سلامی این صهیونیست ها هستند که در محاصره قرار دارند

فرمانده پلیس شهرستان «خاص» ارزگان گفت: نیروهای امنیتی افغان برای دفاع از فرمانداری از پاسگاه های امنیتی عقب نشینی کرده اند، مرکز شهر در محاصره قرار دارد و ممکن است این شهرستان به دست مخالفان مسلح… بر اساس این طرح رژیم صهیونیستی با اجرای این سناریو به دنبال از بین بردن برگه های داخلی فلسطینی ها و تلاش برای مانع تراشی در روند آشتی بین گروه های فتح و حماس برآمد. عملیات ربایش سه جوان صهیونیست چیست؟ هفته نامه خبری تحلیلی الاسبوع العربی، موضوع کشته شدن سه شهرک نشین ی و واقعی یا ساختگی بودن این حادثه جنجال زیادی را به راه انداخته است. تردیدهای زیادی در مورد این اقدام وجود دارد و معلوم نیست که آیا واقعا این اتفاق از سوی فلسطینی ها انجام شده، ی. وحید ی رابطه خوبی با بازیکنان استقلال دارد. میلیون ها گونه ه که امروزه در جهان وجود دارند نقش حیاتی در ا یستم ما بازی می کنند و ما به آن ها نیاز داریم. اگرچه بیشتر آن ها بی خطر هستند، اما برخی از آن ها ناقل بیماری هستند یا زهرشان را وارد بدن ما می کنند یا به طور کلی مزاحم هستند. با پیشروی در دشت مسکنه مساحت بیشتری از شرق حلب را آزاد کرد .
نیروها در حال دور زدن شهرک مسکنه هستند . از آنجایی که انگل ها گونه های متفاوتی دارند به راحتی در نقاط مختلف دنیا قابل کشف هستند و هر کدام ویژگی های خاصی دارند که باعث منحصر به فردشدن شان می شود. برخی انگل ها جالب و دارای ویژگی های عجیبی هستند اما در میان آن ها تعدادی نیز وجود دارند که به عنوان انگل های ترسناک شناخته می شوند زیرا ظاهر یا خصوصیت وحشتناکی دارند. ایسنا نوشت:معاون امنیتی کشور با بیان اینکه تروریست ها با پوشش نه وارد مجلس شورای ی شده اند، گفت: تروریست ها اکنون در محاصره هستند و تا ساعتی دیگر این مساله به پایان می رسد. بر اساس بررسی جزئیات آمارهای نیروی کار، از بین جمعیت بالغ بر ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار نفری کشور، ۵۴ درصد در گروه سنی ۱۵ تا ۲۹ سال قرار دارند. فرمانده انتظامی دهگلان گفت: ان انتظامی شهرستان دهگلان جان پیر مردی را که توسط چند قلاده گرگ محاصره شده بود، نجات دادند. به گزارش نشان آنلاین، سرهنگ محمدعلی محمدی در گفت وگو با پایگاه خبری پلیس، اظهار کرد: شب گذشته کارکنان مرکز فوریت های پلیسی 110 دهگلان طی یک تماس تلفنی از گرفتار شدن پیرمردی در یکی از مناطق روستایی در محاصره چند قلاده گرگ مطلع شدند.

وی گفت: بلافاصله کارکنان پاسگاه «بلدستی» جهت بررسی موضوع به محل اعزام و مشاهده د پیرمرد مذکور در زمین های کشاورزی در محاصره چند قلاده گرگ محاصره شده و برای نجات جان خود به بالای یک تیر برق رفته است.
نجات پیرمرد از چنگال گرگ ها توسط پلیس + تصویر فرمانده انتظامی دهگلان تصریح کرد: با شلیک تیر هوایی توسط ان، گرگ ها متواری و پیرمرد پس از پایین آمدن از تیر برق، به وسیله خودروی پلیس به روستا منتقل شد. وی گفت : در این زمینه پیرمرد نجات یافته و اهالی روستا از اقدام به موقع ان پاسگاه «بلدستی» قدردانی د.
شهادت دو فلسطینی و هلاکت یک صهیونیست در درگیری های النقب shia muslim در حمله بامداد چهارشنبه نظامیان رژیم صهیونیستی به اردوگاه ام حیران در منطقه النقب دو فلسطینی شهید و یک نظامی صهیونیست نیز به هلاکت رسید. به گزارش مصاف، در حمله نظامیان به فلسطینیان در اردوگاهی در جنوب سرزمین های ی دو فلسطینی شهید و چندین فلسطینی نیز زخمی شده اند.

این حمله بامداد چهارشنبه در اردوگاه ام حیران در منطقه النقب آغاز شد.

رسانه های ی ادعا کرده اند یکی از فلسطینی های شهید شده قصد داشت با خودروی خود نظامیان ی را زیر بگیرد.

خبرگزاری صفا نیز گزارش داد یعقوب موسی حسین ابوالقیعان، جوان فلسطینی که در ام حیران شهید شد، با خودروی خود قصد ممانعت از ورود نظامیان صهیونیست به منطقه را داشت که هدف گلوله ی ها قرار گرفت.

در این درگیری همچنین «ایمن عوده» یکی از اعضای عرب مجلس رژیم صهیونیستی (کنست) با گلولۀ پلاستیکی صهیونیست ها مجروح شد.

«ایمن عوده» از اعضای عرب مجلس رژیم صهیونیستی (کنست) در این حمله به دست صهیونیست ها مجروح شد.

گفته می شود عوده تلاش کرده بود مانع ت یب خانه های فلسطینیان به دست نظامیان ی شود.

این رسانه ها همچنین مدعی شدند یک نظامی ی در ام حیران توسط خودروی فلسطینیان زیر گرفته و کشته شده است.

گزارش ها حاکی است نظامیان رژیم صهیونیستی برای ت یب خانه های فلسطینیان به اردوگاه ام حیران حمله کرده بودند.

بر اساس این گزارش ها، نظامیان صهیونیست اغلب اهالی منطقه را در مسجد محله محاصره و شماری دیگر را نیز از اردوگاه بیرون راندند.

پیش تر نیز نظامیان در حمله به اردوگاه قلندیا در شمال قدس ی از گاز اشک آور و گلولۀ جنگی علیه فلسطینیان استفاده د.

منبع: ابنا در حالی که نبردهای شرق حلب موقتاً آرام شده، بررسی شرایط جدید نشان می دهد که احتمالات زیادی قابلیت اتفاق افتادن دارند. نیروهای سپر فرات که با پشتیبانی هوایی، توپخانه ای و زرهی ترکیه در حدود دو ماه مساحت وسیعی (حدود ۱۵۰۰ کیلومتر مربع) را در شمال از کنترل خارج د، فعلاً بیش از یک ماه در تقلای تصرف قباسین، البزاعه و تصرف الباب هستند. هر چند تا اینجا هم یکی از اه اصلی ترکیه یعنی ایجاد منطقه ی معزول در شمال و جلوگیری از اتصال کانتونهای کردی به یکدیگر محقق شده ولی الباب، منبج و ماجراجویانه تر الرقه نیز همچنان در چک لیست ترکیه قرار دارند.
نیروهای به فرماندهی سهیل حسن نیز از حدود یکماه پیش عملیات گسترده در شرق حلب را آغاز د و در این مدت موفق شدند حدود ۴۵۰ کیلومتر مربع شامل بیش از ۴۰ روستا و منطقه را آزاد کنند. با وجود این می توان گفت هنوز هیچ یک از اه اصلی محقق نشده. اه ی که می توانستند شامل آزادسازی الباب نیز باشند. تأخیر و تعلل یکماهه در شروع عملیات به سمت الباب می تواند از دلایل اصلی از دست رفتن الباب باشد.
پیش فرض تصرف قریب الوقوع الباب در روزهای آینده را به سمت اه اصلی دیگر متمرکز می کند. جاه طلبی های نخست ترکیه و عدم اطمینان به توافقات با ت وی می تواند نیروهای سپرفرات را پس از گرفتن الباب به سمت الرقه رهنمون سازد. یکی از مسیرهای اصلی رسیدن به الرقه از غرب دریاچه الاسد و از مسیر مسکنه و طبقه است. بنابراین بستن مسیر نیروهای تحت امر ترکیه در این جبهه دلیل اصلی حرکت نیروهای در محور شرقی فرودگاه کویرس به سمت دریاچه الاسد می باشد.
بحران آب در حلب که منشاء آن قطع مسیر انتقال آب از الخفسه در مجاورت دریاچه الاسد به دست است، دلیل مهم دیگری برای حرکت نیروهای به سمت شرق فرودگاه کویرس است.
در حال حاضر نیروهای از نزدیکترین نقطه به الخفسه حدود ۳۰ کیلومتر فاصله دارد. روستاهای رسم حرمل ال ، المزبوره، حمیمه کبری و صغری و همچنین شهرک دیرحافر می توانند گزینه های بعدی عملیات نظامی در این راستا باشند. با پیش بینی مقاومت در دیرحافر ممکن هست این شهرک از اولویت عملیات نظامی خارج شده یا به طور غیر مستقیم محاصره یا شبه محاصره و در مراحل بعدی عملیات در کنترل قرار گیرد.
در هر صورت همچنان عامل زمان نقش تعیین کننده ای در تحولات میدانی در شرق حلب خواهد داشت و مانند الباب هر گروهی زودتر به مناطق مورد نظر برسد، چه به لحاظ نظامی و چه به لحاظ دست برتر را خواهد داشت.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون فرهنگی گفت: اعتیاد یک جریان کاملا استعماری است و بسیاری از مفسدان اقتصادی و کشورهای استعمارگر پشت آن قرار دارند.
قطر از همسایگانش به سازمان ملل شکایت کرد shia muslim قطر با انتقاد از عربستان سعودی، بحرین و مصر و امارات که دوحه را به اتهام حمایت از تروریسم محاصره اقتصادی و کرده اند، نامه هایی به سازمان ملل متحد ارسال کرد. به گزارش مصاف، محمد بن عبدالرحمن آل ثانی، خارجه قطر در دو نامه جداگانه به "آنتونیو گوترش" دبیرکل سازمان ملل و "زید بن رعد الحسین" کمیساریای عالی سازمان ملل، از عربستان سعودی، بحرین، مصر و امارات که دوحه را به اتهام حمایت از تروریسم در محاصره اقتصادی و قرار داده اند، انتقاد کرد.

شبکه روسیاالیوم با اعلام این خبر گزارش داد: علیا احمد بن سیف آل ثانی، دائم قطر در سازمان ملل، این نامه ها را در دو دیدار جداگانه با گوترش و شاهزاده زید، به آنها تقدیم کرده است.

علیا آل ثانی همچنین از سازمان ملل به دلیل اتخاذ موضع آشکار درقبال بحران قطر و پیگیری این مسئله و و نیز از کمیساریای عالی سازمان ملل قدردانی کرد.

هفت کشور عربی شامل عربستان، مصر، امارات، بحرین ، یمن، موریتانی و جزایر کومور از روز پنجم ژوئن، ضمن متهم قطر به حمایت از تروریسم، روابط دیپلماتیک خود را با این کشور قطع کرده اند.
جیبوتی و اردن نیز سطح روابط دیپلماتیک خود را با قطر کاهش دادند. اما کشورهای کویت و سلطان نشین عمان، روابط خود را با قطر قطع ن د.

در همین راستا، سیف بن احمد آل ثانی، مدیر اطلاع رسانی ت قطر با انتقاد از مصر، عربستان، امارات و بحرین، خاطرنشان کرد: این کشورها با به راه انداختن کمپین تبلیغاتی علیه قطر به دنبال ت یب وجهه دوحه هستند.

مدیر دفتر اطلاع رسانی ت قطر تصریح کرد: تحریم از دو هفته پیش ادامه دارد و کشورهایی که ما را محاصره کرده اند، هیچ را اری برای حل بحران ارائه نداده اند.منبع: العالم منابع امنیتی صهیونیستی تاکید د که ساخت موشک یاعلی، رژیم صهیونیستی را به شدت نگران کرده است. پاسداران انقلاب ی اخیرا اعلام کرد که با بهبود بخشیدن موشک کروز، موشکی با برد 700 کیلومتر ساخته است. این موشک، از دریا، خشکی، هواپیما و حتی پهبادها قابل شلیک و کنترل است. موشک های کروز، قابلیت تغییر مسیر پس از شلیک را دارند و نیازی به تعیین مسیر پیش از شلیک وجود ندارد. موشک های جدید ِ ایران، تهدیدی برای پایگاه های ی هستند و با استفاده از این موشک ها، می توان این پایگاه ها را از ایران، هدف قرار داد؛ اما ترس از آن است که ایران این موشک ها را به حزب الله بدهد. حزب الله، موشک "یاخونت" در اختیار دارد که ساخت روسیه است؛ این موشک، پیشرفته ترین موشک ِ زمین به دریا است و قادر است سکوهای حفاری گازی رژیم صهیونیستی را در دریای مدیترانه هدف قرار دهد. قطع را ه های ارتباطی تروریست ها در سنجار توسط   منابع وابسته به گروه های مسلح اعلام د که و متحدانش پس از سیطره بر روستاها و شهرک هایی در حومه جنوب شرقی ادلب موفق به قطع امدادرسانی سنجار تحت سیطره هیئت تحریر الشام و گروه های دیگر در حومه ادلب شدند. این منابع بیان د: ادامه پیشروی های و متحدانش، همه روستاها و مناطق شرق راه آهن که شهر حلب را به دمشق متصل می کند را در محاصره یا سقوط کرده از حیث نظامی قرار می دهد و این پیشروی ها سبب محاصره گروه های مسلح می شود. محاصره هاشمی توسط حلقه تندروها / چرا هتاکان و اصحاب فتنه گرد هاشمی جمع شده اند؟ چندی است هتاکان به سران نظام، اصلاح طلبان تندرو و اصحاب فتنه سعی دارند تا از هاشمی رفسنجانی سنگری برای اه ضد انقلاب ی ساخته، اه خود را در پناه سایه رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پیگیری نمایند. به گزارش خبرگزاری جوانان در طول تاریخ سی وچند ساله ، هاشمی رفسنجانی بی شک ازجمل سانی بوده است که اسم ورسمش در اکثر وقایع دیده شده است. ی نمی تواند از خدمات ارزشمند ایشان در برهه هایگوناگون چه و چه بعد از انقلاب چشم پوشی کند، ی که معظم انقلاب در توصیف ایشان فرمودند "چندین بار تا پای شهادت پیش رفتند"؛ در این میان البته انتقادات جدی هم نسبت به عملکرد ایشان در مسئولیت هاییکه داشته اند، وارد بوده است اما برآیند کلی کارنامه هاشمی رفسنجانی تا سال ۸۴ او را یار دیرین و ی به ما معرفی می کند.
این رنگ ها بسیار متنوع هستند. این رنگ های نسل جدید برای ایجاد پوشش بافت در سطوح مناسبند چون غلظت بالایی دارند و به سرعت خشک می شوند و بو ندارند. رنگ اکریلیک انعطاف پذیر است و به همین علت روی تمام سطوح از جمله سیمانی، گچی، صفحات کناف، و هر سطح دیگری قابل اجرا هستند و پوشش ضد رطوبت ایجاد میکنند قابل استفاده مقاوم هستند و درنتیجه بسیار عمر بالایی دارند. مدیر کل بیمه سلامت ایرانیان استان ایلام گفت: ۳۰۷ بیمار خاص در این استان تحت پوشش بیمه سلامت ایرانیان قرار دارند و از خدمات درمانی و دارویی رایگان بهره هستند. صهیونیست ها تهدیدها و هشدارهای خود درباره این منابع گازی مهم را به اظهارنظرهای رسانه ای خلاصه نکرده اند و برای این مناطق اقتصادی مهم در حال بسترسازی هستند. همشهری آنلاین: کربوهیدرات ها، معروف ترین درشت مغذی هستند که اخیراً در زمینه کاهش وزن، مورد حمله قرار گرفته اند. نبرد استالینگراد که از آن در برخی منابع به عنوان خونین ترین نبرد جنگهای تاریخ بشری یاد میشود. این نبرد با تلفات حدودا دو میلیون نفر تقریبا 5 ماه در اطراف رودخانه ی ولگا با هدف تصرف شهر صنعتی استالینگراد جریان داشت. نبرد شهری سنگین و خانه به خانه باعث شد تاریخدانان لقب جنگ موشهای صحرایی را بدان بدهند. مقاله ی پیش رو با جزئیات تمام به بررسی این نبرد تا قبل از محاصره ی ششم آلمان میپردازد و در قسمت دوم به شرح محاصره ی ششم در استالینگراد خواهیم پرداخت. و سرآ این مقاله به صورت کتابچه در اختیار دوستان قرار خواهد گرفت. حتما ادامه مطلب رو برو آیا صهیونیست ها سودای حمله دوباره به غزه را دارند؟آیا صهیونیست ها سودای حمله دوباره به غزه را دارند؟حمله صهیونیست ها شرایط داخلی سرزمین های ی می تواند به سران صهیونیست این پیام را مخابره کند که در صورت شروع جنگی جدید از سوی ، بیشتر از قبل آمادگی دفاع از رژیم و کمک به صهیونیست ها را دارد.در این زمینه باید گفت، برخی از نشانه ها و اقدامات اخیر رژیم نشان دهنده این مسئله است که شروع جنگ جدید علیه نوار غزه می تواند محتمل باشد. «جیمز ماتیس» دفاع اعلام کرد که بیش از ۴۰۰ نفر از عناصر تروریستی خارجی در اسارات نیروهای دموکراتیک قرار دارند. مشهدی ها هم اکنون با 24 امتیاز در رده پانزدهم ج رده بندی قرار دارند و در سه بازی آینده به دنبال بیشترین امتیاز هستند تا بتوانند خود را در لیگ برتر ماندگار کنند. رئیس دفتر رسانه ای نیروهای دموکراتیک اعلام کرد که عناصر تروریستی در آ ین پناه گاهشان در محاصره شده و نفس های آ شان را می کشند. اکنون از دو سو در محاصره نیروهای عراقی و سوری است و به تدریج عرصه بر آن تنگ تر می شود. انی که متولد داد ماه و تیر ماه هستند بخوانند مخصوص فقط برای متولدین این 2 ماه  و یا نزدیک به این ماهها فرقی نمی کنه پسر باشه یا دختر و اما چرا فقط این 2 تا ماه اولا که در حال حاضر در ماه داد سال 96 هستیم و پس از ماه داد ماه به زودی وارد ماه بعدی یعنی در ماه تیر قرار می گیریم خوب برویم  به سر اصل مطلب یعنی افرادی که متولد این 2 تا ماهها هستند این افراد انهایی که سنشان بالای ..........30 سال یا بیشتر از 40 سال هستند به نسبت افراد کم سن و س ر از خودشان تجرب. این خطاها در واقع کد های پاسخ پروتکل http هستند. هر کدام از این خطاها با یک عدد مشخص میشوند که این عدد نشان دهنده حوزه ای است که خطا در آن واقع شده است. پیغام هایی که با عدد دامنه 100 نمایش داده میشوند پیغام های اطلاعاتی هستند و آن دسته که در دامنه 200 قرار دارند پیغام های موفقیت عملیات، دامنه 300 مربوط به تعیین مسیر مجدد – redirecting – دامنه 400 خطاهای رخ داده از سوی کاربر و دامنه 500 خطاهای رخ داده در سرور هستند. مهمترین این پیغامها به شرح... (به ادامه مطلب ب. نیروهای مقاومت در تلاش هستند مناطق جنوبی، شمال غربی و غربی شهرک « تل الضمان» را به کنترل خود در بیاورند تا مسیر ارتباطی « حلب - تل الضمان» بازگشایی شود. منابع فلسطینی از تشدید حملات موشکی مقاومت فلسطین به شهرک های صهیونیست نشین اطراف غزه و زخمی شدن ۱۹ صهیونیست بر اثر آن خبر دادند. قطر: تنها راهمان کمک گرفتن از ایران بود  قطر تمیم بن حمد آل ثانی» قطر در گفتگو با شبکه سی بی اس به تشریح علت روی آوردن کشورش به ایران پرداخت. وی با اشاره به همسایگی قطر و ایران مدعی شد که دوحه بیش از کشورهای محاصره کننده از سیاست خارجی این کشور مشکل دارد. قطر با این حال تاکید کرد زمانی که کشورش از سوی چهار کشور عربی مورد محاصره و فشار و اقتصادی قرار گرفت، ایران تنها راه تامین دار و غذا بود. شیخ تمیم بن حمد آل ثانی استقلال قطر را خط قرمز دوحه دانست و گفت اجازه نخواهد داد هیچ در امور کشورش مداخله کند. وی که پیشتر در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل با «دونالد ترامپ» رئیس جمهور دیدار کرده از آمادگی کشورش برای گفتگو با کشورهای محاصره کننده برای حل اختلافات خبر داد. قطر همچنین از پیشنهاد رئیس جمهور برای برگزاری نشستی مشترک با همسایگان عرب قطر در کمپ دیوید با هدف حل اختلاف های به وجود آمده خبر داد و گفت که این پیشنهاد مورد موافقت دوحه قرار گرفته است. گفتنی است عربستان، مصر، امارات و بحرین از اواسط داد ۹۶ با ادعای حمایت قطر از تروریسم و ارتباط با ایران، روابط خود را با این کشور قطع کرده اند؛ موضوعی که دوحه همواره آن را تکذیب کرده است. شغل هایی که در آن ها افراد دائما در ح نشسته قرار دارند احتمال ابتلا به سنگ کلیه را افزایش می دهند.
تصور ایمان

اجازه ندهید تعصب نسبت به اصطلاحات معنوی نگذارد که از خود بپرسید این ها چه معنایی برایتان دارند.(الکلی های گمنام)


تصور ایمان لقمه خیلی بزرگی است که نمی توان درسته آن را بلعید،آن هم وقتی ترس، تردید و خشم آن را و شما را محاصره کند.گاهی فقط تصور انجام کاری به شیوه متفاوت، کاری که من عادت به انجام آن ندارم، آ سر به ایمان می انجامد، البته اگر آن را به طور منظم انجام دهم و مرتب نپرسم که آیا این کار درست است یا نه. وقتی یک روز نحس . در زمان قاجار که زن هاحق رفتن به مدرسه رو نداشتن اولین مردمانی که به دختر هاشون اجازه درس خواندن دادند رشتی ها بودنند، وقتی این خبر به شهر های دیگه رسید، مردمانش میگفتند رشتی ها چقدر بی غیرت هستند که دخترانشون رو به مدرسه میفرستن!! و این تا الان هنوز مونده! در حالی که در زمان حمله خلفای ناحق اعراب به ایران همه جای ایران بزرگ ( ایران، پا تان، افغانستان، تاجی تان، ازب تان، آذربایجان، ارمنستان و عراق امروزی) زیر سلطه اعراب رفت غیر از گیلان!
آ. و هم پیمانانش، منطقه مراط الفوقا، ا راعه و مراکز جدیدی از اطراف شهر دیرا ور واقع در شرق را آزاد د. قطر قصد دارد به شهروندان و شرکت ها برای ادعای جبران خسارت «محاصره» توسط کشورهای همسایه اش کمک کند. گروهی از نظامیان صهیونیست در حال تلاش برای احیای یگان ترور با هدف گرفتن انتقام از فلسطینیان هستند. عضو هیات مدیره کانون بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی گفت :در حال حاضر 5 صندوق بازنشستگی به دلیل عدم رعایت استانداردهای جهانی در وضعیت ورش تگی قرار دارند. معاون نیرو در امور آب و آبفا با دعوت مردم به مدیریت مصرف آب در تابستان جاری گفت: در زمان حاضر ۶ کلانشهر و ۲۸۹ شهر کشور در معرض تنش آبی قرار دارند. اطلاعات تأکید کرد: کانال ها و گروه های ضدانقلاب، ضدامنیتی و ضداخلاق تحت اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام زمان(عج) قرار دارند.

جستجوهای اتفاقی