نگرانی پرسپولیس از احتمال محرومیت درخواست از هواداران


هواداران پرسپولیس به خاطر بازی جوانمردانه الهلال عربستان به صفحه اینستاگرام این باشگاه رفته و از… باشگاه استقلال در آستانه دیدار مقابل العین امارات اطلاعیه ای را خطاب به هوادارانش صادر کرد. هواداران پرسپولیس برای همراهی این تیم در دیدار مقابل الوحده امارات وارد ورزشگاه شدند.   شفقنا ورزشی: قبل از دیدار حساس برابر لخویا خبرهای خوبی از اردوی سرخ پوشان پایتخت به گوش می رسد که بدون شک هواداران را خوشحال خواهد کرد. به گزارش شفقنا ورزشی، پرسپولیس خود را آماده یکی از حساس… هواداران تراکتورسازی از علی خواستند تا در کنار آنها بازی را تماشا کند! کانون های هواداری الاهلی عربستان بلیت های رایگانی را در اختیار هواداران این تیم برای دیدار مقابل پرسپولیس قرار می دهد. حمایت سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از دو بازیکن اوکراینی با واکنش هواداران تیمش مواجه شده است. بازیکن پرسپولیس گفت: برد در مقابل نفت تهران را به هواداران تقدیم می کنیم. هواداران پرسپولیس با رونمایی از ستاره این باشگاه زودتر از پایان لیگ حکم قهرمانی این تیم را امضا د. سرمربی استقلال ادعا می کند که پیروزی برابر پرسپولیس مزد صبوری هواداران این تیم است. بهروز ی فرد از رفتار هواداران و بازیکنان پرسپولیس شاکی است. تیم فوتبال پرسپولیس پس از یک روز استراحت، تمرین امروز (دوشنبه) خود را در میان استقبال هواداران برگزار کرد. سرمربی پرسپولیس از هواداران تیمش بابت باخت در دربی عذرخواهی کرد. تیم فوتبال پرسپولیس امروز راهی قم شد و در میان استقبال هواداران، در هتل المپیک این شهر به اردو رفت. پست اینستاگرامی برانکو و تشکر از استقبال هواداران این تیم در تمرین دیروز سرخ پوشان به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مهاجم بایرن از احتمال ترک بایرن خبر داد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مربی تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به لقبی که هواداران این تیم به یک بازیکن جوان دادند به شدت اعتراض کرد. بعد از گل دوم فولاد در دقیقه 52 هواداران تیم فوتبال فولاد خوزستان به کنایه علیه علی شعار سر دادند و فریاد زدند « حیا کن پرسپولیسو رها کن».

به گزارش فارس، حسین ابن قاسم س رست فولاد به سمت تماشاگران رفت و از آنها خواست که علیه شعار ندهند.

*پیش از شروع مسابقه یکی از تماشاگران به میدان پرید و به سمت علی رفت و او را در آغوش گرفت و سپس به سمت پنجعلی رفت و با س رست پرسپولیس هم خوش و بش کرد.

*نیمکت نشینان فولاد بعد از گل اسماعیل شریفات هم. استقلال در بازی رفت دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۷ با گل دیرهنگام کاوه رضایی از سد العین گذشت تا بخت خود را برای صعود به دور بعد بلند ببیند. هواداران استقلال استقبال خوبی از این دیدار د و تنها قسمت هایی که مخصوص هواداران تیم مهمان بود خالی ماند. نکته ی جالب توجه کری خوانی هواداران استقلال با پرسپولیسی ها بود. به عنوان مثال روی یکی از پلاکاردهای هواداران استقلال جمله ی «آسیا تخصص ماست» نقش بسته بود که اشاره ی است بر ناکامی پرسپولیس . هواداران پرسپولیس پس از پیروزی چهار بر صفر تیمشان مقابل تیم پدیده مشهد در خیابان های تهران به شادی و پایکوبی پرداختند. درگیری اینستاگرامی دروازه بان ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس با یک خواننده زیرزمینی سوژه صحبت هواداران پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز این تیم بود. علی پروین پیش وت تیم فوتبال پرسپولیس هواداران این تیم را به یوم دعوت کرد. شعار معروف پرسپولیسی ها حالا برع شده است. هواداران به شدت درباره آینده این تیم احساس نگرانی می کنند. اما چرا؟ جلسه هماهنگی دیدار تیم های نفت آبادان و پرسپولیس امشب در هتل پارسیان آبادان برگزار شد که اتفاقات رخ داده در این هتل این جلسه هماهنگی را دچار حاشیه های مختلفی کرد. قبل از شروع مسابقه پرسپولیس و تراکتورسازی در هفته بیستم لیگ برتر هواداران دو تیم در ورزشگاه برای یکدیگر کری خوانی د. مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت که درخواست باشگاه پرسپولیس برای تغییر زمان جام بررسی خواهد شد. هواداران تیم فوتبال پرسپولیس که از رفتار دوگانه «منشا» به شدت عصبی بودند، علیه این بازیکن شعار دادند. هواداران پرسپولیس هنگام ورود بازیکنان تراکتورسازی به زمین، محسن بنگر و محمد نوری را به شدت تشویق د. هواداران تیم تراکتورسازی علیه تیم پرسپولیس، مهدی طارمی و حامد لک شعارهایی را سر دادند. در حالی که سکوت یوم در محرومیت هواداران به دغدغه بزرگ این تیم تبدیل شده است، آنها تیمی بی نظیر در جدال های اخیر خود در این یوم نشان داده اند. سایت جهانی در گزارشی به درخواست هواداران ایرانی از مجری زن مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پرداخت.
به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، قرعه کشی جام جهانی روسیه در مسکو برگزار می شود و ۳۲ تیم راه یافته به این رقابت بزرگ بین المللی حریفان خود را خواهند شناخت.
در آستانه این رویداد به درخواست هواداران ایرانی از مجری زن مراسم قرعه کشی درباره نحوه لباس پوشیدن پرداخته است.
در این گزارش آمده است: هواداران فوتبال در ایران به خبرنگار زن رو. علی پروین معتقد است هواداران پرسپولیس پس از ش ت برابر استقلال تهران باید می ماندند و تیمشان را تشویق می د. کاپیتان و بازیکن ملی پوش پرسپولیس که شب گذشته در انتخاب مردمی به عنوان مرد سال دست یافت از هواداران و انی که او را لایق این انتخاب دانستند تشکر کرد. هواداران بازیکن ا اجی پرسپولیس مربی تیم که با این سرخپوش برخورد کرده و زمینه ساز ا اج وی شده حس عصبانی هستند و به این مربی لقب "زیرآب زن" داده اند! بعد از گذشت حدود ۲ ماه از درخواست حامی مالی تیم های پرسپولیس و استقلال برگزاری دربی ۸۵ در کشور آلمان قطعی نشده است. اتفاقات رخ داده برای استقلال و تراکتورسازی موجب نگرانی هواداران پرسپولیس بابت شکایت مانوئل ژوزه شده است. مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس از روند داوری های لیگ برتر ابراز نگرانی کرد. http://www.rajanews.com/files_upload/55525.jpg شعار حیا کن علیه در محل تمرین وبلاگ هواداران پرسپولیس:هواداران تیم فوتبال پرسپولیس پس از اتفاقاتی که امروز در این تیم افتاده و علی برکنار شده و حمید درخشان سرمربیگری سرخ پوشان را برعهده گرفته است، جلوی ورزشگاه درفشی فر کرده اند و را مورد تشویق خود قرار داده اند.

برخی از هواداران معتقدند که کرانچار باید جای علی را بگیرد و حمید درخشان به درد تیم نمی خورد. برخی هواداران نیز ع علی را در دست دارند. رئیس فدراسیون فوتبال گفت: امیدوارم محروم شدن هواداران ما دیگر تکرار نشود و اجازه نمی دهیم این اتفاقات دیگر رخ دهد. پیروزی نوشت:س رست باشگاه پرسپولیس از مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی درخواست کرد که شرایط حضور نوراللهی در تمرینات پرسپولیس را فراهم کند.