ورود سامانه بارشی از عصر امروز به کهگیلویه و بویراحمد

رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی گفت: از اوایل هفته پیش رو سامانه بارشی در آذربایجان غربی تقویت شده و شاهد بارش باران و در مناطق سردسیر برف می شویم. سامانه سرد و بارشی از فردا شب وارد غرب مازندران می شود . بوشهر-ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار تدریجی یک سامانه بارشی از قسمت های شمالی این استان است. مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه سامانه بارشی جدیدی وارد کشور شده است، گفت: پیامد این سامانه بارشی برف، باران و کاهش ۲ تا ۶ درجه ای دما برای بخشهایی از غرب، شمال، مرکز و شمال شرق کشور خواهد بود؛ تهران نیز بارانی و سردتر می شود. کارشناس هواشناسی با اشاره به تداوم فعالیت سامانه بارشی در استان گفت : این سامانه در برخی از ساعات به بارش برف، باران و وزش بادهای شدید منجر می شود. مدیران محترم مدارس ابت جهت نوبت گیری برای دانش آموزان بدو ورود به دبستان می توانند پس از ورود به سامانه سنجش (http://h1.iehs.ir/tashkhis/home) از نام کاربری و رمز عبور سال گذشته خود که با edu-manager شروع می شد استفاده کنند و مدیران جدید الانتصاب نیز می توانند جهت دریافت نام کاربری و رمز عبور خود به کارشناس آموزش ابت مراجعه فرمایند. مدیرکل هواشناسی خوزستان از ورود سامانه بارشی جدید از آ هفته به استان خبر داد. روز با فعالیت موجی در نیمه غربی کشور، بارش باران در جنوب غرب پیش بینی می شود. روز دوشنبه فعالیت سامانه بارشی در شمال شرق و برخی مناطق شرقی کشور ادامه داشته که دراین مناطق سبب رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی خواهد شد. موج جدید بارش موج جدید بارش , معصومه احمدی گفت: با ورود سامانه بارشی جدید که از امشب و فردا از سمت غرب و جنوب غرب وارد کشورمان می شود انتظار داریم فردا بارندگی ها در بخش هایی از کشورمان و به خصوص در نیمه غربی ادامه داشته باشد.موج جدید بارش  وی گفت: دامنه های جنوبی البرز و بخش هایی از مرکز ازجمله تهران نیز از این سامانه بارشی بهره مند خواهند شد.کارشناس هواشناسی تصریح کرد: تمرکز و شدت بارش ها فردا عمدتاً در جنوب آذربایجان غربی، کردستان، کرمانش. با ورود سامانه ی بارشی به جنوب غرب کشور برای آسمان لرستان شاهد افزایش پوشش ابر و گاهی وزش باد هستیم. کارشناس سازمان هواشناسی پیش بینی کرد از شنبه موج جدید بارشی بخش هایی از کشور را در برمی گیرد. ایسنا نوشت: مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی ضمن اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور، از کاهش کیفیت هوا در جنوب غرب کشور خبر داد. با ورود سامانه بارشی به منطقه ، حجم آب سد مهاباد افزایش یافت. رئیس سازمان هواشناسی با بیان اینکه سامانه بارشی فردا از کشور خارج می شود، گفت: بارندگی های اخیر کشور را از وضعیت خش الی خارج نکرد. ایسنا نوشت: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید از غرب و شمال غرب کشور از فردا خبر داد. امروز با ورود سامانه بارشی در مناطقی از شمال غرب، دامنه های زاگرس مرکزی، دامنه البرز مرکزی و مناطقی از شمال کشور بارش باران و برف پیش بینی می شود. با ورود سامانه بارشی به کشور، منطقه تاراز، در ۱۳۰ کیلومتری شمال شرق مسجدسلیمان استان خوزستان و همچنین سمنان سفید پوش شد.
مدیرکل هواشناسی کردستان از ورود یک سامانه بارشی قوی از روز (27 بهمن ماه جاری) به استان خبر داد… اخبار پربازدید باشگاه خبرنگاران جوان فارس در روز شنبه ۱۶ دی ماه را مشاهده کنید. میزان نوشت: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: با ورود سامانه بارشی امشب و فردا شاهد بارش برف و باران در مناطق مختلف کشور هستیم. مهر نوشت: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: سامانه بارشی عصر امروز وارد کشور شده و علاوه بر بارش از گرمای هوا کاسته می شود. عدم کارآیی این دو سامانه ها در برابر راکتها نشان می دهد که قابلیت این سامانه در برابر موشک های نقطه زن و پیشرفته که امروز حزب الله به آن مسلح است بسیار است که در صورت بروز منازعه عدم کارایی آن ها نمایان… وزارت دفاع روسیه ۴ سامانه اس-۴۰۰ جدید را از طریق پایگاه‏های حمیمیم و طرطوس وارد خاک کرد. ایسنا نوشت: مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی از ماندگاری سرما تا پایان هفته و ورود سامانه بارشی جدید به کشور از اواسط هفته آینده خبر داد. مدیر کل هواشناسی خوزستان از احتمال وقوع پدیده گرد و غبار فردا پنجشنبه و ورود سامانه بارشی جدید از یکشنبه هفته آینده خبر داد. مدیر کل هواشناسی خوزستان از احتمال وقوع پدیده گرد و غبار فردا پنجشنبه و ورود سامانه بارشی جدید از یکشنبه هفته آینده خبر داد. تسنیم / احد وظیفه درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: سامانه بارشی که در روزهای گذشته بارش های خوبی را در برخی مناطق کشور ایجاد کرده بود از امروز به تدریج به سمت سواحل دریای خزر و شرق کشور رهسپار خواهد شد و از شدت بارش ها نیز رفته رفته کاسته می شود. وی افزود: امروز به تدریج شدت ابرناکی و بارش های باران و برف در غرب کشور کاهش می یابد و بارش ها بیشتر در سواحل دریای خزر، شمال شرق و بخشی از جنوب وشرق کشور ادامه می یابد؛ شدت این بارشها در اسان رضوی خواهد بود. مدیر کل پیش بینی و هشدار هواشناسی تصریح کرد: این سامانه بارشی اوا ...

ادامه خبر


سازمان هواشناسی از وج سامانه بارشی از کشور خبر داد و اعلام کرد: روز شنبه و یکشنبه آسمان در بیشتر مناطق کشور صاف بوده و در شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید پیش بینی می شود. سامانه بارشی جدید از پنجشنبه وارد کشور می‌شود • ای سی ان ان     سامانه بارشی جدید از پنجشنبه وارد کشور می‌شود • ای سی ان ان خبرگزاری تسنیم: کارشناس سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه سامانه بارشی تا روز در کشور و نیمه شرقی فعال خواهد بود، گفت: با وجود فعالیت این سامانه، سامانه بارشی جدیدی در اوا وقت روز پنجشنبه نیمه غربی کشور را فرا می‌گیرد. امین‌حسین نقشینه درباره وضعیت جوی سه  روز آینده کشور اظهار کرد: سامانه بارشی که ر. همشهری آنلاین: سازمان هواشناسی اعلام کرد با ورود سامانه بارشی به کشور شاهد آغاز بارش در استان های شمال غرب و غرب هستیم. اولین جلسه کمیته اطلاع رسانی ستاد خدمات سفر تعطیلات نوروزی سال ۹۶ امروز در سالن جلسات ،سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور اعضای این کمیته برگزار شد. مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه سامانه بارشی جدیدی امروز وارد کشور شده است، گفت: بارش باران پراکنده و وزش باد شدید عصر امروز در تهران رخ می دهد. فعالیت سامانه بارشی تا اوایل هفته آینده در استان چهارمحال و بختیاری ادامه دارد. از اوا وقت روز سامانه جدید بارشی وارد استان می شود که سبب بارش های پراکنده در استان و در ارتفاعات بارش برف می شود. کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه سامانه بارشی غرب، شمال غرب، شمال و مرکز را در برگرفته گفت: این سامانه بارشی که کاهش چهار تا ۱۵ درجه ای دما را در نیمه شمالی به دنبال دارد تا اوا وقت روز دوشنبه در کشور باقی می ماند و از شمال شرق خارج می شود. طبق اعلام نقشه ها و مدل های هواشناسی بیانگر وج تدریجی سامانه بارشی تا اوا وقت امروز از نوار شرقی استان می باشد . که پیامد آن در سطح استان ازفردا ( )موقتا جوی نسبتا پایدار خواهد بود. اما مجددا از بعد از ظهر روز شنبه هفته آتی استان تحت تاثیر سامانه بارش زا قرار خواهد گرفت. اداره کل هواشناسی مازندران درباره وزش باد بسیار شدید، آبگرفتگی معابر و خیابان ها و کاهش ۱۲ درجه ای دمای استان از فردا شب هشدار داد. با اعلام اداره کل هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی به استان و احتمال وقوع سیل، مدارس فردا چهارشنبه اول آذر ماه تعطیل اعلام شد مدیر هواشناسی استان ایلام از ورود سامانه بارشی به استان خبر داد.