پاسخ بنزما به رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران تایید کرد که از تیم بوردو فرانسه پیشنهاد دارد و قرار است مسئولان این تیم با مدیر باشگاه اوسترشوندس جلسه ای را برگزار کند. خبرگزاری فارس: فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران را به عنوان عضو جدید کمیته برگزاری مسابقات فیفا انتخاب کرد. ... سایت فدراسیون فوتبال نوشت:رئیس فدراسیون فوتبال با ورزش و جوانان ملاقات کرد. مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال ایران در بحث قوانین تابعی از اساسنامه ای است که به تأیید فیفا رسیده و در آن مجمع رکن رکین این نهاد مستقل غیر تی است. سفارت فرانسه در تهران در پیام توییتری صعود تیم ملی فوتبال ایران را تبریک گفت. زهره هراتیان رئیس ایفمارک ایران درحالی صبح امروز به فدراسیون فوتبال رفت که به نظر می رسد حضور وی در این ساختمان با بحث دوپینگ 2 بازیکن لیگ برتری بی ارتباط نباشد. روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد: اظهارات رئیس فدراسیون فوتبال در مورد مالیات جنبه ارشادی داشته و در جهت حمایت از حقوق باشگاه ها بوده است. رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد این فدراسیون به دنبال اجرایی توصیه ای است که رئیس فیفا در سفر به تهران داشته است. رئیس فدراسیون فوتبال ایران در حاشیه تمرین امروز این تیم در برابر خبرنگاران به صحبت پرداخت و به سوالات آنها پاسخ داد. تیم فوتبال موناکو با پیروزی مقابل گنگام به صدرنشینی خود در لیگ فرانسه تداوم بخشید. تهران - ایرنا - دبیر کل فدراسیون فوتبال روز شنبه اطمینان داد فدراسیون فوتبال با هیچ تهدیدی از سوی فدراسیون بین المللی فوتبال - فیفا - روبرو نیست. اریک کانتونا ستاره سابق فوتبال فرانسه از دیدیه دشام به شدت انتقاد کرد. تیم ملی فوتبال نوجوانان در دیداری دوستانه تیم ملی نوجوانان فرانسه را با حساب چهار بر صفر ش ت داد. تیم ملی فوتبال فرانسه با بردی که در زمین بلغارستان ب کرد بار دیگر صدرنشین گروه a شد. تیم ملی فوتبال سوئد با غلبه بر بلاروس به رقابت خود با فرانسه در گروه a ادامه داد. رئیس فدراسیون فوتبال عربستان با استعفا از سمت خود، آماده حضور در انتخابات ریاست کنفدراسیون فوتبال آسیا شد. رئیس سابق فدراسیون فوتبال به عنوان س رست کل کاروان های تیم های شرکت کننده در مسابقات زیر ۲۳ سال فوتسال آسیا انتخاب شد. در یک دهه اخیر فرانسه ۳ رئیس جمهوری را به خود دیده که همه آنها در یک مورد مشترک بوده اند و آن وضعیت تاهل و به عبارت دیگر بانوی اول فرانسه بوده است. امانوئل ماکرون رئیس جمهوری فرانسه در افطاری شورای مسلمان فرانسه شرکت کرد. رئیس فدراسیون فوتبال در حکمی، رئیس کمیته امنیت فدراسیون فوتبال را منصوب کرد. روبرتو مارتینس، سرمربی تیم ملی فوتبال بلژیک، سبک بازی فرانسه در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را نمی پسندد. تیم ملی فوتبال فرانسه در مرحله نیمه نهایی توانست با تک گل اوتیتی در دقیقه 50 بلژیک را ش ت دهد و راهی فینال شود. دارایی فرانسه اعلام کرد در نامه ای با درخواست ما برای معافیت شرکت های اروپایی از تحریم های علیه ایران مخالفت کرده است.
امانوئل ماکرون رئیس جمهوری فرانسه در افطاری شورای مسلمان فرانسه شرکت کرد. طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون فوتبال، رئیس و اعضای کمیته مختلف در فدراسیون فوتبال منصوب شدند. مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: «وقتی سازمان لیگ زیرنظر فدراسیون است و تمامی درآمدهای حاصله از این فوتبال به حساب فدراسیون واریز می شود، تبعات بین المللی باشگاه ها هم باید از طریق فدراسیون پاسخ داده شود.» انگولو کانته هافبک سیه چرده تیم ملی فوتبال فرانسه همواره چهره ای خندان در میادین دارد. حکم عضویت رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان از سوی اینفانتینو، رئیس فدراسیون جهانی فوتبال - فیفا و ال اندر چفرین، رئیس یوفا که ریاست این کمیته را بر عهده دارد به مهدی تاج تفویض شد. رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان گفت: قرار است تا قبل از عید تفاهم نامه ای در خصوص فوتبال و مسائل پخش تلویزیونی امضا شود. رئیس جمهور فرانسه گفت: پاریس از بسته بودن 7 ساله سف در دمشق، دستاوردی نداشته و ت جدید فرانسه دیگر حذف بشار اسد از قدرت را به عنوان پیش شرط شروع روند صلح مدنظر ندارد. در ادامه اعتراضات در فرانسه علیه آزار جوان 22 ساله سیاه پوست توسط پلیس، نیروهای امنیتی با سرکوب و بازداشت، پاسخ تازه ترین اعتراضات در پاریس را دادند. تا معتقد است که در فوتبال هر چیزی ممکن است پس چرا روزی در فرانسه بازی نکند؟ 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نسبت به پرداخت نشدن حقوق دستیارانش از فدراسیون فوتبال گلایه کرد و این ناراحتی را به گوش رئیس فدراسیون هم رساند. کاپیتان پیشین تیم ملی سوئد گفت: این موضوع طبیعی نیست که بنزما در جام جهانی غایب باشد. نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: مسائل مالی فدراسیون فوتبال شفاف است و چندین نهاد آن ها را تائید د. مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان همدان امروز با حضور رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد. دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال کشورمان برای استراحت راهی فرانسه شده است. رئیس هیات فوتبال قم تقریبا به هیچ ابهامی درباره باشگاه صبای قم و مسائل مدیریتی این باشگاه و این هیات فوتبال پاسخ روشنی نداد. معاون ورزش و جوانان گفت: موضوع مربوط به ج کی روش از تیم ملی را فدراسیون فوتبال پیگیری می کند، ما دنبال موفقیت فوتبال ملی هستیم، همواره گفتیم که وزارت ورزش کنار فدراسیون فوتبال است. ریاست بخش مارکتینگ و برندینگ فدراسیون فوتبال اسپانیا با احضار به دادگاه در پاسخ به سوال مهم قاضی در خصوص صحت دستکاری بازی های دوستانه و دریافت رشوه در تنظیم آنها گفت: "بله" صحت دارد.