وضعیت 15 سایت پربازدید جهان در ایران ج

کواچ: ایران آماده رقابت با هر تیمی است/ کار راحتی در بازیهای آسیایی نداریم

سرمربی تیم ملی والیبال گفت: ملی پوشان والیبال ایران آمادگی کامل برای رقابت با هر تیمی را دارند و در این موضوع شک نکنید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، اسلوبودان کواچ پیش از آغاز رقبابت های ایران در بازیهای آسیایی در افزود: تیم ایران کار راحتی در بازیهای آسیایی ندارد، بازی های آسیایی برای من تورنمنت دیگری است. پیش بینی نتیجه نیز سخت است.
وی با بیان . موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و نهمین روز اسفند ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است. هواداران فوتبال در اصفهان که اشتیاق زیادی برای الکلاسیکوی ایران داشتند، از همین حالا خود رابه ورزشگاه نقش جهان رسانده اند. فریدون با بیان اینکه رتبه علمی ایران به جایگاه ۱۸ در سطح جهان رسیده گفت: پارک های علم و فناوری در حدود ۲۱۵ میلیون ریال صادرات را به انجام رسانده اند. به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) نشست تخصصی «ما و میراث فکری عرب» امروز (15 اردیبهشت) با حضور نصرالله آقاجانی مؤلف کتاب « و تجدد مصر با رویکرد انتقادی به شه حسن حنفی»، محمدرضا وصفی، دبیر کمیته ناشران بین الملل نمایشگاه کتاب، نجفعلی میرزایی مدیر عامل خانه کتاب، موسی بیدج و مالک شجاعی در سرای اهل قلم بین الملل بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار شد.

در این نشست، نجفعلی میرزایی با بیان این که نخبگان و فرهنگیان ایرانی هنوز عمق جهان عرب را نشناخته اند گفت: اگر چه اعراب به لحاظ و وابستگی های استراتژیک وضعیت اسف باری دارند اما ما نسبت به شه های اعراب شناخت درستی نداریم. اعراب در بسیاری از مسایل فرهنگی و اجتماعی از ما پایین تر هستند اما در رشد علم از ما جلوتر هستند. در واقع اعراب از لحاظ نخبگان و تفکر در جهات مختلف رشد و توسعه ای بیش از ایران داشته اند و به طور مثال در مصر 10 برابر ایران درباره موضوعاتی مانند فقه کار شده است.

وی ادامه داد: در حوزه شه نیز اعراب در تولید محتوا از ما نجفعلی میرزایی: اعراب از لحاظ نخبگان و تفکر در جهات مختلف، رشد و توسعه ای بیش از ایران داشته اند و به طور مثال در مصر 10 برابر ایران درباره موضوعاتی مانند فقه کار شده است جلوتر بوده اند و در حوزه مسایل معاصر مانند مساله فلسطین بسیار بیشتر از ما تولیدات علمی داشته اند. حتی در حوزه ی سازی علوم، اعراب تجربیات بسیار بیشتری از ما دارند و مراکز پژوهشی بزرگی مانند مرکز آموزشی ـ پژوهشی در قم که کار ی سازی علوم را در ایران دنبال می کنند عقب تر از جهان عرب در این زمینه هستند.

وی افزود: در جهان عرب تولید شه در راستای توسعه و تمدن قرار گرفته است، در حالی که ایرانیان یا شه را در درون خود نگه داشته اند یا غرب گرا هستند اما اعراب شه را در خدمت تمدن به کار گرفته اند. حسن حنفی، جریان نواعتزالی جهان عرب است. این جریان بزرگ ترین سد در مقابل جریان سلفی و تکفیری است و اکنون حسن حنفی در مصر بنیاد فلسفه دارد.

به گفته این کارشناس ارشد فلسفه ی، در مغرب عربی حرکت فلسفی و از جمله جریان ابن رشدی ها بسیار فعال است.

مدیرعامل خانه کتاب تاکید کرد: باید برگردیم و جهان عرب را آکادمیک و با مناسبات علمی دقیق بشناسیم. متاسفانه حتی هنوز بستر فهم درک ادبیات عرب در ایران وجود ندارد. درباره زبان انگلیسی صدها فرهنگ نامه تخصصی تالیف شده اما در زمینه ادبیات عرب چنین چیزی وجود ندارد.
http://ibna.ir/vdcgxy9q7ak9yz4.rpra مؤسسه افکارسنجی «گالوپ» اعلام کرده است که بیشتر از 70 درصد مردم جهان تجربه های لذت بخشی از زندگی خود داشته اند. حقیقی: از تقابل با مسی نمی ترسم
دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران در گفت و گو با سایت «فیفا» اعلام کرد از تقابل با لیونل مسی نمی ترسد. او هم چنان عنوان کرد که تجربه زیادی از بازی در اروپا دارد که به موفقیت او در بازی با آرژانتین کمک می کند. 00977823.jpg ایران و آرژانتین امشب (شنبه) در دومین دیدارشان در جام جهانی 2014 برزیل برابر هم به میدان می روند. علیرضا حقیقی، دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران به احتمال زیاد در این دیدار نیز دروازه بان تیم ملی خواهد بود.

سایت فیفا گفت و گویی را با علیرضا حقیقی در آستانه بازی با آرژانتین انجام داده است.

فوتبال ایران همیشه دروازه بان های بزرگ زیادی را به خود دیده است. آنها پس از این که نتوانستند به جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی راه یابند، توانستند با قدرت جواز حضور در جام جهانی 2014 برزیل را ب کنند. از زمانی که مهدی رحمتی کناره گیری اش را از تیم ملی ایران اعلام کرد در جلوی نام دروازه بان ایران در جام جهانی برزیل یک علامت سوال وجود داشت. خیلی ها می خواستند بدانند که کارلوس کی روش در نهایت چه ی را به عنوان دروازه بان ایران در جام جهانی معرفی خواهد کرد. حتی قبل از بازی با نیجریه نیز مشخص نبود که دروازه بان در جام جهانی 2014 برزیل چه ی است تا این که در این دیدار و پس از مشخص شدن ترکیب ایران علیرضا حقیقی به عنوان دروازه بان تیم ملی ایران معرفی شد.

علیرضا حقیقی 26 ساله در بازی برابر نیجریه که با تساوی بدون گل به پایان رسید، نمایش خوبی از خود به نمایش گذاشت و باعث شد که تیمش یک امتیاز حساس از این دیدار را ب کند.

او همچنین باعث شد تا ایران برای اولین بار در تاریخ جام های جهانی در یک دیدار دروازه خود را بسته نگه دارد.

علیرضا حقیقی در گفت و گو با سایت فیفا درباره اولین حضورش در جام جهانی، اظهار کرد: همیشه آرزو داشتم تا بتوانم در جام جهانی با پیراهن کشورم به میدان بروم. خوشحالم که توانستم به آرزویم برسم. از مدت ها پیش هدفم حضور در جام جهانی بود. از خدا سپاسگذارم که به من کمک کرد تا بتوانم به این مهم دست یابم. احساس غرور می کنم که توانستم در جام جهانی برای کشورم به میدان بروم و دروازه تیمم را بسته نگه دارم. البته این بدون کمک هم بازی هایم مقدور نبود.

حقیقی در ادامه درباره تساوی برابر نیجریه گفت: این یک موفقیت تیمی بود. خوشحالم که من هم نقشی در این موفقیت داشتم. عملکرد دفاعی ما برابر نیجریه خوب بود و خو شبختا نه توانستیم دروازه خودمان را بسته نگه داریم. این یک امتیاز می تواند کمک زیادی به ما کند.

نمایش خوب حقیقی در اولین بازی برابر نیجریه نمی تواند خیلی هم شگفتی تلقی شود، چرا که ی که حقیقی را آموزش داده احمدرضا عابدزاده ، دروازه بان بزرگ ایرانی در جام جهانی 1998 فرانسه بوده است. او همچنین از آموزش ها و نصحیت های ناصر حجازی ، دروازه بان بزرگ و فقید ایرانی بهره مند بوده است.

حقیقی در ادامه به سایت "فیفا" گفت: از حجازی و عابدزاده درس های زیادی آموخته ام که به من کمک کرده است. ناصر حجازی آموزش های زیادی به من داد. همچنین احمدرضا عابدزاده نیز که در تیم پرسپولیس مربی من بود، درباره اهمیت جام جهانی صحبت های زیادی با من کرد.

دروازه بان تیم ملی ایران در ادامه درباره رقابت با رحمان احمدی و دنیل داوری گفت: درست است که ما در زمین با هم رقابت می کنیم، اما دوستان خوبی برای هم هستیم و هدفمان یکی است. ما رفاقت خوبی با هم در تیم ملی ایران داریم. شما می توانید این را در بین دو نیمه و یا پس از سوت پایان مسابقه ببینید. با این رفاقت ها و هماهنگی که در تیم بود باعث شد که بتوانیم برابر نیجریه به تساوی برسیم. از رقیبانم در تیم ملی تشکر می کنم که به من اعتماد به نفس دادند و از من حمایت د تا بتوانم درون دروازه بان تیم ملی ایران قرار بگیرم.

علیرضا حقیقی امشب (شنبه) به احتمال زیاد دومین دیدار خود را نیز در جام جهانی 2014 برزیل برابر آرژانتین تجربه خواهد کرد. این دروازه بان درباره رویارویی با آرژانتین گفت: آرژانتین قطعا یکی از بهترین ها در جهان است و بازیکنان خوبی در اختیار دارند که در باشگاه های بزرگی فوتبال بازی می کنند، اما ما نیز تیم دست و پا بسته ای نیستیم و به شما اطمینان می دهم که در بازی با آرژانتین عملکرد خوبی از تیم ملی ایران خواهید دید.

حقیقی درباره تقابل با لیونل مسی، برنده چهار توپ فوتبال جهان، گفت: مسی قطعا یکی از فوتبالیست های جهان است، اما از تقابل با او ترسی ندارم. تمام تلاشم را می کنم تا بتوانم عملکرد خوبی برای کشورم داشته باشم. بازی در اروپا تجربه زیادی به من داده است و مطمئنم که این تجارب در بازی با آرژانتین به من کمک خواهد کرد. تازه ترین آمارهای منتشر شده از بهای بنزین در کشورهای مختلف جهان حاکی از آن است که ایران پس از ونزوئلا، سودان و کویت سومین بنزین ارزان را در روز ۱۲ فوریه در جهان عرضه کرده است. در تازه ترین رده بندی تیم های ملی برتر فوتسال در جهان ایران بدون تغییر در جایگاه ششم قرار گرفت. در ۲۷ اسفندماه اخبار پربازدید درباره ک داشدن یک اصطلاح طلب بود. البته خبری هم درباره محکومیت به زندان فائزه هاشمی پربازدید شد. همزمان با افزایش میزان صادرات نفت ایران و باز شدن بنادر جهان به روی نفتکش های کشورمان، صف مشتریان طولانی تر شده به گونه ای که به تازگی، اندونزی و هلند نیز به جمع یداران نفت ایران پیوسته اند. نوشته های داخل باشگاههای ورزشی در جهان :
روسیه : هیچ انسانی مادر زاد قهرمان نبوده است..
: انسان مرده انسانی ست که ورزش نمیکند..
آلمان : سربازان ما با ورزش دیگر نیازی به سلاح ندارند..
ایران : باشگاه هیچ مسئولیتی در قبال وسایل گم شده ی شما ندارد ...
محمد باریکانی: صنعت نفت ایران به موزه می رود و جنوب ایران با هزینه ۱۶میلیارد تومان در فاز نخست به بزرگ ترین سایت موزه نفت جهان تبدیل می شود. جدیدترین اخبار گوناگون را در «تابناک با تو» از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید ه ای از آ ین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی ها، آشپزی، و ع هایی از سراسر جهان، دکوراسیون و ... را دنبال خواهید کرد. همچنین «تابناک باتو» هر روزه آماده است، مطالب ارسالی شما را نیز متناسب با موضوعات نامبرده در سایت منتشر کند. گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز «تابناک با تو» را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. همزمـــان با روزجهــــــانی لاک پشت ها(۲۳ می/۲ دادماه) کارشناس دفتر حیات وحش و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست با تشریح وضعیت لاک پشت های جهان و ایران، صید به منظور تجارت و افزایش گرمای زمین را ۲ عامل اصلی تهدیدکننده لاک پشت ها اعلام کرد. موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیستمین روز داد ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است. موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی چهارمین روز آذر ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است. موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی سی امین روز اردیبهشت ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است. موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی دوازدهمین روز آبان ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است. وزن ۱۰۰ + کیلوگرم جودوی ایران با نمایشی ضعیف در همان دور نخست رقابت های قهرمانی جهان برابر حریف تاجی تانی ش ت خورد و حذف شد. به نقل از سایت فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس، حسین وفایی امروز با ب پیروزی ارزشمند ۵ بر ۳ مقابل «جود ترامپ» نفر دوم رنکینگ اسنوکر حرفه ای های جهان به عنوان نخستین ایرانی به مرحله نیمه نهایی رقابت های اسنوکر آزاد چین راه یافت. وفایی پیش از این با ب سه پیروزی مقابل جو پری، بن ولاستون و روری مک لوید در بین هشت بازیکن برتر جهان قرار گرفت و راهی مرحله یک چهارم پایانی شد. وی در این مرحله ترامپ یکی از بهترین های رنکینگ اسنوکر حرفه ای های جهان را ش ت. سرمربی تیم ملی فوتسال ایران با تاکید بر اینکه مردان سوم جهان را از دست نمی دهد گفت: در صورتی که شرایط خوب باشد با تیمی جوان به مسابقات آسیایی خواهیم رفت. گروه ۱ طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین گروه ۲ طراحی وب سایت اطلاع رسانی ها گروه ۳ طراحی وب سایت گردشگری استان گروه ۴ طراحی وب سایت سازمان آب گروه ۵ طراحی وب سایت کتابخانه آنلاین ویژه آرشیو پایان نامه ها گروه ۶ طراحی وب سایت بانک مجازی در جریان مسابقات قهرمانی جهان که بامداد امروز برگزار شد، سهراب مرادی با ش تن رکورد وزنه برداری جهان در دسته ۹۴ کیلوگرم سه مدال طلا برای ایران ب کرد. مرادی در یک ضرب، دوضرب و مجموع سه مدال طلا گرفت. مرادی با ثبت رکورد ۲۳۳ کیلوگرم رکورد دوضرب جهان را یک کیلوگرم و رکورد مجموع را چهار کیلوگرم ارتقا داد. ایوب دیگر ایران در یک ضرب با ۱۷۱ کیلوگرم پنجم شد. در دوضرب با ۲۱۴ کیلوگرم برنز گرفت و با مجموع ۳۸۵ کیلوگرم مقام سوم جهان را ب کرد. جدال این قهرمان ا. جدیدترین اخبار گوناگون را در «تابناک با تو» از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید ه ای از آ ین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی ها، آشپزی، و ع هایی از سراسر جهان، دکوراسیون و ... را دنبال خواهید کرد. همچنین «تابناک باتو» هر روزه آماده است، مطالب ارسالی شما را نیز متناسب با موضوعات نامبرده در سایت منتشر کند. گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز «تابناک با تو» را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. جدیدترین اخبار گوناگون را در «تابناک با تو» از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید ه ای از آ ین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی ها، آشپزی، و ع هایی از سراسر جهان، دکوراسیون و ... را دنبال خواهید کرد. همچنین «تابناک باتو» هر روزه آماده است، مطالب ارسالی شما را نیز متناسب با موضوعات نامبرده در سایت منتشر کند. گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز «تابناک با تو» را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. جدیدترین اخبار گوناگون را در «تابناک با تو» از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید ه ای از آ ین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی ها، آشپزی، و ع هایی از سراسر جهان، دکوراسیون و ... را دنبال خواهید کرد. همچنین «تابناک باتو» هر روزه آماده است، مطالب ارسالی شما را نیز متناسب با موضوعات نامبرده در سایت منتشر کند. گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز «تابناک با تو» را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. وب سایت imdb طی سالیان گذشته تمامی های به نمایش در آمده در جهان را به داوری مخاطبان قرار داده و بر همین اساس بهترین و شاید بهتر بگوییم محبوب ترین های سینمای جهان در طول تاریخ را رتبه بندی کرده است. موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و سومین روز تیر ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است. موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی چهاردهمین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است. موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و سومین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است. موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی شانزدهمین روز تیر ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است. در دیدار فینال تیم بیمه رازی ایران موفق شد مقابل حریف روس در مجموع به برتری برسد و عنوان قهرمانی رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان را بدست آورد. دبیرکل کمیسیون ملی سازمان علمی، فرهنگی و تربیتی ملل متحد (یونسکو unesco) در ایران گفت: 15 درصد جمعیت جهان معادل یک میلیارد نفر و 11 میلیون و 500 هزار نفر در ایران معلول هستند. * ظریف (پس از توافق ژنو) : ملت ایران و همه دنیا مطمئن باشند که چنانچه تحریم جدیدی بر ضد ایران از سوی هریک از کشورهای 1+5 وضع شود، فوراً ما نیز به وضعیت قبل برمی گردیم.* یک هفته بعد : انگلیس و فرانسه پیش نویس تحریم های جدید تجاری را بر ضد ت ایران به تصویب رساندند.* نه تنها هیچ واکنشی از سوی ایران صورت نگرفت، بلکه تنها رو مه ای را که در این خصوص اطلاع رسانی کرده بود به همسویی با اسراییل متهم شد!* سه هفته بعد : رسماً شرکت هایی جدیدی را به لیست تحریم های ای. برتری یک نیمه‌ای نفت برابر ان - خبرگزاری پی سی اخبار ایران و جهان     برتری یک نیمه‌ای نفت برابر ان - خبرگزاری پی سی اخبار ایران و جهان به گزارش خبرنگار پی سی، تیم های نفت تهران و ان اصفهان از ساعت ۱۴:۳۰ امروز در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این دیدار با برتری تیم میهمان خاتمه یافت. توحید غلامی هافبک تیم نفت در دقیقه ۲۸ با یک ضربه از پشت محوطه جریمه دروازه تیم ان را باز کرد تا نیمه نخست با برتری یک بر صفر تیم میهمان خات. ساعتی پس از عمل جراحی حضرت آیت الله معظم انقلاب ی، حجت ال و المسلمین رئیس ایران در بیمارستان محل بستری انقلاب حاضر شد و از ایشان عیادت کرد.آقای در این دیدار، بهبودی و سلامتی کامل انقلاب را از خداوند متعال مسألت کرد.رئیس جمهور پس از دیدار در مصاحبه ای، با اظهار سندی از وضعیت عمومی انقلاب و انجام دقیق و مطلوب عمل جراحی و مراقبتهای پزشکی پس از عمل تأکید کرد: همه مردم باید برای سلامتی، طول عمر و افزایش توفیقات ایشان در خدمت به ملت ایران و جهان دعا کنند.آقای حال عمومی معظم انقلاب را بسیار خوب و همراه با شاد و نشاط توصیف کرد و گفت: عوارض پس از عمل کاملاً طبیعی است و تیم پزشکی مجرّب، این عمل جراحی را به بهترین و دقیق ترین وجه انجام دادند و در خصوص مراقبتهای پس از عمل نیز باید با همین دقت کار را دنبال کنند.رئیس جمهور دعای ملت ایران برای انقلاب را دعایی دائمی و مستمر خواند و اظهار داشت: حال عمومی انقلاب بسیار خوب است، بنابراین مردم اصلاً نباید نگران باشند و در کنار دعا برای سلامتی ایشان، همه باید شکرگزار وجود ذی جود و سلامت معظم انقلاب باشند.وی به سفر خارجی از قبل برنامه ریزی شده خود در عصر امروز نیز اشاره کرد و گفت: تمایل داشتم که در تهران بمانم اما خود معظم انقلاب فرمودند که این سفر طبق برنامه انجام شود.برگرفته از سایت ی (دام عزه) وضعیت خشونت در خانواده در ایران

قیمت:40000ریال موضوع: وضعیت خشونت در خانواده در ایران فرمت فایل: word (قابل ویرایش) مقدمه : در یک دهه اخیر در ایران پژوهش ها و مطالعات زیادی در باره خشونت علیه ن، به ویژه خشونت خانگی، انجام شده است. بر اساس آ ین جستجوها ، در ۲۸ مرکز استان کشور حداقل هفتاد پژوهش میدانی قابل اعتنا در باره خشونت خانگی علیه ن انجام شده است. بیشتر این پژوهش ها پس از سال ۱۳۷۰ تاکنون انجام شده که نشان می دهد پژوهشگران و یان ایرانی در سال های اخیر علاقه و توجه ویژه ای به بررسی و کنکاش در باره خشونت علیه ن پیدا کرده اند . دانشجویان ایرانی هم در دوره های کارشناسی ارشد و ا در دو سه سال اخیر آن چنان علاقه ای به اختصاص دادن پایان نامه های خود به موضوع خشونت علیه ن، پیدا کرده اند که امسال برخی از ها ناگزیر به دانشجویان خود توصیه کرده که "از انتخاب این موضوع برای پایان نامه های تحصیلی خود، خوداری کنند، که در حال حاضر بسیاری از دانشجویان و محققان در سراسر ایران مشغول کار روی این موضوع هستند ."
جهت محصول اینجا کلیک نمایید در جدیدترین رده بندی برترین جودوکاران جهان که از سوی فدراسیون جهانی جودو اعلام شد، سعید ملایی وزن 81- کیلوگرم ایران با یک پله سقوط در رده نهم برترین های جهان جای گرفت. سایت کلاب ورلد رنکنیگ جدیدترین رنکینگ باشگاهی فوتبال جهان را منتشر کرد.

جستجوهای اتفاقی