سلامی این صهیونیست ها هستند که در محاصره قرار دارند

رئیس دفتر مقاومت ی (حماس) ضمن رد آنچه معامله قرن خوانده می شود، اظهار داشت که امت همیشه بر سر مسئله فلسطین، قدس و مسجد الاقصی اتفاق نظر و اتحاد دارند. هماهنگ کننده سازمان ملل در امور بشردوستانه یمن و معاون سخنگوی رسمی دبیر کل این سازمان تأکید د که قحطی و بیماری جان میلیون ها یمنی را تهدید می کند و این مسئله به خاطر محاصره بندرگاه های این کشور از سوی عربستان سعودی است. آغاز محاصره بغداد توسط هلاکو خان / 19 محرم 656 قمری هلاکو خان ، خونریزی های پدربزرگش چنگیز را تمام کرد . او بعد از فتح قلعه الموت و ساقط اسماعیلیان ، راهی بغداد، پایتخت افسانه ای بنی عباس شد . سلسله 524 ساله که المستعصم بالله ، سی و هفتمین خلیفه شان بود . مغول بدون مقاومت خاصی ، در 19 محرم، شهر را محاصره کرد . محاصره بغداد ، دو هفته طول کشید . خواجه نصیر الدین طوسی ، دانشمند ایرانی ، همراه هلاکو در این دو هفته تلاش کرد تا هم جلوی قتل عام مردم را بگیرد ، . نیروهای با کمک نیروهای هم پیمان خود شهرک «شولا» در حومه جنوب غربی دیرا ور را آزاد د و زمان زیادی تا ش ته شدن محاصره سه ساله دیرا ور باقی نمانده است. تعداد زیادی از نیروهای پلیس برو ل ساختمانی را که گفته می شود افراد مسلح در آن حضور دارند، محاصره د. مردم نوار غزه علاوه بر رنج ناشی از ادامه محاصره این منطقه توسط رژیم صهیونیستی با بحران کمبود شدید انرژی برق و قطعی مکرر آن دست و پنجه نرم می کنند. قطر تأکید کرده که با وجود اختلافاتی که میان قطر و ایران وجود دارد، «ایران همسایه قطر است و در زمان محاصره، قطر تنها از طریق ایران توانست غذا و داروی مورد نیاز مردم را فراهم کند». رئیس جمهور ترکیه از محاصره عفرین در شمال در روزهای آینده خبر داد. وزارت خارجه و دفاع به طور همزمان خواستار رفع محاصره قطر شدند. نیروهای داوطلب مردمی عراق از محاصره تروریست های ی در داخل شهر تلعفر خبر دادند. مردم مناطق مختلف بحرین چهارشنبه شب در حمایت از آیت الله عیسی قاسم مرجع دینی خود تظاهرات د و یکی از ان مع ن بحرینی از ادامه محاصره منزل ایشان توسط نیروهای امنیتی آل خلیفه خبر داد. فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین در غزه ، با صدور بیانیه ای ضمن تاکید بر احترام به حق بیان و اجتماعات مردم فلسطین خواستار پایان محاصره غزه شد. عربستان سعودی و متحدانش روابط دیپلماتیک خود با قطر را قطع د / محاصره قطر از سوی ۴ کشور عربی امارات، بحرین، مصر و عربستان سعودی روابط دیپلماتیک خود با قطر را قطع و تمامی مرزهای خود را به روی این کشور بستند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] درگیری گروه های تروریستی در غوطه دمشق که از آن به «جنگ گرگ ها» یاد شده در حالی ادامه دارد که در آن سو، به پیشروی در این منطقه ادامه می دهد و تنها ۶۰۰ متر تا محاصره تروریست ها در تشرین و القابون باقی مانده است. ضمن انتقال عملیات خود به مناطق محاصره شده در حومه استان های حلب، ادلب و حماه بر چندین روستای استراتژیک مسلط شد.

فرگشت و کیهان شناسی ویدیوی 360 درجه از محاصره شدن بین فیلهای وحشی come face to face with the largest land animal on the planet, the african elephant.
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 360p کیفیت اورانوس و نپتون، هر دو سیاره های یخی عظیمی هستند که از اوا دهه هشتاد میلادی زیر نظر ناسا نبوده اند. این دو سیاره که در بیرونی ترین لایه های منظومه شمسی ما قرار دارند، حالا قرار است دوباره مورد مطالعه… در مزرعه، اجساد حدود 70 نفر به صورت روی زمین قرار دارند و در حال پوسیدن هستند. مکان های عجیبی در سراسر جهان وجود دارند. مکان هایی که شاید شبیه به یک کابوس به نظر برسند اما واقعی هستند. یکی از عجیب ترین و ترسناک ترین مکان های روی زمین " مزرعه اجساد " در ست که به "مزارع فریمن" معروفند. " مزارع فریمن" یا " مزرعه اجساد" در واقع بخشی از مرکز انسان شناسی پزشکی قانونی ای ی تگزاس است. مساحت این مزرعه که در حوالی "سان مار " در ای تگ. هموروئیدها بالشتک هاى عروقى طبیعى هستند که در ناحیه کانال ى در قسمت ۴ سانتى مترى انتهاى روده بزرگ (راست روده) قرار دارند و در دو قسمت داخل و خارج کانال قرار دارند که به آن هموروئیدهاى داخلى و خارجى مى گویند. صدها نظامی ی با محاصره کامل روستای یامون واقع در کرانه باختری، «احمد جرار» مبارز فلسطینی عضو گردان های شهید عزالدین را به شهادت رساندند. جدیدترین تصاویر از محاصره منزل آیت الله عیسی قاسم نهضت ی بحرین توسط نیرو های امنیتی آل خلیفه در منطقه الدراز منتشر شد. جنایت و محاصره آل یهود و سعود پایانی ندارد، چه در قدس چه در العوامیه ..
محاصره العوامیه 46 روزه شد.

در یورش نظامیان صهیونیست به روستای خان الاحمر در بیت المقدس دست کم 35 فلسطینی زخمی شدند. صهیونیست ها قصد ت یب این روستا را دارند تا به شهرک سازی های شان ادامه دهند. دیگر چیزی به جز نان نمی خواهند تا زنده بمانند، این است وضعیت مردم استوار و مقاوم شهرک های «فوعه و کفریا» که در محاصره گروه های تروریستی در حومه ادلب در شمال هستند. انتخاب/ مقامات نظامی ارشد عراق اعلام کرده اند که نیروهایشان در حال پیشروی در منطقه شهر قدیم (محلات قدیمی شهر) موصل هستند و با وجود مقاومت شدید نیروهای گروه تروریستی، آنها توانسته اند به مسجد جامع نور برسند.


به گزارش «انتخاب»؛ رعد جودت، رئیس نیروهای پلیس فدرال عراق گفته است که نیروهای تحت امرش در حال محاصره محدوده اطراف مسجد جامع نور هستند.


مسجد نور جایی است که ابوبکر بغدادی، در سال ۲۰۱۴ میلادی، تشکیل "خلافت ی" تحت ی خ. صفحه گوگل پلاس حزب الله لبنان ع قاسم سلیمانی فرمانده قدس را با توضیح شهر آمرلی عراق منتشر کرد.

شهر آمرلی حدود 75 روز در محاصره بود که طی یک عملیات ضربتی محاصره این شهر ش ته شد و هزاران نفر از مردم منطقه با ورود نیروهای عراقی به جشن و پایکوبی پرداختند. شهید رجایی در دوران نخست ی خود، طی سخنرانی در مشهد گفت: اگر امروز دشمن محاصره اقتصادی کند، نهادهای انقل روزه می گیرند. گردان های ی قدس                          گردان های ی قدس وابسته به فتحدر پی اجرای عملیات از سوی رزمندگان فلسطینی در شهرک سدیروت، نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد دیروز (۹۷/۲/۳۱) با یورش به شرق جنین (در شمال کرانه باختری) با محاصره منزل رائد ابوسرور یکی از فرماندهان گردان های ی الاقصی قصد بازداشت وی را داشتند که ناکام ماندند.بنا به گزارش منابع محلی، محاصره منزل این فرمانده با تیراندازی رزمندگان داخل مواجه و به درگیری شدیدی بین دو طرف منجر شد به حدی که صهیونیست ها مجبور شدند نیروهای بیشتری را به سوی منطقه مورد نظر اعزام کنند.این در حالی است که افراد نزدیک به رائد ابوسرور از گریختن وی از محاصره سنگین صهیونیست ها و حضور وی در منطقه امن خبر دادند.بنا به ادعای صهیونیست ها، رائد ابوسرور و ثائر جرادات دو تن از فرماندهان اصلی گردان های ی الاقصی می باشند که تلاش نظامیان صهیونیست برای بازداشت آنها بی نتیجه بود.ملاحظه: گردان های ی الاقصی (شاخه نظامی فتح) چندروز قبل در پاسخ به جنایات صهیونیست ها در به شهادت رساندن ۶۰ شهروند فلسطینی در روز نکبت (روز فلسطین)، یک جیپ نظامی صهیونیست در شهرک صهیونیست نشین سدیروت را به رگبار بستند که از جزییات آن خبری منتشر نشده است.شایان ذکر است عملیات فوق بعد از ۱۴سال، آغاز شده و از این بابت صهیونیست ها نگران تشدید درگیری های نظامی داخل اراضی ی و بالا گرفتن ناامنی ها برای شهرک ها صهیونیست نشین هستند. منابع عراقی از محاصره تروریست های ی در اطراف مسجد النوری واقع در موصل قدیم خبر دادند. با پیشروی های صورت گرفته در ساعات گذشته، نیروهای مقاومت خود را به ۱۳ کیلومتری شهر «سراقب» و ۳۰ کیلومتری شهرک های محاصره شده «الفوعه و کفریا» رساندند. آلودگی هوا و آثار آن به تهران و شهروندان آن محدود نمی شود و از اصلی ترین چالش هایی است که کلان ای کشور با آن رو به رو هستند. یک منبع میدانی با بیان اینکه هنوز شهر تدمر آزاد نشده، اعلام کرد که پس از تثبیت مواضع خود در غرب شهر، در حال ورود به سایر نقاط شهر هستند. ایرنا نوشت: خارجه قطر در سخنانی در چاتم هاوس و همزمان با نشست ان خارجه 4 کشور عربی محاصره کننده دوحه تاکید کرد که خواسته های این کشورها از قطر، هرگز محقق نمی شود. رئیس‎جمهور روسیه در پیامی به رئیس جمهور ، ش ته شدن محاصره دیرا ور را تبریک گفت. نیروهای و متحدان در شهر البوکمال آ ین درگیری ها را با تروریست های پیش می برند و این شهر بزودی به طور کامل تحت کنترل قرار می گیرد. «باریکه» غزه رابهتربشناسیم
نوار ۴۰ کیلومتری غزه در چه موقعیت جغرافیایی قرار گرفته است و به نسبت فلسطین ی چه وضعیتی دارد که اکنون تل آویو و حیفا از آنجا هدف موشک مقاومت ی در فلسطین قرار گرفته اند.
منطقه غزه که از آن با عنوان «نوار غزه» یا «باریکه غزه» یاد می شود در جنوب غربی سرزمین ی (فلسطین) قرار دارد. این باریکه دقیقا 41 کیلومتر طول دارد و عرض آن نیز بین 6 تا 12 کیلومتر تغییر می کند. کل مساحت این منطقه 360 کیلومتر مربع است و حدود یک و نیم ملیو. در ادامه عملیات در غوطه شرقی دمشق، نیروهای در یک حمله غافلگیرانه توانستند، شهرک عین ترما را از عناصر تروریستی خارج کنند؛ با پا ازی این شهرک، تروریست ها در شهرک جوبر محاصره شدند. نیکلاس مادورو، رئیس جمهور ونزوئلا روز یکشنبه ایجاد «پترو» واحد پول مجازی را بر پایه ذخایر نفتی کشور به منظور مبارزه با «محاصره مالی» اعلام کرد. و نیروهای مقاومت دامنه عملیات خود را در محله های شهر بوکمال گسترش دادند و در پی محاصره از سه طرف در این شهر هستند. با پیشروی لشکر 9 و حشدالشعبی در اطراف بادوش روستای صبیح را پا ازی د. و با پا ازی این روستا، بادوش محاصره شد.
سرعت کند پا ازی بادوش به دو دلیل عمده است، اول اینکه بادوش تنها امید برای فرار از موصل می باشد و دوم اینکه مردم زیادی در بادوش حضور دارند که از ترس جرات پناه بردن به نیروهای امنیتی را ندارد.
.
نقشه با کیفیت: http://www.mediafire.com/convkey/05f6/4jyrepxuxiz3y9jzg.jpg