مردم می بینند می گویند توی دروازه توضیحات سرهنگ علیفر درباره گزارشگری عجیبش

باتوجه به برگزاری طرح ارتقاء امنیت و انضباط ترافیکی در شهرستان انار 28 شهریور فرماندار انار باحضور در پلیس راه شهرستان انار با جناب سرهنگ حجت آبادی فرمانده پلیس راه استان کرمان دیدار و گفتگو نمود.در این جلسه سرهنگ حجت آبادی گزارشی از اقدامات صورت گرفته در این طرح به فرماندار ارائه نمود. خادمی نیز ضمن تقدیر و تشکر از نامبرده و همکارانشان اظهار داشت برقراری نظم و امنیت به صلاح مردم است. خادمی افزود شهرستان انار بعنوان پیشانی استان کرمان در شاهراه ترانزیت جنوب به شمال و شرق کشور واقع است و از موقعیت حساسی برخوردار است .وی اضافه کرد در این بین نقش و جایگاه پلیس راه در جاده های کشور و استان در تامین امنیت ،انضباط ،آرامش و آسایش و کاهش تصادفات بر ی پوشیده نیست.وی در پایان به رسم مهمان نوازی ضمن اهداء لوح تقدیر ازتلاشهای جناب سرهنگ حجت آبادی و سروان ملاحسینی (رئیس پلیس راه شهرستان انار)تقدیر و تشکر نمود. دروازه بان سابق پرسپولیس از دروازه بان فعلی استقلال انتقاد کرد. حتی اگر شفر هنوز تصمیم نهایی خود را در مورد دروازه بان تیمش برای بازی با الریان نگرفته باشد هم احتمالا در پایان بازی امروز بعد از ظهر همه چیز مشخص می شود چرا که شفر احتمالا با ترکیب ثابت خود در زمین حاضر می شود و در بازی درون تیمی مشخص می شود چه ی دروازه بان استقلال در بازی با الریان خواهد بود. واکنش ها به اظهارات اخیر درباره جایگاه رای مردم در حکومت در حالی ادامه دارد که به نظر می رسد نگاه رئیس ت یازدهم زیادی به نگاه و ی درباره رای مردم دارد. اسکاتلند در دقایق پایانی دو بار دروازه طلسم شده انگلیس در مقدماتی جام جهانی را باز کرد تا این رقیب ایران در بسته نگه داشتن دروازه ، بالا ه دوبار تسلیم شود سرمربی تیم امید ایران گفت:انتخاب دروازه بان برای ما اهمیت زیادی دارد و باید خیلی زود در این زمینه به نتیجه برسیم. روز گذشته و در دیدار استقلال و ذوب آهن، دو دروازه بان حال حاضر تیم ملی به میدان رفتند. دیداری که در نهایت با پیروزی دروازه بان تیم اصفهانی به پایان رسید. دروازه بان یوونتوس رکورد فوق العاده ای در کلین شیت دارد و مهاجم بارسلونا چندین بار در باز دروازه این بازیکن ناکام مانده است. تیم لیو ول بامداد امروز (یکشنبه) با 2 اشتباه مهلک لوریس، دروازه بان خود مغلوب رئال مادرید شد و جام لیگ قهرمانان اروپا را از دست داد. دروازه بان تیم ملی ایران بعد از رقابت های جام جهانی و گذراندن تعطیلات به اردوی تیمش د رتغال ملحق شد. پدر دروازه بان میلان درباره آینده جانلوئیجی صحبت کرده است. در پی مباحثی که به تازگی درباره ی دیدگاه ی در موضوع نقش آراء مردم در مشروعیت نظام مطرح شده است، این نوشتار، بیانات و دیدگاه های معظم ُله را در رابطه با مسأله ولایت و حکومت ی و نقش مردم در آن به طور خلاصه بررسی کرده است. گفت: در گروه خودتان چه کاره ای؟

پاسخ داد: دروازه بان دلم

گفت: این هم شد کار؟ برو تو خط حمله.

پاسخ داد: فکرم از دروازه بان مطمئن نیست.

دلم یک دروازه است. اگر کنترل نکنم پی در پی گل می خورم.

گفت: مثلا چه گلی؟

پاسخ داد: گل گناه٬ گل هوس ٬گل غرور٬ گل غفلت از آینده و آ ت!

گفت : چطور است جمع شویم و با "تیم ابلیس" مسابقه دهیم؟

پاسخ داد: به شرط اینکه خودم دروازه بان باشم٬

چون که می دانم که از چه زاویه ای توپ گناه رو به طرف دروازه دلها٬شوت می کنند.

گفت: قبول. ولی از کجا این تجربه را ب کرده ای؟

پاسخ داد: زاویه حمله ابلیس "غفلت"است و "غرور" ,وقتی چراغ "یاد" خاموش می شود

غرور به دشمن "گرا" می دهد٬ آنگاه گل گناه دروازه دل را می گشاید.

حریف قدری است نمی شود او را دست کم گرفت....

گفت: پس تو "خط دفاع" رو بیشتر دوست داری!

پاسخ داد: آدم اگر نتوانتد دفاع خوبی داشته باشد مهاجم خوبی هم نمی شود.

گفت: دیگر کدام زاویه را باید مراقب بود؟

در جوابم گفت:

خواهی نخوری زتیم ابلیس ش ت

باید به دفاع از دل و دیده نشست

چون شوت شود بسوی دل توپ گناه

دروازه دل به روی آن باید بست

گفت:دروازه بانی هم عجب لذتی دارد!

و در پایان گفت:

به شرط آنکه گل نخوری و حمله را دفع کنی.

"جهاد با نفس"به همین جهت بالاترین مبارزهاست. حسین احمدی نیاز - زمان زیادی تا انتخابات باقی نمانده است. مردم در کوچه و بازار درباره این رویداد بزرگ حرف می زنند. مردم از انتظارات خود از نامزد انتخ می گویند و کارنامه کاری او را مرور و به نکات مثبت… ب کریستین آلوارز، دروازه بان رایو وایکانو روی یک اشتباه محرز دروازه اش توسط کریستیانو رونالدو باز شد. به گزارش وبسایت نود، رونالدو پیش از بازی ب تیمش مقابل رئال سومین کفش طلای خود را به هواداران نشان داد. رونالدو گل پنجم را در حالی به ثمر رساند که ضربه اش بسیار نرم بود و توپ از میان پاهای آلوارز وارد دروازه حریف شد. طراح کاریکاتور زیر اعتقاد دارد که کفش طلای رونالدو حواس دروازه بان را پرت کرده و باعث اشتباه بزرگ وی شده است.

منبع:وب سایت برنامه نود دروازه بان ملی پوش تیم سایپا ابراز امیدواری کرد تیمش در آینده به شرایط مطلوب برگردد. دروازه بان استقلال مقابل یکی از برترین بازیکنان تاریخ فوتبال دنیا موفق شد دروازه اش را بسته نگه دارد. بهرام پارسایی ( مردم شیراز) درباره آ ین تحولات روز جهانی کوروش در پاسارگاد گفت: تا آنجا که من اطلاع دارم و با توجه به تمهیداتی که شیده شد تا در این روز مردم در محوطه پاسارگاد و تخت جمشید حضور نداشته باشند، لذا تصور نمی کنم ی بازداشت شده باشد. ویدئویی ببینید از اشتباه عجیب داوید دخیا دروازه بان تیم ملی اسپانیا در بازی دوستانه در برابر سوییس که منجر به تساوی این تیم برابر حریفش شد. دخیا که لقب بهترین دروازه بان لیگ جزیره را دارد با این اشتباه و در فاصله ده روز مانده به جام جهانی نگاه ها را به سمت خود جلب کرذه است. 12تیرماه مصادف بود با تولد کورس سرهنگ زاده البته با کمی تاخیر باید ببخشید: مردی که بیش از 35 سال از خاموشی صدای او میگذرد ولی بقولی: با بستن لب صدا نمی میرد سرهنگ زاده سالها خونه نشین هستند و اجازه فعالیت ندارند اما طرفداران او هرروز بیشتر میشوند مردم ما تشخیص میدهند صدا را و انتخاب میکنند و از این روست که هنوزم را فراموش نکرده اند یکه با صدای مخملی خود میکرد: بسوی تو بطرف کوی تو ..... یک نفس ای پیک سحری.... آسمون ابراتو بردار و برو.... دیگه عاشق شدن ن. در جلسه تودیع و معارفه فرماندهی جدید و پیشین حوزه مقاومت بسیج بخش مرزی بستان که پیش از ظهر امروز تشکیل گردید سرهنگ علوانی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج دشت آزدگان سرگرد پاسدار مجید رواجی را به عنوان فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج بستان معرفی و از خدمات سرهنگ پاسدار سید سعدون فرماندهی پیشین این حوزه قدردانی کرد . وی با اشاره به اهمیت استراژیکی بخش بستان به خاطر مرزی بودن با کشور عراق و وجود پایانه مرزی چذابه خدمت در این منطقه عبادت دانست سرهنگ علوانی وی همچنین حماسه 9 دی را به عنوان نقطه عطف در تاریخ ایران یاد کرد و افزود که حضور به موقع مردم با بصیرت ایران ی در صحنه نتنها توطئه فتنه گران و نوکران سر س استکبار جهانی را نقش بر آب کرد بلکه علاقه مندی خود نسبت به و نظام مقدس ایران به خوبی نشان دادند دنی آلوز با تمجید از دروازه بان بنفیکا اعلام کرد ادرسون در آینده ای نزدیک دروازه بان تیم ملی برزیل خواهد شد. ستاره آرژانتینی بارسلونا به تمجید از دروازه بان تیم منچسترسیتی پرداخت. تیم فوتبال بارسلونا در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با یک گل منچسترسیتی را ش ت داد، اما کم گل بودن این دیدار جذاب تنها یک دلیل داشت؛ درخشش جو هارت که بیش از ده فرصت مسلم گ نی را مهار کرد.لیونل مسی که با پاس به راکیتیچ زمینه ساز تنها گل بازی شد در پایان بازی گفت: تیم به سطح خوبی رسیده و به قدرت گذشته بازگشته است. باید این شرایط را حفظ کنیم و مدت زیادی در همین سطح بمانیم.فوق ستاره بارسا درباره درخشش دروازه بان منچسترسیتی نیز گفت: جو هارت واقعا پدیده بود. هر توپی که به سمت دروازه زدیم توسط او مهار شد. به دلیل بازی فوق العاده ای که از خود به نمایش گذاشت باید به او تبریک بگویم. او یک دروازه بان فوق العاده است... دانستنی های جالب درباره سن پترزبورگ، دروازه اروپا
سن پترزبورگ سالیان طولانی پایتخت روسیه بوده و اکنون دومین شهر بزرگ در این کشور محسوب می‌شود. در ادامه با حقایق و دانستنی‌های جالبی از این شهر آشنا شوید. خط دفاع پرسپولیس، در بیشتر صحنه ها اجازه ضربه زدن به سمت دروازه پرسپولیس را نداد و حتی شوت های پشت محوطه بازیکنان لخویا هم توسط بازیکنان این تیم، بلاک می شد. م عان پرسپولیس در جریان بازی، 5 بار شوت های به سمت دروازه لخویا را بلاک د تا موقعیت های حریف قبل از رسیدن به دروازه، تمام شوند! دروازه بان جوان تیم فوتبال استقلال با بسته نگه داشتن دروازه خود تا دقیقه ۲۲ بازی با تراکتورسازی، رکورد گل نخوردن در لیگ برتر ایران را ش ت. دروازه بان جوان استقلال این فرصت را دارد تا در بازی با ذوب آهن در هفته بیست و دوم لیگ برتر یک بار دیگر درون دروازه تیمش قرار گیرد. پس از ش ت سنگین سیتی، واکنش های عالی دخه آ و توپگیری های کم نظیر هیتون، تمام نگاه ها به سمت دروازه بان ها رفته تا مشخص شود چقدر عملکرد آنها در تیم موثر است. دروازه بان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان هنوز نمی داند چرا کارلوس کی روش در جام جهانی ۲۰۱۴ از وجود او درون دروازه تیم ملی استفاده نکرده است. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مانوئل نویر، دروازه بان بایرن مونیخ، از دروازه بان نروژی هرتابرلین، رونه یاراشتاین، به دلیل ایجاد درگیری در پایان دیدار شب گذشته دو تیم، به شدت انتقاد کرد.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] نام ورزش:شوتبال (یه اینگلیسی:pro eviolation shootball) وسایل مربوط به این نوع ورزش :دو عدد آجر+یک عدد توپ مربوط به جنگ جهانی اول که هر ده دقیقه باید آنرا با دهان باد کرد+تعدادی رفیق خز مانند خودتان. محل برگذاری مسابقات:کوچه-خیابان-زمین خاکی-پارک خانواده(در صورت امکان از مکانی استفاده شود کهبتوان به مردم یا وسایلشان آسیب رساند.مثال:دروازه ی خود را در قسمتی بچینید که توپ مدام به ماشین جدید همسایتان اصابت کند. پوشش مربوط یه این ورزش:شلوار کردی-دمپایی های . روش ورزش:یک نفر را که از همه مظلوم تر است با زور مشت و لگد و به دروازه راهنمایی کنید(محیط بین دو آجر که معمولا 7 قدم است دروازه نامیده میشود!)بقیه افراد هم مانند انیکه دنبال مرغ و وس هستند به دنبال توپ میدوند و با تکنیک هایی چون هول دادن هوار کشیدن و شوتی توپ را به درون دروازه تیم مقابل خود میفرستند.به امید فرا گیر شدن این ورزش سالم.بهراد بابائی لطفا نظر دهید. behrad222. بهرام افشاری، «بهتاش» پایتخت 5:مردم جای سلام به من می گویند «اَی خِدا»/ حکم پیاز وسط سیر ترشی را داشتم خبرگزاری فارس: مردم جای سلام به من می گویند «اَی خِدا»/ حکم پیاز وسط سیر ترشی را داشتمبهرام افشاری گفت: خوشبختانه حس تکیه کلام «اَی خِدا» هم جا افتاد و امروز مردم من را که می بینند به جای سلام می گویند اَی خِدا. دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در هر بازی 3 الی 4 بازیکن را نداریم و شاید در بازی آ رضاییان دروازه بان شد و من به کمک بازیکنان در دفاع رفتم. به گزارش باشگاه فرهنگی ان عالیشهر:در ادامه آموزش دروازه بانی مطالبی دیگر را برای علافمندان به کار دروازه بانی تهیه شده ولی کوتاه تا در صورت وم و برای کار بهتر تماس تا انان رابرای کارهای بهتر و اجرای حرکات و تعلیم ، آموزشهای لازم داده شود. دروازه بان دانمارکی لسترسیتی درباره بازی با اتلتیکومادرید در لیگ قهرمانان اروپا به صحبت پرداخت. ابراهیم العالمه، دروازه بان تیم ملی فوتبال و باشگاه الاتحاد عصر امروز ( ) به تیم نفت تهران می پیوندد. این دروازه بان 25 ساله سوری سابقه بازی در تمامی تیم های ملی رده های سنی کشورش را دارد و… آقای خاص در دیداری خیریه که به مناسبت گرامیداشت بازماندگان حادثه گرنفیل برگزار شده بود به عنوان دروازه بان درون دروازه تیمش ایستاد. در حاشیه نمایش فاجعه بار کاریوس در فینال لیگ قهرمانان و اشتباهات متعدد دروازه بانان لیو ول طی دو فصل گذشته، کلوپ بالا ه رضایت داد و آلیسون بکر را برای دروازه انتخاب کرد. وبسایت رسمی برنامه نود - ایکر کاسیاس، اسطوره باشگاه رئال مادرید و دروازه بان کنونی تیم پورتو در یک پرسش و پاسخ توئیتری از کیلور ناواس، دروازه بان تیم رئال مادرید دفاع کرد. به گزارش وب سایت رسمی برنامه… عیسی اندوی بعد از ش ت تراکتورسازی در هفته شانزدهم لیگ برتر مقابل فولاد خوزستان رسول خطیبی به خاطر عملکرد ضعیف حامد لک او را از تیم کنار گذاشت.

باشگاه تراکتورسازی برای جذب یک دروازه بان مطمئن سراغ گزینه های خارجی رفت و در نهایت این تیم با عیسی اندوی دروازه بان سنگالی به توافق رسید.

این دروازه بان صبح امروز در باشگاه تراکتورسازی حاضر شد و با این تیم قرارداد امضا کرد.

این دروازه بان سابقه حضور در ذوب آهن را دارد.