واکنش یک به حقوق نجومی برخی نمایندگان از وزارت نفت

تهران (پانا) - وزارت امور خارجه ایران به ا اج دو دیپلمات ایرانی از آلبانی واکنش نشان داد. وزارت خارجه به حفاری ها و کاوش های غیرقانونی نیروهای یی، فرانسوی و ترکیه ای در این کشور واکنش نشان داد. سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: سناریوی بی پایه و اساس دخ دیپلمات ایرانی در یکی از کشورهای اروپایی برای ت یب روابط ایران و اروپا در این مقطع مهم و حساس طراحی و اجرا شده است. سخنگوی وزارت خارجه کشورمان گفت: ترامپ چگونه می تواند به مردم ایران ثابت کند که سخنان شب گذشته اش از سر یک اراده واقعی بوده و برای عوام فریبی بیان نشده است. سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: قطعا از ترفند تحریم ها برای متوقف یا جلوگیری از رشد علمی مردم ایران طَرفی نخواهد بست. نمایندگان مجلس شورای ی در مصوبه ای برای متناسب سازی حقوق شاغلین، بازنشستگان و مستمری بگیران مقرر د که اختلاف حقوق این افراد در پایان اجرای قانون برنامه ششم از 15 درصد نکند. سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به تصمیم اقلیم کردستان عراق درباره تعلیق نتیجه همه پرسیِ جدائی از بغداد اعلام کرد که واشنگتن از این اقدام استقبال می کند. محمدمهدی حیدریان در واکنش به نامه انتقادی جمعی از نمایندگان مجلس درباره اکران دو سینمایی ضمن تأکید بر احترام به قانون گفت باید مراقب باشیم خلاقیت را قربانی نکنیم. بازرس هیأت مدیره مجمع عالی نمایندگان کارگران درباره افزایش حقوق ۹۷ گفت:اگر بخواهیم قدرت ید سال جاری را ثابت نگه داریم ، حداقل حقوق سال آینده بایستی با افزایش ۲۷ درصدی نسبت به سال گذشته همراه باشد. سخنگوی وزارت خارجه گفت: اکنون در حال محو از کره زمین است. سخنگوی وزارت خارجه روسیه به اقدام روز در تحریم ۳۰ شخصیت حقیقی و حقوقی از جمله شرکت های روسی به دلیل معامله با ایران، کره شمالی و واکنش نشان داد. وزارت امور خارجه چین در واکنش به آزمایش موشکی اخیر کره شمالی ضمن اعلام مخالفتش با این اقدام پیونگ یانگ از همه طرف های مرتبط با این مسئله خواست تا خویشتنداری نشان دهند. وزارت امور خارجه کشورمان به سخنان ملک عبدالله دوم، پادشاه عربستان واکنش نشان داد. رضا نصری کارشناس حقوق بین الملل و عضو موسسه عالی مطالعات بین المللی ژنو، در صفحه توئیتری خود به ادعاهای واهی و جدید واشنگتن مبنی بر زیر نظر داشتن در خصوص طراحی حملات شیمایی واکنش نشان داد. وزارت اقتصاد در بیانیه ای اعلام کرد: «با مخالفت معدود کشورهایی شامل ، آرژانتین، رژیم صهیونیستی (عضو ناظر) و شورای همکاری خلیج فارس اقدامات مقابله ای علیه ایران لغو نشد. نمایندگان مجلس شورای ی با فوریت تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت مخالفت د که رییس مجلس شورای ی در واکنش با این مخالفت گفت که ت مسیر دیگری را طی کند. سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: سناریوی بی پایه و اساس دخ دیپلمات ایرانی در یکی از کشورهای اروپایی برای ت یب روابط ایران و اروپا در این مقطع مهم و حساس طراحی و اجرا شده است.
دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد ی در پی انتشار قطعه «کبیر» به خوانندگی بنیامین… سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه از حضور نلو وینگادا در کادر فنی تیمش خوشحال است، در آستانه بازی با یمن به خبر توافقش با تیم ملی فوتبال کلمبیا واکنش نشان داد. سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به ادعای مشاور در امور خارجی امارات گفت: بهتر است پیش از تکرار ادعاهای واهی که نتیجه ای جز تشدید فضای واگرایی بین کشورهای منطقه ندارد، با واقع بینی بیشتر به تفکر درگفتار و اظهارنظرهای خود بپردازد. گزینه احتمالی وزارت علوم با تاکید بر وم توجه به مباحث رفاهی یان، خواستار استفاده از ده ها هزار دانشجوی کشور در راستای فرهنگ سازی حقوق شهروندی شد و با بیان این که لازمه ارائه برنامه برای فعالیت تشکل های دانشجویی استماع مطالبات دانشجویان است، تاکید کرد که بعید است علما و مراجع مشکلی با وزارت ن داشته باشند. در 29 آذرماه در همایش قانون اساسی و حقوق ملت با حضور منشور حقوق شهروندی رونمایی و از جانب ایشان امضا شد. اما «حقوق شهروندی» واژه ای است دهان پرکن که این بار دستمایه ت برای عوام فریبی قرار… وزارت خارجه به اظهارات مداخله جویانه رئیس جمهور ترکیه واکنش نشان داد. مستشار دیوان محاسبات چگونگی رسیدگی به پرونده حقوق های نجومی در این دیوان را تشریح کرد. دادستان کل کشور با بیان اینکه پرونده حقوق های نجومی در دادسرای تهران در حال رسیدگی است از بازگردادنده شدن بخش عمده ای از دریافتی ها به بیت المال خبر داد. محمدمهدی حیدریان در واکنش به نامه انتقادی جمعی از نمایندگان مجلس درباره اکران دو سینمایی ضمن تأکید بر احترام به قانون تاکید کرد باید مراقب باشیم خلاقیت را قربانی نکنیم. دادستان کل کشور گفت: پرونده در دادسرای تهران مطرح است و انشالله در صورت فرایند رسیدگی و تحقیق، نتایج رای دادگاه اعلام می شود . پرونده حقوق های نجومی در مرحله تکمیلی/ اعتصاب غذا حربه ای برای محکومان و مجرمان است حجت ال منتظری دادستان کل کشور با اشاره به پرونده حقوق های نجومی گفت: پرونده در دادسرای تهران مطرح است و انشاالله در صورت تکمیل فرآیند رسیدگی و تحقیق، نتایج رای دادگاه اعلام می شود.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] صفحه توئیتر وزارت خارجه به زبان فارسی به اظهارات رئیس جمهور درباره مخالفان واکنش نشان داد و توییتی با هشتگ کم عقل منتشر کرد. سخنگوی وزارت امور خارجه ایران سفر انه و مخفیانه ترامپ به عراق را خارج از عرف دیپلماتیک و بی احترامی به حاکمیت ملی این کشور خواند. همشهری آنلاین: سخنگوی وزارت بهداشت، به اظهارات اخیر ارتباطات درباره واردات دارو واکنش نشان داد.
وزارت امور خارجه در خصوص تمدید تحریم های و برخی تحریم های جدید توسط ت ، بیانیه ای… وزارت امور خارجه به اظهارات یک مجلس واکنش نشان داد. وزارت خارجه مصر به کشته شدن علی عبدالله صالح واکنش نشان داد و آنرا عامل تنش بیشتر در یمن دانست. 201422010322_afkham.jpg سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به گزارش وزارت امور خارجه درباره وضعیت های دینی در جهان و به ویژه ایران ضمن رد ادعاهای مطرح شده در این گزارش گفت: روند رو به رشد ستیزی در ، تبعیض سیستماتیک علیه مسلمانان و محدود های اقلیت های دینی در جامعه این کشور را به یکی از بزرگ ترین ناقضان حقوق مذهبی تبدیل کرده است. وزارت دفاع روسیه به سخنان سازمان منع گسترش سلاحهای شیمیایی درباره واکنش نشان داد. سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در واکنش به موضع ت آلمان گفت که لازم است جامعه بین المللی برای اقدامات و تبلیغات دروغین و جنگ طلبانه رژیم صهیونیستی پاسخی قاطع و در خور داشته باشد. فیش حقوقی یک پرسپولیسیفیش حقوقی یک پرسپولیسی , امروز سایتی اقدام به انتشار فیش هایی کرد که به حقوقفرشید گ اده عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس مرتبط می شد و از آن فیش ها با عنوان نجومی نام برده شد.فیش حقوقی یک پرسپولیسی 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سخنگوی وزارت امور خارجه: ت ، نقش مهم و بارزی در افزایش تنش، بحران، جنگ افروزی و تشدید فشارهای امنیتی و اختناق در برخی کشورهای غرب آسیا داشته و دارد. سخنگوی وزارت خارجه گفت: حامیان و مروجان ترور و خشونت و توجیه گران وابسته و مفسران سرس آنان نمی توانند با لفاظی های دروغین، نقش مستقیم خود در پشتیبانی از تروریست های ضد ایرانی را پنهان کنند. مقامی بلند پایه در وزارت خارجه در واکنش به عملیات احتمالی ترکیه در منطقه عفرین گفت که این عملیات می تواند منطقه را بی ثبات کند.

جستجوهای اتفاقی