قاسم افشار گوینده خبر تلویزیون درگذشت ع

محمد علی اینانلو، طبیعت گردو مجری باسابقه درگذشت محمد علی اینانلو، مجری تلویزیون، کارشناس محیط زیست، گوینده رادیو و مستندسازودرواقع یک انسانی که به خاک وطبیعت وطنش عشق میورزید به علت بیماری درگذشت روحش شاد یادش گرامی باد
ضمن عرض تسلیت مجدد به خانواده های معزا : امشب بعد از اذان و افطار ، مراسم خا پاری و تشییع پیکر مغفوره حاجیه خانم شاه صنم جنانی در روستای افشار برگزار می گردد. همچنین امشب ، مراسم شام غریبان مرحومه در مسجد افشار برگزار خواهد شد. پنج شنبه عصر مراسم سومین روز درگذشت مرحومه برگزار خواهد شد و همه اهالی محترم افشار، افطار و شام میهمان خانواده های معزا خواهند بود .احسان این عزیزان مورد قبول درگاه حق تعالی. ************** 93/04/27 ، طبق روال سال های گذشته ، براد. سلیم الجبوری رئیس مجلس نمایندگان عراق در پیامی به قاسم سلیمانی درگذشت پدر وی را تسلیت گفت. محمود بصیری پیش وت سینما و تلویزیون از جدیدترین فعالیت خود گفت. در این دوره از جشن عکاسان سینما، از مهناز افشار و مصطفی زمانی بازیگران سینمای ایران تقدیر خواهد شد. پوستر این اثر بر اساس چهره های متفاوت و شخصیت های متعددی که مهناز افشار در «گیلدا» بازی کرده، طراحی شده است. عارف لرستانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان درگذشت.

لینک خبر
منصور مظفری از عوامل سینما و تلویزیون صبح روز گذشته اول اسفند درگذشت. در پی درگذشت حاج علی اکبر آقایی مردم شریف سلماس حاج قاسم مهرزاد صدقیانی پیشین مردم سلماس پیام تسلیتی به این شرح به پایگاه خبری سلماس نیوزارسال نمود. انا لله و انا الیه راجعون
درگذشت حاج علی اکبر آقایی مغانجوقی را به مردم شریف سلماس و حومه تسلیت عرض می نماییم و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و مغفرت واسعه و برای خانواده محترمش صبوری و شکیبایی مسئلت می نمایم% حاج قاسم مهرزاد صدقیانی وحید حقانیان از اعضای بیت ی به مناسبت درگذشت پدر قاسم سلیمانی، پیام تسلیتی را صادر کرد. روس در طول چهارده سال در افغانستان صورت زن را پوست ن د گردن زن را نزدند، گردن اطفال مصوم را با برچه نب د اما مجاهیدین بزرگ آن خدمت گذاران چهارده ساله که داد از میزدند و کشتن مسلمان را حرام ،حادثه المناک را در افشار آف د و کاری را که روس ها در چهارده سال نکرده بودند این مجاهدین کرام انجام دادند . بهاره کیان افشار از پایان برداری سکانس های شخصیت ریحانه در سریال «عاشقانه» خبر داد. حاج قاسم صادقی از رزمنده هایی بود که از همان آغازین روزهای جنگ تحمیلی با گروه ف ان به فرماندهی شهید سید مجتبی هاشمی به مشهر و آبادان رفت. ایسنا نوشت:رییس فرا یون امید مجلس از حال و هوایش بعد از دریافت خبر درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی می گوید: در وهله اول به خبر درگذشت ایشان توجه ن و گفتم حتما از شایعاتی است که مطرح می شود.
مهناز افشار، پانته آ پناهی ها، متین ستوده و پرستو صالحی از جمله هنرمندانی بودند که در تیر 1396 در… «خوب، بد، جلف» اسم اول پیمان قاسم خانی است، اما نه بدی ست و نه جلفی! اول پیمان قاسم خانی، خیلی خوب و استانداردی از آب درآمده که بیش از پیش نشان می دهد پیمان جنس این سینما را مثل کف دست می شناسد. خبرها از بحرین حکایت از قصد رژیم آل خلیفه برای هجوم به منزل آیت الله عیسی قاسم برای دستگیری ایشان دارد . م عان اطراف منزل شیخ عیسی قاسم مسئولیت عواقب هر گونه حمله به شیخ عیسی قاسم را متوجه رژیم بحرین دانستند محمد عبادی دوبلور تلویزیون و سینما شامگاه ۲۳ مرداد ماه درگذشت. با نهایت تاسف و تالم خبردار شدیم جوان رعنا و برومند سجاد قاسمی فرزند عشقعلی و داماد جبرائیل جان به جان آفرین تسلیم کرده است . درگذشت نابهنگام و غیر منتظره این مرد جوان را به خانواده های محترم قاسمی . قاسم نزاد . فیلتن و همه وابستگان ، دوستان و آشنایان بویژه همسر گرامی و فرزندان سجاد و همچنین آقا عشقعلی ( پدر ) و آقا جبرئیل ( پدر زن ) ، مشهدی رمضان و مشهدی شکور ( دائی ها ) ، دختر داغدیده ام ( مادر سجاد ) ، به صیاد و رسول و خواهرانش و تمام علیشیخی ها تسل. فواد معصوم رئیس جمهوری عراق درگذشت پدر قاسم سلیمانی را تسلیت گفت. اشک های پوری بنایی و مهناز افشار در مراسم تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی را ببینید. مهناز افشار در اینستاگرام درباره پایان حضورش در ساخت سریال «گلشیفته» نوشت. رو مه جوان نوشت: رفتار های این روز های مهناز افشار، بازیگر سینمای ایران نشان می دهد امر بر وی مشتبه شده و فرض را بر این گرفته که می شود هم برای عناصری از میان دشمنان ملت ایران ابراز موفقیت کرد و هم در سطحی بالا از سینمای ایران فعالیت داشت.
مهناز افشار در نمایش موزیکال «الیور توئیست» به کارگردانی حسین پارسایی به ایفای نقش می پردازد. داستان پند آموز پسرک و نادر شاه افشار 28 شهریور 1393 زمانی که نادر شاه افشار عزم تسخیر هندوستان داشته در راه کودکی را دید که به مکتب می رفت. از او پرسید: پسر جان چه می خوانی؟قرآن. از کجای قرآن؟- انا فتحنا….نادر از پاسخ او بسیار سند شد و از شنیدن آیه فتح فال پیروزی زد.سپس یک سکه زر به پسر داد اما پسر از گرفتن آن اباکرد.نادر گفت: چر ا نمی گیری؟
مهناز افشار در توئیتر خود نسبت به اینکه بهرام رادان در المپیک زمستانی 2018 شده است, واکنش نشان داد. مهناز افشار با انتشار ع ی از ایرج طهماسب در کنار دختر کوچک خود، از مسوولان درخواست کرد تا احترام آثار و زحمات این هنرمند را نگه دارند. همشهری آنلاین: بیست و چهارمین جایزه ادبی و تاریخی بنیاد موقوفات محمود افشار به «ژیلبر لازار» ایران شناس فرانسوی اهدا می شود.
مهناز افشار در آستانه برگزاری دادگاه همسرش یاسین رامین دو توئیت را بازنشر نمود. یکی از مخالفان بحرینی می گوید نتیجه دادگاه شیخ عیسی قاسم ممکن است به تنش های فرقه ای در منطقه دامن بزند. یکی از مخالفان بحرینی می گوید نتیجه دادگاه شیخ عیسی قاسم ممکن است به تنش های فرقه ای در منطقه دامن بزند.... دو ع خاص و بدون گریم مهناز افشار دو ع خاص و بدون گریم مهناز افشار که در صفحه شخصی اش منتشر کرد مهناز افشار (متولد ۲۱ داد ۱۳۵۶ در تهران) بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است. مهناز افشار دیپلم اش را در رشته تجربی گرفت و برای ادامه تحصیل به مدت چهار سال در موسسه ای غیرانتفاعی به تحصیل در رشته تدوین پرداخت. او در کلاس های بازیگری حمید سمندریان تعلیم دید. مهناز افشار بازیگری را با مجموعه تلویزیونی گم شده در سال ۱۳۷۷ آغاز کرد و پس از آن با ایفای نقش در دوستان به کارگردانی علی شاه حاتمی در سال ۱۳۷۷ به سینما راه یافت و با ایفای نقش در شور عشق به کارگردانی نادر مقدس در سال ۱۳۷۹ به شهرت رسید. مهناز افشار در داد ۱۳۹۳ با محمد یاسین رامین فرزند محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی فرهنگ و ارشاد ی در دوره دوم ریاست جمهوری محمود ازدواج کرد. برای دیدن تصاویر به ادامه مطلب بروید. دو ع خاص و بدون گریم مهناز افشار دو ع خاص و بدون گریم مهناز افشار که در صفحه شخصی اش منتشر کرد مهناز افشار (متولد ۲۱ داد ۱۳۵۶ در تهران) بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است. مهناز افشار دیپلم اش را در رشته تجربی گرفت و برای ادامه تحصیل به مدت چهار سال در موسسه ای غیرانتفاعی به تحصیل در رشته تدوین پرداخت. او در کلاس های بازیگری حمید سمندریان تعلیم دید. مهناز افشار بازیگری را با مجموعه تلویزیونی گم شده در سال ۱۳۷۷ آغاز کرد و پس از آن با ایفای نقش در دوستان به کارگردانی علی شاه حاتمی در سال ۱۳۷۷ به سینما راه یافت و با ایفای نقش در شور عشق به کارگردانی نادر مقدس در سال ۱۳۷۹ به شهرت رسید. مهناز افشار در داد ۱۳۹۳ با محمد یاسین رامین فرزند محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی فرهنگ و ارشاد ی در دوره دوم ریاست جمهوری محمود ازدواج کرد. برای دیدن تصاویر به ادامه مطلب بروید. خالد بن احمد آل خلیفه' امور خارجه بحرین در توئیتی مدعی شد؛ 'حمد بن عیسی آل خلیفه' پس از تمایل شیخ قاسم و نظر پزشکان وی، دستور داد شرایط لازم برای اعزام او برای درمان فراهم شود. شیخ قاسم که در اقامت اجباری به سر می برد و از سال ۲۰۱۶ رژیم آل خلیفه تابعیت بحرینی را از وی سلب کرده است، دو هفته پیش به دلیل وخامت اوضاع جسمانی اش به بیمارستان منتقل شد. با توجه به صراحت لهجه قاسم خانی در یت دادن به برادرش برای کپی این برنامه، باید پرسید چطور مسئولان امر از جمله حسین کرمی به این صراحت منکر واقعیت شده اند؟ آیا تصور نمی شد که روزی قاسم خانی ها به این صراحت از برنامه بگویند؟ اساساً آیا با این استاندارد اخلاقی و این سطح از صداقت می توان امیدوار به یک روند مثبت در تلویزیون بود؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، عارف لرستانی بازیگر طنز تلویزیون که در اکثر کارهای مهران مدیری از جمله «قهوه تلخ»، «مرد دوهزار چهره» و «شوخی » صبح امروز بر اثر سکته قلبی درگذشت. هنرمندان عرصه سینما و تلویزیون در فضای مجازی درگذشت این هنرمند را تسلیت گفتند. در ادامه بخشی از این پست ها را می خوانید: پرویز پرستویی با انتشار ع ی از لرستانی در صفحه اینستاگرامش نوشت: «متاسفانه با آغاز سال نود و شش
همکار عزیزمان عارف لرستانی ،ازبازیگران خوب طنز کشورمان هم به دلیل سکته قلبی به دیار باقی شتافت
درگذشت ایشان را به خانواده محترمش وجامعه هنری تسلیت عرض میکنم. روحش شاد ویادش گرامی.»
ادامه خبر
تهران (پانا) - هنرمندان سرشناس بسیاری در مراسم اکران مردمی سینمایی «دلم می خواد» تازه ترین ساخته بهمن فرمان آرا حضور پیدا د که از آن جمله می توان به سحر تشاهی و مهناز افشار اشاره کرد. یوسف زاده در بخشی از کتاب «آن بیست و سه نفر» خاطره جالبی از تلاشش برای اعزام به جبهه و مواجه اش با قاسم سلیمانی نقل کرده است. دو برادر، هر دو قاسم های لشکر پیروز 41 ثارالله بودند، یکی از کرمان و دیگری از سیستان. آن ها با هم پیمان برادری بستند و عهد د تا آ ین نفس در کنار هم از انقلاب ی و دستاوردهای عظیم آن دفاع کنند. قاسم سلیمانی فرمانده لشکر 41 ثارالله و قاسم میر حسینی قائم مقام آن لشکر بود.
سالها بعنوان سربازان روح الله جانفشانی د. قاسم میر حسینی در شلمچه جاودانه شد و قاسم سلیمانی به تقدیر الهی باقی ماند تا امروز علمدار بیرق سرخ حسینی باشد و کلمه "هیهات من الذله" را به گوش جهانیان برساند.
سرلشکر حاج قاسم سلیمانی در فراق برادر شهیدش حاج قاسم میر حسینی از سوز دل می گوید: رشید شهید میر حسینی بزرگ لشکر ثارالله بود که واقعاً من امروز در هر یتی جای خالی او را می بینم. منبع:خبرگزاری دفاع مقدس در پی درگذشت حبیب الله چایچیان، علی عسکری در پیامی درگذشت این شاعر بلندآوازه را به خانواده وی و جامعه هنری کشور تسلیت گفت.