موضوع انشا هوای مه آلود


به بهانه ی ۱۵ مهر، روز روستا از زبان یک دانش آموز روستایی موضوع انشا: از روستای خود چه می دانید؟ به نام خدا روستای ما در قسمت ییلاقی استان مازندران و در پشت ظاهری سرسبز واقع شده است. شغل مردم روستای ما دامداری و کشاورزی است. روستای ما بالای دویست خانوار جمعیت دارد. من در کلاس پنجم در یک مدرسه ی بزرگ ۱۰ کلاسه با حیاطی بسیار بزرگ که دارای ۷ نفر دانش آموز است، درس می خوانم. یک روز از معلم پارسالم پرسیدم چرا برای ما که تعدادمان کم است مدرسه ای به . جک قاتل اسم مستعاری است که به قاتل زنجیره ای ناشناس اطلاق می شود که در اوا قرن نوزدهم میلادی شهر مه آلود لندن را در ترس و وحشت فرو برد. اختصاصی از یاری فایل اقدام پژوهی ایجاد تحول در درس انشاء با و پر سرعت .
اقدام پژوهی ایجاد تحول در درس انشاء
 اقدام پژوهی ایجاد تحول در درس انشاء  اقدام پژوهی چگونه در درس انشا ء دوره راهنمایی تحول ایجاد .اقدام پژوهی حاضر شامل کلیه موارد مورد نیاز و فاکتورهای لازم در چارت مورد قبول آموزش و پرورش میباشد. این اقدام پژوهی کامل و شامل کلیه بخش های مورد نیاز در بخشنامه شیوه نامه معلم پژوهنده میباشد.فرمت فایل: ورد قابل ویرایشتعداد صفحات: 14      فهرست((چکیده)) مقدمه:توصیف وضعیت موجود گردآوری اطلاعات (شواهد1) چرا دانش آموزان اشتیاق زیادی نسبت به درس انشا ندارند؟ تجزیه وتحلیل اطلاعات   خلاصه ی یافته های اولیه چند نکته درباره ی نگارش   اصول ومبانی انشاانواع انشامعیارهای ارزشی   راههای پیشنهادی برای انشا نویسی  چگونگی اجرای راه جدید گردآوری اطلاعات (شواهد2) نتایج کار به شرح ذیل است:جدیدنظر درروشهای انجام گرفته واعتبار بخشی به آن  نتایج  نتیجه گیری  فهرست منابع   ((چکیده))ضعف وکم کاری که دانش آموزان درساعت انشا ونگارش ازخود نشان می دادند مرابرآنداشت که این مسئله رابه صورت موشکافانه ای ،مورد کنکاش و وبررسی قرار دهم واین کلاس ها رااز یک نواختی خارج سازم.همین امر باعث شده دست به تحقیق وتنحص دامنه داری بزنم به همین خاطر برای شروع به صاحبان اصلی  این درس که همان فراگیران می باشند ؛رجوع نمودم که با جوابهای خود کلید خیلی ازسوالهای من شدند،سعی که ازنظرات دیگر همکارانم نیز بهره بگیرم.که بامساعدت مدیرآموزشگاه مقدور شد.همچنین طرح خودرا درانجمن اولیا ومربیان آموزشگاه ودرگروههای آموزشی منطقه نیز مطرح نمودم.که درآن جا چندتن ازهمکاران همراه وهم گام من شدند وقبول نمودند که مرایاریدهند تاشیوه های مختلف تدریس انشا رابه اجرا درآوردیم.نتایج حاصله بسیار مطلوب وحتی دربرخی موارد فراتر ازانتظار من بود وبعداز اجرا تاثیر شگرفی درکلاس های انشا به جا گذاشت.
با
اقدام پژوهی ایجاد تحول در درس انشاء
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست هم زمان با فصل گرما خواستار بررسی ابعاد مختلف موضوع ممنوعیت مطلق روشن آتش در هوای باز طی فصل گرما جهت اجرای این موضوع در ایران شد. اختصاصی از هایدی انشا نویسی با و پر سرعت .
 انشا نویسی
 انشا نویسی دسته بندی : آموزشی ،
فرمت فایل:  image result for word ( قابلیت ویرایش و آماده چاپ ) فروشگاه کتاب : مرجع فایل   قسمتی از محتوای متن ...
تعداد صفحات : 30 صفحهفصل اول مقدمه انشا در لغت به معنی سخن آف و نشو نما دادن و بزرگ گردانیدن است.
و در اصطلاح ادبیات عبارت از نگارش جمله ها و عبارتهایی است که افکار و شه نویسنده را به صورتی روشن و زیبا بیان کند تا خواننده آنها را به آسانی بفهمد و برای او خوشایند باشد. یکی از عوامل متعدد ناموفق بودن درس انشا نداشتن روش مناسب است.
وم به کارگیری روش مطلوب در تدریس به اندازه ای است که بعضی از دست اندرکاران علوم تربیتی بهره گیری از روش های مناسب را مهم تر از دانش آن درس دانسته اند.
تلاش برای تدریس انشا امری ضروری و لازم است.
در سر کلاس های ما تدریس به همان شیوه های سنتی تکرار مطالب گذشته است.
و از دیدگاه علوم تربیتی هر کاری که مکانیکی انجام شود کاری آموزشی نیست.
زیرا خلاقیت در آن وجود ندارد و تا خلاقیت نباشد مسائل اجتماعی، اقتصادی، صنعتی، و حل نمی شود و باید کاری کنیم که کلاس انشا تبدیل به کارگاه نوشتن شود. بیان مساله پس از چند جلسه تدریس در درس انشا به این نتیجه می رسیم که در طول سالهای گذشته به درس انشا اهمیتی داده نشده بود زیرا دانش آموزان به آسانی نمی توانستند بنویسند و افکار خود را بیان نمایند و درس انشا برای آنها جذ تی نداشت .
نارسایی حتی بر نحوه ی پاسخ دادن آنها در دروس کتبی نیز اثر گذاشته بود.
این مسئله فکر همه را به خود مشغول ساخته بود که به راستی چگونه می توانیم دانش آموزان را با درس انشا آشتی دهیم ؟
و شیوه های شیدن را پیرامون یک موضوع فراهم آوریم؟
و کلاس انشا را از ح خشک و سرد بیرون بیاوریم؟
و با استفاده از روش های مختلف، تجربیات اولیا همکاران و مشاوران و متخصصین تعلیم و تربیت دانش آموزان را از منزلگاه مراحل تفکر تحلیل، ترکیب، نقادی و نوآوری و ابداع بگذرانیم؟
و به پرورش قدرت تفکر و تحلیل آنها بپردازیم.
گردآوری اطلاعات و شواهد برای حل این مشکل ابتدا به جمع آوری تجربیات اولیا دانش آموزان در ارتباط با درس انشا می پردازیم و از تجربیات همکاران محترم به خصوص مدیر مدرسه استفاده نمود. و در این رابطه به مطالعه ی کتابهای مختلف از جمله: آیین نگارش، ره یافت های آموزشی و تربیتی در درس انشا خودآموز روش تدریس مهارت نوشتن در دوره ی ابت ، خودآموز روش تدریس زبان فارسی، شیوه های خلاق آموزش انشا، آموزش خاطره نویسی می پردازیم پیشینه ی تحقیق در مورد درس انشا: نتایج تحقیق سیر تاریخی درس انشا در کتاب های درسی مدارس ایران از سال 1300 تا 1373 کاری از سید حسین محمدی حسینی نژاد به شرح ذیل است.
به دلیل این که در کار تالیف کتاب های درسی به ویژه انشا هیات های علمی، تخصصی نظارت نداشته اند، توجه جدی و پیگیر به این درس نشده است و 2- کتابهای راهنمای انشا عملا فاقد یک برنامه عملی و هدف دار برای درس انشا می باشد.
3- دانش آموزان در تمام مقاطع این درس را دوست دارند و آن را جدی تلقی می کنند.
فصل دوم والایی انسان به « شه»ی اوست و شه با کلام و کلمه موجودیت می یابد و کلام همان ادبیات است که از زبان سود می گیرد.
چه شفاهی باشد و چه کتبی.
اصولاً ذهن آدمی میل به فراز دارد، چرا که ذهن سیال است و اگر چنین نبود پیشرفت آدمی در دانش و علوم فیزیکی غیر ممکن می شد.
آدمی  متن بالا فقط تکه هایی از محتوی متن مقاله میباشد که به صورت نمونه در این صفحه درج شدهاست.شما بعد از پرداخت آنلاین ،فایل را فورا نمایید    لطفا به نکات زیر در هنگام ید  مقاله :  توجه فرمایید.در این مطلب،محتوی متن اولیه قرار داده شده است.به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در ورد وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از ید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.پس از پرداخت هزینه ،ارسال آنی مقاله یا تحقیق مورد نظر ید شده ، به ادرس ایمیل شما و لینک فایل برای شما نمایش داده خواهد شد.در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون بالا ،دلیل آن کپی این مطالب از داخل متن میباشد ودر فایل اصلی این ورد،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد.در صورتی که محتوی متن ورد داری ج و یا ع باشند در متون ورد قرار نخواهند گرفت.هدف اصلی فروشگاه ، کمک به سیستم آموزشی میباشد.بانک ها از جمله بانک ملی اجازه ید اینترنتی با مبلغ کمتر از 5000 تومان را نمی دهند، پس تحقیق ها و مقاله ها و ...  قیمت 5000 تومان به بالا میباشد.درصورتی که نیاز به تخفیف داشتید با پشتیبانی فروشگاه درارتباط باشید. فایل   پرداخت آنلاین 
با
انشا نویسی
گفتم بدوم تا تو همه فاصله ها را. اما چیزی نگذشت که فهمیدم زر زدم. چینی ها مَثل معروفی دارند، میگویند فاصله ها را نمی شود دوید بلکه تنها باید نوشت. من هم آمدم بنویسم. ده صفحه کاغذ سیاه . بعد از چند روز فهمیدم اون ها هم زر زدند. شنیدم یک نفر می گفت فاصله ها را باید پر کرد. گفتم احمق هر چه بیشتر پر کنی به ارتفاع این دیوار اضافه کردی. حرفم را قبول نکرد می گفت زر می زنم. درست می گفت، من زر می زدم. روزها و شب ها می گذشت، من مانده بودم و چند محال فاصله. دی شیخ. رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه همه ز له زدگان زیر چادر زندگی می کنند، گفت: ۲۵ هزار خانوار ز له زده دفترچه دریافت آذوقه گرفته اند. با نزدیک شدن به ایام پیاده روی اربعین حسینی، آسمان ای عراق با هجوم ریزگردها غبار آلود شده و مشکلاتی را برای زائرین به وجود آورده است. افسوس معلم ریاضی هیچگاه حساب روزهای نبودن و بی ی تورا نگفت
معلم انشا هیچوقت نگفت که از محبت به تو انشا بنویسیم

گله داریم که هیچ هیچوقت جغرافیای ظهورت را برایمان ترسیم نکرد
تاریخ غیبتت را برایمان شرح ندادند و نگفتن که چه کرده ایم که اینگونه به تاریخ نبودنت عادت کرده ایم ...

معلم اجتماعی به ما نگفت که در اجتماع ما ی هست که نظاره گر ماست !!!

به جان خودمان آقا ! نگفتن ...
وگرنه پیش رویت این همه گناه نمیکردیم ...
اشکها و خوشحالی های پدر و مادرمان ار کارنامه ی ثلث آ مان هنوز یادمان نرفته
ای کاش یادمان میدادند که ی هم هست که هرروز کارنامه اعم ان را میبیند و از اعمال ما شیعیان شاد و از گناهان ما گریان میشود ...

و حالا همچون روزهایی که از نیامدن معلم سرکلاس خوشحال میشدیم
و مهم نبود که چرا نیامده ... و بهتر که امروز نیامده . . . !!!

در غیبتت " غـــــم هــــایتـــــــ را . . . غصــــــه هـــایتــــــ را " فراموش کرده ایم . . .
و سرگرم بازی های دنیا شده ایم . ..
السلام علیک یا قائم آل محمد اللهم عجل لولیک الفرج
نغمه خوان و  ترانه سرااز آب و گل کویر بگذرماز این هوای گرفتهبی چتر در نسیم خنده های تو از روزگاران  تاریک بگذرمدستان خسته ام رابه دیوار خاطراتم گرفته اماز صفحه ی واژگان خاکی شبسرگشته از جنگل انبوه سکوت بگذرمجاده ی بی انتها به آ می رسدچه باکاز این همه پایان بی آغاز بگذرمچونان سرنشینان کشتی تقدیر چشم بر  افق دوختهاز  آیینه های مه آلود و  تیره بگذرمطوفان را نمی توانم کاری کرداز طوفان و شن ریزه های امید بگذرمگاهی نگاهی به آ. صبح امروز آسمان دهلران بدلیل گردوخاک شدید کاملا تیره شده است. لحظه ای ک پیش تو باشم از تمام دنیام میگذرم.... مروز روزی بود ک پیش هم بودیم عزیزم انشا... همیشه پیش هم باشیم... هدیم ناقابل تقدیمت امیدوارم ک قبولش کنی... توبزرگترین هدیه ای برام.... جووووووووونننننننننمممممممممممم.............۳اجده دیروز ، عاولی بود ! وقتی سر کلاس ِ اصول نشسته بودیم و یه دفعه هوا ابری ِ ابری شد و صدای رعد و برق و به دنبال بارش شدید و دوست داشتنی ِ بارووون ! به دنبال شروع بارون ، برق َم رفت و تلاش های شوخ آلود ِ م نتوست مانع کنسل شدن و تق و لق شدن کلاس شه ! و بعد از اون هجوم من و بقیه دانشجو ها به محوطه و حیاط و تماشای ریزش زیبای بارون و لذت بردن از اون حال و هوای فوق العاده و کلی شوخی و رفتن به بوفه و البته کلی ع انداختن تو اون هوای بی نظیر و همچنین کیف از هیاهویی . مراحل انجام پایان نامه در موسسه فناو یشرو در مرحله اول ، موضوع پایان نامه باید بررسی گردد . در این مرحله اگر شما موضوع پایان نامه خود را انتخاب نموده اید ، باید به بررسی و آنالیز و سرچ موضوع برای تکراری یا مشابه نبودن موضوع بپردازیم . اگر موضوع پایان نامه خود را در نظر نگرفته اید ، مشاوران ما ،همراه شما در انتخاب یک موضوع پایان نامه متناسب با توانایی های خودتان خواهند بود .
مهر نوشت: جدید نیکلاس کیج با عنوان «مندی» به عنوان پایانی جشن فنتیژا انتخاب شده است. گل آلود بودن خیابان های شهرستان کهنوج در استان کرمان، عبور و مرور را برای نین این منطقه دشوار کرده است. عبور قطار از پلی بر فراز دره ای سر سبز و مه آلود در 84 کیلومتری ژاپن ع روز نشنال جئوگرافیک شد. رکنا: غیبت پسری که متهم به قتل دوستش است در دادگاه ،موجب شد تا قضات پرونده را به دادسرا برگرداند تا حکم جلب وی صادر شود. انشا در مورد فداکاری آتشنشان ها در آتش سوزی پلاسکو
به نام خدا آژیر به صدا در می آید ... بی اعتنا به همه چیز و در حالیکه کاملاً آماده هست به سمت خودروی آتشنشانی می رود ... با سرعت تمام به محل حادثه میرود و در طول مسیر به فکر این است که مبادا دیر برسد و شهروندی جان خود را از دست بدهد... به محل رسیده ، اتش بی رحمانه زبانه می کشد و با دلسنگی تمامش ساختمان را می بلعد. فارغ از ترس، فارغ از هر گونه تعلقی به سمت آتش حمله ور می شود.ف تجهیزات خود را بر میدارد و با تنها سلاح خود (یعنی جسارت و عشق) به مبارزه به این دشمن هولناک میرود. نگرانی و ناشی از آسیب دیدن مردم در چهره اش موج می زند اما بی باکی او امید را در دلها زنده می کند. شیر آب را باز می کند و در نزدیکترین نقطه به اتش می ایستد ، تا سریعتر مهار کن ساختمان غول پیکر در میان شعله های اتش می سوزد، این اتش خاموش شدنی نیست ف باید به دل آتش زد تا اتش دل صاحبان این ساختمان خاموش شود. وارد ساختمان می شود فریادهای پشت سرش را انگار نمی شنود... نرو، جونتو از دست میدی، آتیشش غیر قابل مهاره، خودتو به کشتن میدی و ... اما فقط یک جواب از دهانش بیرون می آید... زندگی مردم داخل این ساختمونه نمی تونم بی تفاوت باشم و توی شعله های آتش محو میشه خبری ازش نمیشه، مردم با دلهره دارن زبانه های اتش رو که شعله ور تر از قبل زبانه می کشه رو میبینن و امیدوارن قهرمانشون در نبرد با این حریف بی رحم پیروز بشه. زبانه فرو کش می کنن و همه تو دلشون شادی از پیروزی قهرمانشون مقابل این دشمن غول پیکر... اما... اتش پایه های ف ی رو ذوب کرده و با یه انفجار خوشحالی که تازه تو دلها جوونه زده بود به غم تبدیل میشه غم زیر آوار ماندن قهرمان، غم سوخته شده قهرمان، قهرمانی که سوخت تا دل مردمش نسوزه ، تا زندگی مردم نسوزه اتش نشان زیر چندین تن آوار و میان زبانه های آتش جا موند، جاموند تا مردونگی و جوانمردی باقی بمونه. به راستی که آتشنشانی شغل نیست، عشق است. امیدواریم دیگر شاهد حوادث این چنینی نباشیم و قدر قهرمانانمون رو قبل از اینکه مظلومانه پر بکشن بیشتر بدونیم. روحشون شاد و یادشون گرامی باد. آتش نشان سوخت تا ما نسوزیم...
دریافت
عنوان: انشا در مورد فداکاری آتشنشان ها در آتش سوزی پلاسکو
حجم: 14 کیلوبایت
توضیحات: انشا در مورد فداکاری آتشنشان ها در آتش سوزی پلاسکو
ادامه مطلب   8:30 دوشنبه     هر روز صبح، پیش از آنکه به کوهستان مه آلود برسم، به دیدار گل یخ می روم. دوستش دارم. و می دانم که زمستان کوتاه است. پیش از آمدن بهار، می رود. 
در این یادداشت ضرورت راه اندازی کمپین های متعدد از سوی سلبریتی ها در فضای مجازی مورد بررسی و تحلیل… همشهری آنلاین: جناچی بعد از نشست با لاریجانی گفت: بر اساس نظرسنجی های انجام شده آلودگی هوا و ترافیک با میزان فراوانی بالای ۹۰ درصد از مشکلات اصلی مردم است که یکی از موضوع های مورد تأکید رئیس مجلس در این نشست نیز همین موضوع ها بود. افسوس معلم ریاضی هیچگاه حساب روزهای نبودن و بی ی تورا نگفت
معلم انشا هیچوقت نگفت که از محبت به تو انشا بنویسیم

گله داریم که هیچ هیچوقت جغرافیای ظهورت را برایمان ترسیم نکرد
تاریخ غیبتت را برایمان شرح ندادند و نگفتن که چه کرده ایم که اینگونه به تاریخ نبودنت عادت کرده ایم ...
السلام علیک یا قائم آل محمد
اللهم عجل لولیک الفرج در آشفته بازار تبلیغات بی سر و ته فضای مجازی، پیامکی آمد باب دل زن و شوهرهای ناسازگار. برای آن هایی که حال بالا و پایین پله های دادگاه خانواده را ندارند. مدیر موسسه مهد قران بم وموسسه نوباوران جوان بم پیشاپیش روز خبرنگار رابه همه خبرنگاران عزیز کشورمان تبریک خصوصا انکیه در عرصه قرانی فعالیت میکننداین حقیر از خبرنگاران اقتخاری خبرگزاری قرانی ایکنا هستم ضمن خدا قوت به دوستان قرانی ایکنا انشا..در تمامی مراحل کاری وزندگی سربلند باشید رکنا: مردی که پس از جنایتی هولناک با لباس های خون آلود، چاقو و سر بریده زنش به مارکت رفته بود، پس از حمله به یکی از فروشنده های مغازه دستگیر و تحویل پلیس شد. هشدار هواشناسی استان زنجان :کشاورزان به هیچ عنوان امروز وفردا اقدام به سم پاشی مزارع نکنند . صبح یک روز گرم بهار روزی از روز های اول سال
بچه ها در کلاس جنگل سبز جمع بودند دور هم خوشحال بچه ها غرق گفتگو بودند بازهم در کلاس غوغا بود
هریکی برگ کوچکی در دست! باز انگار زنگ انشاءبود تا معلم ز گرد راه رسید گفت با چهره ای پر از خنده
باز موضوع تازه ای داریم آرزوی شما در آینده شبنم از رو برگ گل برخواست گفت میخواهم آفتاب شوم
ذره ذره به آسمان بروم ابر باشم دوباره آب شوم دانه آرام بر زمین غلتید رفت و انشای کوچکش را خواند
گفت باغی بزر. حادثه تروریستی چند روز اخیر در ولایت ختلان تاجی تان که منجر به کشته و زخمی شدن 7 گردشگر خارجی شد، حواشی و بازتاب جالبی در سطح رسانه های منطقه و جهان داشت. یک رابطه هوس آلود و غیرمشروع هم جنایت رقم زد، هم بی آبرویی و هم بدبختی چند انسان را. در واقع بخش زیادی از قتل ها در پی خیانت و روابط خارج از عرف رقم می خورد. آنچه در ادامه می آید سرگذشت زنی است که با خیانت… ...روزی آقای شیخ علی آیت اللهی به آقای نقیب زاده گفت:بیا انشایت را بخوان. موضوع انشا آن بود که در آینده می خواهید چه کاره شوید ؟ آن جوان متن خوبی نوشته بود. در آ انشا 3 بیت آورده شعر آورده بود: " آرزو دارم اگر گل نیستم خاری نباشم / بار بردار از دوشی نیستم باری نباشم" آشیخ علی اجازه نداد که او 3 بیت شعر را تمام کند. نعره زد :مرتیکه ی هیکل گنده! تو چه کاره هستی که می خوای خاری نباشی و باربردار از دوشی نیستی باری نباشی؟ مگر تو ریش سفید محلی؟ مگر تو بزرگ تر . بسمه تعالی با سلام خدمت دوستان عزیز مطالب و موارد گفته شده در سر کلاس توسط اساتید محترم را جمع آوری نموده و در برای بهره برداری شما آماده انشا ا.. که موفق باشید.
در این مقاله 5 راز آلود و پیچیده تاریخ سینما را معرفی کرده ایم. امشب یه بار دیگه به خاطر وجودت گریه ...
و من حق دارم سوگوار باشم...حق دارم سوگوار باشم که چرا همیشه سایه ای در زندگی افراد دارای لکنت باید وجود داشته باشه...
اما حق ندارم در همین حال باقی بمانم و از این شهر و از این آب و هوای مه آلود خواهم گذشت...چون زندگیم را بزرگتر از وجود تو می دانم
می دانم این چند روز چقدر راحت و افسار گسیخته بودی...اما همین چند روز فرصت مغتنمی بود برای اینکه کاملا در آغوش کشم ترا...برای اینکه احساس کنم اگر بخواهم می توانم . در پی اوج گیری لفاظی های سران رژیم گر قدس علیه کشورمان، ولی فقیه در نیروی قدس پاسداران انقلاب ی، امروز هشدار داد: « اگر می خواهد چند روزی بیشتر به حیات خباثت آلود خود ادامه دهد، دست از حماقت بردارد.» برخی مواقع لازم است که دانش آموزان مشق شب داشته باشند و گاهی این موضوع لازم نیست که این بستگی به معلم دارد، این طور نیست که این موضوع مطلق باشد.
نشست خبری «خفه گی» با صحبت های بغض آلود الناز شاکر دوست در باره دو سال دوری از سینما برگزار…
تو دوره زمونه ای که انحصار طلبی و خودخواهی به حد اعلای خودش رسیده، برخوردن به حوض پُر ماهیِ یک آپارتمان نوساز، بیرون از هر گونه دیوار و حصاری، اون قدر اعجاب آور و جادویی هست که یه ربعی زیر بارون کنارش وایسم و ماهی هایی که از کفِ لجن آلود حوض بالا میان و کنار تلاطم قطره های بارون چرخ می زنن رو تماشا کنم و با آهنگی که توی گوشمه کنم:

take my mind and take my pain
like an empty bottle takes the rain
take my past and take my sense
like an empty sail takes the wind
take a heart and take a hand
like . او با زبان روزه، در خون خود غلتید تا حافظ امنیت امروز ما باشد. آنچه می بینید، تصویری از پیکر این شهید عزیز است که در صفحه متعلق به این شهید در فضای مجازی منتشر شده است. ستاره می بارند
واژه های شبرنگ آرامش
بر آسمان آبی نگاهت ...

آن هنگام که چشمان هستی
خمار آلود رویای توست .

آرشید

جستجوهای اتفاقی