ضرب اعداد اعشاری در۱۰۰ ۱۰

درسنامه شماره 3 (درس زبان انگلیسی) با تشکر فراوان از تمام والدینی که در طول آموزش زبان ما را همراهی د. هدف: 1. مرور شعر hello، 2. مرور شخصیت های آموزشی baz، tess، pat، jig 3. یادگیری و نگارش اعداد یک تا پنج 4. آموزش شعر الفبا 5. آشنایی با مفاهیم hide (مخفی شوید)، count (بشمارید)، clap (دست بزنید) تعداد صفحات کار شده: مرور 4 و 5 و تدریس صفحه 6 (فایل های صوتی 3 و 5) فعالیت های انجام شده: 1. از زبان آموزان خواسته شده که شعرhello را که قبلا یاد گرفته اند در خانه تمرین کرده اند بخوانن. جمع اعداد به سبک شیخ بهایی جمع به سبک شیخ بهایی آنچه که در بالا می بینید جمع به سبک شیخ بهایی است که از کتاب خلاصة الحساب شیخ بهایی که در سال 1311 قمری نوشته شده به فارسی برگردانده شده است این کتاب شامل ده باب سی فصل در ریاضیات پایه، نجوم وسیارات می باشد.
در این روش در جمع چند عدد چند رقمی که زیر هم نوشته شده بجای آنکه اعداد از سمت راست جمع زده شوند از سمت چپ جمع زده می شوند. اختصاصی از سورنا فایل پاو وینت ریاضی پنجم دبستان در مورد عددهای اعشاری.. با و پر سرعت .
پاو وینت ریاضی پنجم دبستان در مورد عددهای اعشاری..
پاو وینت ریاضی پنجم دبستان در مورد عددهای اعشاری.. پاو وینت ریاضی  پنجم دبستان در مورد عددهای اعشاریفرمت فایل: پاو وینتتعداد اسلاید: 5
با
پاو وینت ریاضی پنجم دبستان در مورد عددهای اعشاری..
یوپ هاین دوباره به بایرن مونیخ ملحق شد. اختصاصی از فایل هلپ پاو وینت ریاضی ششم ابت مبحث نمایش اعشاری عددها - 10 اسلاید با و پر سرعت .
 پاو وینت ریاضی ششم ابت مبحث نمایش اعشاری عددها - 10 اسلاید
 پاو وینت ریاضی ششم ابت مبحث نمایش اعشاری عددها - 10 اسلاید     نکته : هر گاه یک عدد اعشاری در مضارب 10 تقسیم شود ،ممیز به تعداد صفرها به سمت چپ منتقل می شودبرای کل پاو وینت از لینک زیر استفاده کنید:
با
پاو وینت ریاضی ششم ابت مبحث نمایش اعشاری عددها - 10 اسلاید
این برنامه رو خودم نوشتم خیلی ساده است به این شکل که پس از اجرا یه منو تولید میکنه که منو خیلی ساده است میشد که از راه بهتری هم طراحیش کد ولی برای اینکه قابل فهم باشه و برای شروع کار گفتم از این طریق مبتدی ها رو آشنا کنم منو شامل 7گزینه میباشد که شامل:فاکتوریل یک عدد بزرگ،جمع اعداد حقیقی یک عدد،مرتب 10عدد از کوچیک به بزرگ؛به توان رساندن اعداد؛نمایش کد اسکی و ماشین حس که 4عمل جمع و تفریق و ضرب وتقسیم رو انجام میده.

رمز :www.hamid1400. آنچه که می خوانید ریاضیات به سبک شیخ بهایی است که از کتاب خلاصة الحساب شیخ بهاییکه در سال 1311 قمری نوشته شده به فارسی برگردانده شده است این کتاب شامل ده باب سی فصل در ریاضیات پایه ؛نجوم ؛وسیارات می باشد

در این روش؛در جمع چند عدد چند رقمی که زیر هم نوشته شده بجای آنک اعداد از سمت راست جمع زده شوند , از سمت چپ جمع زده می شوند. مثلا: ۹ ۴ ۵ ۶ ۲ ۴ ۵ ۷ ۹ ۵ ۶ ۳ ۶ ۱ ۶ ۱... ۳ ۱...... ۰ ۲......... --------------- ۰ ۵ ۷ ۷ ۱
همین طور که می بینید هیچ (ده بر یک یا بیست بر دو و. اختصاصی از یاری فایل پاو وینت ریاضی چهارم دبستان مبحث: جمع و تفریق عدد اعشاری. با و پر سرعت .
 پاو وینت ریاضی چهارم دبستان مبحث: جمع و تفریق عدد اعشاری.
 پاو وینت ریاضی چهارم دبستان مبحث: جمع و تفریق عدد اعشاری. پاو وینت ریاضی چهارم دبستان مبحث جمع و تفریق عدد اعشاریفرمت فایل: پاو وینتتعداد اسلاید: 15
با
پاو وینت ریاضی چهارم دبستان مبحث: جمع و تفریق عدد اعشاری.
سرانجام کاپیتان محبوب آ اس رم کفش ها را آویخت و با برجای گذاشتن آماری جالب توجه به بیست و پنج سال فعالیت حرفه ای خود پایان داد. پرسپولیس در چارچوب هفته اول لیگ قهرمانان آسیا روز میزبان تیم نسف قارشی، ازب تان است. در اعداد ابجد نام های (ص) رازهایی نهفته است. اگر یکی ازشمابپرسه: 2×3 چند میشه؟ فوراً در کمال سادگی میگی: 6 تا !
و اگر بپرسند چقدر طول کشید تا حلش کردی هم فوراً میگی: یک ثانیه! حالا اگر ازت خواستند که 13×12 را در همین مدت کوتاه حل کنی، میتونی؟؟؟
حتما کمی مردد میشی و یا ماشین حساب را بکار میگیری ..!
نه، نه بدون استفاده از ماشین حساب یک روش ریاضی بسیار ساده (اما در حد موشک) هست که در عرض چند ثانیه مساله را حل میکنه و دقیق ، دقیق و سریع!
و این روش برای حل اعداد از 11 تا 19 با همان سرعته اعداد ا. ریه همنهشتی یا حساب پیمانه ای سیستمی برای محاسبه با اعداد صحیح است که به وسیله کارل فردریش س در کتاب رساله حساب در سال ۱۸۰۱ معرفی شد. مفهوم همنهشتی را می توان به عنوان پالایشی برای نظریه بخش پذیری دانست و به وسیله آن می توان مفاهیم بنیادی را در نظریه اعداد مورد مطالعه قرار داد که بدون استفاده از آن بیان و اثبات بسیاری از مطالب در نظریه اعداد دشوار و یا غیر ممکن خواهد بود. بعلاوه همنهشتی ها می توانند خیلی شبیه به معادلات مورد بحث قرار بگیرند و از این رو رابطه ای شبیه به تساوی ایجاد خواهند کرد. به همین دلیل س نماد \equiv را برای همنهشتی معرفی نمود. یکی از کاربردهای مهم همنهشتی ها در حل معادلات سیاله است. مفهوم همنهشتی در موارد بسیاری در زندگی ما مشهود است. یکی از کاربردهای آشنا همنهشتی ها در زندگی روزمره استفاده از ۲۴ ساعت در شبانه روز است. به طور کلی هر پدیده ای که به صورت دوره ای رخ می دهد بیانگر کاربردی از همنهشتی است. اختصاصی از نیک فایل پاو وینت ریاضی چهارم دبستان مبحث: جمع و تفریق عدد اعشاری.. با و پر سرعت .
پاو وینت ریاضی چهارم دبستان مبحث: جمع و تفریق عدد اعشاری..
پاو وینت ریاضی چهارم دبستان مبحث: جمع و تفریق عدد اعشاری.. پاو وینت ریاضی چهارم دبستان مبحث جمع و تفریق عدد اعشاریفرمت فایل: پاو وینتتعداد اسلاید: 15
با
پاو وینت ریاضی چهارم دبستان مبحث: جمع و تفریق عدد اعشاری..
پایان نامه جهت اخذ درجه کارشناسیعنوان کامل: پروژه بررسی و مقایسه چهار طرح ضرب کننده rnsدسته: فناوری اطلاعات و کامپیوترفرمت فایل: word (قابل ویرایش)تعداد صفحات پروژه: 125فهرست مطالب: جهت مشاهده فهرست مطالب این پروژه اینجا کلیک نمایید______________________________________________________بخشی از مقدمه:همانطور که می دانیم ضرب پیمانه ای در علم رمزنگاری نقش مهمی ایفا می کند. از جمله روشهای رمزنگاری که به ضرب کننده پیمانه ای سریع نیاز دارد، روش رمزنگاری rsa می باشد که در آن نیاز به توان رساندن اعداد بزرگ در پیمانه های بزرگ می باشد. معمولاً برای نمایش اعداد در این حالات از سیستم باقی مانده (rns) استفاده می شود و ضرب (به عنوان هسته توان رسانی) در این سیستم به کار می رود. در اینجا برای آشنایی بیشتر به توضیح سیستم عددی باقی مانده می پردازیم و به کاربردها و فواید آن اشاراتی خواهیم داشت.1-1 سیستم عددی باقیمانده (residue number system (rns))در حدود 1500 سال پیش معمایی به صورت شعر توسط یک شاعر چینی به صورت زیر بیان شد. «آن چه عددی است که وقتی بر اعداد 3،5و7 تقسیم می شود باقیمانده های 2،3و2 بدست می آید؟» این معما یکی از قدیمی ترین نمونه های سیستم عددی باقی مانده است.در rns یک عدد توسط لیستی از باقیمانده هایش برn  عدد صحیح مثبت m1 تا mn که این اعداد دو به دو نسبت به هم اولند (یعنی بزرگترین مقسوم علیه مشترک دوبدوشان یک است) به نمایش در می آید. به اعداد m1 تا mn پیمانه (moduli) می گویند. حاصلضرب این nعدد،  تعداد اعدادی که می توان با این پیمانه ها نشان داد را بیان می کند. هر باقیمانده xi را به صورت xi=xmod mi نمایش می دهند. در مثال بالا عدد مربوطه به صورت x=(2/3/2)rns(7/5/3) به نمایش در می آید که x mod7=2 و x mod5=3 و x mod3=2. تعداد اعداد قابل نمایش در این مثال   می باشد. می توان هرمجموعه 105 تایی از اعداد صحیح مثبت یا منفی متوالی را با این سیستم عددی باقیمانده نمایش داد.اثبات این که هر عدد صحیح موجود در محدوده، نمایش منحصر به فردی در این سیستم دارد به کمک قضیه باقی مانده های چینی(chinese remainder theorem (crt)) امکان پذیر است.
جهت محصول اینجا کلیک نمایید
کتاب اسما الحسنی دایره ابجدیعلم اعداد ابجدینامهای زیبای خدا و ارتباط ان با اعداد البته این کتاب بسیار نادر است و از صفحات ان اسکن گرفته شده و در غالب pdf برای استفاده شماقرار دادیم دسته بندی معارف ی فرمت فایل pdf حجم فایل 4049 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 31 دریافت فایل کتاب اسما الحسنی فروشنده فایل کد کاربری 8117 تمام فایل ها دایره ابجدی-علم اعداد ابجدی-نامهای زیبای خدا و ارتباط ان با اعداد- البته این کتاب بسیار نادر است و از صفحات ان اسکن گرفته شده و در غالب pdf برای استفاده شماقرار دادیم. در ضمن مولف کتاب مرحوم مولا حبیب الله شریف کاشانی از علمای یه در قرن چهردهم می باشد دایره ابجدیعلم اعداد ابجدی
ده سوال ستاره دار را برای روز دو شنبه5 آبان بنویسد 1-* برنامه ای بنویسید که 30 عدد صحیح را بخواند و در آرایه ای قرار دهد سپس عددn را بخواند و اعداد بزرگتر از n را بنویسد 2- برنامه ای بنویسید که 50 عدد را بخواند و در آرایه ای قرار دهد سپس عدد n را بخواند و عناصری از آرایه را چاپ کند که با n رقم مشترک دارند 3- برنامه ای بنویسید که آرایه ای شامل 100 عدد تصادفی کمتر از 100000 تولید کند و سپس اعداد خانه هایی را چاپ کند که در آن اعداد رقم زوجی وجود ندارد 4- برنامه ای . rar p word unlocker 5.0.0.0 نرم افزاری مفید و کاربردی که می توانید پسورد فایل های فشرده را بازی کنید ، برای این کار کافی است با مشخص فایل مورد نظر و محدوده ای فرضی برای پسورد ، نرم افزار را در رسیدن به پسورد نهایی کمک کنید ، آیتم های نرم افزار برای سرعت در بازی پسورد ها از جمله تعیین حداقل و حداکثر طول پسورد ، بزرگی یا کوچکی حروف ، تعیین استفاده یا عدم استفاده از اعداد و کاراگترهای خاص در پسورد، نوع قرار گیری و ترکیب حروف و اعداد می باشد که شما را در رسیدن . اختصاصی از فایلکو پاو وینت ریاضی پنجم دبستان در مورد تفریق عددهای اعشاری. با و پر سرعت .
 پاو وینت ریاضی پنجم دبستان در مورد تفریق عددهای اعشاری.
 پاو وینت ریاضی پنجم دبستان در مورد تفریق عددهای اعشاری. پاو وینت ریاضی پنجم دبستان در مورد تفریق عددهای اعشاریفرمت فایل: پاو وینتتعداد اسلاید: 4
با
پاو وینت ریاضی پنجم دبستان در مورد تفریق عددهای اعشاری.
مواردی که در این هنگام انجام می شود متفاوت بوده و هر شخص متناسب با خصوصیات اخلاقی و روحی که دارد یک راه را انتخاب می کند.راه هایی که در افراد عمومیت دارد بدین قرار است که شما نیز می توانید متناسب با روحیات خود یکی را انتخاب نمایید :

1- فراموش موضوع
2-سرگرم خود با فعالیتی که اثر ناراحتی را کاهش دهد
3-شمارش مع اعداد از 100 به 1
2-شمارش اعداد از 100 به 1 به شکل زوج یا فرد بیشتر از 2و3
مثلا 100-97-94-91 و .........
4-صحبت با فردی که باعث آرامش شما. راز همه فریادها و فحاشی ها همین است! آنها می بینند که در اثر سیاست های غلطشان، رای دهندگان هم به صف منتقدین و مخالفین پیوسته و ادعاها و اعداد و ارقام ساختگی را زیر سؤال می برند. نتیجه اشتباهات مضحکی حاصل از عدم آشنایی با اعداد و ارقامند که اعتبار برخی رسانه های رسمی را زیر سؤال برده اند. اختصاصی از نیک فایل فایل پاو وینت ریاضی چهارم دبستان مبحث: جمع و تفریق عدد اعشاری. با و پر سرعت .
فایل پاو وینت ریاضی چهارم دبستان مبحث: جمع و تفریق عدد اعشاری.
فایل پاو وینت ریاضی چهارم دبستان مبحث: جمع و تفریق عدد اعشاری. پاو وینت ریاضی چهارم دبستان مبحث جمع و تفریق عدد اعشاریفرمت فایل: پاو وینتتعداد اسلاید: 15
با
فایل پاو وینت ریاضی چهارم دبستان مبحث: جمع و تفریق عدد اعشاری.
اختصاصی از یاری فایل پاو وینت ریاضی پنجم دبستان در مورد تفریق عددهای اعشاری . با و پر سرعت .
پاو وینت ریاضی پنجم دبستان در مورد تفریق عددهای اعشاری .
پاو وینت ریاضی پنجم دبستان در مورد تفریق عددهای اعشاری . پاو وینت ریاضی پنجم دبستان در مورد تفریق عددهای اعشاریفرمت فایل: پاو وینتتعداد اسلاید: 4
با
پاو وینت ریاضی پنجم دبستان در مورد تفریق عددهای اعشاری .
وقتی ریاضیات نه می گوید
ریشهٔ ریاضیات در طبیعت بوده است اما ریاضیات حداقل از زمان یونانیان و با ظهور ریاضیدانان و فیلسوفان مهمی از قبیل فیثاغورث، ارشمیدس، اقلیدس، افلاطون و ارسطو، پا به مرحلهٔ جدیدی نهاد. جنبه ی انتزاعی ریاضیات از دل کار با محسوسات زاده شد. کشف مشهور اعداد اصم توسط فیثاغورث یکی از مراحل مهم بود.
پیدایش اعداد طبیعی حاصل کار شمارش هرروزه بود، اعدادصحیح ما را به یاد بدهی هایمان می انداختند و اعداد گویا ما را در تقسیم دارای. مغز انسان از سه قسمت پیش مغز، میان مغز و پس مغز تشکیل شده است. پیش مغز : شامل دو قسمت خلفی(پشتی) و قدامی(جلویی) است. قسمت قدامی پیش مغز(تلانسفال) شامل یک جفت لوب بویایی و مخ است و قسمت پس مغز از دو بخش قدامی (متاسفال) و خلفی (میانسفال) تشکیل شده است. در بخش قدامی پس مغز مخچه و برجستگی های حلقوی قرار دارند. مغز انسان بسیار نرم و ماهیت فیزیکی آن چیزی شبیه به کره نرم یا تخم مرغ خام می باشد. خلقت انسان بگونه ای است که جمجمه از این ماده نرم محافظت می کند. ام. سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در بخش اعداد و ارقام خود اشاره ای به حملات پرتعداد لوکوموتیو ازب تان روی دروازه ذوب آهن کرده است. به زوجی از اعداد که حاصل جمع مقسوم علیه های یکی با دیگری برابر باشدوبالع اعداد صلح امیز میگویند. اولین زوج صلح امیز۲۲۰و۲۸۴ هستند که به این شکلند. مقسوم علیه های۲۸۴=۱و۲و۴و۷۱و۱۴۱ وحاصل جمع مقسوم علیه های اون=۲۲۰ حالا مقسوم علیه های۲۲۰=۱و۲و۴و۵و۱۰و۱۱و۲۰و۲۲و۴۴و۵۵و۱۱۰ وحاصل جمع مقسوم علیه هاش=۲۸۴ دومین زوج صلح امیز کشف شده۱۱۸۴و۱۲۱۰ که به این شکلند. مقسوم علیه های ۱۱۸۴=۱و۲و۴و۸و۱۶و۳۲و۳۷و۷۴و۱۴۸و۲۹۶و۵۹۲ حاصل جمع مقسوم علیه ها=۱۲۱۰ مقسوم علیه ها. اختصاصی از فایل هلپ اعداد اول 18 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 18 اعداد اول* لئوپولد کرونکر ریاضیدان آلمانی اظهار داشته است که خداوند اعداد صحیح را آفرید و بشر باقی ریاضیات را. *درباره ی اعداد اولدر بین اعداد طبیعی بزرگتر از یک یعنی ...و 4و3و2 اعدادی وجود دارند که تنها بر یک و خود بخش پذیرند، این اعداد را اعداد اول می نامند. اعداد اول مبنایی برای همه ی عددهای طبیعی است ، به این معنی که. شرایط خوب این تیم و اعداد و ارقام ج اما به خوبی نشان می دهد که سرخپوشان با جابه جایی رکورد های مختلف می خواهند به طلسم ١٠ ساله قهرمان نشدن در لیگ پایان بدهند. ایرنا نوشت: علوم تهران گفت: اعداد و ارقام موجود، به وضوح بیانگر تفاوت وضعیت فعلی با زمان ت گذشته است. با توجه به تغییر کتب درسی پایه چهارم، ساخت دست سازه های آموزشی برای درس ریاضی راشروع و همراه با این دست سازه ها به طراحی بازی می پردازم . یکی از این ابزار قطار اعداد می باشد که در این دست سازه ،دانش آموزان به استدلال عددی و رتبه ی هر رقم و خواندن عدد و .... می پردازد . قطار اعداد دانشجویان محترم با سلام و احترام فایل ارائه شده در جلسات درس تحلیل مدارهای الکتریکی (از ابتدا تا اول مبحث اعداد مختلط) در ادامه قابل دریافت می باشد. این فایل عملا به تنهایی فاقد مطالب اصلی و مهم می باشد و لازم است محتوای آنچه در کلاس درس توضیح داده می شود را در اختیار داشته باشید(حضور در کلاس ها ا امی است) دریافت فایل در ادامه مطلب . . . اختصاصی از ژیکو پاوپوینت در مورد جمع و تفریق عددهای اعشاری. با و پر سرعت .
 پاوپوینت در مورد جمع و تفریق عددهای اعشاری.
 پاوپوینت در مورد جمع و تفریق عددهای اعشاری. پاوپوینت در مورد جمع و تفریق عددهای اعشاریفرمت فایل: پاو وینتتعداد اسلاید: 8    بخشی از متنجمع وتفریق عددهای اعشاری روی محورابتدا به اندازه ی عامل اول حرکت می کنیم سپس به اندازه ی عامل دومجلو می رویم ( می توان بخشی از محور را که نیاز است تقسیم بندی کرد .)
با
پاوپوینت در مورد جمع و تفریق عددهای اعشاری.
اختصاصی از هایدی تحقیق و بررسی در مورد سیستم های نمایش اعداد در سیستم های کد گذاری 52 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 47 سیستم های نمایش اعداد در سیستم های کد گذاری :سیستم عدددهی ( decimal ) :8+70+900=978  اثبات هر عدد به توان صفر شود یکوزن ها توان هایی از 10 هستند .سیستم نمایش اعداد در مبنای 18وزن ها در این سیستم توانهای n هستند ؛سیستم دودویی ( binary ) =2سیستم اکتال (octal ) =8سیستم هگزادسیمال(hexa decimal ) =16تبدیل نمایش یک عدد از سیستم ده دهی به غیر از ده دهی : روش تقسیمات متوالی :تذکر : توانهایی که داریم به ازای آن یک و توانهایی که نداریم به ازای آن صفر میگذاریم . در این روش برای تبدیل به تبدیل نمایش یک عدد از سیستم غیر ده دهی به ده دهی :مجموع حاصلضرب های هر رقم در وزن متناظرش توانها تبدیل نمایش یک عدد از سیستم غیر ده دهی به غیر ده دهی :غیر ده دهی ده دهی غیر ده دهینکته : تغییرات ارقام در مبنای n از 0 تا 1-n است .یادآوری : در مبنای 16 در مبنای 8 از صفر تا هفت در مبنای 10 از صفر تا نه نکته :هر رقم در مبنای در مبنای است و بر ع مثال :هر رقم در مبنای 4 ؛ دو رقم در مبنای 2هر رقم در مبنای 8 ، سه رقم در مبنای 2هر رقم در مبنای 16 ، چهار رقم در مبنای 2مثال : کد گذاری :به رمز در آوردن اطلاعات یا اختصاص یک رمز منحصر به فرد به هر شی موجود ( یک سیستم دو طرفه )مزایای کد گذاری :امنیتارتباطاتفشرده سازیتشخیص و تصحیح خطاانواع کد ؛ ارزش دار :موقعیت بیت بیان کننده ارزش بیت ( وزن دار هر رقم یک ارزش دارد )بدون ارزش : بدون وزنشرایط کد گذاری :تولید کد منحصر به فردنیاز به حداقل بیت ممکنحتی المکان طول کدها ثابت باشد ( ضروری نیست )نکته : حداقل تعداد بیت های لازم برای کد گذاری nنکته : با n بیت حداکثر چند شی را می توان کد گذاری نمود .  الفبای لاتین 26 :      ‹‹ جلسه دوم ›› کد گذاری bcd ( binary coded decimal )کدگذاری وزن دار : به ازای هر رقم ده دهی 4 بیت در نظر می گیریم .دراین سیستم وزن ها توانهای 2 است . (1 2 4 8) nbcd0 0 0 01 0 0 0 10 1 0 0
با
تحقیق و بررسی در مورد سیستم های نمایش اعداد در سیستم های کد گذاری 52 ص
عدد طبیعیb را که از وارون ارقام عددطبیعی a بدست می آید مقلوب a می نامیم. مثلا مقلوب 1375 عدد5731 است. مطلوب است تعداد اعداد بین 1 تا 99999 که مقلوبشان با خودشان برابر است؟ 1لف- 1098 ب-1220 پ-976 ت-1542 ث-1008 تمام عددهای یک رقمی از 1 تا 9 با مقلوبشان برابرند.که تعدادشان 9 تاست. تمام عددهای دو رقمی به شکل aa خودشان با مقلوبشان برابر است که تعداد این ها هم 9تاست. تمام عددهای سه رقمی بصورت aba خودشان با مقلوبشان برابر اند زیرا اگر abc=cba آنگاه 100a+10b+c=100c+10b+a 99a=99c ودر نتیجه a=c تعد. اختصاصی از فایلکو تحقیق درمورد داده های کامپیوتری 20 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 22 data types انواع مختلفی از داده ها وجود دارندintegerیک عدد صحیح می باشد.دو نوع داده با integer وابستگی دارند . byte, long . long می تواند اعداد بزرگتر از محدوده integer را در خود ذخیره نماید. یک byte کوچکتر می باشد.اعداد اعشاری یا floating-point numbersاعداد اعشاری اعداد decimal می باشند . توجه به این نکته مهم می باشد که اعداد ممیز شناور و اغلب گرد شده یا بریده می شوند تا به اندازه فضایی شوند که به آنها اختصاص داده شده است .نوع داده أی single , double به اعداد ممیز شناور ، اختصاص داده شده اند فرق بین این دو دقت اعدادی که در خود ذخیره می کنند می باشند در نوع دادة double دو برابر single حافظه لازم دارید اما بدیهی است که محدودة اعداد بزرگتر را می تواند در خود نگهداری کند و همچنین دقت بیشتری نسبت به single داردرشته stringیک رشته می تواند زنجیره أی از حروف ، اعداد، و نشانه ها را در داخل خود نگهداری کند.اطلاعات dataیک ویژگی مفید vbscript که در دیگر زبانهای برنامه نویسی وجود ندارد مدیریت اطلاعات می باشد . اگر چه می توان داده ها را به صورت رشته ها یا اعداد نمایش داد ولی استفاده از این متغیر داده أی می تواند زمان یا تاریخ و اطلاعات متنوع توابع تاریخ vbscript و عملگرهایی که فرمت و اطلاعات مربوط به تاریخ را چاپ می نمایند را نگهداری کنند.booleanیک متغیر boolean مقادیر درست یا غلط را در خود نگهداری می کند.نوع داده currencyیک عدد دقیق که تنها برای ذخیره مقادیر پولی به خوبی کار خواهد کرد اما vbscript یک نوع داده مخصوص برای پول مهیا می کند که با چندین تابع ویژه vbscript کار می کند .objectاین قسمت به اشیاء مخصوص اشاره دارد در مار با عملگرهای مربوطه به پایگاه های داده استفاده می شود.variant vciriablesدر بیشتر زبانهای برنامه نویسی یک فرقی باید بین متغیرهای داده های مختلف وجود داشته باشد. یک متغیر که برای نگهداری رشته ها استفاده می شود بعداً برای نگهداری یک عدد نمی تواند مورد استفاده قرار بگیرد البته این موضوع در زبان vbscript صادق نمی باشد. vbscript از variant vciriables هایی استفاده می کند که متغییرهایی هستند که شامل مقادیری از هر نوع می تواند باشد.مقدار دادن به یک متغیردر تعدادی از زبانهای برنامه نویسی قبل از اینکه شما از متغییرها استفاده کنید باید به سیستم اعلام نمایید که از چه نوعی از داده می خواهید در داخل متغیر استفاده کنید و چه کاری با آن متغیر می خواهید انجام دهید. برای مثال در زبان برنامه نویسی c++ شما باید بگویید کهint my-variable;my-variable = 2;vbscript همه چیز را کمی ساده تر می کند در vbscript لازم نیست که نوع متغیر را یعنی char, real, integer یا هر نوع متغیری را که ایجاد می کنید تعیین نمایید. در vbscript همه متغیرها به وسیله کلمة کلیدی dim تعریف می گردند این بدین خاطر است که در vbscript از variant variables ها استفاده می گردد . بنابراین جملة معادل برای آن چیزی که در c++ توصیف شد عبارت زیر استdim my_variableدر اینجا در اولین خط my_variable به عنوان متغیر توصیف گشته است بدون اینکه my_variable را به عنوان یک متغیر از نوع integer تعیین نماییم.حتی خط اول ابداً ومی ندارد در vbscript استفاده از خط دو بدون اینکه اشاره أی به my_variable شود به سادگی قابل قبول می باشد به این کار implicit declaration می گویند.از dashes,perrids,spaces استفاده نکنید . استفاده از هر کدام از موارد ذکر شده در نام متغیرتان یک پیغام خطا را ایجاد می کنند در عوض اگر شما می خواهید چیزی را گسترش دهید سعی کنید از علامت (_) استفاده نمایید برای مثال my_first_variable یک نام متغیر است در صورتی که my first variable چنین نمی باشد.نامهای متغیر ها باید با یک حرف شروع شوند underscore و اعداد می توانند در داخل نامهای متغیرتان تعریف گردند اما نه به عنوان کاراکتر اول.نام متغیرها نباید طولانی تر از 255 کاراکتر باشد.از کلمات کلیدی به عنوان متغیرها استفاده نکنید.از نام متغیرها دوباره استفاده ننمایید شما می توانید از نام متغیرها دوباره استفاده نمایید فقط آگاه باشید که شما نمی توانید از همان نام برای دو متغیر مختلف استفاده نمایید.همان طوری که پیش از این ذکر گردید پیش از این ذکر گردید vbscript از variant variable
با
تحقیق درمورد داده های کامپیوتری 20 ص
مسعود رضایی: چند روز پیش در مجلس اعداد و ارقام بودجه قانون افزایش حقوق نیازمندان بررسی و تصویب شد؛ اتفاق مبارکی که مدت ها در انتظارش بودیم. شاید سال ها تنها یک نشانه باشند. آنچه که در پس بالا رفتن اعداد نهفته است، گذر عمر ماست؛ عمری که هرچه از آن بیشتر سپری می شود، تجارب گران قدر تری نیز با آن به همراه می آید. تجربه های ما در طول زندگی، چکیده… شاید سال ها تنها یک نشانه باشند. آنچه که در پس بالا رفتن اعداد نهفته است، گذر عمر ماست؛ عمری که هرچه از آن بیشتر سپری می شود، تجارب گران قدر تری نیز با آن به همراه می آید. تجربه های ما در طول زندگی، چکیده…