شهربابک میزبان فرزندان گمنام حضرت زهرا س

همزمان با ایام فاطمیه سه شهید گمنام فردا 3 شهید گمنام در تربت جام تشییه می شود. مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس اسان شمالی گفت : پیکر ۷ شهید گمنام دوران دفاع مقدس در دهه دوم فاطمیه در استان اسان شمالی تشییع می شود. حضرت زهرا(س) همواره المؤمنین(ع) را در همه شئون زندگی فردی، اجتماعی و ولیّ و زمان خود می دانست و از ایشان حمایت می کرد که این مسئله می تواند برای ما در زمینه پیروی از ولی فقیه زمان مان سرمشق باشد. سالروز ازدواج حضرت علی (ع) با حضرت فاطمه زهرا (س) سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و فاطمه (س) مبارک
نخستین روز از آ ین ماه سال قمری، سالروز پیوندی آسمانی است که دیگر هیچ گاه مانند آن در تاریخ تکرار نشد. علی علیه السلام ، پیشوای پارسایان با فاطمه علیهاالسلام ، برترین بانوی جهان پیمان عشق بست و خدا، والاترین فرستاده خویش را بر این پیمان گواه گرفت. برکت این ازدواج، عمری به گستردگی آفتاب دارد؛ هم چنان که یاد و نام آن در تاریخ برای همیشه مانا گردید. اول ذیحجه، روزی مبارک برای همه نوگامانی است که دل به زندگی فاطمی علیهاالسلام داده اند تا حضرت زهرا(س) موضوع فدک را بهانه ای برای رساندن مطالب دیگر د عضو هیأت علمی صادق(ع) گفت: دوران به ظاهر کوتاه زندگی حضرت زهرا(س) بیشترین و واضح ترین پیامی که برای ما دارد موضوع دفاع از ولایت، تلاش برای تثبیت و تجلی ولایت است؛مسئله ای که ما هم امروز در جریان انقلاب ی آن را پیش رویمان داریم. فضایل اخلاقی حضرت زهرا سلام الله علیها: 1. ایثار: حضرت فاطمه زهرا علیها السلام در زندگی خود بسیار ایثار و فداکاری د. در تفسیر کشاف است که از ابن عباس روایت آمده که حسن و حسین بیمار شدند، و رسول خدا ص. با جمعى از صحابه از ایشان عیادت کرد، مردم به على علیه السلام گفتند چه خوب است براى بهبودى فرزندت- فرزندانت- نذرى کنى، على و فاطمه، و فضه کنیز آن دو نذر د که اگر ک ن بهبودى یافتند سه روز روزه بدارند، بچه‏ها بهبودى یافتند، و اثرى از آن باقى نماند. ردیف برنامه تاریخ مدت منطقه س رست 1 جنگل کاری 93/10/5 یک روز شهربابک - کوه حصارو سجاد ی 2 جنگل کاری 93/10/19 یک روز شهربابک - بارگو کلیلون حسین زین الدینی 3 صعود به قله تایی 93/11/3 یک روز شهربابک تا آبدر حسین نجارزاده
4 پیاده روی شهربابک تا آبدر بمناسبت چهلم شهید طهماسبی 93/11/10 یک روز شهربابک - آبدر
غلامحسین اسماعیلی
5 صعود به قله هماک 93/11/24-22 سه روز استان هرمزگان علی مرادی 6 صعود به قله آج 93/12/8 یک روز شهربابک - دهج محمدحسین میمندی 7 روز درختکاری - درخ. ع و تصویر حجاب نوشت:این روزها حرف سیلی خوردن مادر در کوچه هست...اما انگار ی به فکر این ...
این روزها حرف سیلی خوردن مادر در کوچه هست...اما انگار ی به فکر این نیست که حرف مادر بر زمین مانده است....ما می فهمیم سیلی در کوجه تنگ یعنی چی...؟؟می فهمیم این بی حج ها هم که دل حضرت زهرا و پسرش حضرت مهدی(عج) رو درد میاره یعنی چی...؟؟؟؟این ها کمتر از سیلی ....؟؟؟

خواهرم به این فکر کن که حضرت زهرا(س) شما رو هربار ببینه بگه که این دختره منه....اینقدر حجابت کامل هست و به حجابت افتخار میکنی که دختر حضرت زهرا(س) بشی....؟؟؟

حالا که ایام فاطمیه شروع میشه سعی کن یه جور دیگه ای باحجاب باشی....یه جور دیگه چادر سرکنی...بیا از این به بعد که چادر سر میکنی فکر کنی که دختر حضرت زهرا(س) هستی...اونوقت هم همینطوری هستی که الان هستی؟؟؟حرمت چادر رو نگه دار... ی که چادریه خیلی مسئولیتش سنگین تره... اخلاق،رفتارش،حجابش باید زهرایی باشه...فاطمی باشه.....
چــــــــــــــــــــادر:
یعنی آنچه پشت در بر سر زهرا سوخت ولی از سر زهرا نیفتاد…… چــــــــــــــــــــــــادر :
یعنی:آنچه با میخ به بدن زهرا دوخته شد ولی از سر فاطمه نیفتاد…… چــــــــــــــــــــــــادر ……:
یعنی:انچه زهرا بایک دستش او را گرفت که ازسرش نیفتد و با یک دستش کمربند علی را گرفت که او را نبرند.
و اگر قرار بود فقط یکی از این دو را میگرفت حتما چــــــادر بود... چــــــــــــــــــــــــادر
یعنی……:انچه ظهرعاشورا بر سر زینب سوخت ولی از سرش نیفت...
درود بر تو ای بانویی که با حجابت جواب سیلی حضرت زهرا رو میدی جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات نجف اشرف با بیان اینکه خدمات ۴۰ روزه به موکبداران در سال گذشته ارائه شده گفت: در طول یک ماه بیش از یک میلیون و ۸۰۰ هزار زائر و حداقل شبی ۱۰۰ هزار نفر در صحن حضرت زهرا (س) س ت پیدا د. در مفاهیم روایتى از پیشوایان اهل‏ بیت علیهم‏ السلام چنین نقل گردیده است که ان معصوم حجت «الله » بر مردم و حضرت فاطمه زهرا « س » حجت « الله » بر فرزندان معصومشان می باشند. این روایت را می توان با الفاظ مختلفی می توان دریافت: این روایت از عسکرى به این صورت آمده است که فرمود: نَحْنُ حُجَجُ اللّه‏ِ عَلى خَلْقِهِ وَ فاطمةُ حُجةٌ عَلیَنا. ما حجّت‏های خدا بر آفریدگانش هستیم، و فاطمه، حجّت خدا بر ما مى‏باشد. تفسیر أطیب البیان/ ج 13/ ص 236.) . (علیها السلام ) حجت خدا بر ما است.( . الاسرار الفاطمیه، ص 99، للشیخ محمد فاضل المسعودی.) و در نقل های دیگر از آن حضرت: ما حجت های خدا بر خلایق (مردم) هستیم و مادر ما فاطمه ـ علیها السلام ـ حجت خدا بر ما است. . و همچنین در کلام رضا ـ علیه السلام ما حجت های خدا بر شمائیم و مادر ما فاطمه « ع» حجت خدا بر ما (اهل بیت) است.ـ (الانتصار، کورانی عاملی، ج7، ص 237)؛(همان، ص 398)؛ (عوالم العلوم، بحرانی، ج11، ص8)؛ ( الانتصار، کورانی عاملی، ج7، ص 192). محمد حنفیه، نخستین فرزند علی بن طالب(ع) از سایر همسرانش، پس از شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) بود. حضرت علی(ع)، تا همسر گرانمایه اش فاطمه زهرا(س) زنده بود، به احترام وی، همسر دیگری برنگزید و در ایّام نه سال زندگی شیرین خود، در کنار هم بوده و به یکدیگر افتخار می د و دارای چهار فرزند عزیز، به نام های: کانال ع نوشته شهادت حضرت فاطمه نوشته شهادت حضرت فاطمه ع شهادت حضرت فاطمه ع نوشته حضرت فاطمه ع نوشته شهادت فاطمه ع نوشته شهادت حضرت زهرا ادامه مطلب فصل بهار و رویش دوباره نوید بخش زندگی و نشاط و طراوت است. این رویش سبز یک بار دیگر بر ما می رسد و فرصت ارزی و بازنگری را به ما ارزانی می کند. امسال این رویش و دگرگونی طبیعت همزمان شده است با ایام شهادت بانوی بهشتیان و اسوه بی بدیل ن و مردان حضرت فاطمه زهرا(علیهاالسلام). حضرت فاطمه (سلام الله علیها) صرفا الگوی ن و دختران نیست. او الگوی همه انسانها است. در رفتار و شخصیت آن بانو فضیلتهایی آشکار و نهان وجود دارد که آدمی را از دریای کرامتهای صدیقه کبری. تصاویر شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)

مجموعه: کارت پستال و تصاویر متحرکحضرت حیدر به نام فاطمه حساس بودخلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بودای که بستی راه را در کوچه ها بر فاطمهگردنت را می ش ت آنجا اگر عباس بودشهادت حضرت فاطمه زهرا (س) تسلیت
ع های شهادت حضرت زهرا
تصاویر شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
کارت پستال شهادت حضرت زهرا
ع شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
تصاویر شهادت حضرت زهرا
تصاویر متحرک شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
گردآوری: بخش سرگرمی بیتوته

تصاویری از مراسم تشییع ی گمنام دفاع مقدس در شهربردستان را مشاهده می نمایید. عصر ایران و niksalehi - پورتال نیک صالحی و سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز - parsnaz.ir دعای کمیل پنج شنبه هر هفته در ماه رمضان ساعت 22:30 محلات-جوار ی گمنام ------------------------------------------------------- دعای توسل هرهفته در ماه رمضان ساعت 22:30 محلات -جوار ی گمنام ------------------------------------------------------ شب میلاد حسن مجتبی(ع) چهارشنبه 10/4/94 یک ساعت قبل از افطار نیم ور-مسجدالنبی(ص) ---------------------------------------------------- شب میلاد حسن مجتبی(ع) چهارشنبه 10/4/94 ساعت 22 نیم ور-مسجد حسین(ع) --------------------------------------------------- شام میلاد حسن مجتبی(ع) پنج شنبه 11/4/94 ساعت 22:30 محلات-جوار ی گمنام --------------------------------------------------- شب نوزدهم ماه رمضان یکشنبه 14/4/94 ساعت 22:30 نیم ور-مسجدالنبی(ص) ************************* ساعت 23:15 محلات-مسجد حسن مجتبی(ع) ************************* ساعت 24 محلات-جوار ی گمنام ----------------------------------------------------------------------- شب شهادت حضرت علی(ع) 16/4/94 ساعت 22:30 نیم ور-مسجدالنبی(ص) ************************** ساعت 23:15 محلات-جوار ی گمنام ------------------------------------------------------------- شام شهادت حضرت علی(ع) چهارشنبه 17/4/94 ساعت 22 محلات-مسجد المومنین (ع)شهرک (ره) --------------------------------------------------------------------------------------------- شب بیست و سوم ماه رمضان پنج شنبه 18/4/94 ساعت 22:30 نیم ور -مسجدالنبی(ص) ***************************** ساعت 23:15 محلات-جوار ی گمنام ------------------------------------------------------------------------------- مراسم سوگواری و عزاداری شام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها با حضور معظم انقلاب ی، جمعی از مسئولان و هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم در حسینیه (ره) برگزار شد. معادل امروزی مهریه حضرت زهرا(س) چقدر است؟ طبق روایات ی، مهریه حضرت زهرا(س) حداکثر ۵۰۰ درهم نقره بوده است. اما این میزان در حال حاضر برابر با چند سکه بهار است؟ معادل امروزی مهریه حضرت زهرا(س) چقدر است؟
معادل امروزی مهریه حضرت زهرا(س) چقدر است؟ معادل امروزی مهریه حضرت زهرا(س) چقدر است؟ ، بارها در منابر و روضه‌ها شنیده‌ایم که آب فرات را بر روی پسر فاطمه(س) بستند، در حالی که مهر مادرش بوده است. اما این موضوع چقدر صحت دارد؟   
«تاریخ قیام و مقتل جامع سید ال ء(ع)» در پاسخ به این شبهه می‌نویسد: 
 
در منابع روایی، احادیثی هست که آب فرات را جزء مهریه حضرت زهرا(س) معرفی می‌کند؛ چنان که براساس روایت جابر جعفی از باقر(ع)، خداوند مهریه حضرت فاطمه(س) را در زمین، چهار نهر قرار داده که یکی از آنها فرات است. (سه نهر دیگر نیل، دجله و رود بلخ هستند)  
اگر از نقد سندی و محتوایی این حدیث بگذریم، به نظر می‌رسد مقصود از مهر بودن فرات یا چهار نهر بزرگ برای حضرت زهرا(س) معنای تشریفی و نمادین آن است که با مقام قدسی و ولایی آن بانوی بزرگ ارتباط دارد؛ وگرنه روشن است که مهریه حضرت فاطمه(س) مبلغ معینی بود که علی(ع) در هنگام ازدواج پرداخت. 
 
اما مهریه حضرت زهرا(س) چقدر بود؟ 
 
*محاسبه مهریه حضرت زهرا (س) به قیمت امروز 
 
در حدیث از صادق(ع) که در صفحه ۲۱۴ کتاب «معانی الأخبار» نقل شده، آمده است: پیغمبر خدا(ص) مهریه هیچ یک از همسران خود و همچنین مهریه هیچ یک از دخترانش را بیش از دوازده اوقیّة و نشّ تعیین نکرده و «اوقیّه» ۴۰ درهم، و «نشّ» ۲۰ درهم است. 
 
با توجه به حدیث نورانی صادق(ع)، مهریه حضرت زهرا(س) حداکثر ۵۰۰ درهم (نقره) است. در زمان پیدایش هر ۱۰ درهم معادل یک دینار (طلا) ارزش داشته، بنابراین معادل مهریه حضرت ۵۰ دینار می‌شود. 
 
از سوی دیگر، در فقه ی وزن هر دینار برابر با یک مثقال شرعی برابر ۳.۴۵۶ گرم است. بنابراین ارزش مهریه حضرت زهرا(س) حدود ۱۷۳ گرم طلا بود. 
 
در حال حاضر، هر سکه طلای بهار ۸.۱۳۳ گرم وزن دارد، بنابراین معادل مهریه حضرت زهرا(س) تقریباً ۲۱ سکه بهار می‌شود. 
  برخى از روایات نشان مى دهند که گاهى مردم مدینه در حین عبور نیمه شب از در خانه حضرت زهرا علیهاالسلام نورى از خانه حضرت فاطمه زهرا (س)متجلى و ساطع مى دیدند، از صلى الله علیه و آله علت را مى پرسیدند و فاطمه علیهاالسلام را در محراب عبادت مى یافتند و هم رسول خدا صلى الله علیه و آله فرمود: به هنگامى که فاطمه علیهاالسلام در محراب عبادت است ، هزاران فرشته بر او درود مى فرستند و او را سیده ن عالم خطاب مى کنند...او اهل سجده هاى طولانى و قیام و رکوع طولانى ب. مسئول بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی میبدازآمادگی کامل دانشکده علوم قرآنی میبد برای میزبانی از شهید گمنام خبرداد. شهادت حضرت فاطمه زهرا بر همگان تسلیت معادل امروزی مهریه حضرت زهرا(س) چقدر است؟ ، بارها در منابر و روضه ها شنیده ایم که آب فرات را بر روی پسر فاطمه(س) بستند، در حالی که مهر مادرش بوده است. اما این موضوع چقدر صحت دارد؟   
«تاریخ قیام و مقتل جامع سید ال ء(ع)» در پاسخ به این شبهه می نویسد: 
 
در منابع روایی، احادیثی هست که آب فرات را جزء مهریه حضرت زهرا(س) معرفی می کند؛ چنان که براساس روایت جابر جعفی از باقر(ع)، خداوند مهریه حضرت فاطمه(س) را در زمین، چهار نهر قرار داده که یکی از آنها فرات است. (سه نهر دیگر نیل، دجله و رود بلخ هستند)  
اگر از نقد سندی و محتوایی این حدیث بگذریم، به نظر می رسد مقصود از مهر بودن فرات یا چهار نهر بزرگ برای حضرت زهرا(س) معنای تشریفی و نمادین آن است که با مقام قدسی و ولایی آن بانوی بزرگ ارتباط دارد؛ وگرنه روشن است که مهریه حضرت فاطمه(س) مبلغ معینی بود که علی(ع) در هنگام ازدواج پرداخت. 
 
اما مهریه حضرت زهرا(س) چقدر بود؟ 
 
*محاسبه مهریه حضرت زهرا (س) به قیمت امروز 
 
در حدیث از صادق(ع) که در صفحه ۲۱۴ کتاب «معانی الأخبار» نقل شده، آمده است: پیغمبر خدا(ص) مهریه هیچ یک از همسران خود و همچنین مهریه هیچ یک از دخترانش را بیش از دوازده اوقیّة و نشّ تعیین نکرده و «اوقیّه» ۴۰ درهم، و «نشّ» ۲۰ درهم است. 
 
با توجه به حدیث نورانی صادق(ع)، مهریه حضرت زهرا(س) حداکثر ۵۰۰ درهم (نقره) است. در زمان پیدایش هر ۱۰ درهم معادل یک دینار (طلا) ارزش داشته، بنابراین معادل مهریه حضرت ۵۰ دینار می شود. 
 
از سوی دیگر، در فقه ی وزن هر دینار برابر با یک مثقال شرعی برابر ۳.۴۵۶ گرم است. بنابراین ارزش مهریه حضرت زهرا(س) حدود ۱۷۳ گرم طلا بود. 
 
در حال حاضر، هر سکه طلای بهار ۸.۱۳۳ گرم وزن دارد، بنابراین معادل مهریه حضرت زهرا(س) تقریباً ۲۱ سکه بهار می شود. 
  به نام خدا دوستان وهمراهان گرامی سلام به لطف ایزد منان وبسایت انجمن وزرات علوم هم راه اندازی شد، کلیه همراهان بخصوص همراهان دانشجو می توانند از طریق این سایت یا به طور مستقیم با دبیر خانه انجمن در تماس باشند، نقطقه نظرات، انتقادات و مشکلات خود را بخصوص در مورد ب ایی کلاس در های کشور با ما در میان بگذارید، امید است که بتوانیم با کمک یکدیگر و با حرکتی جهادی در راه اعتلای ورزش کشور و ارتقای سلامت جامعه موثر باشیم. ضمناً به اطلاع می رساند مرکز آموزش علمی - کاربردی شهربابک دبیرخانه انجمن وزارت علوم می باشد. مسئول دبیرخانه انجمن: بایارومه وحیده طهماسبی آدرس دبیرخانه: کرمان، شهرستان شهربابک، بزرگراه خلیج فارس، خیابان قائم، میدان قائم، خیابان ، مرکز آموزش علمی - کاربردی شهربابک صندوق پستی : 77515318 تلفا : 4243020 - 0392 پست الکترونیکی: [email protected] اجتماع عزاداران حضرت زهرا(س) در میدان تهرانی مقدم - تهران صحن حضرت زهرا(س) حرم علوی با تلاش ان ایرانی مراحل پایانی را طی می کند. برای تکمیل این طرح روزانه 15 تریلی مصالح ساختمانی وارد صحن می شود. فرمانده نینوا گلستان گفت: با حضور مردم مهمان نواز استان از ۴ شهید گمنام هشت سال دفاع استقبال شد. ترتیب متعارف شب‏های دهه‏ی اول ماه محرم به قرار زیر است: شب اول ـ مسلم بن عقیل علیه‏السلام شب دوم ـ ورود به کربلا شب سوم ـ حضرت رقیه علیهاالسلام شب چهارم ـ فرزندان حضرت زینب علیهاالسلام، حضرت حر علیه‏السلام، فرزندان مسلم علیهماالسلام. شب پنجم ـ عبدالله بن حسن علیه‏السلام، حضرت زهیر علیه‏السلام، حضرت حبیب بن مظاهر علیه‏السلام. شب ششم ـ قاسم بن الحسن علیه‏السلام. شب هفتم ـ حضرت علی اصغر علیه‏السلام. شب هشتم ـ حضرت علی اکبر علیه‏السلام. . حضرت زهراء(س) در حدیثی به فلسفۀ حرام شدن کم فروشی و خیانت در معامله اشاره می کند. متن و آهنگ فوق العاده زیبای مجید یحیایی با نام شهید گمنام متن آهنگ ♫♫♫ دلم گرفته بازم چشام بارونیه وای وای وای خبر آوردن بازم تو شهر مهمونیه وای وای وای شهید گمنام سلام خوش اومدی مسافر من خسته نباشی پهلوون شهید گمنام سلام پرستوی مهاجر من صفا دادی به شهرمون شهید گمنام شهید گمنام شهید گمنام سلام شهید گمنام ♫♫♫ وقتی رسیدی همه جا بوی خوش خدا پیچید تو مگه کجا بودی تو مگه کجا بودی وقتی رسیدی کوچه ها نسیم کربلا رسید تو مگه کجا بودی تو مگه کجا بودی ♫♫♫ شهید گمنام بگو بگو به من حرف دلت رو تا کی میخوای سکوت کنی شهید گمنام بگو پس کی میخوای فکری برا بغض توی گلوم کنی بغض توی گلوم کنی … *** ترانه سرا : مجید یحیایی آهنگ با کیفیت 320 بفرماید روضه حضرت زهرا امشب ار ساعت 19:30 اتوبان شهید محلاتی خ میثم جنب ورزشگاه پورزند خ حسنی ک کیهان کبلال هیئت محبان حضرت علی اکبر (ع) تهران - ایرنا- مراسم عزاداری شب شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، شامگاه چهارشنبه با حضور معظم انقلاب ی در حسینیه (ره) برگزار شد. همزمان با فرا رسیدن ایام شهادت حضرت زهرا(س) در مراسمی پرچم گنبد حرم حضرت شاهچراغ (ع) تعویض شد و به رنگ سیاه درآمد. موقت تهران گفت: به برخی مسئولان تذکر می دهم در مجالسی که تشکیل می شود، در سفری که به کرمانشاه رفته بودیم شب شهادت حضرت زهرا (س) مجالسی که در تراز انقلاب و نبود تشکیل شد. وی ادامه داد: در تهران هم چنین مجالسی در ولادت حضرت زهرا (س) تشکیل شد؛ اگرچه مسئولان عذرخواهی د و گفتند در جریان نبودند اما باید مواظبت کنند و کار را به دست انی ندهند که مجبور به عذرخواهی شوند. «خندوانه» به مناسبت میلاد حضرت زهرا (س) میزبان احترام برومند و لیلی رشیدی دو بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون بود. پیکر مطهر ۱۳۵ شهید گمنام دوران دفاع مقدس، همزمان با سومین روز از ماه محرم، با حضور خانواده‎های معظم و مردم شهیدپرور از مقابل تهران تشییع شد. بهترین اس ام اس ها و متن ها برای شهادت حضرت فاطمه و ایام فاطمیه
شمع خموش ما را ، از خانه بردند
تابوت مادرم را شبانه بردند
مدینه در نوای أمن یجیب است
مادر به خانه برگرد ،بابا غریب است
شهر مدینه دگر، زهرا ندارد
باغی که گل ندارد، صفا ندارد
پیامک و اس ام اس ایام فاطمیه : شعر و متن مناسب برای شهادت حضرت فاطمه
می خواست با علی سوی مسجد رود ولی
دردا که تازیانه ی غنفز امان نداد
می خواست که دهد جان به بشت در
جون بی ی علی دید ج. یادواره گمنام در دبیرستان _ بیرجند برگزار شد.
حضرت فاطمه زهرا (س) در نزد شیعیان اگر چه نیست، اما مقام و منزلت او در نزد خداوند و در بین مسلمانان به خصوص شیعیان، نه تنها کمتر از سایر ائمه نیست، بلکه آن حضرت همتای المؤمنین و دارای منزلتی عظیم‌تر از سایر ائمه طاهرین (ع) است.
 
لینک خبر
 

 
یک روز عید حضرت حسن (ع ) و حسین (ع ) به حجره جدشان حضرت رسول الله (ص ) وارد شدند و فرمودند: یا جداّه امروز روز عید است و فرزندان عرب همه با لباسهاى رنگارنگ خود را آراسته اند و لباسهاى نو پوشیده اند و ما لباس نو نداریم و براى همین کار هم خدمت شما آمده ایم که فکرى بحال ما کنید. حضرت حال آنها را بررسى کرد و گریه اى نمود... تا آنجا که دو قطعه لباس از بهشت که به کمک حضرت جبرئیل (ع ) یکى براى حسن لباس سبز و دیگرى براى حسین (ع ) لباس سرخ آورد و آنها پوشیدند و خوشح.

جستجوهای اتفاقی