فعالیت 6 مجتمع خدمات رفاهی در جاده های استان اردبیل

جاده بیدخوان در استان کرمان به علت طغیان رودخانه ت یب شد. مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: طی روزهای شنبه و یکشنبه سرعت بادهای لحظه ای در استان اردبیل به بیش از 90 کیلومتر خواهد رسید. رئیس هیأت عالی نظارت استان اردبیل گفت: انتخابات شوراهای ی شهر و روستا در سطح استان اردبیل در 1064 روستا و 39 شهر برگزار می شود. رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از احداث سه مجتمع بزرگ داری با ظرفیت کلی ۷ هزار و ۵۰۰ رأس در استان خبر داد. جانشین پلیس راه اسان جنوبی با اشاره به افزایش سفرهای مردم در روزهای آتی تصریح کرد: تیم های کنترل نامحسوس در جاده های استان فعال شده اند. در حال حاضر محور رامیان -اولنگ-شاهرود واقع در استان های گلستان و سمنان ، محور جدید استهبان-نی ریز و جاده قدیم فسا-داراب واقع در فارس، محور فرعی شمشک-دیزین و جاده دارزین-دهبکری واقع در استان کرمان، به دلیل نبود ایمنی مسدود است. استفاده از زنجیر چرخ برای دو جاده برف گیر استان سمنان در مسیر شهرستان شاهرود به استان گلستان ا امی شد. ۲۲ خدمت در سامانه خدمات الکترونیک شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد به مشترکان ارائه می شود. جهت ارتباط با ما و اخذنمایندگی در شهرستان ها میتوانید با ایمیل samroller.ir.gmail.com با ما در ارتباط باشید. نمایندگی های فعال ما در مراکز استانهای ذیل استان اسان رضوی استان اصفهان استان فارس استان مازندران استان کردستان استان اردبیل استان اسان شمالی استان تهران استان البرز ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تا پایان فعالیت ت یازدهم تمامی ۲۷ شهر استان اردبیل به اینترنت پرسرعت نسل سوم تلفن همراه مجهز می شوند. وضعیت نامناسب جاده در شهر کدکن استان اسان رضوی عبور و مرور را برای شهروندان دشوار کرده است. بر اساس گزارش های هواشناسی بارندگی های رگباری، رعد و برق و وزش باد در جاده های این استان تا ۲۴ ساعت آینده ادامه خواهد داشت. وضعیت نامناسب جاده در شهر مرزی سومار استان کرمانشاه عبور و مرور را برای شهروندان دشوار کرده است. وضعیت نامناسب جاده شهرستان جیرفت در استان کرمان عبور و مرور را برای شهروندان دشوار کرده است. مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: در سال های اخیر تولید در شهرک های صنعتی استان رونق گرفته و هم اکنون 80 درصد واحدهای تولیدی این شهرک ها با اشتغال 10 هزار نفر فعال هستند. رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات یزد گفت: مجوز فعالیت خدمات رسانی برای 23 موکب از استان یزد به زایران در عراق صادر شده است. مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: در سال 1395 در مقایسه با دوره آماری شاهد کاهش 0/3 درجه ای دما در سطح استان اردبیل بوده ایم. مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: در سال ۱۳۹۵ در مقایسه با دوره آماری شاهد کاهش 0/3 درجه ای دما در سطح استان اردبیل بوده ایم. طرح انتقال مدیریت راهداری از اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان به اداره کل حمل ونقل و پایانه های آن استان با حضور معاون راهداری سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای صورت پذیرفت.
به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای ، عبدالهاشم حسن نیا معاون راهداری این سازمان با اشاره به اینکه این اقدام در راستای مصوبه شورای عالی اداری کشور صورت می گیرد اظهار داشت :
انتقال وظایف حوزه راهداری در راستای ایجاد انسجام تشکیلاتی و مدیریت . مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: هم اکنون در بیشتر مناطق استان اردبیل شاهد یخبندان هستیم و دمای هوا در منطقه به 20 درجه زیرصفر می رسد.
جاده


ادامه مطلب مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس گفت: جاده های فارس تحت پوشش ۱۳۶ سامانه ثبت تخلف قرار گرفته است. در حالی که قرار است بودجه ساخت مجتمع های قضائی از کل بودجه قضایی سال آتی حذف شود که عمر اغلب مجتمع هایی قضائی بالا است و دستگاه قضا برای چندین مجتمع قضائی اجاره بها می دهد. معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی از وقوع بیشترین تصادفات جاده ای در پنج نقطه ی حادثه خیز واقع در محورهای ارتباطی استان خبر داد. مدیر راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز وضعیت تمام راه های استان را از جمله آزاد راه تهران- کرج- قزوین و جاده کرج- چالوس را سنگین اعلام کرد. رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: به علت بازگشت مسافران از تعطیلات چند روزه ترافیک جاده های استان قزوین سنگین و نیمه سنگین است. بپاس قدردانی از ای از زحمات بیدریغ افشار تموک در راستای تشکیل و راه اندازی انجمن های مردم نهاد در استان اردبیل روز پنج شنبه در مراسم اختتامیه نمایشگاه موسسات فرهنگی اردبیل در نگارخانه ختایی اردبیل با حضور مسولین دستگاههای اجرایی استان از همسرفداکار تموک به عنوان چهره شاخص فرهنگی با اهدای لوح وتندیس ویزه تجلیل شد که این امر موجبات خوشحالی فرزندان تموک (حنانه و رضا) تموک را نیزفراهم آورد....به امید سلامتی جناب افشار تموک استاندار استان ایلام گفت: چند روز پیش اصفهان که هیئت محمدباقر (ع) او را همراهمی می د جهت ایجاد و ساخت مجتمع خدماتی و رفاهی به نام علی (ع) از مرز مهران بازدید به عمل آوردند. محمدرضا مروارید امروز در گفت وگو با پایگاه خبری جویا در اصفهان به آ ین اقدامات صورت گرفته ستاد بزرگداشت اربعین امسال جهت آماده سازی مرز بین المللی مهران برای پذیرایی از زائران حسینی از سراسر کشور پرداخت و اظهار کرد: مهم ترین مشکلی که زائران عتبات عالیات در سالیان گذشته برای. مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: امدادگران این جمعیت 10 نفر را که در جاده خلخال - پونل گرفتار بهمن شده بودند با عملیات ضربتی نجات دادند. مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای زنجان گفت:20 سامانه هوشمند ثبت تخلف در جاده های استان زنجان ثبت شد . رحیم مرادی امروز در گفت و گو با خبرنگارفارس در اهواز اظهار کرد: در راستای خدمات رسانی به عشایر و تسهیل در تردد آنان جاده عشایری منطقه چم چیت به گچ کرسا این شهرستان به بهره برداری رسید.
وی افزود: این جاده به طول 13 کیلومتر شامل مسیر شکافی، شن ریزی و ابنیه فنی احداث شد.

عصر خودرو- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: از آغاز سفرهای نوروزی تا شامگاه دوشنبه حدود 7 میلیون تردد خودرویی در جاده های این استان به ثبت رسید. رئیس هیات ووشو استان اردبیل گفت: ووشو یکی از فعال ترین رشته ورزشی در این استان است طوری که حدود ۲ هزار نفر در این رشته ورزشی فعالیت می کنند. تسنیم نوشت: مردم شهرستان های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای ی گفت: با برنامه ریزی های انجام یافته زنجیره صنعت گردشگری در استان اردبیل راه اندازی می شود تا بتوانیم ظرفیت های گردشگری استان اردبیل را شکوفا کنیم. رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: پیش بینی شده امسال ۸۲۰ هزار تن گندم در استان اردبیل تولید شود. مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: از اوا روز پنجشنبه 17 اسفند وزش بادهای شدید بتدریج استان اردبیل را فرا خواهد گرفت.
رئیس هیأت عالی نظارت استان اردبیل گفت: انتخابات شوراهای ی شهر و روستا در سطح استان اردبیل در 1064 روستا و 39 شهر برگزار می شود. ادامه مطلب رییس پلیس راه استان کردستان گفت: 41 دستگاه ثبت تخلف در سطح جاده های استان نصب خواهد شد که تمام تخلفات رانندگان در آن ثبت و ضبط می شود. رییس هیات فوتبال استان اردبیل گفت : 33 مدرسه فوتبال به صورت استاندارد و دارای مجوزهای لازم در این استان فعالیت دارند. مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان با بیان این که خط ریلی بم به جیرفت و هرمزگان متصل می شود، گفت: در حال حاضر تلاش می شود مسیر ریلی سیرجان به ای بردسیر و کرمان نیز وصل شود."خداداد مقبلی" در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کویر، با اشاره به اینکه استان کرمان نیازمند ایجاد بزرگراه های جدید است، گفت: استان کرمان در شرایطی گام های توسعه را در حوزه های صنعتی و معدنی برمی دارد که باید زیرساخت های لازم برای حمل و نقل درو.

جستجوهای اتفاقی