ع رونمایی از پیراهن جدید تیم سعید معروف

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان از برگزاری ۳۳۰ برنامه ویژه ایام هفته امر به معروف و نهی از منکر در این استان برگزار می شود. سعید عب ی، دلاور جنوبی تیم ملی کشتی، امروز در شرایطی مغلوب هیونگ جانگ قهرمان المپیک شد که با اقتدار وی را ش ت داده بود. او که بعد از ب 6 امتیاز و چند فیتو دستش به عنوان فرد پیروز بالا رفت، با اعمال نفوذ میزبان کشتی را ادامه داد و با 4 امتیاز اه داوران کره ای کشتی را به حریف واگذار کرد.

این در حالی بود که کمترین حق عب ی، قهرمانی در بازی های آسیایی بود. او که با روحیه خوب روی تشک حاضر شد و مدال برنز گرفت قرار است پاداشی برابر قهرمان های طلایی بازی های آسیایی دریافت کند. عب ی که درالمپیک لندن هم شرایط مشابهی را تجربه کرده بود با آن چهره معترض و مظلوم به قلب ایرانی ها راه یافته است و این بزرگتر از هر مدال طلایی است. سعید عب ی کشتی فرنگی سعید عب ی سعید عب ی سعید عب ی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان، احتراما با عنایت به برگزاری یادواره ی امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان تویسرکان و نظر به فضای مسموم ایجاد شده توسط رسانه های غربی در خصوص اتفاقات اخیر در کشور؛ مراسم نکوداشت ی امر به معروف و نهی از منکر توسط کانون قرآن حسن مجتبی (ع) در روز 16/8/93 با سخنرانی سعید نظری برگزار میگردد.

http://s5.picofile.com/file/8149218168/small.jpg https://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user7028/news/dalow7numaaw4qy.jpgاز پیراهن میلان برای فصل آینده رونمایی شد. به گزارش فوتبال جهان ، آدیداس ، پیراهن های جدید میلان را برای فصل آینده ، برتن جانلوکا ا و ریکاردو مونتولیوو رونمایی کرد.
https://www.tarafdari.com/sites/default/files/users/user7028/2017/daln3uquiaaf8km.jpg نتایج کالبدشکافی «آنتونی بوردین» ـ آشپز و جهانگرد معروف شبکه cnn ـ نشان داد هنگام مرگ هیچ ماده مخدری در بدن وی نبوده است. پیراهن تیم پرسپولیس برای دربی هشتادوپنجم تهران رونمایی شد.تیم های پرسپولیس و استقلال از ساعت 16:40 پنجشنبه، چهارم آبان ماه در چارچوب هفته دهم لیگ برتر فوتبال دربی هشتادوپنجم تهران را برگزار خواهند کرد. ک معروف-سه-میلیون-دلاری-رضایتنامه-اش-بالا ه-صادر-شدس کاپیتان والیبال ایران مشغول کارهای مربوط به گرفتن ویزا برای سفر به روسیه است.

به گزارش وبسایت نود ؛سعید معروف که پیوستنش به تیم زنیت کازان قطعی شده است پیگیر کارهای مربوط به گرفتن ویزا است تا هر چه زودتر به روسیه سفر کند.وقتی با معروف تماس گرفتیم او در سفارت روسیه بود:«در سفارت هستم و دنبال کارهای مربوط به ویزا.رضایت نامه ام صادر شده است و قرارداد هم امضا کرده ام.امیدوارم بتوانم در یکی دور روز آینده کارهای مربوط به ویزا را انجام بدهم.»

معروف این را گفت و ادامه داد:«شاید قبل از رفتن به روسیه یک کنفرانس خبری برگزار کنم.خوشحالم از اینکه مشکلم حل شده است و می توانم در اروپا والیبال بازی کنم.»

قرارداد سعید معروف با تیم روسی در حالی قطعی شده است که یک نکته در این قرارداد وجود دارد.آن هم این است که قرارداد کاپیتان تیم ملی والیبال ایران با تیم زنیت کازان ۳ میلیون یورو نیست،بلکه معروف با روسها قراردادی سه میلیون دلاری امضا کرده است که باز هم نسبت به دستمزدی که در ایران می گرفت تقریبا دو برابر است.
یک رسانه ایتالیایی مدعی شد که کاپیتان تیم ملی والیبال ایران کار خودش را در لیگ ایتالیا ادامه خواهد داد. باشگاه بارسلونا به طور رسمی تصاویر پیراهن اول فصل آینده خود را منتشر کرد. سعید عب ی، دلاور جنوبی تیم ملی کشتی، امروز در شرایطی مغلوب هیونگ جانگ قهرمان المپیک شد که با اقتدار وی را ش ت داده بود. او که بعد از ب 6 امتیاز و چند فیتو قرار بود دستش به عنوان فرد پیروز بالا رود، با اعمال نفوذ میزبان کشتی را ادامه داد و با 4 امتیاز اه داوران کره ای کشتی را به حریف واگذار کرد.

این در حالی بود که کمترین حق عب ی، قهرمانی در بازی های آسیایی بود. او که با روحیه خوب روی تشک حاضر شد و مدال برنز گرفت قرار است پاداشی برابر قهرمان های طلایی بازی های آسیایی دریافت کند. عب ی که درالمپیک لندن هم شرایط مشابهی را تجربه کرده بود با آن چهره معترض و مظلوم به قلب ایرانی ها راه یافته است و این بزرگتر از هر مدال طلایی است. سعید عب ی کشتی فرنگی سعید عب ی سعید عب ی سعید عب ی سعید عب ی، دلاور جنوبی تیم ملی کشتی، امروز در شرایطی مغلوب هیونگ جانگ قهرمان المپیک شد که با اقتدار وی را ش ت داده بود. او که بعد از ب 6 امتیاز و چند فیتو قرار بود دستش به عنوان فرد پیروز بالا رود، با اعمال نفوذ میزبان کشتی را ادامه داد و با 4 امتیاز اه داوران کره ای کشتی را به حریف واگذار کرد.

این در حالی بود که کمترین حق عب ی، قهرمانی در بازی های آسیایی بود. او که با روحیه خوب روی تشک حاضر شد و مدال برنز گرفت قرار است پاداشی برابر قهرمان های طلایی بازی های آسیایی دریافت کند. عب ی که درالمپیک لندن هم شرایط مشابهی را تجربه کرده بود با آن چهره معترض و مظلوم به قلب ایرانی ها راه یافته است و این بزرگتر از هر مدال طلایی است. سعید عب ی کشتی فرنگی سعید عب ی سعید عب ی سعید عب ی درگذشت شاعر معروفدرگذشت شاعر معروف , کیومرث زاده شاعر و طنزپرداز کرمانی درگذشت.کیومرث زاده شاعر و طنز پرداز کرمانی در سن ۷۹ سالگی در بیمارستان فیروزگر تهران درگذشت.درگذشت شاعر معروف شاعر ریاضی 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سعید روز مسابقه و بعد از ناهار به پزشک تیم مراجعه کرد و از مشکل گوارشی که داشت به افروزی گفت. بعد از معاینات و درمان های اولیه ای که صورت گرفت افروزی تشخیص دادند که سعید بازی نکند بهتر است و برای درمان قطعی بهتر باید استراحت کند. اسلوبودان کواچ: تیم من میخواهد بازی خوب خودش را در این مرحله نیز ادامه دهد. ما اینجاییم تا بهترین بازی خود را انجام دهیم, برای پیروزی بجنگیم و در نهایت نتایج خوبی بدست آوریم.

سعید معروف: این اولین باری است که ما موفق شده ایم به این مرحله از مسابقات راه پیدا کنیم. در این دور به دست آوردن هر پوئن برای همه ی تیم ها حائز اهمیت است. ما به دنبال ب بهترین نتیجه ی ممکن هستیم
خیلی هیجان زده ایم و تمام تلاش خود را می کنیم تا بتوانیم در این رقابت باز هم پیش برویم. اینستاگرام پوریا فیاضی / کلوپ هواداران والیبال و سعید معروف منبع ع : اینستاگرام پوریا فیاضی ج رتبه بندی گروه ها در مرحله دوم قهرمانی جهان لهستان/ کلوپ هواداران والیبال و سعید معروف ج رتبندی گروه ها در مرحله دوم قهرمانی جهان لهستان/ کلوپ هواداران والیبال و سعید معروف درمراسمی از کتاب زندگینامه شیخ بابا سعید برزنجی مشهور به صدر السادات شاعر، نویسنده و طبیب حاذق کورد درمهاباد رونمایی شد. معاون تشکل های مردمی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور از آغاز فعالیت گروه های تعیین شده امر به معروف و نهی از منکر از دهه اول ماه محرم سال جاری خبر داد. ادامه: از دهه اول محرم 4600 گروه مردمی طلایه دار امر به معروف و نهی از منکر شدند قیام حسین (ع) نماد امر به معروف و نهی از منکر واقعی است؛ امر به معروف و نهی از منکری که پرهزینه است و برخلاف هدف قرار دادن اقشار کم قدرت، صاحبین قدرت، ثروت و نفوذ را هدف قرار داد و به جای نهی از منکرات کم هزینه ی اشخاص فاقد قدرت، سراغ منکرات پرهزینه ی صاحبان قدرت رفت؛ رویکردی که اگر مورد توجه همه پیروان ثارالله قرار گیرد، امر به معروف و نهی از منکر تاثیر عمیقی تاریخی اش احیاء خواهد شد. " ماری" تنیسور معروف اسکاتلندی صاحب خانه "کراملی " که آن را به هتلی 5 ستاره تبدیل کرده است. کلیه اعضای تیم فوتبال ستاره سرخ دیروز را در کنار هم و در اردوی یک روزه تفریحی منطقه بلیران گذراندند. این اردو که از قبل در برنامه کادرفنی و باشگاه قرار داشت در فضایی کاملا دوستانه و صمیمی در منطقه زیبای بلیران برگزار گردید. یکی از برنامه های این اردو برگزاری جشن پیراهن و جشن بازوبند باشگاه ستاره سرخ بود که به زیبایی برگزار شد. در این مراسم پیراهن جدید باشگاه رونمایی و تحویل بازیکنان شد. در پایان نیز تمامی بازیکنان با پیراهن جدید ع تیمی برای یادگاری گرفتند. قطعا اردوی بلیران بعنوان یکی از بهترین خاطرات در زندگی بازیکنان و در تاریخ باشگاه ماندگار خواهد شد. مانور تماشایی فورد rs200؛ ابرخودروی جدید کن بلاک
جدیدترین عضو کل یون خودروهای تیم هونیگان با مدیریت راننده‌ی معروف یی کن بلاک، رونمایی شد. مسئول ستاد امر به معروف و نهی از منکر ادارت مازندران گفت: امر به معروف و نهی از منکر در ادارات و نهادهای مازندارن جدی گرفته شود. خبرگزاری فارس: امر به معروف در ادارات و نهادهای مازندران جدی گرفته شود به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حجت‎ال محمود قلی پور صبح امروز در همایش امر به معروف و نهی از منکر در ساری اظهار داشت: اهمیت جایگاه امر به معروف و نهی از منکر در آیات و روایات متعدد تاکید شد. وی به فعالیت 20 ساله ستاد امر به معروف و نهی از م. رای کمیته انضباطی در خصوص اتفاقات پیش آمده در مسابقه پیکان و خاتم اردکان اعلام شد. رویارویی مجدد “والریو ورمیلیو” و “معروف” در فصل جدید لیگ برتر

به گزارش آریاورزش، پس از ج سعید معروف، پنجه طلایی والیبال ایران از شهرداری ارومیه و پیوستن این بازیکن به زنیت کازان روسیه، مسئولان باشگاه شهرداری ارومیه با والریو ورمیلیو سابق تیم ملی والیبال ایتالیا برای جایگزینی معروف به توافق رسیدند و این بازیکن نیم فصل دوم را در ایران دست به توپ شد و حالا شنیده می شود که این بازیکن بازهم قصد دارد راهی ایران شود تا این بار روبروی او بجنگد.
شنیده ها حاکی از آن است که یکی از تیم های خوب لیگ برتر قصد دارد امسال با والریو ورمیلیو در رقابت های لیگ برتر حضور یابد. مسئولان این تیم با بازیکن ایتالیایی قرارداد داخلی هم بسته اند اما به رسم امانت تا بستن قرارداد نهایی نمی توانیم اسم باشگاه را مطرح کنیم!
والریو ورمیلیو به زودی دومین حضورش در لیگ برتر والیبال ایران را تجربه خواهد کرد. اما نکته جالب توجه این انتقال، سابقه والریو مقابل تیم ملی و خصوصا سعید معروف کاپیتان پرآوازه والیبال کشورمان است. به نظر می رسد پیراهن های اول و دوم عربستان مثل همیشه سفید و سبز خواهد بود. saeed maroof سعید معروف مصاحبه با سعید معروف بعد از قهرمانى.
دوست دارى در زنیت بمانى.؟؟؟؟
من مطمئن نیستم که از کازان میروم یا میمانم .
یکی از بهترین های جهان،سعید معروف،اولین فرد ایرانی است که برنده لیگ قهرمانان اروپا شده.
او سهم بزرگی در این پیروزی دارد.
زمانی که من به تیم پیوستم،همه درباره لیگ قهرمان صحبت می د.
ما الان خیلی خوشحالیم،من هم شخصا خیلی خوشحالم چون اولین ایرانی هستم که برنده لیگ قهرمانان در اروپا شده است. اولین بازی خیلی سخت بود. برای بازی در مقابل برلین در زمین"خانه" آنها خیلی سخت بود. همانطور که دیدید سالن کاملا پر شده بود. آنها عاشق برلین هستند اما ما بازیکنان بزرگی داریم و تفاوت اصلی ما با سایر تیم ها سرویس ماست. در هر بازی 50:50 است. در ست سوم،آنها بهتر از ما بودند. من وارد زمین شدم و با اعتماد به نفس بازی ،همانطوری که همیشه بازی میکنم.

دلیل اصلی برای پذیرفتن پیشنهاد زنیت چه چیزی بود ؟

همانطوری که گفتم ما تیم ها و بازیکنان خوبی در ایران داریم اما لیگ ما در خارج از کشور شناخته شده نیست،من نمیخواستم -آنجا را- ترک کنم اما پیشنهاد زنیت خیلی استثنائی بود. لیگ روسیه شاید قوی ترین در جهان است،من نمیخواستم شانس بازی برای زنیت را از دست بدهم.
من تجربه ای دارم و ما خواهیم دید که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

دوست داری در زنیت بمانی ؟
من برای فصل بعد مطمئن نیستم. ما هنوز تصمیمی نگرفتیم. این باشگاه یکی از بهترین ها در جهان است،هر ی میخواهد که آنجا بازی کند. ما شرایط واضحی در دو ماه آینده خواهیم داشت. " سایت های روسی: "واضح است که آلکنو مجبور شد معروف را وارد میدان کند " معروف خیلی خوب کار کرد. بعد از برد احساساتش را بروز داد و تقریبا برای اولین بار در این تورنمنت خندید! "
wov : "معروف با ورودش در ست دوم در بازی زنیت جادو ایجاد کرد".
سایت های لهستانی: "ورود معروف شتاب بازی زنیت را افزایش داد که منجر به نتیجه شد" – " به عقیده سرمربی ویگل لهستان قدرت زنیت در فینال سه خارجی بودند: لئون، اندرسون و معروف"
کوبزار: سه هفته پیش روابط من با معروف فقط کاری بود اما مجبور شدیم بیشتر با هم ارتباط داشته باشیم چون با هم در یک پستیم. دو بازی اخیر این را به خوبی نشان داد که ما به جای هم بازی می کنیم.
خبرنگار: نسبت به دیروز معروف و اندرسون را عوض کردید؟ چرا؟ آلکنو:در مورد تعویض توضیح نمی دهم اما درباره اندرسون بخاطر تقویت دریافت بود مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان با اشاره به اینکه اخلاق و انسانیت در سایه امر به معروف و نهی از منکر تجلی می یابد، از تشکیل ۹۰۰ گروه یادآوران معروف در مدارس کردستان خبر داد. بیوگرافی سعید معروف (والیبالیست) + تصاویر سعید معروف
نام کامل : میر سعید معروف لکرانی
زادروز : 28 مهر 1364
زادگاه : ارومیه
قد : ۱۸۹ سانتی متر
باشگاه کنونی : متین ورامین
پُست :
سعید معروف با نام کامل میر سعید معروف لکرانی (زاده ۲۸ مهر ۱۳۶۴ - محله عطایی ارومیه) والیبالیست ایرانی و کاپیتان فعلی تیم ملی والیبال مردان ایران است. در قاره آسیا به او لقب بهترین آسیا را دادند و او در چندین تورنومت بین المللی و آسیایی حضور داشته است. نام کامل: محمد عراقی
باشگاه: باشگاه والیبال کاله مازندران
تاریخ تولد: ۶۶/۰۵/۳۱
محل تولد: دزفول
قد : ۲۰۳سانتیمتر
وزن: ۸۶ کیلوگرم
شماره: ۶ تیم ملی سید محمد عراقی (زاده ۳۱ مرداد ۱۳۶۶ – دزفول) بازیکن والیبال اهل ایران است.سید محمد در تیم های پیکان و پتروشیمی بندر و گیتی پسند سابقه بازی دارد. او در باشگاه والیبال کاله مازندران توپ می زند. در مسابقات آسیایی بهترین م ع رو تور لقب گرفت. نام : فرهاد قائمی زادروز : 1368/06/06 محل تولد : گنبد کاووس رشته ورزشی : والیبال پست : دریافت کننده قدرتی قد : 197 سانتی متر فرهاد قائمی (۶ شهریور ۱۳۶۸ - گنبد کاووس) بازیکن والیبال اهل ایران است. وی سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی ایران در رده های نوجوانان، جوانان و بزرگسالان را دارد.
فرهاد قائمی در فصل ۹۰-۹۱ با درخشش در تیم هاوش گنبد برای اولین بار به تیم ملی بزرگسالان دعوت شد و با درخشش خود در مسابقات انتخ المپیک در ژاپن توانست در مسابقات بعدی و مقدماتی لیگ جهانی در ترکیب اصلی تیم ملی باقی بماند. کارشناسان قدرت و سرعت سرویس های او را با شیمیزو بازیکن ژاپنی مقایسه کرده اند. جلسه امر به معروف و نهی از منکر در ناحیه سه برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5، سخنی شهردارناحیه 3اعلام کرد:به همت شهرداری ناحیه سه و همکاری اداره فرهنگی اموراجتماعی ، و در راستای طرح ناحیه محوری ، جلسه امر به معروف و نهی از منکر با حضور جماعت و پرسنل وجمعی از شهروندان ناحیه 3 برگزار شد به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، به مانند هر سال، طرح پیراهن بایرن پیش از معرفی رسمی آدیداس لو رفت. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] او که سال قبل در پایان نیم فصل اول لیگ برتر با قرارداد وسوسه انگیز یک میلیون یورویی ساز رفتن کوک کرد،بالا ه بعداز کش وقوس های زیاد رفت. رفت تا در لیگ قهرمانان اروپا و روسیه به جای فرانسوی برای زنیتی ها بازی کند. هرچند روسها با کاپیتان تیم ملی والیبال ایران برای دوفصل قرارداد بستند اما بعداز قهرمانی در لیگ اروپا، وقتی برای فصل 2015 -2016 با بازیکنانشان قرارداد می بستند اسمی از سعید معروف در لیست نبود. خیلی ها همان موقع دلیل بیرون ماندن معروف از لیست را به استفاده آنها از دو خارجی در لیگ روسیه ربط دادند و البته الکنو سرمربی زنیت کازان هم مت اندرسون امریکایی را به معروف ترجیح داد.البته بعضی ها فرضیه باندبازی بازیکنان تیم روسی علیه معروف را مطرح د، آن هم به بهانه سرعت زیاد پاس هایش .در حالی که با یک حساب سرانگشتی این ادعا خیلی منطقی به نظر نمی رسد چرا که از بازیکنان حرفه ای بعید است قدرت انعطاف پذیری نداشته باشند،آن هم در تیم حرفه ای زنیت کازان.
شاید هم آلکنو ترجیح داده بازیکنانی داشته باشد که تاکتیک ها را ماشینی اجرا کنند،طبق تاکتیک تعریف شده. در حالی که سبک بازی انتحاری سعید معروف کمی با سیستم روسها متفاوت است. با این شرایط سعید معروف که می خواست دنیای حرفه ای ها را تجربه کند، خیلی زود برگشت. او البته دو قهرمانی را با زنیت کازان تجربه کرد، قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا و قهرمانی لیگ روسیه. همین مساله باعث شد تا با گذاشتن ع ی که جام قهرمانی زنیت کازان را به دست دارد در اینستاگرامش بنویسد:« پایان خوش در روسیه با قهرمانی .»کاپیتان تیم ملی والیبال اما حالا مورد توجه هالک بانک قرار گرفته است. مسئولان این باشگاه حتی با او تماس گرفته اند اما هنوز مذاکره خیلی جدی نشده و حتی مبلغ قرارداد هم مطرح نشده است. اما اگر پیشنهاد هالک بانک جدی شود معروف بعداز تجربه بازی در زنیت بدش نمی آید در این تیم هم توپ بزند.سعید معروف فردا شب به ارومیه برمی گردد تا چند روزی استراحت کند. او ا هفته آینده به جمع اردونشینان اضافه می شود و شاید دو روزی کنار بقیه تمرین کند و بعد هم همراهتیم ملی به فنلاند می رود. کمتر از یک هفته تا رونمایی از خودرو 315 جدید شرکت مدیران خودرو عصرخودرو: شرکت مدیران خودرو پس از عرضه موفق خودرو ام وی ام 315 در سال 91، قصد دارد تا طی روزهای آتی مدل جدید فیس لیفت این خودرو زیبا را روانه بازار نماید . به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو»، خودرو 315 جدید در بازارهای داخلی و بین المللی توانسته است لقب خودروی هاچ بک سال را از آن خود سازد . طراحی ایتالیایی و زیبایی این خودرو همواره مورد توجه کارشناسان بازار قرار گرفته است که در مدل جدید، نمای جلو و عقب خودرو تغییرات گسترده ای پیدا نموده که حاصل این تغییرات چهره مدرن تر را برای این خودرو به ارمغان داشته است . در بخش نمای داخلی نیز تغییرات زیادی صورت گرفته به طوری که فضای ک ن آن شکیل تر و باکیفیت تر گردیده است . به گفته حسن ی مدیر بازار ی و فروش شرکت مدیران خودرو، پس از رونمایی و معرفی خودرو x33 جدید اتوماتیک در داد ماه سال جاری ، این شرکت در نظر دارد تا مدل فیس لیف ام وی ام 315 جدید را با تغیرات ظاهری همراه با ارتقاء سیستم گیرب و صفحه کلاچ معرفی نموده تا در این بخش از بازار با قدرت بیشتر ، موفقیت مدل قبلی خود را تشدید نماید . به گفته وی شرکت مدیران خودرو توانسته است در سال های اخیر با ارائه مدل های متنوع با قیمت مناسب و رقابتی، همراه با افزایش کیفیت قطعات به یک خودروساز مطرح در کشور تبدیل گردد . رسول گرامی می فرمایند: گروهی هستند که نه ند و نه شهید ولی مردم به مقامی که خداوند به خاطر امر به معروف و نهی از منکر به آنان عطا فرموده غبطه می خورند. امر به معروف و نهی از منکر از احکام عملی مسلمانان و به نظر شیعیان از فروع دین است. امر به معروف یعنی دستور دادن یا توصیه از سوی فرد مسلمان به دیگران به انجام آنچه از نظر عقل یا شرع خوب در نظر گرفته می شودو نهی از منکر یعنی دستور دادن یا توصیه از سوی فرد مسلمان به دیگران به انجام ندادن آنچه از نظر عقل. س رست های پارس جنوبی جم و استقلال از پیراهن های این دو تیم در بازی فردا رونمایی د. س رست های پارس جنوبی جم و استقلال از پیراهن های این دو تیم در بازی فردا رونمایی د. حسن بیت سعید با عقد قراردادی دو ساله به عضویت استقلال در آمد تا با توجه به محرومیت این تیم از نقل و انتقالات زمستانی، اولین ید آنها بعد از حدود یک سال باشد. مارکا ادعا می کند که این طرح لباس برای فصل آتی بارسلونا قطعی شده و هفته آینده رونمایی خواهد شد. مارکا ادعا می کند که این طرح لباس برای فصل آتی بارسلونا قطعی شده و هفته آینده رونمایی خواهد شد. در یک نظرسنجی که از سوی خبرگزاری دانشجویان ایران انجام شد ، مخاطبان ایسنا بهترین ورزشکار سال ایران را برگزیدند و در نهایت سعید معروف از بین 6 گزینه با 53.25 درصد آرا به عنوان ورزشکار سال ایران انتخاب شد . پس از معروف ، حمید سوریان با 12.22 درصد در رده دوم قرار گرفت و فرزان عاشورزاده با 10.23 درصد سوم شد . بیش از 18 هزار نفر در این نظرسنجی شرکت د.
معروف بهترین لیگ جهانی شد معروف بهترین لیگ جهانی شد تیم ملی با برتری سه بر یک برابر برزیل به عنوان قهرمانی لیگ جهانی والیبال دست یافت. ایتالیای میزبان نیز در دیدار رده بندی موفق شد در سه ست پیاپی ایران را ش ت دهد و به عنوان سومی برسد. سایت فدراسیون جهانی والیبال پس از پایان این رقابت ها تیم برتر مسابقات را اعلام کرد که در آن نام سعید معروف، تیم ملی ایران نیز به چشم می خورد. ** بهترین های لیگ جهانی والیبال: - ارزشمندترین بازیکن: تایلور ساندر ( ) - بهترین : سعید معروف (ایران) - بهترین لیبرو: سالواتوره روسینی (ایتالیا) - بهترین م ع: دیوید لی ( ) - بهترین آبشار زن : والاس (برزیل) - بهترین سرویس زن: تایلور ساندر ( ) نفرات برتر لیگ جهانی هر کدام 10 هزار دلار پاداش گرفتند و ارزشمندترین بازیکن نیز 30 هزار دلار پاداش گرفت میر سعید معروف در تمرین امروز ملی پوشان به علت گرفتی عضله کتف راست شرکت نکرد و استراحت کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان در عصر امروز به علت آسیب دیدگی از ناحیه کتف به همراه دیگر ملی پوشان تمرین نکرد و زیر نظر افروزی پزشک و فیزیوتراپ تیم ملی به مداوا و طب سوزنی پرداخت.
افروزی پزشک تیم ملی در این خصوص گفت: سعید دچار اسپاسم عضلامی رومبویید کتف راست شده و به همین دلیل امروز اجازه تمرین به وی ندادیم و با معالجاتی که پشت سر گذاشته خوشبختانه تا فردا آماده می شود و می تواند مقابل برزیل به میدان رود. تاریخ درج مطلب: ۱۳۹۳/۴/۲۶ معروف تمرین نکرد 1