موشک فاتح تک تیرانداز کوتاه برد نیروهای مسلح ایران

منابع یمنی از شلیک ۳ موشک ز ال ۲ توسط نیروهای و کمیته های مردمی این کشور به پادگاه مزدوران ائتلاف م سعودی خبر دادند. نیروهای یک سری موشک های یی «تاو» و چندین بمب و همچنین بسته های غذایی رژیم صهیونیستی را در ریف شمال غربی درعا کشف و ضبط د. وبگاه یک مجله یی در تحلیلی به تشریح پنج برتری نظامی ایران در برابر عربستان سعودی، در صورت وقوع درگیری میان دو کشور پرداخته است.نشنال اینترست نوشته در صورت وقوع چنین رویدادی ایران می تواند با استفاده هوشمندانه از «روش های نامتقارن» که در اختیار دارد با مسلح به تجهیزات و فناوری های نظامی عربستان سعودی مقابله کند.در زیر بخشی از سلاح ها و روش هایی که به نوشته نشنال اینترست ایران می تواند از آنها استفاده کند تشریح شده اند:1- نیروهای قدس  . منابع خبری گزارش دادند که با وج آ ین گروه از عناصر مسلح از منطقه الوعر کنترل آ ین موضع گروه های مسلح در حمص به کنترل درآمد. نیروهای یمنی یک پایگاه نظامی سعودی و همچنین ات مزدوران را با سه فروند موشک مورد حمله قرار دادند. مدیرعامل استقلال گفت: رقم درخواستی فاتح تریم بالاتر از توان باشگاه استقلال بود. سرمربی تیم ملی چین به عنوان چهارمین فاتح جام جهانی حضور در ورزشگاه را تجربه خواهد کرد. نیروهای یمنی محل مزدوران سعودی در شمال صحرای میدی را با موشک بالستیک «ز ال۱» و گلوله های خم ای هدف قرار دادند. فرمانده کل گفت: نیروهای مسلح وقتی با دشمن مانند و رژیم صهیونیستی روبرو هستند تلاش می کنند تا پشت دشمن را به خاک بمالند و روحیه و حال آنها شب عملیاتی است. یک منبع یی از ح آماده باش نیروهای مسلح قطر خبر داد. وی که در جمع خبرنگاران سخن می گفت، مدعی شد: این موشک ها همچنین تهدیدی برای عربستان سعودی و است. نیروهای یمنی علاوه بر انجام یک عملیات زمینی موفق علیه نیروهای ائتلاف سعودی در غرب کشور، یک فروند موشک بالستیک به مقر آنان در ساحل غربی شلیک د. همشهری آنلاین: جانشین فرمانده کل گفت: ما امروز با تهدیداتی روبرو هستیم که نوع و شکل آن با گذشته فرق می کند و وظیفه نیروهای مسلح، حفظ آمادگی و برقراری امنیت است. دیدار جمعی از فرماندهان ارشد نیروهای مسلح با انقلابحضرت آیت الله معظم انقلاب ی ظهر امروز (یکشنبه) در دیدار جمعی از فرماندهان ارشد نیروهای مسلح، ضمن تبریک اعیاد بویژه ماه رجب، گفتند: ماههای رجب، شعبان و رمضان، به دلیل ایام متبرک خود برای بندگان صالح خدا عید هستند و باید از این ماههای پر برکت بیشترین بهره معنوی را برد.
انقلاب ی از اقتدار، امنیت، عزت و توانایی کافی در زمان لازم به عنوان اه اصلی نیروهای مسلح نام بردند و با تأکید بر ضرورت کادرسازی و جانشین پروری در نیروهای مسلح خاطرنشان د: نتیجه فعالیت ها و اقدامات انجام شده در نیروهای مسلح باید در راستای تأمین اه تعیین شده باشند.
ایشان همچنین دوران کنونی را دوران عزت ایران دانستند و تأکید د: علت تهاجم های بی سابقه کنونی بر ضد نظام ی، قدرت روز افزون این نظام است زیرا دشمنان از این قدرت فزاینده به شدت احساس خطر کرده اند و حملات خود را افزایش داده اند.
حضرت آیت الله افزودند: به رغم تمام توطئه ها و به کوری چشم دشمنان، قدرت نظام ی، روز به روز افزایش خواهد یافت.
پیش از سخنان فرمانده معظم کل قوا، سرلشکر باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح گزارشی از دستاوردها و فعالیت های نیروهای مسلح در سال گذشته بیان کرد و گفت: در سال جدید، به افزایش تلاشها و حرکت های مجاهدانه برای دستی به اه ، متعهد هستیم. حضور موشک های قاهر در جنگ با عربستان موجب شده تا استان های جنوبی این کشور در تیررس موشک های مذکور باشد و همانطور که بارها در سال اخیر این موضوع تکرار شده است. محفل انس با قرآن با حضور کارکنان نیروهای مسلح مستقردر هرمزگان در حسینیه ی عاشقان ثارالله سجاد (ع) بندرعباس برگزار شد. سرلشکر محمد حسین باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با استقبال سرلشکر اسامه خضور مدیر اداره وارد دمشق شد. وزارت کشور مصر اعلام کرد دو فرد مسلح مظنون به همکاری با گروه های افراط گرا، در تبادل آتش با نیروهای امنیتی مصر کشته شدند. سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: ایران ضامن امنیت منطقه خلیج فارس و تنگه هرمز است و بنا نیست جز ما ی در خصوص امنیت این منطقه صحبت کند. همشهری آنلاین: رییس ستادکل نیروهای مسلح درس ها و عبرت های دفاع مقدس را وحدت آفرین و مصونیت بخش و راهنمای نسل های امروز و فردای کشور دانست و تاکید کرد: توجه به هشدارهای (مدظله العالی) مانع م ای جدید می شود. وزارت جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد که یک سامانه رهگیری جدید را برای دفع موشک های ایران، حزب الله و حماس، به سپر دفاعی خود افزوده است. خارجه سعودی در ادعای جدید خود علیه کشورمان گفت ایران با هدف تعرض به عربستان، به نیروهای یمنی سلاح و موشک می دهد. موشک فال ۹ برای سومین بار طی ۱۲ روز به طور موفقیت آمیز از زمین به فضا ارسال شد. تلاش قبلی برای ارسال موشک در روز یکشنبه با مشکل مواجه شده بود. دو دانش آموز از کهگیلویه و بویراحمد در مسابقات قرآنی فرزندان نیروهای مسلح رتبه های برتر را ب د. رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: قدرت دفاعی و اقتدار نیروهای مسلح باعث شده است که دشمنان متوجه شوند که اقتدار نظامی و دفاعی ایران قابل خدشه نیست. اقدام دیگر رونمایی از ماکت یک موشک ادعایی بود که به سعودی پرتاب شده و یی ها در هیبت م ع عربستان جنایتکار، این موشک ها را به ایران نسبت می دادند. 19شورشی مسلح در دو حمله هوایی نیروهای امنیتی افغان در ولسوالی چهاردره ولایت قندوز کشته شدند. دو تیم گالاتاسرای و گزتپه در چارچوب هفته هفدهم لیگ ترکیه در ورزشگاه ترک تلکام آرنا به مصاف همدیگر رفتند و در نهای شاگردان فاتح تریم، 3-1 به پیروزی رسیدند. موشکهای بالستیک: موشک های سوخت مایع، ا ید کننده و سوخت مورد نیاز را در داخل مخازنی در درون خود حمل می کنند و با پمپ آنها به محفظه احتراق و سوزاندن مخلوط حاصل، انرژی لازم برای حرکت موشک فراهم می شود. در ادامه با موشک قیام از دسته موشک های بالستیک اشنا می شویم ای فاتح خیبر، ید تو دست خدا بود
با آن همه تجهیز،عدو رو به فنا بود
هارون زمان، بهر نبی شانه به شانه
دلبستگی و عشق تو از مهر و وفا بود

کره شمالی امروز موشک بالستیک kn-14 که ادعا می کند بزرگترین و دوربردترین موشک ساخت این کشور است را با موفقیت آزمایش کرد. در ادامه با اولین موشک بالستیک قاره پیمای کره شمالی بیشتر آشنا خواهیم شد. مسابقات بین المللی نظامی روسیه از 10 مرداد ماه آغاز می شود و نیروهای مسلح کشورمان هم با اعزام 382 نفر از نیروهای منتخب ، و نیروی انتظامی در 16 رشته، در این مسابقات شرکت می کند. تیم های نیروهای مسلح ایران، سابقه حضور در دو دوره از این مسابقات را در کارنامه خود دارند و این برای سومین مرتبه است که ایران در این مسابقات شرکت می کنند. علاوه بر این، در این دوره از مسابقات کشورمان موفق به ب میزبانی رشته غواصی این مسابقات نیز شده و رقابت های غواصی این دوره. نیروهای یمن و انصارالله امروز چندین فروند موشک کاتیوشا و اروگان را به سمت پادگان نظامی «الجربه» واقع در منطقه عسیر در جنوب عربستان شلیک د. حضرت آیت الله در احکام جداگانه ای سرلشکر عطاءالله صالحی را به سمت جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و سرلشکر سیّد عبدالرّحیم را به سمت فرمانده کل ایران منصوب د. "مذاکرات تلفنی و فوری رئیس ستادکل نیروهای مسلح با سران نظامی کشورهایی مثل روسیه برای حل بحران ، هماهنگی قابل توجهی در جبهه های نبرد با تروریست ها د ی داشته است." پا تان موشک دفاعی a-100 که یک موشک بومی است و توسط متخصصان داخلی این کشور ساخته شده را با موفقیت آزمایش کرد. نیروهای یمنی یک فروند موشک ز ال ۱ به سمت مواضع نیروهای م سعودی در نجران شلیک د. رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اجرای این قانون هیچ توجیه منطقی ندارد و بهتر است م عان این طرح در مجلس به نظر کارشناسی نیروهای مسلح توجه کنند. در آستانه نیمه شعبان از ایثارگران و جانبازان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح کهگیلویه وبویراحمد تجلیل شد. ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: قدرت نیروهای مسلح در استان کرمانشاه و ملت ایران به عنوان یک قدرت بازدارنده در جهان محسوب می شود.

جستجوهای اتفاقی