قریب به ٦ میلیون نفر مستمری بگیر اصلی و تبعی تحت پوشش تامین اجتماعی هستند

اندر احوال خدمات تامین اجتماعی در ای کوچک انی که تحت پوشش بیمه هستند بدلیل بازنشستگی و استفاده از خدمات درمانی حق بیمه پرداخت می کنند. بسته به میزان حقوق 100 الی 200 هزار و بیشتر حق بیمه پرداخت می کنند اما میزان خدمات درمانی که دریافت می کنند بسیار ناچیز و گاهی اوقات اصلا خدمتی دریافت نمی کنند. مثلا در ای کوچک برای انی که تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند هیچ گونه خدماتی ارائه نمیشه بجز اینکه برای ویزیت که خیلی هم فرقی ندارد مثلا ویزیت آزاد متخ. بسمه تعالی بازی دراز ۱۴۰۴/ مردم شهرستانهای س ل ذهاب،قصرشیرین و گیلانغرب در مجلس شورای ی در دیدار باکارکنان بهزیستی شهرستان س ل ذهاب ضمن تشکر و قدردانی از مسئولین بهزیستی به خاطرحمایت ها و خدمات مطلوب به جامعه هدف ، گفت: معلولیت محدودیت نیست و اجر خدمت به این قشر عبادتی است که شامل هر نمی شود. فتح اله حسینی افزود: خانواده های معلولین با صبر و استقامتی بی نظیر و احساسی سرشار از مهر و عاطفه توانسته اند از این آزمون سخت ، موفق و سربلند عبور کنند ک. رئیس کل بیمه مرکزی جزئیات پوشش بیمه نفتکش ایرانی حادثه دیده در آب های کشور چین را تشریح کرد و گفت: ۷۰ درصد بیمه نامه نفتکش ایرانی موسوم به سانچی متعلق به یک شرکت نروژی و ۳۰ درصد تحت پوشش شرکت های بیمه ایرانی است.

تحقیق پوشش های خود تمیز شونده (سطوح فرا آب گریز)
تحقیق-پوشش-های-خود-تمیز-شونده-(سطوح-فرا-آب-گریز) تحقیق با موضوع پوشش های خود تمیز شونده (سطوح فرا آب گریز)، در قالب pdf و در 68 صفحه. چکیده تحقیق: سطوح خود تمیزشونده، سطوح نانو ساختار آب گریزی هستند که بوسیله حرکت آب تمیز می شوند. در طبیعت بیش از 200 گونه گیاه شناخته شده است فایل

رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران:تعیین مزد با افزایش مستمری رابطه مستقیم دارد/ بازنشستگان از شورای عالی کار توقع دارندتعیین مزد با افزایش مستمری رابطه مستقیم دارد/ بازنشستگان از شورای عالی کار توقع دارندرئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران می گوید توقعات مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی همانند کارگران از مزد 96 بالا است، چرا که معیشت کارگران و مستمری بگیران هم اکنون به یک اندازه مورد تهدید قرار گرفته است.«علی اصغر بیات» رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران در گفتگو با ایلنا، اظهار داشت: از آنجا که مستمری بیمه شدگان غیر شاغل سازمان تامین اجتماعی تابعی از حداقل مزد مصوب شورای عالی کار است، کارگران بازنشسته و مقرری بگیر نیز به اندازه کارگران شاغل خواستار افزایش واقعی مزد در سال 96 هستند.وی ب ان اینکه معیشت کارگران  و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی به یک اندازه مورد تهدید قرار گرفته است، گفت: به همین دلیل توقع مستمری بگیران از اعضای حاضر در جلسات تعیین مزد سال 96، کمتر از کارگران نیست. بیات با بیان اینکه مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی منافع خود در امتداد منافع کارگران شاغل و بیمه پرداز تعریف می کنند،  افزود:  ماده 111 قانون تامین اجتماعی صراحت دارد و تاکید کرده است که مستمری بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی  نباید از حداقل مزد کارگران کمتر باشد.وی با تاکید بر اینکه تعیین یک مزد عادلانه برای تامین حداقل های زندگی و جبران قدرت ید از دست رفته  کارگران  و مستمری بگیران ضروری است، افزود: مزد سال آینده باید به گونه ای تعیین شود که بازنشستگان به راحتی قادر به ید مایحتاج اولیه زندگی خود باشند امری که در دستمزد 812 هزار تومانی سال گذشته لحاظ نشده بود.به موجب مواد 96 و 111 قانون تامین اجتماعی، مستمری بازنشستگان این سازمان ازیک سو نباید کمتر از حداقل مزد مصوب شورای عالی کار باشد و از سوی دیگر باید میزان آن پاسخگوی هزینه های زندگی بازنشستگان باشد.بیات با بیان اینکه شرایط معیشتی مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی مطلوب نیست، گفت: اکثریت بازنشستگان به دلیل اینکه در سنین بالا به سر می برند داری مشکلات فیزیکی از قبیل پا درد و کمر درد هستند و توان این را ندارد که به سراغ کار دیگری بروند.وی در پایان  افزود: با این وجود بازنشستگان با همین شرایط فیزیکی که به آن اشاره شد در سطح شهر تهران مشغول مسافر کشی و یا دستفروشی هستند. به گزارش روابط عمومی و بین الملل بیمه البرز ، این شرکت در پی عقد قرارداد با شرکت ملی گاز ایران ، از ابتدای سال جاری به عنوان مجری بیمه حوادث مشترکان گاز خانگی در سراسر کشور انتخاب شده است .
بر این اساس و در پی ۱۷ فقره حادثه و آتش سوزی منازل مس ی مشترکان گاز در سراسر کشور مبلغ یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال به خسارت دیدگان خسارت پرداخت کرد .
این گزارش حاکی است ، بیمه البرز در پی عقد قرارداد بیمه ای حوادث مشترکان گاز خانگی ، بیمه خسارت مالی و . همشهری آنلاین: قائم مقام مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در امور بیمه ای از افزایش ۱۰ درصدی مستمری سالانه مستمری بگیران این صندوق خبر داد و گفت: عیدی مستمری بگیران صندوق نیز ۳۰۰ هزار تومان است. صفحه نخست » اقتصادی ۲۲۷بازدید   ‍ پ افزایش ۲۰.۵درصدی حقوق‌بازنشستگان تامین‌اجتماعی کد خبر: ۶۹۰۲۱۰ تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰ 02 may 2017 امتیاز خبر: 84 از 100 تعداد رای دهندگان 227 کار و رفاه اجتماعی از افزایش 20 و نیم درصدی حداقل حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، ربیعی گفت: براساس مصوبه روز یکشنبه هیئت ان، حداقل حقوق این گروه از بازنشستگان هم به یک میلیون و 100 هزار تومان رسید . علی ربیعی با. با باز گل ی اس ۹ و حذف لایه ی رنگی از پوشش پشتی آن، می توان این قسمت را به ح شفاف در آورد. مدیر اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: ۸ هزار و ۵۰۰ نفر تحت پوشش بیمه قالی بافی در زنجان قرار گرفتند. معاون فنی ودرآمد سازمان تامین اجتماعی گفت: نظارت سازمان تامین اجتماعی بر حق بیمه کارمندان درشرکت ها در دو زمینه حقیقی و حقوقی انجام می شود وکارفرمایان موظف هستند همه کارمندان خود را بیمه کنند. ر ئیس بهزیستی درمیان گفت: در حال حاضر 59 خانواده قابل بازتوان و 33 خانواده غیرقابل بازتوان زی وشش بهزیستی این شهرستان هستند. به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان درمیان ، محمدرضا محمودی اظهار داشت: 94 خانواده زی وشش بهزیستی این شهرستان از خدمات مستمری ماهانه و 10 خانواده از خدمات غیرمستمر برخوردار می شوند.مشاهده کامل متن ادامه مطلب
مدیر کل بیمه سلامت خوزستان از ثبت نام 545 هزار خوزستانی در طرح بیمه سلامت خبر داد و گفت: تاکنون تعداد 443 هزار و 185 دفترچه صادر تحویل شده است.

به گزارش آوای دز به نقل از خوزنیوز؛ شاهرخ جابرزاده در نشست شورای هماهنگی مدیران کل حوزه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: طرح تحول نظام سلامت در زمانی آغاز شد که 60 درصد مخارج درمانی از سوی خود مردم پرداخت می شد و مردم به واسطه فشار اقتصادی ناشی از پرداخت هزینه های کلان درمان آزرده خاطر بودند. رئیس کمیته امداد (ره) از پرداخت ۱۰۰ هزار فقره وام از محل وام اشتغال روستایی با متوسط ۲۵ میلیون تومان به افراد تحت پوشش این کمیته خبر داد. به اطلاع می رساند لیست جدید داروئی بر اساس تفاهم نامه فی م ن وزارتین بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی تحت عنوان "tafahomname94-5-13 " در قسمت دریافت فایل پورتال معاونت درمان قابل دسترسی است. در اینخصوص چند نکته قابل بیان است:
1-برخی از داروها تغییر فرانشیز(کاهش یا افزایش) داشته اند.
2-برخی از داروها تغییر قیمت(کاهش یا افزایش) داشته اند.
3-برخی از داروها (علی الخصوص برخی از انواع داروها با نام تجاری)حذف شده اند.
لذا ضروری ا. کارخانه تولیدی پوشش سلو ی
تولید و فروش بهترین مواد آماده پوششهای سلو ی
کیسه های 10 کیلوئی و 5 کیلوئی
پوشش دیوارهای 1 اتاق 9 متری = 1 کیسه 10 کیلوئی پوشش سلو ی زمرد

جهت دریافت کاتالوک از طریق تلگرام عدد 5 را ارسال نمائید


قیمت فروش هر کیلو پوشش سلو ی ممتاز 4500 تومان

ارسال درب منزل تسویه بعد از دریافت کالا

مردم خیر و نوع دوست بخش ممقان 350 میلیون ریال به خانوارهای نیازمند کمک د.
روزه داران خیر و نیکوکار ممقان در یازدهمین همایش حمایت از نیازمندان، این میزان کمک را جمع آوری و اهدا د.

معاون توسعه و مشارکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی در این همایش گفت: در سه ماه نخست امسال چهار میلیارد ریال توسط 40 مرکز نیکوکاری برای حمایت از نیازمندان جمع آوری شده است.

علی حداد افزود: از 68 هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد استان 36 هزار خانوار آنها به علت فوت س رست خانواده نیازمند حمایت مراکز حمایتی و خیران نوع دوست هستند.

سال گذشته یک میلیارد و 100 میلیون ریال توسط مرکز نیکوکاری بخش ممقان برای تامین نیازهای خانواده های تحت پوشش مرکز نیکوکاری المومنین(ع) بخش ممقان هزینه شده است.

http://s5.picofile.com/file/8130939734/img_5711.jpg تروریست های بعثی - تکفیری از امروز با پیراهن دوم خود به میدان می روند. آنها که بر اساس یک ادعای عوامفریبانه و برای اینکه وانمود کنند جانشینان (ع) هستند، از پرچم و پوشش سیاه استفاده می د، دیروز از پرچم و پوشش دوم خود رونمایی د. مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت:مابه فاوت پرداختی فروردین مستمری بگیران ٣٠ تیر واریز می شود. رئیس مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت گفت: در سال ۹۴ حدود چهار میلیون نفربار مراجعه بستری و 85 میلیون نفربار مراجعه س ایی بیمه شدگان تامین اجتماعی را داشته ایم. رئیس پلیس آگاهی ناجا در تیتر امشب با بیان اینکه مردم تامین کنندگان اصلی امنیت در کشور هستند گفت: اگر مردم نکات ایمنی را رعایت کنند نوروز امسال را می توانیم با آرامش پشت سر بگذاریم. مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه از پوشش بیمه تکمیلی سالمندان تحت پوشش در مراکز نگهداری بهزیستی استان طی آینده ای نزدیک خبر داد.

مقاله ساخت و بررسی پوشش های کامپوزیتی کرم- نانو کاربید تنگستن
مقاله-ساخت-و-بررسی-پوشش-های-کامپوزیتی-کرم-نانو-کاربید-تنگستن مقاله با موضوع ساخت و بررسی پوشش های کامپوزیتی کرم- نانو کاربید تنگستن، در قالب pdf و در 12 صفحه. در این مقاله کاربردی، ساخت و بررسی پوشش های کامپوزیتی کرم- نانو کاربید تنگستن، مورد تحقیق و پژوهش قرار گرفته است. پوشش های کامپوزیتی رسوب دهی الکتریکی از فن آوری های جدید اصلاح سطح هستند که به... فایل


فایل مجازاتهای تکمیلی و تبعی در مقررات فعلی فایل-مجازاتهای-تکمیلی-و-تبعی-در-مقررات-فعلیکار تحقیق رشته حقوق، بررسی و واکاوی مجازاتهای اصلی و تکمیلی و تبعی براساس قانون مجازات ی 1392، چکیده: مجازات ها در یک دسته بندی کلی به سه دسته «اصلی»، «تکمیلی» و «تبعی» تقسیم می شوند. مجازات اصلی به مجازاتی گفته می شود که در قوانین جزایی، برای آن مجازات پیش بینی می شود. علاوه بر این نوع ... فایل مهم ترین اخبار و رویدادهای بنیاد شهید و امور ایثارگران را با یک کلیک مشاهده کنید. پوشش نرگس آبیا وشش نرگس آبیار  , نرگس آبیار با انتشار این ع در اینستاگرامش نوشت:با دوستان مهربان جدیدم در یکی از مهمانی ها، جشنواره پونا.پوشش نرگس آبیار  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تسنیم به نقل از مدیرعامل بیمه ایران نوشت: از ۵۶۰ واحد صنفی که در این ساختمان فعالیت می د حدود صد واحد تجاری و اداری تحت پوشش بیمه ایران هستند و بیمه آنها نیز آتش سوزی و خطرات ناشی از آن بود و اموالشان… ایسنا نوشت: در حال حاضر ۷۰ درصد انرژی کشور را گاز تشکیل می دهد و پوشش گازرسانی به نقاط شهری کشور ۹۰ درصد است و هم اکنون ۶۲ درصد از روستاهای کشور زیر پوشش شبکه گاز قرار دارند. صندوق تأمین اجتماعی و بازنشستگی،یکی از حوزه های حساس اقتصادی است که با استمرار وضعیت موجود با بحرانی جدی مواجه خواهد شد. نظام بازنشستگی کشور نیازمند اصلاح و بازبینی است/ادامه وضعیت فعلی، بازنشستگان را با بحرانی جدی مواجه می سازد  نظام تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی در هر کشوری، از حوزه های بسیار حساس و تعیین کننده در عرصه اجتماعی و اقتصادی محسوب می شود که در صوت بروز اختلال در آن، تبعات و پیامدهای ناخوشایندی در انتظار افراد و گروه های تحت پوشش آن خواهد بود.نظام تامین اجتماعی در ایران نیز با جامعه هدف، قریب به نیمی از جمعیت کشور، از این قاعده مستثنی نیست و هر آنچه پویایی و پشتوانه مستحکم و مطلوب تری در این عرصه ایجاد شود، به همان میزان امنیت اقتصادی و رفاه اجتماعی شایسته تری در انتظار افراد تحت پوشش آن خواهد بود. امروز پس از سه سال، های ش ت بزرگترین برگ برنده ت به گوش می رسد، به گونه ای که یکی از نمایندگان مجلس شورای ی و از اعضای کمیسیون بهداشت مجلس، از طرح غربالگری و حذف 1.5 میلیونی افراد تحت پوشش این بیمه خبر داده است. رئیس کمیته امداد (ره) دیر استان بوشهر گفت: 416 دانش آموز در این شهرستان زیر پوشش خدمات حمایتی این نهاد هستند. فرمانده انتظامی شهرستان بندر دیلم از کشف یک محموله قاچاق لپ تاپ به ارزش سه میلیارد و 500 میلیون ریال در پوشش مواد اولیه پتروشیمی خبر داد.
با تصویب هیئت ان از تاریخ ۱ /۱ /۱۳۹۶ کلیه مستمری های بازنشستگی، از کارافتادگی و مجموع مستمری بازماندگان مشمولین قانون تأمین اجتماعی افزایش یافت.
هیئت ان به پیشنهاد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزایش مستمری مشمولان سازمان تأمین اجتماعی را تصویب کرد.از تاریخ ۱ /۱ /۱۳۹۶ کلیه مستمری های بازنشستگی، از کارافتادگی و مجموع مستمری بازماندگان مشمولین قانون تأمین اجتماعی که تا پایان سال ۱۳۹۵ برقرار شده اند، به ترتیب برای دریافت کن. سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه ها با شماره ثبت ۲۳١۰ در سال 1380 در خاک خورشید هشتم به بار نشست و فعالیت خود را در شهرستان پاکدشت از آبان91 و شهرستان قرچک آبان 94 اغاز کرده وهم اکنون با بیش از 220 شعبه در سراسر کشور مشغول به فعالیت بوده و به لطف خداوند توانسته تا امروز جمعیتی بالغ بر 200000نفر را تحت پوشش در آورد. لذا در این راستا شعبه قرچک خدماتی را به افراد تحت پوشش خود ارائه داده است که عبارت اند از: هر سه ماه یکبار پخش خواروبار هر دو ماه یکبار پرداخت مستمری در مناسبتهای فرهنگی پخش غذای نذری وهدیه به خانوادهای تحت پوشش معرفی خانواده ها به پزشکان متخصص (آزمایشگاه ،اسکن ،سونوگرافی و...) کمک هزینه تهیه ج ه به نوعروس ها کاری برای خانواده های تحت پوشش شماره حساب(0212547199002) شماره کارت6037691990177996 صادرات( به نام سازمان خیریه آبشار عاطفه ها) آدرس سایت www.absharatefeha.com [email protected] & [email protected] آدرس ایمیل اجرکم عندالله س رست نمایندگی قرچک : مرجانی ادرس شعبه قرچک :خیابان اصلی قرچک جنب بانک تجارت مرکزی مجتمع توحید طبقه اول 36124698 و 09364387114 همشهری آنلاین: معاون امور بیمه ایرانیان خارج از کشور اداره کل اتباع سازمان تامین اجتماعی درباره شرایط برقراری مستمری بازماندگان بیمـه ایرانیان خارج از کشور گفت: رئیس کمیته امداد با اشاره به اینکه مقرر شده است در چند نوبت سبد کالا به پنج د پایین جامعه که حدود ۴۰ میلیون نفر می شوند تعلق گیرد که شامل مددجویان کمیته امداد هم می شود، گفت: سرانه کمک هزینه نقدی ید ج ه نوعروسان تحت پوشش افزایش می یابد.

رئیس کمیته امداد با اشاره به اینکه مقرر شده است در چند نوبت سبد کالا به پنج د پایین جامعه که حدود ۴۰ میلیون نفر می شوند تعلق گیرد که شامل مددجویان کمیته امداد هم می شود، گفت: سرانه کمک هزینه نقدی ید ج ه نوعروسان تحت پوشش افزایش می یابد. بنابر اعلام سازمان تامین اجتماعی؛ عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان از ١٥ تا ٢٢ اسفند ماه براساس حروف الفبا پرداخت می شود. مجموع اعتبار اختصاص یافته برای پرداخت عیدی بازنشستگان این سازمان حدود ٢١٠٠ میلیارد تومان است. مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایری گفت: بیش از ۷۰ درصد روستایی ها تحت پوشش بیمه هستند. مدیرکل تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 43 درصد از جمعیت این استان زیر پوشش خدمات مختلف تأمین اجتماعی قرار دارند.