فاکت هایی از کودتای 23 سنبله مزاری آدمکشی و جنایت

مادری با خودرو دخترش را زیرگرفت/ ربودن مسافر هند از فرودگاه/ ۵ مصدوم در حادثه وج قطار قزوین ـ. تهران/ نجات ۱۱ کارگری که با گاز co مسموم شده بودند/ متهم با طرح دوستی از رانندگان سرقت می کرد/ سرقت از منزل مدیرعامل شرکت بی نتیجه ماند/ ی از پدر زن با نسکافه مسموم/ اقرار به جنایت نه برای هیچ/ خودسوزی مردی که همسرش را آتش زد/ کشف و توقیف ۴۲ قبضه اسلحه در کرمانشاه طبق نظر علمای علم نجوم در آسمان 12 برج حاکمیت دارند که به صورت بیضی شکل و مانند کمربندی و به هم پیوسته در کنار هم هستند که به آن دایره البروج گفته می شود و هر کدام دارای نامی هستند که با ماههای شمسی ما ایرانیان مطابقت می کند مانند : فروردین= حمل ، اردیبهشت = ثور ، داد = جوزا ، تیر = سرطان ، مرداد = اسد ، شهریور = سنبله ، مهر = میزان ، آبان = عقرب ، آذر = قوس ، دی = جدی ، بهمن = دلو ، اسفند = حوت می باشند و هرکدام از این بروج متعلق به کوکبی خاص می باشد مثل ثور . رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: با سابقه جنایت گری و وحشیگری حق ندارد به ملت و مسئولان ایران اتهام زند. الهی.... دردهایی هست که نمی توان گفت
و گفتنی هایی هست که هیچ قلبی محرم آن نیست الهی.... اشک هایی هست که با هیچ دوستی نمی توان ریخت
و زخم هایی هست که هیچ مرحمی آنرا یام نمی بخشد
و تنهایی هایی هست که هیچ جمعی آنرا پر نمی کند الهی.... پرسش هایی هست که جز تو ی قادر به پاسخ دادنش نیست
دردهایی هست که جز تو ی آنرا نمی گشاید
قصد هایی هست که جز به توفیق تو میسر نمی شود الهی .... تلاش هایی هست که جز به مدد تو ثمر نمی بخشد
تغییراتی هست که جز به تقدیر . نخست عراق در سالروز جنایت کشتار «حلبچه» با صدور بیانیه ای، تروریست های را دنباله رو رژیم منحله بعث دانست. صحنه قتل حسین گودرزی به دست وحید مرادی در محل جنایت بازسازی شد. ساعت 10:30 دقیقه امروز صبح خودروهای ان کلانتری 164 ولنجک و بازپرس ویژه قتل در حالیکه چراغ های گردانشان روشن بود وارد خیابان 21 غربی ولنجک شدند و با ورود به بن بست اول مشخص شد که قرار است پرونده جنایت وحید مرادی بازسازی شود. با ادامه روند موفقیت آمیز نیروهای در منطقه قنیطره، عناصر جبهه النصره متحمل خسارات سنگینی شدند. خلاصه شاه عربستان در فرمانی «محمد بن نایف» را از ولایتعهدی برکنار و «محمد بن سلمان» را به عنوان ولیعهد تعیین کرد.
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش شیعه آنلاین، وب سایت رسمی حزب حاکم یمن ساعاتی پیش با انتشار تصاویر از چند تونل، مدعی شد که جوانان حوثی با حفر چندین تونل که به منزل شخصی «علی عبدالله صالح» دیکتاتور سابق یمن منتهی می شده، قصد داشته او را ترور کند.
در پی انتشار این خبر، رسانه های مختلف یمنی نیز گزارش ها و تحلیل هایی در این باره منتشر د. یکی از این رسانه ها مدعی شد که حوثی با این نقشه تلاش می کرد که «علی عبدالله صالح» را بازداشت و برای محاکمه بخاطر جنایت هایی که در سه دهه ریاستش بر یمن مرتکب شد، او را تحویل دادگاه رسمی یمن دهد.
از سوی دیگر یکی از رسانه های یمنی مدعی شد که حفر این تونل ها از سال 2011 میلادی آغاز شده و دقیقا به اتاق خواب «علی عبدالله صالح» منتهی می شده زیرا قرار بوده هنگامی که او خواب است، بازداشت شود تا نتواند فرار کند.
در همین حال برخی رسانه های مخالف دیکتاتور سابق یمن، نوشته اند: این تونل ها به دستور «علی عبدالله صالح» حفر شده تا در صورت نیاز، او بتواند به راحتی از خانه اش فرار کند.
گفتنی است، به رغم انتشار وسیع این خبر و واکنش های مختلف در مورد آن، اما جوانان حوثی تا به این لحظه هیچ واکنشی از خود نشان نداده و نه خبر را تأیید و نه تکذیب کرده است.
شایان ذکر است، «عبد ربه منصور هادی» رئیس جمهور فعلی یمن فورا دستور تشکیل کمیته ای برای بررسی دقیق موضوع را صادر کرده تا مشخص شود که این تونل ها توسط چه ی یا انی حفر شده اند؟ اردبیل – عزاداری ماه محرم در اردبیل بعد از شهادت حسین (ع) به اتمام نمی رسد و درست صبح روز بعد از شهادت سفره های نذری و احسان در اغلب مساجد و هیئت ها گسترده است. همشهری آنلاین: حضرت آیت الله معظم انقلاب ی در پی جنایت اندوهبار در یکی از مدارس غرب تهران به ریاست قوه قضاییه دستور دادند پس از محاکمه، در اسرع وقت حدود الهی در رابطه با متهمان اجرا شود. 5 کشته براثر برخورد ۶ خودرو/ دستبرد بدشانس به خانه قاضی/ بازداشت عوامل تیراندازی شبانه دربندرماهشهر/ سه کودک، قربانی جنون مادر/ خودسوزی زن ۲۴ ساله در آمل/ اعتراف باند 19 نفره به سرقت 24 میلیاردی/ قصاص، مجازات نوجوانی که پدرش را کشت/ دستگیری 7 نفر به اتهام فراری دادن یک زندانی/ مرگ عجیب ۲جوان در یک دعوای ساده/ جنایت مسلحانه به خاطرع یک دختر عده ای قیافه روشنفکری به خود می گیرند و افتخار می کنند که با سر میز مذاکره نشسته اند. ی فرمودند بعضی می گویند تسلیم شویم تا موذی گری دشمن ادامه پیدا نکند؛ این موارد کج فهمی است در حالی که یی ها سادیسم جنایت کاری دارند. یک دانشجوی جوان ایرانی که در رشته رایانه در یکی از های هند درس می خواند، در آ ین سفربه کشور، در جنایتی هولناک پدر، مادر و خواهرزاده 3 ساله اش را کشت. عامل این جنایت چند ساعت پس از فرار با ردی های پلیسی دستگیر شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از «ایران»، ساعت 4 بعد از ظهر شنبه 30 بهمن، مأموران پاسگاه پیشکمر شهرستان کلاله واقع در استان گلستان از وقوع جنایتی هولناک با خبر شدند.آنها پس از حضور در محل جنایت، با صحنه هولناکی روبه رو شدند؛ زن و مرد میانسالی داخل یکی از اتاق ها با تبر کشته شده بودند و جسد نوه سه ساله شان هم در اتاق دیگری روی زمین افتاده بود.

همزمان با اعلام این جنایت به مسئولان انتظامی و قضایی استان، بلافاصله تحقیقات گسترده جنایی برای افشای راز جنایت آغاز شد. این در حالی بود که در تحقیقات ابت مشخص شد پسر 3 ساله، فرزند دختر صاحبخانه بوده که ...

ادامه خبر
وزارت خارجه در سالگرد حمله به هواپیمای مسافربری ایران، عاملان این جنایت را مدعیان بی منطقی خواند که در پوشش حمایت از و دفاع از ملتها مرتکب جنایت می شوند. پلیس اعلام کرد که از دستگیر شدگان اسناد سازمانی و نیز وسایل دیجیتالی نیز کشف و ضبط شده است. ایسنا نوشت: فرمانده کل گفت: یی ها عقرب جراره اند. کارشان زهر در جان ملت ها ریختن است. عقرب جراره را باید زیر پا له کرد. رژیم نامشروع صهیونیستی نیز با جنایت برنامه ریزی شد و پا گرفت، ادامه حیات داد و جنایت می کند. جانی را باید از صحنه روزگار محو کرد. بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان جنایت هولناک امروز تروریست های تکفیری در را به شدت محکوم و با ت و ملت و بازماندگان ی این کشتار تلخ و وقیحانه ابراز همدردی کرد. اسم صبرا و شتیلا که می آید هنوز هم بوی خون بلند می شود؛ 36 سال که هیچ 36 قرن هم که بگذرد جنایت صهیونیست ها تن تاریخ را به لرزه در می آورد. سال ها از نسل کشی فلسطینی ها در صبرا و شتیلا گذشته و امروز نه تنها فلسطین نمرده است که ک ن فلسطینی هر کدام موسایی شده اند سپرکرده مقابل فرعون کودک کش زمان؛ حالا هر پلک چشمان ک ن نسل مقاومت شمارش مع ی است برای نابودی . دبیر ستاد قوه قضائیه گفت: منافقین همان ی هایی هستند که ریش های خود را تراشیده اند و با شعار خشونت بدون مرز از اموال سعودی برای رقم زدن جنایت علیه بشریت استفاده می کنند. ناگفته های تصادف مرگبار«مهدی قائدی»/ قاتل بنیتا: در زندان توبه / شکاردختران به بهانه زندگی رؤیایی درآلمان/ ت یب آیفون منازل، سرگرمی 6نوجوان/ نما به دام پلیس افتاد/ نبش قبر جسد مرد ۴۰ ساله برای کشف راز جنایت/ دخترم را با داستانسرایی فریب دادم/ جنایت به دلیل بدهی ٨٠٠ میلیونی/ دستگیری یک متکدی با درآمد روزانه ۴ میلیون تومان/ پایان زورگیری های خونین شمار زیادی از کردهای مقیم شهر کلن آلمان به منظور انتقاد از ت ترکیه دست به برگزاری تظاهرات زدند. به گزارش شفقنا به نقل از مهر، بالغ بر ۲۵ هزار شهروند کرد در شهر کلن آلمان با برگزاری تظاهراتی نسبت به سیاست های ت ترکیه انتقاد د. تظاهرات کنندگان پلاکاردهایی با مضمون «نه به کودتای نظامی، نه به دیکتاتوری نظامی» در دست داشتند. کردهای تظاهرات کننده همچنین تصاویری از «عبدالله اوجالان» حزب منحله پ.ک.ک در دست داشتند. «عبدالله اوجالان» از سال ۱۹۹۹ میلادی در ترکیه زندانی بوده و از زمان کودتای نافرجام ۱۵ جولای در ترکیه، هیچ اخباری از وی منتشر نشده است. خدای مهربون و صبورم....

یک سال دیگه رو برام رقم زدی...هر چه بود گذشت...

خدای خوبم...
بخاطر تمام لحظه هایی که منتظرم بودیو نیومدم ، منو ببخش...
بخاطر تمام لحظه هایی که منو دیدیو من ندیدمت ، منو ببخش...
بخاطر تمام لحظه هایی که برام خوب خواستیو من بد ، منو ببخش...
بخاطر تمام لحظه هایی که امیدتو نا امید ، منو ببخش...
بخاطر تمام لحظه هایی که برام وقت گذاشتی و من وقت نداشتم ، منو ببخش...
بخاطر تمام لحظه هایی که تنهام نگذاشتی و من خودمو تنها دیدم ......

بخاطر تمام لحظه هایی که به مهربون بودنت ، بخشنده بودنت ، آمرزنده بودنت ، بزرگ بودنت و بودنت ...شک ؛ منو ببخش..

بخاطر تمام لحظه هایی که اشکهام برای ی جز تو بود....
بخاطر تمام لحظه هایی که خواهش ها و ماسام برای ی جز تو بود...
بخاطر تمام لحظه هایی که لذتها و شادی هام برای ی جز تو بود...
منو ببخش..

ی ال دیگه هم گذشت و من باز به این رسیدم که...
خیلی ها به دعوت دل ساده ی من ،
اومدند ؛
نشستند ؛
خندیدند ؛
اما خیلی زود ...
ش تند و گسستند و رفتند....

تنها تو بودی که ؛
ب و نبریدی...
ش تمو نش تی...
گسستمو نگسستی...

خدایا...
دلم خیلی هواتو کرده...
امسال هم در دلم بنشین و آنچه را که شایسته خ توست ،
برای من و عزیزانم بنویس .

خدایا خیلی دوستت دارم...

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

دوستای عزیزم سال نو همگیتون مبارک باشه.
برای تک تکتون یه سال عالی توأم با "شادیه دل" و "آرامش روح" رو آرزو میکنم.

دوستون دارم...

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ معاون سابق پاسداران گفت: جهان باید اهتمام به ج داده و پاسخ جنایت ددمنشانه رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان را با اقدامات عملی بدهد. نجات۲ خانواده در کویر/ سقوط مرگبار مرد جوان از روی پل طبیعت/ توطئه عجیب زنی برای طلاق/ گاز گرفتگی سه زن کرمانی در چادر با گاز ذغال/ کشف بزرگترین محموله کشور/ آدم ربایی برای انتقال مرد جوان به کمپ ترک اعتیاد/ کشف محموله از نیسان آبی/ ید ضبط ماشین جنایت آفرید/ جنایت بامدادی در پی اختلافات خانوادگی
آن گاه که مردی به زبان نمی آورد زنی را دوست دارد همه چیز را از دست می دهد حتی آن زن را.
و آن گاه که زنی به زبان می آورد مردی را دوست دارد همه چیز را از دست می دهد حتی آن مرد را.
در عشق سکوت جنایت مرد است و حرف زدن جنایت زن...
شهرزاد الخلیج گزارشگر ویژه سازمان ملل، ت میانمار را مسئول جنایت علیه اقلیت مسلمانان روهینگیا دانست و از نایپیداو خواست در این خصوص پاسخگو باشد. تنهایم... اما دلتنگ آغوشی نیستم... خسته ام... ولی به تکیه گاه نمی شم... چشم هایم تر هستن.. ولی رازی ندارم.. چون مدتهاست دیگر ی را "خیلی" دوست ندارم... نمی بخشمت به خاطرتمام خنده هایی که ازصورتم گرفتی به خاطردلی که برایم ش تی به خاطرتمام غم هایی که برصورتم نش به خاطراحساسی که برایم پر پر کردی نمی بخشمت به خاطر زخمی که بر وجودم نش به خاطرنمکی که برزخمم گذاردی! مردم بحرین با برگزاری تظاهرات هایی جنایت آل سعود در چهار جوان ن قطیف را محکوم د. پس از مدت ها دست به قلم می شوم و در این شب سراسر نور خدای مهربانمان را این گونه می خوانم که : الهی دردهایی هست که نمی توان گفت و گفتنی هایی هست که هیچ قلبی محرم آن نیست الهی اشک هایی هست که با هیچ دوستی نمی توان ریخت و زخم هایی هست که هیچ مرحمی آنرا یام نمی بخشد و تنهایی هایی هست که هیچ جمعی آنرا پر نمی کند الهی پرسش هایی هست که جز تو ی قادر به پاسخ دادنش نیست درهایی هست که جز تو ی آنرا نمی گشاید قصد هایی هست که جز به توفیق تو میسر نمی شود الهی تلاش هایی هست که جز به مدد تو ثمر نمی بخشد تغییراتی هست که جز به تقدیر تو ممکن نیست و دعاهایی هست که جز به آمین تو اجابت نمی شود الهی قدم های گمشده ای دارم که تنها هدایتگرش تویی و به آزمون هایی دچارم که اگر دستم نگیری و مرا به آنها محک بزنی، شرمنده خواهم شد الهی با این همه باکی نیست زیرا من همچو تویی دارم تویی که همانندی نداری رحمتت را هیچ مرزی نیست ای تو خالق دعا " آمین"

انهدام باند شیشه فروش های شهرری/ مرگ مرد میانسال هنگام فرار از دست پلیس/ جنایت هولناک دم اسبی با دسیسه ی/ انهدام شبکه بزرگ جعل مدارک تحصیلی/ قاچاقچی ک ن سرانجام به دام پلیس افتاد/ زندگی 10 روزه با داماد پرتوقع/ حکم مرگ برای خواننده زیرزمینی/ کل کل دو جوان به ن نا شدن یکی از آن ها منجر شد/ گرفتار شدن اعضای یک خانواده در پراید له شده/ نجات ۴ مهاجر ایرانی در کانال مانش صفحه نخست رو مه های شنبه ۱۷ شهریور را از نظر می گذرانید. یک لحظه است یکی می نویسد یک روز خوب و یکی روز بد و من نمیدانم نام این روز ها را میشود خوب گذاشت یا بد. این روز ها دورو برم شلوغ از آدم هاست.آدم هایی با خصوصیاتی خیلی متفاوت آدم هایی که هیچ کدام متناسب با حال الآنم نیستند.آدمی که آنقدر مهربان است که دوس دارم داد بزنم دوس دارم بروم روبرویش بایستم در اش بکوبم که انقدر خوب نباشد.اصلا جنسش فرق دارد از آن جنس ها ناب از آن که نسلش در حال انقراض است. اما آدمی هم هست که گمانم هیچ از هیچ نمیداند و این درد بز. قتل و جنایت همیشه یکی از سوژه های پرمخاطب سینما بوده است و در بین های زیادی که با این موضوع ساخته شده اند هایی با محوریت قاتلین زنجیره ای طرفداران بیشتری دارند. سلام ، سرلشگر خلبان شهید محمد نوژه یکی از ء ابتدای انقلاب ی بود که در مورخه 58/5/25 در پاوه به شهادت رسید. هم اکنون پایگاه سوم شکاری همدان به نام این شهید بزرگوار نامگذاری شده است. متاسفانه به علت آنکه چند سال بعد از شهادت این شهید مظلوم در پایگاه سوم شکاری کودتای صورت گرفت و آن کودتا به کودتای نوژه معروف شد ، هر زمان اسم نوژه را می شنویم یاد کودتا می افتیم که لازم است در این خصوص اطلاع رسانی لازم شود. پاتوق یاران سالگرد شهادت این غیور مرد نیروی هوایی رو گرامی می داره... دفتر نمایندگی سازمان ملل در افغانستان در گزارشی اعلام کرد که افزایش حملات تروریستی به اماکن مذهبی در سال ۲۰۱۶ میلادی با هدف قراردادن شیعیان این کشور، جنایت جنگی است.
فرهنگ عاشورا ؛ گفتمان ماندگار نسل ها
نویسنده : حمید هنرجو* عاشورا راز گشایی از حادثه ای عظیم بود. این راز گشایی در ظرف محدود تاریخ نمی گنجد ، آن را می شکند و رنگ جاودانگی می گیرد . صدای طبل و سنج و شیپور، طنین نوحه خوانان، تعزیه و ... همگی از نشانه های یک فرهنگ اند . این که موسیقی سنتی ما بیش از هر چیز وامدار موسیقی تعزیه است، تصادفی نیست و ادبیات ما در ریشه های محکم خود، از اص ی آئینی و معرفتی وام گرفته است، به این دلیل است که یک ملت که دردم. محمد عبدالسلام ضمن مردود دانستن بیانیه اتحادیه عرب گفت: جنایت های آل سعود در یمن بیشتر از تکفیری هاست.
« هالووین » و جنایت های هولناکی که در این شب رخ می دهد! + تصاویر   هالووین مراسمی است که تحت عنوان یک عید در بعضی از کشورهای غربی برگزار می شود. تاریخ برگزاری هالووین 31 اکتبر یا 9 آبان است. هالووین در اصل یک روز مقدس برای یان غربی است که در گذشته یاد و خاطره از دست رفتگان خود را در این روز زنده نگه می داشتند و به آنها ادای احترام می د. اما امروزه هالووین به یک مراسم بسیار خطرناک تبدیل شده و ماهیت اصلی خود را به کلی از دست داده است. در حال حاضر هالووین شبی است که افراد با ظاهری وحشتناک به شکل شبح، روح ، اسکلت، جن، ، زامبی و ... به سطح شهر می آیند و سایرین را می ترسانند. این رسم غلط گاها بسیار مضحک و وسیله ای برای خندیدن تلقی می شود؛ اما اکثر اوقات اتفاقات جبران ناپذیری در این شب رخ می دهد. قتل یکی از جنایت هایی است که در شب هالووین بیش از سایر سال رخ می دهد. صفحه نخست رو مه های چهارشنبه ۹ اسفند را از نظر می گذرانید.

جستجوهای اتفاقی