سران غرب با حملات موشکی به خطایی راهبردی مرتکب شدند

نشست مشترک سران قوای مجریه، قضاییه و مقننه روز و همزمان با ایام دهه مبارک فجرِ انقلاب ی، به میزبانی حجت ال رییس جمهوری برگزار شد. تروریست ها از صبح امروز با حملاتی به شهر درعا قصد داشتند با محله ال ه در این شهر زمینه سقوط مناطق مرکزی و شمالی درعا را فراهم کنند که با مقاومت نیروهای سوری به عقب رانده شدند. اسناد جدیدی در پرونده قضایی حملات یازده سپتامبر نشان می دهد که منابع سفارت ریاض در واشنگتن حمایت مالی و عملیاتی این حملات را بر عهده داشته اند. سخنگوی وزارت امور خارجه حملات هواپیماهای سعودی به منازل مس ی در شهر حجه یمن را شدیداً محکوم و با خانواده قربانیان این حملات ابراز همدردی کرد.
حملات موشکی یمنی ها به مواضع نظامیان سعودی به نقل از خبرگزاری سبا، یگان های موشکی و توپخانه ای  و نیرو های مقاومت مردمی یمن (انصار الله) مواضع و محل های نظامیان سعودی و مزدوران خارجی را در شهر های عسیر، نجران و جیزان هدف قرار دادند و شماری از آنان را به هلاکت رساندند و یا زخمی د.یک منبع نظامی اعلام کرد یگان توپخانه ای و کمیته های مردمی یمن محل های  نظامیان سعودی را در شهر الربوعه و روستای مجازة در عسیر گلوله باران د. این منبع امنیتی افزود یگان های موشکی نیرو های انصارالله و یمن نیز محل استقرار نظامیان سعودی را در منطقه رقابه الهنجر و نزدیک گذرگاه علب هدف قرار دادند. او تاکید کرد شماری از نظامیان سعودی و مزدوران خارجی تحت امر این رژیم در عملیات نیرو های و انصار الله یمن در تپه الخزان کشته و یا زخمی شدند.این منبع امنیتی افزود مراکز استقرار نظامیان سعودی در پایگاه های الشرفه، السدیس و حصن الحماد در نجران نیز هدف حملات موشکی و توپخانه ای نیرو های و انصارالله یمن قرار گرفت. نیرو های و انصار الله یمن همچنین چند موشک کاتیوشا به محل استقرار نظامیان سعودی در برج العبادیه در جیزان شلیک د.
در پی تحولات میدانی در نوار غزه، بنیامین نتانیاهو با «اویگدور لیبرمن» جنگ و «گادی ایزنکوت» رئیس ستاد ، نشست اضطراری تشکیل داد.سخنگوی نیز در توئیتر خود اعلام کرد که حملات هوایی گسترده به برخی مناطق نوار غزه در حالی است که نیروهای ی بعد از ظهر از غزه هدف حمله قرار گرفتند. رسانه صهیونیستی هاروتص شوع: در پاسخ به حملات تروریستی تهران، ایران قول داده بود که این حملات را تلافی خواهد کرد. مقامات یی در واکنش به حملات موشکی پاسداران انقلاب ی ایران به مواضع در گفتند که «هیچ نظامی یی» در محل مورد حمله حضور نداشته است. سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: حمله موشکی ب گامی بلند در مبارزه با جنایات گروه های تروریستی بود. تروریست ها مناطقی از پایتخت را هدف حملات خم ای قرار دادند. رو مه اسان به نقل از رو مه الشرق الاوسط نوشت:بین میزان حقوق سالانه سران جهان تفاوت فاحشی وجود دارد. صدای آژیر خطر حمله موشکی شنبه شب در شهرک غلاف در شمال غزه به صدا درآمد. در حملات ائتلاف سعودی به حومه پایتخت یمن ۱۶ نفر کشته و زخمی شدند. نیروهای ائتلاف به حومه شهر دیرا ور در شرق دست کم 12 غیر نظامی شهید شدند. رسانه های عرب زبان همچنان به بررسی پیامدهای حمله موشکی موفق ایران ضد تروریست های در دیرا ور پرداخته و تأثیرات این عملیات موشکی بر افق راهبردی در مرحله آینده را بررسی د. تسنیم نوشت: رئیس جمهور ترکیه تاکید کرد که هلند مرتکب تروریسم تی شده و به اتحادیه اروپا ضرر زده است. کنگره با نقل یک جمله رئیس جمهور این کشور درباره ولی عهد سعودی، نشان داد که دیدگاه واقعی سران به سران سعودی چگونه است. ضرب و شتم دانشجویان توسط حامیان فتنهفارس- نشست «واکاوی نقش دانشجویی در جامعه ایران»، در علوم پزشکی اصفهان با حاشیه هایی همچون ضرب و شتم دانشجویان و پخش کلیپی از سران فتنه همراه بود.این برنامه به دلیل درگیری با دانشجویان حدود نیم ساعت به جنجال کشیده شد که در این حین بخشی از پیام کتبی یکی از سران فتنه خوانده شد و همچنین کلیپی از سران فتنه پخش شد. براساس این گزارش، طبق اعلام مجری برنامه قرار بود پیام ارسالی یکی از سران فتنه به مناسبت راه اندازی. رو مه نیویورک تایمز از فرار سران گروه تروریستی از شهر رقه در شمال خبر داد. بزرگترین اشتباهاتی که مؤسسان استارتاپ مرتکب می شوند
مؤسسان استارتاپ‌ ممکن است به خاطر تجربه‌ی پایین در شروع ب و کار، اشتباهات زیادی مرتکب شوند. برخی از این اشتباهات بسیار خطرناک هستند. شاه سعودی به پیشنهاد داده در ازای دریافت مشوق های مالی، حملات خود را به تکرار کند. اخیراً توانست شهرک استراتژیک دیرحافر در حومه حلب را پس از چهار سال آزاد کند. ی ها طی این مدت مرتکب جنایات هولناکی در این شهرک شدند. گروه ری روسی «فنسی بیر» از سال ۲۰۱۴ حملات ری متعددی را علیه رو مه‌نگاران سازمان‌دهی کرده‌اند.

رهای «فنسی بیر» که با سازمان اطلاعات روسیه (جی آر یو) در ارتباط هستند رو مه‌نگاران را از سال 2014 آماج حملات خود قرار داده‌اند. 

رسانه‌های غربی مدعی هستند که این گروه  ایمیل‌های کارکنان و سران بر. فرمانده ثارالله استان کرمان نامه 4 تن از نمایندگان مجلس در حمایت از سران فتنه را عبور از خطوط قرمز انقلاب دانست. منابع خبری اعلام د که عربستان سعودی از بیم شلیک موشک های بالستیک یمن به شهر ریاض، محل برگزاری اجلاس آتی سران عرب را به شهر الدمام انتقال داده است. نشست مشترک سران قوای مجریه، قضاییه و مقننه روز و همزمان با ایام دهه مبارک فجرِ انقلاب ی، به میزبانی حجت ال رییس جمهوری برگزار شد. معاون ارتباطات با اشاره به حملات سایبری در زمان انتخابات، گفت: معمولا در زمان انتخابات همیشه حملات سایبری به سایتهای خبری وجود داشت که برای مقابله با آن حداکثر دسترسی آن سایت را به اینترنت بین الملل قطع میکردیم تا فقط در داخل دسترس باشد. همزمان با نبرد خانه به خانه با در موصل، حملات هوایی به اعضای این گروه تروریستی در آ ین پایگاه بزرگ در عراق ادامه دارد. این ویدیو آ ین حملات هوایی به را نشان می دهد که در «تابناک» می بینید. حمله موشکی جنگنده های یی در مرزهای افغانستان و پا تان، ۴ کشته و زخمی بر جای گذاشت.

سران عربستان و امارات در برابر تهدید ایران به بستن تنگه هرمز ناچار به سکوت شدند محمدعلی الحوثی، رئیس کمیته عالی انقل یمن، در صفحه خود در توئیتر نوشت سران سعودی و امارات در برابر تهدید ایران به بستن تنگه هرمز وحشت زده شدند. رئیس کمیته عالی انقل یمن در این توییت نوشت: تهدیدات ایران برای بستن تنگه هرمز مفید واقع و منجر به تعهداتی برای ید نفت ایران شد. این موضوع نشان داد که عربستان سعودی و امارات تا ابد در معرض تهدید هستند. سران ائتلاف [ به یمن] سرهایشان را در زیر شن برده اند، گوئی که این تهدید علیه آنها نبوده است و فراموش د که خودشان چه تهدیداتی را مطرح کرده بودند. وی افزود: سعودی ها و اماراتی ها سخنان زیادی علیه ایران مطرح د و ادعا می د که جنگ در یمن برای نابودی ایران است، زیرا ایران تنها دشمن آنهاست. با یک تهدید یعنی تهدید رئیس جمهوری ایران به بستن تنگه هرمز همه چیز متوقف شد. اکنون پرسش این است که تهدیدات آنها چه شد؟ چرا دیگر هیچ تهدیدی نمی شنویم؟ مواضع ان سعودی و امارات در برابر تهدیدات ایران شرم آور و ننگین است و نشان می دهد که این ضرب المثل درست است که ؛ بازی با بزرگان بیهوده است. 'چوی سون هویی' امروز پنجشنبه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد اینکه نشست سران دو کشور روز 22 داد برگزار شود یا نه «به رفتار و تصمیم در برابر کره شمالی» بستگی دارد. صحنه ای غم انگیزصحنه ای غم انگیز , 2 سال از محاصره شهرک های شیعه نشین کفریا و الفوعه واقع در شمال توسط گروه های تروریستی موسوم به جیش الفتح تحت فرماندهی (جبهه النصره و احرار الشام ) می گذرد. حملات وحشیانه‎ موشکی، خم ای و زمینی که یکی از مرگبارترین حملات 6 سال گذشته بوده تروریست ها بوده است.42 هزار زن و کودک غیرنظامی ن این منطقه با حملات پی در پی درگیر جنگ ناخواسته ایشدند که پای آنها را برای کمک به نیروهای مقاومت باز کرد. ازطرفی ممانعت از ورود موا. جنگنده های وابسته به ائتلاف یی با هدف قرار دادن غیرنظامیان سوری در ریف الحسکه، «جنایت» تازه ای را مرتکب شدند. پس از حدود شش ماه وقفه در عملیات هواپیماهای بدون سرنشین امریکایی در خاک پا تان، روز چهار شنبه تاریخ 11 جون 2014 بار دیگر هواپیماهای جاسوسی امریکایی دو بار اه ِ را در منطقه میرانشاه واقع ستان شمالی مورد حملات موشکی خویش قرار دادند. براساس گزارش رسانه ها، در اثر حمله اولی 6 تن از شورشیان کشته شدند که 4 تن آنها شورشیان ازبک وابسته به ی ازب تان مستقر در مناطق قبایلی پا تان بوده و دو تن دیگر نیز از افراد پنج می باشند. در حمله دومی نیز به تعداد 10 تن از شو. و نیروهای مقاومت با هدف دفع حملات خم ای مداوم تروریست ها به مناطق غربی شهر حلب، عملیاتی را آغاز د. نیروهای مسلح مصر اعلام کرد که در تازه ترین حملات گروه های تروریستی در شبه جزیره سینا ۵ تن از نیروهای آن کشته شدند. نوشت:35 غیرنظامی در حملات هوایی ائتلاف به ی به شهر المیادین در کشته شدند. نشست مشترک سران قوای مجریه، قضاییه و مقننه روز و همزمان با ایام دهه مبارک فجرِ انقلاب ی، به میزبانی حجت ال و المسلمین رییس جمهوری برگزار شد.
ما معمولا اشتباهاتی در ظرف شستن مرتکب می شویم که منجر به بروز مشکلات گوناگونی خواهد شد، از بیماری… «آنچه در حملات تهران گذشت؛ شاهدان عینی چه گفتند؟» این عنوان گزارشی است که «یورو نیوز » از حملات تروریستی امروز در تهران منتشر کرد.