هیچ کشوری حق تنبیه کشورها خارج از موازین بین المللی را ندارد

بیتو مهتاب قصد ت دن ندارد بیتو چشمانم قصد خو دن ندارد بیتو آسمان نمیخواهد ببارد بیتو دنیای عاشقی معنی ندارد بیتو دستانم دگر یاور ندارد بیتو قلبم دنیا را باور ندارد بیتو این شبهای من آرامش ندارد بیتو هیچ مشکلی ارزش سازش ندارد رییس کل بانک مرکزی ایران در واکنش به ادعای بسته شدن حساب ایرانیان در برخی کشورها به بهانه قانون کاتسا گفت: آغاز چنین اقدامی را به هیچ وجه تایید نمی کنم و بسیار زود است که از این موضوع اینگونه استنباط شود. وزارت امور خارجه ایران در توصیه هایی به هموطنان ایرانی عازم سفر به خارج از کشور اعلام کرد که در صورت بروز هر گونه مشکلی در اسرع وقت مراتب را به اطلاع نمایندگی های ایران در آن کشورها برسانند. در قرن بیست و یکم، حوزه جنگ ها توسعه پیدا کرده است و نیروی هوایی هر کشور به عنوان عنصر اصلی و حمایتی در هر جنگی محسوب می شود و بخشی از دفاع و امنیت کشورها به حساب می آید و یکی از تاثیرگذارترین موراد برای پیروزی در جنگ ها محسوب می شود و به نوعی نیروی هوایی قوی یک مزیت رقابتی در بین کشورها به حساب می آید. یک کارشناس ارشد نظام بانکی تدوین فرهنگ ریسک در بانک ها را موضوعی مداوم دانست که هیچ گاه به پایان نمی رسد و گفت: فرهنگ ریسک در کشورها با توجه به شرایط مختلف اقتصادی و فرهنگی کشورها متفاوت است. تولیت آستان قدس رضوی گفت: غربی ها به دنبال القای فرهنگ خود به دیگر کشورها هستند و با ارائه کالاهای خود به دنبال این موضضوع هستند که افراد را به کالاها و سپس فرهنگ خود نیازمند کنند. گواهینامه رانندگی ایران در 85 کشور دارای اعتبار است.ایسنا/  یکی از سوال های ایرانیانی که به خارج از کشور سفر می کنند این است که گواهینامه رانندگی ایران مورد پذیرش در دیگر کشورها است یا نه؟طبق آن چه که اعلام شده در حال حاضر گواهینامه رانندگی ایران در ۸۵ کشور اعتبار دارد و اتباع ایرانی در سفر به این کشورها با داشتن گواهینامه ایران و سایر شرایط لازم می توانند گواهینامه کشور محل اقامت خود را دریافت کنند. در ت قبل گواهینامه رانندگی معتبر در . شهرام شهید ی در ستون طنز رو مه شهروند نوشت: ما مدرک مستند و متقنی داریم که چشم همه دنیا به ماست و برخلاف این که می گویند توانسته با تهاجم فرهنگی، فرهنگ دیگر کشورها را به زانو دربیاورد، این ما هستیم که بر فرهنگ سایر کشورها تاثیرگذار هستیم. رئیس جمهور لبنان در دیدار با خارجه عراق تأکید کرد: مقابله با تروریسم همکاری میان تمامی کشورها را می طلبد. جان بی جمال جانان میل جهان ندارد جان بی جمال جانان میل جهان ندارد
هر که این ندارد حقا که آن ندارد
با هیچ نشانی زان دلستان ندیدم
یا من خبر ندارم یا او نشان ندارد
هر شبنمی در این ره صد بحر آتشین است
دردا که این معما شرح و بیان ندارد
سرمنزل فراغت نتوان ز دست دادن
ای ساروان فروکش کاین ره کران ندارد
چنگ خمیده قامت می خواندت به ع
بشنو که پند پیران هیچت زیان ندارد
ای دل طریق رندی از محتسب بیاموز
مست است و در حق او این گمان ندارد
احوال گنج قارون کایام داد بر باد
در گوش دل فروخوان تا زر نهان ندارد
گر خود رقیب شمع است اسرار از او بپوشان
کان شوخ سربریده بند زبان ندارد
در جهان ندارد یک بنده همچو حافظ
زیرا که چون تو شاهی در جهان ندارد ارزی عملکرد مربیان کشور از آغاز سال 1394
با راه اندازی سیستم رنکینگ کشوری
(اهداء جوایز بر اساس قرعه کشی متناسب با رنکینگ مربیان)

بخشنامه عدم دریافت وجه مازاد بر دستور العمل مالی فدراسیون
www.iritf.org.ir/d_1393.asp?id=7409
دستور العمل دریافت شناسه پرداخت های رمزدار اینترنتی
www.iritf.org.ir/d_1393.asp?id=7394
... دستور العمل درخواست انفرادی اصلاح مشخصات لاتین ، نام پدر و
www.iritf.org.ir/d.asp?id=8910

مهلت ثبت نام آزمون ارتقاء کمربند
دان 5 کشوری (تهران) . نفرات برتر مسابقات تیراندازی باکمان خارج از سالن رنکینگ کشوری در 2 بخش آقایان و بانوان در رشته ' ریکرو ' شب در ساری مشخص شدند. مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران گفت: بسیاری از کشورها به تولیدات ملی در حوزه سازی توجه چندانی ندارند و سینمای هالیوود آن کشورها را کرده است ولی در کشور ما های پخش شده تولید ایرانی هستند و اجازه نمی دهیم با وجود کارهای قوی ایرانی پای هالیوود به کشورمان باز شود. مقدمه : در بیشتر کشورها، بخش عمده ای از منابع درآمدی ت، از طریق مالیات تامین می شود. سهم مالیات از کل درآمدهای عمومی در میان کشورها، متفاوت است و میزان آن بستگی به سطح توسعه و ساختار اقتصادی آنها دارد. در این میان، فرار مالیاتی و گریز از مالیات در کشورها باعث شده است تا درآمدهای مالیاتی کشورها، همواره از آنچه که برآورد می شود کمتر باشد و تمامی کشورها تلاش خود را برای کاهش این دو پدیده به کار می گیرند یا از طریق اصلاح نظام مالیاتی، به چاره جوی. رئیس جمهوری روسیه در اظهاراتی از به دلیل کوتاهی در عمل به سهم خود از توافق های خلع سلاح بین المللی انتقاد کرده و گفت: اگرچه مسکو ازهیچ یک از معاهدات موجود خارج نخواهد شد اما به هرگونه اقدام در خارج شدن از این معاهدات پاسخی فوری و متقارن خواهد داد. طی ۹۰ روز صدور ویزا برای تمامی کشورها را از سر می گیریم
ترامپ: طی ۹۰ روز صدور ویزا برای تمامی کشورها را از سر می گیریم براساس دستوری که دونالد ترامپ، رئیس جمهور در روز امضا کرد مهاجران از هفت کشور مسلمان از ورود به منع شدند. این تصمیم اعتراضات گسترده ای را در بسیاری از فرودگاه های به همراه داشت؛ جایی که برخی مسافران از این کشورها سرگردان و مستاصل شده بودند. 
 
ترامپ گفت: باید شفاف سازی کنم که این دستور آنطور که رسانه ها به اشتباه می گویند ممنوعیت ورود مسلمانان نیست. این هیچ ارتباطی به مذهب ندارد بلکه به ترور و حفظ امنیت کشور ما مربوط می شود. در سراسر جهان ۴۰ کشور مختلف وجود دارند که مسلمان هستند اما شامل این دستور نمی شوند. 
وی افزود: زمانی که طی ۹۰ روز آتی مطمئن شویم که امن ترین سیاست ها را بررسی و اجرا کرده ایم صدور ویزا برای تمامی کشورها را از سر خواهیم گرفت.  دلتنگی دانشکده پایان ندارد
وقتی که جان دارد ولی جانان ندارد
وقتی که جای یاسمن خالیست هرروز
وقتی که در تنهاییش باران ندارد
از هر طرف درد و غم و حسرت ولی نه
اینجا برای زخم ها درمان ندارد
هی سخت میگیرد به روی عاشق زار
مثل ی که مرتد و ایمان ندارد
او نیست و عطر تنش را باد برده
مثل گل که دگر کاشان ندارد
دانشکده جای عجیبی نیست بی او
اما تحمل ش امکان ندارد «بهرام قاسمی» سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به افزودن  یک سازمان و یک مقام رسمی قضایی کشورمان به فهرست بی پایه تحریم ها  به بهانه واهی نقض  گفت: اینگونه اقدامات تکراری و در جهت اه خاص ت در اعلام تحریم های یک جانبه با ادعای بی اساس نقض علیه افراد حقوقی و حقیقی کشورهای مستقل، ناقض اصول مسلم حقوق بین الملل و بین المللی و امری نامشروع و غیر قانونی است.
 وی افزود: ت به دلیل کارنامه مردود داخلی و بین المللی خود در جایگاهی نیس.
(28) اى پشتیبان ى که پشتیبان ندارد اى پشتوانه آن که پشتوانه ندارد اى ذخیره آن که ذخیره ندارد اى پناه آن که پناهى ندارد اى فریادرس آن که فریادرس ندارد اى افتخار آن که مایه افتخارى ندارد اى عزت آن که عزتى ندارد اى کمک آن که کمکى ندارد اى همدم آن که همدمى ندارد اى امان بخش آن که امانى ندارد ... طرح افزایش پرواز خارجی از فرودگاه بین المللی ساری به کشورهای آسیای میانه و سایر کشورها در دستور کار قرار دارد. مهر نوشت: خارجه بحرین با متهم ایران به دخ در امور دیگر کشورها گفت: ایجاد روابط خوب با ایران در گرو عدم مداخله این کشور در امور داخلی دیگر کشورها و توقف حمایت از تروریسم است. مهر نوشت: خارجه بحرین با متهم ایران به دخ در امور دیگر کشورها گفت: ایجاد روابط خوب با ایران در گرو عدم مداخله این کشور در امور داخلی دیگر کشورها و توقف حمایت از تروریسم است. دبیر شورایعالی امنیت ملی با اشاره به استفاده نامشروع از بمب های بزرگ و غیرمتعارف در افغانستان تاکید کرد؛ بمباران مردم و کشورها هرگز نمی تواند تقویت کننده امنیت ملی این کشور باشد. سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ایران گفت: طرح سیدبندی اتحادیه جهانی برای رقابت های قهرمانی جهان نشان می دهد که این اتحادیه اهمیتی برای مسابقات انتخ کشورها قائل نیست. نقوی حسینی گفت: بر اساس قوانین بین المللی، گزارش های آژانس بین المللی انرژی اتمی اسناد رسمی راستی آزمایی برنامه هسته ای ایران است وهمه کشورها باید بر اساس این راستی آزمایی اعلام موضع کنند. صندوق بین المللی پول با افزایش رقم پیش بینی شده برای رشد اقتصادی برخی کشورها از جمله چین و در سال جاری و آینده میلادی، درباره احتمال تضعیف شماری از اقتصاد های نو ظهور هشدار داد. بار دیگر ی در فضای مجازی منتشر شده و در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که روایت جدیدی از داستان تکراری تنبیه های شدید دانش آموزان ایرانی به دست معلمان است. اتفاقی زشت که متاسفانه در ماه های اخیر نمونه های فراوانی از آن را شاهد بوده ایم و ظاهرا به رغم زشتی های فراوانش، تمامی ندارد. ریحان نیوزکرمانشاه به نقل ازسایت صندوق بازنشستگی کشوری:با درخواست های پی در پی بازنشستگان کشوری در سراسر کشور برای شرکت در فراخوان انتخاب بازنشسته نمونه کشوری، ستاد مرکزی بزرگداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان تاریخ ثبت نام را تا پایان روز ۳۱ مردادماه جاری تمدید نمود.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، عباس رشیدی، دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان با اعلام تمدید زمان ثبت نام بازنشستگان کشوری تا تاریخ ۳۱ مردادماه جاری تصریح کرد: این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و پس از این تاریخ در فرصت یک ماهه ستاد مرکزی بزرگداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان فرصت خواهد داشت تا نسبت به انتخاب ۶ بازنشسته نمونه کشوری از میان ثبت نام کنندگان اقدام نماید.رشیدی، از کلیه بازنشستگان کشوری درخواست کرد تنها با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی یا پورتال پایش و وارد شماره دفتر کل و شماره ملی، آیین نامه و فرم انتخاب بازنشسته نمونه را مطالعه و پس از آن نسبت به تکمیل فرم های مندرج در آن اقدام نمایند.
وی افزود: آیین نامه و فرم های فراخوان انتخاب بازنشستگان نمونه کشوری به طور دقیق و روشن در سایت قابل دسترسی و پر است.
مراسم روز خانواده و تکریم بازنشستگان ۶ مهرماه سال جاری همزمان در تهران و سراسر کشور برگزار خواهد شد. فعالیت های روزمره، عادات غذایی و رژیم های سنتی که در اغلب کشورها وجود دارد، برای کمک به کاهش وزن و پیشگیری از اضافه وزن توصیه می شوند. در این میان، موفق ترین کشورها در عرصه مبارزه با چاقی و اضافه وزن و گام هایی که مردمان آنها در این مسیر برداشته اند، معرفی شده […] امور خارجه کشورمان گفت: نمی توان مشکلات میان کشورها را با فشار، تهدیدات و مجازات حل کرد، تنها راه برای حل مشکلات، گفتگو و رایزنی و به طور کلی تلاش های دوستانه است.
آن مقدار که در خیلی از کشورها آبرومند است، از کشورهای همسایه و فراتر از همسایه، هیچ… خزاعی گفت: همکاری های اقتصادی می تواند در ایجاد ثبات، امنیت و آرامش کشورها نقش مهمی داشته باشد. پزشکان در کدام کشورها درآمد بالایی دارند؟
شاید برای شما سوال باشد که در چه کشورهایی پزشکان بالاترین درآمد را دارند. با کجارو باشید و ۱۰ مورد از بهترین کشورها برای پزشکان را بشناسید. وقتی نام کشورها را به ترتیب حروف الفبا مرتب می کنیم نامهایی در این میان می بینیم که گاهی هیچ چیز درباره آن نمی دانیم و حتی ممکن است به سختی بدانیم کشوری با این نام وجود داشته است. بسیاری از این کشورهای… عضو شورای شهر تهران گفت: منشا اصلی ریزگزدهای شهر تهران در خارج از کشور است و توافقات بین المللی باید در راستای کاهش این پدیده اجرایی شود. همشهری آنلاین: فهرستی از ۱۰ کشوری که بیشترین کاربران اینستاگرامی در جهان را دارند، منتشر شده است که در آن نام ایران نیز به چشم می خورد. اولین اسمارت واچ قدرت گرفته از این سیستم عامل، کانکت واچ (connect watch) نام دارد که به زودی در برخی کشورها قابل پیش ید خواهد بود. اگرچه هنوز اطلاعاتی درباره قیمت آن فاش نشده اما احتمالاً قیمت نهایی آن بالا و خارج از تصور نخواهد بود و راه خود را با بازاری از نوع کراود ف نگ (crowdfunding) پیش خواهد گرفت. رئیس سازمان تبلیغات ی در اختتامیه هفته هنر انقلاب ی عنوان کرد: رابطه عمیقی میان هنر انقلاب با هنر و هنرمندان سایر کشورها در حال شکل گیری و رشد است. ایرنا نوشت: «محمد تقی حسینی» سفیر ایران در مکزیک گفت: به عنوان یک سند کلیدی موجب تغییر در آرایش بین المللی و ایجاد تحول در دیدگاه کشورها نسبت به ایران شده است. بنیانگذار پایگاه استنادی علوم جهان ب ان اینکه سهم از دانشجویان بین المللی در سه دهه گذشته کاهش یافته، گفت: فضای در این کشور دلیل این کاهش است.