهرستان خبر داد.سرهنگ اکبر کروندی افزود:این باند سه نفره در سطح شهرستان مشک اقدام به کیف قاپی و سرقت از رهگذران می د.

با تلاش ان انتظامی شهرستان نیکشهر باند سه نفره ان، دستگیر و هفت فقره سرقت کشف شد. یک باند توزیع شیشه در بوکان شناسایی و منهدم شد. باند ان خودرو در گرگان در خانه خود زمین گیر شدند. سربازان گمنام زمان (عج) یک باند آدم ربایی را که باعنوان دست به اقدامات مجرمانه می زدند، متلاشی د. رئیس پلیس آگاهی استان از انهدام باند ان خودرو و کشف 10 فقره سرقت خبر داد. گرداننده باند حرفه ای سرقت مغازه ها و منازل مس ی در شهر قوچان دستگیر شدند. رئیس پلیس آگاهی استان از انهدام باند ان مغازه و دستگیری سه نفر در این زمینه خبر داد. با تلاش ان انتظامی شهرستان دلگان باند چهار نفره ان سیم و کابل متلاشی شد. فرمانده انتظامی مشک گفت: باند 3 نفره کیف قاپی در این شهرستان منهدم و 10 فقره سرقت از آنان کشف شد. اعضای باند حرفه ای کلاهبرداری که با معرفی خود به عنوان یک نهاد مذهبی از یکی از شهروندان محمودآبادی دو میلیارد و500 میلیون ریال کلاهبرداری کرده بودند، دستگیر شدند.