مغرب جنگنده های خود را از ائتلاف عربی خارج می کند

یکی از ان ائتلاف فتح به نبود خط قرمز برای پیوستن گروههای دیگر عراقی به ائتلاف ایجاد شده میان فتح و سائرون اشاره کرد. ایسنا نوشت: سخنگوی رسمی ائتلاف م سعودی مدعی شد که دلیل تأخیر در نهایی شدن جنگ یمن، تلاش این ائتلاف برای حفظ جان غیرنظامیان است! جنگنده های مواضع گروه تروریستی در چند نقطه در حومه دیر ا ور و حمص را زیر آتش گرفتند. وزارت خارجه مغرب در بیانیه‎ای اعلام کرد که اختلاف و بحران کنونی شورای همکاری خلیج فارس را به شدت پیگیری می کند. مغرب روز گذشته به دلیل آنچه حمایت ایران از «جبهه پولیساریو» در مناقشه صحرای غربی، خواند روابطش با تهران را قطع کرد. جنگ رژیم صهیونیستی اولین مقام این رژیم بود که به قطع روابط چند کشور عربی با قطر واکنش نشان داد و اعلام کرد اکنون هیچ ائتلاف عربی علیه وجود ندارد. خارجه روسیه در دیدار با همتای فرانسوی خود گفت که ایالات متحده باید در مورد اقدام اخیر خود در هدف قرار دادن جنگنده توضیح دهد. ایرنا نوشت: حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای سرنگون جنگنده اف-شانزده رژیم صهیونیستی از سوی را آغاز مرحله استراتژیک تازه دانست. وزارت خارجه ضمن محکوم حمله جنگنده های ائتلاف سعودی به بیمارستان شهر الحدیده یمن، تأکید کرد که این گونه جنایت ها بیانگر ناامیدی و ش ت م ان است. اداره تهران در دوران قالیباف را سیاه و سفید ارزی نمی کنم، هیچ یک از اعضای شورا نگفته اند شهر سوخته تحویل گرفته ایم، ک داتوری شهردار تهران برای ریاست جمهوری یک نقطه ضعف است، آلودگی هوا و ترافیک حاصل جدال بی حاصل شهرداری و ت است، چون قالیباف را رقیب می دانست، پول مترو را نداد، ضرورتی برای حضور هاشمی در جلسات ت نیست، ائتلاف اصلاح طلبان با اصولگرایان معتدل در انتخابات 98 هم ادامه دارد و اگر اصلاح طلب بیشتری تأیید بشود، از ائتلاف خارج می شویم؛ مه. رئیس ائتلاف ملی عراق در جریان سفرش به قاهره، با رئیس جمهوری مصر شکل گیری "ائتلاف استراتژیک" میان بغداد و قاهره در زمینه های امنیتی، و اقتصادی را مورد بررسی قرار داد. منابع خبری از شنیده شدن صدای انفجار مهیب در صنعا خبر می دهند. برخی منابع مدعی شده اند جنگنده های ائتلاف رژیم عربستان سعودی به یک بیمارستان در صنعا حمله کرده اند. رسول خدا (ص): توبه دری دارد که پهنای آن به اندازه وسعت مشرق تا مغرب است و تا خورشید از مغرب طلوع نکند، این در بسته نمی شود.
نهج الفصاحه، صفحه 177 بر اساس اعلام یکی از مقرهای فرماندهی یک هواپیمای هشدار سریع چین و یک جنگنده گشتی نیروی دریایی "برخوردی غیر ایمن» در دریای چین جنوبی داشته اند. جماعت مغرب بین الحرمین در شب تاسوعای حسینی 1396 یگان مبارزه با جرایم سازمان یافته پلیس مغرب از کشف و توقیف ۵۴۱ کیلوگرم کوکائین که در یک کانتینر حمل کالا از ی جنوبی وارد بندر دارالبیضا شده بود، خبر داد. منابع خبری اعلام د که جنگنده های این رژیم مناطقی را در هدف قرار داده اند که برای اولین بار با پاسخ یگان موشکی مواجه شده اند. شفقنا- وزارت خارجه اعلام کرد که حمله جدید ائتلاف در راستای سلسله حملات غیرقانونی به حاکمیت و تمامیت ارضی به بهانه مبارزه با تروریسم صورت گرفت. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، وزارت خارجه با ارسال نامه ای به دبیرکل سازمان ملل و رئیس شورای امنیت حملات ائتلاف بین […] ت از سازمان ملل متحد و شورای امنیت خواست، حملات کارانه ائتلاف را متوقف کند.... ائتلاف به سرکردگی در تهاجم اخیر به دیرا ور واقع در بیش از ۳۰ غیر نظامی را به خاک و خون کشید. ائتلاف بین المللی موسوم به ضد به سرکردگی از آزادسازی موصل طی روزهای آینده خبر داد. رئیس سازمان صنایع هوایی با بیان اینکه خط تولید جنگنده کوثر آماده بوده و هم اکنون نیز در حال تولید است، گفت: با ساخت این جنگنده، در کل هواپیما 16 و نیم میلیون دلار و در بخش اویونیک 7 و نیم میلیون دلار صرفه جویی می شود. ان دو جریان عراق با هم ائتلاف د تا گامی دیگر به سمت تشکیل تی فراگیر در عراق برداشته شود. یگان مبارزه با جنایات سازمان یافته پلیس مغرب از کشف و توقیف پانصد و چهل و یک کیلوگرم کوکائین که در یک کانتینر حمل کالا از ی جنوبی وارد بندر دارالبیضا شده بود خبر داد.
وزارت دفاع روسیه می گوید دو فروند جنگنده یی مناطقی در مرز عراق و را هدف حمله… نام ائتلاف عربی ضد یمنی به سرکردگی عربستان سعودی به دلیل ارتکاب جنایات و کشتار ک ن یمنی در پیش نویس لیست سیاه سازمان ملل آمده است. فرمانده ائتلاف تحت ی روز چهارشنبه نسبت به چشم انداز نبرد در دو شهر «موصل» عراق و «رقه» ابراز خوش بینی کرد. یمن در پاسخ به حملات متعدد مزدروان ائتلاف م سعودی خسارت های سنگینی به آنان وارد د. انصارالله یمن طی سخنانی به موضوعات مختلفی از جمله مانع تراشی ائتلاف ضد یمن در مسیر سفر هیات گفتگو کننده صنعا در ژنو پرداخت. آغاز عملیات جدید کُردهای علیه در شرق دیرا ور، هشدار مقام عراقی نسبت به تلاش برای حمله به از خاک عراق، حمایت امارات و بحرین از تصمیم ضد ایرانی مغرب، نامه تهدید آمیز ترامپ به سران عرب، درخواست البرادعی برای مذاکره کشورهای عربی با ایران از جمله مهم ترین خبرها و رویدادهای خاورمیانه در 24 ساعت گذشته بوده اند. در این میان، باید به ادعاهای خارجه مغرب درباره دلایل قطع رابطه با ایران نیز اشاره کرد. رو مه اعتماد در گفت وگو جهانبخش خانجانی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران درباره ائتلاف اصلاح طلبان در انتخابات آینده نوشت: مبنای ائتلاف بر اساس تاکتیک ها و استراتژی هایی است که به کار گرفته می شود و البته نه بر اساس ایدئولوژی ها و دیدگاه های آرمانی. بر این اساس باید به سمت ائتلافی برویم که بیشترین منافع را برای جریان اصلاحات و کشور داشته باشد. نخست عراق و جریان صدر ائتلاف بین فهرست سائرون و النصر را اعلام د. تشدید حملات ائتلاف سعودی علیرغم مذاکرات صلح در سوئد، شلیک ۶ موشک بالستیک توسط نیروهای یمنی به جنوب عربستان و انهدام پهپاد جاسوسی ائتلاف سعودی در ساحل غربی از جمله اخبار و تحولات یمن است. در بالاترین آماری که تاکنون اعلام شده، دیدبان می گوید 472 غیرنظامی، در حملات ائتلاف بین المللی ضد به ی ظرف یک ماه گذشته در کشته شده اند. وزارت خارجه روسیه از ائتلاف یی ضد خواست در حملات هوایی خود در احتیاط بیشتری کند. منابع امنیتی یمن از کشته شدن بیش از ۹۰ نفر از مزدوران وابسته به ائتلاف سعودی به دست تک تیراندازان یمن و انصارالله در هفته گذشته خبر دادند. سخنگوی ائتلاف سعودی مدعی شد که حوثی ها بندر الحدیده را به انبار سلاح تبدیل کرده اند. سامانه دفاع هوایی یمن و انصارالله دوشنبه شب دومین فروند پهپاد جاسوسی ائتلاف سعودی را در منطقه مرزی «جازان» و ساعاتی پس از سرنگونی یک پهپاد دیگر ائتلاف، هدف قرار داد. در سال 1992 پرواز آزمایشی yf-22 هنگام فرود با مشکل جدی مواجه شد و پرنده نظامی به شدت آسیب دید. هر چند جنگنده به سرعت روی خط تعمیر رفته و آسیب های وارده برطرف شد اما دیگر وارد فاز عملیاتی نشد. جنگنده های مواضع تروریست های تکفیری در استان دیرا ور را هدف حملات هوایی سنگین خود قرار دادند.

جستجوهای اتفاقی