سلب تابعیت ۱۱۵ بحرینی دیگر صدای عفو بین الملل را درآورد

نکات مطرح شده عضو شورای شهر تهران درباره زندگی با حیوانات صدای کاربران شبکه های اجتماعی را درآورد. تشدید حملات ددمنشانه ائتلاف م سعودی در یمن طی روزهای اخیر واکنش سخنگوی دفتر سازمان ملل را نیز برانگیخت.  همکاری با مؤسسه ی تحلیل داده ی aggregateiq را به ح تعلیق درآورد
پس از رسوایی کمبریچ آنالیتیکا، حال همکاری با شرکت‌ تحلیل داده‌ی aggregateiq را نیز به ح تعلیق درآورده است.
عفو بین الملل: مسلمانان، اسیر قوانین سخت گیرانه اروپا shia muslim عفو بین الملل از اعمال تبعیض بر ضد مسلمانان در اروپا انتقاد کرد. به گزارش مصاف، عفو بین الملل امروز ( ) در گزارشی اعلام کرد مجموعه ای از قوانین جدید مبارزه با تروریسم در اروپا، بر ضد مسلمانان و پناهجویان تبعیض اعمال می کند و موجب گسترش هراس و بیگانگی می شود.

این گروه ی زنگ خطر را در خصوص اقدامات امنیتی – از جمله گسترش اختیارات بازرسی -- که در دو سال گذشته در چهارده کشور اروپایی به اجرا گذاشته شده است، به صدا درآورد. در طی این مدت، حملات تروریستی در فرانسه، بلژیک و آلمان جان حدود 280 نفر را گرفته است. این حملات که گروه تروریستی مسئولیت بیشتر آن ها را بر عهده گرفته است، تنش ها را در خصوص مهاجرت تشدید کرده، محبوبیت احزاب دست راستی را افزایش داده و امنیت را به یک موضوع مهم در انتخابات آتی فرانسه، هلند و آلمان تبدیل کرده است.

«جولیا هال»، کارشناس حوزه ضدتروریسم در عفو بین الملل و نویسنده این گزارش در این خصوص گفت: «درست در منطقه اتحادیه اروپا می بینیم که مسلمانان و خارجی ها با تروریست ها برابر قلمداد می شوند. استفاده از این الگوی تکراری این جوامع را چنان به گونه ای نابرابر تحت تأثیر قرار می دهد که احتمال بروز هراس و بیگانگی به شدت افزایش می یابد.»

وی هشدار داد اقدامات سخت گیرانه نظارتی و اختیارات تفحص، حبس و دستگیری – شبیه به آنچه از نوامبر 2015 و پس از کشته شدن 130 نفر در فرانسه به کار گرفته شده است – ممکن است برای هدف قرار دادن فعالان و گروه های اقلیت که تهدیدی واقعی به شمار نمی رفتند، مورد سوء استفاده قرار گیرد.
«هال» از نگاه ت ها به افراد و استفاده از عباراتی نظیر «شما به نظر من بسیار مشکوک هستید. پس من می خواهم رفتار شما را محدود کنم چون تصور می کنم شما ممکن است جرمی مرتکب شوید» انتقاد کرد.

منبع: العالم کارشناسان سازمان ملل متحد اعلام د دستور اجرایی دونالد ترامپ درخصوص ممنوعیت ورود اتباع هفت کشور ی به نقض حقوق بین الملل است. ایسنا به نقل از معاون خارجه موشت: برنامه هسته ای ایران را از یک برنامه ممنوعه به یک برنامه مشروع در سطح بین الملل تغییر داد و قطعنامه های فصل هفتمی شورای امنیت را لغو کرد که ایران را تهدید صلح و امنیت بین الملل می دانستند.

تحقیق بررسی تطبیقی حمایت از در و حقوق بین الملل معاصر
تحقیق-بررسی-تطبیقی-حمایت-از-حقوق-بشر-در- -و-حقوق-بین-الملل-معاصر تحقیق با موضوع بررسی تطبیقی حمایت از در و حقوق بین الملل معاصر، در قالب word و در 33 صفحه، قابل ویرایش. بخشی از متن تحقیق: اصل «عدم مداخله» و اصل «منع توسل به زور» از جمله اصول کلى حاکم بر روابط بین المللى است که فایل

حسین طالشی صالحانی، مدیر نشر وزارت امور خارجه در یادداشتی به مرور کتاب «دوران گذار روابط بین الملل در جهان پساغربی» اثر مشترک محمدجواد ظریف، سیدمحمدکاظم سجادپور و عباداله مولایی پرداخته است. مراسم تودیع ومعارفه روسای پیشین و جدید کمیته بین الملل فدراسیون فوتبال با حضور مهدی تاج برگزار شد. نخست رژیم صهیونیستی به پیوستن فلسطین به پلیس بین الملل واکنش نشان داد. بخش بین الملل بیست وششمین نمایشگاه قرآن کریم از روز یکشنبه ۶ دادماه و پس دو سال تأخیر افتتاح می شود.
 مقاله ی دریایی و جایگاه آن در حقوق جزای بین الملل مقاله ی دریایی و جایگاه آن در حقوق جزای بین الملل‎ ؛ یک مقاله خوب حقوقی برای رشته حقوق مناسب میباشد که در 65 صفحه آماده شده است .  دریافت فایل گروه های مختلفی در داخل و خارج از فلسطین ی با انتقاد از تصویب قانون «کشور یهود» در کنست، آن را تبعیض آمیز و نژادپرسانه دانستند. گرگان - ایرنا - ولی فقیه در پاسداران انقلاب ی گفت که موفقیت ایران در عرصه بین الملل برای همه از جمله دشمنان نظام حیرت آور شده است. کتاب «فتوای هسته ای از منظر حقوق بین الملل» نوشته جابر سیوانی زاد از سوی انتشارات یی یم سنچوری منتشر شد. تشکیل شرکت ترانزیت ارتباطات بین الملل یک فرصت قانونی است که برنامه ششم توسعه اقتصادی ،اجتماعی ،فرهنگی در اختیار شرکت ارتباطات زیرساخت گذاشته است. یکی از مقامات سابق گفت ترامپ به دنبال مختل نظم بین الملل است. رئیس جمهوری جنجالی که هرگز به سربازی نرفته است، در بازدید از ناو هواپیمابر "یو اس اس جرالد فورد" لباس نظامی به تن کرد که صدای کهنه سربازان را درآورد. ایستگاه پلیس چند لحظه قبل یک تماس مشکوک دریافت کرد. شخصی گزارش داد: صدای دعوا شنیده که در آن میان صدای شلیک گلوله ای نیز به گوش رسیده و بعد از آن دیگر ص نیامده! کارآگاه سریع به محل اعزام شد. اما در آن حوالی هیچ چیز غیرعادی ندید؛ ناگهان توجهش به خانه ای جلب شد که درش باز بود. اسلحه خود را با احتیاط از غلاف درآورد و وارد خانه شد. ناگهان مردی را با لباس بهیاری اورژانس دید که روی شخص دیگری خم شده، کارآگاه آهسته جلو رفت و دید فرد روی زمین با گلوله زخمی . سید عباس عراقچی معاون امور خارجه نشست اخیر کمیسیون مشترک را 'نمایش صریح انزوای درعرصه بین الملل ' ارزی کرد و گفت: بیانیه این نشست حاوی نکات قابل توجهی است که موفقیت … دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل با سفیر یاسر عثمان؛ رئیس دفتر حفاظت منافع جمهوری عربی مصر را در ساختمان بین الملل مجلس شورای ی دیدار کرد. میزان نوشت: ایران ضمن گرامیداشت روز قدس اعلام کرد: ان شاءلله به زودی صهیونیسم بین الملل، این لکه ننگین جامعه بشری که با خود جز نفرت و آتش افروزی چیزی به ارمغان نیاورده و باعث آوارگی بیش از ۶۰ ساله مسلمانان فلسطین و اولین قبله مسلمان جهان شده است؛ از صحنه گیتی محو شده و این سرزمین مقدس به صاحبان اصلی آن بازگردانده خواهد شد. طی حکمی از سوی مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، س رست روابط بین الملل فدراسیون فوتبال منصوب شد. حریف پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا آنقدر بازیکن خارجی در اختیار دارد که خود قطری ها به این تیم نام «چندملیتی» گذاشته اند! یک فعال و وبلاگ نویس روهینگیایی در گفت و گو با «بین الملل فارس» جزئیاتى کمتر شنیده شده را از رخدادهاى اخیر میانمار مطرح کرد و مهم ترین ابزار مؤثر برای مقابله را تحریم تجاری میانمار دانست. رئیس پلیس بین الملل ناجا گفت: مبارزه با جرائم سازمان یافته، تروریسم، قاچاق، تعقیب و استرداد مجرمان، تبادل دانش پلیسی، اجرای عملیات مشترک و کنترل اتباع خارجی بخشی از مأموریت های این پلیس است. رئیس مجلس شورای ی گفت: اقدامات در تصویب و اجرای تحریم های اقتصادی یک جانبه علیه کشورهای مستقل نقض فاحش حقوق بین الملل است. اقدامات در تصویب تحریم های یکجانبه کشورهای مستقل نقض فاحش حقوق بین الملل است علی لاریجانی رئیس مجلس شورای ی امروز ( ۶ تیرماه) در دومین نشست روسای مجالس اورآسیا، سخنرانی کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] دادگاه استیناف وابسته به رژیم آل خلیفه احکام حبس ابد ۲ شهروند بحرینی و زندان ۴ تَن دیگر را در ارتباط با آنچه که آن را ارتکاب اقدامات تروریستی خواند، تائید کرد. کارشناس روابط بین الملل فدراسیون فوتبال می گوید که باشگاه استقلال مسئول برگزاری دیدار با ذوب آهن نیست. رئیس فدراسیون کشتی گفت: با برگزاری جام جهانی کشتی و حضور تیم هم اخلاق را در حوزه بین الملل بردیم و هم جام قهرمانی را در حوزه کشتی. ظرفیت پهنای باند اینترنت بین الملل بر اساس اعلام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ظرفیت پهنای باند اینترنت بین الملل در کشورمان با افزایش 100 گیگابایتی به 743 گیگابایت بر ثانیه رسیده است. دفتر بررسی های فنی اقتصادی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، آ ین وضعیت ارتباطات داخلی کشورمان را طبق شاخص های زیرساخت ارتباطی تا پایان سال 1395 ... نوشته ظرفیت پهنای باند اینترنت بین الملل 100 گیگابایت افزایش پیدا کرد اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. در حالی که تمردان یی با استفاده از همه ابزارهای خود و با پیگیری های میدانی، به دنبال اجرای تحریم ها و قطع کامل صادرات نفت ایران هستند، شاهد بی تفاوتی وزارت نفت و بخصوص امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران در مقابله با این تحریم ها هستیم. علاوه بر دموکرات ها، هم حزبی های رئیس جمهور از سفرهای تفریحی وی به فلوریدا انتقاد د و خواستار آن شدند که این میلیاردر زمان بیشتری را در واشنگتن سپری کند. فعال و وبلاگ نویس روهینگیایی در گفت و گو با «بین الملل فارس» جزئیاتى کمتر شنیده شده را از رخدادهاى اخیر میانمار مطرح کرد و مهم ترین ابزار مؤثر برای مقابله را تحریم تجاری میانمار دانست. رئیس اداره امور بین الملل آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) با اشاره به میزبانی از ۲۳۰ شخصیت و مذهبی خارجی گفت: اداره بین الملل حرم کریمه اهل بیت(س) در سال ۹۵ به بیش از ۹۳ هزار زائر و گردشگر خارجی خدمات مختلفی فرهنگی ارائه نموده است همشهری آنلاین: سازمان عفو بین الملل پس از اعلام حکم دادگاه تجدید نظربحرین در خصوص چهار سال زندان شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت الوفاق این کشور با صدور بیانیه ای فوری وی را خواستار شد. رئیس آزاد ی طی حکمی علیرضا شیخ عطار را به سمت س رست اداره کل امور بین الملل منصوب کرد. سازمان عفو بین الملل عراق و ائتلاف یی را به نقض قوانین بین المللی در موصل متهم کرد. عضو کمیسیون بررسی مجلس شورای ی با اشاره به اینکه ترامپ چیزی از دیپلماسی و روابط بین الملل نمی داند و به دنبال قدرت نمایی است گفت: ایران هیچ وقت به دنبال سلاح هسته ای نبوده و به دنیا هم ثابت کرده است. معاون امور خارجه با بیان اینکه رای دادگاه لاهه از منظر حقوق بین الملل ا ام آور نیست، گفت: شکایت از صرفا برای اثبات حقانیت ایران به جامعه بین الملل است.