پایان گاز رسانی به دهستان های تنکابن تا پایان سال

مردم جیرفت وعنبرآباد در مجلس شورای ی در بازدید از روستای قصبه دهستان امجز عنبرآباد گفت:53روستای فاقد برق جیرفت وعنبرآباد برق رسانی میشود که کار عملیاتی از روستای جشار آغاز شده است . بردارى "مشرف به کوچه بى نام" جدیدترین ساخته هاتف علیمردانى چندى پیش به پایان رسید. آ ین سکانس در سنبل آباد واقع در جاده هراز جلوى دوربین محمود کلارى رفت. مونتاژ "مشرف به کوچه بى نام" توسط ادیب پرور همزمان با بردارى آغاز شده بود و تا چند روز دیگر به پایان مى رسد، همچنین صداگذارى بزودى توسط محمود سند آغاز مى شود اولین نمایش "مشرف به کوچه بى نام" در جشنواره فجر خواهد بود. فرهاد اصلانى، باران کوثرى، پانته آ بهرام، فرشته صدر عرفایى، محمدرضا غفارى، ملیسا ذاکرى، ستاره پسیانى و آقایى بازیگران اصلى هستند. داستان دو خانواده در یکى از محله هاى جنوب شهر تهران است که درگیر اتفاق هایى مى شوند. قابل توجه اداره محیط زیست، انجمن حمایت از حیوانات، شهرداری و... نابودی بی رحمانه ماهیان قرمز در مرکز شهر تنکابن+ ع بنابر دلایل نامشخصی تعداد زیادی ماهی قرمز در خیابان جمهوری تنکابن تلف شدند. به گزارش تنکابن24 بی شک اکثر شهروندان تنکابنی قطعه زمین واقع در خیابان جمهوری، روبروی دادگستری تنکابن را که براثر گودبرداری غیراصولی مالک زمین و آب های زیرزمینی و آب باران به مرد درون شهری مبدل شده است را مشاهده کرده اند. البته مقصود نگارنده در این مجال پیگیری علل و چرایی ایجاد چنین منظره نازیبایی در مرکز شهر تنکابن نیست، چراکه همین منظره نازیبا درنتیجه ذوق و زیبادوستی عده ای از شهروندان به محلی جهت رهاسازی و پرورش طبیعی ماهیان قرمز پای سفره هفت سین عید نوروز تبدیل شده بود. شاید از خودتان بپرسید مگر چه بر سر ماهیان قرمز جمهوری آمده که در جمله فوق، فعل بود بکار رفته است؟ به نقل از برخی به و اهالی خیابان جمهوری، از چهار روز پیش ماهیان قرمز رهاشده در این محل، براثر ریختن سم یا مواد نفتی درون آب، یکی پس از دیگری تلف شدند و صحنه دل اشی را مقابل دیدگان عموم شهروندان به نمایش گذاشتند. به گفته یکی از همسایگان در همان محل، با مشاهده این صحنه بارها و بارها با شهرداری تنکابن تماس گرفتم که متأسفانه ترتیب اثری داده نشد، تا آنجایی که تمام ماهی های قرمز که تعدادشان براثر تولیدمثل و پرورش طبیعی بسیار زیاد هم شده بود از بین رفتند. شایان ذکر است که در محل گودبرداری شده نزدیک به 100 ماهی قرمز وجود داشت که یک زیبایی خاص و منحصربه فردی را به این منطقه بخشیده بود. جناب آقای علی اکبر ایمان پرور دبیر عربی شهرستان تنکابن انتخاب شایسته ی حضرت عالی به عنوان دبیر نمونه شهرستان ، خدمت شما تبریک عرض نموده و توفیقات روز افزون را برای شما از درگاه ایزد منان خواستاریم. گروه عربی تنکابن قرارداد تیم ملی فوتبال ایران با کمپ کورینتیانس به پایان رسید. قرارداد تیم ملی فوتبال ایران با کمپ کورینتیانس به پایان رسیده و تیم ملی امشب راهی شهر سالوادور می شود. قرار است در صورت صعود تیم ملی از گروهش هتل و کمپ را در شهری که ایران به آن سفر می کند، اجاره کنند.

به نقل از فارس، تیم ملی روز چهارشنبه در آ ین دیدار خود در مرحله گروهی به مصاف بوسنی می رود و در صورت پیروزی مقابل این تیم و ش ت نیجریه مقابل آرژانتین شانس صعود به مرحله بعدی را خواهد داشت. اختصاصی/پس از مدتها انتظار زنگ خطر برای قلیان سراها به صدا در آمد پس از مدتها انتظار ، طرح جمع آوری قلیان از چای خانه های سنتی ، کافه ها و قهوه خانه هاس سطح شهر و حاشیه جاده کمربندی و... شهرستان تنکابن ؛ در دستور کار ادارات ذیصلاح قانونی قرار گرفت. شاخس نیوز به گزارش خبرنگار تنکابن24 چندی پیش در پی فراخوان اداره بازرگانی به کلیه واحد های صنفی که استعمال قلیان در آنها صورت می گرفت؛ از آنها درخواست گردید که در مدت تعیین شده قلیان ها را از محل ب خود جمع آوری و از در اختیار گذاردن آن به مشتریان خودداری نمایند. در همین راستا و در پایان مهلت تعیین شده ؛ اداره بهداشت و درمان شهرستان تنکابن به عنوان متولی امر جمع آوری قلیان از واحدهای صنفی مورد نظر با همکاری اداره بازرگانی و نیروی انتظامی اقدام به جمع آوری قلیان و نیز برخورد قانونی از طریق صدور جریمه های نقدی با متخلفین نمود. شایان ذکر است که بر اساس اطلاعات بدست آمده از برخی کافه ها و قهوه خانه های سطح شهر ؛ در دو روز نخست اجرای این طرح حدود 30 قلیان از یک واحد صنفی کشف و ضبط و مالک این واحد صنفی م م به پرداخت جریمه نقدی سنگین گردید. تاجگــردون پیگیربخش شدن دهستان لیشتــر 0 (1).jpg حاج غلامرضا تاج گردون رئیس کمیسیون برنامه وبودجه مجلس شورای ی در روستای آباد لیشتر با اشاره به یکی از خواسته های مردم منطقه خیرآباد و لیشتر نسبت به بخش شدن آن گفت: از طرق مختلف پیگیر بخش شدن منطقه لیشتر و خیرآباد هستم. وی اظهار داشت: مشکلاتی در این زمینه وجود دارد البته چه باشم و چه نباشم این موضوع را پیگیری کرده و همه تلاشم این است که قبل از پایان دوره نمایندگی ام به سرانجام برسد. انتهای پیام/م.غ
دانشجوی مقطع کارشناسی آزاد ی واحد تنکابن در عملیات آزادسازی البوکمال به جمع ی م ع حرم پیوست. به اطلاع دانشجویان محترمی که مشغول انجام فعالیت های مربوط به اتمام مقطع و دفاع از پایان نامه خود می باشند می رساند : 1- طبق زمان بندی ، برگزاری جلسات دفاع از پایان نامه از دهم مردادماه 93 آغاز خواهد شد . دانشجویان محترم لازم است در اوایل مرداد ماه پس از اعلام آموزش ، ضمن تهیه و تکمیل فرم های مربوط و هماهنگی با ، نسبت به رزرو زمان دفاع اقدام فرمایند 2- تعداد صفحات پایان نامه نباید از 50 صفحه کمتر باشد . البته برای این مورد سقف خاصی از سوی در نظر گرفت. کوچ کلنی های زنبور عسل از استانهای مختلف کشور به مناطق خوش آب و هوای شهرستان تنکابن آغاز شد. وبلاگ یامچی : روز ملی روستا بر تمامی نان روستاهای بخش یامچی شامل دهستان ذوالبین و یکانات مبارک باد. روستاهای دهستان ذوالبین :
1-اربطان 2- باروج 3- مرکید4- فارفار 5- لیوار بالا 6- لیوار پایین 7- گله بان 8 – قمش آغل 9- مرکید ابه 10 – قوش قیه سی 11- گلعذار 12- روم قویوسی 13- قلندر
روستاهای دهستان یکانات :
یکان کهریز 2- یکانعلیا 3- یکان سعدی 4- اصل کندی 5- آباد 6- ینگجه کرد 7- ینگجه یارانمش 8- عرب کهریز 9- آق کهریز 10- کهریز پایین 11- شامقلی سفلی 12- شامقلی علیا 13 – مغولو 14- قوچعلی کندی 15- پلنگور 16-قیصر 17-حبیب کندی به نظر شما برای توسعه روستاهای بخش یامچی بخشداری یامچی چه برنامه ها و طرح هایی را باید به فرمانداری ویژه مرند و استانداری آذربایجانشرقی پیشنهاد نماید؟
lishter.gif اختصاصی لیشترنیوز//تنها دهستان بدون نانوایی استان کهگیلویه وبویراحمد //دهستان لیشترازکمبود نانوایی تا بخش شدن لیشترنیوز-مهدی غریبی  نانوایی.jpg دهستان گرمسیری لیشترکه در 25 کیلومتری جنوب غربی شهرستان گچساران قرار دارد باجمعیتی بالغ بر8000 نفرهم اکنون فاقد نانوایی بوده وتنها نانوایی منطقه ی لیشترکه در روستای مظفرآباد است هم اکنون تعطیل شده و این سوال پیش می آید؟ چه ی پاسخگوی نان مردم میتواند باشد؟؟ چند سوایی است که هایی جهت بخش شدن این دهستان به گوش می رسد اما به این نکته باید توجه داشت که ابتدا باید زیرساخت های یک منطقه برای ایجاد بخش درست شود و درآ حرف از ایجاد بخش و بخش شدن زد. مسئولان به هوش باشند !!!!! برای اینکه نان شب برای مردم دهستان لیشتر واجب تر است تا بخش شدن فرمانده انتظامی تنکابن از دستگیری محتکر برنج و شکر در مجموع به ارزش ۲ میلیارد و ۴۳۱ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد. فرماندار ویژه شهرستان تنکابن بر ضرورت اجرای مصوبات شورای ترافیک در راستای ساماندهی وضع ترافیکی این شهر تاکید کرد و گفت : بیش از 70 درصد مصوبات شورای ترافیک شهرستان اجرایی نمی شود. [فرماندار تنکابن : بیش از 70درصد مصوبات شورای ترافیک اجرایی نمی شود] سید حسینی جو روز چهارشنبه در جلسه شورای ترافیک شهرستان تنکابن گفت : بیش از 70 درصد مصوبات شورای ترافیک این شهرستان به دلایل مختلفی اجرایی نشده و همین مسئله مشکلات زیادی را در زمینه ترافیک و مدیریت ش. پنجشنبه1394/04/25

گزارش تصویری/پایان آیین معنوی جزء خوانی قرآن کریم ویژه ماه مبارک رمضان درگیلانغرب
آیین جزء خوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان ،با اهدا هدایایی به شرکت کنندگان در مسجد جامع گیلانغرب پایان گرفت .

به گزارش خبرنگار مطلع الفجر ،قبل از ظهر وعصر آیین معنوی جزء خوانی وختم قرآن کریم که در ان اقشار مختلف مردمی و مومنین شهر گیلانغرب حضور داشتند به پایان رسید.

عمیلات احداث باند دوم محور روستایی زاده قاسم به طول سه کیلومتر با همکاری راهداری کوهپایه و شورای محترم روستای زاده قاسم در حال اجرا میباشدو زیر سازی جاده رو به پایان است ، این عملیات برای خدمت رسانی به زائرین آستان مقدس زاده قاسم میباشد دهستان شال-روستای شالبا تاسف فراوان درگذشت خانم سیده نجیبه خالصی طارم را به خانواده محترم ایشان و همشهریان عزیز تسلیت عرض میکنم و آرزوی صبر و سلامتی برای خانواده آن مرحومه داریم.
از خداوند منان خواستاریم که روح آن مرحومه را قرین رحمت خود گرداند. مسولین محترم ممسنی پس از 12 سال مفتوحه بودن پرونده جابه جایی روستای ممشایخ تا پایان داد 93 آ ین مهلت حل و فصل منطقی این بحران برای شماست . در غیر این صورت حماسه دیگری هم چون حماسه سال 1378 در راه خواهد بود حماسه ای که اگر ک داتوری برادر پارسایی نبود الان خبری از دهستان مشایخ زیر مجموعه ممسنی نبود . این را به جرات میگویم اگر پس از پایان این امتحان تشدید اوردید هر جای ایران ی که رای دهیم برای ممسنی رای نمی دهیم . زندگی با ترس و دلهره در خانه های خشتی و . برنامه سایکل توریست رکاب زنی برلین تا استانبول پس از حدود 35 روز در هفته گذشته به پایان رسید. همنوردان گرامی آقایان داود قلعه گیر و رضا چراغی صفا پس از حدود2700 کیلومتر رکاب زنی از کشورهای آلمان، اسلواکی، مجارستان، رومانی و بلغارستان عبور کرده و با رسیدن به استامبول ترکیه برنامه ایشان پایان یافت. با آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون برای ایشان میدان ت یم استانبول ع پایانی برنامه
دهستان شال-روستای شالمدتی است که تمامی چراغ های برق خیابان اصلی شال (از چهار راهه مرکز شال تا درمانگاه) دچار خاموشی شده اند و این اختلال که بدلیل اتصال در کابل های برق رخ داده سبب دشواریه رفت و آمد در این مسیر پر تردد و پر دست انداز و مهم شده است و متاسفانه از تداوم این خاموشی می توان فهمید ی تا کنون پیگیری خاصی برای رفع مشکل صورت نداده است. امیدواریم هر چه سریعتر این مشکل رفع شود.

تاریخ درج : 1394/9/26
تیم های راه یافته به مرحله نیمه نهایی لیگ دسته اول ووشو مردان مشخص شدند
تیم های نان چوان تنکابن، سما م آباد، شهرداری دامغان و هیات مشهد به مرحله نیمه نهایی لیگ دسته اول ووشوی باشگاه های کشور در بخش مردان صعود د.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو؛ هفته پنجم و ششم مرحله گروهی لیگ دسته اول ووشوی باشگاه های کشور در بخش مردان امروز (پنجشنبه 26 آذرماه) در آکادمی ووشو برگزار شد.
در نهایت تیم های نان چوان تنکابن و سما م آباد از گروه نخست و همچنین شهرداری دامغان و هیات مشهد از گروه دوم به مرحله نیمه نهایی صعود د.
مرحله نیمه نهایی و فینال فصل جاری لیگ دسته اول ووشو روز یازدهم دی ماه برگزار می شود.
نتایج مسابقات بدین شرح است:
گروه یک / هفته پنجم:
هیات ووشوی البرز 7 - جیت کاندو 2
سما م آباد 6 - نان چوان تنکابن 7
هفته ششم:
آزاد م آباد 9 - جیت کاندو صفر
نان چوان تنکابن 8 - هیات ووشوی البرز 4
**بهترین های گروه نخست/
فنی ترین تیم: نان چوان تنکابن
بهترین س رست: حسن کوه کمری از جیت کاندو
بهترین تالوکار: شاهین باجلان از نان چوان تنکابن
بهترین سانداکار: سجاد بیرانوند از سما م آباد
بهترین مربی: ساعد سیاه مشتهی از نان چوان تنکابن
تیم های صعود کننده گروه یک:
نان چوان تن کابن با 15 امتیاز و تفاضل به اضافه 24/ سما م آباد با 15 امتیاز و تفاضل به اضافه 23
گروه دوم/ هفته پنجم:
شهرداری دامغان 8 - هیات ووشوی مشهد 5
هفته ششم:
هیات ووشوی مشهد 11 - شهید باکری صفر
**بهترین های گروه دوم:
فنی ترین تیم:شهرداری دامغان
بهترین س رست:حسین روشن فکر از شهرداری دامغان
بهترین تالوکار: سجاد سجادی نسب از هیات ووشوی مشهد
بهترین سانداکار:هادی کوچکی از هیات ووشوی مشهد
بهترین مربی: حسین تقی پور از شهرداری دامغان
تیم های صعود کننده گروه دو:
شهرداری دامغان با 15 امتیاز / هیات ووشوی مشهد با 9 امتیاز
های گروه دوم:
فنی ترین تیم:شهرداری دامغان
بهترین س رست:حسین روشن فکر از شهرداری دامغان
بهترین تالوکار: سجاد سجادی نسب از هیات ووشوی مشهد
بهترین سانداکار:هادی کوچکی از هیات ووشوی مشهد
بهترین مربی: حسین تقی پور از شهرداری دامغان
تیم های صعود کننده گروه دو:
شهرداری دامغان با 15 امتیاز / هیات ووشوی مشهد با 9 امتیاز شهرک مبل در خاروانا احداث و راه اندازی می شود ۵ به گزارش آوای ورزقان، مردم ورزقان و خاروانا در مجلس شورای ی در جلسه اقتصاد مقاومتی و محرومیت ز از دهستان جوشین با تاکید بر اینکه دهستان جوشین از دهستان های بخش محروم خاروانای شهرستان است، گفت: تلاش خواهیم کرد تا این دهستان جز اولین دهستان های باشد که توسط بسیج سازندگی عاشورا توسعه می یابد. وی با اشاره به اینکه بخش قابل توجهی از اهالی بخش خاروانای شهرستان در شهرستان های دیگر به ویژه تهران در صنایع مبل مشغول به فعالیت هستند، گفت: بر اساس توافق صورت گرفته با این تولید کنندگان تصمیم داریم تا شهرک مبل در بخش خاروانا احداث و راه اندازی شود. رضا علیزاده تصریح کرد: تلاش می کنیم تا زمین مورد نیاز این شهرک از محل اراضی ملی تامین و با ایجاد زیرساخت های لازم شهرک مبل با تمامی امکانات مورد نیاز راه اندازی شود.وی گفت: این شهرک می تواند علاوه بر رفع میزان قابل توجهی از مشکل اشتغال شهرستان و استان، به قطب تولید صنایع چوب در شمالغرب کشور تبدیل شود. فرماندار ورزقان با تاکید بر اینکه بسیج سازندگی همواره ت را در راستای محرومیت ز حمایت و همراهی کرده است، اظهار داشت: طرح محرومیت ز بسیج سازندگی می تواند موجب می شود نین دهستان جوشین از امکاناتی که به موجب این طرح ایجاد می شود استفاده نمایند.وی با اشاره به سرمای زودرس ورزقان و محدود بودن فصل کاری در این شهرستان ادارات را موظف کرد با تمام توان خود برای عملیاتی این طرح اقدام نمایند.حسن یحیوی افزود: دهستان جوشین ظرفیت های بالقوه زیادی در زمینه گردشگری دارد که باید در طرح توسعه این دهستان مد نظر قرار گیرد. ورزقان در این جلسه ابراز امیدواری کرد: تا پایان امسال یعنی سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» گام های موثری برای تحقق اقتصاد مقاومتی در شهرستان ورزقان برداشته شود.وی با تاکید بر اینکه بسیج در تمامی اموری که بر عهده گرفته موفق عمل کرده است، از بسیج سازندگی استان به جهت توجه به مناطق محروم به ویژه طرح محرومیت ز از دهستان جوشن شهرستان تشکر کرد.حجت ال مسعود مهدوی تصریح کرد: شهرستان ورزقان توانمندی های بسیاری به ویژه در زمینه معادن دارد که باید از این ظرفیت ها در راستای محرومیت ز از شهرستان حداکثر استفاده را داشت. ی از مأمور راهنمایی و رانندگی دوچرخه سوار هنگام برخورد با راننده متخلف در شهر تنکابن استان مازندران را مشاهده می نمایید. قابل توجه شاغلین و بازنشستگان محترم آموزش و پرورش تنکابن و خیرین عزیز شماره حساب مشترک 0218613814007 و 0109627308004 نزد بانک ملی ایران شعبه مرکزی تنکابن آماده جمع آوری کمک های همکاران و خیّرین عــــزیز جهت احداث ساختمان کانون بازنشستگان آموزشو پرورش تنکابندر زمین اهدائی شورای محترم شهر تنکابن واقع در تنکابن خ فردوسی غربی جنب آیندگان می باشد.اعضای حساب مشترک عبارتند از ؛ آقایان 1 - سهراب کریمی حقیقی 2 - منوچهر علیرمجی 3 - سید جلال 4 - رحیم رمضانپور 5 - حسی. ششمین جلسه هماهنگی پایان نامه ها در روز شنبه 14 تیرماه 93 در ساعت 16:45 در محل دانشکده تشکیل خواهد شد. دانشجویان محترم لازم است نسبت به موارد زیر اقدام مقتضی صورت دهند : 1- مطالعه و بررسی دقیق مقررات وضوابط مربوط به دفاع پایان نامه وهمچنین چارچوب اعلامی در رابطه با تهیه پایان نامه 2- تهیه و ارائه گزارش شفاهی فعالیت کامل از ابتدا تا اکنون (طبق توافق قبلی در این جلسه باید حدود بیشتر از90 درصد پایان نامه بصورت کامل و با فصل بندی مناسب و دقیقا در چارچوب . جواب نامه ی خسروی، مردم سمنان در مجلس شورای ی به گزارش خبرنگار ندای سرخه : بنابر دستورالعمل محترم نفت ،مبنی بر گاز رسانی توسط شرکت ملی گاز به باقیمانده ای کوچک و روستاها موارد ذیل جهت اطلاع اعتام میشود. - وزارت نفت در این مسیر بااستفاده از ظرفیتهای قانونی تصویب شده توسط نمایندگان محترم مجلس شورای ی ،برای تامین منابع مالی جهت اجرای این طرح ،تعدادخانوار باقیمانده ی گاز رسانی نشده بر اساس این اطلاعات مرکزآمار کشور را مبنای کار قرار میدهد. -وزارت نفت با هدف توزیع عادلانه بودجه در دو سطح استانی وشهرستانی وایجاد توازن منطقه ای ،بودجه هر شهرستان را برای انجام عملیات گاز رسانی به ای کوچک وبزرگ وروستاهای حداقل 20خانوار به صورت مستقل ومجزا تعیین واعلام مینماید. -براساس زمان بندی تعیین شده از سوی شرکت ملی گاز ایران ،امور گاز رسانی بهخ ا وروستاهای باقیمانده ظرف مدت 3سال (تا پایان 1395)انجام خواهد پذیرفت. امید است با اجرای این طرح ودر نتیجه گاز رسانی به باقیمانده ای کوچک وروستاهای گاز رسانی نشده دستاوردها تحقق یابد. http://www.uploadax.com/images/80511873047574165096.jpg رکنا: یک واحد دامداری در روستای الیمستان دهستان چلاو شهرستان آمل به علت حریق بخاری در آتش سوخت. با سلام و احترام خدمت همکاران عزیز و ارجمند ، خداوند را شاکرم در این چند سالی که در خدمت دوستان و همکاران گروه عربی تنکابن بودم ، تلاشم براین بود که با رعایت انصاف و عد و صداقت در خدمت همکارن عزیز باشم و اینک که توفیقی حاصل شد که در سنگری دیگر در خدمت دانش آموزان عزیز شهرم باشم ،مسولیت سرگروهی را به همکار خوبم سرکار خانم مغصومه فاضلی که حداکثر آرا را در انتخابات سرگروهی ب نمودند ،بسپارم و ضمن تبریک خدمت ایشان، برا یشان آرزوی توفیق دارم امید و. پس لرزه در دهستان برنطین عصر امروز پس لرزه ای دهستان برنطین را لرزاند. امروز 31/04/93 پس لرزه ای به مدت 10 ثانیه دهستان برنطین را لرزاند و همه مردم دهستان را به بیرون از خانه هایشان کشاند خوشبختانه این زمین لرزه هیچ گونه خسارت جانی و مالی نداشت. پس لرزه در دهستان برنطین عصر امروز پس لرزه ای دهستان برنطین را لرزاند. امروز 31/04/93 پس لرزه ای به مدت 10 ثانیه دهستان برنطین را لرزاند و همه مردم دهستان را به بیرون از خانه هایشان کشاند خوشبختانه این زمین لرزه هیچ گونه خسارت جانی و مالی نداشت. "ورود موتورسیکلت به برنطین ممنوع" موتورسیکلت سواران همواره به عنوان یکی از اقشار آسیب پذیر بعد از عابران پیاده در تصادفات رانندگی به حساب می آیند. در یکی دو سال گذشته کاهش چشمگیر تصادفات عابران پیاده و افزایش تصادفات موتورسیکلت سواران،در دهستان برنطین که اکثر به مرگ منجر شده رخ داده است ضربات وارده به ناحیه سر از جمله موارد شایع علل مرگ و میر موتورسواران در دهستان برنطین به شمار می آید. بر اساس آماری که از تصادفات در دهستان برنطین داریم 40د. جدید ترین فهرست کلی تقسیم بندی چای (هر واحدی که دارای حداقل یک سکنه می باشند) ۱ - بخش حاجیلار ۱.۱ - دهستان حاجیلارشمالی ۱.۲ - دهستان حاجیلارجنوبی ۱.۳ - ا ۲ - بخش مرکزی ۲.۱ - دهستان قره ضیاالدین ۲.۲ - دهستان چورس ۲.۳ - ا بخش حاجیلار ← دهستان حاجیلارشمالی اسماعیل کهریزی پیریادگار تاج خاتون شورکهریز شیرین بلاغ قره تپه قزلجه گل قوچاش حسین اباد دامداما کمال آباد میرزاحسام یتیم اغلی مکان مستقل ایستگاه رادار مکان مستقل کارخانه گچ سفیدمرمر کارخانه آجر س.
آزمون نمونه تی شهر تنکابن برای ورود به دبیرستان های دوره اول و دوم هرساله توسط آموزش و پرورش شهر تنکابن به صورت هماهنگ کشوری برگزار می شود . ثبت نام آزمون نمونه تی ششم ابت شهر تنکابن برای ورود دانش آموزان از پایه ششم به هفتم ( دبیرستان های دوره اول ) و ثبت نام آزمون نمونه تی نهم به دهم شهر تنکابن برای ورود دانش آموزان از پایه نهم به دهم ( دبیرستان های دوره دوم ) برگزار می گردد . در این مقاله میخواهیم به بیان جزئیات زمان ، نحوه و شرایط ثبت نام نم. تیم منتخب جام جهانی تا پایان نیمه نهایی تیم منتخب جام جهانی 2014 برزیل تا پایان مرحله نیمه نهایی مشخص شد. تیم منتخب جام جهانی 2014 برزیل تا پایان مرحله نیمه نهایی این رقابت ها از سوی فیفا اعلام شد.
در تیم منتخب تا پایان مرحله نیمه نهایی تونی کروس از آلمان به صدر بازیکنان برتر جام رسید. بن زما و روبن نیز در این ج در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند.
در تیم منتخب جام جهانی تا پایان مرحله نیمه نهایی جام جهانی مانوئل نویر به عنوان بهترین دروازه بان قرار دارد.
در خط دفاعی داوید لوییز از برزیل، استفان دی وریج از هلند، تیاگو سیلوا از برزیل و ماتز هوملس از آلمان حضور دارند.
تونی کروز از آلمان، جیمز رودریگوئز از کلمبیا، وسلی اشنایدر از هلند و اسکار از برزیل در خط میانی تیم منتخب تا پایان این مرحله قرار گرفتند.
در خط حمله نیز یک بار دیگر زوج کریم بن زما از فرانسه و آرین روبن از هلند در این تیم قرار دارند. برنامه راهبردی واجرایی تقسیم بندی میزان یازده درصدی بودجه مجمع عالی جوانان ایران که توسط رضا عفوری فردو مهدی نجاتی ازچهار روز پیش تحت بررسی واثبات قرارگرفته است تاساعاتی دیگر به پایان رسیده وپیش نویس اولیه وجزئیات آن منتشرخواهدشد مختصات: ۳۲°۳۴′۵۰″ شمالی ۵۹°۲۸′۳۳″ شرقی۳۲.۵۸۰۵۶° شمالی ۵۹.۴۷۵۸۳° شرقی رزق کشور ایران استان اسان جنوبی شهرستان سربیشه بخش مود دهستان نهارجان مردم جمعیت 191نفر رزق، روستایی است از توابع بخش مود شهرستان سربیشه در استان اسان جنوبی ایران. جمعیت این روستا در دهستان نهارجان قرار داشته و براساس آ ین سرشماری مرکز آمار ایران که در سال ۱۳۸۵ صورت گرفته، جمعیت آن 191نفر (71خانوار) بوده است. موقعیت این روستا از روستا های تاریخی است که تاریخ آن به قبل از ب.      در تاریخ 29/1/1396 جلسه هماهنگی با دهیاران دهستان سررود جنوبی بخش مرکزی شهرستان بویراحمد جهت برگزاری جشنواره توانمندی روستا در این دهستان با حضور مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراها ، معاون دفتر امور روستایی ، کارشناس مربوطه و جمعی از دهیاران در محل سالن همایش های حوزه معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری برگزار گردید. فرمانده ثارالله استان کرمان گفت: کار خدمت رسانی و بازسازی دو روستای داراب و یاران دهستان بان زرده شهرستان دالاهو کرمانشاه به کرمان واگذار شده است. اعلام برنامه 6 تا ۱۰ مرداد 93 بمناسبت عید فطر استان مازندران : شهرستان تنکابن منطقه زیبای عسل محله و دریاسر و دریا کنار نوع برنامه: جنگل پیمایی و شب مانی در طبیعت ساعت حرکت: ۶ بعدازظهر دوشنبه ۶/۵/۹۳ برگشت: ظهر ۱۰/۵/۹۳ هزینه: ۱۰۰،۰۰۰ تومان آ ین مهلت ثبت نام و انتقال وجه تا پنج شنبه ۲/۵/۹۳ ۶۱۰۴۳۳۷۰۹۰۸۷۱۹۲۰ بانک ملت حسن فنائیان لطفا قبل و بعد از انتقال وجه تماس بگیرید ۰۹۱۳۱۲۸۴۸۷۲

مدیرکل محیط زیست استان قزوین گفت: اجرای هر طرح ملی بویژه در حوزه راه نیازمند تهیه گزارش ارزی زیست محیطی است که عملیات احداث جاده قزوین، الموت به تنکابن به علت نداشتن این گزارش متوقف شده است.