نگرانی پرسپولیس از احتمال محرومیت درخواست از هواداران

علی پروین پیش وت تیم فوتبال پرسپولیس هواداران این تیم را به یوم دعوت کرد. هواداران پرسپولیس پس از پیروزی چهار بر صفر تیمشان مقابل تیم پدیده مشهد در خیابان های تهران به شادی و پایکوبی پرداختند. زمانی که بازیکنان پرسپولیس قصد وج از ورزشگاه سلطان قابوس را داشتند با شیطنت برخی از هواداران الهلال روبه رو شدند.
مهاجم جوان پرسپولیس که برای دقایقی در آبادان به میدان رفت، مورد توجه هواداران پرسپولیس قرار گرفت. شعار معروف پرسپولیسی ها حالا برع شده است. هواداران به شدت درباره آینده این تیم احساس نگرانی می کنند. اما چرا؟ قبل از شروع مسابقه پرسپولیس و تراکتورسازی در هفته بیستم لیگ برتر هواداران دو تیم در ورزشگاه برای یکدیگر کری خوانی د. بعد از گل دوم فولاد در دقیقه 52 هواداران تیم فوتبال فولاد خوزستان به کنایه علیه علی شعار سر دادند و فریاد زدند « حیا کن پرسپولیسو رها کن».

به گزارش فارس، حسین ابن قاسم س رست فولاد به سمت تماشاگران رفت و از آنها خواست که علیه شعار ندهند.

*پیش از شروع مسابقه یکی از تماشاگران به میدان پرید و به سمت علی رفت و او را در آغوش گرفت و سپس به سمت پنجعلی رفت و با س رست پرسپولیس هم خوش و بش کرد.

*نیمکت نشینان فولاد بعد از گل اسماعیل شریفات هم. علی کریمی در زمان حضور در پست مربی تیم ملی که خبرسازتر از همیشه است، در دقیقه پنجم بازی با تشویق ناگهانی هواداران مواجه شد. به گزارش "ورزش سه"، در حالی که او نشسته و بازی را تماشا می کرد، طرفداران تیم ملی از او خواستند که بلند بشود و علی کریمی هم همین کار را کرده و برای آنها دست تکان داد. او یک بار دیگر هم به درخواست هواداران مجبور به انجام این کار شد. این نمایش محبوبیت لابد در ادامه رویارویی های غیرمستقیم او با علی است. هواداران پرسپولیس هنگام ورود بازیکنان تراکتورسازی به زمین، محسن بنگر و محمد نوری را به شدت تشویق د. هجوم هواداران پرسپولیس به سکوهای ورزشگاه غدیر اهواز باعث شد بازی با تأخیر آغاز شود. س رست تیم الریان قطر گفت: هواداران حاضر در ورزشگاه یک سری اشیا را به زمین بازی پرتاب می د، اما داور گفت من چیزی ندیدم. علی پروین معتقد است هواداران پرسپولیس پس از ش ت برابر استقلال تهران باید می ماندند و تیمشان را تشویق می د. کاپیتان و بازیکن ملی پوش پرسپولیس که شب گذشته در انتخاب مردمی به عنوان مرد سال دست یافت از هواداران و انی که او را لایق این انتخاب دانستند تشکر کرد. سایت جهانی در گزارشی به درخواست هواداران ایرانی از مجری زن مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پرداخت.
به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، قرعه کشی جام جهانی روسیه در مسکو برگزار می شود و ۳۲ تیم راه یافته به این رقابت بزرگ بین المللی حریفان خود را خواهند شناخت.
در آستانه این رویداد به درخواست هواداران ایرانی از مجری زن مراسم قرعه کشی درباره نحوه لباس پوشیدن پرداخته است.
در این گزارش آمده است: هواداران فوتبال در ایران به خبرنگار زن رو. در حالی که سکوت یوم در محرومیت هواداران به دغدغه بزرگ این تیم تبدیل شده است، آنها تیمی بی نظیر در جدال های اخیر خود در این یوم نشان داده اند. مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت که درخواست باشگاه پرسپولیس برای تغییر زمان جام بررسی خواهد شد. اتفاقات رخ داده برای استقلال و تراکتورسازی موجب نگرانی هواداران پرسپولیس بابت شکایت مانوئل ژوزه شده است. هواداران معترض حاضر در تمرین امروز پرسپولیس پس از صحبت های افشین پیروانی آرام شده و به تشویق بازیکنان و مربیان پرداختند. رئیس کانون هواداران تیم الهلال عربستان در عمان عنوان کرد: با حضوری پرشور و بی نظیر ایرانی ها را مات و مبهوت می کنیم. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از حمایت هواداران و اعتماد باشگاه خوشحالم. از هواداران، از عشقی که به تیم و باشگاه خود می ورزند تشکر می کنم. کانون هواداران تیم الهلال عربستان از توزیع ۵ هزار شال و علم میان هواداران و تقسیم ۵۰۰ بلیت رایگان میان انی که توانایی ید آن را ندارند، خبر داد. سرمربی استقلال پیرامون اتفاق روزهای گذشته در این باشگاه و محرومیت آبی ها از فعالیت در فصل نقل و انتقالات نامه ای برای هواداران این تیم نوشت. نشست خبری علیرضا منصوریان هر چند بی حاشیه به پایان رسید اما اظهار نظر جالب و زیرکانه ی او در این نشست خبری بعد از دو هفته رکود در فوتبال داخلی باز هم باعث تهییج هواداران دو تیم شد. علیرضا منصوریان در نشست خبری خود گفت “تیم دوم پایتخت حالا محروم شده است و این موضوع می تواند روی سرنوشت آنها تاثیر بگذارد”. اظهار نظری که باعث شد تا هواداران پرسپولیس به دلیل استفاده از تعبیر “تیم دوم پایتخت” نسبت به آن موضع گیری کنند تا سرمربی استقلال ضمن خ. باشگاه الوصل امارات فقط 800 بلیت بازی فردا با پرسپولیس را در اختیار هواداران ایرانی قرار می دهد. یدهای خوب تیم فوتبال پرسپولیس در فصل جابجایی تابستانی باعث نگرانی هواداران الاهلی عربستان شده است. احتمال بازگشت ش ز به پدیده!
آیا حقیقی واقعا قصد دارد از پرسپولیس جدا شود؟ این سوالی است که بین هواداران پرسپولیس و اهالی فوتبال به یک ابهام بزرگ تبدیل شده است. به گزارش "ورزش سه" هافبک دفاعی که دو سال قبل به عنوان یکی از پدیده ها و بهترین بازیکنان فوتبال ایران از ف پاسی جدا شد و به پرسپولیس آمد تا هواداران سرخ را امیدوار و دلگرم کند به حضور یک کریم باقری تازه، اما رفته رفته حقیقی به گونه ای عمل کرد که حالا کمتر پرسپولیسی برای جدا نشدنش گلو می کند.

طی چند روز گذشته رضا حقیقی بارها و بارها طی مصاحبه های مختلف از تمایلش برای ج از پرسپولیس خبر داده است. اتفاقی که برای اولین بار نیست که رخ می دهد و او طی دو سال گذشته در مقاطع مختلف سودای ج از این تیم به سرش زده. هنوز یادمان نرفته که پس از ج محمد رویانیان حقیقی چقدر تلاش کرد تا با اتکا به بندی که در قراردادش قید شده بود، پایان کارش در پرسپولیس را همزمان با ج رویانیان از این تیم گره بزند و حتی طی شکایت کمیته انضباطی مدعی شد که او با رویانیان قرارداد بسته نه با پرسپولیس و حال که رویانیان از این تیم جدا شده او نیز می تواند تیمش را ترک کند.

قراردادهای مختلف و دیده نشده ای با امضاهای متفاوت روانه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شد اما در نهایت حقیقی نتوانست این پرونده را ببرد و مجبور شد به ادامه همکاری با پرسپولیس. این استارت و آغاز ایجاد اختلافی است عمیق بین هواداران و حقیقی بود. اما خود او و اطرافیانش معتقد بودند که با چند بازی خوب تمام دلخوری ها برطرف خواهد شد. اما این اتفاق هرگز رخ نداد تا حقیقی خدیرا، لقبی که هواداران برایش ساخته بودند، در حد همان حرف ها باقی بماند. با این حال از یاد نباید برد که این هافبک تنومند در ف پاسی یک تنه تیم را می گرداند و در زمان خود یکی از 11 بازیکن برتر لیگ به نظر می رسید.

از شانس بد حقیقی در پرسپولیسی بازی می کند که همواره اوضاع مالی و فنی و حاشیه ای نابسامانی داشته است، چیزی که بازیکن را از تمرکز روی زمین دور می کند و بی جهت نیست که حقیقی که به عنوان یک بازیکن ملی به پرسپولیس آمد، حتی به ج فکر می کند. حداقل به این دلیل که شاید حضور در یک فضای آرام بتواند او را دوباره به جایگاه اصلی بازگرداند.

این روزها شایعه معاوضه حقیقی و اکبر صادقی هافبک وسط پدیده مشهد به گوش می رسد. اگر این اتفاق رخ داد، لابد این بازیکن تصمیمی برای نجات فوتبالش از حاشیه های پرسپولیس گرفته است. تصمیمی که البته عملیاتی شدنش به این سادگی ها هم نیست. سروش رفیعی با هواداران تیمش صحبت کرد و خیلی صریح بحث بازگشتش به پرسپولیس را رد کرد. سلفی منشا با هواداران پرسپولیس در حاشیه تمرین دیروز سرخپوشان رفیعی که در اولین حضور خود توانست ارتباط با هواداران پرسپولیس برقرار کند، در پایان بازی قصد داشت تا جشن پیروزی را در کنار هواداران برگزار کند اما این تصمیم او با توجه به شرایط ورزشگاه به دلیل ممانعت نیروی انتظامی برگزار نشد. سروش که در بازی اول با پیراهن شماره 7 پرسپولیس گام بزرگی برای فتح قلب هواداران برداشته بود، نتوانست با برگزاری جشن روز خوب خود را به پایان برساند تا روز خوب او در زمین، با تصمیم یگان حاضر در ورزشگاه نیمه کاره باقی بماند. این پست حاصل زحمات دوست عزیزم اقای مجتبی مستعد هست... دبیر ریاضی:پرسپولیس عشق سرخی است به توان بی نهایت...
دبیر تاریخ:پرسپولیس یاداور شکوه تخت جمشید است... دبیر زیست:پرسپولیس چون خونی است که در رگهایمان جاریست ... دبیر عربی:سبحان الله الذی خلق الوردة الحمرا سرور السما الارزق... دبیر جغرافیا:طبق ا ین امار طوفان سرخی در ایران در حال شروع است... دبیر زبان انگلیسی:
perspolis is the reason i live ، the reason my red heart keeps beating and that"s the way it will always be
(ترجمه:پرسپولیس دلیل م. ۴ بازیکن الاهلی عربستان احتمال دارد در بازی امروز مقابل پرسپولیس دو کارته شوند و بازی برگشت را از دست دهند. در روزهایی که نگرانی بابت ساختار ت عی پرسپولیس در بازی حساس امشب برابر حریف سعودی به اوج خود رسیده بود پابه توپ شدن م ع سرخپوشان کمی از نگرانی ها کاست. دلیل خالی ماندن سکوهای هواداران استقلال در دربی پایتخت یداری بلیت های مربوطه توسط هواداران پرسپولیس بود. هواداران تیم پرسپولیس هر زمان که دروازه بان صبای قم به سمت آنها می آمد نسبت به حرکات او واکنش نشان می دادند. س رست باشگاه پرسپولیس، گفت: انرژی مثبت هواداران چه آنها که در قطر بودند و چه آنها که در ایران حضور داشتند به پرسپولیس رسید.
کمال کامی نیا با اینکه مصدوم است اما همچنان به تمدید قرارداد با پرسپولیس نمی پردازد. هواداران پرسپولیس که اجازه حضور در تمرین امروز این تیم را نداشتند با حضور روی پل هوایی نظاره گر تمرین تیم محبوب شدند. حال و هوای ورزشگاه و حضور هواداران باشگاه پرسپولیس قبل شروع بازی این تیم با الریان را در ویدئوی زیر ببینید. هواداران تیم فوتبال پرسپولیس در جریان دیدار با سایپا علیه داور شعارهای تندی سر دادند. سکوت باشگاه استقلال از فعالیت این باشگاه در فصل نقل و انتقالات موجی از نگرانی را در ذهن هواداران این تیم ایجاد کرده است.