سازمان همکاری ی درباره فلسطین نشست برگزار می کند

سید محمد بهشتی، رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی د ر نشست تخصصی اقتصاد مقاومتی ؛ اقتصاد گرد شگری و مناطق آزاد و ویژه اقتصاد ی که د ر سازمان میراث فرهنگی برگزار شد ، گفت: باید بد انیم منظور از اقتصاد … و ژاپن نشست فوق العاده شورای امنیت سازمان ملل را به منظور گفتگو درباره آزمایش های موشکی کره شمالی خواستار شدند. نشست خبری رئیس فرا یون امید مجلس 5 بهمن ماه برگزار می شود. ترامپ 26 سپتامبر را برای این نشست انتخاب کرده که اساساً همه توجهات به سازمان ملل خواهد بود. زمان این نشست بعد از سخنرانی ایران است و آنچه قرار است ترامپ در این نشست بیان کند، شکایت از ایران در نقض «حقوق بین الملل» خواهد بود. اولین نشست تخصصی راهداری کشور پس از ادغام و شکل گیری ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان های سراسر کشور همزمان با آغاز راهداری زمستانی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در این نشست که با هدف هم شی در خصوص مسائل مرتبط با حوزه راهداری کشور به ویژه پس از مقوله ادغام و در آستانه راهداری زمستانی و اتخاذ تصمیمات و راهبردهای مناسب در این زمینه برگزار شد ، عبدالهاشم حسن نیا معاون راهداری این سازمان با اشاره به فرآیند دشوار اما موثر انتزاع حوزه راهداری از ادارات کل راه و شهرسازی و ادغام آن با ادارت کل حمل ونقل و پایانه های استانی، از ادغام به عنوان فرصت یاد کرد و ابراز امیدواری کرد که از این فرصت که با زحمات و تلاش های فراوان ایجاد شده با روحیه همدلی و تعاون و وحدت رویه در کارها به نحو مطلوب ... نخستین نشست از نشست های «درباره جلال آل احمد» با موضوع «نقد و بررسی نظریه غرب زدگی» برگزار می شود. نشست شورای امنیت سازمان ملل درباره حمله شیمیایی در خان شیخون در استان ادلب آغاز شد. سران کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای در نشست «آستانه» با عضویت دائم هند و پا تان در این سازمان موافقت د. دائم قزاقستان در سازمان ملل و رئیس دوره ای شورای امنیت اعلام کرد که برگزاری نشست درباره حوادث ایران در دستور کار این شورا قرار ندارد.  سازمان ملی استاندارد ایران خبر داد، با همکاری سازمان ملی استاندارد ایران و فعالان عرصه پوشاک و مد در وزارت فرهنگ و ارشاد ی، استاندارد ملی سایز لباس تدوین و تجدید نظر می شود.
نشست هم شی استاندارد لباس با اهتمام این دفتر ، عصر امروز با حضور رییس و جمعی از مسئولان سازمان ملی استاندارد ایران و طراحان و دست اندرکاران مدو لباس کشور در سازمان ملی استاندارد ایران برگزار شد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به منظور تبادل نظرو بررسی اقدامات صورت گرفته در زمینه تاریخ شفاهی ادبیات پایداری، نشست کارگاهی با حضور محققان مراکز استانی حوزه هنری در استان های البرز، هرمزگان و آذربایجان شرقی از 28 تا 29 دی ماه در حوزه هنری برگزار می شود. ادامه: نشست محققان دفاتر ادبیات پایداری مراکز استانی برگزار می شود ایرنا نوشت: هیئت های ایران، روسیه و ترکیه در نشست سه جانبه آستانه که برای هماهنگی در باره مذاکرات صلح در هتل ماریوت پایتخت قزاقستان برگزار شد، درباره برنامه مذاکرات با گروههای مسلح و معارض سوری توافق د. نشست شورای عالی کار در حالی به پایان رسید که مقرر شد نشست بعدی این شورا هفته جاری به منظور نهایی شدن دستمزد ۹۷ برگزار شود. روز پنجشنبه نشست خبری دیدار استقلال تهران و استقلال خوزستان برگزار می شود.
روز پنجشنبه نشست خبری دیدار استقلال تهران و استقلال خوزستان برگزار می شود.

نشست خبری دیدار استقلال تهران و استقلال خوزستان ساعت 13 در سازمان لیگ برگزار می شود.

ابتدا عبدالله ویسی به عنوان سرمربی استقلال خوزستان ساعت 13 در این نشست حاضر می شود و سپس قلعه نویی ساعت 13:30 پاسخگوی خبرنگاران خواهد بود. استقلال سرور پرسپولیسه «سازمان پیمان آتلانتیک شمالی» (ناتو) برای دومین بار در ظرف چهل و هشت ساعت درباره ی اوضاع اوکراین نشست اضطراری برگزار خواهد کرد.«اندرس فوگ راسموسن»، دبیر کل ناتو، روز دوشنبه (۳ مارس، ۱۲ اسفند) اعلام کرد سفرای ۲۸ کشور عضو ناتو روز دیدار و درباره ی تحولات اوکراین تبادل نظر خواهند کرد.راسموسن تصریح کرد: «تحولات در داخل و اطراف اوکراین نوعی تهدید برای کشورهای متحد همسایه تلقی می شود و مشکلات جدی و مستقیمی را برای امنیت و ثبات منطقه اروپا-آتلانتی. فارس نوشت: دفاع عراق و معاونان روسای ستاد کل روسیه، و ایران امروز در بغداد نشست چهار جانبه با هدف تقویت همکاری های امنیتی و اطلاعاتی، برگزار د. در پی انتشار گزارش حمله شیمیایی اخیر در شهر ادلب شورای امنیت سازمان ملل روز چهارشنبه به منظور بررسی و تصمیم گیری در رابطه با این حمله یک نشست اضطراری برگزار کرد. ایرنا نوشت: امور خارجه در نشست نیم سالانه ان امور خارجه کشورهای عضو سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) که در ماه مه در برو ل برگزار می شود، شرکت نخواهد کرد. سخنگوی وزارت امور خارجه ایران بیانیه 11 ماده ای نشست نمایندگان دائم سازمان همکاری ی در جده را به شدت محکوم کرد. سارا سندرز، سخنگوی کاخ سفید اظهار کرد، کاخ سفید آماده است تا نشست برنامه ریزی شده میان دونالد ترامپ، رئیس جمهور و کیم جونگ اون، کره شمالی را در همان تاریخ اولیه پیشنهاد شده برای این نشست یعنی 12 ژوئن برگزار کند. همشهری آنلاین: عبدالرضا رحمانی فضلی کشور ایران در نشست کمیسیون سازمان ملل در وین گفت: راه حل اصلی معضل جهانی ، عزم و اراده جهانی و ارتقای همکاری فارغ از مباحث حاشیه ای، گزینشی و است. دیپلمات های کره شمالی و در «کنفرانس خلع سلاح» که روز به ابتکار سازمان ملل برگزار شد با یکدیگر به جدال لفظی پرداختند. اتحادیه اروپا اعلام کرد که نشست کمیسیون مشترک روز در وین با حضور نمایندگانی از انگلیس، فرانسه، روسیه، چین و آلمان و ایران و به ریاست معاون «هلگا اشمید» برگزار می شود. پس از اتمام دوران ریاست جمهوری اش هیچ نشست خبری برگزار نکرد و اخبار وی صرفا از طریق رسانه های وابسته به وی منتشر می شد. اکنون بعد از چند سال نشست خبری محمود برگزار شد. نشست کره جنوبی و درباره تحریم های ضد ایرانی واشنگتن در سئول برگزار شد. انجمن علمی پژوهش هنر دانشکده هنر ومعماری آزاد ی واحد تهران مرکزی، نشستی عمومی به منظور آشنایی بافعالیت های انجمن، عضو پذیری و جذب نیروهای فعال جهت همکاری با انجمن، در تاریخ دوشنبه 1393/11/4 ساعت 11:00 الی 13:00 در سالن 107ساختمان فلسطین دانشکده هنرومعماری برگزار کرد. این جلسه با حضور جمعی از دانشجویان رشته پژوهش هنر و نیز اساتید محترم، برگزار شد.
رییس سازمان انرژی اتمی در رابطه با احتمال برگزاری نشست ان خارجه ایران و 1+5 درباره در… ت ترکیه د ی اعلام نتیجه همه پرسی کردستان، نشست امنیتی با حضور مقامات عالی رتبه برگزار کرد. برخی منابع اعلام د که کمیته وزارتی اوپک و متحدانش پیش از نشست ماه آینده در الجزایر، یک نشست دیگر نیز برگزار می کند. در آستانه بیست و هشتمین نشست سران عرب در بحر المیت اردن، دبیرکل اتحادیه عرب اعلام کرد دستکم ۱۷ الی ۱۸ عربی در این نشست شرکت می کنند. همچنین مساله فلسطین در راس الویت های این نشست قرار دارد. م آباد - رئیس سازمان محیط زیست کشور از بررسی موضوع ریزگردها در نشست سازمان ملل و در کشور ایران خبر داد. رو مه روسی ایزوستیا در تحلیلی به مناسبت برگزاری و پایان نشست وزرای خارجه سازمان همکاری شانگهای که در آستانه برگزار شده بود به موضوع پیوستن ایران به این پیمان و موانع پیش روی آن پرداخت. روسیه در نشست شورای امنیت سازمان ملل، قطعنامه پیشنهادی ضد سوری درباره تمدید یت تحقیق درباره استفاده از سلاح ‎های شیمیایی را وتو کرد. سخنگوی سازمان انرژی اتمی د رخصوص نشست روزهای و چهارشنبه مقامات ایرانی و اتحادیه اروپا توضیحاتی ارائه کرد. نشست ویژه مشترک کمیسیون های صنایع و اقتصادی مجلس با حضور وزرای مربوطه صبح فردا برگزار می شود. با توجه به مباحث و مسائل مطرح شده اخیر در عرصه هنرهای تجسمی کشور، نشست «کپی یا اقتباس، چالشی در هنر معاصر» برگزار می شود. نشست مشترک کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای ی با حسین دهقان دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در محل سازمان صنایع دفاع وزارت دفاع برگزار شد./منبع: mod.gov.ir مقامات کشورهای عربی سخنرانی خود را در نشست سران عرب که در ظهران عربستان برگزار شده است، ایراد د. در این نشست قطر، پادشاه مراکش، حاکم امارات، رئیس جمهوری الجزایر، سلطان عمان و رئیس جمهوری حضور نداشتند. در این نشست ۱۶ عربی حضور داشتند. نشست خبری «کوپال»، عصر چهارشنبه با حضور عوامل هنری و فنی در برج میلاد برگزار شد. نشست مشترک سران قوا عصر امروز در محل نهاد ریاست جمهوری به منظور تبادل نظر پیرامون مسائل و اقتصادی کشور برگزار شد.