سخنگوی کاخ سفید پیروزی جمهوریخواهان بر سنا را تبریک گفت

غیرت یعنی تو فقط برای منی نگاهت خنده هایت صورت ماهت با ق زیبا از بیدهای پریشان تا بروی شانه ات و آن لباس سفید درخشان تنت رونماها داده ام بانو این جشن حراجی نیست بانوی زیبای من! مرد پیروز این میدان تنها یک نفر است من برای تو تو برای من فقط! چادر ابریشمی سفید می شود برای تو قلب پاک مهربانی هم برای من من برای تو تو برای من خدا برای ما امشب مردی جشن حراجی عروسش را گرفت ... سخنگوی کاخ سفید روز چهارشنبه ایران را به انجام «اقدامات تحریک آمیز» متهم کرد و گفت واشنگتن این رفتارها را تحمل نخواهد کرد. سخنگوی کاخ سفید همکاری با روسیه در مبارزه با در را رد نکرد. شان اسپایسر علی رغم وعده های پیشین خود مانع ورود خبرنگاران به نشست خبری اش شد. پیروزی پرگل بارسا در خانه هوئسکا بارسلونا در غیاب چند ستاره اصلی اش، موفق شد در دیدار رفت مرحله یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری، مقابل هوئسکا 4-0 به پیروزی برسد. به گزارش "ورزش سه"، لوئیس انریکه در این دیدار به ستاره هایی مانند مسی، نیمار، و لوئیس سوارز استراحت داد اما غیبت این بازیکنان هم نتوانست مانع از پیروزی پرگل آبی و اناری ها مقابل تیم دسته سومی هوئسکا شود. تنها 12 دقیقه از بازی سپری شده بود که ایوان راکیتیچ روی یک ضربه ایستگاهی، با یک ضربه ت.
جامعه ایران در بزنگاه های تاریخی مهمی توانسته پیروزی خود را تثبیت کند. چیزی که باعث شده تا پس از به دست آمدن این پیروزی ها امکان استفاده از فرصتی که مردم پدید آورده اند، محدود شود عملکرد نخبگان و ت ها بوده است. از صد سال پیش جامعه ایران هم در انقلاب مشروطه، هم در ملی صنعت نفت و هم در انقلاب ی سال ٥٧ توانست به اه ی که برای حرکت خود تعریف کرده بود، دست پیدا کند. سخنگوی کاخ سفید از ادعای اخیر نیکی هیلی مبنی بر اعمال تحریم های جدید روسیه از امروز، پا پس کشید و گفت که این تحریم ها پس از بررسی های لازم و «به زودی» اعمال می شود. سخنگوی کاخ سفید در کنفرانس خبری خود گفته است که اکنون زمان مناسبی برای مذاکره و گفت و گو با کره شمالی نیست و «همه گزینه ها روی میز است». «عبدالله بن محمد آل خلیفه» نوه «حمد بن عیسی آل خلیفه» پادشاه بحرین آزادسازی غوطه شرقی از تروریست ها توسط را تبریک گفت. سخنگوی ت گفت: جبهه مقاومت با وجود همه سختی ها و نامردمی ها از سوی تروریست ها یک بار دیگر نشان داد که اگر ایستادگی از سوی مردم صورت گیرد، پایانش پیروزی است. سخنگوی کاخ سفید با بیان اینکه آزمایش موشکی نقض مستقیم نیست، گفت این آزمایش ها ناقضص «روح» توافق هستند. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در شام مشترک با بازیکنانش به آنها تبریک گفت. یک کمدین زن یی با تغییر چهره خود به شکل "شان اسپایسر"، وی را در خیابان های نیویورک مورد تمس قرار داد. رئیس جمهور در انتخاباتی جمهوریخواهان در شهر «الکارت» ای ایندیانا، باز هم علیه توافق هسته ای ایران صحبت کرد. سخنگوی کاخ سفید درباره طرح واشنگتن برای تحریم ایران برای جایگزینی توافق هسته ای تنها به بیان این مطلب بسنده کرد که رایزنی ها با متحدان اروپایی در این زمینه ادامه دارد. سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به خبرنگاری که از نامناسب و جهت دار بودن بیانیه تسلیت کاخ سفید درباره حملات تروریستی تهران پرسید، نتوانست پاسخ قانع کننده ای دهد. سخنگوی وزارت خارجه می گوید که کنگره و کاخ سفید به پیشرفت های خوبی در زمینه اصلاح رسیده اند. پیام تبریک سپ بلاتر به فولاد خوزستان
سپ بلاتر، رئیس فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) با ارسال نامه ای به علی کفاشیان، قهرمانی تیم فولاد خوزستان را تبریک گفت. نقل از سایت فدراسیون فوتبال، متن نامه جوزف سپ بلاتر، رئیس فدراسیون جهانی فوتبال به رئیس فدراسیون فوتبال به شرح زیر است:

دوست عزیزم آقای کفاشیان

خواهشمندم صمیمانه ترین تبریکات را به باشگاه فولاد خوزستان به خاطر ب عنوان قهرمانی لیگ برتر ایران منتقل کنید. پس از فصل 2005-2004 این دومین قهرمانی تیم فولاد خوزستان در لیگ برتر ایران است که جای تبریک دارد.

همچنین مراتب تشکر و صمیمانه ترین آرزوهای بنده را به بازیکنان، مدیرعامل،کادر فنی، کادر پزشکی و همه انی که در ا ین موفقیت نقش داشته اند، برسانید چرا که نقش هر کدام از آنها در این موفقیت کلیدی بوده است.

از طرف جامعه فوتبال جهانی؛ مایلم از باشگاه فولاد خوزستان به خاطر شادی و شور و نشاطی که در میان هواداران فوتبال ایجاد کرده اند، تشکر کنم. یکبار دیگر برای آنها آرزوی بهترین ها را در آینده داشته باشم.
افتخاری دیگر برای مردم خوزستان و تیم فولاد خوزستان قهرمان ایران رییس جمهور با تبریک موفقیت های ت ، و نیروهای مردمی عراق در مبارزه با تروریسم تصریح ‏‏کرد: موصل به عنوان نمادی برای پایان تروریسم و جشن پیروزی ایران، عراق، و همه ‏کشورهایی در منطقه است که ‏با معضل بزرگ تروریسم در حال مبارزه هستند.‏ مبحث عفو را میخوندم یه لحظه یادم اومدد که  ثبت برد پیروزی تیم وایبال  از قلم افتاد و ثبت...
+برد بینظیر تیم ملی والیبال برابر استرالیا تبریک :)
+باهمه علاقه ای که به سینما دارم اما تماشا های قدیمی  دوست ندارم ،شاید بخاطر کیفیت کم و سیاه سفید بودن ...یکی از بازیگر های دهه 50،بازیگری که  نماد  مردانگی و معرفت بود ، بازیگر قدیمی، خبر فوت این بازیگر ،کانال وگروه ها ،امروز خوندم آقای ناصر ملک مطیعی،روحشون شاد و یادشون گرامی
سخنگوی کاخ سفید یک روز پس از اعلام صرف نظر از فشار برای برکناری بشار اسد از قدرت، گفت که اولویت در این کشور، جنگ با است و باید واقعیت را قبول کرد که اسد رئیس جمهور است. کانال متن تبریک روز نیروی هوایی کانال متن تبریک روز نیروی هوایی کانال متن تبریک روز نیروی هوایی کانال متن تبریک روز نیروی هوایی کانال متن تبریک روز نیروی هوایی کانال متن تبریک روز نیروی هوایی ادامه مطلب کانال تبریک به عشقم عضو شدن در کانال تبریک به عشقم لینک عضویت در کانال تبریک به عشقم لینک کانال تبریک به عشقم عضویت در کانال تبریک به عشقم

ادامه مطلب بهرام قاسمی رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه مدال آوری کمان داران ایران را تبریک گفت. پیروزی انقلاب در 22 بهمن : با وجود همه ناباوریها و تمامی تلاشهایی که در سطح بین المللی برای حفظ رژیم شاه و جلوگیری از موفقیت بعمل آمد، انقلاب ی در مرحله نخست مبارزات خویش در روز 22 بهمن پیروز گردید و از این جهت پیروزی آن بیشتر به یک معجزه شبیه بود تا تحولی عادی. به جز و توده های بیشماری که خارج از تحلیل های معمول، به گفته ها و وعده های باور قلبی داشتند، عموم تحلیل گران و همه انی که در رخدادها و حوادث ایران دخیل بودند وقوع چنین پیروزی را، حتی تا روزهای واپسین عمر رژیم شاه ناممکن می دانستند. کاخ سفید بار دیگر مدعی شد که رئیس جمهور در واکنش به جدیدترین آزمایش هسته ای کره شمالی، عاری سازی شبه جزیره کره از تسلیحات هسته ای را همچنان به عنوان یک اولویت مدنظر دارد. ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت پیروزی جبهه مقاومت ی در برابر عوامل تکفیری صهیونیسم پیامی را صادر کرد. ستاد کل نیروهای مسلح پیروزی جبهه مقاومت ی و ش ت گرو تروریستی را تبریک گفت  ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت پیروزی سرافرازانه جبهه مقاومت ی در برابر عوامل تکفیری نظام سلطه و صهیونیسم جهانی و از بین رفتن گرو تروریستی پیامی صادر کرد.

بخشی از متن پیام به شرح زیر است: حمد و سپاس خداوند بلندمرتبه را که مبارزه و پایداری جبهه مقاومت ی در برابر جریان تکفیری و الحادی موسوم به « ت موهوم ی عراق و شام» منجر به ش ت فتنه عظیم و نقشه های شوم نظام استکباری و دشمنان در منطقه شد و مصداق آیه شریفه «انا فتحنا لک فتحامبینا» گردید. سرمربی تیم لوکوموتیو ازب تان به تیم استقلال بابت پیروزی در بازی مقابل تیمش تبریک گفت. تیم پیکان که حمید نوری بازیکن پیشین باشگاه ستارگان را در اختیار دارد، بعنوان اولین تیم اول لیگ برتر فوتبال کشور راه پیدا کرد و در فصل 96-95 در بالاترین سطح فوتبال ایران به رقابت خواهد پرداخت.
این پیروزی را به بازیکن خوب شهرمان تبریک گفته و آرزوی موفقیتهای روزافزونی برای ایشان داریم. یه بازاریاب جارو برقی اومد در خونمون رو زد.
تا درو وا قبل از اینکه حرف بزنم پرید تو خونه و یه کیسه کود ى خالى کرد رو فرشامون، بعد برگشت گفت اگه من قادر به جمع و تمیز همه ی اینا تو 3دقیقه با این جاروبرقی قدرتمند نباشم حاضرم همه ی اینا رو بخورم.
بهش گفتم: سس سفید میخوای یا قرمز؟
گفت چرا؟
گفتم: قبض برقو ندادیم ، صبح اومدن برقمونو قطع ! نتایج اولیه انتخابات سنا از پیش بودن روی مور نامزد جنجالی جمهوریخواهان در انتخابات ای آلابامای حکایت دارد. همشهری آنلاین: در پی پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان به وی تبریک گفت. زیبا ترین کانال تبریک روز کارگر در تلگرام
کانال تبریک روز کارگر برای تلگرام
بهترین و باحال ترین کانال تبریک روز کارگرجدید ترین کانال تبریک روز کارگر کانال های تبریک روز کارگر ادامه مطلب فرمانده نیروی قدس در پیامی به محضر ی با اعلام پایان سیطره شجره خبیثه ، ی حکیمانه ایشان و پایداری ملت، ت، و نیروهای مردمی عراق و و مجاهدین و ی م ع حرم از دیگر کشورهای ی را عامل پیروزی جبهه مقاومت دانست. مجری سامانه هوشمند سوخت با بیان اینکه تصمیم جدی داشت سامانه هوشمند سوخت را بلافاصله بعد از راه اندازی نابود کند، گفت: در همان زمان خانم رایس، سخنگوی کاخ سفید گفته بود که ظرف دو ماه این سیستم را نابود خواهیم کرد. فیلی سانچز سرمربی تیم ملی فوتبال قطر ب پیروزی 6 بر صفر برابر کره شمالی را به شاگردانش تبریک گفت.
گزافه گویی سخنگوی کاخ سفید: را تحریم کردیم تا نشان دهیم از سر اعمال آنها نمی گذریم!سخنگوی کاخ سفید در ادعایی بی اساس گفت: تحریم های جدید علیه برای نشان دادن این مساله است که ما از اعمال آنها مانند حمله شیمیایی به راحتی نمی گذریم.اسپایسر مدعی شد: ما می خواهیم هر کاری که از دستمان برآید انجام دهیم تا ثبات را به منطقه بازگردانیم. ما ابزارهای زیادی را در دست داریم تا بتوانیم از طریق استفاده از آنها ثبات را به منطقه بازگردانیم. 
وی همچنین در رابطه با تنش ها با کره شمالی گفت: 100 سناتور در روز چهارشنبه در کاخ سفید با وزرای خارجه و دفاع در این رابطه دیدار خواهند داشت و به تبادل نظر خواهند پرداخت.
سخنگوی کاخ سفید همچنین از نقش چین در خصوص بحران کره شمالی استقبال کرد و تاکید کرد: چین بسیار کمک کرده است و امیدوار است که به نتیجه ای مناسب در رابطه با کره شمالی دست پیدا کند تا بتواند این کشور را به سوی خلع سلاح اتمی سوق دهد.  سخنگوی سابق کاخ سفید سرانجام با کاتولیک های جهان دیدار کرد. سخنگوی کاخ سفید در کنفرانس خبری خود گفته است که اکنون زمان مناسبی برای مذاکره و گفت و گو با کره شمالی نیست و «همه گزینه ها روی میز است». سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد آزمایش موشکی ایران نقض مستقیم توافق هسته ای نیست.

جستجوهای اتفاقی