پاداش ۸۰ میلیون تومانی فدراسیون دوومیدانی به سجاد مرادی پرداخت شد

مادر شهیدان «مظفر و سجاد جمالی» به دلیل بیماری ریوی دار فانی را وداع گفت و در جوار فرزندان شهیدش آرام گرفت. بعد از بازی ایران مقابل عراق و صعود بعنوان سرگروه، پاداش مرحله اول تیم ملی ایران در جام ملتهای آسیا پرداخت شد. سجاد مردانی هوگوپوش سنگین وزن کشورمان با قبول ش ت برابر کره جنوبی به مدال برنز مرحله سوم مسابقات گرندپری ۲۰۱۷ رسید. علی ربیعی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در محل حادثه ساختمان پلاسکو، وعده پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ۱۰۰ میلیون تومانی برای به این مرکز تجاری و تولیدی داده است که بار مالی آن بیش از ۶۰ میلیارد تومان خواهد بود. شورای پول و اعتبار در حالی هفته گذشته سقف تسهیلات بدون س (به زوجین) را به ۱۲۰ میلیون تومان افزایش داد که عینا همین مصوبه را در ابتدای داد ماه تا سقف ۶۰ میلیون تومان ابلاغ کرده و هیچ بانکی حاضر به پرداخت آن نشده بود. مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش گفت: در صورت انعقاد تفاهم نامه با بانک قرض الحسنه مهر ایران تا سقف ۲۰ میلیون تومان وام به فرهنگیان متقاضی پرداخت می شود. والیبال ایران نه تنها به مرحله نهایی لیگ جهانی راه یافت، بلکه در سخت ترین گروه ممکن و در حضور برزیل و روسیه توانست به عنوان تیم اول به جمع چهار تیم پایانی برسد. هرچند در پایان دستش به مدال نرسید اما
به گزارش رادنیوز، پس از پیروزی غرورانگیز تیم ملی والیبال ایران برابر برزیل، اغلب مسوولان ورزشی و غیرورزشی پیام تبریک دادند و از ملی پوشان غیور کشورمان تشکر د.
یکی از این مسوولان گودرزی، ورزش و جوانان بود که در بیانیه ای رسمی تلاش سرو قامتان ایرانی را ارج نهاد.
البته ورزش و جوانان پیش از سفر اعضای تیم ملی والیبال به ایتالیا در ضیافت افطاری به هر یک از ملی پوشان نفری 10 سکه طلا پاداش داد که همان مقطع نوشتیم اگرچه حرکت گودرزی جای تقدیر دارد، اما کافی نیست!
امروز با نوشتن این مطلب می خواهیم به وزارت ورزش و جوانان پیشنهاد بدهیم که یک پاداش ویژه و خاص برای بر و بچه های تیم ملی والیبال در نظر بگیرند و به هر یک از این عزیزان 100 میلیون تومان پاداش بدهند.
لازم است درباره این پیشنهاد توضیح بدهیم؛ به نظر می رسد در چنین شرایطی متولیان ورزش باید نگاه ویژه ای به رشته والیبال داشته باشند. به راستی اگر فوتبال ما می توانست در جام جهانی به جمع چهار تیم پایانی راه یابد یا به فینال برسد، چه اتفاقی می افتاد؟
آیا رسانه ها و اهالی فوتبال طلب پاداش 100 میلیون تومانی نمی د؟ حالا که والیبال به چنین جایگاه رفیعی رسیده، می طلبد که چنین پاداشی را به این دلاورمردان اعطا کنند.
باور کنید پاداش 100 میلیونی برای همه ملی پوشان والیبال سرجمع به اندازه قرارداد یکی از ستاره های فوتبال ما نمی شود؛ قبول ندارید؟ خودتان محاسبه کنید!
تاماش آیان رییس فدراسیون جهانی شده و جلود هم که با مرادی مشکل دارد اکنون دبیرکل است و به هر حال در فدراسیون جهانی امتیازهایی به کشورهای مختلف داده می شود. اکنون این شرایط 100 درصد به ضرر وزنه برداری خواهد بود همشهری آنلاین: مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش از واریز پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال ۹۵ خبر داد. سجاد عباسی یکی از ستاره های تیم ملی ووشو به دلیل تبعیض مسئولان فدراسیون و کادرفنی ناچار به خداحافظی از تیم ملی شد. «خبرجنوب» نوشت: مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس میزان عیدی و پاداش کارگران در سال 1395 را اعلام کرد. اعضای تیم ملی فوتسال ایران در اعتراض به برابر نبودن پاداش ها با سایر رشته ها، پاداش ۳۰۰ دلاری کمیته ملی المپیک را نپذیرفتند. کربلا در خاطراتش همدم سجاد بود/درمیان آتش وخون محرم سجادبود/بوداندر روزگاری میزبان بر حسین/همره آن زینب او مرهم سجاد بود/یادمان قتلگاهش تاابد پرگریه است/تشنگی برک نش زمزم سجادبود/اکبرواصغر همیشه در دلش غوغاکنند/علقمه دست بریده ماتم سجادبود/یک یک یاران ف برولایت گشته اند/خاطراتی از اسارت آن غم سجادبود/میدهدمهدی تسلی داستان کربلا/صدنشان از حق پاک محکم سجادبود/
مدیران تیم فوتبال سیاه جامگان در نظر دارند تا پیش از بازی با استقلال خوزستان پاداش تساوی برابر نفتی های پایتخت را به حساب بازیکنان تیم واریز کنند. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} بنر لایه باز طرح در مورد سجاد (ع) - psd سجاد (ع) بنر لایه باز طرح در مورد سجاد (ع) - psd سجاد (ع) ...
دریافت فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] عیدی کارمندان و کارگرانعیدی کارمندان و کارگران , هرچند که در قانون مصوب مجلس زمان پرداخت عیدی کارمندان و کارگران مشخص نشده اما طبق عرف، این مبلغ همراه با حقوق بهمن ماه و یا در هفته های پایانی سال به حساب آنها واریز می شود.بر طبق قانون مصوب مجلس شورای ی کارگران مشمول قانون کار و نیروی کارگری برای هر 12 ماه کارکرد معادل 60 روز آ ین مزد را به عنوان عیدی و پاداش دریافت می کنند و کارفرمایان مکلف به پرداخت آن هستند.میزان عیدی امسال کارگران طبق قانون . عناوین رو مه ایران ورزشی در روز ۳۰ آبان به شرح زیر است : بازگشت به نقطه صفر ! سجاد و شرکا ، قاتل مربیان شفر : فرمانده بدون گل بودیم پارس جم باخت ، پرسپولیس از فرصت صدر نشینی استفاده نکرد — قدر نشناس ! نوشته رو مه ایران ورزشی ، ۳۰ آبان ؛ سجاد و شرکا ، قاتل مربیان ! اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای ی گفت: اینکه بر اساس برخی شنیده ها گفته شده پاداش پایان خدمت فرهنگیان کاهش یافته است، درست نیست و این موضوع صحت ندارد.
سجاد شهباززاده در آستانه عقد قرارداد با باشگاه استقلال است و گفته می شود امشب با استقلال قرارداد می… تهران - ایرنا - راه و شهرسازی گفت: بانک مسکن متعهد است تا وام مسکن 40 میلیون تومانی را به تمام پس انداز کنندگان پرداخت کند. 10 اصل واجب در تربیت کودک ده قانون تربیت، مهمترین اصول تربیتی هستند که بیش ترین کارآمدی را دارند و در اکثر موارد صدق می کنند. 10 اصل واجب در تربیت کودک 1. تحسین و پاداش

بهترین پاداش برای ک ن تعریف، تمجید، تحسین و محبت شماست. استفاده از اسباب بازی و خوراکی های متنوع برای پاداش به ک ن ا امی نیست. شاید استفاده از تابلوی ساده ای که در آن ها رفتار خوب فرزندتان را با یک ستاره پاداش دهید، موثرترین تمجید از وی باشد. آمارهای رسمی بانک مرکزی نشان می دهد که در پایان سال ۹۵ بالغ بر ۴۸۳ هزار و ۸۸۵ نفر هنوز در صف دریافت وام ازدواج ۱۰ میلیون تومانی قرار دارند این در حالی است که از ابتدای راه اندازی سامانه پرداخت تسهیلات… جاوید احسانی شکیب، علی الفتلاوی، محمد الوان پور، علی امیدی، مهناز امینی نوگورانی، احمد اوجاقلو، سولماز بازرگان، جلیل باقری جدی، صادق بیت سیاح، عبدالرضا جوکار، سیدمهران حسینی، جلال خاکزادیه، محمد خالوندی، اعظم خدایاری، جواد دلاکه، حسن دهقانی، فرزاد سپهوند، مریم سلطانی، دانیال سورانی، یونس سیفی پور، زهرا شاه محمدی، عیسی شکری، حسین صادقی، سیامک صالح فرج زاده، مرضیه صدقی، امین عبدل پور، احمد عفراوی، کوروش فرهادی، محسن کائیدی، مهرداد ک. تسنیم/   پرداخت مطالبات مربوط به حقوق معلمان حق‌ دریس که از مهر سال 95 تا اسفند ریالی حقوق نگرفته بودند در آ ین روزهای اسفند سال گذشته و برخی استان‌ها فروردین 96 محقق شد اماطبق گفته معلمان حق‌ دریس در برخی استان‌ها از جمله اسان جنوبی مطالبات هنوز پرداخت نشده است. عدم اختصاص اعتبار کافی به وزارت آموزش وپرورش و ری بودجه این وزارتخانه منجر می‌شود تا پرداخت مطالبات معلمان با تاخیرهای چند ماهه مواجه شود و هنوز بخشی از مطالبات معلمان . علیرضا کریمی: برای دومین مرتبه است که با قرعه اسراییل در مسابقات جهانی مواجه می شوم. یک بار نیز در مسابقات جهانی جوانان در سال ۲۰۱۳ به قرعه اسراییل خوردم و به حقم که مدال طلا بود نرسیدم. آن زمان قهرمان آسیا هم شده بودم و به من گفتند به اندازه پاداش قهرمان جهان که ۴۰ سکه بود به تو می دهیم اما وقتی پدرم پس از مسابقات جهانی ۱۳۹۲ با نامه فدراسیون کشتی به وزارت ورزش رفت و خواستار عمل مسوولان به قول شان شد به او گفته بودند، "به ما ربطی ندارد که پاداش ک. رئیس فدراسیون دو ومیدانی گفت:فدراسیون موظف است شرایط را برای پیشرفت دوومیدانی در سال های آینده فراهم کند. تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پاداش و عیدی بازنشستگان، تأمین منابع شده و به موقع انجام خواهد شد. دانشجویان درس آزمایشگاه مدارمنطقی و سیستمهای دیجیتال سجاد تا تاریخ 1395/10/16 مهلت دارند تا گزارش کارهای خود را تحویل دهند.
دریافت
حجم: 58.7 کیلوبایت
اعضای تیم فوتبال استقلال شب گذشته 5 میلیون تومان پاداش نقدی دریافت کرده و قرار است طی روزهای آینده 3 میلیون دیگر دریافت کنند. بهره برداری ۳۶۵ طرح ملی با تسهیلات صندوق کارآفرینی امید، اختلاف ۱۶ میلیون تومانی درآمد خانوارهای شهری و روستایی، ثبت نام وام پنج میلیون تومانی بازنشستگان کشوری و ایجاد ۲۵۳ شرکت تعاونی در مردادماه از مهمترین خبرهای این هفته حوزه کار و تعاون، به شمار می رود. بازیکنان تیم فوتبال استقلال پاداش ٣ میلیون تومانى دریافت د. سازمان خصوصی سازی اعلام کرده است اگر مردم نیم میلیون تومان پرداخت نکنند، نیمی از سهام عد از دسترس آن ها خارج خواهد شد. هیئت عمومی دیوان عد اداری در مقام رفع تعارض از آرای شعب این دیوان اعلام کرد: فوق العاده ویژه و تفاوت تطبیق، مستمر نبوده و احتساب آن در تعیین پاداش پایان خدمت وجاهت قانونی ندارد. سجاد گنج زاده با مبارزاتی مطمئن و تماشایی به فینال سنگین وزن رسید، مهتاب اسماعیلی با پیروزی در ج ه شارژ برای نشان برنز تلاش می کند. سایت فدراسیون وزنه برداری نوشت:سجاد انوشیروانی می گوید:«هدف مان موفقیت در بازی های المپیک 2020 توکیو است.» در تبلیغاتش افزایش حقوق بازنشستگان، مستمری مددجویان و پرداخت پاداش فرهنگیان را از کارهای ت عنوان می کند، اما این اقدامات طرح مجلس بوده که با وجود مخالفت سخت ت، تصویب شد. پیشنهاد پاری سن ژرمن هنوز موناکو را متقاعد به فروش ستاره برزیلی اش نکرده است.
به گزارش فوتبال جهان ، پس از اینکه دو باشگاه پاری سن ژرمن و موناکو بر سر انتقال کیلیان ام باپه به توافقاتی دست یافتند ، اکنون مذاکرات بر سر دیگر بازیکن موناکو در حال جریان است.
به گزارش اکیپ ، پاری سن ژرمن پیشنهادی 60 میلیون یورویی به علاوه 10 میلیون یورو پاداش به موناکو برای جذب ف نیو ارائه داده است. با این حال به نظر نمی رسد موناکو با این پیشنهاد متقاعد شده باشد.
موناکو تنها 75 میلیون یورو نقد برای هافبک برزیلی اش می خواهد. حتی هایی وجود دارد که با توجه به فرصت اندکی که تا پایان فصل نقل و انتقالات وجود دارد، موناکو برای اینکه دستش برای جذب بازیکن جدید بسته نباشد، قصد حفظ ف نیو را دارد.
البته کلید انتقال ف نیو به پاری سن ژرمن در دستان باشگاه اسپورتینگ لیسبون است. موناکو قصد دارد ویلیام کاروالیو را به عنوان جانشین ف نیو جذب نماید، اما این انتقال 40 میلیون پوند هزینه در بر خواهد داشت.
به گزارش o jogo و record در پرتغال، لئوناردو ژاردیم که به خوبی کاروالیو را می شناسد، خواهان جذب وی است. اخیراً اسپورتینگ پیشنهاد 35 میلیون پوندی شامل پاداش وست هم برای جذب وی را رد کرده است و خواهان مبلغ 40 میلیون پوند شده است.
هر چند اکیپ گزارش می دهد که موناکو برای جذب این ملی پوش 25 ساله، پیشنهادی 35 میلیون یورویی به علاوه 6 میلیون یورو پاداش در نظر گرفته است. بخش جراحی ن و زایمان بیمارستان سجاد(ع) یاسوج با تجهیزات پزشکی کامل به بیماران خدمات تخصصی و فوق تخصصی لازم را ارائه می کند. فرهنگیان بازنشسته ای که از شهریور و مهر ماه سال گذشته بازنشسته شده اند، هنوز پاداش پایان خدمت خود را دریافت ن د و امروز در اعتراض به این موضوع مقابل وزارت آموزش و پرورش د. جلسه سازمان تیم های ملی فدراسیون در خصوص بررسی وضعیت احسان حدادی برگزار شد.

جستجوهای اتفاقی