ظریف دربارۀ تحریم شدن ولی الله سیف چه گفت

بسم الله... سلام! +
"قتل الله قوماََ قتلوک" یعنی هیچ به تنهایی حریف ت نبود.
خاک بر سرِ دنیا، بعد از قربانیِ حسین(ع).. آیت الله اسد الله ایمانی سابق ولی فقیه در فارس و شیراز به دلیل بیماری دار فانی را وداع گفت. مشاور آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: آیت الله هاشمی مظهر امید بود. خبرگزاری ایرنا ویدئویی در رابطه با نامه اخیر آیت الله یزدی به آیت الله شبیری زنجانی منتشر کرده است. یکی از همرزمان شهید م ع حرم حجت الله نوچمنی گفت: «حجت الله» عا همرزم شهید م ع حرم حجت الله نوچمنیق مبارزه با صهیونیست ها بود و خیلی دوست داشت صهیونیست های جنایتکار را بکشد و یا توسط آنها در راه و ولایت شهید شود. علیرغم تلاش پزشکان آیت الله هاشمی شاهرودی به لقاء الله پیوست. عضو فقهای شورای نگهبان با حضور در بیمارستان از آیت الله مؤمن عیادت کرد. رسول الله صلى الله علیه و آله :
مَن لَطَمَ خَدَّ امرِئٍ مُسلِمٍ أو وَجهَهُ بَدَّدَ اللّه ُ عِظامَهُ یَومَ القِیامَةِ، و حُشِرَ مَغلولاً حتّى یَدخُلَ جَهَنَّمَ، إلاّ أن یَتوبَ .

خدا صلى الله علیه و آله :
هر که به گونه یا چهره شخص مسلمانى سیلى زند، خداوند استخوانهاى او را در روز قیامت خُرد کند و دست بسته محشور شود، تا آن که به جهنّم در آید، مگر این که توبه کند.

کتاب من لا یحضره الفقیه : ٤/ ١٥/٤٩٦٨ . رئیس دفتر عقیدتی فرماندهی کل قوا با اشاره به اینکه با ایستادگی امت حزب الله نقطه آغاز فتنه را کور د تصریح کرد: نقش حزب الله برای مقابله با بزرگ ترین طرح که نابودی خاورمیانه بود را نمی توان… شفقنا- دبیر شورای عالی حوزه های علمیه گفت: دقت فراوان، تسلط عمیق بر مباحث و اشراف بر مبانی فقهی و اصولی و نو آوری در موارد متعدد و مختلف علوم به خصوص فقه از ویژگی های درسی آیت الله هاشمی شاهرودی بود. به گزارش خبرنگار شفقنا در قم، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری پنجشنبه شب در مراسم بزرگداشت آیت الله […] تمرکز حزب الله در سال های اخیر تاحدی بر روی مداخله در بوده تا درگیری های سه دهه ای با . اما ی حزب الله کاملا آگاه است که ت ممکن است نتیجه بگیرد که با وجود درگیری حزب الله در… معاون دبیرکل حزب الله لبنان تأکید کرد که دلیل اصلی دشمنی با حزب الله این است که حزب الله اجازه نداده از لبنان برای طرح های عربی و بین المللی سوء استفاده شود. مشخصات کتاب شناختی: محمد اسفندیاری، «از ویراستاری تا ویرگولاستاری»، قم: صحیفه د، ۱۳۸۵، ص۱۸۳تا۱۸۸. چکیده ساز: فهیمه قاسمی، ویراستارِ گروه «ویراستاران»، www.viraiesh.ir

طبق گفتۀ کنفوسیوس، درحدود پانصد سال پیش از میلاد، ویراستاری در کشور چین مرسوم بوده است. با به وجودآمدن صنعت چاپ، کار ویرایش بالا گرفت.
در تاریخ هم نقطه گذاری و اعراب گذاری قرآن و سپس کار دانشمندان علم تجوید در وضع علامت های وقف و وصل برای قرآن، بخشی از کاری بود که امروزه، و. در تاریخ 30/11/1434 هـ ق مطابق 14/7/1392 هـ ش، متن گفتگوی جناب حجة ال و المسلمین آقای احمدی با حضرت آیة الله العظمی سیستانی ادام الله ظلّه، را در سایت ها مطالعه ، به دلیل اهمیت موضوع آن و نیز به دلیل اهمیت نظر حضرت معظم له، لازم دانستم مطابق رسم حوزوی برای طلاب جوان و دانشجویان حقوق و علوم انسانی، شرحی بر بیانات این مرجع عالی مقام بنگارم. حدود 20 روز به تاخیر انداختم تا اگر (بر فرض و احتمال) تخصیصی، تقییدی، یا توضیحی دربارۀ آنچه جناب احمدی نقل کرده اند ب. ارشاد پیش از این دیدارهایی با آیت الله مکارم مرجع تقلید شیعیان و آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور داشته است. حضرت آیت الله محفوظی، مرجع تقلید، ارتحال آیت الله هاشمی را تسلیت گفت. خارجه کشورمان در فضای مجازی به تحریم های جدید وزارت خزانه داری آ مریکا علیه ایران مطلبی را منتشر کرد. ومن ی ج من بیته مهاجرا الی الله و رسوله ثم یدرکه الموت فقد وقع اجره علی الله جان باختن تعدادی از حجاج هموطنمان که مهاجر الی الله بودند دل هر انسانی را ازرده می کند این حادثه دلیل بی کفایتی حکام عربستان در اداره حرمین شریفین است امید است کشورهای ی برای اداره حرمین شریفین چاره ای بین ند یه اش رشته ای پختم که الله الله الله....تمام اصول اشپزی رو به اضمحلال بردم اما نتیجه بر جانم نشست.... سه تا عروسکامو چیدم کنارم و دارم اش رشته میخورم....
آیت الله مدنی با آن ضمیر پاکی که داشت، جذب می شود و یک بار به ش، آیت الله خویی گلایه می کند که جایگاه شما در نجف بالاتر از آیت الله است، پس چرا مثل ایشان حرکتی، اعتراضی نمی کنید؟! ایرنا نوشت: تارنمای خبری نشریه نیویورک تایمز مدعی شد که جاسوس های تابستان گذشته میلادی به اطلاعاتی دست یافته بودند که نشان می داد مقام های ارشد اطلاعاتی روسیه به دنبال تاثیر گذاری روی «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری از طریق نزدیکان وی بوده اند. حضرت علی (ع) دربارۀ بهترین چیز ها در زمینه های مختلف می فرمایند: سرمایه ای از عقل سودمندتر نیست، و تنهایی ترسناکتر از خودبینی، و عقلی چون دور شی، و بزرگواری چون توفیق الهی، و تجارتی چون عمل صالح، و سودی چون پاداش الهی، و پارسایی چون فروتنی، و شرافتی چون دانش، و عزتی چون بردباری، و پشتیبانی چون م نیست.
ترامپ به دنبال تحقق آرزوهای دیرین shia muslim یک تحلیلگر می گوید دعوت دونالد ترامپ، رئیس جمهور امریکا، از محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، برای سفر به ایالات متحده بخشی از برنامۀ واشنگتن در راستای تحقق هدف دیرینۀ برای بیرون راندن فلسطینیان از سرزمینشان است. به گزارش مصاف، ترامپ و عباس (20 اسفند) نخستین گفتگوی تلفنی خود را انجام دادند و طی آن گفتگو، ترامپ از عباس دعوت کرد تا به کاخ سفید برود.

به گفتۀ رالف شوئنمن، نویسندۀ کتاب تاریخ پنهان صهیونیسم، این اقدام نشانگر تمایل ت جدید امریکا برای مذاکره با عباس است.

این تحلیلگر در مصاحبۀ خود با اشاره به گزارش های اخیر دربارۀ دیدار محمود عباس با مایک پومپئو، رئیس سازمان اطلاعات مرکزی امریکا (سیا)، گفت آن ها در این دیدار دربارۀ راه هایی بحث د که عباس از طریق آن ها می تواند به صورت ضمنی برنامه های ترامپ را که در راستای خواسته های بنیامین نتانیاهو، نخست ، دربارۀ فلسطینیان و اراضی ی آن هاست، تأیید کند.

وی افزود هیچ چیز بین فلسطینیان و امریکایی ها تغییر نکرده جز اینکه و امریکا قصد دارند مردم فلسطین را از کرانۀ باختری بیرون کنند.

ترامپ از زمان آغاز تبلیغات انتخاباتی خود حمایت بی قیدوشرط خود را از تل آویو اعلام کرده و گفته بود اگر رئیس جمهور شود، سفارت امریکا را به قدس ی منتقل خواهد کرد.

این تصمیم جنجالی مخالفت شدید فلسطینیان را برانگیخت چراکه آن ها قدس را پایتخت آیندۀ کشور خود می‎دانند.


منبع: پرس تی وی از دختر چادری پرسیدند چه نوع آرایشى استفاده مى کنى ؟ گفت : اینها رو به کار مى برم :
.
.
.
.
.
.
.
.
ﺑراى لبانم ........... رﺍﺳﺘگویى

براى صدایم ........... ذکر الله

براى چشمانم .......... ﭼشم پوشى از حرامات

ﺑراى ﺩﺳﺘانم ........ کمک و یارى به مستمندان

براى پاهایم ......... ایستادن براى

براى قامتم ........... سجده بردن براى الله

براى قلبم............حب الله

ﺑراى عقلم ......... ﺩﺍﻧﺎﯾﯽ

براى خودمم .......... ایمان . آیت الله عندلیب همدانی با اشاره به اینکه تکریم از عالم، سخن جاودانه نبی مکرم (ص) است، گفت: زیبایی اخلاق، رفتارالهی و انسانی، زهد و ورع از ویژگی های اخلاقی آیت الله حمیدی است. معاون دبیر کل حزب الله لبنان در مصاحبه ای تاکید کرد که حضور حزب الله لبنان و ایران در بر اساس خواست ت قانونی این کشور بوده است. کردی خدا، نعمت فزون،الله اکبر
بردی ز دل غم ها برون ،الله اکبر
گیری ز ما روح و روان ، الله اکبر
انا الیه راجعون، الله اکبر امور خارجه کشورمان با انتشار توئیتی از تداوم اعتیاد به اعمال تحریم انتقاد کرد.
سفیر ایران در ترکیه با بیان اینکه حمله انتحاری به سفارت تنها یک تهدید بود، تاکید کرد:… مذاکرات هسته ای و مدیریت انتظارات پساتحریم مهدی اسماعیلی توافق لوزان، دورنمایی از کمرنگ شدن تحریم های ظالمانه علیه کشورمان را ترسیم نمود. این خبر با تزریق امید به بازار، تحرکی هر چند اندک در پی داشت. اما سؤال اینجاست که اقتصاد ایران پس از تحریم چه شرایطی خواهد داشت؟ این پرسشی است که ذهن مردم را به خود مشغول کرده و هر به دنبال پاسخی برای آن است. به طوری که لطایف و طنزهای مختلفی را در جامعه پیرامون دوران پساتحریم د ی داشته است. اما مهم تر از ترس. خارجه ایران گفت حکم دیوان بین المللی دادگستری برای رفع برخی تحریم های ایران، ش ت دیگری برای ت ست که معتاد به تحریم است. مفهوم کتابخانۀ عمومی، برای بسیاری از ما آشناست. وقتی این اصطلاح را می شنویم، آن را بسیار پیش پا افتاده می ی م. «کتابخانۀ عمومی» شک و شبهه و نقطۀ تاریکی برای ما ندارد. لذا بی تفاوت و باعجله از کنار آن رد می شویم، بی آنکه قدری توقف کنیم و خود را نیازمند تأمل و دقت دربارۀ آن بدانیم. برای بسیاری از ما، کتابخانۀ عمومی، واجد هیچ غرابتی نیست: «کتابخانۀ عمومی، مکانی است که در آن به مردم کتاب امانت می دهند». بس که این اصطلاح را بدیهی و روشن می انگاریم، د. مشاور شورای امنیت ملی افغانستان در واکنش به سخنان سفیر انگلستان دربارۀ خط دیورند گفت: تمامی نمایندگان کشورهای خارجی در کابل، باید بر اساس ارزش های ملی، تاریخی و حساسیت های مردم موضع گیری کنند. آیت الله احمد جنتی با حضور در محل اقامه مشهد با آیت الله علم الهدی دیدار و گفتگو کرد. حاتمی دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح پنچشنبه ۲۱ دی ماه در سفر به استان قم با مراجع عظام تقلید، آیت الله نوری همدانی، آیت الله علوی گرگانی، آیت الله جوادی آملی و آیت الله مکارم دیدار کرد. در ۲۹ تیر ماه سال ۱۳۶۲ عملیات والفجر ۲ در منطقه مرزی پیرانشهر - حاج عمران با رمز « یا الله یا الله یا الله » به منظور خارج ای شین ایران از تیررس دشمن بعثی عراق آغاز شد. در آستانه ولادت حضرت فاطمه سلام الله علیها مراسم تکریم خانواده و ایثارگران وزارت امور خارجه شامگاه پانزدهم اسفند ماه با حضور محمدجواد ظریف امور خارجه و سرکار خانم زهرا مصطفوی دختر راحل در باشگاه دیپلماتیک برگزار شد. «بهرام قاسمی» سخنگوی وزارت امور خارجه به شبهات ایجاد شده در خصوص عدم استفاده از پرچم کشورمان در دیدار محترم امور خارجه و رئیس جمهور قزاقستان در حاشیه نشست سران سازمان همکاری شانگهای در شهر آستانه پاسخ داد. عذاب انکار حق   آنکه آگاھانه حقیقتی را انکار می کند این انکار حق او را جبراً بسوی ارتکاب اعمال بر خلاف میلش می کشاند و بدینگونه اراده اش انکار می شود . آنکه حقّی را انکار می کند خود را انکار می کند و مجبور می شود اع را انکار کند و کل سرنوشت خود را منکر خود می سازد و بر علیه اراده اش زندگی میکند و ضد خود می شود . زیرا ھر حقّی ھمانا حقِّی از وجود انسان است و حق وجود است . آنکه حق را انکار می کند حیات و ھستی اش را بطرزی جادوئی نفی و باطل می سازد و ھمه . مرجع تقلید شیعیان خطاب به نخبگان لبنانی گفت: سلام ما را به حزب الله لبنان برسانید و بگویید ما صیوف خود را از دماع سیراب می کنیم تا بتوانیم بر غاصب پیروز شویم.

جستجوهای اتفاقی