وزنه ایی که آیسن ادیب بلندکرد

قهرمان دسته 105 کیلوگرم وزنه برداری جهان میزان پایین قراردادها را دلیل عدم حضورش در لیگ عنوان کرد. خاکی در دسته 85 کیلوگرم وزنه می زند و یکی از امیدهای ایران است. در لیست اعلام شده از سوی فدراسیون وزنه برداری جهان نام یک خوزستانی به چشم می خورد. تهران- ایرنا- رئیس فدراسیون وزنه برداری در واکنش به استعفا «سجاد انوشیروانی» از سرمربیگری تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان گفت: این رشته اکنون قائم به فرد نیست و در عین حال انتظار صبوری بیشتری را از وی داشتم. لیست اولیه تیم های ملی وزنه برداری پایه برای اعزام وزنه برداران جوان به رقابت های جهانی توکیوی ژاپن مشخص شد. دو دختر تاریخ ساز وزنه برداری ایران همراه با مربی خود مهمان کافه خبر بودند و به سوالات پاسخ دادند. تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز که برای برگزاری اردو به تهران سفر کرده است صبح امروز اولین جلسه تمرینی خود را در سالن وزنه برگزار کرد. اعضای تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان در قالب سه گروه به آذربایجان محل برگزاری بازی های همبستگی کشورهای ی اعزام می شوند. در شرایطی که اردوهای تیم ملی وزنه برداری در حال دست و پنجه نرم با مشکلات زیادی است، به نظر می رسد برای فدراسیون تنها موفقیت در انتخابات فدراسیون جهانی اولویت دارد. کیانوش رستمی، وزنه بردار دسته 85 کیلوگرم کشورمان به مدال نقره یک ضرب رسید. اصغر ابرهیمی به عنوان دستیار بیرانوند در تیم ملی وزنه برداری کشورمان انتخاب شد. تیم ملی وزنه برداری ایران به مقام سوم رقابت های قهرمانی بزرگسالان جهان دست یافت. 2 وزنه بردار گیلانی به رقابت های جهانی اعزام شدند. مرحله دوم اردوی تیم ملی وزنه برداری جوانان با حضور ۴ مازندرانی برگزار خواهد شد. تیم وزنه برداری بزرگسالان مازندران با پنج از بابلسر در مسابقات قهرمانی کشور شرکت می کند.
در آیین نامه جدید فدراسیون وزنه برداری، ورزشکاران م م به امضای تعهدنامه اردو شده اند و باید… رئیس فدراسیون جهانی وزنه برداری گفت: شاید وزنه برداران جوان ایران به دلیل استرس و یا سطح بالای مسابقات نتوانستند عملکرد اصلی خود را به نمایش بگذارند. وزنه بردار طلایی ایران در رقابت های قهرمانی آسیا گفت: حالا انگیزه دو برابری برای ب مدال های بیشتر و بهتری دارم.
موسکرا روآ وزنه بردار معروف کلمبیایی در کشور خودش به ضرب گلوله کشته شد. لباس بانوان وزنه بردار مورد تایید وزارت ورزش قرار گرفته است. رئیس مرکز دیپلماسی عمومی وزارت خارجه قهرمانی تیم ملی وزنه برداری جوانان ایران در رقابت های جهانی را تبریک گفت. وزنه بردار دسته 105 کیلوگرم تیم ملی وزنه برداری کشورمان گفت: ١٠ روز قبل مسابقه مصدوم شدم و در این مدت کارهای درمانی ام را انجام دادم و به ٨٠ درصد آمادگی ام رسیدم. ورزش و جوانان گفت: انتظار ما از وزنه برداری در بازی های آسیایی بیش از یک مدال طلا است. هرچند که هرچقدر مدال طلا بیشتر باشد، هزینه ما هم بالاتر می رود. همزمان با برگزاری مراسم افتتاحیه مسابقات وزنه برداری نوجوانان جهان در بانکوک، رستمی جایزه بهترین وزنه بردار سال را دریافت کرد. براری معتقد است؛ جوانگرایی در تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان صورت گرفته و نباید انتظار قهرمانی از این تیم داشت. قهرمان وزنه برداری المپیک 2016 ریو با وجود دعوت، در اردوی تیم ملی حضور ندارد. وزنه بردار سنگین وزن اردبیلی نائب قهرمان مسابقات وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان کشور شد. وزنه بردار دسته فوق سنگین تیم ملی ایران گفت: وقتی مسابقات جهانی و المپیک از تلویزیون پخش می شد، حق خودم می دانستم که آنجا باشم و شاید حسرت هم می خوردم. در ادامه رقابت های وزنه برداری دومین دوره بازی های پاراآسیایی امروز (چهارشنبه) به وقت اینچئون مجید فرزین قهرمان مغانی دسته 80 کیلوگرم کشورمان موفق به ب مدال نقره این رقابت ها شد.

به گزارش تسنیم، فرزین در این دسته در حرکات اول و دوم موفق به مهار وزنه های 221 و 230 کیلوگرمی شد اما در حرکت سوم در مهار وزنه 232 کیلوگرمی ناکام ماند تا به مدال نقره دست پیدا کند.

مدال طلای این وزنه به وزنه بردار چینی با 231 کیلوگرم رسید. وزنه بردار تایلندی هم به مدال برنز دست یافت. آذرمغان ب این موفقیت را برای قهرمان ارزنده کشور و شهرمان تبریک می گوید جابر بهروزی نخستین وزنه بردار ملی پوش کشورمان، فردا (چهارشنبه6اردیبهشت) از ساعت 19:30 به وقت تهران در رقابت های قهرمانی آسیا روی تخته می رود. قهرمان دسته ۱۰۵ کیلوگرم وزنه برداری جهان میزان پایین قراردادها را دلیل عدم حضورش در لیگ عنوان کرد. تهران - ایرنا - در روز دوم رقابت های دو و میدانی قهرمانی نوجوانان جهان، نمایندگان پرتاب وزنه ایران از صعود به فینال باز ماندند. وزنه برداران تیم ملی جانبازان و معلولین برای شرکت در اولین مرحله اردوهای آمادگی مسابقات جهانی مکزیک، فراخوانده شدند. تیم وزنه برداری ایران موفق شد به رغم جایگاه ششمی در رده بندی مدالی، برای دومین سال پیاپی عنوان قهرمانی رقابتهای جهانی را از آن خود کند. یکی از اعضای تیم ملی وزنه برداری پیش وتان ایران از رقابت های جهانی بازنگشت. بازیکنان تیم فوتبال استقلال با حضور در سالن بدنسازى به کار با وزنه پرداختند. قهرمان وزنه برداری المپیک ریو همچنان یکی از غایبان اردوی تیم ملی است. وزنه برداران ایرانی که در جام فجر به مدال رسیدند، جوایز دلاری خود را دریافت د. تغییر برنامه دیدار با ایرانجوان آبی پوشان را راهی سالن وزنه کرد. ملی پوش وزنه برداری ایران در پیکارهای دسته 105 کیلوگرم گروه a با 9 وزنه بردار دیگر به رقابت پرداخت که در پایان حرکت دوضرب و مجموع در جایگاه اول ایستاد و مدال طلا را بر گردن آویخت.