سلفی گرفتن چهار دختر در یک نمایشگاه هنری حادثه ساز شد


«علی امینی با شنیدن خبر نمی توانست بی تفاوت از کنار حادثه بگذرد. اصرارهای همسر و دختر کوچولویش برای… پیکر سه تن از ی حادثه کشتی سانچی صبح امروز پس از گذشت ۴۰ روز از حادثه به میهن بازگشت و طبق برنامه مسئولان این هفته بر دوش گزاران تهرانی تشییع خواهند شد. اگه از اول می خواستم یه اسم برا وبم انتخاب کنم و اگه از این تیریپای "دختر ِ فلان" خوشم میومد، می ذاشتم دختر پرتقال. ایسنا نوشت: سخنگوی ستاد بحران پلاسکو و سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران درباره آ ین وضعیت امدادرسانی و جست وجو در این حادثه گفت: حادثه ساختمان پلاسکو طی دو مرحله رخ داد. مرحله نخست این حادثه مربوط به حریقی بود که در طبقات بالایی این ساختمان رخ داد و زمان وقوع آن ۷:۴۹دقیقه به سامانه ۱۲۵ اطلاع داد شده، در عرض ۲ دقیقه آتش نشانان به محل حادثه رسیدند. ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﻓﻬﻤﯿﺪﮮ ﻗﺮﺍﺭ ﻧﯿﺴﺖ ﺑﺎ ﻫﺮ ﺯﻥ ﯾﺎ ﺩﺧــﺘﺮﮮ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﺷﺪﮮ ﺑﻪ ﺭﺧﺘﺨﻮﺍﺏ ﺑﺮﻭﮮ ✔... ✔ ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﻓﻬﻤﯿﺪﮮ ﻫﺮ ﮐﺴﮯ ﮐﻪ " ﺩﻭﺳﺘﺖ " ﺷﺪ "ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺧﺘﺮﺕ " ﻧﯿﺴﺖ ✔... ✔ ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﻓﻬﻤﯿﺪﮮ ﺑﺮﺍﯼ ﺟﻮﺍﺏ "ﺳﻼﻡ " ﯾﮏ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﻪ ﯾﮏ " ﻋﻠﯿﮏ " ﻣﺤﺘﺮﻣﺎﻧﻪ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﮯ ﻧﻪ ﯾﮏ ﻣﮑﺎﻥ ﺧﺎﻟﮯ ✔... ✔ ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﻓﻬﻤﯿﺪﮮ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﻮﺩﻥ ﺑﺎ ﯾﮏ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺎﯾﺪ " ﻣﺮﺩ " ﺑﺎﺷﮯ ﻧﻪ "ﻧﺮ ✔..." ✔ ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﻓﻬﻤﯿﺪﮮ " ﺷﺎﻧﻪ ﺍﺕ " ﺭﺍ ﺑﺎ. امشب من تو آشپزخونه بودم، همسر داشت کارای شارژ ساختمون رو می کرد، دخترم رفت طرفش چهار دست و پا و گفت: بابا.یه حالی .
فاز اول رسیدگی به حادثه پلاسکو به اتمام رسیده و حالا طبق وعده های مسئولان مختلف از جمله مسئولان قضایی، نوبت رسیدگی حقوقی و قضائی این حادثه است. روز گذشته یک قطار آلمانی در مسیر فرانکفورت - کلن دچار حادثه آتش سوزی شد. در این حادثه ۵۱۰ مسافر نجات یافتند و ۵ نفر مصدوم شدند. این حادثه همچنین منجر به بسته شدن یکی از مهمترین مسیرهای راه آهن شد.
به گزارش خبر فوری به نقل از زومیت ؛ برای اولین بار در سال ۲۰۱۴، با انتشار مطلبی در اینترنت و دست به دست شدن آن به صورت گسترده، موضوع اختلال روانی گرفتن ع سلفی بر سر زبان ها افتاد. این مطلب که از زبان انجمن روان پزشکی (apa) نقل شده بود، گرفتن ع سلفی به شکل وسواس گونه و بیش از حد را در زمره اختلالات روانی قرار می داد. بعد ها مشخص شد که این مطلب غیر واقعی است و انتشار آن توسط انجمن روان پزشکی تکذیب شد. انتشار این مطلب اما آغازگر تحقیقات جدیدی بود که اکنون بعد از گذشت سه سال، اختلال روانی گرفتن سلفی یا سلفیتیس (selfitis) را تأیید می کند.جانانتاران بالاکریشنان، از دانشکده مدیریت تیاگاراجار از شهر مادورای کشور هندوستان و مارک دی گریفیتز، از ترنت شهر ناتینگهام انگلستان، در مجله بین المللی سلامت روانی و اعتیاد، مقاله جدیدی با نام «مطالعه اکتشافی در سلفیتیس و رشد ابعاد رفتاری سلفیتیس» منتشر کرده اند.
ادامه خبر ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی منچستریونایتد پیامی برای حادثه دیدگان حادثه بمب گذاری ب منتشر کرد. نایب رئیس مجلس با بیان اینکه طبق پیگیری های صورت گرفته بخش های مختلف برای نجات حادثه دیدگان و آتش نشانان زحمت کش وارد عمل شده اند،گفت: امیدوارم تعداد آسیب دیدگان این حادثه حداقل ممکن باشد. رئیس دادگستری شهرستان داراب گفت: راننده اتوبوس حامل دانش آموزان دختر هرمزگانی که در وضعیت جسمانی سالم به سر می برد بازداشت شد. ﺩﺧﺘﺮ ﺧﺎﻧﻤﯽ ﮐﻪ ﻣﯿﮕﯽ ﺑﺎ ﭼﻨﺪ ﺗﺎ ﭘﺴﺮ ﺩﻭﺳﺘﯽ ﻭ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭﺕ ﺍﻓﺘﺨﺎﺭ ﻣﯿﮑﻨﯽ ... ﺩﺧﺘﺮ ﺧﺎﻧﻤﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺍﺗﻮ ﺯﺩﻥ ﻭ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﮔﺮﻓﺘﻦ ﺍﻓﺘﺨﺎﺭ ﻣﯿﮑﻨﯽ ... ﺩﺧﺘﺮ ﺧﺎﻧﻤﯽ ﮐﻪ ﭼﭗ ﭼﭗ ﻧﮕﺎﻩ ﮐﺮﺩﻥ ﯾﻪ ﭘﺴﺮ ﻭ ﻣﯿﺮﯼ ﻭﺍﺳﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﺕ ﺗﻌﺮﯾﻒ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﻭ ﺩﻟﺖ ﺧﻮﺷﻪ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﺕ ﺑﻪ ﺗﻮ ﺣﺴﻮﺩﯾﺸﻮﻥ ﺷﺪﻩ ... ﺩﺧﺘﺮ ﺧﺎﻧﻤﯽ ﮐﻪ ﻣﯿﮕﯽ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺳﺮ ﺧﯿﺎﺑﻮﻥ ﺗﺎ ﺍﻭﻥ ﺳﺮ ﺧﯿﺎﺑﻮﻥ، ﺑﺮﺍﺕ ﺻﻒ ﮐﺸﯿﺪﻥ ﻭﮐﯿﻒ ﻣﯿﮑﻨﯽ .... ،. اگر تو دختر باشی؛
چقدر همه چیز جور دیگری می شود...
چقدر دنیای مادرانگی ام با قبل تفاوت می کند...
چقدر دوباره مادرم برای تو...


اگر تو دختر باشی؛
همه چیز رنگش فرق می‌کند!

گمانم اینبار دنیایم صورتی می شود به بهانه‌ی تو...

دنیایم پر می شود از دخترانه های تو!
از گل های ریز و سپید روی پیراهنت، تا طنازی های دخترانه ات...
دنیا می شود پر از عطر تو و گل و گیره های کوچک، روی زلف های گندمگون تو...


اگر تو . تاکشی هامادا شهردار شهر تاکاتسوکی در استان او ا پس از مرگ یک دختربچه 9 ساله بر اثر حادثه ناشی از وقوع زمین لرزه روز دوشنبه عذرخواهی کرد. این دختربچه بر اثر فروریختن بخشی از دیوار است مدرسه بر روی او فوت کرد. شهردار با تاکید بر این که مسئولیت چنین اتفاقاتی بر عهده شهرداری است به خبرنگاران گفت: تحقیقات درباره علت حادثه اجرا می شود. شهردار تاکاتسوکی از اجرای طرح بازرسی درباره مقاوم بودن دیوار های مدارس ابت و دبیرستان شهر خبر داد. زمین لرزه امروز. دختر:عشقم کنیم؟؟؟

پسر:باشه خانومم ...

دختر:تو میتونی 24 ساعت بدون من بمونی؟؟؟


پسر:میتونم...

دختر:میبینیم...

24 ساعت شروع میشه و پسر از سرطان عشقش و اینکه خیلی

زود قراره

بمیره خبر نداشته...!!!

24 تموم میشه و پسر میره جلوی در خونه دختر در میزنه

و ی درو باز

نمیکنه...

داخل خونه میشه و دختر رو می بینه که روی کاناپه

دراز کشیده و روش به

یادداشت هست...

یادداشت:24 ساعت بدون . برنامه نود در آیتمی ویژه به بررسی حادثه ساختمان پلاسکو پرداخت. این روزها اعضای دختر و پسر در دو بخش کودک و نوجوان، خود را برای شرکت در مسابقات هنری رضوی (نقاشی و عکاسی) آماده می کنند. خانم رضایی- مربی هنری مرکز رئیس پلیس راه راهور ناجا درباره جزئیات سانحه اتوبوس در همدان گفت: آزمایش اولیه اعتیاد راننده مثبت بوده و فرد فوت شده این حادثه نیز ناراحتی قلبی داشته و به احتمال بسیار شوک حادثه منجر به مرگ وی شده است. بیا ببین که مرگ هم حریف ما نمی شود
ببین که قامت من از حادثه تا نمی شود

تو نیستی خدای من، هر دو بنده ایم
فریب سروری مخور، بنده، خدا نمی شود

هزار تیر حادثه، کمین گرفته در کمان
ولی اگر نخواهد او، یکی رها نمی شود

وعده ی خوشبختی من، به خواب مانده تا ابد
گناه زنده بودنم که بی جزا نمی شود

همیشه مرگ قصه ها، مرثیه ساز قصه نیست
زوال این همه صدا که بی صدا نمی شود

اردلان سرفراز بهداشت در توضیح جزییات مصدومیت حادثه دیدگان "پلاسکو"، تاکید کرد: به لحاظ درمانی و بهداشتی حادثه تحت کنترل است. پس از گذشت چهار روز از شروع به کار سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در مصلی، دومین ک نه هم امروز به نمایشگاه آمد. سبزه گره زدن یکی سنت های اصیل ایران می باشد.هوشنگ شاه که شاه بیشتری از دنیا بوده دو فرزند دو قلو یکی پسر و دیگری دختر داشته دختر و پسر او با یک دیگر ازدواج می کنند.از ازدواج انها ۲۰فرزند به دنیا می اید.که همه انان می میرند.ان ها در ازدواج شان به جای عروسی گرفتن دو سبزه را به هم گره می زنند.برای همین است که می گویند سبزه گره بزن بختت باز.شه مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی ساوه امروز روز پرکار و پر اعزامی را پشت سر گذاشت چراکه به علت بارش باران و لغزنده بودن جاده ها چهار حادثه ترافیکی جاده ای در محدوده حوزه استحفاظی شهرستان ساوه به وقوع پیوست. به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی ساوه حادثه اول که تصادف زنجیره ای در آزادراه ساوه همدان بود 9 مصدوم داشت که توسط تیم های اورژانس پایگاه های ج. در این حادثه پدر 48 ساله و دختر و پسر 23 ساله خانواده به قتل رسیده و مادر این خانواده نیز از ناحیه مچ پا زخمی شد. یک مادر باردار در قم توانست بدون کوچک ترین مشکلی در پروسه زایمان، چهار قلو (سه دختر و یک پسر) به دنیا بیاورد. بلافاصله پس از حادثه پلاسکو، همچون بسیاری از دستگاهها و نهادها، "یگان امدادی " در محل حادثه حاضر شد و بنا به تصمیمات ستاد مدیریت بحران، در شب سخت نخست حادثه حضوری فعال داشت. 26-5-1393 صاعقه جان دختر نوجوان سیروانی را گرفت. به گزارش خبرنگار اجتماعی ایلام بیدار،عصر امروز (یکشنبه) یک دختر نوجوان 12 ساله در شهر لومار از توابع شهرستان سیروان به علت برخورد صاعقه جان باخت. ″نرگس جعفری″ که مشغول کار در زمین های کشاورزی بود با شروع بارندگی و وقوع رعد و برق به علت برخورد صاعقه در دم جان باخت. همچنین در پی این حادثه یک نفر دیگر دچار برق گرفتگی شد که بعد از انتقال به مراکز درمانی مداوا گردید. غایت ارزو و هدف یک دختر از وقتی که زاده می شود مادری است درست از ان زمان که یاد می گیرد بازی کند با زنبیل کوچک خود در خیالاتش به بازارچه محل می رود به دختر کوچکش غذا می دهد گریه اش را تصور می کند و غمگین می شود و عروسک را بیشتر به خود می چسباند تا ارام شود احساس خوش مادر بودن ... مادر شدن پ.ن: 1-خدایا قربونت برم که برنامه ریزیت اینهمه دقیقه. اموزش از بدو تولد. برای ب صلاحیت گرفتن یک حکم الهی برای ساختن یک زندگی. 2-خدایا ما که نمی دونیم صلاحمون چیه ... خ. در حادثه برخورد یک مینی بوس حامل مهمانان عروسی با کامیون بزرگ باربری در مرکز ویتنام ۱۳ نفر کشته و چهار نفر زخمی شدند. رکنا: یکی از معدنچیان پس از حادثه انفجار معدن در گلستان از زوایای پنهان این حادثه برداشت. نمایشگاه کانتون –پاییزه
فاز 1 این نمایشگاه از 15 تا 19 اکتبر مصادف با 24 تا 28 مهر ماه برگزار می شود. این نمایشگاه در بخش های ذیل برگزار می شود :
لوازم الکترونیکی و لوازم برقی خانگی
تجهیزات روشنایی
وسایل نقلیه و لوازم یدکی
ماشین آلات صنعتی
سخت افزار و ابزار
مصالح ساختمانی
محصولات شیمیایی
منابع انرژی
سالن بین الملل
فاز 2 نمایشگاه از تاریخ 23 تا 27 اکتبر مصادف با 2 تا 6 آبان در بخش های ذیل برگزار می شود :
کالاهای مصرفی ✔ ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﻓﻬﻤﯿﺪﮮ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﻮﺩﻥ ﺑﺎ ﯾﮏ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺎﯾﺪ " ﻣﺮﺩ " ﺑﺎﺷﮯ ﻧﻪ "ﻧﺮ
✔ ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﻓﻬﻤﯿﺪﮮ ﻓﻘﻂ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺮﺍﮮ " ﯾﮏ " ﺩﺧﺘﺮ " ﻣﺮﺩ " ﺑﺎﺷﮯ
✔ ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﻓﻬﻤﯿﺪﮮ ﺑﺮﺍﯼ ﺟﻮﺍﺏ "ﺳﻼﻡ " ﯾﮏ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﻪ ﯾﮏ " ﻋﻠﯿﮏ " ﻣﺤﺘﺮﻣﺎﻧﻪ ﻓﮑﺮ ﮐ. مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران با اشاره به اینکه در حال حاضر هیچ موردی از حادثه پلاسکو نیست که در پزشکی قانونی در حال بررسی باشد، گفت: هزینه ای برای انجام آزمایش dan از خانواده های حادثه دیده دریافت نشده است. اولین زنی که خواند، کیست؟ حدیث مشهوری میان اهل شیعه و اهل سنت است که پیغمبر(ص) فرمودند: از مردان گروه زیادی به کمال رسیدند ولی از میان ن فقط چهار زن که عبارتند از: آسیه دختر مزاحم (زن فرعون)، مریم دختر عمران، خدیجه دختر خویلد و فاطمه دختر محمد (ص).

جستجوهای اتفاقی