سازمان همکاری ی درباره فلسطین نشست برگزار می کند

نشست شه ورزی نقش ن در انقلاب با حضور مدیرکل ثبت احوال، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری برگزار شد. قائم مقام خارجه در دیدار با معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه ایران درباره نشست آستانه و آ ین تحولات به گفت وگو پرداخت. نشست «ماجرای نیمروز» در حالی برگزار شد که در آن سوالاتی درباره شخصیت های و سرنوشت آنها طرح شد. نشست طولانی مدت س رست باشگاه پرسپولیس با رییس فدراسیون فوتبال و س رست سازمان لیگ برگزار شد.  نشست طولانی مدت س رست باشگاه پرسپولیس با رییس فدراسیون فوتبال و س رست سازمان لیگ برگزار شد.  امروز در سازمان لیگ نشستی بین مدیران فدراسیون و سازمان لیگ و روسای هیات ها و دیگر ارگان ها برگزار شد. نشست «گوش دادن هنری برای آموختن» با حضور خانم دنیلا بَسَّنی صداگذار مطرح سینمای ایتالیا در محل برگزاری کارگاه های تخصصی سی و چهارمین جشنواره بین المللی کوتاه واقع در گالری پردیس سینمایی ملت برگزار… سخنگوی وزارت خارجه با اشاره به نشست کارشناسی آستانه که از فردا ( ) به مدت یک روز با حضور هیأت های ایران، ترکیه و روسیه برگزار می شود، گفت: امیدواریم 13 و 14 اردیبهشت مجدداً در آستانه اجلاس آستانه چهار را برگزار کنیم. نخست رژیم صهیونیستی موضع گیری های کشورهای عضو سازمان همکاری ی در رابطه با تصمیم برای به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت این رژیم را بی تأثیر قلمداد کرد. معاونت پژوهشی فرهنگستان هنر ششمین نشست از سلسله نشست های حکمت هنر ی را با عنوان «هنر و زیبایی در شه مولوی» روز دوشنبه ۲۵ اردیبهشت برگزار می کند. نشست ۲ روزه اتحادیه اروپا درحالی در وین با تمرکز بر و مسائل منطقه‎ای برگزار می‏ شود که آژانس بین‎المللی انرژی اتمی نیز قرار است فردا گزارش سه‎ماهه خود درباره را منتشر کند. رو مه نگار مشهور عرب نوشت که دور از انتظار نمی دانیم که رئیس جمهوری عضو چهارم نشست سه جانبه آتی باشد که قرار است ماه آینده میلادی در تهران برگزار شود و این نشست می تواند مکان مناسبی برای آشتی ترکیه و در کشور ثالثی باشد. مراسم تودیع و معارفه رؤسای سازمان حج و زیارت با حضور وزرای فرهنگ و ارشاد ی و دادگستری برگزار شد. پاو وینت درباره سازمان همکاری ی و سازمان همکاری ی و 16اسلاید فهرست ¨ کلیات ¤ منشور سازمان همکاری ی ¤ اه سازمان همکاری ی ¤ عضویت در سازمان ¨ ساختار سازمان همکاری ی ¤ کمیته ها، سازمان همکاری ی ¤ کمیسیون مستقل و دائمی سازمان همکاری ی ¨ نتیجه گیری ¨ ) ¨ 1969 -2011 سازمان کنفرانس ی یاد می شد ¨ در 38 اجلاس شورای ان امور خارجه نام این سازمان به سازمان همکاری ی مبدل گردید &um ...
دریافت فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] در حالی نشست شورای عالی کار صبح امروز با حضور سه اقتصادی و اعضای کارگری و کارفرمایی شورای عالی کار برای تعیین دستمزد ۹۷ برگزار شد که این نشست، بدون نتیجه پایان یافت. نیروی انتظامی ایران، در راستای برخورد با پدیده تروریسم و همچنین مبارزه با جرایم سایبری سازمان یافته میزبان نشست کالکان ۲۰۱۷ شده است. نشست های ادبی هفتگی انجمن علمی زبان و ادبیات فارسی ی فردوسی مشهد برگزار می گردد. نشست های ادبی هفتگی انجمن علمی زبان و ادبیات فارسی را روزهای ساعت 12 در محل قطب علمی دانشکده ادبیات و علوم انسانی برگزار می گردد. جلسه نخست این نشست ها روز 27 آبان ماه با موضوع انتخاب و طراحی داستان های فلسفه برای ک ن با ارائه رویا یدالهی شاه راد برگزار می گردد. نشست ماهانه دبیر کل جامعه ی ین عصر امروز 2 بهمن ماه برگزار شد. نشست تخصصی وقف و قضا با حضور قضات و روسای اوقاف و امور خیریه سراسر استان امروز در گرگان برگزار شد. نشست اضطراری شورای امنیت سازمان ملل متحد به منظور بررسی جدیدترین آزمایش موشکی کره شمالی بامداد پنج شنبه برگزار گردید. نتیجه نشست روز گذشته سازمان تسلیحات شیمیایی که با هدف تعیین چارچوب جدید برای تحقیقات آن برگزار شده بود به گونه ای رقم خورده که حکایت از توطئه ای جدید برای خاورمیانه دارد. سلسله نشست به اشتراک گذاری کتاب های خوانده شده «کتاب خوان» در استان زنجان برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، سلسله نشست به اشتراک گذاری کتاب های خوانده شده «کتاب خوان» عصر چهارشنبه چهاردهم مرداد با حضور کتابداران، نویسندگان، اهالی رسانه، اساتید کتابداری و فعالین حوزه کتاب در محل سالن اجتماعات کتابخانه عمومی سهروردی زنجان برگزار می شود. کتاب خوان عنوان نشست هایی است که به منظور.... یک رسانه عربی اعلام کرد که صدوپنجاهمین نشست اتحادیه عرب امروز( ) برگزار خواهد شد و ایران یکی از موضوعات مهم این نشست خواهد بود. شانزدهمین نشست شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب ی با محوریت برنامه ریزی برای فعالیت های آتی این جبهه برگزار شد. کوبا و نشستی غیرعلنی را در واشنگتن به منظور تقویت همکاری های دو جانبه در زمینه امنیت سایبری برگزار د. نخست رژیم صهیونیستی اقدام شورای سازمان ملل در تصویب ۵ قطعنامه درباره فلسطین و محکومیت نقض آشکار حقوق فلسطینی ها توسط صهیونیست ها را محکوم کرد. اولین نشست کمیته اقدام پژوهی درتاریخ 27/03/94راس ساعت 8صبح در سالن کنفرانس اداره کل باحضور اعضای دبیرخانه و داوران هجدهمین برنامه معلم پژوهنده برگزار گردید دراین نشست که با حضور جناب آقای قاسمی مدیر کل محترم ، معاون پژوهش و برنامه ریزی و سایر اعضاء برگزار گردید.

نشست پشت درهای بسته اوپک دقایقی پیش و پس از پایان نشست عادی با حضور رؤسای هیئت های نمایندگی کشورهای عضو و دبیر کل این سازمان آغاز شد. دومین نشست هم شی را ارهای پیشگیری و مبارزه با فساد در فوتبال ایران برگزار خواهد شد. رئیس جمهور روز پنجشنبه با اعضای ک نه اش نشستی برگزار کرد. او و اعضای ک نه اش در این نشست درباره مسائل بین المللی اظهارنظر کرد. نشست مذاکرات دستمزد ۹۷ که از حدود ساعت ۲۰ شب گذشته با حضور نمایندگان کارگران، کارفرمایان و ت در شورای عالی کار برگزار شد پس از ۸ ساعت چانه زنی بدون نتیجه پایان یافت. در ادامه کارگاه ها و نشست های آموزشی جشنواره تئاتر فجر، دو نشست تخصصی با عنوان های «کارگاه تکنیک در نمایشنامه نویسی امروز فرانسه» و بررسی کارگاهی شیوه بازیگری حرکت و اجرا در نمایش «آنجا» کار کشور نروژ… قزاقستان اعلام کرد که نشست های آستانه در روزهای سوم و چهارم مه آتی برگزار می شود. نشست سران قوا به میزبانی رئیس جمهور امروز بعد از ظهر برگزار می شود. آناهید خزیر: بیست ونهمین نشست از مجموعه درس گفتارهایی درباره خواجوی کرمانی به بحث درباره موضوع خواجو در شیراز اختصاص داشت که با سخنرانی کوروش کمالی سروستانی، مدیر مرکز سعدی شناسی و دانش نامه فارس، چهارشنبه ۱۵ شهریور، در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار شد. نشست خبری هفته هنر انقلاب ی با حضور فاضل نظری معاون هنری حوزه هنری برگزار شد و اسامی نامزده های چهره های سال هنر انقلاب ی اعلام شد. معاون خارجه تشکیلات خودگردان از تشکیل نشست فردای شورای امنیت سازمان ملل با موضوع فلسطین خبر داد. سه‎شنبه هفته جاری؛ نشست خبری رئیس جمهور کشورمان بعد از ظهر روز (28 دیماه) با حضور اصحاب رسانه برگزار می شود. نشست خبری رئیس جمهور برگزار می شودبه گزارش خبرنگار ت گروه باشگاه خبرنگاران جوان، نشست خبری حجت ال رئیس جمهور کشورمان بعد از ظهر روز (28 دیماه) با حضور اصحاب رسانه برگزار می شود. ادامه مطلب نشست هماهنگی دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس در سازمان لیگ فوتبال برگزار شد. خارجه عربستان سعودی در حاشیه نشست وزرای امور خارجه سازمان همکاری ی، مدعی شد که وزای امور خارجه این سازمان ایران را محکوم کرده اند.

جستجوهای اتفاقی