سرلشکر جعفری فقدان ام المقاومه را به سید حسن نصرالله تسلیت گفت


جعفری در پستی در صفحه شخصی خودش درگذشت یک مادر شهید را به شیوه ای متفاوت تسلیت گفت. معاون نظارت و ارزشی سازمان سینمایی از نصرالله پژمانفر درخواست کرد تا اسامی های مستهجنی که در یک سال گذشته اکران شده است را اعلام کند. انصارالله یمن ضمن تشکر از همبستگی دبیر کل حزب الله لبنان با یمنی ها از باتلاقی که م ان در ساحل غربی یمن بدان گرفتار شده اند، خبر داد. اعلام ممنوعیت حمله به ایران و شیعیان در رسانه های عربستانی، سفر مخفیانه سید حسن نصرالله به ، حمله جنگنده های ترکیه به دهوک عراق، کشته شدن دو نظامی روس در «دیرا ور» ، درخواست دو حزب مهم کردستان عراق برای تعویق همه پرسی و برگزاری رزمایش کم سابقه در مرز لبنان، از جمله مهم ترین تحولات و رویدادهای خاورمیانه در 24 ساعت گذشته بوده اند. از سوی دیگر، نبرد شدید با و پیشروی چشمگیر به سمت دیرا ور نیز یکی از مهم ترین تحولات بوده است. ی همیشه جویای سلامتی شما هستند و برای دعای پیروزی دارند. دبیرکل حزب الله لبنان در چهلمین سالگرد تأسیس حوزه علمیه « منتظر(عج)» سخنرانی کرد. مشاور ی در امور بین الملل در ادامه برنامه های خود در سفر به لبنان با دبیر کل حزب الله دیدار کرده است. دبیرکل حزب الله لبنان در چهلمین سالگرد تأسیس حوزه علمیه « منتظر(عج)» سخنرانی کرد. سرلشکر محمود امین قزاق، نظامى، فرمانده لایق، افسر کاردان، متولد 1271، فرزند امین جار تبریزى. تحصیلات خود را در استانبول در رشته ى توپخانه انجام داد. در 1292 فارغ حصیل شد، به خدمت درآمد و تا درجه ى سروانى ارتقاء مقام یافت. در 1299 از ترکیه ... "جشنواره مقاومت" از سیدحسن نصرالله و بشار اسد دعوت کرد

سیزدهمین دوره جشنواره ۳۰ شهریور تا ۵ مهرماه به مرکزیت تهران برگزار می شود و در همین راستا مسئولین جشنواره با توجه به ماهیت آن از سید حسن نصرالله و بشار اسد برای حضور در تهران کرده اند. به گزارش خبرگزاری "حیات" ، متولیان «جشنواره سیزدهم مقاومت» از سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان و بشار اسد رئیس جمهور دعوت کرده اند تا میهمان این جشنواره در تهران باشند. گفتنی است؛ سیزدهمین جشن. دبیر کل حزب الله لبنان در مراسم عزاداری حسین(ع) در ضاحیه بیروت حضور یافت. شب گذشته سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان گفت: در جنگ سابق با رژیم صهیونیستی به خطوط قرمز پایبند بودیم. فرمانده کل پاسداران انقلاب ی گفت: پاسداران در پیشبرد اه انقلاب ، مسئولیت مستقیم دارد. سید حسن نصرالله: این حق بر گردن ماست که از ایران در برابر تحریم ها حمایت کنیم/ اگر به لبنان حمله کند، به سرنوشتی دچار می شود که تصورش را هم نمی کردسید حسن نصرالله: بر پایبندی ایمانی، اعتقادی و جهادی خود به مسئله فلسطین و قدس تاکید می کنیمدبیرکل حزب الله لبنان در سخنرانی خود در مراسم ظهر عاشورا بر وم حمایت از کشورمان در برابر تحریم های تاکید کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سید حسن نصرالله: فرماندهان ما، سرمداران پیروزی ها هستند  به نقل از "العهد"؛ "سید حسن نصرالله" –دبیرکل حزب الله- با سخنرانی در مراسم " گرامیداشت «فرماندهان شهید» "  که در شهرک "شیث نبی" واقع در منطقه "البقاع" برگزار شد ضمن تشکر از گردهمایی حضار گفت: "سلام و درود می فرستیم به روح و به محضر حضرت .  باری دیگر به خانواده های ی مقاومت ی و خانواده شهید حاج عماد مغنیه تبریک و تسلیت عرض میکنیم. تصویر واقعی حزب الله و مقاومت ی، همان تصویر شهید سید عباس، شیخ راغب و حاج عماد است."دبیرکل حزب الله لبنان در ادامه افزود: "امسال، ما به عنوان تهدید شماره یک لقب گرفتیم و این برای ما مایه افتخار است. آنگونه که به نظر می رسد طرحی ی سعی در اعمال فشار بر مردم لبنان و به ویژه فضای مقاومت دارد. دبیرکل حزب الله لبنان از سخنرانی درباره موضوعات حساس در سخنرانی خود در شب و روز عاشورا خبر داد. نصرالله حدادی: با فروپاشی حکومت قاجاریان در آبان ماه سال ۱۳۰۴- که در اصل از سوم اسفند ماه ۱۲۹۹ شروع شده بود- حکومت جدید باید «عمارتی نو می ساخت» ... نصرالله عبداللهی، س رست تیم فوتبال استقلال تهران به شایعات در زمینه پیشنهاد این تیم به رامین رضاییان واکنش نشان داد. رو مه نگار عرب سخنان دبیرکل حزب الله لبنان در روز عاشورای حسینی را بسیار مهم و تأمل برانگیز دانست. حسن نصرالله
پایگاه خبری المیادین در بررسی تحلیلی سخنرانی دبیرکل حزب الله لبنان به ش ت های متوالی سیاست های آل سعود در منطقه اشاره کرده و سیگنال های ش ت نشست ریاض را تشریح کرد. 
ادامه مطلب به فرماندهی می گویم که تصمیم به نبرد سرنوشت ساز است و وقت زیادی باقی نمانده است. سرلشکر محمد سلیمی مشاور نظامی فرمانده معظم کل قوا در مراسم گرامیداشت سالروز شهادت سرلشکر ولی الله فلاحی که در محل وس برگزار شد، اظهار داشت: وقتی حریف از شما تعریف کند قدرت شما مشخص می شود. الان می بینیم آقایان ینجر و برژینسکی خطاب به تمردان می گویند: برای چه اعلام می کنید که ایران بمب اتم می خواهد؟ چرا به چیزی که به ثمر نرسیده کلید کرده اید؟ بروید به دنبال دلایل اثرگذاری این رژیم در منطقه و اینکه چطور حاکمیت در منطقه را زیر سؤال می برند و ابرقدرتی را به چالش می کشد. آنها از حالا صاحب بمب اتم هستند چون خودتان معتقدید ایران در منطقه اثرگذار است. سلیمی تاکید کرد: این حرف های ینجر مفت به دست نیامده است ما امثال فلاحی ها را داده ایم که حالا دشمن این طور از ما تعریف می کند. نشست هم شی فرمانده کل با تعدادی از درجه داران برگزار شد  سرلشکر فرمانده کل  ایران با تعدادی از درجه داران نیروی هوایی در ستاد آجا دیدار کرد.در ادامه ب ایی نشست های هم شی فرمانده کل با اقشار مختلف آجا، سرلشکر با تعدادی از درجه داران نیروی هوایی  در ستاد آجا دیدار کرد.گفتنی است؛کارکنان حاضر در این نشست به بیان دیدگاه ها، چالش ها و مشکلات حوزه خدمتی خود پرداختند. سرلشکر نیز با تاکید بر مفید بودن تداوم برگزاری این نشست ها در رده های مختلف و استقبال از دیدگاه های مطرح شده در این دیدار، ضمن تبیین اه و راهبردهای در حوزه های گوناگون، در مورد موضوعات مطرح شده از سوی درجه داران، با آن ها تبادل نظر و گفت و گو کرد. رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از دهقان به منطور برگزرای نهمین جشنواره جوان سرباز تشکر کرد. دبیرکل کل حزب الله لبنان در سخنرانی شب عاشورای خود، گروههای لبنانی را به حل اختلافات از طریق گفت وگو و دوری از تشنج دعوت کرد. دبیر کل حزب الله لبنان، تصمیم رئیس جمهور در مورد قدس را اهانت به همه دنیا دانست و خواستار محکومیت آن در سطح گسترده شد. دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی تصریح کرد که مقاومت نظامی و را وادار کرد تا کاری اش را متوقف کند. دبیرکل حزب الله لبنان در پیامی به پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری ایران و انتخاب مجدد وی به عنوان رئیس جمهور را به وی تبریک گفت. افسران - سرلشکر خلبان شهید عباس بابایی alihayatiتولدت مبارک عقاب تیز پرواز نیروی هوایی ایران

محل تولد قزوین
تاریخ تولد ۱۴ آذر ۱۳۲۹
محل شهادت منطقه عملیاتی سردشت
تاریخ شهادت ۱۵ مرداد ۱۳۶۶ (۳۷ سال)
محل دفن قزوین
تابعیت ایرانی
نیرو نیروی هوایی شاهنشاهی
نیروی هوایی ایران
درجه سرلشکر خلبان
فرماندهی پایگاه هشتم شکاری، معاونت عملیات نیروی هوایی ایران
جنگ ها جنگ ایران و عراق  
سرلشکر محمد باقری، فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح ایران درباره رفراندوم ۲۵ سپتامبر ۲۰۱۷ در اقلیم کردستان نظریات خویش را ارایه و تأکید کرده بود که این رفراندوم مشکل زاست و نباید برگزار شود.

با این حال، سخنگوی وزارت پیشمرگه اقلیم کردستان در واکنش به اظهارات سرلشکر باقری بیانیه صادر کرد.

در بیانیه صادره از سوی وزارت پیشمرگه اقلیم کردستان ادعا شده است: به همه اعلام می کنیم که صحبت درباره حقوق مردم کردستان در حوزه کاری ایشان نیست و این دخ روشن در کار و امور داخلی اقلیم کردستان به شمار می رود!

ادعای اقلیم کردستان، مبنی بر دخ سرلشکر باقری در امور داخلی این اقلیم در حالی است که رویکردهای تجزیه طلبانه آن تنها برای عراق تهدید محسوب نمی شود، بلکه امنیت تمام منطقه را هدف قرار می دهد و به همین دلیل، برگزاری همه پرسی غیرقانونی در اقلیم کردستان، نه تنها واکنش تهران که واکنش قاطعانه تمامی کشورهای منطقه را می طلبد. واکنش پیشمرگه کردستان به اظهارات سرلشکر باقری/ دیدار محرمانه ملک سلمان و ژنرال قطری/ اعزام 4 هزار نیروی نظامی جدید به افغانستاناین وزارتخانه در ادامه بیانیه خود مدعی شده است: انجام دادن رفراندوم حق طبیعی و جهانی مردم کردستان است و به جز خود مردم کردستان هیچ دیگری حق صحبت در این باره را ندارد.

اقلیم کردستان به این مسأله اشاره نکرده که کدام قانون به این اقلیم اجازه برگزاری رفراندوم را می دهد. طبق آنچه در قانون اساسی عراق آمده، بر وم حفظ وحدت و یکپارچگی کشور تأکید شده است.

حال این پرسش برای افکار عمومی به وجود می آید که چگونه ممکن است ایران و دیگر کشورها در قبال یک اقدام کاملا غیرقانونی ـ که پیامدهای وخیم برون مرزی نیز به دنبال خواهد داشت ـ سکوت کنند؟ در ادامه تصویری دیدنی از میزکار حاج قاسم سلیمانی را مشاهده نمایید. دبیر کل حزب الله لبنان در همایش انتخاباتی منطقه «البقاع« و «بعلبک» از طریق ویدئو کنفرانس به سخنرانی پرداخت. تسنیم نوشت: جانشین دبیرکل حزب الله لبنان تأکید کرد: ما با مقاومتی که برای سازش مقدمه چینی می کند و فلسطین را به دو ت تقسیم می کند، نیستیم.
دبیرکل حزب الله لبنان ضمن تبریک به مردم و گروه های مقاومت در غزه، آن ها را به ادامه حضور در مرز با… فرمانده کل پاسداران با فرمانده دیدار کرد؛ سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل پاسداران انقلاب ی به همراه جمعی از فرماندهان عالی رتبه ظهر امروز دوشنبه سوم اردیبهشت ماه با حضور در ستاد فرماندهی کل با سرلشکر سیدعبدالرحیم فرمانده کل ایران دیدار و گفت وگو کرد.در این دیدار فرماندهان و پاسداران در فضایی صمیمی با ابراز سندی از وحدت، یکپارچگی و اخوت مثال زدنی موجود، همدلی، هماهنگی و هم افزایی در انجام یت های محوله، تحت تد ر و فرامین فرماندهی معظم کل قوا را موجب عصبانیت و یاس دشمنان و ابتر ماندن تلاش آنان برای ایجاد اختلاف در نیروهای مسلح و تضعیف توان دفاعی کشور دانستند.در این دیدار همچنین بر پیش بینی و اجرای برنامه ها و اقدامات مشترک در راستای اه بازدارندگی و ارتقای آمادگی های دفاعی برای مقابله متناسب با هرگونه تهدید احتمالی علیه منافع کشور تاکید شد.این دیدار صمیمانه درحالی صورت گرفت که روز گذشته حضرت آیت الله فرمانده معظم کل قوا با تجلیل از مواضع انقل و وحدت آفرین فرمانده کل ، فرمودند: سرلشکر در عین دلبستگی سازمانی و پایبندی عاطفی به که حفظ و تأکید بر آن لازم است، سخنان بسیار خوبی در خصوص اتحاد نیروهای مسلح بیان د که این سخنان نشان دهنده عقل مدیریتی و صفای باطنی است و را در چشم مردم بیش از پیش ارزشمند می کند. شبکه خبری "المنار" لبنان تصویر جدیدی از دبیرکل حزب الله این کشور به همراه نوه پسری او منتشر کرد که خشم ان رژیم صهیونیستی را برانگیخت. عمر دنیا بسر امد که هنر میمیرد ورته اتشکده عشق کجا میمیرد مرگ ومیری عجب افتاده درافاق هنر که همه شاهد و انگشت نما میمیرد ضایعه ی بزرگ واسفناک هنری فقدان مرگ تکنوازبداهه نواز فرهنگ شریف را به جامعه هنری و همسر فداکار وبسیار مهربان صمیملنه تسلیت میگویم وبخاطر دوست از دست رفته به سوگ نشسته ام سرلشکر صفوی گفت که خون شهیدان دفاع مقدس و م ع حرم موجب شد تا سامرا، کربلا و حرم حضرت زینب از تعرض تروریست های تکفیری در امان بماند. «یا ابا عبدالله الحسین (ع) وعده داده بودیم که زینب (س) دو بار شاهد ناسزا و دشنام نخواهد بود و به وعده خود عمل کرده ایم». تسنیم نوشت: رئیس ستادکل نیروهای مسلح کشورمان وارد روسیه شد.

جستجوهای اتفاقی