ضربه والی نمایش عضله رونالدو یونایتد عشق قدیمی فراموش شده

  شفقناورزشی- مسئله جانشینی کریستیانو رونالدو همچنان معضل بزرگ رئالی ها به شمار می آید، معضلی که حتی پیروزی در اولین دیدار این فصل لالیگا هم نتوانسته آن را کم رنگ کند. به گزارش سرویس ترجمه شفقناورزشی به نقل از مارکا، کریستیانو رونالدو از هم اکنون دیگر به تاریخ باشگاه رئال پیوسته است. رئال مادرید […] کریس رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید هم اکنون پس از دوران نقاهت به تمرینات سفیدپوشان بازگشته است. طبق اعلام مسئولان تیم، قرار است تا چند روز دیگر نیز به تمرینات گروهی با سایر نفرات زیر نظر کارلو آنچ ، سرمربی ک شانی ها اضافه شود. به همین دلیل بود که در بازی دوستانه با آ.اس.رم مورد استفاده واقع نشد و از روی نیمکت شاهد باخت یک بر صفر مقابل جالوروسی ها بود. بنابه گفته مربی ایتالیایی ، او در اکنون باید سخت تمرین کند تا به اوج آمادگی و هماهنگی برس. کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید در تمرینات تیمش حضور یافته و کنار دیگر بازیکنان به کار با توپ پرداخت. کاپیتان تیم ملی بلژیک با حذف پرتغال و آرژانتین از جام جهانی این فرصت را به دست آورده است تا بالاتر از مسی و رونالدو عنوان بهترین بازیکن جهان را ب کند. کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس، قهرمانی با رئال مادرید در لیگ قهرمانان را بهترین اتفاق سال 2018 می داند. کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید از تبدیل شدن به بهترین گ ن تاریخ جام باشگاه های جهان ابراز خوشحالی کرد. به نظر می رسد یوونتوس یک هفته دیگر باید برای صدور رای نهایی در مورد کریستیانو رونالدو صبور باشد. اگرچه رونالدو در پایان فصل قبل فاصله زیادی با مسی ایجاد کرد، اما حالا ستاره آرژانتینی با درخشش در فصل جاری دوباره به cr7 نزدیک شده است. ستاره سابق رئال مادرید به ستایش از کریستیانو رونالدو پرداخت و او را شایسته ترین فرد برای ب توپ طلا ۲۰۱۷ دانست. کریستیانو رونالدو به رکوردشکنی های خود در رئال مادرید ادامه می دهد و امشب با گ نی به بتیس، رکورد جدید دیگری به ثبت رساند. سنگربان سابق رئال مادرید به ستایش از کریستیانو رونالدو پرداخت و از این بازیکن خواست که به حضورش در ک شانی ها ادامه دهد. کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید مصاحبه ای مفصل با کانال یوتیوب و برزیلی fred + 10 داشت. کریستیانو رونالدو به رکوردشکنی های خود در رئال مادرید ادامه می دهد و امشب با گ نی به بتیس، رکورد جدید دیگری به ثبت رساند. در هفته ای که پر از شایعه و حواشی بود، کریستیانو رونالدو یک بار دیگر در مستطیل سبز درخشید و منتقدانش را به سکوت دعوت کرد. اروس آویرو، مادر کریستیانو رونالدو در خصوص آینده فرزندش و مقاصد احتمالی این ستاره پرتغالی صحبت کرد. دوران درخشش رونالدو و مسی همچنان ادامه دارد و آنها هنوز هم در هر عرصه ای رقیب اصلی یکدیگر به شمار می آیند. 100 گل برتر و زیبا رونالدو برای رئال مادرید (بخش اول) 100 گل برتر و زیبا رونالدو برای رئال مادرید (بخش اول)
کریستیانو رونالدو: من در منچستر خانواده ای دارم اما در مادرید خوشحال هستم فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید در صحبت هایی به بنر هواداران یونایتد واکنش نشان داد. در بازی رئال مادرید - ویارئال بنری جالبی توسط هواداران یونایتد بر فراز آسمان ورزشگاه به پرواز در آمد که بر روی آن به انگلیسی نوشته شده بود: رونالدو به خانه برگرد. حالا این بازیکن سابق شیاطین سرخ که هنوز هم محبوبیت فراوانی در الدترافورد دارد به این صحبت ها واکنش نشان داده است: "من همیشه گفته ام که در منچستر خانواده ای دارم و دوران بسیار درخشانی را در آنجا گذرانده ام ولی در حال حاضر در رئال مادرید هستم و می خواهم در اینجا بمانم، من متوجه شده ام که آنها هنوز به من علاقه زیادی دارند ولی الان در مادرید بسیار خوشحال هستم." پس از صحبت های اخیر رونالدو مبنی بر علاقه اش به بازگشت به یونایتد، صحبت های زیادی در رسانه و در بین بازیکنان منچستر یونایتد در مورد به خدمت گرفتن دوباره رونالدو مطرح شد. در حال حاضر با توجه به ترافیک بازیکنان هجومی در یونایتد و قیمت بالای رونالدو بعید به نظر می رسد که سران تیم انگلیسی پیشنهادی رسمی برای ید بازیکن سابق خود ارائه دهند. بسیاری از کارشناسان معتقدند که رونالدو تا دو سال دیگر در مادرید می ماند. تیم ملی ایران برای بازی با قطر تمرینات ویژه ای برای شوت به دروازه داشت. به گزارش عصرایران کارلوس وش در تمرینات تیم ملی خودش پشت محوطه جریمه ایستاده بود و توپ رابرای بازیکنان پرت می کرد که آنها ضربه والی می زدند.این برنامه هرچند ممکن است برای انحراف ذهن قطری ها تمرین شده باشد اما فرصت شوت زنی در ضربه دوم پس ازکرنررا ایجاد میکند. کریستیانو رونالدو ، ستاره پرتغالی رئال مادرید در حال ثبت یک رکورد تاریخی دیگر برای رئال مادرید است . http://parsiup.com/upload/ua7t_cr1.jpg کریستیانو رونالدو در فصل 2014-2015 آمار گ نی خیره کننده ای داشته است . رونالدو در 31 بازی این فصل 36 گل به ثمر رسانده است تا میانگین گ نی او 1.16 گل در هر مسابقه باشد . غیبت رونالدو در مراسم اهدای جوایز بهترین های سال یوفا، بازتاب فراوانی در رسانه های اروپایی داشت. امشب، بهترین بازیکن جهان از سوی فرانس فوتبال، انتخاب شد و کریستیانو رونالدو، این جایزه مهم را از آن خود کرد و به رکورد لیونل مسی در این زمینه رسید. رونالدو در اوج قرار ندارد و شاید دلیل اصلی روند نه چندان خوب رئال افت ستاره پرتغالی آنها باشد. ژرژ مندس، مدیر برنامه معروف دنیای فوتبال، به تمجید از عملکرد موکل خود کریستیانو رونالدو پرداخت. کریستیانو رونالدو امروز برای اولین بار در ترکیب یوونتوس و در دیدار مقابل کیه وو قرار گرفت. کرسیتیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شده و به سوالات پاسخ داد. در هفته ای که پر از شایعه و حواشی بود، کریستیانو رونالدو یک بار دیگر در مستطیل سبز درخشد و منتقدانش را به سکوت دعوت کرد. کریستیانو رونالدو از رئال پول بیشتری می خواهد و این را از طریق مدیر برنامه هایش به مدیریت باشگاه اطلاع داده است. مانـده ام
چگونه تو را فراموش کنم
اگـر تو را فراموش کنم
باید ســال هایی را نیز که با تو بوده ام
فراموش کنم
دریا را فراموش کنم
و کافـه هــای غروب را
باران را
اسب ها و جاده ها را
باید دنیــا را
زندگی را
و خودم را نیز فراموش کنم
تو با همه چیز درآمیختــه ای ! برتری آماری چشمگیر مسی به رونالدو در مهارت شوت از راه دور در حقیقت بسیاری از مردم فکر میکنند که رونالدو شوت زن بهتری نسبت مسی است و حتی بسیاری از طرفداران کریستیانو آنرا یکی از عوامل برتری رونالدو به مسی می دانند ، اما آمارها خلاف این را ثابت میکند ، در واقع بر طبق آمار ارائه شده در هواسکورد مسی با وجود اینکه کمتر از راه دور شوت می زند اما از این طریق گلهای بیشتری نسبت به رقیب پرتغالی خود زده است .
به عنوان مثال رونالدو در فصل گذشته 133 بار از بیرون محوطه جریمه اقدام به شوت زنی کرده است ( 88 تا در لالیگا 33 تا در لیگ قهرمانان و 12 در جام جهانی ) که 7 تا از آنها تبدیل به گل شده است یعنی 5 در صد . مسی از 90 ضربه ای که از پشت محوطه جریمه زده است ( 61 لالیگا 13 لیگ قهرمانان 16 جام جهانی ) 11 گل به ثمر رسانده است یعنی 12 در صد . این اختلاف در فصل 13/12 بیشتر هم بوده است : با نگاه به آمار بدست آمده در لیگ قهرمانان در دو فصل گذشته تنها 2.7 درصد ضربات پشت محوطه جریمه رونالدو تبدیل به گل شده است و با توجه به اینکه تمام این ضربات در هنگام مالکیت توپ رئال در یک سوم دفاعی حریف و در بسیاری موارد در موقعیت های خوب گ نی زده شده است ، سوال اینجاست که آیا این شوت ها اساسا به نفع تیمش بوده یا به ضرر؟ اگر به جای زدن شوت همکاری بیشتر با سایر هم تیمی هایش داشت بهره وری بیشتری نداشت ؟ اما برای کریستیانو و طرفدارانش این سوالات مهم نیستند آنها کلیپی از آن 2.7 درصد درست میکنند و با افتخار به هم بلوتوث میکنند . رونالدو در نقش ستاره ی مستند زندگی خود ظاهر می شود
یک شرکت ‌سازی مبلغ ۱۰/۰۰۰ دلار را به کریستیانو رونالدو، ستاره‌ی پرتغالی تیم رئال مادرید جهت بازی در یک ریلیتی شو پیشنهاد کرده است. یکی از هموطنان همیشه در صحنه در لایو اینستاگرام رونالدو حاضر شده و البته به زبان فارسی سعی کرده که ماجرای کیش را به او بفهماند، به هر حال این هم لعبتی است دیگر. خورخه مندس، مدیر برنامه رونالدو نیز اذعان داشت که موکل از شرایط خود در مورد پرونده مالیاتی و مشکلات مربوط به آن ناراضی است. کریستیانو رونالدو، فوق ستاره یوونتوس تمام تلاش خود را کرد که در صحنه تصمیم گیری داور با کمک var، بر روی او فشار بیاورد تا به نفع یووه سوت بزند. رئال یک بار دیگر با درخشش رونالدو توانست حریف خود را مغلوب کرده و روحیه خود را برای ادامه فصل بالا نگاه دارد. کریستیانو رونالدو با قدرت ی خود به تیم رئال مادرید تحت هدایت زیدان کمک کرد تا سی و سومین قهرمانی تیم در لالیگا را ب کنند. در سالهای اخیر، همیشه هواداران دو فوق ستاره بزرگ دنیای فوتبال دلایلی برای اثبات برتری مسی یا رونالدو ارائه داده اند. کریس رونالدو با تغییر تیمش حس دوباره خبرساز شده است. او با ج از باشگاه رئال مادرید و رفتن به تیم یوونتوس، تقریبا تمام اتفاقات بعد از جام جهانی را به نام خود رقم زد. کریستیانو رونالدو یک بار دیگر در لیگ قهرمانان درخشید و با هت تریک خود رئال را در یک قدمی رسیدن به فینال قرار داد. رونمایی از رودریگز و کروس قهرمانی رئال مادرید در جام اروپا رئال مادرید با برتری 2 بر صفر برابر سویا فاتح جام اروپا شد. [قهرمانی رئال مادرید در جام اروپا] رئال مادرید و سویا برای تعیین قهرمان جام اروپا در ورزشگاه شهر کاردیف و به مصاف هم رفتند که رئال موفق شد با برتری 2 بر صفر در این دیدار به عنوان قهرمانی دست یابد. رئالی ها در این دیدار همه ستارگان خودشان را به میدان فرستادند تا تونی کروس و خامس رودریگس برای اولین بار در این دیدار به میدان بروند..

جستجوهای اتفاقی