قاچاق ۱۸۰۰ میلیارد تومان مکمل های ورزشی و غذایی

فرمانده نیروی انتظامی شیراز از کشف کالای قاچاق به ارزش هفت میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد. فرمانده انتظامی لرستان از توقیف یک دستگاه تریلی و کشف مقادیر زیادی پارچه قاچاق به ارزش ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در چگنی خبر داد. بهشتی زاده گفت: اینکه در 20 سال گذشته فقط یک درصد از جرایم محکوم شده در پرونده های قاچاق وصول شده باشد وضع مناسبی در رسیدگی به پرونده های قاچاق نیست، زیرا همه زحمات مبارزه با قاچاق کالا در فرآیند رسیدگی است. مکمل های غذایی فرآورده هایی هستند که از راه دهان مصرف می شوند و حاوی موادی می باشند که به عنوان مکمل در رژیم غذایی افراد استفاده می شوند. مکمل های رژیم غذایی شامل یکی از موارد زیر یا مخلوطی از آنها می باشند: ویتامین ها مواد معدنی داروهای گیاهی اسید های آمینه عصاره یا جایگزینی برای مواد غذایی مکمل های غذایی را جزو غذا به حساب می آورند و ی به عنوان دارو از آنها استفاده نمی کند به ادامه مطلب مراجعه کنید. فرمانده انتظامی استان فارس از توقیف ۲ کامیون و کشف مقادیری کالای قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در شهرستان م بید خبر داد. عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: روزانه ۲۰ میلیارد تومان هزینه مصرف سیگار و عوارض ناشی از آن می شود.
ه گزارش خبر فوری به نقل از میزان، محمدنعیم امینی فرد با انتقاد از اینکه روزانه ۲۰ میلیارد تومان هزینه مصرف سیگار و عوارض ناشی از آن می شود، گفت: هزینه استعمال سیگار ۵ میلیارد و عوارض ناشی از آن ۱۵ میلیارد تومان است؛ البته سالانه ۷۰ میلیارد نخ سیگار در کشور مصرف و دود می شود که ۳۰ درصد این تعداد قاچاق است. مردم ایرانشهر در مجلس شورای ی، با. با تلاش مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان هرمزگان بر اساس اقدامات اطلاعاتی از اواسط شهریور امسال تا کنون تعداد ۲۳ کانتینر حامل پارچه قاچاق کشف شده است. بسم الله الرحمن الرحیم یک پیشنهاد ساده برای حل کل مشکل بیکاری کشور در سه سوت! به این آمارها دقت کنید؛ به ازای هر 1 میلیارد دلار قاچاق کالا، 100 هزار فرصت شغلی نابود می شود. میزان قاچاق کالا به کشور سالیانه بین 20 تا 25 میلیارد دلار است. نتیجه: قاچاق کالا سالانه بیش از 2 میلیون نفر فرصت شغلی را نابود می کند! پس اگر ، حتی کالای خارجی ب یم و تنها کاری که می کنیم پرهیز از ید کالاهای قاچاق باشد، سالانه برای بیش از دو میلیون نفر از هم وطنانمان اشتغا ایی خوا. فرمانده انتظامی لرستان از توقیف یک دستگاه کامیون کشنده و کشف ۲۴۷ هزار و ۴۳۰ متر کابل برق خارجی قاچاق به ارزش سه میلیارد ریال در الیگودرز، خبر داد. ان انتظامی انواع کالای قاچاق به ارزش پنج میلیارد و 500 میلیون ریال در پارسیان کشف د. همشهری آنلاین: محققان دانشکده پزشکی هاروارد هشدار داده اند که بسیاری از مکمل های موجود در بازار به دقت آزمایش نشده اند و ادعاها در مورد اثرگذاری آنها روی سلامت کاملا بی اساس است. رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه سالانه حدود 8 میلیارد دلار پوشاک در کشور مصرف می شود، گفت: حدود 5 میلیارد دلار از این رقم در کشور تولید و حدود 2.5 میلیارد دلار هم از طریق واردات قاچاق به کشور تامین می شود. یکی از مقام های ارشد اعلام کرد، همزمان با اعمال اقدامات شدید مرزی و سیاست های نظارتی ت واشنگتن، قریب به ۱۸۰۰ خانواده مهاجر در مرز با مکزیک از اکتبر ۲۰۱۶ تا فوریه سال جاری میلادی از یکدیگر جدا افتاده اند. رئیس پلیس آگاهی استان از کشف تعداد 31 دستگاه کولر گازی خارجی قاچاق در بازرسی از یک انبار تخلیه بار به ارزش یک میلیارد و 200 میلیون ریال خبر داد. معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان، از کشف انواع کالای قاچاق از یک دستگاه خودرو اتوبوس، به ارزش تقریبی یک میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد .
شهرکرد- ایرنا- فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از کشف 2 محموله کالای قاچاق به ارزش 6 میلیارد و… فرمانده انتظامی شازند ازکشف 2 میلیارد ریال کالای قاچاق در این شهرستان خبر داد. فرمانده انتظامی استان از کشف 160 میلیارد ریال کالای قاچاق در 50 روز گذشته در همدان خبر داد. رئیس مجلس شورای ی گفت: گزارش ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز نشان داد که میزان قاچاق در کشور سیر نزولی داشته است. محموله کالاهای قاچاق به ارزش 215 میلیون تومان در شهرستان آذرشهر توقیف شد. فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی از کشف بیش از ۴۰ میلیارد ریال کالای قاچاق طی یک ماه گذشته در مرز های استان خبر داد. رضا رشیدپور با اشاره به سخنان روز گذشته درباره اینکه 200 هزار میلیارد تومان از بودجه در اختیار ت نیست، گفت: «آقای لاریجانی، آیا نمیشود یک درصد از آن 200 هزار میلیاردی که رییس جمهور میگویند در اختیار ت نیست را به نوسازی بافت فرسوده مدارس اختصاص داد؟» این در حالی است که ظاهراً مجری این برنامه سخنان را به طور کامل نشنیده است. گفته بود: «از 360 هزار میلیارد تومان بودجه عمومی، 60 هزار میلیارد تومان برای صندوق های بازنشستگی و بیشتر از 40 هزار میلیارد تو. سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: از ابتدای دی کالاهای محرز قاچاق پوشاک ، مورد هدف مبارزه قرار می گیرد . فرمانده انتظامی استان گفت: 1500 میلیارد ریال کالای قاچاق در همدان کشف شد. ان انتظامی هرمزگان انواع کالای قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال در شهرستان قشم کشف د. یک محموله ی بزرگ قاچاق تلفن همراه در میاندوآب کشف و ضبط شد. 34 هزار و 128 عدد باطری قاچاق خارجی در شهرستان رشت توسط ان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان گیلان کشف شد. کشور از کاهش میزان قاچاق در کشور به ۱۱ میلیارد دلار خبر داد و گفت: شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشور با پیشنهاد نصب و راه اندازی دستگاه های پیشرفته ای ری در هشت نقطه در غرب کشور موافقت کرد. سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز جزئیات کشف ۱۳۳ دستگاه کانتینر قاچاق از گمرک شهید رجایی توسط سربازان گمنام زمان (عج) و گمرک را تشریح کرد. رئیس انجمن علمی داروسازان ایران گفت : مصرف انواع داروها ومکمل های ورزشی غیرمجاز در سالن های بدنسازی از عوامل مهم ناباروری در جامعه است، مکمل های قانونی ومجاز انحصارا در داروخانه ها قابل تهیه است ونه جای دیگر. پسر نوجوانی که در کمپ نگهداری مسافران قاچاق کار می کرد و با شلیک گلوله یکی از آنها را کشته است، به دستور بازپرس ویژه قتل در بازداشت اداره آگاهی تهران به سر می برد تا تحقیقات درخصوص این باند قاچاق ادامه داشته باشد. فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان از توقیف 2 کانتینر حامل 12 میلیارد ریال کالای قاچاق در محور بندرعباس - سیرجان خبر داد. اوضاع بازار پوشاک اصلا خوب نیست. گفته میشود حضور برندهای خارجی پوشاک در بازار ایران بعد از حتی شتاب بیشتری گرفته است... فرمانده انتظامی استان از عملیات ان پلیس اطلاعات و کشف یک میلیون و 70 هزار نخ سیگار قاچاق، به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون خبر داد. می توان گفت مکمل هایی که در بازار به فروش می رسند ، ۹۰ درصدشان اصل نیستند و معلوم نیست اصلا از چه آتو هایی ساخته شده اند ، سود که ندارند هیچ بلکه ممکنه ضرر هم به بدن شما برسانند.
خب حال از کجا می توان فهمید یک مکمل اصل است یا تقلبی؟ دادستان کل کشور گفت: ستاد مبارزه با ، زاده بدون معجزه است؛ نمی گوییم که ستاد که در راس آن رییس جمهور قرار دارد کاری نکرده، اما از این دستگاه عریض و طویل انتظار زیاد است. اعتقاد بر این داریم که قاچاق کاملاً سازمان یافته است و هوشمندانه انجام می شود که در این راستا باید به کانون های اصلی و کانون هایی که این فکر را تولید می کنند ضربه زد. در برنامه تیتر شب شبکه خبر که با موضوع مصوبه ت برای جبران خسارات آسیب دیدگان ساختمان پلاسکو انجام شد، مسئولان بیمه رسماً اعلام د مجموع خسارتی که بیمه ها به خسارت دیدگان پلاسکو تعهد پرداخت دارند و در نهایت پرداخت خواهند کرد، حدود 45 میلیاردتومان است. این در حالی که ارقامی بین 1200 تا 1800 میلیارد تومان به عنوان خسارت وارده به آسیب دیدگان ارزی می شود که عمده آن تحت پوشش بیمه نبوده است. مدیرکل حقوقی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به ماده ۱۳۹ الحاقی به برنامه ششم توسعه گفت: با تصویب این ماده درآمد ۲۰ میلیارد تومانی حاصل از مبارزه با قاچاق کالا و ارز به خزانه واریز و ستاد دچار کمبود منابع مالی می شود. دادستان کل کشور ب ان اینکه معدوم کالای قاچاق تنها راه مبارزه به قاچاق است، گفت: ممکن است برخی دستگاه ها درمعدوم کالا سنگ اندازی کنند که ت و مجلس باید مشکلات قانونی را حل کنند.

جستجوهای اتفاقی