وسیله شعبده بازیgoogle

خب یک ذهن خوانی مشت اوردم براتون امیدوارم ازش لذت ببرید. بریم واسه اموزش بازی وسایل مورد نیاز:یک مداد،کاغذ،دو عدد فرهنگ لغت یا دفترچه راهنمای تلفن شرح بازی:این ترفند بدون شک یکی از بهترین تاثیرات فکر خوانی است که تا کنون شاهد بوده ایم. یک تاثیر ذهنی حیرت انگیز که باید دوامی طولانی در هر یک از حاضرین داشته باشد. یک فرهنگ لغت یا دفترچه راهنمای تلفن به انان نشان دهید .سپس به یکی از انها تکه کاغذی بدهید تا شماره یکی از صفحات فرهنگ لغت را بر روی ان . شما می توانید پاسخ سوالات زیر را در این کتاب جویا شوید. * آیا کار پاکان را می توان قیاس از کار خود گرفت؟ * تفاوت سیر با سیره چیست؟ منطق عملی ثابت برای یک فرد به چه معناست؟ * آیا اخلاق نسبی است یا مطلق؟ آیا در چیزی به عنوان معیارهای نسبی مطرح است؟ *زر وزور در گسترش چه نقشی داشت؟ آیا با شمشیر علی(ع) و ثروت خدیجه(س) پیش رفت؟ *آیا هدف وسیله را توجیه می کند؟ آیا معصومین(ع) برای رسیدن به هدف مقدسی از وسیله غیر مقدس استفاده می د؟ * بدعت چیست؟ آیا هر بدعتی حرام است؟ * آیا خداوند در قرآن برای تحت تاثیر قراردادن مخاطب از داستان های غیر واقعی استفاده کرده است؟ * مصادره کالای کفار توسط چه توجیهی دارد؟ *در مورد جهاد چگونه برای رسیدن به هدفی مقدس کشتن انسان ها را واجب می داند؟ دروغ مصلحت آمیز چیست؟ آیا در دروغ، هدف وسیله را توجیهه نمی کند؟ آیا (ص) امِِّّی بودند؟ چرا؟ آیا (ص) هیچ سابقه ای در خواندن و نوشتن نداشتند؟ *و... اگر ازدواجی که اسمش را از خدا گرفتیم و نیازش را هم خدا در وجود مان گذاشته، رسمش را هم از خدا بگیریم، قطعا هم وسیله تکمیل ما هم وسیله تامین ما و هم وسیله تفریح ما می شود. تازه ترین وسیله نقلیه فوق پیشرفته جهان با عنوان hyperloop در سال ۲۰۲۰ در ابوظبی به حرکت در خواهد آمد. این وسیله می تواند مسافران را با سرعتی بیش از ۱۲۰۰ کیلومتر بر ساعت جابجا کند. این وسیله نقلیه از لوله ای بزرگ تشکیل شده که مجهز به سیستم تخلیه هوا برای ایجاد خلاء است تا در برابر آب و هوا و زمین لرزه محافظت شود. کاهش فشار هوا درون لوله موجب سرعت سرسام آور این وسیله می شود که معادل فشار هوا در شرایط ۲۰۰ هزا ا از سطح دریاست. مسابقات ژیمناستیک مدارس پسرانه طبق سطح بندی جدید برگزار خواهد شد . بنابر اعلام دبیرانجمن ژیمناستیک مدارس استان اصفهان , مسابقات در پایه های اول تا سوم به صورت جشنواره و پایه های چهارم تا ششم رقابتی خواهد بود . کلاس های اول سطح fig 1 در دو وسیله زمینی و پرش ک ,کلاس های دوم سطح1 در چهار وسیله زمینی ,پرش ک ,دارحلقه و مینی ک ,کلاس های سوم سطح 1 در شش وسیله ,کلاس های چهارم سطح 2 figدر 6 وسیله ,کلاس های پنجم سطح 3 fig در 6 وسیله و کلاس های ششم سطح 4 fig در 6 وسیله .زم. رکنا: وسیله های تفریحی دیگر فقط در شهربازی ها نیستند. edge coaster نام یک وسیله تفریحی جدید است که بر روی لبه ساختمان های بلند و آسمان اش ها نصب می شود. : نیز از محرمات است و دارای گناهی بزرگ وعذ شدید میباشد. بازی با آلات مطلقا،و یا با هر چیز دیگری که برنده و بازنده و بردن پول یا چیز دیگردر آن باشد حرام است. و خواری وسیله ای است ی و بدان وسیله بین مردم دشمنی وعذژداوت و کینه ایجاد میکند. بازی انسان را از خدا دور میکند ،معیارهای انسانی و اخلاقی را از او میگرد ،و او را به انسانی هرزه و بی عاطفه وظالم ودرنده تبدیل مینماید. وبالا ه فقط بازی و خواری است که در قرآن از آنها با نام گناه کبیره یاد شده ،که ا.

از معرکه ها دور و در مهلکه ها ایمن یک ذهنِ هزار آیا، از چیستی آبستن یک هستیِ سردستی در بود و عدم بودم گور پدر دنیا، مشغول خودم بودم هر طور دلم می خواست آینده جلو می رفت هر شعبده ای دستش رو می شد و لو می رفت صد مرتبه می کشتند، یک بار نمی مردم حالم که به هم می ریخت، جز حرص نمی خوردم آینده ی خیلی دور، ماضیِ بعیدی بود پشت درِ آرامش، طوفانِ شدیدی بود اِی بر پدرت دنیا، آهسته چه ها کردی بین من و دیروزم مغلوبه به پا کردی حالا پدرم غمگین، مادر که خودآزار است تنهاییِ بی رحمم زیر سرِ خ ر است هر شعر که چاقیدم از وزنِ خودم کم شد از خانه به ویرانه، تکرارِ سلوکم شد ما حاصلِ من با توست، قانونِ ضمیر این است دنیای ش تن هاست، ما؛ جمعِ م ر شد بی حاصل و بی مقدار، یک صفرِ پس از اعشار یک هیچِ عذاب آور، آینده ی خواب آور لیوانِ پُر از خالی، دلخوش به خوش اقبالی راضی به اگر، شاید، هر چیز که پیش آید سرگرمِ سر دور، در جبرِ جهان مجبور لبخندی اگر پیداست، از عقده گشایی هاست ما هر دو پُر از دردیم، صد بار غلط کردیم ما هر دو خطا کاریم، سرگیجه ی تکراریم دستانِ دلم بالاست، تسلیمِ دو خط شعرم هر آنچه که بودم هیچ، این بار فقط شعرم
[علیرضا آذر]
∞ متن اصلی شعر [پیشنهاد فراوان میکنم که دکلمه اش رو بشنوید] × من تیکه تیکه چسبوندم بهم بعضی جاهاش رو... وقتی تاریخ را می خوانیم و ان و معجزاتشان را با توجه به هر برهه ی تاریخی مورد بررسی قرار می دهیم در خواهیم یافت ان معجزاتی منحصر به فرد را به بشر نشان می دادند گاهی طبابت گاهی شعبده و جادو و گاهی شعر را به چالش کشیدند . از آنجایی که به اعتقاد من فلسفه ی معجزه در «کلید ارتباط» بودن با انسانها است پس هر رس نیک یا بد کلیدی متفاوت برای هر انسان متفاوت دارد. منظور از کلید ارتباط بودن یا هنر ارتباط برقرار این است که انسانی برای متقاعد یک انسان دیگر به . بندِ دلِ من به لبخندهای تو بند است! برای دوست داشتنت اما...لبخندت را نه! دلت را لازم دارم... از شعبده باز هم کاری ساخته نیست! گیرم طناب بکشد از دل من تا دل تو! گیرم با دستهایی به پهلو باز؛ که معلوم نیست برای حفظ تعادل است؛ یا بغل تو... تمام مسیر را راه بروم و نیفتم! یا گیرم این لبخند لعنتی ات؛ سوژه ی معروف ترین نقاش قرن بعد شود! با این ها چیزی از قدِ تنهایی های من آب نمیرود عزیزم... به نام خدا لیزر یک نام اختصاری به معنی تقویت نور با انتشار برانگیخته تابش است . فرآیند به برخورد یک اشعه نور تکرنگ همفاز جهت دار و شدید به قطعه کاری که ماده به وسیله تبخیر از آن خارج میشود بستگی دارد .
جوشکاری و برشکاری با استفاده از اشعه لیزر از روشهای نوین جوشکاری بوده که در دههای اخیر مورد توجه صنعت قرار گرفته و امروزه به خاطر کیفیت ، سرعت و قابلیت کنترل آن به طور وسیعی در صنعت از آن استفاده می شود .به وسیله متمرکز اشعه لیزر روی ف یک حوضچه. همیشه نقش آدمهای خوب را بازی می . برای همین همیشه نقش قربانی را داشتم. در کودکی و نوجوانی ام داخل خانواده و مدرسه اینقدر از نقش قربانی بودن سود عایدم میشد که این نقش برام ماندگار شد حتی بعد از سالها که دیگه نه تنها برام سود نداشت بلکه برام ضررهای بسیار داشت دیگه باورهام را به روز ن و سالها نقش یک دختره ناز نازی گل گلاب را بازی می که تا تلاق همیشه داره قربانی میشه و سرش کلاه میره و این بازی بود که خودم شروعش می و همین باعث میشد دوستهای خوبی را از . بهترین تفریحی که تب و تاب آن همیشه با آمدن تابستان و تمام شدن امتحانات آ سال سراغ هر خانواده ای می آید دوچرخه سواری است.هر چند بزرگتر ها آنقدر به تردد با وسیله نقلیه شخصی عادت کرده اند که رفت و آمد با دوچرخه برایشان غیر قابل تصور است وفکر می کنند در زندگی شهری و مدرن امروز دیگر کمتر ی حاضر می شود با این وسیله در شهر تردد کند و فقط افراد کم سن و سال می توانند از آن استفاده کنند، در حالی که این وسیله کوچک پاک ترین وسیله حمل ونقل عمومی است. اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ وَاَتَوَجَّهُ اِلَیْکَ بِنَبِیِّکَ نَبِىِّ الرَّحْمَةِ مُحَمَّدٍ صَلَّى اللّهُ عَلَیْهِ وَآلِهِ یا اَبَاالْقاسِمِ یا رَسُولَ اللّهِ یا اِمامَ الرَّحْمَةِ یا سَیِّدَنا وَمَوْلینا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِکَ اِلَى اللّهِ وَقَدَّمْناکَ بَیْنَ یَدَىْ حاجاتِنا یا وَجیهاً عِنْدَ اللّهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللّهِ. خدایا از تو درخواست دارم و به سویت روى آوردم به وسیله ت، رحمت محم. چاپ و تبلیغات چاپ کارتهای پی وی سی را می تواند به وسیله خدمات خصوصیتی چاپی کارتها شناسایی و آسیب شناسی کرد .به وسیله چاپ و تبلیغات بهتر خدمات اصولی کارتهای پی وی سی چاپ کارتها با هم تولید می شوند .مرکز چاپ و تبلیغات به وسیله خدمات انجام می شود .خدمات چاپ کارتها به وسیله اصلی ترین مواد چاپ همراه اموزش همراه خواهد بود .تبلیغات به وسیله چاپ کارتهای پی وی سی می تواند موثر تر باشد . 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اخیرا وسیله سبک، ارزان و بسیار ساده ای طراحی و تولید شده است که یک ابزار کمکی برای سلفی بگیران محسوب می شود. این وسیله جالب می تواند با استفاده از دو موتور و پره های کوچک، تلفن همراه را روی هوا معلق نگه دارد تا فرآیند عکاسی راحت تر صورت بگیرد. فتح بن یزید جرجانى مى‏ گوید:
نامه‏ اى به رضا (علیه السلام) نوشتم و در مورد خداشناسى پرسیدم. آن حضرت با خط مبارک خود نوشتند:

خداوند، یکى است، اما نه اینکه عدد باشد. آفریننده است، اما نه اینکه حرکتى انجام دهد.
شنونده است، اما نه اینکه با وسیله ‏اى می ‏شنود. بیناست، اما نه اینکه دیدنش به وسیله یکى از ابزارها باشد.
شاهد است، اما نه اینکه بخواهد چیزى را لمس کند. جدا است، نه اینکه جدایى او بر اساس مسافت باشد.
پوشیده است، نه اینک. عاشـــق روی جـوانی خـوش نـوخاسته ام وز خدا شادی این غم به دعـا خواسته ام عاشـــق و رند و نـظر بـازم و میـگویم فاش تابـدانی کـه بـه چندین هـنر آراسته ام شـــرمم از قه آلــوده خود مــی آیــد که برآن وصلـه به صد شعبده پیراسته ام خوش بسوز ازغمش ای شمع که امشب من نیز به همـــین کار کمر بسته و برخاسته ام باچنین حــیرتم از دسـت بشـد صـرفه کـار درغم افزوده ام آنچ ازدل وجان کاسته ام همچو حافظ به ابات روم جامه قبا بو که در برکشد آن دلبر نوخاسته ام پر می کشم از پنجره ی خواب تو تا "تو" هر شب من و دیدار، در این پنجره با "تو" از خستگی روز همین خوابِ پُر از راز کافی ست مرا ، ای همه ی خواسته ها "تو" ب بسته ی این خاک نبودیم من ی ره آتش ، همه ذرات هوا "تو" بیدارم اگر دغدغه ی روز نمی کرد با آتشمان سوخته بودی همه را "تو" پژواک خودم بودم و خود را نشنیدم ای هرچه صدا ، هرچه صدا ، هرچه صدا "تو" و شیفتگی ، مرز ندارد حتی شده ای از خودت آزاد و رها "تو" یا مرگ و یا شعبده بازانِ سیاست؟ دیگر نه و هرگز نه ، که یا مرگ که یا "تو" وقتی همه جا از غزل من سخنی هست یعنی همه جا "تو"، همه جا "تو" ، همه جا "تو" پاسخ بده از این همه مخلوق چرا من؟ تا شرح دهم ، از همه ی خلق چرا "تو" "محمدعلی بهمنی" پر می کشم از پنجره ی خواب تو تا "تو" هر شب من و دیدار، در این پنجره با "تو" از خستگی روز همین خوابِ پُر از راز کافی ست مرا ، ای همه ی خواسته ها "تو" ب بسته ی این خاک نبودیم من ی ره آتش ، همه ذرات هوا "تو" بیدارم اگر دغدغه ی روز نمی کرد با آتشمان سوخته بودی همه را "تو" پژواک خودم بودم و خود را نشنیدم ای هرچه صدا ، هرچه صدا ، هرچه صدا "تو" و شیفتگی ، مرز ندارد حتی شده ای از خودت آزاد و رها "تو" یا مرگ و یا شعبده بازانِ سیاست؟ دیگر نه و هرگز نه ، که یا مرگ که یا "تو" وقتی همه جا از غزل من سخنی هست یعنی همه جا "تو"، همه جا "تو" ، همه جا "تو" پاسخ بده از این همه مخلوق چرا من؟ تا شرح دهم ، از همه ی خلق چرا "تو" "محمدعلی بهمنی"
ربا جنگ با خدا


شما برای دریافت وام به بانک مراجعه میکنید و با سود حدود 20 درصد اگه شانس بیارید وام میگیرید. شعبده باز ی بانکها
اما اشکال کار اینه که بانک با ترفندهای خاص به شما القا میکنه سود وام 20درصده.
ولی درحقیقت حدود 40 تا 50 درصد ازشما سود میگیره.
میگید 10میلیون وام میخوام میگن 14میلیون باز پرداختشه. یعنی 4میلیون سود که به عبارتی 40 درصد از 10میلیون وام شماست. با یه حساب سرانگشتی راحت میشه پی به این روش ناعادلانه برد. فقط حواستون باشه هر مقدار وام میگیرید بپرسید باز پرداختش چقدره و اون مبلغ سود کل رو نسبت به وامتون حساب کنید بالای40 درصد سود میشه . تازه این سوای دیرکرد و کارمزد و... هست. بعضی مواقع با دیرکردها سر از 80و100 درصد ی شتر درمیاره و این رباست و ربا جنگ با خداست و مطمئن باشید در بازپرداختش به مشکل برمیخورید چراکه خدا با ربا بشدت مخالفه و ربا گیرنده ودهنده قطعا به مشکل مالی بدتری برخواهند خورد.
و همینطور سود شرکتهای لیزینگ و...
بسیاری از مراجع دینی با آن به وضوح مخالفت کرده اند. ریشه این همه مشکلات مالی کشور ما روهم میشه در این سیستم ربوی جستجو کرد.
اگه همه ما به سیستم الهی قرض الحسنه رو بیاریم قطعا همه مشکلات مالی مردم به راحتی حل میشه.

مردمی ممانعت از جنگ با خدا reba.ir امروزه همه جا سخن از هوش و فواید بسیار آن است. کاربردهای این فناوری چنان گسترده و فراگیر شده است که در هر ب وکار و خانه و اداره ای می توان ردی از آن یافت. ولی آیا می توان روزی را تصور کرد که در آن یک ربات بتواند به جای کاربر، تماس تلفنی برقرار کند و برای او یک میز رزرو کند؟ پاسخ بله است، و این همان چیزی است که گوگل در جریان کنفرانس سالانه خود انجام داد و حاضران را متحیر و شگفت زده کرد. در این کنفرانس یک ربات مجهز به هوش توانست با مسئول پذیرش یک رستوران تماس بگیرد، با او حرف بزند، به سوالات او پاسخ بدهد و یک میز رستوران را رزرو کند. به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی به نقل از وب سایت cbsmiami، این ربات خارق العاده که دوپل (duplex) نام دارد همه این کارها را با موفقت انجام داد. جالب اینجاست که تلفنچی رستوران، تا آ کار هم متوجه نشد که با یک ربات صحبت می کند نه یک انسان واقعی، زیرا اولاً صدای ربات سخن گو بسیار شبیه انسان است و ثانیاً این ربات کارکشته به خوبی می داند کجا باید مکث کند، چطور سوال بپرسد و کجا از صداهایی همچون اووم و مانند آن استفاده نماید! در واقع تشخیص این که طرف مقابل، یک ربات است نه انسان، تقریباً غیرممکن می نماید. ساندار پیچای مدیر عامل گوگل در جریان کنفرانس google io 2018 دمویی از این ربات پخش کرد و گفت ما سال هاست که بر این تکنولوژی کار کرده ایم. وی گفت موضوع شگفت انگیز این است که دستیار صوتی در واقع می تواند ریزه کاری های مکالمه را درک کند. قرار است گوگل در تابستان امسال فناوری دوپل را در google istant به کار گیرد. ۵ وسیله کاربردی خودرو در تابستان
در این مطلب ۵ وسیله کاربردی خودرو برای سفرهای تابستانی معرفی می‌شود. ایراداتِ مهارت حل مسئله مهم ترین فایده ی مهارت حل مشکل این است که در مواجهه با مشکلات سعی می کنیم برخود مسلط باشیم، واکنش های هیجانی نشان نمی دهیم، بلافاصله تصمیم نمی گیریم راه حل های مناسب را پیدا می کنیم، از میان راه حل های مختلفی که برگزیده ایم راهی را که درصد خطای آن کمتر است انتخاب می کنیم و آن را به اجرا درمی آوریم.
مهارت حل مشکل ایرادی ندارد، تنها ممکن است کمی به وقت نیاز داشته باشد که شاید این صرف وقت برای عده ای مشکل به نظر برسد. مثالی می زنم که هم موضوع را دوره می کند، هم مفاهیم اصلی حل مسئله را روشن تر می سازد و هم نیاز به وقت را بیشتر قابل درک می کند:
وسیله در منزل اب می شود. در حال حاضر نیاز فوری به آن وسیله داریم. در لحظه ی اول کمی احساس درماندگی و اضطراب می کنیم. چه کنم؟ آیا این وسیله قابل تعمیر هست؟ آیا باید برای تعمیرش هزینه ی زیادی پرداخت؟ اگر قابل تعمیر نباشد، هزینه ی ید وسیله ی نو را چگونه فراهم کنم؟
ی که مهارت حل مسئله را آموخته باشد، می داند که اول باید ذهنش را طبقه بندی کند. در این راستا اولین قدم، تعریف مشکل است. چگونه می توان از درماندگی بیرون آمد. در حال حاضر من به این وسیله ( مثلاً جاروبرقی) احتیاج دارم. شب مهمان دارم، چه کنم؟ چندین راه حل به نظرمان می رسد:
1. می توانم از همسایه قرض بگیرم.
2. می توانم با وسیله های مشابه یا جاروی دستی، امروز نیازم را برطرف کنم.
3. فعلاً جارو را کنار بگذارم، به کارهای دیگری مشغول شوم تا ببینم چه می توانم م.
یکی از سه روش بالا را انتخاب می کنم و در فرصت مناسب جاروبرقی را برای تعمیر به تعمیرگاه می برم. تعمیرگاه می گوید وسیله ی شما قابل تعمیر نیست. مشکل من فرق کرد. حالا باید برای ید وسیله ی نو، پولی تهیه کنم. حال چگونه پول ید را فراهم کنم؟
ممکن است تعمیرکار بگوید وسیله ی شما قابل تعمیر است ولی هزینه اش زیاد می شود. باز باید به فکر تهیه ی پول تعمیر آن باشم. اطلاعات لازم را به دست می آورم و یک به یک مسائل را حل می کنم. اگر هزینه ی تعمیر زیاد باشد و اختلاف آن با ید وسیله ای نو چندان نباشد، ممکن است تصمیم بگیرم جاروبرقی جدیدی ب م. باز اطلاعات لازم و مدل های گوناگون با قیمت های متفاوت را بررسی می کنم و سرانجام راه حلی در مقابلم گشوده می شود. شاید بتوان گفت تنها ایراد حل مشکل وقت گیر بودن آن است. ولی باید پرسید که آیا این وقت گیربودن به مزایای آن نمی ارزد؟ یعنی اگر برای ید جاروبرقی جدید وقت لازم را صرف کنیم و ید خوبی انجام دهیم، ارزش نخواهد داشت؟
با مدیریت زمان می توان بهترین راه حل را انتخاب کرد. بنابراین محدودیت زمان خیلی جدی نیست.


نویسنده: سید مهدی صمیمی اردستانی

منبع مقاله :
صمیمی اردستانی، مهدی؛ (1391)، حل مشکل، ( آموزش یکی از مهارتهای زندگی )، تهران، نشر قطره، چاپ چهارم در این بازار وانفسا که برای خالی جیب مردم، شعبده بازان و افه سازان هر روز خو نو می بیینند، چشممان روشن شد به این خبر: در ترکیه گروهی دین فروش با عنوان عالمان دینی اقدام به فروش کفن های ضدآتش و عذاب قبر کرده اند. رو مه حریت ترکیه روز پنج شنبه با انتشار گزارشی نوشت: یک وب سایت که به نظر می رسد وابسته به «جوبلی احمد هوجا» عالم دینی ترکیه است، کفن های ضد آتش برای دور ماندن از عذاب شب اول قبر می فروشد! براساس این گزارش درحالی که قیمت معمولی یک کفن در ترکیه حدود 70 لیر است، این وب سایت برای فروش کفن های ضد آتش و ضد عذاب بیش از 370 دلار از یداران می گیرد. ادعا شده است که روی این کفن ها از پوست آهو دعاها و اسماء الهی نوشته شده تا مرده را در شب اول قبر عذاب الهی دور کند و عذاب شب اول قبر را کاهش دهد. احسان الی آچیک، نویسنده گرای ترکیه در مصاحبه با حریت با اشاره به استفاده این وب سایت از نام «جوبلی احمد هوجا» برای فروش محصولات از جمله کفن ضد عذاب، از این عالم دینی خواسته است در صورت وابستگی یا عدم وابستگی این وب سایت به او این موضوع را علناً اعلام کند. جوبلی احمد هوجا یکی از خطیبان و واعظان جنجالی ترکیه است که دیدگاه های ویژه ای نسبت به دارد. سخنان گاه و بیگاه احمد هوجا در مسایل مختلف اجتماعی و با واکنش های گسترده ای مواجه می شود. برای مثال او در یک نطق جنجالی گفته است: «اصطلاحی است در بین آدم ها که می گویند بهشت را به یک تار موی او نمی دهم، اگر این آدم ها جهنم را ببینند و عذاب آن را درک کنند دیگر هیچ مویی بر سر ن باقی نمی گذارند.»! مواد اولیه و کارایی جالب این وسیله، باعث شده تا با استقبال زیادی از سمت یداران روبرو شود. اطاعت خیرخواه
من جمع لک وده و رأیه فاجمع له طاعتک.
هر که دوستی و نظر نهایی‏اش را برای تو همه جانبه گرداند، طاعتت را برای او همه جانبه گردان.

تحف،ص 483.
8 قالَ علیه السلام : النّاسُ فِى الدُّنْیا بِالاْ مْوالِ وَ فِى الاَّْخِرَةِ بِالاْ عْمالِ.
ترجمه :
فرمود: مردم در دنیا به وسیله ثروت و تجمّلات شهرت مى یابند ولى در آ ت به وسیله اعمال محاسبه و پاداش داده خواهند شد. (بحارالأنوار، ج 78، ص 368، ح3)
بى اُنذِرتُم وَ بِعَلىِّ بنِ أبى طالِبِ اهْتَدَیتُم... وَ بِالْحَسَنِ اُعْطیتُمُ الإْحسانُ وَ بِالْحُسَینِ تَسعَدونَ وَ بِهِ تَشقونَ ألا وَ إنَّ الْحُسَینَ بابٌ مِن أبوابِ الْجَنَّةِ مَن عاداهُ حَرَّمَ اللّه‏ُ عَلَیهِ ریحَ الْجَنَّةِ؛
به وسیله من هشدار داده شدید و به وسیله على علیه ‏السلام هدایت مى‏ی د و به وسیله حسن احسان مى‏شوید و به وسیله حسین خوشبخت مى‏گردید و بدون او بدبخت. بدانید که حسین درى از درهاى بهشت است، هر با او دشم. همیار مدیر مقدمــه:
در زندگی اداری امروز کار مسئول دفتری جنبه فنی و تخصصی پیدا کرده است، مسئول دفتری کاری بسیار دقیق و حساس است که کمترین بی دقتی از طرف مسئول دفتر می تواند باعث از بین رفتن حیثیت اداری یک سازمان و مدیران آن شده و به علاوه ممکن است موقعیت مسئول دفتر را از هر جهت به خطر اندازد. شرط موفقیت در این شغل، تلاش زیاد برای تکامل تمامی شخصیت، رسیدن به آگاهی سازنده برای شروع و ادامه هر کار، برخورداری از سرعت عمل در تصمیم گیری به موقع و . المؤمنین علیه‏السّلام در نامه‏ای که در پاسخ نامه معاویه نوشتند، نکات بسیاری را توضیح داده اند، از جمله فرموده اند: «ای معاویه، زکریای علی نبینا و آله و علیه السلام با اره بریده شد، سر حضرت یحیی علی نبینا و آله و علیه السلام را قوم او ب د در حالی که آن دو (مردم را) به خدا دعوت می‏ د و این از بی‏ارزشی دنیاست.» سپس حضرت در ادامه می فرمایند: «ای معاویه، صلی الله علیه و آله وسلم به من خبر داد که امتش محاسن مرا از خون سرم رنگین خواهند نمود، من شهید م.
انسان باید اول نفس خود را سالم کند، تا برکت سلامت نفسش به دیگران برسد…
و براى سالم داشتن نفس خود باید دین خود را سالم کنى.علاوه بر این عقل تو نیز باید از گزند نفس تو سالم باشد، زیرا که عقل از اعظم نعمت هاى الهى نسبت به بنده است ….
اساسا بندگى خدا به وسیله عقل میسر مى شود و مدار ثواب و عقاب ، بهشت و دوزخ و تمام خیرات دنیا عقل است . عقل نور عظیمى است که اگر نباشد به منزله آن است که دیگر هیچ چیز نیست .
حضرت صادق علیه السلام به هشام فرمود . انگار هیچ چاره ای ندارم جز اینکه تمام زندگی من در نوشتن خلاصه بشه و این برای من مثل یک زندان می مونه . زندانی ، به نام "نویسندگی" . اما آنچه خواهم گفت چیزی جز من نیست و دلیلی بر عیسی بودنم است .شاید در چنین زندانی بیشتری داشته باشم و شاید تصور این را در مخیله خود می پرورانم . نمی دانم! اما امروز دانستم همه چیز برای من ی ان است.شعبده و جادو ، ایمان و کفر ، خیر و شر ، دانش و هنر ... شاید اسارت و هم برای من ی ان باشد هر چند نفعی از آن حاصل نشود . مهم نیست نمی. صادق علیه ‏السلام: تا ده میل اطراف قبر حسین بن على علیه‏ السلام برکت است. بحارالأنوار(ط-بیروت) ج 98، ص116، ح 4 باقر علیه السلام:
حسین، بزرگ مرد کربلا، مظلوم و رنجیده خاطر و لب تشنه و مصیب ‏زده به شهادت رسید. پس خداوند، به ذات خود، قسم یاد کرد که هیچ مصیبت‏ زده و رنجیده خاطر و گن ار و اندوهناک و تشنه ‏اى و هیچ بَلا دیده ‏اى به خدا روى نمى‏ آورد و نزد قبر حسین علیه السلام دعا نمى ‏کند و آن حضرت را به درگاه خدا شفیع نمى ‏سازد، مگر این‏که خداوند. شعر زیبای علیرضا قزوه درباره رسول الله(ص)

یا ایهاالعزیزتر از یوسف ع تو را به چاه می اندازند

دجال های شعبده ع ات را این روزها سیاه می اندازند


اما تو در سرادق معراجی، تاجی، به فرق عالمیان، تاجی

جادوگران وسوسه و تلبیس گوش در کلاه می اندازند


عفریت های شعبده و مستی صف می کشند پشت سر پاریس

حواریون بولهبی دارند خود را به اشتباه می اندازند


اصحاب نهروان و جمل امروز سر کرده اند جنگ صلیبی را

روزی به زور هلهله و تزویر اصحاب فتنه راه می اندازند


با فکر خام خویش بنا د بوکوحرام و و طالب را

با نفت مفتی ملک عبدالله آتش به قبله گاه می اندازند


مردان عشق و معجزه ما هستیم مردان اربعین و امین الله

آنان به مکر و حیله هر از گاهی تیری بر این می اندازند


یا ایهاالعزیزتر از یوسف با آ ین امید بشر برگرد

در غرب و شرق این همه دلتنگان رویی به مهر و ماه می اندازند


علیرضا قزوه
این جسارتها وتوهین برشما مرزی نداشت
عاملش جز نشرفهمش ازشماعرضی نداشت

اولین باری نبوده که جـــســارتــــ می کند
شارلی ابدو با لَهَب ها هم رفاقت میکند


ذات حق گوید که زودی آتشی جانش شود
کاغذ این نشریه هیزم به دامانش شود

ای تجلی بخش دین ، ای رحمه للعالمین
وی فروزان تر ز شمس آسمانی بر زمین

نور خورشیدم مگر با فوت او کم میشود؟
پلک خود برهم زنی عالم چه درهم میشود؟

مرده راجان میدهی برما نظرها میکنی
یک اشارت میزنی، شق القمرها میکنی

سالیانی گرد هم این عالمان اندر جهان
تا فراهم سازه ای بالا رود تا ک شان

وی که شهرعلمی وهمواره غوغامیکنی
یک شبه هفت آسمان را تو تماشامیکنی

نسل پاکت همچو تو اسطوره اند و بی مثل
ذکرنامت برلبم شیرین تر از هر چه عسل

خاتم پیغمبرانی ، حق رُسُُل دیگر نداد
بر ی مانند تو زهرائی و کوثر نداد

ازچه گویم تو خودت نهج الفصاحه گفته ای
بیت بیت شعر من را فی البداهه گفته ای

ای حرامی ، ننگ و ابتر،این حقیقت رابدان
اشهد انّ محمد ، بُد رسول اِنس و جان


شاعر : عبدالحسین شفیع پور ائتلاف بزرگ ضد ترور، قبل حد نصاب پاشیدند

چون به تکفیرزورشان نرسید، خاک بر آفتاب پاشیدند


چند سالی ست بی پدر د، بچه های دمشق و درعا را

روی زخم یتیمها با بمب ، نمک اضطراب پاشیدند


ائتلاف بزرگ ضد ترور ،ائتلاف بزرگ نسل کشی ست

تورشان فنچ هم نمی گیرد! ، دانه پیش عقاب پاشیدند


زده موج عالمگیر، و اروپا براش سنگین است

گیر دادند بی حجاب شوید، سم به روی حجاب پاشیدند


مردم بی گناه را پاریس، با تفنگ فرانسوی می کشت

با تفنگ خودی ولی این بار، روی پاریس عذاب پاشیدند


آری انگار لشکر فرعون ، گذرش سمت نیل افتاده

البته موج نیست این امواج ، تازه قدری ست آب پاشیدند!!!


دودمان حسین پابرجاست ، دودمان یزید می میرد

از شمیم نسیم پیغمبر ، صحن دل را گلاب پاشیدند


شاعر : مظاهر کثیری نژاد بسم الله الرحمن الرحیم ادامه می دهیم مطلب فوق را با این مقدمه: منابع تحت فشاردرتمامی دستگاههای حرارتی و تاسیسات بهداشتی به وفور وجود دارند.این وسیله در تاسیسات مظلوم واقع شده .چرا؟ در پکیجهای حرارتی که امروزه نیز فراوان دراپارتمانها و ویلاهای با مساحت محدودویا با مساحتهای بزرگتر استفاده قرار میگیرند ولی استفاده کننده هیچگاه به خود زحمت نمی دهد که هفته ای یکبار ویا ماهی یکبار این وسیله مهم را تست کند.بنده ی خدا همین وسیله را اگر خوب سرویس . به دنبال مشکلات اقتصادی در سال 2009، کرایسلر از شراکت با baw جدا شد و با تولید وسیله نقیله سبک نام برده تحت برند مستقل baw موافقت کرد. پرورش مهارتهای دیداری و شنیداری در ک ن  پرورش مهارتهای دیداری و شنیداری در ک ن نویسنده: احمد عابدی ... { و دیگران }
مهارت 1: تمیز شنیداری 1. نزدیک یا دور از کودک بخواهید که با چشمان بسته قضاوت کند از چه قسمتی از اتاق صدا می آید و آیا این صدا نزدیک است یا دور. 2. بلند یا آهسته به ک ن کمک کنید که قضاوت کنند و بین اصوات بلند و آهسته که به وسیله ی معلم تولید می شود، تمیز بگذارند. 3. زیر و بم کودک یاد می گیرد که قضاوت کند و تمیز بگذارد بین اصوات زیر و بمی که به وسیله ی معلم تولید می شود. 4. کشف صوت یک کودک جعبه موزیکال یا ساعت زنگ دار را پنهان می کند و دیگری سعی می کند از طریق تشخیص محل صدا آن را پیدا کند. بارالها!
در پیشگاه تو ایستاده ام،
و دستهایم را بسوى تو بلند کرده ام،
آگاهم که در بندگى ات کوتاهى نموده و در فرمانبرى ات سستى کرده ام،
اگر راه حیا را مى پیمودم از خواستن و دعا مى ترسیدم... ولى … پروردگارم! آن گاه که شنیدم گنا اران را به درگاهت فرا مى خوانى ،
و آنان را به بخشش نیکو و ثواب وعده مى دهى ،
... براى پیروى ندایت آمدم،
و به مهربانى هاى مهربانترین مهربانان پناه آوردم. و به وسیله ت که او را بر اهل طاعتت برترى داده، و اجا. کفش مهم ترین وسیله یک کوهنورد است. در صورتی که قصد کوهنوردی داشته باشید، تهیه ی یک کفش کوهنوردی مناسب برای شما ضروری است. در این نوشتار سعی بر راهنمایی کاملی برای ید کفش برای کوهنوردان گرداوری شده است. مقدمه: از قدیم گفتن، پا، قلب دوم انسان و مخصوصا کوهنوردان است. بنابراین کفش که محافظ پا بوده و از مهمترین وسایل و پوشاک کوهنوردی به شمار می رود. کفش در تمام رشته های کوهنوردی ، یخ نوردی ، سنگ نوردی ، جنگل پیمایی ، کوهپیمایی سبک و سنگ نوردی سالنی و ... بدون تردید اولین و مهمترین وسیله بحساب می آید.
انتخاب درست و استفاده بجا از آن می تواند بسیار بر سلامتی پاهای شما تاثیر بگذارد. روایات شیعه کرامات بسیاری را به علی بن محمد الهادی نسبت می دهد[۲]. تعداد این کرامات به ویژه برای علی النقی بیشتر از سایر ان شیعه ذکر شده است[۱۵]. به طور خاص او چنین توصیف شده که؛ دانش زبان های ایرانیان، اسلاوها، هندیان و نبطیان، علاوه بر از پیش دانستن طوفان ها و پیشگویی مرگ ها و دیگر رخدادها به او اعطا شده بود.[۲]گفته شده او متوکل را لعنت کرد و مرگ او را سه روز پس از این که خلیفه او را تحقیر کرده بود (با دستور دادن به او، به همراه هاشمیان و دیگر بزرگان، که از اسب پیاده شوند و جلوی او و فتح بن خاقان پیاده راه بروند) یا زندانی اش کرده بود پیش بینی کرده بود.[۲]در حضور متوکل، او با گذاشتن زنی که به دروغ می گفت زینب دختر حسین بن علی است در لانه شیر برای اثبات این که شیرها به بازماندگان علی آسیب نمی زنند، نقاب از چهره او برداشت.[۲]او شیری را که بر یک فرش نقش بسته بود زنده کرد و آنرا واداشت تا یک شعبده باز هندی را که به دستور متوکل، سعی کرد با حقه هایش به او بی احترامی کند ببلعد؛[۲]مشتی ماسه و سنگ را برای یک پیرو فقیرش به طلا تبدیل کرد.[۲]http://www.islam .org/wp-content/uploads/2012/06/imam-hadi-02.jpg