زهار مغز یعنی چه

دوست یعنی ...

ی که وقتی هست ، آروم باشی

وقتی که نیست ، توی زندگیت یک چیزی رو کم احساس کنی

دوست یعنی....

اون جمله های ساده و بی منظوری که میگی و خی راحته

که ازش هیچ سوء تعبیری نمیشه

دوست یعنی.....

یک دل اضافه داشتن .... برای اینکه بدونی هربار که دلت میگیره

یک دل دیگه هم دلتنگ غمهات میشه

دوست یعنی ....

وقت اضافه .... یعنی تو همیشه براش عزیزی حتی توی وقت

اضافه

دوست یعنی ....

تنهایی هام رو میسپارم دست تو چون شک . دختربودن..
بذار دختر بودن رو برات تعریف کنم:

دختر بودن یعنی دلواپس پدر شدن غصه مادرو خوردن عاشق برادر بودن

دختر بودن یعنی پدر و مادر و برادر جات زندگی کنن ولی تو بازم راضی ب یه غم کوچیک تو دلشون نباشی..

دختر بودن یعنی راحت اشک ریختن عاشق توخونه تنها بودن سر امتحان اهنگ گوش ..

دختر بودن یعنی همه رویاتو جابذاری تو راه مدرسه..

دختر بودن یعنی نتونی حرف برادرتو زمین بندازی..

دختربودن یعنی دنیا بایه نگاه سر برادر. اختصاصی از فایلکو پاو وینت ملینهای با مزاج سرد- 71 اسلاید با و پر سرعت .
 پاو وینت ملینهای با مزاج سرد- 71 اسلاید
 پاو وینت ملینهای با مزاج سرد- 71 اسلاید         آلو -  اجاص}مقداری آلوی خشک شیرین را تمیز شسته با کارد شکاف دهند سپس مقداری گلاب را به طور مساوی با آب مخلوط نمایند سپس آلوهای بریده را یک شبانه روز در آن بخیسانند تا گلاب و آب را جذب نموده و درشت شود. سپس 10-20 دانه از آلوها را قبل از غذا بخورند.}}آلو}طبیعت‏: سیاه به کمال رسیده صادق الحلاوت آن سرد در اول و تر در دوم}مز یعنى زرد میخوش آن سرد در وسط دوم و تر در آ آن}آنچه لحمى و پوست آن نازک و طعم آن اندک مایل به تلخى باشد با اندک قوّت قابضه است}بالجمله برودت ترش آن زیاده از شیرین آن است }}ماء العسل (گرم) معین است بر اطلاق آن و دفع ضرر آن از معده سرد}تا منحدر نگردد مبادرت به خوردن طعام ننماید} هلیله}مجموع آن جهت تقویت معده و دماغ و ذهن و حفظ و حواس و تفتیح سدد تصفیه رنگ رخسار}منع صعود بخارات }استسقا}بواسیر ریحى و خونى } اسفرزه – روش مصرف}7 تا 10 گرم در آب گرم به مدت ده دقیقه خیسانده با شکر و یا سکنجبین میل شود.}مصرف لعاب آن به تنهایى و یا با روغن بادام }}}گفته‏اند بزرقطوناى کوبیده را نباید آشامید که قاتل است و وجه آن را بعضى حدت تخم آن و بعضى چسبیدن آن به سطوح باطنیه و تقرح آن گفته‏اند و چون ى مقدار ده درم از کوبیده آن را بیاشامد گویند اولًا بدن او سرد گردد و خدر و استرخا و غم و کرب و غثیان و ضیق النفس او را حادث گردد پس غشى و سقوط نبض و موت
}یبوست در ک ن:اگر کودک شیرخوار است، مادر از مواد غذایی و میوه های ملین مثل خاکشیر، آلو و انجیر استفاده کند.روغن زیتون یا روغن بنفشه یا کرچک را با دست روی شکم کودک در جهت عقربه های ساعت از معده به سمت ناف و زهار دهند و کودک را چرب کنند. لعاب ختمی و کتیرا بر شکم در جهت حرکت عقربه های ساعت کمک کننده است.بستن و گرم نگه داشتن شکم و پهلوها هم خیلی موثر است.اگر با روش های موضعی یبوست برطرف نشد، باید از داروهای خوراکی استفاده کرد.}مغز فلوس را در گلاب حل کرده و نیم گرم بر شکم کودک ضماد نمایند.} شیافی از مخلوط صابون تراشیده و شکر سرخ تهیه کنند و برای کودک استفاده کنند.   ملینات مضر برای زن حامله:
گل بنفشه
2. گل ختمی
3. پنیرک}ملینات مناسب برای ن باردار:

با
پاو وینت ملینهای با مزاج سرد- 71 اسلاید
زندگی در «قلعه» یعنی زندگی لابه لای موش و مار و عقرب؛ یعنی آب کشیدن از چاهی که مدتی پیش لاشه توله سگی را از آن بیرون کشیدند؛ یعنی زندگی زیر سقف سوراخ؛ یعنی زندگی سخت زیر سایه برج های پایتخت. ضدحال یعنی یه جلسه سر کلاس نری فقط همون یه جلسه حضور غیـاب کنه! ضدحال یعنی با.۹.۷۵ از یک ترم افتادن! ضدحال یعنی گل خوردن در دقیقه ۹۰!
ضدحال یعنی سلام کنی جوابتو ندن! ضدحال یعنی عینکت سر جلسه امتحان بیفته زمین بشکنه! ضدحال یعنی بعد اینکه کلی افه زبان اومدی نمره زبانت بشه۱۰
ضدحال یعنی نفر یازدهم کنکور شدن! ضدحال یعنی از شب تا صبح بشینی پای کامپیوتر پروژه تو تایپ کنی بعد هنوز save نکردی برق بره! ضدحال یعنی درس رو بلد نباشی و پنج دقیقه مونده به. از خیاطی پر سیدند : زندگی یعنی چه؟
گفت: دوختن پارگی های روح و دل با نخ توبه!!!

از نقاشی پرسیدند: زندگی یعنی چه؟
گفت:به تصویر کشیدن زیباییها با بزرگ نمایی بالا در نگاه آدم ها!!!

از با غبانی پرسیدند: زندگی یعنی چه ؟
گفت:کاشتن بذر عشق در زمین دلها زیر نور ایمان!!!

از میوه فروشی پرسیدند: زندگی یعنی چه ؟
گفت:دستچین خوبی ها در صندوقچه ی قلب!!!

از آهنگسازی پرسیدند: زندگی یعنی چه؟
گفت:به تصنیف در آوردن سمفونی عشق در روح و جان آدمها!!! لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 32 اختلالات مربوط به کروموزوم های سندرم های زیر شناخته شده ترین سندرم های همراه با اختلالات کروموزوم های هستند. سندرم ترنرشایعترین اختلال کروموزومی در انسان می باشد. اما حدود 98% از تخم های گشنیده شده با این اختلال سقط خواهند شد و 2% باقی مانده که متولد می شوند، حدود یک در 10000 تولد زنده دختر هستند. این ن. واما واژه " همیشه مسافر".
سفر یعنی حرکت از یک نقطه تا رسیدن به نقطه ای دیگر.
در درون هم هست. از تاریکی به نور- از ترس به شجاعت و ...../ درمفهوم معمولی عشق یعنی علاقه مند شدن ادمی به دیگری. یکی هم عشق به خداوند است.یا عاشق رسول خدا و ..... دراینجا اما ما همیشه مسافریم. از ازل تا ابد.
عشق هم سفر دارد. درحرکت است. رفتن و رفتن و رسیدن و گذشتن . از ظلمت به نور. رسیدن به نور و عبور از آن و بازهم پایان هرنقطه سراغاز خطی دیگر. به مکان بعدی به مسئله ای دیگر . د. سئوال امتحان
سوال شماره ١: آبروزی را تعریف کنید؟ ( ٢ نمره)
پاسخ: آبروزی یعنی ساعت هفت شب به سان آزی جون یک ثانیه از اتاقت با بلوز و شلوار خواب گل گلی بیای بیرون تا از آب سرد کن راهرو آب یخ بخوری و یادت بره کلید اتاق را برداری و پشت در بمونی. سپس مجبور بشی سه طبقه را پا پرهنه با اون لباس مناسب رده سنی گروه الف در این هوای سرد بیای تو ل که توش صد نفر بیکار نشستند چهار چشمی تو را نگاه میکنند و گردنت را جلوی مسول پذیرش کج کنی و به شرح ماوقعه بپرداز. زندگی یعنی چه؟ یعنی آرزو کـــــــــم داشتن چون قناعت پیشگان روح مـــــــــــکرم داشتن جامه ی زیبا بـــــــــــــــــر اندام شرف آراستن غیـــــــــــــــــر لفـــظ آدمی معنای آدم داشتن قطره ی اشـــــــکی به شبهای عبادت ریختن بـــــــــــــر نگین گونه ها الماس شبنم داشتن نیمشب هــــــا گردشی مســــتانه در باغ نیاز پاکی عیسی گـــــــــــزیدن عطر مریم داشتن با صفای دل ســــتردن اشک بـــــــی تاب یتیم در مقام کعبه چشــــمی هم به زمزم د. از طرفی عبد البهاء می گوید : «ثانی اساس الهی وحدت انسانی است؛ یعنی جمیع بشر بندگان خداوند اکبرند، خدا خالق کل است. خدا رازق کل است، خدا محب کل است، و خدا مهربان به کل، جمیع بشر انسان اند. یعنی تاج انسانی زینت هر سری و خلعت موهبت زیور هر بری، کل بنده او هستند، به جمیع مهربان است، عنایت شامل کل است تفریق نمی فرماید که این مومن است یا آن مؤمن نیست..» (خطابات، ج اول، ص 152) اما واقعیت باور بهائیان در عمل چیز دیگری و مسلمانان بعد از باب را که به وی نگروی. از تبدیل شدن می ترسم. از این که نقشم برای ی تغییر کند می ترسم. معنی را ناگهان به چیز دیگری تغییر بدهند... وای. انگار پارچه ی قرمز دور دهنم بسته ای و می کشی. پرسید یعنی ما هردو داریم خیانت می کنیم؟ پرسید یعنی این صدای سهمگین ریختن آسمان شب است؟ پرسید یعنی این ستاره ها دارند به هم می خورند؟ پرسید یعنی در لحظه معنی می گیریم؟ پرسید یعنی ما نباید فکر کنیم؟ پرسید یعنی حرف ها همش باد هوا بود؟ پرسید یعنی این آ ین سیگار است؟ پرسید دیگر حرفی برای گفتن باقی . کوچکتر که بودم فک می تنهایی یعنی وقت هایی که هیچکی خونه نیست!

اما در اصل...

تنهایی یعنی.. این همه آغوش برات بازه اما تو همونو میخوای که که کنارت نیست...

تنهایی یعنی... ببینی گوشیت از خودت ت تره...

تنهایی یعنی.... خیلی وقته دستام با لیوان چایی گرم میشه....

تنهایی یعنی... کلی جمله ی قشنگ تو گوشیت داری ولی یو نداری که واسش بفرستی....

تنهایی یعنی.... ی نباشه وقتی میری بیرون از بودن با اون لذت بری....

تنهایی یعنی... تو خیا. لایک یعنی: دوستت دارم عزیز! نازنینا!… لایک یعنی انتخاب
یعنی: از بنده سلام از تو جواب

لایک یعنی دل به ما بستی رفیق؟!
لایک یعنی یاد ما هستی رفیق؟!

لایک یعنی: مطلبت را دیده ام
یعنی: احوال تو را پرسیده ام

لایک یعنی:در رفاقت، کاملی...
لایک یعنی: نیستی و... در دلی!

لایک یعنی:دوستی را لایقم؟…
تو: حقیقت... من،"مجازن عاشق"م!

لایک یعنی:کار و بارم خوب نیست...
تو نباشی، روزگارم خوب نیست

لایک یعنی:بغض . مادر یعنی زندگی
مادر یعنی عشق
مادر یعنی مهر
مادر یعنی اون فرشته ای که با اشکت ، اشک میریزه
با خنده هات می خنده
مادر یعنی اون فرشته ای که نگاهش به توئه و با هر...
لبخندت ، زندگی میکنه
مادر یعنی اون فرشته ای که موهاش سفید میشه برای بزرگ ت
و به تو میگه ؛ پیر بشی مادر ، درد و بلات به جونم...
مادر یعنی اون فرشته ای که صبح که خو آروم میز صبحونه رو
میچینه تا وقتی بلند شدی زندگی رو لمس کنی
مادر یعنی اون فرشته ای که شبایی که . دخترنیستم ، همیشه خانواده پشتم باشن
________________________
دخترنیستم 5000 تا فرند داشته باشم
________________________
دخترنیستم بی کیفیت ترین ع م ثانیه ای 4 تا لایک بخوره
________________________
دخترنیستم روزانه 30 40 نفر بخوان باهام دوس شن و منم با ناز بگم : نـــــــــــــــــــــــه
________________________
نه عزیزم من پسرم یعنی: پسر بودن یعنی ع ام به زور 30 تا لایک میگیره
________________________
پسربودن یعنی تابه ی پی ام ندم!!! ی نمیپرسه زنده ای یا مرده؟؟؟
__. زمانی که عرب ملخ میخورد ...کورش به هر به اندازه خانواده اش گندم میداد ... ( یعنی عد ) زمانی که عرب در بیابان بز میچراند...کورش نیمی از دنیا راگرفت....( یعنی حکومت ) زمانی که عرب دختر را ننگ میدانست ...کورش به بانوی ایرانى احترام میگذاشت ...( یعنی مردم پرستی ) زمانی که عرب را " ام جهل" میخوادند ....شاه کشور من اولین منشور را نوشت..!!( یعنی هنر) زمانی که عرب چوب میپرستید ... کورش نیمی از دنیارا یکتا پرست کرد ... ( یعنی وحدت ) زمانی که عرب دخترش را زنده در گور میکرد …. مادر یعنی به تعداد همه روزهای گذشته تو صبوری مادر یعنی به تعداد همه روزهای آینده تو دلواپسی مادر یعنی به تعداد ارامش همه خوابهای ک نه تو بیداری مادر یعنی بهانه بوسیدن خستگی دستهایی که عمری به پای بالیدن تو چروک شد مادر یعنی بهانه در آغوش کشیدن زنی که نوازشگر همه سالهای دلتنگی تو بود مادر یعنی باز هم بهانه مادر گرفتن... روز مادر را به همه مادر کتابدارها ،خانوم کتابدارا ، وهمه مادران فرهیخته کتابدوست تبریگ میگوئیم تمام هستی یک دختر یعنی پدرش... پدر یعنی تکیه گاه دختر، یعنی تمام غرور یک دختر... تمام نازهای دختر برای باباشه! همه ی حرفهاش برا باباشه! بابا یعنی دنیای یک دختر... باید دختر باشی تا بفهمی همه ی این حس ها رو... و دختری که باباش رو از دست بده، یعنی تمام هستیش رو از دست داده... + برای دل دختری که این روزها طعم تلخ یتیمی را تجربه میکند... شادی روح تمام پدران سفر کرده صلوات فراغت یعنی... هر کدوم از فرهنگ لغت ها رو که باز کنید، فراغت رو این طوری معنا : فراغت؛ یعنی «آسودگی»، «آسایش»، «آسوده شدن از کار»، «آزاد بودن از کار روزانه». روان شناسا اوقات فراغت رو، زمانی می دونن که کارهای ضروری یا وظایفمون رو انجام دادیم و می خوایم به فعالیت شادی آور و مورد علاقه مون بپردازیم، تا خستگی کارهای روزانه از تنمون بیرون بیاد و با روحیه بهتر و نیروی بیشتری به بقیه کارمون ادامه بدیم. برنامه های هر فرد و گروهی در اوقات فراغت، متفاوته، مثلاً فعالیت های کودک با پیر یا با جوون و ... در هنگام فراغتشون با هم فرق دارن. بنابراین هر ی برای اوقات فراغتش یه برنامه ای داره که به سلیقه، نیازهای روحی و روانی، سن و توانایی مالی فرد بستگی داره. خانم تولائی-مشاور من / عشق پاک یعنی سرزمین لحظه یعنی بیداد عشق من باختن عشق جان یعنی زندگی لیلی و مجنون در عشق یعنی ... شدن ساختن عشق دل یعنی کلبه وامق و یعنی عذرا عشق شدن من عشق فردای یعنی کودک مسجد یعنی الاقصی عشق / من عشق آمیختن افروختن یعنی به هم عشق سوختن چشمهای یکجا یعنی پر ز و غم دردهای گریه خون بیشمار عشق من یعنی الاسرار کلبه مخزن اسرار یعنی برای اینجا کلیک نماید عشق یعنی خواب باشی بوسه بیدارت کند
یار با چشم خمار و مست تب دارت کند

عشق یعنی شب برایت شمع روشن میکند
آن لباسی که دلت میخواست را تن میکند

عشق یعنی بوسه های کی در کوچه ها
پایِ کوه و دست های قرمز از آلوچه ها

عشق یعنی یک نسیم آن روسری را شل کند
ناگهان هم غیرت مردانه ی او گل کند

عشق یعنی هرکجا باهم همیشه تا ابد
تا ته دنیا تورا هرجا که خواهد می برد

شهر را با او پیاده بارها هی گز کنی
او برایت شعر میخواند برایش حظ کنی

عشق یعنی شعرهایت را همیشه از بر است
عشق یعنی از همه مردان برایت برتر است

نام تو ورد زبانش هرزمان و هرکجا
عشق یعنی خنده های بی دلیل و نابجا

عشق یعنی بوسه،باران،خنده و گاهی بغل
عشق یعنی خاطره ،دفتر،قلم،یعنی غزل... سحر آدینه همشهری دو - محمد سر : هردمبیل یعنی وضعیت به هم ریخته و نامنظم، یعنی شرایط اب و بی سروسامان، یعنی کاری باید درست انجام می شده و به نتیجه می رسیده اما بی فایده مانده و پیش نمی رود. کیف یعنی سر کلاس کاردانی نشسته باشی، دونفر از جلوی در کلاس رد بشن و بگن :" نه اینجا نیست... اینا بچه های کارشناسی ارشدن "•

کیف یعنی کلاستو دو در کنی و همون روز حضورغیاب نکنه!

کبف یعنی اینکه یه لپ تاپ می گیری دستت اما 2 قرون سواد نداری بهت بگن آقای !•

کیف یعنی راننده تا ی باشی و دانشجوی پزشکی رو سوار کنی اونوقت وقتی می خواد پیاده شه بر حسب عادت به محیط بگه: مرسی آقای !

کیف یعنی زنگ موبایلت حس جلب توجه کنه!

کیف یعنی . بی رنگی یعنیصبحها نپتن چای توی دستت آ ین آب جوشی رو که رنگی می کنه اسکان خودت باشه. بی رنگی یعنی عادت به سوار شدن پشت خودرو، در حالی که چهار صندلی جلو همه خالی باشند. بی رنگی یعنی حضور بی عریضه از صبح تا غروب برای انجام فعالیت یک گروه دیگر. بی رنگی یعنی نون خشک خوردن تو شبی که نون تازه هم رسیده باشه بی رنگی یعنی منتظرماندن توی محوطه آفت برای جشن رضا(ع) بی رنگی یعنی آمدن ریش سفید های محل توی یک جشن ساده و بی رنگ. بی رنگی یعنی نوشتن نامه به رضا با مداد رنگی سبز بی رنگی یعنی صلوات های با عشق یه جوون تو مسجد بی رنگی یعنی قرائت قرآن فشن ترین پسر بچه روستا بی رنگی یعنی هم بند خدا باشیم و هم بنده خدا. بی رنگی یعنی دستت رنگی بشه به پوست گردوهایی که سر من به یه پیرمرد کمک کرده باشی نه اینکه ... بی رنگی یعنی تقسیم ناهار و باش برای اینکه بچه های ده غذا خوردن. بی رنگی یعنی جابجا محل گردش برای اینکه ها راحت تربچرند. بی رنگی یعنی "خادم"بودن اسم پی جوها بی رنگی یعنی شک ن به درآمدن اسم خودی ها از قرعه بی رنگی یعنی مناظره سوری برای جا افتادن "رنگی نشویم" بی رنگی یعنی کوبیدن مدام در حسینیه ساعت 3 بعد از ظهر زندگی را تو بساز… نه بدان ساز
که سازند
و پذیری بی حرف.. زندگی یعنی جنگ،
تو بجنگ.. زندگی یعنی عشق..
تو بدان عشق بورز… زندگی یعنی رنگ،
تو چنان پر رنگ باش، تابلو زندگیت را تو بکش زندگی یعنی حس،
تو پر از احساسی معدن عشق بشو،
تو خودت الماسی زندگی آواز است،
به چکاوک بنگر روزگارت خوش باد عاقاااااااااااااااااااااااااااااااااااااا یه سوال داشتم... این چشم رنگی که میگن یعنی چی؟؟؟ یعنی هر رنگی به جز قهوه ای !!!! یعنی قهوه ای رنگ نیست !!!!!!؟؟؟؟؟؟ یعنی چشا ما زشته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عارههههههههه ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دختر بودن یعنی تمام عمر پای آینه بودن ! دختر بودن یعنی پنکک زدن به جای صورت شستن ! دختر بودن یعنی کله قند و لی لی لی لی … دختر بودن یعنی پس این چایی چی شد؟؟! دختر بودن یعنی الگوی خیاطی وسط مجله های د یت دختر بودن یعنی همونی باشی که مادر و و ت هستن دختر بودن یعنی انتظار خاستگار مایه دار! دختر بودن یعنی دختر و چه به رانندگی؟ به طور کلی الگوهای صعودی که تا دو هفته قبل در اکثر سهام مشاهده می شد همگی به لطف دخ های یهویی سازمان منزه و پاک بورس و سایر اراده های غیر سازمان یافته! همگی از بین رفته اند و اکنون باید در پی نقاط حمایتی جهت ورود مجدد به سهام باشیم. چون اصلاح وبصادر که لیدر بازار و گروه بانکی است احتمالا تا سطح 61.8 درصد یعنی 839 ریال ادامه دار خواهد بود پس به لحاظ زمانی هنوز به کف قطعی بازار نرسیده ایم احتمالا و احتمالا. بنابر این: حمایت بمپنا در کف کانال صعودی حوا. شهادت یعنی عشق. یعنی پرواز . پرواز تا اوج ملکوت. شهادت یعنی دانستن یعنی دانستن اینکه ممکن است بدنت قطعه قطعه گردد اما باز هم آرزویش را داری . یعنی دانستن اینکه باید غریبانه جان بدی .یعنی اینکه ممکن است پیکرت به دست خانواده برنگردد .یعنی اینکه ممکن است دست و پا و سر بدی . یعنی پرواز با فراغ بال .یعنی دیدن روی یار . یعنی راضیهٌْ مرضیهٌْْ. شهادت یعنی از خود رستن و به خود رسیدن یعنی به شناخت خود رسیدن . شهادت یعنی منای منیت. یعنی چشم باز کنی و ببینی سرت به دامن آقاییست . مولائی که سالها آرزوی دیدنش را داشتی . و در یک کلام شهادت یعنی عشق. وقتی میخواهند برای جوک بگویند ، می گویند یک روز ” غضنفر ”! در صورتی غضنفر یعنی ” شیر ، مرد با صلابت و قوی ”… و از قضا یکی از القاب حضرت علی علیه السلام است. وقتی یک چیز از مــُــد افتاده به آن می گویند ” جــواد ”! و جواد به معنای ” بخشنده و سخاوتمند ” است… و از قضا از القاب محمد تقی علیه السلام است. از اسم ” بتول ” برای مس ه استفاده میکنند! در صورتی که بتول یعنی پارسا و پاکدامن… که به صورت خیلی اتفاقی از القاب حضرت زهرا سلام الله علیها و حضرت . چه روز باشکوهی است سوم داد، روزها و منتهی به آن، سراسر خاطره و نیایش است و چه باشکوه که نخل ها همچنان ایستاده اند. نخل ها هنوز ایستاده اند تا مقاومت را به رخ تاریخ بکشند، کارون همچنان جریان دارد تا رفتن و پیوستن را متجلی سازد. نخل ها هنوز ایستاده اند تا ما بدانیم مردان و ن این سرزمین چگونه از خود عبور د... نخل ها بیدارند و از راز و رمز شب، سنگر و سکوت و ستاره می گویند، نخل ها ایستاده اند، خدایا ! فردا چه خواهد شد...
خدایا چه می شود اگر خورشید بر . وضو می گیرم... صدای تپش های قلبم را نیز می شنوم...حس وحال عجیبی دارم اشتیاق قلبم برای به تو رسیدن مرا به جنون رسانده...سجاده را باز میکنم بوی عطر سجاده ام فضا را پر میکند... انتظارم لبریز شده بی اختیار رو به خانه ی معشوقم می ایستم برای گفتن تکبیره الاحرام دست هایم را بالا میبرم فکر میکنم دیگر در این دنیا نیستم و فقط وجود تو را حس میکنم... با خواندن حمد و توحید می خواهم تو را ستایش کنم تویی که بالاتر از ادراک منی.. در رکوع قامتم در مقابل عظمتت خم میشود.. [تصویر: zosfgpj19r48oh73j5g1.jpg] مادر گفت عشق یعنی فرزند. پدر گفت عشق یعنی همسر. دخترک گفت عشق یعنی عروسک. معلم گفت عشق یعنی بچه ها. خسرو گفت عشق یعنی شیرین. شیرین گفت عشق یعنی خسرو. فرهاد گفت: …. ؟ فرهاد هیچ هم نگفت. فرهاد نگاهش را به آسمان برد؟ باچشمانی بارانی. میخواست فریاد بزند اما سکوت کرد! میخواست شکایت کند اما نکرد. نفسش دیگر بالا نمی آمد؟ سرش را پایین آورد و رفت! هر چند که باران چشمانش نمی گذاشت جلوی پایش را ببیند! ولی او نایستاد. سکوت کرد و فقط رفت. چون میدانست او نباید بماند. و عشق معنا شد.... پسر بودن یعنی فقط تا ا دبستان بابا مامان پشت سرتن بعدش جامعه بزرگت میکنه
پسر بودن یعنی فقط یه سال وقت داری که کنکور قبول نشی
پسر بودن یعنی بابا نباشه نون باید بدی حالا 5 ساله باشی یا 50 ساله
پسر بودن یعنی حفظ خواهر و مادر و همسرت از هر چی ه
پسر بودن یعنی که از ( آ ) اولش تا ( ی ) آ ش همش مسئولیته و حصار
پسر بودن یعنی جنگ که شد گوشت تنت سپر ته
پسر بودن یعنی یه سگ دو زدن واسه یه لقمه نون که جلو زن و بچه کم نیاری
پسر بودن یعنی واسه عید لباس ن ی که. رسول الله (صلی الله علیه وسلم ) می فرماید: « ما من أیام العمل الصالح فیها أحب إلى الله من هذه الأیام»، یعنی أیام العشر ، قالوا : یارسول الله ولا الجهاد فی سبیل الله ؟ قال « ولا الجهاد فی سبیل الله إلا رجل ج بنفسه وماله فلم یرجع من ذلک بشىء » ( هیچ یک از روزها عمل صالح نزد خداوند دوست داشتنی تر از این روز ها نمی باشد ، یعنی روزهای دهگانه ، گفتند: ای رسول خدا ونه حتی جهاد در راه خدا؟ فرمود: ونه حتی جهاد در راه خدا ، مگر اینکه شخصی با مال وجانش در راه خد. اختصاصی از نیک فایل اختلالات مربوط به کروموزوم های با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 32 اختلالات مربوط به کروموزوم های سندرم های زیر شناخته شده ترین سندرم های همراه با اختلالات کروموزوم های هستند. سندرم ترنرشایعترین اختلال کروموزومی در انسان می باشد. اما حدود 98% از تخم های گشنیده شده با این اختلال سقط خواهند شد و 2% باقی مانده که متولد می شوند، حدود یک در 10000 تولد زنده دختر هستند. این نوزادان در معرض خطر بالائی برای مرگ در دوران نوزادی می باشند. بیمارانی که از این سندرم رنج می برند دخترانی هستند با غدد رشد نکرده که به جای 46 کروموزوم 45 کروموزوم دارند. کروموزوم آن ها به جای xx به شکل xo است (در اینجا o نشان دهنده کروموزوم غایب است). چنین وضعیتی حاصل جدا نشدن (non-disjunctive) کروموزوم است. از نظر بالینی بیماران کوتاه قد و نازا بوده، آمنوره اولیه دارند و اغلب به سایر ناهنجاری های مادرزادی شامل کوارکتاسیون آئورت، انسداد شریان ریوی، ناهنجاری های کلیوی و عقب ماندگی ذهنی مبتلا هستند. احتمال بروز سندرم ترنر با افزایش سن مادر، افزوده نمی شود. / سندرم کِلاین فِلتریکی از آناپلوئیدی های شایع کروموزوم های است. شیوع آن یک در هزار تولد زنده نوزادان پسر می باشد و ظاهراً با افزایش سن مادر برمیزان بروز آن افزوده می شود. بیماران مردان غیرطبیعی هستند که یک کروموزوم y و تعداد بیشتری کروموزوم x دارند ( y , xxy) ولی 22 جفت کروموزوم اتوزو ان عادی است. تظاهرات اصلی این بیماری به صورت زیر است : مردان خواجه ای هستند که بیضه آن ها غیرفعال است. در مایع منی، اسپرمی وجود ندارد و موهای صورت، زیربغل و زهار بسیار کم هستند این بیماران مبتلا به ژینکوماستی و عقب ماندگی ذهنی می باشند.  سندرم (xyy)مردانی هستند که یک کروموزوم y اضافه دارند. گزارش شده است که این مردان رفتارهای ضد اجتماعی بیشتری خواهند داشت. این مردان بلند قد (بیشتر از 185 سانتی متر) و اغلب دارای اختلال شخصیتی شدید هستند. وقوع این سندرم یک در هزار تولد زنده پسر است. این اختلال با افزایش سن مادر افزایش می یابد. سندرم نی هستند که یک x اضافه دارند. این ن نازا نبوده و فنوتیپ خاصی را از خود نشان نمی دهند. اما هر چه مقدار کروموزوم های x اضافی بیشتر شود احتمال عقب ماندگی ذهنی و ناهنجاری های مادرزادی مثل دستگاه غیرطبیعی، رحم و خوب رشد نکرده هم بیشتر می شود. میزان بروز این اختلال با افزایش سن مادر افزوده می شود.بیماری های مندلی (mendelian disease)به نام های اختلالات تک ژنی یا اختلالات تک مولکولی هم نامیده می شوند. گروهی از بیماری ها هستند که به واسطه حضور ژن جهش یافته ایجاد می شوند. جهش ژنی باعث می شود که اطلاعات مربوط به آن ژن تغییر کند. در این صورت آن ژن، یا پروتئین های ناقص تولید می کند و یا اصلاً پروتئینی تولید نمی کند و کمبود همین پروتئین باعث ایجاد علائم بیماری خواهد شد. جهش ژنی ممکن است از نسلی به نسل دیگر منتقل گردد و یا به صورت خود بخود در سلول زایا (اسپرم یا تخمک) ایجاد شود که در این صورت جهشی که در سلول زایای پدر یا مادر رخ داده است خود را در تمام سلول های بدن فرزند بروز می دهد.اختلالات تک ژنی از پدر و مادر به فرزندان قابل انتقال هستند. سه الگوی وراثت ممکن است رخ دهد. اتوزومال غالب، اتوزومال مغلوب و وابسته به
با
اختلالات مربوط به کروموزوم های
انتظار یعنی :
انتظار یعنی دروغ نگفتن.
انتظار یعنی غیبت ن .
انتظار یعنی تهمت نزدن.
انتظار یعنی به موقع خواندن.
انتظار یعنی زکات دادن .
انتظار یعنی چشم خود را کنترل .
انتظار یعنی قدم صحیح برداشتن .
انتظار یعنی عمل به قرآن.
انتظار یعنی احترام گذاشتن .
انتظار یعنی با ادب بودن.
انتظار یعنی کنترل سخن داشتن.
انتظار یعنی راستگو بودن.
انتظار یعنی امانت دار بودن.
انتظار یعنی خشم خود را فرو بردن.
انتظار یعنی بخشنده بودن.
انتظار یعنی هر لخظه به یاد خدا بودن.
انتظار یعنی دیگران را کوچک نشماردن.
انتظار یعنی علی وار بودن.
انتظار یعنی دیگران را مس ه ن .
انتظار یعنی امر به معروف .
انتظار یعنی نهی از منکر .
انتظار یعنی در راه خدا جهاد .
انتظار یعنی ...
آیا می توانیم خودمان رایک منتظر بنامیم؟ امروز بعد از دو روز غیبت رفتم کارآموزی میبینم یه دختره دیگه هم تازه اومده شروع کنه!! بیچاره اونم مثه روزای اول من بود فک میکرد هرآن ممکنه برق بگیردش ولی دقیقه نکشیده توجیهش وسیله برقی از کامپیوتر بالاتر زیر دستش نمیره که نمیره، یعنی نمیزارن!!! خخخخخ هیچی دیگه ذوقش کوررر شد چند وقت پیشا دختر ام یه لیست بلند بالا از این رمان آبکی ها واسم sms کرد که واسش کنم و بعد بیاد ببره!! خلاصه که یه هفت،هشت،ده تایی شد واسش [ازین رمانا تو مایه های عشق زهرآگین، قلب تیرخورده و الا آ ] برگشتم بهش میگم اینا چیه میخونی؟؟ بابا همش هندیه!! ولی من هرچی گفتم گوشش بد ار نشد!! تا 3روز پیش که اینقدرررررررررررر حوصلم سر رفته بود اتفاقی چشم خورد به این رمانهای عزیز !!! بعله دیگه از زور بیکاری یه دونشو باز نمودیم ببینیم چین اینا که این همه طرفدارررر دارن!! شروع نمودیم به خوندن!!! در نگاه اول قشنگ بود ، فقط در نگاه اول !!!!یعنی خیلی رویاگونه بود، خیلیییییی!! یعنی محاله توی واقعیت همچین اتفاقی بیفته !! همچین آدمایی با همچون شخصیتهای تو رمان پیدا کنی!![یه دختر کاتولیگه شروشور که هیچی جلودارش نیست و یه پسر مسلمون که به همه چیز پایبنده ولی ازین امل و متحجرا نیست که در نهایت در یک جدال پرتمنا به هم میرسن!!! خخخخ] بعله دیگه همون قصه ی همیشگی هندی!!! من الانشم همینجوری دارم نزده می م !!یعنی نصف عمرمو دارم تو خواب و خیال سپری میکنم نه واقعیت!!! اگه از همون کودکی و نوجوانی ازینا خونده بودم نمی دونم الان باید از تو کدوم باقالیایی بیرونم میکشیدن!! خدا هر چی رویا و خواب و خیال لعنت کنه!!! لعنت کنه!!!!!!!مرده شور رویاهای محال و آرزوهای محال!!!!!!