نامناسب بودن وضعیت دریا برای سفری ایمن به سمت بنادر خوزستان

اهواز _ ایرنا _ مهاجم فصل گذشته تیم استقلال خوزستان با قراردادی به مدت دو فصل به تیم فولاد خوزستان پیوست. مدیرکل هواشناسی خوزستان، گفت: گرد و خاک همچنان در خوزستان مشاهده می شود و در صورتی شاهد برون رفت این پدیده خواهیم بود که باران ببارد. رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف در استان خوزستان از سفر قطعی این نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به خوزستان خبر داد. مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: به هیچ وجه مدارس استان خوزستان فردا تعطیل نیستند. ایسنا نوشت : رییس مرکز بهداشت خوزستان گفت: در 9 ماهه سال جاری حدود 650 نفر در استان خوزستان به بیماری سالک مبتلا شده اند. دیدار تیم های استقلال خوزستان و لخویای قطر در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا با تساوی یک بر یک به پایان رسید. رئیس جدید اداره ایمنی و کانال اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران منصوب شد. هافبک همدانی فصل قبل استقلال خوزستان در لیگ هفدهم پیراهن تیم فولاد خوزستان را برتن می کند. %d8%a7%d8%b9%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d8%aa+%d8%a8%d8%ae%d8%b4+%d8%a8%d9%87%d8%af%d8%a7%d8%b4%d8%aa+%d9%88+%d8%af%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86معاون توسعه مدیریت و منابع علوم پزشکی بیرجند از وضعیت نامناسب اعتبارات در بخش بهداشت و درمان خبر داد. ادامه: اعتبارات بخش بهداشت و درمان نامناسب است/ طلب 60 میلیارد تومانی علوم پزشکی از بیمه ها دبیرخانه کمیته ویژه رسیدگی به حادثه سانچی در بیانیه ای اعلام کرد: جعبه سیاه دو کشتی کریستال و سانچی در اختیار نمایندگان سازمان بنادر و دریانوردی قرار گرفته است. کارشناس سازمان هواشناسی کشور از وزش باد شدید و گردوخاک در استان خوزستان خبر داد و وضعیت کنونی هوای این استان را بحرانی اعلام کرد. مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در حال حاضر توده گرد و خاک سراسر استان خوزستان فرا گرفته و امروز و فردا شاهد ماندگاری این پدیده گرد و خاک خواهیم بود. ایسنا نوشت: مدیرکل هواشناسی خوزستان از ورود توده جدید گرد و خاک عراقی به آستان در صبح فردا خبر داد. بهداشت گفت: نهایت تلاشم این بود که از اعتبارات سایر نقاط بزنم تا به خوزستان کمک کنم و استاندار خوزستان نیز در این زمینه کمک می کنند. رئیس روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: توده گرد و غبار از کشور عراق صبح امرور وارد خوزستان شد اهواز ـ ایرنا ـ استاندار خوزستان گفت: اعتبارات عمرانی خوزستان در سال 96 با همکاری و تعامل مدیران استانی نسبت به سال 95 107 درصد رشد داشته است. ی صدای ما را می شنود؟ از خوزستان، استان ماپزان و مهد فوتبال فریاد می زنیم؛ یک تیم اینجا در حال جان دادن است؛ ی هست به فریاد استقلالی های خوزستان برسد؟ مدیر کل سرمایه گذاری سازمان بنادر و دریانوردی گفت: طی 12 سال گذشه 200 فقره قرارداد سرمایه گذاری به مبلغ 8800 میلیون تومان توسط این سازمان به امضا رسیده است. مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان از ید مرغ مازاد تولید شده در استان خوزستان خبر داد. هادی حق شناس اظهار کرد : تعداد کشتی های پهلو گرفته در بنادر ایران از هشت هزار و 440 شناور بالای یک هزار تن سال 1392 ، سال گذشته به 9 هزار و 122 فروند رسید.

وی همچنین از رشد پنج درصدی تخلیه و بارگیری در بنادر کشور طی سال 93 در مقایسه با سال ماقبل خبر داد و افزود: با توجه به مجموع تحولات که در منطقه در جریان است، پیش بینی می شود امسال شاهد رشد ورود کالا و صادرات و پهلوگیری کشتی در بنادر ایران باشیم .

وی در خصوص تعداد بنادر موجود در کشور گفت : در . طبق اعلام سامانه پایش هوای کشور امروز صبح هوای ۸ شهر خوزستان برای گروه های حساس در وضعیت ناسالم قرار گرفت. با توجه به گرم شدن هوای خوزستان و خشک شدن بسیاری از چراگاه های این استان و همچنین نیاز دام ها به یک محیط ییلاقی، عشایر شرق خوزستان کوچ خود را به مناطق سردسیری آغاز د. مسئول روابط عمومی جبهه مردمی نیروهای انقلاب ی خوزستان از سفر حجت ال سیدابراهیم رئیسی، نامزد دوازدهمین دوره ریاست جمهوری به خوزستان خبر داد. رئیس هیئت شنا خوزستان گفت: برای توسعه، گسترش و پیشرفت رشته شنا به عنوان یک رشته مادر هیئت شنا ضروری است بر هر است ی در سطح استان نظارت کند.
اینستاگرام به زودی ع هایی از سوی کاربران نامناسب عنوان شوند را می کند. فرهنگ و ارشاد ی با اشاره به پالایش های جشنواره فجر و از حذف ۱۰ با موضوعات فمینیستی و نامناسب خبر داد. رسیدگی ت به بحران خوزستان با انتقادات فراوانی همراه شده است. بی اعتنایی و عدم توجه کافی تمردان به خوزستان و پیام دیرهنگام رئیس جمهور در خصوص رسیدگی به مشکلات این استان به این انتقادات دامن زده است. رییس جمهور صبح پنجشنبه به منظور بررسی آ ین وضعیت و پیگیری اقدامات انجام شده ت ‏برای رفع مشکلات مردم استان خوزستان، وارد اهواز شد‎. رئیس کمیسیون انرژی مجلس از برگزاری نشست فردای کمیسیون متبوعش با وزرای نفت، نیرو، کشاورزی و رئیس سازمان محیط زیست برای بررسی وضعیت نامساعد خوزستان خبر داد. مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان از کاهش 77 درصدی ورودی سدهای استان نسبت به سال گذشته و خالی بودن منابع آبی حوضه آبریز خبر داد. همین امروز نیز برای رسیدگی به وضعیت خوزستان بسیار دیر است چه برسد به فردا. اگر امروز اقدامی نکنیم فردا با فاجعه روبرو می شویم. مردم خوزستان در مجلس خبرگان ی گفت: نخیلات استان تشنه، پساب های نیشکر شور و رودها بی آب شده و ریزگردها زندگی مردم استان را مختل کرده است. بر اثر بروز گرد و غبار شدید در خوزستان و رطوبت بسیار بالای این استان، هم اکنون برق حدود ۹۰ درصد مشترکان در ۱۱ شهر استان خوزستان همچون مشهر، آبادان، شادگان و اهواز قطع شده است. مردم اهواز در شورای عالی استان ها گفت: به دلیل معضل ریزگردها، وضعیت مردم در استان خوزستان بسیار وخیم است و لازم است را ار های اساسی برای حل مشکلات مردم در دستور کار قرار گیرد. وضعیت نامناسب اتوبوس های شرکت واحد شهر قم باعث گلایه شهروندخبرنگار ما شده است. لذت بخش بودن سفر در کنار م ومات مادی و بیمه مالی، آد دارد که جان و روح مسافر را بیمه می کند. با این آداب سفری ایمن تر داشته باشید/ آداب مسافرت از نظر //نوروزیهمزمان با تعطیلات نوروزی، فرصتی خوب پیش آمده تا همراه خانواده های خود چند هفته ای را به سفر برویم. این سفر گاهی زیارت و یا سیاحت است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] وضعیت کوچه و خیابان های مسکن مهر آبشناسان در شهرستان رباط کریم بسیار نامناسب است. مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران از تایید صدور گواهینامه سیستم یکپارچه مدیریتی (ims ) برای دوره سوم این اداره کل در سال جاری خبر داد. در پی برگزاری جلسه فوق العاده مدیریت بحران درباره استان خوزستان؛ معاون اول رئیس جمهور، کشور و استاندار خوزستان گزارشی در این زمینه به رئیس جمهوری ارائه دادند. اهواز - ایرنا - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: پدیده شرجی که از اوا هفته گذشته آغاز شده امروز نیز با شدت بیشتری برخی نقاط خوزستان را فرا گرفت و پیش بینی می شود تا فردا ادامه داشته باشد.